PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با 500 هزار تومان چه کاری انجام میدهید؟

manoto
2013-10-24, 14:50
درود
چند روز پیش تاپیک جالبی در انجمنی خواندم! چون تاپیک جالب بود، گفتم همین تاپیک را در شاپکیپر ایجاد کنم!(البته کمی تاپیک را ویرایش میکنم!)

فرض کنید که فقط 500 هزار تومان پول دارید و بی کار هم هستید و تصمیم دارید برای خودتان شغلی ایجاد کنید. حالا با این 500 هزار تومان چه شغلی برای خودتان ایجاد میکردید؟

softpand
2013-10-24, 14:52
مرد مومن صد تومن چیه؟ لا اقل بگو یک میلیون تومن !
باصد تومن کسی به دست کسی هم نگاه نمیکنه چه بخوای باهاش کسب در آمد کنی !
لا اقل بکنش 500 بشه نماینگی ارسال پیام کوتاه گرفت :d یا سایتی طراحی کرد !

kiahost
2013-10-24, 14:59
درود
چند روز پیش تاپیک جالبی در انجمنی خواندم! چون تاپیک جالب بود، گفتم همین تاپیک را در شاپکیپر ایجاد کنم!(البته کمی تاپیک را ویرایش میکنم!)

فرض کنید که فقط 100 هزار تومان پول دارید و بی کار هم هستید و تصمیم دارید برای خودتان شغلی ایجاد کنید. حالا با این 100 هزار تومان چه شغلی برای خودتان ایجاد میکردید؟
میشه یه نمایندگی ساده ی هاستینگ گرفت...ولی سایت و بقیه چیزاش رو باید خودت انجام بدی

softpand
2013-10-24, 15:02
کسی که بخواد سایتش رو خودش طراحی کنه ، میاد طراح سایت میشه و بازار یابی میکنه واسه خودش :)
ولی نمایندگی هاست بگیری باید بتونی ماهی 100 تومن جور کنی اجارش رو بدی
میون این همه شرکت معتبر کسی میاد از یه آماتور که چیزی هم بلد نیست هاست بخره؟ خودمونیم دیگه :d

manoto
2013-10-24, 15:09
مرد مومن صد تومن چیه؟ لا اقل بگو یک میلیون تومن !
باصد تومن کسی به دست کسی هم نگاه نمیکنه چه بخوای باهاش کسب در آمد کنی !
لا اقل بکنش 500 بشه نماینگی ارسال پیام کوتاه گرفت :d یا سایتی طراحی کرد !

مبلغ به 500 هزار افزایش یافت!
به آقا رضا هم میگم عنوان را تغییر بده!

GIGABYTE
2013-10-24, 15:12
برای راه اندازی یک کسب و کار درست حسابی 10 میلیون کمتر جواب نمیده.
من این 500 هزار تومن رو میدم یک قالب اختصاصی و به صورت حرفه ای سئو میکنم و استفاده میکنم در سایتم.

