PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با 40 میلیون سرمایه چیکار میشه کرد

mehdi123
2013-09-03, 13:40
سلام چه کاری با 40 میلیون سرمایه میشه انجام داد پیشنهاد بدین تشکر

لندن 2012
2013-09-03, 14:02
بورس.......

persian-gulf
2013-09-03, 14:03
سهام شرکت های قندی رشد خیلی خوبی داره .

manoto
2013-09-03, 14:51
نمیدونم با 40 میلیون میشه چیکار کرد؟ اما اگه من فقط و فقط 1 میلیون پول داشتم، با انجام ایده ای که تو ذهنم دارم، همین پول را 10 برابر میکردم!!!

Safecharge
2013-09-03, 14:58
خرید سهام پالایشگاه ها... و پتروشیمی ها...

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

به عبارت دیگر خرید سهام های بنیادی...

AdsGroup.iR
2013-09-03, 15:06
یه خونه مسکن مهر بخر بدش به اجاره .دی

mamad.noise
2013-09-03, 19:02
اگر با بورس آشنایی دارید به نظر من بهترین انتخاب هست چون واقعا رشد چشم گیری داره (البته اگه آشنایی دارین)
اگر هم نه
خب ایده های کاری زیاد هست راه انداختن کسب و کار جدید وایده های فعال افراد و...
موفقیتـ

Ostova
2013-09-03, 19:06
بهتره که تخصص، علایق، سوابق کاری و سایر مواردی که میتونه مهم باشه رو در تاپیک ذکر کنید تا دوستان بهتر راهنماییتون کنن

mdark
2013-09-03, 19:10
نمیدونم با 40 میلیون میشه چیکار کرد؟ اما اگه من فقط و فقط 1 میلیون پول داشتم، با انجام ایده ای که تو ذهنم دارم، همین پول را 10 برابر میکردم!!!

آقا شما بیا 1 میلیونش رو من میدم ، 10 برابر کردی 7 تاش رو خودت بردار 3 تاش رو بده به من :)
اگه هم ایده ات واقعا فکر میکنی میگیره ، حاضر به سرمایه گذاری هستیم

Mr.Diyaco
2013-09-03, 19:12
قصد جسارت ندارم
ولی کلا از این سوال ها و این مدل تاپیک ها خوشم نمیاد
برادر من شما خودت واسه پولت طرح برنامه نداری .... و نمیدونی دنبال چی میگردی ....
میخوای روی پیشنهاد های حساب باز کنی که شاید هیچ تخصیص خاصی روش نداری !
بعدا میبینی کلی ضرر دادی و چهل میلیون شما شد چهار میلیون ...

manoto
2013-09-03, 19:22
آقا شما بیا 1 میلیونش رو من میدم ، 10 برابر کردی 7 تاش رو خودت بردار 3 تاش رو بده به من :)

مرسی!
آدرس جیمیل ات را برام پ خ کن تا شب باهم صحبت کنیم!

tpshd
2013-09-04, 09:41
خارج نت
مغازه

ایران نشر
2013-09-04, 10:20
بهتره با یک مشاور اقتصادی مشورت کنید

advertise
2013-09-05, 00:24
بسمه تعالی
با سلام و احترام
کسب و کاری را شروع کنيد که در آن تخصص و علاقه داريد.
فراموش نکنيد که خواب سرمايه، مرگ سرمايه است.
با تشکر

djary
2013-09-05, 18:02
قصد جسارت ندارم
برادر من شما خودت واسه پولت طرح برنامه نداری .... و نمیدونی دنبال چی میگردی ....

کاملا با نظر ایشون موافقم ، ولی بهت یک پیشنهاد میکنم اونم اینکه برو دنبال کاری که بهش علاقه داری

(تو پرانتز من خودم دارم همینکار رو انجام میدم فعلا ب 6 میلیون اون کاری که واقعا عاشقش هستم رو دارو شروع می کنم ، خواستی از نصیحتم مطمئن شی وایسا ببین من موفق میشم یا نه {شوخی})

jamalzzz
2013-09-18, 17:08
قصد جسارت ندارم

از طرفی حق با شماست با این حال مشورت با افراد با تجربه بهترین کاری هست که می شود قبل از سرمایه گذاری انجام داد.

hnikdel
2013-09-18, 19:08
سلام دوست عزیز
علایقت رو روی کاغد بنویس، مشورت کن و موارد مهمش رو هم یادداشت کن، ریسک، و میزان وقت و سرمایه و یقیه موارد رو در نظر بگیر بعد اقدام کن.
از کم شروع کن، یکدفعه همه پول رو تو کار ننداز. حتما با کسانی که اون کسب و کار رو دارند مشورت کن تا راه و چاه اون کارو بدست بیاری.
توصیه میکنم به هیچ وجه تو بانک نزار چون ضرر میکنی. استدلال: الان تورم سالیانه حدود 40% هست، اگر بانک به شما سالی 30% هم سود بده، سر سال 10% از ارزش پولت کنم شده و به میزان تورم هم از ارزش پولت هم کم میشه.

