PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تولید فیلتر هوای ماشین

بیگناه
2013-09-04, 14:45
سلام

دوستان قصد احداث خط تولید تمام اتوماتیک فیلتر هوای انواع ماشین ها رو دارم...

میخوام در این مورد کمی راهنمای از شما بگیرم کل دستگاه ها رو قیمت کردم و قیمت هارو میدونم ولی مواردی رو که نمیدونم به شرح زیر هست

- آیا این کار درامد خوبی دارد
- آیا تضمین آینده بنده هست به عنوان شغل دوم
- چطور میتوان قالب های پلاستیکی فیلتر ها رو تولید کرد ( دستگاه ها و موارد مورد نیاز + هزینه )

کلا میخوام اینجا برسی کنیم...

ممنون

vahidjok
2013-09-04, 15:46
این سوال تخصصی هست . اینجا فکر نکنم کسی بدونه

dataland
2013-09-04, 15:59
درود
بله دوستمون درست میگه، تخصصی هستش

فکر کنم شما باید نیاز سنجی رو از مکانیک و اونایی که سر و کار با ماشین دارن انجام بدین

payamka
2013-09-04, 16:27
منم همین قصد رو داشتم ولی بهم گفتن کار خوبی نیست و منم منصرف شدم

بیگناه
2013-09-04, 16:50
منم همین قصد رو داشتم ولی بهم گفتن کار خوبی نیست و منم منصرف شدم

حتما شما بیشتر تجربه دارید لطفا دلایل منصرف شدن خودتون رو بگید ممنون

payamka
2013-09-04, 16:59
بازار پر از فیلتر ماشینه که گاها ارزونتر از جنس شما
قبل از اقدام باید با چند تا فروشنده لوازم یدکی صحبت کنید و ازشون قول بگیرید که محصول شما رو بخرن.
کمتر به تبلیغات فروشندگان لوازم تولید فیلتر توجه کنید اگه اونا میگن ماهی 8میلیئن درآمد داری شما رو 800تومن هم نباید حساب کنید.اونایی که میگن تضمین خرید میکنیم هم دروغه،هزارتا شرط میزارن که آخرش هیچی به هیچی

موفق باشید

بیگناه
2013-09-04, 17:01
بازار پر از فیلتر ماشینه که گاها ارزونتر از جنس شما
قبل از اقدام باید با چند تا فروشنده لوازم یدکی صحبت کنید و ازشون قول بگیرید که محصول شما رو بخرن.
کمتر به تبلیغات فروشندگان لوازم تولید فیلتر توجه کنید اگه اونا میگن ماهی 8میلیئن درآمد داری شما رو 800تومن هم نباید حساب کنید.اونایی که میگن تضمین خرید میکنیم هم دروغه،هزارتا شرط میزارن که آخرش هیچی به هیچی

موفق باشید

در منتطقه ما هیچی تولیدی وجود نداره آیا باز هم دچار مشکل میشم....؟

faraji
2013-09-04, 17:08
متاسفانه با نام همین تولید فیلتر ماشین و درامد روزانه 50 تومان کلاهبرداری های زیادی داره صورت می گیره و روال کارشون هم به این صورته که یک میلیون و پانصد از شخص متقاضی دریافت میشه و وعده تحویل دستگاه را برای یکماه بعد می دهند و دستگاهی که تحویل می دن 100 تومن هم نمی ارزه و بعد از تولید فیلتر هوا هم انقدر ایراد می گیرن که طرف پشیمون میشه.

abdolrahim
2013-09-04, 17:55
دستگاهی که می خواین بخرین چقدر هست از این 5 میلیونی ها ؟ اگه اونه که بدرد نمی خوره
باید ببینی می تونی بفروشی یا اگه نمی تونی کسی داری که برات بفروشه؟

بیگناه
2013-09-04, 18:00
دستگاهی که می خواین بخرین چقدر هست از این 5 میلیونی ها ؟ اگه اونه که بدرد نمی خوره
باید ببینی می تونی بفروشی یا اگه نمی تونی کسی داری که برات بفروشه؟

تمام اتوماتیک 22 میلیون قیمت کردم ساعتی 600 تا تولید داره ماهانه فکر کنم 100 هزار تا...

