PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه های کسب در آمد در اینترنت

hashem40
2013-10-27, 15:36
سلام هموطنان عزیز
من می خواهم از اینترنت کسب در آمد کنم .
هیچ محصولی برای فروش ندارم ؟
سواد و اطلاعات کافی نیز ندارم باید از چه راهی استفاده کنم ؟
فقط وقت آذاد دارم
از کجا برای یادگیری را شروع کنم اول باید چی یاد بگیرم بعد به دنبا چه بروم

moh.yasemi
2013-10-27, 18:20
داداش
برو تو سایت adsgroup.ir اونجا عوض شو
از اون طریق میتونی درامد کسب کنی

ifoolish
2013-10-27, 18:40
ایمیل مارکتینگ کنید برای فروش محصولتون :)

sobhank
2013-10-27, 18:44
سلام هموطنان عزیز
فقط وقت آذاد دارم

به نظر بنده بهترین کار این است که یه سایت بزنید بعد این وقت آزاد رو برای بالابردن سایت ازش استفاده کنید. قبلش به نظر من برو تموم چیزهایی که می تونه برای یک سایت مضر باشه رو بخون که مثه من نشی!!!!

ایده برای سایتت داشته باش و مثه همه با کپی وارد نشو.

اگه می تونی برو طراحی سایت یاد بگیر خوب می تونی درآمد داشته باشی ولی اگه خیلی وقت اضافه داری به نظره من مورد اول رو صفت بچسب که می تونی موفق باشی. اگه کمکی هم از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم.

feri23
2013-10-27, 20:02
واقعا کاربران چقدر زیبا پاسخ میدن ، دوست عزیزمون میگن سواد و اطلاعاتی ندارم سایر کاربرها عضویت در همکاری در فروش ، ایمیل مارکتینگ و ...

پیشنهاد من :

تو اینترنتی جست و جو کن ، " هاست چیست؟ " ، " دامنه چیست؟"

بعدش یک هاست رایگان فارسی پیدا کنید و نحوه کار با محیط هاست رو یاد بگیر (هاست یک فضای آنلاین اینترنتی برای راه اندازی سایت هست)

بعدش کمی در مورد "سیستم های مدیریت محتوا" در اینترنت جست و جو کن

کمی در مورد " وردپرس Wordpress " تو اینترنت بخون که چیه و چیکار می کنه و بعدش برو نصب وردپرس روی یک هاست رو یاد بگیرد

بعد از این شما می تونی با انتخاب قالب مناسب خودت تو اینترنت (با جستجوی قالب وردپرس) یک قالب برای سایت خودت راه اندازی کنی

بعد از اون نحوه درج نوشته و پست گذاری در وردپس رو یا بگیر

بعد از اون اینکه چه نوع پست هایی باید بگذاری و می خواهی چه نوع سایتی داشته باشی (تفریحی ، آموزشی ، فروش و ..) (تعیین هدف)

بعد از اون برو جست و جو کن که "الکسا" چیه؟ و چطور میشه رتبه سایت را بالا برد؟ و اینکه چطور بازدید کننده از گوگل بشه جذب کرد و کلا جطور میشه سایت موفقی داشت

و.... پس از این ها شما به یک سری تجربه مفید و اولیه تو اینترنت دست پیدا می کنی و خودت به مرور زمان با راه های کسب درآمد از اینترنتی آشنا خواهی شد ، باید زمان بگذره و این مراحل رو طی کنی ، الان جاش نیست که به شما گفته بشه که از چه راهی کسب درآمد کنی ، چون بدون یک سری دانش اولیه شکست میخوری

369369
2013-10-27, 20:02
الان که سایت فروش فایل رونق داره .

مطالبش رو هم می تونی از من بگیری ( امضام )

pooya121
2013-10-27, 20:07
سلام دوست عزیز
اگه اطلاعاتتون خیلی زیاد نیست می تونید از سایت زیر بهره ببرید.
daneshjooyar.com
موفق باشید.

soheyl_ir89
2013-10-27, 20:08
سلام هموطنان عزیز
فقط وقت آذاد دارم
سرمایه مالی (پول) دارید؟ از 500 هزار به بالا

doweb
2013-10-27, 20:08
درود

دوست عزیز اول ببینید در چه زمینه ای تخصص دارید بعد در همون زمینه برید تحقیق کنید

اگر به وب و سایت علاقه مند هستید ببینید موضوع علاقتون چیه و بعد بگید تا دوستان راهنمایی بهتری بکنن

P30POOL
2013-10-27, 21:46
سلام هموطنان عزیز
فقط وقت آذاد دارم

در سایت رزبلاگ یک وبلاگ درست کنید ! و مطلب به اشتراک بگذارید و . ..

