PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : { صوتی } توضیحات کوتاه در مورد پروژه جدید برای وبمستران

EM4D-M
2013-09-18, 01:25
سلام دوستان

یه چند وقتی بود که میخواستم یه معرفی کوتاه از پروژه جدید بکنم که متاسفانه وقت نمیشد .

دیشب ساعت نزدیکای 5 صبح بود و تازه از سرکار برگشته بودم ، یه چند خطی نوشتم و براتون با موبایل ضبطش کردم .

* بابت کیفیت پایین عذرخواهی میکنم :-s با نرم افزارای موبایل خوب بلد نیستم صدا حرفه ای ضبط کنم :-<
* بابت خستگی صدا عذر خواهی میکنم ، 30 ساعت بود نخوابیده بودم (:| زبونم بزرگ شده بود داخل دهنم جا نمیشد :d خودتون متوجه میشید ;))

دانلود (http://mahmodpor.ir/New-Project.wav)
دانلود با حجم پایین ( با تشکر از sheshe عزیز ) (http://vev.ir/6HOEI)
دانلود با حجم خیلی پایین :d ( با تشکر از Saeed عزیز ) (http://forum.shopkeeper.ir/attachment.php?attachmentid=9726&d=1379482031)
---> نظراتتون رو راجع به پروژه بفرمایید .
---> صدای من رو اعصابتون نیست ؟ اگر این صدا البته استدیویی و شارپ و رسا روی آموزش های تصویری و صوتی باشه ، گوش میکنید ؟ گوشتون رو اذیت نمیکنه ؟

djsiamak
2013-09-18, 02:04
من بدون مشکل دارم دانلود میکنم
حجم : 38 مگابایت :o

پ.ن: فقط به عشق عماد دانلود میکنم :دی

hasti1988ie
2013-09-18, 02:10
درود و وقت بخیر....
بابت پروژه تون بهتون تبریک میگم ، اگر این توضیحات فقط قسمتی از فعالیتهای انجمنتون باشه بنظر من کار بسیار وسیعی رو شروع کردید که قطعا توان اجرای اونها رو هم دارید .
پیشنهاد من برای شما این هست که انجمنتون رو به عنوان یک شرکت ثبت کنید....
اما در مورد نحوه سخنرانی : همونطوری که خودتون هم فرمودید خستگی صدا مشخص بود .جایی که شروع کردید به شمردن هزینه ها یعنی دقیقه 1:50 تن صدا رساتر شده و به نظرم برای ارائه مطالب، مناسب تر هست.
از سرعت ارائه مطالب کم بشه البته نه خیلی زیاد که باعث خستگی شنونده بشه و همینطور که خودتون هم مستحضر هستید تاثیر گذاری فایل های صوتی و تصویری در جامع و مختصر بودن اونهاست به مانند مجموعه های اورجینال کمپانی لیندا و در نهایت آموزشهای تکمیلی رو میتونید در انجمن و بصورت متنی قرار بدید ...
یه نکته دیگه عرض کنم و تمام و اون اینکه امیدوارم انجمنتون مختص حرفه ای ها نباشه و آماتورها و کسانی هم که ممکنه بر حسب علاقه به اونجا میان از حضورشون دربین دوستان حرفه ای احساس رضایت داشته باشند و اساتید هم از کمک رسانی دریغ نفرمایند ...
مجددا برای شما و تمامی همکارانتون آرزوی موفقیت دارم و معذرت میخوام اگر نباید نظر میدادم و دادم ....
شاد و پیروز باشید....

rezaonline.net
2013-09-18, 02:11
Mirror :
http://marketsazan.net/tmp/New-Project.wav

Mohamad26
2013-09-18, 02:12
اگر همچین چیزایی رو بشه کنار هم اوکی کنی که کولاکه عماد جان.

صدا و ضبط هم خب یکم مهربون تر باشی بد نیست. روی آهنگ شاخ بازی رپ پروژه وبمستری توضیح دادی آدم احساس کل انداختن بهش دست میده :d
اون یه تیکه که اسم خوندی یاد تشکر توی مسجد ها برای مراسم رحلتا افتادم با تشکر از آقایان ....................... برای تشریف فرمایی :d

ولی خب خارج از شوخی اگر همه اینایی که توی این فایل صوتی گفتی حالا غیر اون مواردی که گفتی نمیگم توی یه سایت بگنجونی آخرت سایت ویژه وبمسترای ایرانی میشه.
به نظرم چون حجمش یکم بالاست بد نیست یه خلاصه ای از کارهایی که قراره بکنی رو بنویسی توی تاپیک چون شاید همه دانلود نکنن اینو.