یه دستگاه هم برای تولید کاغذ میخوام بخرم...

و دستگاه تولید پلاستیک فیلتر ها رو نمیدونم اسمش چیه وگرنه اگه شد اونم میخوام بخرم یا فعلا خرید کنم بعد ها بخرم

abdolrahim
2013-09-04, 18:37
تمام اتوماتیک 22 میلیون قیمت کردم ساعتی 600 تا تولید داره ماهانه فکر کنم 100 هزار تا...

یه دستگاه هم برای تولید کاغذ میخوام بخرم...

و دستگاه تولید پلاستیک فیلتر ها رو نمیدونم اسمش چیه وگرنه اگه شد اونم میخوام بخرم یا فعلا خرید کنم بعد ها بخرم
برای فروش فکر کردین؟کدوم شهر هستین؟
اینکه تو منطقه شما تولیدی نیست زیاد بهش ربط نداره نمایندگی فروش هست بهترین مارک ها سرکان بهران و چند تای دیگه ولی اگه شما بازاریابی تون خوب باشه یا اینکه بازاریاب قوی داشته باشین به نظرم خوبه
دوست دوستم تولیدی زده تو حیاط خونش ولی قیمت دستگاهش بالای 20 میلیون باید باشه فقط هم 2 تا قالب داره پراید و پژو
یک بازاریاب قوی پیدا کرده هرچی تولید می کنه می فرسته بهش شما هم دنبال همچین ادمایی باش

Imaco
2013-09-05, 02:13
بازارش اشباع شده. سراغش نرید . سال 87 به فکرش بودم بعد از بازدید چند تولیدی مجاز و غیر مجاز به این نتیجه رسیدم نمیشه روش حساب کرد. تولید محصول استاندارد هزینه و سرمایه زیادی میخواد و فروش محصول غیر استاندارد کار سختیه .

Neptune
2013-09-05, 02:25
بهترین کار تولید cd و dvd خام هست .کسی قیمتی نداره از دستگاهاش؟

Imaco
2013-09-05, 02:39

زیاد گرون نیست . آخرین بار با دلار 1000 تومنی بالای یک میلیارد هزینه راه اندازی کارخانه بود .

haftsepehr
2013-09-05, 02:40
زیاد گرون نیست . آخرین بار با دلار 1000 تومنی بالای یک میلیارد هزینه راه اندازی کارخانه بود .
الانم که دلار ارزونه :-s

SistemProf
2013-09-05, 10:30
همونطوز كه دوستان گفتند تا وقتي رقباي قدرتمندي مثل سركان هستش فروش كالاتون بسيار سخته . مي تونيد بريد سراغ تعويض روغني ها ازشون سوال كنيد كه مردم چه فيلتري مي خرند .
غير از سرمايه توليد بايد 5 برابر هم سرمايه اضافه داشته باشيد كه اجناستون رو بعد از توليد به صورت اماني داخل فروشگا ه ها بگذاريد تا براتون بفروشند چون اكثرا سعي ميكنند از تازه كارها به نوعي باج بگيرند حالا چقدرش پول بشه خدا مي دونه . بعد يه مدت به اين نتيجه مي رسيد كه اگه پولم رو توي بانك مي گذاشتم بدون دردسر همين قدر يا بيشتر برايم سود داشت !

zooj
2014-02-21, 00:44

بله ولی با وجود هزینه های نگه داری لاین های تولید dvd و cd اصلابه صرفه نیست با همون پول میشه کار های خیلی بهتر که سود بیشتری رو دارند شروع کرد . و خاطر داشتن تکنولوژی خیلی بالایی که این کار داره به درد کشور ما که تحریم هست نمیخوره چون تمامی قطعات یدکی و مواد اولیه اش از کشور های اروپایی وارد میشه . به فرض اینکه شما تولید هم کردین نوبت به قسمت چاپ میرسه که دستگاههای چاپ دی وی دی و سی دی معمولا تایوانی هستن و رنگ های استفاده شده برای چاپ روی دیسک هم وارداتی هست که خودش داستانی داره . در کل بگم تولید دیسک های نوری فوق العاده دردسرش بالاست

قیمت لاین های تولید دی و دی " تاروس " حدود 4 میلیارد تومن هست