369369
2013-10-27, 22:50
در سایت رزبلاگ یک وبلاگ درست کنید ! و مطلب به اشتراک بگذارید و . ..

حالا چرا رز بلاگ ؟ بعدشم این کار خیلی زمان بره ! دیر هم به درآمد می رسه

hashem40
2013-10-28, 12:09
واقعا کاربران چقدر زیبا پاسخ میدن ، دوست عزیزمون میگن سواد و اطلاعاتی ندارم سایر کاربرها عضویت در همکاری در فروش ، ایمیل مارکتینگ و ...

پیشنهاد من :

تو اینترنتی جست و جو کن ، " هاست چیست؟ " ، " دامنه چیست؟"

بعدش یک هاست رایگان فارسی پیدا کنید و نحوه کار با محیط هاست رو یاد بگیر (هاست یک فضای آنلاین اینترنتی برای راه اندازی سایت هست)

بعدش کمی در مورد "سیستم های مدیریت محتوا" در اینترنت جست و جو کن

کمی در مورد " وردپرس Wordpress " تو اینترنت بخون که چیه و چیکار می کنه و بعدش برو نصب وردپرس روی یک هاست رو یاد بگیرد

بعد از این شما می تونی با انتخاب قالب مناسب خودت تو اینترنت (با جستجوی قالب وردپرس) یک قالب برای سایت خودت راه اندازی کنی

بعد از اون نحوه درج نوشته و پست گذاری در وردپس رو یا بگیر

بعد از اون اینکه چه نوع پست هایی باید بگذاری و می خواهی چه نوع سایتی داشته باشی (تفریحی ، آموزشی ، فروش و ..) (تعیین هدف)

بعد از اون برو جست و جو کن که "الکسا" چیه؟ و چطور میشه رتبه سایت را بالا برد؟ و اینکه چطور بازدید کننده از گوگل بشه جذب کرد و کلا جطور میشه سایت موفقی داشت

و.... پس از این ها شما به یک سری تجربه مفید و اولیه تو اینترنت دست پیدا می کنی و خودت به مرور زمان با راه های کسب درآمد از اینترنتی آشنا خواهی شد ، باید زمان بگذره و این مراحل رو طی کنی ، الان جاش نیست که به شما گفته بشه که از چه راهی کسب درآمد کنی ، چون بدون یک سری دانش اولیه شکست میخوری

سلام با تشکر از همه دوستان یه سوال اگر که من در یک سیستم همکاری در فروش ثبت نام کنم و در یک فروشگاه ساز رایگان نیز ثبت نام کنم حالا برای کسب در آمد از اینترنت نیاز به چه چیزهایی برای یاد گیری دارم ؟

soheyl_ir89
2013-10-28, 12:24
سلام با تشکر از همه دوستان یه سوال اگر که من در یک سیستم همکاری در فروش ثبت نام کنم و در یک فروشگاه ساز رایگان نیز ثبت نام کنم حالا برای کسب در آمد از اینترنت نیاز به چه چیزهایی برای یاد گیری دارم ؟
سلام
بعد از این که در یک سیستم همکاری در فروش ثبت نام کردید، یک هاست لینوکس تهیه می کنید و یک دامنه هم تهیه می کنید و یکی از سیستم های فروشگاه ساز (وردپرس، پرستاشاپ یا ...) رو روی هاست نصب می کنید و محصولاتی که در سیستم همکاری در فروش هست رو به فروشگاه خودتون اضافه می کنید (با لینک بازاریابی خودتون). حالا شما صاحب یک فروشگاه با قالب دلخواه و دامنه خودتون شدید. و باید بازدید این فروشگاه رو بالا ببرید تا فروش داشته باشید.
هر جا که براتون سوال هست رو بگید تا جزیی تر و کاملتر توضیح بدم. از میزان اطلاعات شما اطلاع نداشتم و صرفا یک توضیح کلی دادم.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