برات آرزوی موفقیت میکنم.
اگر کمکی از دست ما بر میاد بگو در خدمتیم. :x

AriyaDownload
2013-09-18, 02:18
سلام عماد جان
من فایل صوتی رو دانلود کردم و گوش کردم.
این پروژه ای که می گی خیلی سنگین هست هم از نظر زمان، هم از نظر اعضای تشکیل دهنده ی تیم مدیریت و هم از نظر هزینه!
می تونید همچین هزینه + ریسکی رو انجام بدید؟
بعد وب فارسی به نظرم حالا حالاها تحمل همچین پروژه ای رو نداره :d

چند سوال هم داشتم :
- توی فایل صوتی گفتی خدمات ارائه شده مختص وبمسترها هست، این خدمات به چه صورت قرار هست ارائه بشه؟
- حق عضویت دریافت می شه؟ یا قرار هست رایگان فعالیت کنید؟
- بحث اعتماد سازی بین وبمسترها؟
- نحوه عضویت؟
- این پروژه ای که گفتی خیلی خوب هست ولی فکر کردی می تونه همین پروژه یک مافیا دیگه برای وب فارسی رو تشکیل بده؟ (راهکاری رو برای عدم تشکیلش مدنظرتون هست؟)

کلیت پروژه عالی هست و باید یک مقدار بیشتر در مورد جزئیات و اهداف این پروژه توضیح بدید.

ahijoon
2013-09-18, 02:20
یکم سبکتر میکردی حجمشو...

منم دارم به عشقت دانلود میکنم... فقطم به خاطر اینکه گفتی زبونت بزرگ شده تو دهنت جا نمیشده :-j

meshkati2969
2013-09-18, 02:29
سلام.گوش کردم.
معلوم هست از اون پروژهای موفقیت آمیز خواهد بود

از آهنگ پس زمینه هم فیض بردیم دی:

EM4D-M
2013-09-18, 03:02
من بدون مشکل دارم دانلود میکنم
حجم : 38 مگابایت :o

پ.ن: فقط به عشق عماد دانلود میکنم :دی

سلام

شما یه دونه اید :x
لطف کردید

درود و وقت بخیر....
بابت پروژه تون بهتون تبریک میگم ، اگر این توضیحات فقط قسمتی از فعالیتهای انجمنتون باشه بنظر من کار بسیار وسیعی رو شروع کردید که قطعا توان اجرای اونها رو هم دارید .
پیشنهاد من برای شما این هست که انجمنتون رو به عنوان یک شرکت ثبت کنید....
اما در مورد نحوه سخنرانی : همونطوری که خودتون هم فرمودید خستگی صدا مشخص بود .جایی که شروع کردید به شمردن هزینه ها یعنی دقیقه 1:50 تن صدا رساتر شده و به نظرم برای ارائه مطالب، مناسب تر هست.
از سرعت ارائه مطالب کم بشه البته نه خیلی زیاد که باعث خستگی شنونده بشه و همینطور که خودتون هم مستحضر هستید تاثیر گذاری فایل های صوتی و تصویری در جامع و مختصر بودن اونهاست به مانند مجموعه های اورجینال کمپانی لیندا و در نهایت آموزشهای تکمیلی رو میتونید در انجمن و بصورت متنی قرار بدید ...
یه نکته دیگه عرض کنم و تمام و اون اینکه امیدوارم انجمنتون مختص حرفه ای ها نباشه و آماتورها و کسانی هم که ممکنه بر حسب علاقه به اونجا میان از حضورشون دربین دوستان حرفه ای احساس رضایت داشته باشند و اساتید هم از کمک رسانی دریغ نفرمایند ...
مجددا برای شما و تمامی همکارانتون آرزوی موفقیت دارم و معذرت میخوام اگر نباید نظر میدادم و دادم ....
شاد و پیروز باشید....
سلام