قبل از شروع کسب و کاربه خدا توکل کن و شروع کن و با قدرت ادامه بده.

vahidrostami2013
2013-09-25, 18:26
سلام فروشگاه اینترنتی ستارگان اندیشه با کمال میل و بازگشت سرمایه عالی آماده همکاری در این زمینه می باشد ... 09125657120 - 09354895285
http://www.andishehstars.com

irandac
2013-09-26, 02:37
سلام ، می تونی باهاش دوتا پراید بخری بری تو آژانس کار کنی.

مهدی 108
2013-09-26, 08:23
یه خونه مسکن مهر بخر بدش به اجاره .دی

سلام این هم ایده خوبیست ، روش رابرت کیوساکی برای پولدار شدن بود

منم با همین شرط آقا میثم هستم

/ پیشنهاد من هم اینه که قبل از ایجاد سوال به این نحو چند تا چیز رو هم مشخص کنید

اینکه این پول رو وام گرفتید یا خیر (اگر وام گرفتید اقساطش ماهی چنده)

علاقه مند هستید بیشتر در چه زمینه ای کار کنید ( مثلا من بگم برید پرورش ماهی های زینتی ، شاید شما خوشتون نیاد)

منظورم کشاورزی- شیلات- صنعت- خدمات و ...

تجربه چه کارهایی رو دارید و چرا مایل نیستید کار فعلیتون رو بسط بدید ( اگر کارمند نیستید)

البته علاوه بر چند نمونه ذکر شده اگر رنج سنیتون رو هم مشخص کنید ،دوستان مطمئنا بهتر میتونن راهنماییتون کنن

1yaser
2013-09-26, 09:40
پیشنهادم سبد سرمایه گذاری هست. قطعا اگر یک بیزنس سبک انتخاب کنی نیازمند حجم کل پولت نیست. مثال می زنم. با 10 تومنش 3 تا کار رو شروع کن. مثلا سه نمونه سایت اینترنتی. باقیش رو هم تو یه سرمایهگذرای کم سود ولی امن بزار که در صورت عدم موفقیت ضرر نکرده باشی

alihosein
2013-09-26, 09:48
قصد جسارت ندارم
مسلما دوستمون هر کاری رو ما بگیم که انجام نخواهد داد
قصد مشورت گرفتن داره.این که بد نیست.
شاید بچه ها کاری رو بگن که به نظر خودش نمیرسید تازه سودشم از کاری که خودش میخواست بکنه بهتر بود

moj1rayaname
2013-09-26, 10:46
من باشم توی بانک سپرده میزارم 3 ماه دیگه یه وام 20 30 میلیونی میگیرم سرمایم میشه 70 میلیون بعد یه تولیدی میزنم با یه فروشگاه عرضه ... ( و یه فروشگاه بسیار شیک و پیک سئو شده و تبلیغات شده در وب )

سـعید
2013-09-26, 11:10
وجود این تاپیک ها برای همه مفیده چون گاهی ایده های خوبی از توش در میاد .. قرار هم نیست استارتر چشم وگوش بسته عمل کنه .. مشورت بسیار چیز خوبی است !!

من هم یه توصیه در باره مغازه ( که بعضی از دوستان گفتند ) دارم : با 40 تومان اصلا به فکر ایجاد مغازه نباشید . اگر مغازه اجاره کنید و فرضا یک جای خوب در هر شهری که باشید 2 تومان اجاره بدهید و 500 تومان هم هزینه شما باید حداقل ماهی 5 تومان در امد نا خالص داشته باشید . این مبلغ برای 26 یا 30 روز کاری مفید در ماه یعنی روزی حدود160 هزار تومان در روز در امد ... این معادل حدود 480 هزار تومان فروش روزانه یا میانگین 14 تومان ماهانه است . اگر پول پیش مغازه 10 تومان هم باشد و نیاز به دکور و وسایل هم نداشته باشد ..امکان ایجاد بیزنسی که با 30 تومان سرمایه پاسخگوی هزینه ها باشد وجود ندارد .. حد اقل سرمایه در گردش این سیستم که مثال زدم باید 70 -80 میلیون باشد .