soheyl_ir89
2013-10-24, 15:23
فرض می کنم که فقط 100 هزار تومان پول دارم و بی کار هم هستم و تصمیم دارم برای خودتان شغلی ایجاد کنم. حالا با این 100 هزار تومان چه شغلی برای خودم ایجاد میکردم؟
100 تومانو می ذاشتم تو جیبم و :
-خدمتی که به صورت آنلاین می شه انجام داد رو انجام می دادم. مثلا تو انجمنا موضوع ایجاد می کردم برای دریافت سفارش طراحی بنر، یا ویرایش سایت، یا نویسندگی یا هر کار دیگه ای که برام هزینه مالی مستقیم نداشته باشه.
-محصول دیگرانو می فروختم. کالا یا خدمتشونو. مثلا اگر کسی کالایی داره، تو اینترنت شروع می کردم به فروشش از طریق انجمنا. یا برای کسایی که خدمتی انجام می دن، سفارش می گرفتم و پورسانت می گرفتم. برای این که از طراحی سایت، درآمد داشته باشم، نیازی نیست طراح وب سایت باشم، می تونم مشتری رو به چند طراح وصل کنم تا درآمدی حتی بیشتر از یک طراح و برنامه نویس داشته باشم.
-یه وبلاگ یا سایت (نهایتا با 20 تومان) می زدم و محتوای اختصاصی ای در یک زمینه ی پرمخاطب ایجاد می کردم و از بازدید زیاد استفاده می کردم برای بنرهای همکاری در فروش ها یا قرار دادن تبلیغ سایرین در ازای دریافت مبلغ.
-با چند نفر سهیم می شدم روی یک سایت؛ اگر من 100 تومان دارم و یک سایت 500 تومان سرمایه لازم داره، من می تونم صاحب اون سایت باشم، البته به همون اندازه. می تونم با چند نفر همکار شم.
-اگر این پولو داشتم و ایده ای داشتم که سرمایه ی چند میلیونی لازم داشت، و ایده م بازدهی خوبی داشت، خیلی سریع اونو کامل می نوشتم و 200 هزار تومان قرض می کردم تا هزینه ی 300 هزار تومانی ثبت ایده رو پرداخت کنم. بعد از 2 ماه (مدت زمان ثبت ایده) ایده مو چند میلیون می فروختم و 200 تومان قرضمو پرداخت می کنم و حالا چند میلیون دارم.
-با 20 هزار تومان یه سایت راه اندازی می کردم و چند نویسنده استخدام می کردم تا برام مطلب بذارن و اون 100 تومانو کم کم بهشون پرداخت می کردم و خودم مشغول کار دیگه ای می شدم. یعنی هم اون 100 تومان داره برام کار می کنه، هم خودم دارم کار می کنم.
و ...

البته موارد مهمی در انتخاب شغلم موثرن. مثلا این که شغل کوتاه مدت باشه، یا بلند مدت؟ چه درآمدی برام کافیه؟ و ...

softpand
2013-10-24, 15:28
منم نمایندگی خوب وی پی اس میگیرم ، و و تو انجمن ها تبلیغات میکنم
یه ماه ضرر میکنی ولی از ماه های بعدی سود

doweb
2013-10-24, 15:36
درود

حتی با 1 میلیون تومان هم نمیشه

نمایندگی هاست هم داشته باشید در بین این همه هاستینگ معتبر که فقط هزینه های تبلیغاتشون بالای 5 میلیون تومان هست ........

متاسفانه زمونه طوری شده که با این تورم 1 میلیون تومان یه دست لباس خوب هم نمیتونی بگیری چه برسه به ایجاد کار و شغل و .....

JAVAD76
2013-10-24, 15:39
به نظر من بهترین کار در نت که نه نیاز به سرمایه داره و نه هزینه های جانبیِ هاست و ... ، نویسندگیه .البته باید یکم هم خدا کمکتون کنه تا سایت خوبی گیرتون بیاد !

من از حدود 3 4 سال پیش توی نت بودم ( البته به صورت حرفه ای) از حدود 12 13 سال پیش هم نت داشتیم اما نه با سرعت بالا! و تمامی روش ها رو رفتم ( هر چی که فکرش رو بکنید: ایمیل مارکتینگ ، ساخت وبلاگ ، ساخت سایت ، بازاریابی و ... ) اما خداییش توی هیچ کدوم نتیجه نگرفتم تا اینکه از حدود 1 ماه پیش به فکرم زد که بیام نویسندگی کنم . و الان یک ماه هست که دارم این کار رو انجام میدم و واقعا هم نتیجه گرفتم. به شما هم پیشنهاد می کنم همین کار رو بکنید و وقتتون رو الکی در شبکه های اجتماعی و سایت های « به راحتی کسب درآمد کنید» تلف نکنید . تلف نکنید . تلف نکنید. تلف نکنید ( چند بار بگم)

اگر چه اولش به نظرتون بیاد که درآمدش پایینه اما اگر وقت دارید بهتون این کار رو پیشنهاد میکنم.