ممنون از اینکه این فایل صوتی رو با حجمی که داره دانلود کردید و نظرتون رو در موردش نوشتید .
انجمن به صورت شرکت ثبت نشده ، ولی زیر مجموعه شرکت خودمون هست . البته اسانامه کاملی داره خود انجمن که برنامه هایی داریم براش .
از اونجایی که تن صدا واضح تر شد راستش رفتم غذا خوردم و بعد بقیش رو ضبط کردم :d به خاطر اونه صدا واضح تر شده . ولی این میشه گفت یک گفتگوی دوستانه بود ، اگر قرار شد روی ویدئو ها قرار بگیره صد درصد روش کار میشه .
در مورد دوستانی که تازه وبمستر شدن ، باید خدمتتون عرض کنم همه سطح وبمستر میتونه از انجمن استفاده کنه . هم آدمی آماتوری مثل من و هم اساتید میتونن از انجمن استفاده کنن

بابت نظرتون واقعا ممنونم .
لطف بزرگی در حق بنده فرمودید .
روز و شبتون بخیر

Mirror :
http://marketsazan.net/tmp/New-Project.wav

خیلی خیلی ممنونم رضا جان

اگر همچین چیزایی رو بشه کنار هم اوکی کنی که کولاکه عماد جان.

صدا و ضبط هم خب یکم مهربون تر باشی بد نیست. روی آهنگ شاخ بازی رپ پروژه وبمستری توضیح دادی آدم احساس کل انداختن بهش دست میده :d
اون یه تیکه که اسم خوندی یاد تشکر توی مسجد ها برای مراسم رحلتا افتادم با تشکر از آقایان ....................... برای تشریف فرمایی :d

ولی خب خارج از شوخی اگر همه اینایی که توی این فایل صوتی گفتی حالا غیر اون مواردی که گفتی نمیگم توی یه سایت بگنجونی آخرت سایت ویژه وبمسترای ایرانی میشه.
به نظرم چون حجمش یکم بالاست بد نیست یه خلاصه ای از کارهایی که قراره بکنی رو بنویسی توی تاپیک چون شاید همه دانلود نکنن اینو.

برات آرزوی موفقیت میکنم.
اگر کمکی از دست ما بر میاد بگو در خدمتیم. :x
سلام

ممنون محمد جان .
ایشالا اگه خدا بخواد و حمایت بشه ، همه چی کنار هم جمع میشه .
همونطور که بالا عرض کردم نحوه بیان در این فایل صوتی زیاد مهم نیست ، چون با موبایل ضبظ شده و منم کوله باری از خستگی بودم :d
آهنگ هم همینجوری به خاطر تیکه آخرش ازش استفاده کردم و من تو گوشیم زیاد آهنگ ندارم و اصلا وقت نمیشه با گوشی موزیک گوش کنم . بیشتر تو ماشین گوش میدم . اینم چون آهنگ رفیقم بود تو گوشیم بود .
یه گپ صمیمی بود و زیاد مهم نبود محتوای آهنگ زمینه چی باشه :d
اون امکانات گنجونده شده الان 70% همه چی آمادست .
چشم توضیحات هم اضافه میکنم فردا

ارادت بی پایان بنده رو بپذیر :d

سلام عماد جان
من فایل صوتی رو دانلود کردم و گوش کردم.
این پروژه ای که می گی خیلی سنگین هست هم از نظر زمان، هم از نظر اعضای تشکیل دهنده ی تیم مدیریت و هم از نظر هزینه!
می تونید همچین هزینه + ریسکی رو انجام بدید؟
بعد وب فارسی به نظرم حالا حالاها تحمل همچین پروژه ای رو نداره :d

چند سوال هم داشتم :
- توی فایل صوتی گفتی خدمات ارائه شده مختص وبمسترها هست، این خدمات به چه صورت قرار هست ارائه بشه؟
- حق عضویت دریافت می شه؟ یا قرار هست رایگان فعالیت کنید؟
- بحث اعتماد سازی بین وبمسترها؟
- نحوه عضویت؟
- این پروژه ای که گفتی خیلی خوب هست ولی فکر کردی می تونه همین پروژه یک مافیا دیگه برای وب فارسی رو تشکیل بده؟ (راهکاری رو برای عدم تشکیلش مدنظرتون هست؟)

کلیت پروژه عالی هست و باید یک مقدار بیشتر در مورد جزئیات و اهداف این پروژه توضیح بدید.

سلام بر شما :d
بله واقعا پاره پوره شدیم ، البته سختیش فقط ایجاد نظم و هماهنگیه . بقیش زیاد مشکل خاصی نیست و آدم تنبلی نکنه حله .
همونطور که عرض کردم ، این ریسک و هزینه ها انجام شده و الان 60-70 درصد تمومه . اساسنامه تدوین میکنم و مدیران رو از بهترین های وب فارسی انتخاب میکنیم .
چون تحملش رو نداره داریم استارت میزنیم ، دیگه وقت تحمل نداشتن ها باید تموم بشه . همه باید پیشرفت کنن .

