PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد شما چیه؟ با 100 میلیون سرمایه در تهران

soheyl_ir89
2013-10-29, 13:27
به نام خدا

سلام دوستان

یکی از دوستان، 100 میلیون تومان سرمایه داره
با تجربه در بازار تبلیغات
ساکن تهران
تصمیم گرفتن این سرمایه رو به کار بگیرن.

من هم در زمینه ی تبلیغات (چاپ و هدایا) تجربه دارم، اما هر دومون تصمیم گرفتیم این کارو شروع نکنیم.

پیشنهاد شما چیه؟

ترجیح خودم، کار دفتری یا کار تولیدی یا بسته بندیه.
اما دقیقا انتخاب نکردم.

تصمیم گرفتم با شما مشورت کنم تا گزینه های بیشتری برای انتخاب داشته باشیم.
با تشکر از همراهی شما

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

چه شغلی پیشنهاد می کنید؟

rezaki
2013-10-29, 13:51
سلام

به نظرم کار تولیدی لباس خیلی خوب جواب بده مخصوصا اگه چند تا طراح لباس استخدام کنید تا لباس های شیک طراحی کنن و جنس پارچه تون هم خوب باشه .

setkala.com
2013-10-29, 13:58
بنظر من مجوز بسته بندی حبوبات و ادویه جات بگیرید و اطراف تهران یه جا اجاره کنید و اجناس به صورت عمده بخرید و بسته بندی کرده و بین عمده فروشان پخش کنید . مطمئن باشید اگه کارتون تمیز باش و قیمت هم مناسب با بازاریابی خوب می تونید سود خوب بدست بیارید .
موفق باشید

h.davoudi
2013-10-29, 14:03
چه شغلی پیشنهاد می کنید؟

شغلی که بهش علاقه دارید.

setkala.com
2013-10-29, 14:58
تو این زمونه علاقه خیلی مهم نیست مهم کاری که توش سود باش ( البته حلال و قانونی ) و توجیه اقتصادی داشته باش و سرمایه از بین نره و دائمی باش

لندن 2012
2013-10-29, 15:02
بازار بورس
مخصوصا اگه قبلا فعالیت هم میکردید و آشنایی دارید

setkala.com
2013-10-29, 15:06
الان بازار بورس بسیار سود ده و خوب هست البته قبلش باید یک سری کلاس آموزشی برید تا با اطلاعات کامل وارد بشید و همچنین باید از تجارب افراد با تجربه در این کار استفاده کنید در کل بازار بسیار جذابی هست و اگر کسی بره توش دیگه نمی تون دل بکن البته اگر با فکر و درست حرکت کن . من خواهرزاده ام 20 سالش پارسال وارد کار بورس تو شهرستان شد اولش خوب نبود ولی الان تو کارش حرفه ای شده و طی کمتر از دو سال پولش 3 برابر شده تازه اولش بدلیل ناشی بودن چقدر ضرر کرد . کسی اگه تهران باش که خیلی راحتر فعالیت می کنه .
یا علی

manoto
2013-10-29, 15:53
بنظر من مجوز بسته بندی حبوبات و ادویه جات بگیرید و اطراف تهران یه جا اجاره کنید و اجناس به صورت عمده بخرید و بسته بندی کرده و بین عمده فروشان پخش کنید . مطمئن باشید اگه کارتون تمیز باش و قیمت هم مناسب با بازاریابی خوب می تونید سود خوب بدست بیارید .
موفق باشید

منم با این دوستمون موافقم!
این کار همیشه مشتری داره!
مثلا: مجوز بسته بندی پسته را می گیرید + یه دستگاه بسته بندی پسته! (با بسته بندی شکیل و جذاب)
محصول را آماده می کنید و توی شهرتون بین عمده فروشان پخش میکنید و کم کم کارو گسترش میدید تا جایی که محصولوتون تو کل کشور پخش شه! بعد که کارو گسترش دادید، انواع محصولات را هم بسته بندی میکنید، مثل: انواع خشکبار، حبوبات، ادویه جات و ...