البته می تونید یک دامنه شخصی هم تهیه کنید و روی هاست سیستم همکاری در فروشتون تنظیم کنید تا هر کس اون آدرسو وارد کرد، وارد فروشگاه شما بشه.
یعنی آدرس اختصاصی شماست، اما ظاهر فروشگاه، همونیه که سیستم همکاری در فروش به شما داده.

kapo
2013-10-28, 12:31

شما باید اول درباره فروشگاه اینترنتی و بعد فروشگاه ساز اطلاعات کسب کنید.
بعد درباره سئو، تولید محتوا، راه های افزایش بازدید و تبلیغات اینترنتی اطلاعات کسب کنید.

توصیه من اینه که این مورد رو بی خیال بشید.

بهترین کار اینه که شما یک موردی که علاقمند هم هستی رو انتخاب کنی و یاد بگیریش. با گذشت زمان و حرفه ای تر شدن، درآمد خواهی داشت که خیلی مطمئن تر از این کار هست.
اگر میخوای وارد دنیای کسب و کار اینترنتی بشی، اون مورد که دوستمون گفتن بهترین کار:
اطلاعات درباره هاست و دامین، نحوه راه اندازی سایت، آشنایی ابتدایی با سیستم های مدیریت محتوا، انتخاب یک سیستم مدیریت محتوا برای یادگیری (وردپرس گزینه راحت تر و کاربردی تری هست)، افزایش اطلاعات درباره وردپس، آموزش سئو و بهینه سازی سایت، نحوه تولید محتوا، نحوه مدیریت سایت، بازاریابی اینترنتی

حالا شما می تونی یک کسب و کار موفق (با صبر، افزایش دانش و تجربه) راه اندازی کنی: میتونی کی سایت راه بندازی
، میتونی یک فروشگاه اینترنتی راه بندازی (البته نیاز هست درباره فروشگاه و فروشگاه ساز هم اطلاعات داشته باشی) یا میتونی دنبال کارهای تخصصی تر بری و مثلاً طراحی سایت یاد بگیری

تصور این که همینجوری و به سادگی در یکی دو ماه ماه به درآمد قابل توجه تومان برسی رو از سرت بیرون کن. کار اینترنتی هم مثل همه کارهای دیگه نیاز به دانش، هزینه و گذر زمان داره

hashem40
2013-10-28, 12:36
سلام من اگر بخام میان بر بزنم به نظر شما این درسته که اول توی یک سیستم همکاری در فروش عضو بشم بعد هم برای راحتی از دست هاست دامین و ورد پرس و قالب مستقیم برم یک فروشگاه ساز وبلاگی ثبت نام کنم بعد برم سر وقت تعیین هدف که فروش همکاری در فروش است و بعد باید چکار کنم تا فروش داشته باشم ؟
مشکلات این روش چیه ؟ به چه چیزایی باید توجه کنم ؟

doweb
2013-10-28, 13:56
سلام من اگر بخام میان بر بزنم به نظر شما این درسته که اول توی یک سیستم همکاری در فروش عضو بشم بعد هم برای راحتی از دست هاست دامین و ورد پرس و قالب مستقیم برم یک فروشگاه ساز وبلاگی ثبت نام کنم بعد برم سر وقت تعیین هدف که فروش همکاری در فروش است و بعد باید چکار کنم تا فروش داشته باشم ؟

تو هر کار که برید برای فروش محصولتون باید و باید بازدیدکننده خیلی خوبی داشته باشید

بعد از این باید خیلی خوب بتونید برای محصولات بازاریابی کنید تا بتونید محصولات رو بفروشید

راه هایی مثل ایمیل مارکتینگ و ... هم هستند که فعلن شما باید اول سایت با بازدید معمولی داشته باشید بعد به فکر تبلیغات باشید

kapo
2013-10-28, 16:00

هیچ میانبری برای رهایی از یاد نگرفتن وجود نداره

این کار شما تقریباً هیچ سود مالی نخواهد داشت، برای این کار اصلاً نیازی به ثبت نام در فروشگاه سازها نیست، اکثر سیستم های همکاری در فروش به شما اجازه میدن یک ساب دامین ثبت کنی و کپی فروشگاه شون رو روی اون ساب دامین میزارن.

