PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شناخت ، بحث و تبادل نظر موزیسین های شاپکیپر

dataland
2013-08-25, 16:46
با سلام و درود خدمت دوستان شاپکیپری و مخصوصا اهالی موسیقی

این تاپیک با هماهنگی تیم مدیریتی انجمن ایجاد شده و دوستان خواهش من و تیم مدیریتی انجمن از شما اینه که تاپیک رو بدون هیچ اسپمی پیش ببریم و خواهشاً طوری نشه که یا به دعوای کاربری ختم بشه یا کاملاً انجمن رو از هدف اصلیش خارج کنه.

هدف بنده از ایجاد این تاپیک شناخت ، بحث و تبادل نظر موزیسین های شاپکیپر هستش که بدونیم چه دوستانی موسیقی کار می کنند چه سازی می زنند به عنوان مثال :گیتار ، پیانو ، ویولن یا ترومپت و ...

و نکته دیگه اینکه بفرمائید که چه سبک هایی کار می کنید و از چه زمانی فعالیتتون رو در عرصه موسیقی شروع کردید
و یا اگه هنوز شروع نکردید و دوست دارید شروع کنید در چه سازی میخواین شروع به فعالیت کنید و علاقه دارید

از خودم شروع می کنم: بنده از اوایل تیر ماه 92 شروع به یادگیری گیتار در سبک پاپ کردم و الان هنوز دارم تو این زمینه فعالیت میکنم و در حال یادگیری هستم و دوست دارم بعد از یادگیری گیتار به سمت ویولن برم
در ادامه تاپیک و شناخت همدیگر به بحث و تبادل نظر خواهیم پرداخت

امیدوارم این تاپیک ، تاپیکی مفید برای دوستداران موسیقی و موزیسین ها قرار بگیرد

nasserheidary
2013-08-26, 00:27
با سلام ، بنده ویولن میزنم
از سال 1382 که در ورزش ژیمناستیک از ناحیه کمر آسیب دیدم ورزش را کنار گذاشتم و ویولن را که خیلی بهش علاقه داشتم شروع کردم.
هم موسیقی سنتی ایرانی و هم کلاسیک را دوست دارم از بین دستگاه های موسیقی به چهارگاه علاقه زیادی دارم .
و کلام آخر اینکه : خیلی چیزها رو از دست دادم تا ویولن را یاد گرفتم .

AdsGroup.iR
2013-08-26, 00:38
من یخورده کمانچه کار کردم .. ولی در حد حرفه ای نیستم :d

sobhank
2013-08-28, 03:22
من هم يه کم فلوت مي زدم قدسما

سـعید
2013-08-28, 11:48
من گیتار رو از سال 79 با یک c40 yamaha اغاز کردم .. اول تئوری موسیقی و نت خوانی و نواختن ارپژ ها و ریتم ها رو یاد گرفتم ... بعد با شناخت موسیقی کلاسیک و رسیدن به اجرای استریاز به اوج لذت رسیدم ... ولی چشمتون روز بد نبینه اشنایی با خوان مارتین و سبک فلامینگو اون سالهای منو کاملا دگرگون کرد و خواب و خوراک رو ازم گرفت .. تو این سبک استاد نشدم ولی با توجه به مشغولیتهای کاری و زندگی که داشتم وقت زیادی براش گذاشتم ... البته یه casio ctk4000 هم دارم که کیبورد اموزشی خوبیه و حس نواختن یه ساز قوی رو هم در ادم ایجاد میکنه ... تعدادی قطعه ایرانی و کلاسیک رو با این ساز یاد گرفتم و تونستم دموهای جالبی رو از قطعهات ایرانی با ترکیب سازهای ایرانی و خارجی بر روی این کیبورد اجرا کنم که به خودم خیلی حال داد ... مثلا اجرای اله ناز با صدای گیتار الکتریک و سبک راک ... واقعا عالی شد .. یک عدد دف زیبای عکس پیرمرد دار هم دارم که اموزش اون رو از کتاب و سی دی انجام دادم و خیلی باحاله .. اخ اگه وقت و پول داشتم کار ها مو کنار می ذاشتم و همش می رفتم دنبال موسیقی ... ولی حیف ...

اون قدیما ( 20 سال پیش ) ارزوم داشتن یک ساز بود .. ولی به موقع نتونستم بهش برسم .. حالا که خریدش برام اسونه دیگه وقت یادگیری نیست .. اگه همون گیتار رو 6 - 7 سال زودتر بدست می اوردم شاید الان تو یه رشته دیگه مشغول بودم ... رشته ای که عاشقش بودم ... بچه های جوون تر اگه موسیقی رو دوست دارید سعی کنید هر چه زودتر استعداد خودتون رو ازمایش کنید .. چون خیلی زود دیر می شود !

dataland
2013-08-30, 12:50
با تشکر از همه ی دوستان

یعنی 5 نفر موزیسین داره شاپکیپر؟