پاسخ سوال هاتون :
1 - توضیحات تکمیلی در این مورد بعد از راه اندازی ارائه میشه :x
2 - سیاست های مالی به شکلی تنظیم شده که کاربر بتونه از 99.99 درصد مطالب به صورت رایگان استفاده کنه و به طور مستقیم هزینه خاصی نکنه .
3 - متوجه نشدم :(
4 - مثل سایر فروم ها ، رایگان :D
5 - مافیا مال آدم بد هاست :D برای این موضوع یک جلسه حضوری بین مدیران در نظر گرفته شده . ولی سردمداران اگر نخوان مافیایی نشه ، این اتفاق نمی افته . مغز متفکر باندهای مافیایی که الان هست در وب ، خود موسسین هستن :)
6 - جزئیات رو خیلی نمیتونم واردش بشم ، انشاالله بعد از راه اندازی همه جوره در خدمتتون هستم .

خیلی خیلی ممنونم که این فایل رو این حجم زیاد دانلود کردید و ریز به ریز نکات رو از توش درآوردید .
یک دنیا ممنون :x

یکم سبکتر میکردی حجمشو...

منم دارم به عشقت دانلود میکنم... فقطم به خاطر اینکه گفتی زبونت بزرگ شده تو دهنت جا نمیشده :-j

سلام مرد بزرگ .
یک دنیا ممنون .
آره زبونم بزرگ شده بود ، کلمات درست تلفظ نمیشدن :d

سلام.گوش کردم.
معلوم هست از اون پروژهای موفقیت آمیز خواهد بود

از آهنگ پس زمینه هم فیض بردیم دی:

سلام

ممنون که دانلود کردید .
خواهش میکنم :d

لینک باز نمیشه
توی انجمن آپلود کنید

سلام

تست کردم مشکلی نداشت

میشه یه بار دیگه تست کنید ؟ :x

از دوستان بابت حجم بالا عذر خواهی میکنم
دروغ چرا ، بلد نبودم با این اپلیکیشنی که رو موبایلم نصب کرده بودم حجمش رو کم کنم . یعنی تنظیمات رو گشتما ولی نبود :d

manoto
2013-09-18, 10:17
سلام
آخه من با این سرعت اینترنتم چجوری 40 مگابایت دانلود کنم؟ چجوری؟
لطفا توضیحات فایل صوتی را بصورت متن در تاپیک قرار دهید!
با سپاس

S.A.E.I.D
2013-09-18, 10:58
سلام به شما و عماد و بقیه

سلام
آخه من با این سرعت اینترنتم چجوری 40 مگابایت دانلود کنم؟ چجوری؟
لطفا توضیحات فایل صوتی را بصورت متن در تاپیک قرار دهید!
با سپاس
برات تبدیل کردم که به صورت صوتی گوش کنی نه متنی
حجم فایل کمتر از 2 مگ هست حدود 1.76

sheshe
2013-09-18, 11:01
سلام
حجم فایل رو کم کردم
دانلود با حجم 4 مگابایت : http://vev.ir/6HOEI

عماد جان میتونی به پست اول اضافه کنی

ارادتمند :x

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سعید جان پست شما رو ندیدم ، ارسال پست بنده همزمان شد با شما :x

manoto
2013-09-18, 11:16
آقا اعماد الان فایل صوتی را گوش کردم، واقعا پروژه بزرگی است! حتما موفق خواهید شد!
همچنین از آقا سعید تشکر میکنم که زحمت کشیدند و حجم فایل را کم کردند!

