PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد دفتر پلیس +10 و دو شغل دیگر

djdaramad
2013-08-16, 11:05
درود

در مورد دوتا شغل از اساتید راهنمایی میخواستم

1= دفاتر پلیس + 10 و تعویض پلاک ( توضیحات !!! هزینه راه اندازی طریقه گرفتن مجوز و... )

2= این سامانه پیامکها هستند که برای یه سری موارد اطلاع رسانی میکنند و مبلغی از اعتبار کم میکنند مثلا هزینه هر پامک 50 تومان از حساب شخص کم میشه و یه سری اطلاعات روزانه یا هفتگی میفرستند ؟

با تشکر

daneshbin
2013-08-16, 14:03
دفتر پلیس + 10
میخوای خودت دفتر بزنی ؟

djdaramad
2013-08-16, 17:07
بله دفتر پلیس +10 همراه با تعویض پلاک !!! از نظر مغازه مشکلی نیست

فقط مراحل قانونی اش را نمیدونم که ایا میدن یا نه مجوز این کار را

rahintaxir
2013-08-16, 17:45
راجع به مورد اولش باید یه سرهنگ رئیس باشه احتمالاً برای جواز باید از طریق نیروی انتظامی باشه و درآمدش حرف نداره (البته ایلام رو میگم حالا شهرهای دیگه رو نمیدونم)
مورد دومش دقیقاً سوال بنده هم است

djdaramad
2013-08-16, 17:54
میدونید چه قدری برای جوازش باید داد >؟

Mr.Diyaco
2013-08-17, 12:32
عزیزم فکر کنم آنقدر گرفتن مجوزش سخته که شما رو پیر میکنه احتمالا
باید کسی باشه مدیرش ( منظورم درخواست کننده مجوز ) که مدرک مرتبط داشته باشه

حالا خدمات پستی بخوایید بزنید فکر کنم بهتر باشه البته فکر کنم منظورم پست بانک و پیشخوان دولت هست
البته در این مورد من دیدم اشخاصی هستند که جواز کسبشونو واگذار یا اجاره میدن
ارادتمند

V.A.H.I.D
2013-08-20, 14:52
ببین برای زدن دفتر خدمات الکترونیکی دولت یه سری مدارک ها میخواد از قبیل صاحب ملک باشی با متراژ مشخص در یک خیابان پر رفت امد که میان بازدید فکر کنم مدرک لیسانس کامپیوتر میخواد +باید متاهل باشی و در زمان تهیین شده از طرف شهرداری فراخوانی میشه برای ثبت نام بعد هم ادامه داستان کاغذ بازی و برو بیا...