PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتظار ها به پایان رسید-شاپرزفای پیشرفته رونمایی شد

shoperzfa
2013-08-30, 00:19
انتظار ها به پایان رسید-شاپرزفای پیشرفته رونمایی شد

عرض ادب و احترام
ماه ها انتظار بالاخره به ثمر نشست و نتیجه این انتظار رونمایی از سیستمی پیشرفته با امکانات منحصر به فرد برای شما کاربران و حامیان همیشگی شاپرزفا است.افتخار داریم به استحضار همه شما عزیزان برسانیم که چند روزی است که سیستم جدید را به صورت انلاین تحویل گرفته ایم و در حال رفع نواقص نهایی آن می باشیم.
دلیل آنکه هنوز به صورت عمومی آدرس را در اختیار دوستان قرار نداده ایم صرفا بدین خاطر است که در حال تست هستیم و هر گونه ثبت نامی که در سیستم جدید انجام شود بعد از انتقال به دامنه اصلی از بین خواهد رفت.
این چند روز هم مانند گذشته منت بر سر ما گذاشته و همچنان با حضور گرم خود در شاپرزفا به ما دلگرمی دهید تا با انرژی هر چه بیشتر کار را به سر انجام نهایی برسانیم و بتوانیم با در اختیار گذاشتن سیستسم پیشرفته و منحصر به فرد از صبوری و وفاداری شما به شاپرزفا تقدیر و تشکر نماییم.

در ضمن قابل ذکر است در سیستم جدید شما می توانید به ساخت موارد زیر اقدام نمایید:
1-وبلاگ
2-سایت
3-فروشگاه پیشرفته
4-سیستم همکاری در فروش پیشرفته
5-انجمن

با تشکر
میلاد زلقی

AdsGroup.iR
2013-08-30, 00:21
درود. خسته نباشید.. این همه متن رو نوشتید ادرس سایتتون رو نزدید
http://www.shoperzfa.com

meshkati2969
2013-08-30, 00:27
آقا میلاد مدیر شاپرزفا از بچه های گل روزگار.

ariostore
2013-08-30, 01:20
یه سوال داشتم
ممنون میشم جواب بدید

این سیستم ها و سایت ها چه سودی برای مدیر اون سایت دارن؟؟؟

هرچی دقت کردم متوجه نشدم والا ....

از بچگی برام سوال بوده !!!!!!!!!!!!!!1

shoperzfa
2013-08-30, 09:52
درود. خسته نباشید.. این همه متن رو نوشتید ادرس سایتتون رو نزدید
http://www.shoperzfa.com

عرض ادب و احترام خدمت شما دوست عزیز

شاپرزفا رو که تقریبا همه آدرسش رو می دونن سیستم جدید بروی ادرسی دیگر بالا اومده و در حال رفع نواقص نهایی است و این اطلاع رسانی صرفا بدین خاطر بود که ان شا اله تو همین روزها شاهد رونمایی از شاپرزفای جدید و پیشرفته ای خواهید بود.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

آقا میلاد مدیر شاپرزفا از بچه های گل روزگار.

سلام جناب مشکاتی عزیز

شما لطف دارید قربان خوبی از خودتون بوده

یه سوال داشتم
ممنون میشم جواب بدید

این سیستم ها و سایت ها چه سودی برای مدیر اون سایت دارن؟؟؟

هرچی دقت کردم متوجه نشدم والا ....

از بچگی برام سوال بوده !!!!!!!!!!!!!!1

در سیستم جدید بیشتر متوجه می شوید دوست عزیز دی:

daneshbin
2013-08-30, 12:40
بابت سیسم جدیدتون بهتون تبریک میگم
موفق باشین

ahmad1363
2013-08-30, 12:42
یکی به من آماتور بگه الان یه وبلاگ فروشگاهی درست کردم. محصول هم وارد کردم. بازدید کننده چطور برای وبلاگم جور کنم؟ و اینکه آمارگیر هم داره برای اینکه ورودی هامونو چک کنیم؟

shoperzfa
2013-08-30, 13:35
بابت سیسم جدیدتون بهتون تبریک میگم
موفق باشین

متشکرم دوست عزیز

یکی به من آماتور بگه الان یه وبلاگ فروشگاهی درست کردم. محصول هم وارد کردم. بازدید کننده چطور برای وبلاگم جور کنم؟ و اینکه آمارگیر هم داره برای اینکه ورودی هامونو چک کنیم؟

در سری جدید شاپرزفا برای تمامی کاربران دوره های اموزشی قرار خواهیم داد تا بتوانند از وبلاگ های فروشگاهی خود کسب در /امد نمایند.
جدا از این موضوع شما می توانید در مورد اموزش های بهینه سازی و سئو در گوگل سرچ کنید و در این زمینه اطلاعات لازم را به دست اورید.

ariostore
2013-09-01, 12:10
من میخوام بدونم توی این سایت ها مدیر اصلی یعنی آقای میلاد خان فقط از تبلیغات سود میخوره؟؟؟
یا چیزه دیگه ای هم داره؟؟؟

من میخوام بدونم توی این سایت ها مدیر اصلی یعنی آقای میلاد خان فقط از تبلیغات سود میخوره؟؟؟
یا چیزه دیگه ای هم داره؟؟؟

saadatieathar
2013-09-01, 12:53
سلام.
موفق باشيد
سيستم خوبيه ارائه همكاري در فروش رايگان.

shoperzfa
2013-09-01, 20:43
سلام.
موفق باشيد
سيستم خوبيه ارائه همكاري در فروش رايگان.

ممنون حالا ان شا له رونمایی که بشه خودتون خواهیدددی که واقعا امکاناتت حرفه ای و بی نظیری داره

hosien
2013-09-01, 21:17
ممنون حالا ان شا له رونمایی که بشه خودتون خواهیدددی که واقعا امکاناتت حرفه ای و بی نظیری داره
از بابت پیشرفت شاپرزفا خوشحالیم و امیدواریم زودتر رونمایی شود
یک سوال برام پیش اومده آیا در فروشگاه رایگان شاپرزفا میشه ماژول زرین پال رو نصب کرد وپرداخت انلاین در فروشگاه داشته باشیم یا نه اگر این طور هست میشه راهنمایی کنید چگونه این کار باید انجام شود

shoperzfa
2013-09-02, 20:17
از بابت پیشرفت شاپرزفا خوشحالیم و امیدواریم زودتر رونمایی شود
یک سوال برام پیش اومده آیا در فروشگاه رایگان شاپرزفا میشه ماژول زرین پال رو نصب کرد وپرداخت انلاین در فروشگاه داشته باشیم یا نه اگر این طور هست میشه راهنمایی کنید چگونه این کار باید انجام شود

عرض ادب و احترام
فعلا برای خرید انلاین امکان اتصال به درگاه بانک پارسان رو قرار خواهیم داد اما بعد از رونمایی از مجموعه در هفته های بعدی شاهد درگاه اختصاصی شاپرزفا خواهید بود که مختص کاربران مجموعه بوده و می توانند از ان در سایت و فروشگاه خود استفاده نمایند.