مهم ترین بخش این کار، بسته بندی کالا، قیمت و بازاریی آن است!

پ ن: من خودم به شخصه اگه این سرمایه را داشتم، حتما کار بسته بندی شروع می کردم!

Imaco
2013-10-29, 16:47
به نام خدا

سلام دوستان

یکی از دوستان، 100 میلیون تومان سرمایه داره
با تجربه در بازار تبلیغات
ساکن تهران
تصمیم گرفتن این سرمایه رو به کار بگیرن.

من هم در زمینه ی تبلیغات (چاپ و هدایا) تجربه دارم، اما هر دومون تصمیم گرفتیم این کارو شروع نکنیم.

پیشنهاد شما چیه؟

ترجیح خودم، کار دفتری یا کار تولیدی یا بسته بندیه.
اما دقیقا انتخاب نکردم.

تصمیم گرفتم با شما مشورت کنم تا گزینه های بیشتری برای انتخاب داشته باشیم.
با تشکر از همراهی شما

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

چه شغلی پیشنهاد می کنید؟

امضاتون مشاوره رایگان کار آفرینیه ! پس چطور بقیه رو راهنمایی می کنید ؟!

کار تولیدی در کشور ما عاقبش وام و ورشکستگی و زندان یا سکته است ( دنبالش نرید ! دنبالش نرید ! دنبالش نرید ! )
علم و آطلاعات کافی + افراد امین و خوشنام + علاقه کنار هم بزارید تا موضوع فعالیت مشخص بشه.

moh.yasemi
2013-10-29, 17:12
به نظر من بره تو کار زمین و املاک

soheyl_ir89
2013-10-29, 18:15
با تشکر از شما دوستان

خوشبختانه من و ایشون ویژگی ها و سلایق مشابهی داریم.
از نظر نوع کار، کار دفتری رو می پسندیم.
پیشنهاد بسته بندی رو دادم و خودمم خیلی علاقه دارم، اما قبول نکردن.

مایل به سرمایه گذاری هایی شبیه بورس یا املاک هم نیستیم.

پیشنهاد شما چیه؟
کارهایی شبیه کانون تبلیغات و دفتر بیمه که دفتری هستن. البته این موارد نه.

maker
2013-10-29, 18:34
100 میلیون سرمایه بالایی نیست میشه باهاش رفت مسکن مهر یا ملک های در همین حدود قیمت خرید و با 2 یا 5 میلیون بالاتر فروخت و این روند رو ادامه بدید تا پولتون رشد کنه و ملک های درشت تر بتونید بخرید مسلما توی دست به دست کردنش سود بیشتری میتونید بکنید ... این کار پاره وقت و خوبه میتونید به کاراصلیتون هم برسید ... بعد از مدتی با بنگاه دارهای یه محدوده اشنا بشید دیگه روی روال خرید فروش براتون میکنن ...

دفتربیمه و نمایندگی بیمه هم اولش سوددهی نداره ، جایی که دفتر رو میزنی هم مهمه که پاخور داشته باشه و منطقه خوبی باشه یکی از اشناها 5 سال پیش شروع کرد چندبار جا عوض کرد نهایتا الان توی یه منطقه برخیابون و خوب دفترش داره با سود خوبی میچرخه ... کاردفتری و کاربا کامپیوتر هست دیگه چیز خاصی هم نیست که کسی از پسش برنیاد ...

ازجمله کارهای دفتری که جواب میده فروش ماشین بصورت لیزینگ هست که با سرمایه شما میشه روی پراید و سمند ماشین های توی این رنج کار کرد و درامد خوبی هم داره فقط باید کار رو یادبگیرید که اونم سخت نیست برید برای بازاریابی شرکت های لیزینگ اموزش رایگان بهتون میدن ...
اگر تو کار ماشین بصورت لیزینگ وارد شدید یکسری درامد های جانبی هم میتونه داشته باشه از جمله بیمه بدنه ، لاستیک بصورت قسطی ...