بورس : شرایط یک دو سال اخیر بورس ایران به گونه ای بوده که اکثر کسانی که با نقدینگی بالا وارد اون شدن همراه موج صعودی اون بالا رفتن .. اگر مایل به کار روی بورس هستید قبل از اینکه پولتون خرد بشه و در قسمت های مختلف هزینه بشه ... باید تصمیم بگیرید . اگر علاقه به بورس دارید در سایت irvex.ir
ثبت نام کنید و خرید و فروش مجازی رو در کنار اموزش انجام دهید کم کم با تسلط روی کار می تونید خرید و فروش را واقعی کنید .
عکس زیر از سرمایه گذاری من روی 2 ایتم از سبد های خریدم نشان می دهد که در زمان بسیار کم ( کمتر از 3 ماه ) سود حاصل از افزایش ارزش سهام با هیچ بیزنس دیگری قابل مقایسه نبوده است.:
9821

هر چند که در سبد های دیگر ضرر هم بوده .. ولی کفه ترازو به سمت سود بوده است :
9822

درباره مسکن : دوستی از روش رابرت کیوساکی نام بردند و ان رو به خرید املاک مهر و اجاره دادنش نسبت دادن .. تئوری اصلی رابرت کیوساکی خرید ملک های ارزان است .. یعنی خرید ملک به کمتر از قیمت واقعی و انتظار 2 تا 7 ساله برای فروش اون ... در ایران 40 تومان برای این کار مناسب نیست .. اگر 400 تومان بود میشد با نشان دادن پول به خیلی ها طمع را ایجاد کرد و سریع ملک های کلنگی را به قیمت دلخواه خرید وباز هم نه برای اجاره دادن .. بلکه عملکرد بهتر ساخت و ساز است حتی اگر به صورت مشارکت باشد..

ایران نشر
2013-09-26, 11:22
فکر میکنم اگر سرمایه را در کار مواد غذایی بزارید سود با ریسک کم دارید مخصوصا در فست فود

Safecharge
2013-09-26, 11:49
وجود این تاپیک ها برای همه مفیده چون گاهی ایده های خوبی از توش در میاد .. قرار هم نیست استارتر چشم وگوش بسته عمل کنه .. مشورت بسیار چیز خوبی است !!

من هم یه توصیه در باره مغازه ( که بعضی از دوستان گفتند ) دارم : با 40 تومان اصلا به فکر ایجاد مغازه نباشید . اگر مغازه اجاره کنید و فرضا یک جای خوب در هر شهری که باشید 2 تومان اجاره بدهید و 500 تومان هم هزینه شما باید حداقل ماهی 5 تومان در امد نا خالص داشته باشید . این مبلغ برای 26 یا 30 روز کاری مفید در ماه یعنی روزی حدود160 هزار تومان در روز در امد ... این معادل حدود 480 هزار تومان فروش روزانه یا میانگین 14 تومان ماهانه است . اگر پول پیش مغازه 10 تومان هم باشد و نیاز به دکور و وسایل هم نداشته باشد ..امکان ایجاد بیزنسی که با 30 تومان سرمایه پاسخگوی هزینه ها باشد وجود ندارد .. حد اقل سرمایه در گردش این سیستم که مثال زدم باید 70 -80 میلیون باشد .

بورس : شرایط یک دو سال اخیر بورس ایران به گونه ای بوده که اکثر کسانی که با نقدینگی بالا وارد اون شدن همراه موج صعودی اون بالا رفتن .. اگر مایل به کار روی بورس هستید قبل از اینکه پولتون خرد بشه و در قسمت های مختلف هزینه بشه ... باید تصمیم بگیرید . اگر علاقه به بورس دارید در سایت irvex.ir
ثبت نام کنید و خرید و فروش مجازی رو در کنار اموزش انجام دهید کم کم با تسلط روی کار می تونید خرید و فروش را واقعی کنید .
عکس زیر از سرمایه گذاری من روی 2 ایتم از سبد های خریدم نشان می دهد که در زمان بسیار کم ( کمتر از 3 ماه ) سود حاصل از افزایش ارزش سهام با هیچ بیزنس دیگری قابل مقایسه نبوده است.:
9821

هر چند که در سبد های دیگر ضرر هم بوده .. ولی کفه ترازو به سمت سود بوده است :
9822

درباره مسکن : دوستی از روش رابرت کیوساکی نام بردند و ان رو به خرید املاک مهر و اجاره دادنش نسبت دادن .. تئوری اصلی رابرت کیوساکی خرید ملک های ارزان است .. یعنی خرید ملک به کمتر از قیمت واقعی و انتظار 2 تا 7 ساله برای فروش اون ... در ایران 40 تومان برای این کار مناسب نیست .. اگر 400 تومان بود میشد با نشان دادن پول به خیلی ها طمع را ایجاد کرد و سریع ملک های کلنگی را به قیمت دلخواه خرید وباز هم نه برای اجاره دادن .. بلکه عملکرد بهتر ساخت و ساز است حتی اگر به صورت مشارکت باشد..