j.rahmaty
2013-09-18, 12:02
سلام خدمت شما دوست گرامی
طرحتون واقعا طرح خوب و جامعیه و اگر اجرا بشه نمیگم تحول ایجاد میکنه ولی بستر مناسبی رو ایجاد میکنه تا شاید یه کم سطح دانش تخصصی وبمسترها رو توی این زمینه افزایش بده
فقط یک نکته ای رو میخواستم خدمتتون عرض کنم که البته شاید هم خودتون بهش رسیده باشین
اون نکته اینه که به نظر من هیچ وقت هیچ سیستمی رو در ابتدا نباید به طور کامل بالا اورد چرا ؟به چند دلیل که
یکی اینکه اگر کپی برداری بشه و هزینه بشه برای تبلیغات شاید پروژه شکست بخوره (که البته احتمالش برای پروژه شما ضعیفه)
دوم اینکه وقتی شما یک سیستم رو کامل بالا بیارین بعد از یک مدت برای یوزرها و کاربران یکنواخت میشه و باعث دلزدگی از انجمنتون میشه به نظر من با یک سیستم نسبی خوب بیاین بالا و هر 1 ماهی 2 ماهی یک امکان جالب اضافه کنین تا انجمنتون از یکنواختی در بیاد و کاربران روز به روز مشتاق تر بشن بعنوان مثال فیس بوک از ابتدا این شکلی نبود به مرور امکانات و اپشن ها اضافه شد و شاید یکی از دلایل موفقیتش این بود
سوم هم اینکه همیشه امکانات زیاد باعث افزایش محبوبیت و کاربران زیاد نمیشه اینو من از یکی از دوستان شاپکیپری خوندم که شاید فیسبوک میتونست و میتونه امکانات خیلی بهتر و راحت تری برای یوزرهاش بزاره ولی همین محدودیتها باعث محبوبیتش شده و میبینیم که روزانه دهها شبکه اجتماعی توی ایران خودمون و شاید دنیا تاسیس میشه و همیشه هم سعی کردن کلی امکانات بزارن ولی به موفقیت نمیرسند
البته قصدم خدایی نکرده تخریب و یا مقایسه یا فیس بوک نبود
ولی در کل کار خوب و جالبیه براتون ارزوی موفقیت میکنم
پ . ن : منم یک ایده داشتم و دارم برای وبمسترها که در بستر یک سایت قرار میگیره و میتونه توی دل پروژه شما هم قرار بگیره البته شاید فکر اونم کرده باشین . مدتها دنبال گروهی بودم برای پیاده سازیش اگر خواستین و تمایل داشتین ایده رو در اختیارتون بزارم شاید شما بتونین پیاده کنین و به ثمر برسه

sheshe
2013-09-18, 12:11
حرفی برای گفتن نیست
اگه با صحبتهای عماد عزیز بتونی ارتباط برقرار کنی ، متوجه میشی همه موارد بررسی شده و طرح کامل پویا و بدون ایرادی هست.
فقط عماد جان یه فکر اساسی برای کپی رایت محصولات بکن ، شما استاد بنده هستید و بیشتر از من میدونید که حتی یک آهنگ رو چجوری کپی رایتش رو حذف میکنند و در سایت ها انتشار میدن.
و یک سوال ؟
این طرح بصورت کامل در یک انجمن شکل میگیره و یا اینکه بخشی در انجمن و بخشی در پورتال یا... قرار میگیره؟

پ.ن : آرزوی موفقیت میکنم برات عماد جان در این طرح ، بنده که هیچی نیستم ولی اگه دیدی میتونم کمکی کنم در خدمتت هستم و خوشحال میشم بتونم برای شما عزیز کاری انجام داده باشم.

j.rahmaty
2013-09-18, 12:57
حرفی برای گفتن نیست
اگه با صحبتهای عماد عزیز بتونی ارتباط برقرار کنی ، متوجه میشی همه موارد بررسی شده و طرح کامل پویا و بدون ایرادی هست.

منم فصد جسارت به ایشون و پروژه خوبشون نداشتم فقط این موارد به ذهنم رسید که گفتم بیان کنم

EM4D-M
2013-09-18, 13:37

سلام

سعید جان بزرگواری کردید .
خیلی خیلی متشکرم
به پست اول اضافه شد

سلام
حجم فایل رو کم کردم
دانلود با حجم 4 مگابایت : http://vev.ir/6HOEI

عماد جان میتونی به پست اول اضافه کنی

ارادتمند :x

سعید جان پست شما رو ندیدم ، ارسال پست بنده همزمان شد با شما :x

سلام محمد عزیزم .
یک دنیا ممنون
به پست اول اضافه کردم . متشکرم .