من خودم اگر روز ها خونه بودم با روزی 7 8 ساعت کار با کامپیوتر ماهی 2 3 ملیون در می اوردم اما متاسفانه درس و مدرسه نمی ذاره!

ap63
2013-10-24, 16:34
با پانصد هزار تومان میتونید به همراه خانواده یک وعده غذا در رستوران برج میلاد میل کنید. نوش جان!

doweb
2013-10-24, 17:09
با پانصد هزار تومان میتونید به همراه خانواده یک وعده غذا در رستوران برج میلاد میل کنید. نوش جان!

شما معلومه تجربه داری :d

نوش جان

fzahrab
2013-10-24, 17:48
به نظر من کسی که بخواد کار کنه با هیچی هم شروع می کنه وکسی که نخواد کار کنه میلیونها تومان هم بهش بدن کاری نمی کنه

خوب میتونه یه جنسی رو بخره با سود بفروشه بعدش بره جنس بیاره

یا میتونه شاگرد خصوصی بگیره تدریس کنه

میتونه یه کیکی چیزی بپزه

میتونه کارهای هنری انجام بده

میتونه ....

فقط یه چیزی رو می دونم خواستن توانستن است حتی اگه هیچی نداشته باشی

لندن 2012
2013-10-24, 17:50
میرم زن میگیرم:-b

AdsGroup.iR
2013-10-24, 17:56
با 100 تومن يك روغن 5 كيلويي هم نميتوني الان بگيري...

dorna1390
2013-10-24, 18:02
دوستان عزیز ، استارتر فرمودند که با 500 هزار تومان میشود چه کاری کرد که درآمد داشته باشند نه اینکه چه چیزی می توانند بخرند!!

moj1rayaname
2013-10-24, 18:29
در اینترنت :

یه دامنه ir = حدودا 4.000 تومان
یه هاست معمولی ( برای 6 ماه ) = 60.000 تومان
نصب یه اسکریپت ورد پرس با افزونه های امنیتی و قالب مناسب رایگان = رایگان
تبلیغات دائمی بک لینک از هر وبلاگ و وبسایتی که شد = 436.000 تومان
سود = در 6 ماه اول از همکاری در فروش ها و همزمان راه اندازی گروپ یاهو

بعد از 6 ماه = ورودی گوگل + 5000 ip در روز ( شرایط بهتر برای رشد سریع ) = استخدام نویسنده با درآمد سایت ( درآمد ماهانه 100.000 تومان )

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

و در 6 ماه بعدی نصب انجمن روی سایت و رشد سریعتر و جای امید برای رفتن روی 10.000 آی پی در روز و داشتن برنامه ی خوب برای بک لینک گرفتن با رعایت اصول ارسال مطلب و رعایت قوانین کپی رایت

Safecharge
2013-10-24, 18:45
در اینترنت :

یه دامنه ir = حدودا 4.000 تومان
یه هاست معمولی ( برای 6 ماه ) = 60.000 تومان
نصب یه اسکریپت ورد پرس با افزونه های امنیتی و قالب مناسب رایگان = رایگان
تبلیغات دائمی بک لینک از هر وبلاگ و وبسایتی که شد = 436.000 تومان
سود = در 6 ماه اول از همکاری در فروش ها و همزمان راه اندازی گروپ یاهو

بعد از 6 ماه = ورودی گوگل + 5000 ip در روز ( شرایط بهتر برای رشد سریع ) = استخدام نویسنده با درآمد سایت ( درآمد ماهانه 100.000 تومان )

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

و در 6 ماه بعدی نصب انجمن روی سایت و رشد سریعتر و جای امید برای رفتن روی 10.000 آی پی در روز و داشتن برنامه ی خوب برای بک لینک گرفتن با رعایت اصول ارسال مطلب و رعایت قوانین کپی رایت

بسیار خوب اطلاعاتت کلی بود
مثلا نگفتی که هاست چه مقدار فضا داشته باشه؟ برای شروع...
چه ماژول هایی رو نیاز داره نصب کنه...
و از کجا چطور و چگونه تبیلغات مورد نیازشو سفارش بده...
چند نمونه از سیستم های همکاری در فروش مطمئن و هم معرفی کن
و....
با جزیئات کامل مخاطب بیشتر متوجه می شه...
البته همه اینها هم بستگی به سعی و تلاش مخاطب داره...