باسرمایه گذاری در بورس کاملا موافقم
اگر به شاخص نگاه کنید در این یک سال اخیر رشد بسیار خوبی کرده
و همچنین برای مثال پالایشگاه بندر عباس شبندر طی مدت یک سال از عرضه ان گذشته بیش از 1200 درصد رشد کرده
این یکی از سهام های ارزنده بازاره که هنوز به قیمت واقعی خود دست نیافته
و همچنین سهام های بسیار هستند که واقعا ارزنده هستند راحت سود خوبی را به شما عرضه کند
هم چنین سهام های بنیادی دیگر هم داریم که هنوز رشد نکرده مانند تاپیکو و...
اگر هم تمایل داشته باشی در این بازار فعالیت کنی پیشنهاد می کنم
که با آگاهی و دانش کامل وارد این عرصه بشی...
یک بخش این سرمایه اتو برای آموزش و یادگیری هزینه کن اما مطمئن باش در اینده سود آن بیشتر خواهد بود...

سـعید
2013-09-26, 12:25
باسرمایه گذاری در بورس کاملا موافقم
اگر به شاخص نگاه کنید در این یک سال اخیر رشد بسیار خوبی کرده
و همچنین برای مثال پالایشگاه بندر عباس شبندر طی مدت یک سال از عرضه ان گذشته بیش از 1200 درصد رشد کرده
این یکی از سهام های ارزنده بازاره که هنوز به قیمت واقعی خود دست نیافته
و همچنین سهام های بسیار هستند که واقعا ارزنده هستند راحت سود خوبی را به شما عرضه کند
هم چنین سهام های بنیادی دیگر هم داریم که هنوز رشد نکرده مانند تاپیکو و...
اگر هم تمایل داشته باشی در این بازار فعالیت کنی پیشنهاد می کنم
که با آگاهی و دانش کامل وارد این عرصه بشی...
یک بخش این سرمایه اتو برای آموزش و یادگیری هزینه کن اما مطمئن باش در اینده سود آن بیشتر خواهد بود...

بازدهی بورس به حدی بالا رفته که من کم کم به این فکر افتادم اکثر سرمایه ام رو از مغازه بیرون بکشم و توی بورس قرار بدم .. الان حدود 2 ماه است خریدی انجام ندادم و با فروش فعلی تا بعد از عید ان شا اله مغازه سبک میشه .. برنامه من اینه که مبلغ کمی رو برای گردش مغازه قرار بدم و هر چه بیشتر رو روی بورس بزارم ..اصولا مغازه برای کسانی مثل ما پاتوق هست ولی نباید گولش رو بخوریم و یه عمر توش بمونیم تا فسیل بشیم .. الان هم از بازدهی سرمایه گذاری هام تو بورس راضی هستم.. من ماه 2 امسال یک سهام خریدم حدود 2 میلیون و یکصد هزار تومان بعد از دو ماه فروختم 11.5 میلیون .. وسوسه کننده است ولی نکته اینه که هر ان امکان برعکسش هم هست !!!

S.A.E.I.D
2013-09-26, 12:36
من ماه 2 امسال یک سهام خریدم حدود 2 میلیون و یکصد هزار تومان بعد از دو ماه فروختم 11.5 میلیون .. وسوسه کننده است ولی نکته اینه که هر ان امکان برعکسش هم هست !!!

دقیقا :)
این طوری که شما نوشتید اکثرا وسوسه میشند و بدون توجه و علم , خرید و فروش میکنند و بعد ضرر :)
بورس راه کار خودشو داره
مثلا نباید تمام سرمایه توی یک سهم باشه
میزان خرید باید حساب شده باشه
باید نقطه خروج و ورود به سهم بررسی بشه
افرادی که تازه وارد بورس میشند معمولا توی صف خرید جو گیر شده و میخرند و با یه تکون و صف فروش میفروشند و ضرر :)

توصیه به افراد تازه کار:با علم وارد بشید و در شروع با مبالغ کم کار کنید تا یاد بگیرید جو گیر هم نشید :)

shivahost
2013-09-26, 12:37
یک مغازه مناسب بگیرید و برای نمایندگی "شیرین عسل" اقدام کنید.