آقا اعماد الان فایل صوتی را گوش کردم، واقعا پروژه بزرگی است! حتما موفق خواهید شد!
همچنین از آقا سعید تشکر میکنم که زحمت کشیدند و حجم فایل را کم کردند!
سلام

متشکرم .
انشاالله به کمک شما :X

سلام خدمت شما دوست گرامی
طرحتون واقعا طرح خوب و جامعیه و اگر اجرا بشه نمیگم تحول ایجاد میکنه ولی بستر مناسبی رو ایجاد میکنه تا شاید یه کم سطح دانش تخصصی وبمسترها رو توی این زمینه افزایش بده
فقط یک نکته ای رو میخواستم خدمتتون عرض کنم که البته شاید هم خودتون بهش رسیده باشین
اون نکته اینه که به نظر من هیچ وقت هیچ سیستمی رو در ابتدا نباید به طور کامل بالا اورد چرا ؟به چند دلیل که
یکی اینکه اگر کپی برداری بشه و هزینه بشه برای تبلیغات شاید پروژه شکست بخوره (که البته احتمالش برای پروژه شما ضعیفه)
دوم اینکه وقتی شما یک سیستم رو کامل بالا بیارین بعد از یک مدت برای یوزرها و کاربران یکنواخت میشه و باعث دلزدگی از انجمنتون میشه به نظر من با یک سیستم نسبی خوب بیاین بالا و هر 1 ماهی 2 ماهی یک امکان جالب اضافه کنین تا انجمنتون از یکنواختی در بیاد و کاربران روز به روز مشتاق تر بشن بعنوان مثال فیس بوک از ابتدا این شکلی نبود به مرور امکانات و اپشن ها اضافه شد و شاید یکی از دلایل موفقیتش این بود
سوم هم اینکه همیشه امکانات زیاد باعث افزایش محبوبیت و کاربران زیاد نمیشه اینو من از یکی از دوستان شاپکیپری خوندم که شاید فیسبوک میتونست و میتونه امکانات خیلی بهتر و راحت تری برای یوزرهاش بزاره ولی همین محدودیتها باعث محبوبیتش شده و میبینیم که روزانه دهها شبکه اجتماعی توی ایران خودمون و شاید دنیا تاسیس میشه و همیشه هم سعی کردن کلی امکانات بزارن ولی به موفقیت نمیرسند
البته قصدم خدایی نکرده تخریب و یا مقایسه یا فیس بوک نبود
ولی در کل کار خوب و جالبیه براتون ارزوی موفقیت میکنم
پ . ن : منم یک ایده داشتم و دارم برای وبمسترها که در بستر یک سایت قرار میگیره و میتونه توی دل پروژه شما هم قرار بگیره البته شاید فکر اونم کرده باشین . مدتها دنبال گروهی بودم برای پیاده سازیش اگر خواستین و تمایل داشتین ایده رو در اختیارتون بزارم شاید شما بتونین پیاده کنین و به ثمر برسه
سلام

ممنون که فایل رو دانلود کردید و گوش دادید و نظرتون رو در موردش نوشتید .
تقریبا همینطور که شما فرمودید میشه .
اونجا همه چی آزاد و رایگان نیست . انشاالله خودتون تشریف میارید میبینید .
همه چیز روی قانون و برنامه هست .

حرفی برای گفتن نیست
فقط عماد جان یه فکر اساسی برای کپی رایت محصولات بکن ، شما استاد بنده هستید و بیشتر از من میدونید که حتی یک آهنگ رو چجوری کپی رایتش رو حذف میکنند و در سایت ها انتشار میدن.
و یک سوال ؟
این طرح بصورت کامل در یک انجمن شکل میگیره و یا اینکه بخشی در انجمن و بخشی در پورتال یا... قرار میگیره؟

پ.ن : آرزوی موفقیت میکنم برات عماد جان در این طرح ، بنده که هیچی نیستم ولی اگه دیدی میتونم کمکی کنم در خدمتت هستم و خوشحال میشم بتونم برای شما عزیز کاری انجام داده باشم.

سلام محمد جان :x
کپی رایت فایل های صوتی رو خیلی نمیشه کاریش کرد . ولی برای ویدئو رو میشه سختش کرد . ما یک اینترو داریم برای ویدئو ها و یک لوگو آموزشی . انشاالله شناخته بشن و مورد استقبال قرار بگیره .
بحث کپی رایت فقط اوایل پروژه یکم اذیت میکنه ، بعدا که شناخته بشه مشکلی ایجاد نمیکنه و همه با صدا ها و سبک ساخت آشنا میشن
بله همگی در قالب انجمن قرار میگیره .
شما تاج سرمایی ، این جرفا چیه مرد بزرگ .
:X

rezaonline.net
2013-09-18, 15:58
گام بلندی هست و همتی بزرگتر میخواد .
فقط کافیه کار شروع بشه ، استارت کار سختترین مرحله است .
انشاالله همه شرکت میکنیم .
من که خیلی به کارتون امیدوارم
انشاالله موفق باشید

sobhank
2013-09-18, 16:02
سلام دوستان

یه چند وقتی بود که میخواستم یه معرفی کوتاه از پروژه جدید بکنم که متاسفانه وقت نمیشد .