کسانی که میان فروشگاه جدا میزنن برای فروش کالاهای پورسانتی، هدف شون کسب بازدید کننده بیشتر هست که برای این موضوع به سئو و نیز کار با سیستم مدیریت محتوا آشنایی و تسلط دارن

hashem40
2013-10-28, 19:28
تو هر کار که برید برای فروش محصولتون باید و باید بازدیدکننده خیلی خوبی داشته باشید

بعد از این باید خیلی خوب بتونید برای محصولات بازاریابی کنید تا بتونید محصولات رو بفروشید

راه هایی مثل ایمیل مارکتینگ و ... هم هستند که فعلن شما باید اول سایت با بازدید معمولی داشته باشید بعد به فکر تبلیغات باشید
منظور از سایت با بازدید معمولی چیه یعنی یک فروشگاه بسازم که بازدید داشته باشه یا یک وبلاگ داشته باشم که بازدید کننده داشته باشه ؟ مشکل من اینجاست که از کجا بازدید کننده بیارم ؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

هیچ میانبری برای رهایی از یاد نگرفتن وجود نداره

این کار شما تقریباً هیچ سود مالی نخواهد داشت، برای این کار اصلاً نیازی به ثبت نام در فروشگاه سازها نیست، اکثر سیستم های همکاری در فروش به شما اجازه میدن یک ساب دامین ثبت کنی و کپی فروشگاه شون رو روی اون ساب دامین میزارن.

کسانی که میان فروشگاه جدا میزنن برای فروش کالاهای پورسانتی، هدف شون کسب بازدید کننده بیشتر هست که برای این موضوع به سئو و نیز کار با سیستم مدیریت محتوا آشنایی و تسلط دارن
خب با تشکر میشه چند مورد را که برای شروع کار باید یاد بگیرم را بگید اونایی که واجب است من چون سرمایه ندارم می خوام زود به درامد برسم در حد خرج اینترنت و این چیزا تا بتونم ادامه بدم . حالا باید چه کار کنم از کجا شروع کنم .
خوبه که از ...

doweb
2013-10-28, 19:58
منظور از سایت با بازدید معمولی چیه یعنی یک فروشگاه بسازم که بازدید داشته باشه یا یک وبلاگ داشته باشم که بازدید کننده داشته باشه ؟ مشکل من اینجاست که از کجا بازدید کننده بیارم ؟

دقیقن اصل کار هم همینجاست

فروش محصول بستگی به بازدید کننده و کاربر داره

شما باید اول سایتی داشته باشید برای مثال سایت تفریحی یا سرگرمی و ..... وقتی بازدید کننده داشتید محصولات رو برای فروش بزارید

یااگر سایت فروشگاهی دارید باید شروع به تبلیغات در سایت های دیگر کنید

kapo
2013-10-28, 21:34
خب با تشکر میشه چند مورد را که برای شروع کار باید یاد بگیرم را بگید اونایی که واجب است من چون سرمایه ندارم می خوام زود به درامد برسم در حد خرج اینترنت و این چیزا تا بتونم ادامه بدم . حالا باید چه کار کنم از کجا شروع کنم .
خوبه که از ...

گفتم دیگه:

بهترین کار اینه که شما یک موردی که علاقمند هم هستی رو انتخاب کنی و یاد بگیریش. با گذشت زمان و حرفه ای تر شدن، درآمد خواهی داشت که خیلی مطمئن تر از این کار هست.
اگر میخوای وارد دنیای کسب و کار اینترنتی بشی، اون مورد که دوستمون گفتن بهترین کار:
اطلاعات درباره هاست و دامین، نحوه راه اندازی سایت، آشنایی ابتدایی با سیستم های مدیریت محتوا، انتخاب یک سیستم مدیریت محتوا برای یادگیری (وردپرس گزینه راحت تر و کاربردی تری هست)، افزایش اطلاعات درباره وردپس، آموزش سئو و بهینه سازی سایت، نحوه تولید محتوا، نحوه مدیریت سایت، بازاریابی اینترنتی

حالا شما می تونی یک کسب و کار موفق (با صبر، افزایش دانش و تجربه) راه اندازی کنی: میتونی کی سایت راه بندازی
، میتونی یک فروشگاه اینترنتی راه بندازی (البته نیاز هست درباره فروشگاه و فروشگاه ساز هم اطلاعات داشته باشی) یا میتونی دنبال کارهای تخصصی تر بری و مثلاً طراحی سایت یاد بگیری

باید و باید صبر کنی و یاد بگیری

Safecharge
2013-10-28, 23:43
دوستان راهنمایی های مفیدی رو برای شما ارائه نمودند
اولین کار قبل از شروع کار اینه که دانش خودتو بالا ببری اگر بدون دانش و آگاهی دست به هر کاری بزنی حتی اگر هم گنج قارون هم داشته باشی نا بود می شه...

