PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همایش توسعه کسب و کارهای اینترنتی

irandac
2013-09-25, 17:31
سلام ، امروز همایش توسعه کسب و کارهای اینترنتی در سالن همایش سازمان تجارت،صنعت و معدن استان فارس به اسپانسری شرکت ایران سرور و آسمان وب برگزار شد ، برنامه های همایش رو هم براتون اسکن کردم.
9806
یکی از محورهای بحث همایش تشکیل انجمن و اتحادیه فروشگاههای اینترنتی بود ،که از دوستانی که اینماد داشتن برای عضویت در انجمن فروشگاههای اینترنتی استان فارس دعوت کردند.

بروشور اسپانسر همایش ( ایران سرور)

98079808

برگ یاداشت و کارت ویزیت اسپانسر همایش (آسمان وب)

9809

shahed
2013-09-25, 17:55
دیروزم تهران بود ، اما مسخره تر از این همایش تو زندگیم ندیدم

مدیر گل فروشی آنلاین میخک طلایی به عنوان یکی از مدیران موفق فروشگاه های اینترنتی هم یه 15 دقیقه سخنرانی کرد

irandac
2013-09-25, 18:01
خب تازه تجارت الکترونیک و فروش اینترنتی در ایران داره توسعه پیدا میکنه و بیشتر از این نمیشه توقع داشت ولی برای شروع خوبه.

websky
2013-09-25, 18:54
سلام ، امروز همایش توسعه کسب و کارهای اینترنتی در سالن همایش سازمان تجارت،صنعت و معدن استان فارس به اسپانسری شرکت ایران سرور و آسمان وب برگزار شد ، برنامه های همایش رو هم براتون اسکن کردم.
9806
یکی از محورهای بحث همایش تشکیل انجمن و اتحادیه فروشگاههای اینترنتی بود ،که از دوستانی که اینماد داشتن برای عضویت در انجمن فروشگاههای اینترنتی استان فارس دعوت کردند.

بروشور اسپانسر همایش ( ایران سرور)

98079808

برگ یاداشت و کارت ویزیت اسپانسر همایش (آسمان وب)

9809

سلام دوست عزيز
شما تشريف أورده بوديد؟
فولدر اسمان وب نيز قرار داده خواهد شد

irandac
2013-09-25, 19:36
سلام، بله بنده هم حضور داشتم

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

اینم یک پوشه مربوط به اسپانسر همایش (آسمان وب ) بود که درآن بروشورها و یک cd قرارداده شده بود.

9813

feslejadid
2013-09-26, 21:36
اتفاقاً جالب بود، یک گلفروشی آنلاین که به سراسر دنیا گل ارسال می کند. ضمنا این وبسایت تامین کننده گل سایت چاره هم است. در کل همایش جالبی بود.فکر نمی کردم برای فروشگاه های اینترنتی وقت بگذارند

ahijoon
2013-09-26, 21:41
تو شهر ما هم گذاشتن و روزهای آتی برگزار میشه. . .

دوستانی که تشریف برده بودن اعلام کنن چه نتایجی کسب شد و قراره چه برنامه هایی انجام بگیره ؟