دیشب ساعت نزدیکای 5 صبح بود و تازه از سرکار برگشته بودم ، یه چند خطی نوشتم و براتون با موبایل ضبطش کردم .

* بابت کیفیت پایین عذرخواهی میکنم :-s با نرم افزارای موبایل خوب بلد نیستم صدا حرفه ای ضبط کنم :-<
* بابت خستگی صدا عذر خواهی میکنم ، 30 ساعت بود نخوابیده بودم (:| زبونم بزرگ شده بود داخل دهنم جا نمیشد :d خودتون متوجه میشید ;))

دانلود (http://mahmodpor.ir/New-Project.wav)
دانلود با حجم پایین ( با تشکر از sheshe عزیز ) (http://vev.ir/6HOEI)
دانلود با حجم خیلی پایین :d ( با تشکر از Saeed عزیز ) (http://forum.shopkeeper.ir/attachment.php?attachmentid=9726&d=1379482031)
---> نظراتتون رو راجع به پروژه بفرمایید .
---> صدای من رو اعصابتون نیست ؟ اگر این صدا البته استدیویی و شارپ و رسا روی آموزش های تصویری و صوتی باشه ، گوش میکنید ؟ گوشتون رو اذیت نمیکنه ؟

سلام داداش

انشاالله موفق باشید. خیلی پروژه ی عالیه. بی صبرانه منتظر بالا اومدن سایتم.

این آهنگ آخرش رو هم ای کاش به جا سینا از توپاک می ذاشتی:d

راستی یه نکته ی دیگه واقعا وب ایران به امثال شما خیلی احتیاج داره

EM4D-M
2013-09-18, 19:04
گام بلندی هست و همتی بزرگتر میخواد .
فقط کافیه کار شروع بشه ، استارت کار سختترین مرحله است .
انشاالله همه شرکت میکنیم .
من که خیلی به کارتون امیدوارم
انشاالله موفق باشید
سلام

رضا جان اگر بدونید صحبت های شما چقدر به آدم روحیه میده و خستگی آدم رو برطرف میکنه .
واقعا متشکرم

انشاالله لیاقت این همه حمایت رو داشته باشیم

سلام داداش

انشاالله موفق باشید. خیلی پروژه ی عالیه. بی صبرانه منتظر بالا اومدن سایتم.

این آهنگ آخرش رو هم ای کاش به جا سینا از توپاک می ذاشتی

راستی یه نکته ی دیگه واقعا وب ایران به امثال شما خیلی احتیاج داره

سلام سبحان جان
خیلی خیلی لطف دارید شما .
یک دنیا ممنون

در مورد آهنگ زیاد اینجوری گوش نمیدم . توپاکم ازش فقط میدونم که معروفه . خیلی اطلاعات خاصی ندارم در این زمینه .
این آهنگم چون مال رفقا بود و تو گوشیم بود استفاده کردم . تیکه آخرش رو هم لازم داشتم .
روی آموزش های رسمی موزیک های بی کلام و لایت قرار میگیره .

شما لطف دارید به بنده .

باز هم ممنون

a1irez4
2013-09-18, 19:23
الان دارم گوش میکنم
ایول خوبه منم پایم عماد جان
بهت ایمان داریم ایشالا میترکونیم :>

این آهنگم چون مال رفقا بود و تو گوشیم بود استفاده کردم . تیکه آخرش رو هم لازم داشتم .
روی آموزش های رسمی موزیک های بی کلام و لایت قرار میگیره .
بر عکس شما ما خیلی تیک تاک و بکسشو دوس میداریم :d
اومدین با ماکسیمم قدرت :>