Mr.Diyaco
2013-09-26, 12:47
فعلا که از دوستمون که تاپیک را ایجاد کرد خبری نیستـــ ....

ولی من همچنان معتقد هستم کسی که نتونه واسه خودش و سرمایش تصمیم اولیه بگیره به هیچ کجا نخواهد رسید

فرضا اگر اینجور سوال مطرح میکرد به نظر من بهتر بود

مثال : من چند تا شغل برای خودم چیدمـ .... تا اینجـــا هم تحقیق کردمـ .... دوستان دیگه اگر نظری دارن خوشحال میشم گوش بدم و یاد بگیرم و سپس تصمیم

نه اینکه یهو بیان بگن آقــــا من n تومن پول دارم چیکارش کنم

این درست نیست

Safecharge
2013-09-26, 13:28
دقیقا :)
این طوری که شما نوشتید اکثرا وسوسه میشند و بدون توجه و علم , خرید و فروش میکنند و بعد ضرر :)
بورس راه کار خودشو داره
مثلا نباید تمام سرمایه توی یک سهم باشه
میزان خرید باید حساب شده باشه
باید نقطه خروج و ورود به سهم بررسی بشه
افرادی که تازه وارد بورس میشند معمولا توی صف خرید جو گیر شده و میخرند و با یه تکون و صف فروش میفروشند و ضرر :)

توصیه به افراد تازه کار:با علم وارد بشید و در شروع با مبالغ کم کار کنید تا یاد بگیرید جو گیر هم نشید :)

دقیقا همینطوره وقتی که همه در حال خرید هستند باید فروخت وقتی که صف فروش تشکیل می شه باید خرید کرد
اما باید دانست که چه موقع خرید کرد و چه موقع بفروشی
من هم مدتی هست که در بورس فعالیت می کنم
اول بدون تحلیل خرید فروش کردم که اصلا جالب نبود وچون بدون تحلیل این کار رو انجام می دادم ولی وقتی در مورد سهام تحقیق و رفتارش دیده بانی کردم و دونستم کی خرید کنم سود خوبی دریافت کردم...
البته یه سری از سایت های تحلیلی بودند که کمک بزرگی در مورد کی خرید کنم با چه قیمتی و کی بفروشم باز هم با چه قیمتی!!! تعدد این دسته از سایت های تحلیلی هم کم نیستند و همه شون هم کپی پیست اند
اشتراک در این دسته از سایت ها هم رایگان نیست و بابت استفاده از یک سری از مطالب مهمشون باید هزینه اشتراک پرداخت کرد...
جالب اینجاست که یکی شون هم از سیستم وردپرس استفاده کرده
ای کاش استارتر بیاد توضیح بده که در این مدت چی کار کرده و سرمایه اشو در چه راهی استفاده کرده و میزان بازدهی آش چه طوره...

یک مغازه مناسب بگیرید و برای نمایندگی "شیرین عسل" اقدام کنید.
شش ماه پیش رفته بودم مسافرت در یکی از شهرها دیدم که طرف نمایندگی شیرین عسل زده «تابلوی بزرگی هم زده بود نماینده رسمی شیرین عسل» رفتم یهکم خرید کنم
با کمال تعجب دیدم که هر انچیزی که در یک سوپر مارکت معمولی هم می شه تصور کرد در آن فروشگاه هم می شه یافت...

vitrin24.com
2013-09-26, 14:27
اگر تو فضای مجازی اینترنت نمیخواهید سرمایه گذاری کنید
( که بعضی دوستان بورس رو پیشنهاد دادن و من توصیه نمیکنم بدون داشتن تجربه واردش بشید و حتما دوره هایی رو پشت سر بزارید یا کسانی رو پیدا کنید که موفق بودن تا راهکار جلو پاتون بزاره و الا شغل های پر درآمد زیاد هست انبوه سازی هم درآمدش خوبه و ... خیلی موارد دیگه ایی )
شما اگر به نتیجه قاطعی نرسیدید میتونید از دفاتر مشاوره کار آفرینی و کسانی که تو کار نوشتن طرح های توجیهی تا اجرای اون با تضمین به صورت عملی همکاری میکنن مشورت کنید
چون حتی کسانی هستن که با بانک ها و اداره بازرگانی متصل هستند و ممکنه نیاز استان رو بررسی میکنن و با توجه به سرمایه اولیتون راهنماییتون میکنن و تاییدیه نهایی هم ممکنه بتونن براتون بگیرن که کارتون رو با کمتریبن دردسر انجام میدن ( و این مستلزم کمی هزینه اضافی هم هست )