ابتدا هدفتو مشخص کن...
یک بازه زمانی برای تحقق هدف یا اهدافت تعیین کن مثلا تا 2 سال اینده
بشین برنامه ریزی کن کار ها یی که لازمه برای رسیدن به هدف نهایی برسی رو هم تعیین کن
به نظر من اولین کار شما اینه که دانش تونو افزایش بدید
اما چه دانشی؟
تا انجا که من فهمیدم قصد شما اینه که فروشگاه انلاین داشته باشی به کمک سیستم های همکاری در فروش
1- ابتدا تعریف هاست و دامنه رو یاد بگیر
2- نحوه کار کردن و با هاست و نصب فروشگاه ساز یا به اصطلاح اسکریپت و یاد بگیر
3- نحوه کار کردن با آن را هم آشنا شو
بعد با سیستم های همکاری در فروش شو قوانین شونو حسابی مطالعه کن...
یک سیستمی که به نظرت مناسب هست و انتخاب و پست ها رو ارسال کن
بعد که دیدی که سایتت تقریبا آماده شده کافیست که یه مقدار روی تبلیغات فعالیت کنی
وبلاگ ها بهترین و کم خرج ترین راه برای رسیدن به بازدید هست
یه وبلاگ طراحی کن
پست ارسال کن در کنار پست یه محصول که مرتبط با ان پست هست و معرفی کن...
کم کم ایمیل مارکتینگ اسپمر های مختلف تبلیغات در سایت های دیگه سئو و بهینه سازی و...
در ضمن روی سئو هم همزمان با پیشرفت سایتت کار کنی...

دوست عزیز برای هر کدام از این کار ها یه بازه زمانی مشخص کن
و با برنامه پیش برو
مطمئن باش به هدفت خواهی رسید

به قول معروف: ره انست که اهسته و پیوسته رود
نا امید و دلسرد هم نشو رقبای زیادی هم داری
و در آخر هم هر چه قدر دانشتو بالا ببری هزینه کمتری خواهی پرداخت...

moh.yasemi
2013-10-28, 23:45
ایمیل مارکتینگ کنید برای فروش محصولتون :)

روش خوبیه خیلی خوب هم جواب میده الان
فقط باید واست باشه پیش کی سفارش میدی

hashem40
2013-11-02, 18:19
دوستان راهنمایی های مفیدی رو برای شما ارائه نمودند
اولین کار قبل از شروع کار اینه که دانش خودتو بالا ببری اگر بدون دانش و آگاهی دست به هر کاری بزنی حتی اگر هم گنج قارون هم داشته باشی نا بود می شه...

ابتدا هدفتو مشخص کن...
یک بازه زمانی برای تحقق هدف یا اهدافت تعیین کن مثلا تا 2 سال اینده
بشین برنامه ریزی کن کار ها یی که لازمه برای رسیدن به هدف نهایی برسی رو هم تعیین کن
به نظر من اولین کار شما اینه که دانش تونو افزایش بدید
اما چه دانشی؟
تا انجا که من فهمیدم قصد شما اینه که فروشگاه انلاین داشته باشی به کمک سیستم های همکاری در فروش
1- ابتدا تعریف هاست و دامنه رو یاد بگیر
2- نحوه کار کردن و با هاست و نصب فروشگاه ساز یا به اصطلاح اسکریپت و یاد بگیر
3- نحوه کار کردن با آن را هم آشنا شو
بعد با سیستم های همکاری در فروش شو قوانین شونو حسابی مطالعه کن...
یک سیستمی که به نظرت مناسب هست و انتخاب و پست ها رو ارسال کن
بعد که دیدی که سایتت تقریبا آماده شده کافیست که یه مقدار روی تبلیغات فعالیت کنی
وبلاگ ها بهترین و کم خرج ترین راه برای رسیدن به بازدید هست
یه وبلاگ طراحی کن
پست ارسال کن در کنار پست یه محصول که مرتبط با ان پست هست و معرفی کن...
کم کم ایمیل مارکتینگ اسپمر های مختلف تبلیغات در سایت های دیگه سئو و بهینه سازی و...
در ضمن روی سئو هم همزمان با پیشرفت سایتت کار کنی...