AriyaDownload
2013-09-18, 19:36
2 - سیاست های مالی به شکلی تنظیم شده که کاربر بتونه از 99.99 درصد مطالب به صورت رایگان استفاده کنه و به طور مستقیم هزینه خاصی نکنه .
4 - مثل سایر فروم ها ، رایگان :D
5 - مافیا مال آدم بد هاست :D برای این موضوع یک جلسه حضوری بین مدیران در نظر گرفته شده . ولی سردمداران اگر نخوان مافیایی نشه ، این اتفاق نمی افته . مغز متفکر باندهای مافیایی که الان هست در وب ، خود موسسین هستن :)

سلام
پیشنهاد من اینه که سعی کن خدماتی که ارائه می دید، رایگان نباشه.
واقعا وب فارسی به خاطر همین خدمات رایگان داره ضربه می بینه (نظر شخصی)، از یوزر عادی توقع زیادی رو نمی شه داشت ولی حداقل این رو بین وبمسترها رایج نکنید.
البته منظورم این نیست که هزینه ها طوری تعیین بشه که دیگه کسی تمایل به عضویت رو نداشته باشه ولی طوری هم نباشه که دیگه به رایگان بودن عادت کنه!
در مورد مافیا هم، به این سمت معمولا کشیده می شه. (شیطون خیلی زرنگ تر از این حرفاست و راهاش رو بلده :d)

پ.ن: یک استادهای بنده که ارادت خاصی هم بهشون دارم، برای یک پروژه ازشون مشاوره خواستم (فکر کنم خودت هم در جریانش تا حدودی بودی، "گالری عکس با امکانات خاص" رو می گم)، بهم گفت بعضی از خدمات رو رایگان ارائه نده، شده صد تا تک تومن بگیر ولی رایگان کار نکن. (الان که خودم چندتا سایت راه انداختم متوجه این حرفش شدم که چرا روی صد تا تک تومن تاکید می کرد)

a1irez4
2013-09-19, 22:49
پیشنهاد من اینه که سعی کن خدماتی که ارائه می دید، رایگان نباشه.
ایول موافقم

sobhank
2013-09-20, 23:46
الان دارم گوش میکنم
ایول خوبه منم پایم عماد جان
بهت ایمان داریم ایشالا میترکونیم :>

بر عکس شما ما خیلی تیک تاک و بکسشو دوس میداریم :d
اومدین با ماکسیمم قدرت :>

پس یا جای من اینجاست یا جای شما:d

راستی عماد جان یه سوال داشتم درباره ی نوع انجمن

ببخشید فضولی می کنم روی چه سیستمی هست؟

آموزش های انجمن رو بعدا به صورت پک برای فروش نمی ذارید؟ فقط مخصوص انجمنه؟

Reza
2013-09-22, 13:02
سلام عماد جان
مایی که نه هدفون داریم نه اسپیکر با چی گوش کنیم!؟
نمیشه یه خاصه ای چیزی ازش داخل تاپیک منتشر کنی!؟

farzad231
2013-09-25, 10:01
با سلام خدمت تمام دوستان انجمن شاپکیپر

هنوز فایل صوتی رو دانلود نکردم ولی اینطور که با اقا عماد تا امروز ارتباط داشتم ، مشخصه پروژه بزرگ و عالی هست و امکان اینکه شکست بخوره بسیار پایینه.

چون وجود چنین انجمنی بصورت تخصصی بین کاربران ایرانی واقعا نایاب بود .

و کاربرانی که میخواستن کارهای مربوط به وبمستری رو صورت بدن مجبور بوده و هستن که از فروم های عمومی تر مثل pt و شاپکیپر استفاده کنن.

منم افتخار دارم در کنار اقا عماد کار های مدیریتی که بتونه منجر به رشد انجمن بشه رو انجام بدم. داخل انجمن یوزرم PRO هست که ان شاء الله بعداً با هم بیشتر آشنا خواهیم شد ...

با ارزوی موفقیت برای پروژه اقا عماد و عرض پوزش بابت اینکه من اینجا خیلی کم انلاین میشم و این تاپیک رو ندیده بودم :x

amin_sl
2013-10-20, 03:41
برادر من خوب MP3 میزدی ! چرا Wav ؟ :-b

kapo
2013-11-03, 23:54
با آرزوی موفقیت برای عماد عزیز با این پروژه بسیار بزرگی که شروع کرده و قطعاً یکی از بهترین پروژه های وب فارسی میشه

دوستانی هم که فایل مصاحبه رو نشنیدن - هر چند صدای عماد شنیدن داره :) - متن مصاحبه اش رو میتونن اینجا (http://irwebadmins.ir/?p=126)بخونن