M.Abooali
2013-10-25, 21:24
با 500 هزار تومان خیلی کارها میشود کرد اگر اهل عمل باشید. ضمانت موفقیت شما:

1. داشتن تخصص در کاری که شروع می کنید.

2. وجود پشتکار و اراده کافی برای حفظ انگیزه در کل مراحل کار. (دلسرد نشدن)

3. برنامه ریزی و هدف گذاری دقیق، اصلاح و جبران اشتباهاتی که مانع از دستیابی به اهداف در زمان تعیین شده باشند.

من با 25 هزار تومان کار هاستینگ را شروع کردم، ظرف یک ماه، سرور مجازی خریدم 50 هزار تومان در ماه و خودم روش سی پانل زدم، یک ماه بعد سرور اختصاصی گرفتم با حدود 600 تومان در ماه و سرور مجازی و هاست فروختم.

و من دقیقا روزی که با ریسلری هاست شروع کردم، هدف نهایی خودم را به خوبی می دونستم. اما پله پله به سمتش آمد. اگر به اندازه مناسب گام بردارید مطمئنا با سرعت مناسب به سمت هدف خود نزدیک خواهید شد.

البته همانطور که گفتم، مهمترین فاکتور تضمین موفقیت شما، وجود تخصص و آگاهی نسبت به فعالیتی که قصد انجامش را دارید می باشد. من روزی که خواستم هاستینگ بزنم تو سایت های مثل استک اکسچینجر رتبه تیچری داشتم و به عبارتی به خوبی میدونستم قراره چه کاری بکنم و با چه مشکلاتی باید روبرو بشم. خدا را شکر به موفقیت هم دست پیدا کردم.

در مورد ریسلر هاست، مثلا الان من خودم یک فاکتوری که گذاشتم، میگم به کسی که زیر 10 تا مشتری هاست داره ریسلر نمیدم ! این را از این جهت گفتم که متوجه بشید ارزش تخصص چقدر هست. بهترین کار این است تخصص خودتان را پیدا کنید اول. بعد مطمئن باشید با سرمایه هر چقدر کم هم که واردش بشید، موفقیت به دست خواهید آورد.

Imaco
2013-10-25, 22:14
تشکر از استارتر
همه روش های فوق اگر جواب بده برای چند ماه بعده . کسی که 500 تومن داره فردا چیکار کنه ؟
قبل از هر چیز ایرانسل میندازم دور یه خطر همراه اول اعتباری آبرومند میگیرم .
- میرم علاء الدین دو طبقه زیر زمین کاور ( ضد خش )میگبرم دونه ای 1000 تومن تو بازار ( خصوصا شهرستان ) میفروشم 2000 تومن ( مغازه 7 تا 15 میده به مصرف کننده )
- لوازم جانبی موبایل از مناطق مرزی میارم میفروشم به همکاری در فروش ها یا مستقیم در بازار
- لوازم آرایش ته لنجی و کنسرو و چای از آبادان و بندرهای مشابه فروش در بازار
- خرید قطعات دست دوم کامپیوتر و اسمبلز و فروش ( با 500 تومن میشه از اولیش شروع کرد)
- اگهی میدم در نیازمندی های همشهری برای خدمات نرم افزار کامپیوتر در محل ( نصب ویندوز و .. )
خلاصه خیلی کارا میشه کرد که مرد میخواد .