دوست عزیز برای هر کدام از این کار ها یه بازه زمانی مشخص کن
و با برنامه پیش برو
مطمئن باش به هدفت خواهی رسید

به قول معروف: ره انست که اهسته و پیوسته رود
نا امید و دلسرد هم نشو رقبای زیادی هم داری
و در آخر هم هر چه قدر دانشتو بالا ببری هزینه کمتری خواهی پرداخت...

سلام من بین گرفتن هاست بین این چند هاست نمیدونم کدم بهتره
1.
http://parspack.com/cloud-hosting/free-cloud-hosting

شخصات سخت افزاری و نرم افزاری هاست رایگان ابری به شرح زیر می باشد:
میزان فضا : 100 مگابایت
پهنای باند : 1 گیگابایت در ماه
میزان Ram :
128 مگابایت
تعداد بازدید در لحظه : 5
پردازشگر : 1 هسته
سیستم عامل : لینوکس
اسکریپت های قابل استفاده: php

2.
http://xzn.ir/hosting/free

مشخصات هاست رایگان
هاست رایگان :
یکی از اهداف بلند مدت و همیشگی سایت ایکس زد ان هاستینگ اشاعه فرهنگ و شعار ” هر ایرانی یک سایت ” می باشد .که در این زمینه اقدام به ارایه هاست و دامنه رایگان برای افرادی که به تازگی به جمع وبمستران پیوسته اند کرده و امید است تا این افراد با استفاده صحیح هر چه سریعتر به دور از هزینه های مختلف و به طور کاملا رایگان در این زمینه پیشرفت کنند.
Free1
رایگان

۲۰ گیگابایت فضا
۲۰۰ گیگابایت پهنای باند
۵ عدد دیتابیس
۵ عدد دامنه
۵ عدد ایمیل
۵ عدد اف تی پی
فضای ایمیل ۵۰ مگابایت
۱۰۰۰۰ بازدید در روز
۲۵۰۰۰۰ اتصال به دیتابیس
پشتیبانی فنی ۲۴ ساعته
کاملا رایگان

3.
http://tngig.ir

KOpenتی ان گیگ یک سرویس قدرتمند ارائه دهنده هاست رایگان میباشد. تی ان گیگ مفتخر است با بهره گیری از نیروی های متخصص، امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، جز ارائه دهندگان هاست رایگان باشد.KClose
برخی از امکانات تی ان گیگ به شرح زیر میباشد:

» اختصاص یک آدرس اینترنتی بصورت : http://yourname.TNGIG.ir و یا http://yourname.GIGY.ir
» اختصاص یک ایمیل بصورت : yourname@yourname.TNGIG.ir و یا yourname@yourname.GIGY.ir و یا yourname@yourname.ir
» ارائه ۳ گیگابایت فضای وب (قابل ارتقا تا سقف ۵ گیگ، اینجا را بخوانید)
» ارائه ۱۱ گیگابایت پهنای باند ماهیانه (قابل ارتقا تا سقف ۱۸ گیگ، اینجا را بخوانید)
» اختصاص دیتابیس MySql
» اختصاص اکانت FTP
» اختصاص addon domain , subdomain , park domain
» کنترل پنل با دو زبان فارسی و انگلیسی
» مدیریت دیتابیس phpmyadmin
» پشتیبانی از php5 , html و دیتابیس MySql
» پشتیبانی از MX Record و CName Record و Cron Jobs و SSH Console
» قابلیت اتصال دامنه به هاست شما
» پشتیبانی فعال و ۲۴ ساعته
» بدون تبلیغات
» نصب سیستم دلخواه به درخواست کاربر (اینجا را بخوانید)
» تخفیف ویژه پلان ۲ برای سایت های ارزشی و علمی
» پاسخگویی به مسابقات سایت و ارتقای رایگان اشتراک

برای مشاهده امکانات پلن ۲ هاستینگ، اینجا را کلیک کنید.

فقط این که در اولی به نظرم کار کردن راحتر است چون خودش نصب می کنه کدوم یکی ایرانیه و مشه روش ورد پرس پرستا و جوملا فارس رو که کرک شده هستند بدون در سر نصب کرد

hosien
2013-11-02, 18:56
سلام هموطنان عزیز
فقط وقت آذاد دارم

سلام دوست عزیز

به نظر من نکاتی که دوستان گفتن در مورد یادگیری و جمع آوری اطلاعات بهترین راه است
ولی با توجه به گفته های اساتید بزرگوار بع داز اینکه دانشت به حد کافی رسید این کتاب راکه از دوست خوبم آقای ابرایم بیضایی هست را بخر و طبق گفته ها عمل کن شک ندارم که به نتیجه می رسی این کتاب تماما تجربیات اقای بیضایی هست و بسیار مفید واقع می شود اگر عمل کنی
کتاب رو می تونی از این آدرس تهیه کنی http://modirebazaryab.ir/ قیمتش هم مناسب هست البته به نظر بنده آدم یا باید خودش تجربه کنه و یا از تجربه درست دیگران استفاده کنه حتی اگر در این راه بخواهی هزینه کنی
اگر در سیستم همکاری در فروش هم کاری می کنی همکاری در فروشهایی رو انتخاب کن که قیمتهاشون نسبت به دیگران مناسبتر باشه و حتما پشتیبانی خوب وصادقی هم در کنار فروش محصولاتشان داشته باشند - ضمانت محصولات خودشون را دارا باشند محصولات با کیفیت ارائه بدن
امیدوارم در این راه موفق باشی

tanhae
2013-11-20, 19:22
سلام
دوستان من می خواهم یک سایت فروش فایل ایجاد کنم آیا برای این سایت حتما باید نماد اعتماد گرفت (می دونم خیلی کمک می کنه ) و آیا کلا از لحاظ مجوز در اداره سایت مشکل خواهم داشت؟
منظورم اینه که اگر دنبال مجوز نباشم در آینده به مشکلی که نمی خورم؟

ممنون میشم که راهنمایی کنید

369369
2013-11-20, 19:38
سلام
دوستان من می خواهم یک سایت فروش فایل ایجاد کنم آیا برای این سایت حتما باید نماد اعتماد گرفت (می دونم خیلی کمک می کنه ) و آیا کلا از لحاظ مجوز در اداره سایت مشکل خواهم داشت؟
منظورم اینه که اگر دنبال مجوز نباشم در آینده به مشکلی که نمی خورم؟

ممنون میشم که راهنمایی کنید

مجوز چی منظورتونه ؟ !

شما سایت رو راه اندازی میکنی بعد کارای نماد رو انجام میدی بعدم درگاه آنلاین . همین

tanhae
2013-11-20, 21:03
منظورم چیز خاصی نبود فقط مراحل را نمی دانستم

معصومه
2013-11-27, 17:56
سلا منم مثل شمابه نتیجه رسیدی به منم بگو

denjoores
2013-11-27, 21:11
دوستان مثل اینکه کلا درآمد از اینترنت رو در فقط در حالت

1. هاست، 2. دومین ، 3. فروشگاه ساز ، 4. اضافه کردن محصول 5.شروع فروش
می بینند.

جالبه

اینارو رو تو گوگل جستجو کن

How Make Money Online
یا
all ways to make money online
و
....

پیشنهاد من به شما قبل از شروع هر کاری درست تحقیق کن ، بازار رو ارزیابی کن ، دانش مورد نیازش رو یاد بگیر

وگرنه جزء اتلاف سرمایه و وقت چیزی عایدت نمیشه

soheyl_ir89
2013-12-04, 18:21
ایجاد فضای مناسب برای پشتیبانی مشتری به مشتری در یک یا چند زمینه
اطلاعات بیشتر (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=41547&p=276919&viewfull=1#post276919)

hashem40
2014-03-16, 10:16
سلام هموطنان عزیز
فقط وقت آذاد دارم 222222222222222222222222
از کجا برای یادگیری را شروع کنم اول باید چی یاد بگیرم بعد به دنبا چه بروم222222222
22222222222222222222222222222222222222222222222222 2222222