ManoGraphic
2013-10-26, 01:09
500 تومان رو بده به 1 نفر یک حرفه یاد بگیره

moh.yasemi
2013-10-29, 16:16
درود

فرض کنید که فقط 500 هزار تومان پول دارید و بی کار هم هستید و تصمیم دارید برای خودتان شغلی ایجاد کنید. حالا با این 500 هزار تومان چه شغلی برای خودتان ایجاد میکردید؟

داداش من میرم یه اسکریپت ... فشار میدم بعدش قالبش عوض میکنم به ملت میفروشم البته بگم برای هر کسی یه قالب اختصاصی

doweb
2013-10-29, 17:24
توی انجمن میلیاردرهای آینده اگر بری راه های خیلی زیادی معرفی شده که البته 99% به نتیجه نرسیدن فقط ایده هستن .......

ahijoon
2013-10-29, 17:57
من بودم با 500 تومن میرفتم اکسپریا نئو میگرفتم و باهاش عکاسی کرده و لذت میبردم...

پ.ن : عکاسی هم یک شغله فقط درآمدش کمه.

soheyl_ir89
2013-10-29, 18:05
من بودم با 500 تومن میرفتم اکسپریا نئو میگرفتم و باهاش عکاسی کرده و لذت میبردم...

پ.ن : عکاسی هم یک شغله فقط درآمدش کمه.

حرفه ایش خیلی درآمد داره.

می دونید عکاسی که از یکی از خودروها برای بیلبورد عکس گرفته بود، چه قدر پول گرفت؟ 25 میلیون تومان

خیلی ها برای خودشون کتاب و آلبوم و نمایشگاه می زنن.

این حرفه هم مثل بقیه، باید فکر و عمل خوب داشت.

sababazar
2013-10-29, 18:07
جالب بود .مرسی

miladd_iq
2013-11-11, 08:44
من با 500 هزار تومان میرم یه آرشیو فیلم و سریال تهیه میکنم و با یه هزینه اندک برای تبلیغات توی سایتهای دانلود فیلم و آهنگ شروع به فروش میکنم

forexet
2013-11-11, 15:39
یک کامپیوتر دست دوم با یک خط اینترنت و یک هاست و دامنه ارزان ردیف میکردم و شروع به کار طراحی و برنامه نویسی وب...
البته خوب من از قبل کار رو بلدم

goodlife
2013-11-11, 22:24
قطعا همه چیز به طرز فکر ما بر میگرده
اول کار باید قبول کنیم که بزرگ ترین سرمایه ما ذهن پولساز و اراده ی ما در راه کسب درامد و پولدار شدن میباشد

با ساده ترین کار ها میشه پول دراورد اما به شرطی که حاضر باشی بهاش رو پرداخت کنی
یعنی چی؟

یعنی این که وقتی من هیچی ندارم و میخوام پول دربیارم باید هزینش رو بپردازم این هزینه پول نیست خوب من هیچی ندارم و میخوام پول دربیارم باید برم شاگردی کنم یا باربری کن خوب هزینش اینه که پی همه چیز رو به تنم بمالم و بهونه نیارم که ابروم میره و فلان و...

زندگی یعنی ی چیز بدی و ی چیز دیگه بگیری
شرط ورود به جایی خروج از جای دیگر است

sunflower1
2013-11-11, 22:53
نگفتی مهمه شغلش آبرو مند باشه یا نه :دی

فلافلی سیار میزدم توو یکی از پارکای شلوغ
والا به خدا کلی فروش دارن :دی

یا مثلا میرفتم دوره آرایشگری و علمش رو یاد میگرفتم و بعدش میرفتم پیش یک آرایشگر کار میکردم و کم کم پیشرفت میکردم و بعد یه مدت هم مستقل میشدم

karimi55
2013-11-16, 21:27
با 100 تومان میتونی یه سایت با وردپرس یا جوملا راه اندازی کنی
خبری یا دانلود و یا بازی
مدت زیادی باید روش کار کنی تا آمارت بره بالا و تبلیغات کنی
یا اگه میتونی با کلرخانه و کارگاه و تولیدی صحبت کن واسه فروش اجناسشون یه سایت ساده راه اندازی کن و شروع کن به تبلیغات رایگان
طولی نمیکشه بتونی مشتریان زیادی جمع کنی البته به محصولت هم بستگی داره

http://seyedalikarimi.ir (http://seyedalikarimi.ir/)