یه کاردیگه که دلالی حساب میشه به پول شما هم میخوره خرید و فروش ماشینه که خلاصه کار خرید ماشین با کمترین مبلغ ممکن و کشیدن یه دستی به سر و روی ماشین و فروختنش هست ... ماشینی که خوب میشه خرید و فروش کرد و روش سود کرد 206 هست به نظر من ! با چیزی حدود 50 تا 60 میلیون وارد کار بشید تا یادبگیرید چی بخرید و چجوری بفروشید ... اینم درامد خوبی داره هرماه دوتا ماشین دست به دست کنید سود خوبی کردید ...

moh.yasemi
2013-10-29, 18:37
با تشکر از شما دوستان

خوشبختانه من و ایشون ویژگی ها و سلایق مشابهی داریم.
از نظر نوع کار، کار دفتری رو می پسندیم.
پیشنهاد بسته بندی رو دادم و خودمم خیلی علاقه دارم، اما قبول نکردن.

مایل به سرمایه گذاری هایی شبیه بورس یا املاک هم نیستیم.

پیشنهاد شما چیه؟
کارهایی شبیه کانون تبلیغات و دفتر بیمه که دفتری هستن. البته این موارد نه.

یه فتوشاپ کار استخدام کن و یه کارگردان انیمشین برو تو کار تبلیغات
فکر خوبیه اینم

سـعید
2013-10-29, 18:48
امضاتون مشاوره رایگان کار آفرینیه ! پس چطور بقیه رو راهنمایی می کنید ؟!

کار تولیدی در کشور ما عاقبش وام و ورشکستگی و زندان یا سکته است ( دنبالش نرید ! دنبالش نرید ! دنبالش نرید ! )
علم و آطلاعات کافی + افراد امین و خوشنام + علاقه کنار هم بزارید تا موضوع فعالیت مشخص بشه.

من فکر می کنم این تاپیک هم یه جور کار تحقیقاتی برای این سهیل دوست عزیزمون هست .... اگه اشتباه نکنم یه تاپیکی هم ایجاد کردن برای انتخاب یه دومین خیلی خیلی خاص و ... اینها ...
فکر می کنم ایشون میدونن چکار می خوان بکنن این سوالات هم برای اینه که ببینم بقیه هم میدونن ... ؟;)

شاید هم اینطور نباشه .... این ها فقط حس من بود ...

soheyl_ir89
2013-10-31, 16:08
دوستان
اگر پیشنهاد کار دفتری دارن ممنون می شم مطرح کنن.

AdsGroup.iR
2013-10-31, 17:40
بنظرم يك خونه بخر بدش به اجاره

سـعید
2013-10-31, 17:57
سهیل جان حالا که صحبت از کار دفتری کردید یک نمونه خوب براتون عنوان می کنم :

100 میلیون تومان برای خرید 5 تا 7 عدد خودرو ترجیحا پژو 405 مدل های 85 تا 89 کنار بگذارید .... اگر تخصص در شناخت خودرو دارید که خوب است اگر ندارید از یک صاحب نظر مطمئن دعوت به همکاری کنید .
هر روز صبح اگهی های همشهری ، فروش خودرو و همچنین اگهی های سایت ایران تجارت را مرور کنید ..
به دنبال کسانی که ماشین دارند و فروشنده فوری هستند بگردید.
ماشینهای سالم و تمیز و بدون تصادف را زیر قیمت بخرید !
( برای اینکار لازم است طرف مود معامله را زود پیدا کنید ، رابطه برقرار کنید ، پول نقد را نشانش بدهید و کار را تمام کنید )
از اولین ماشینی که خریدید شروع به ثبت اگهی در روزنامه و اینترنت کنید و سود بین 500 هزار تا 1 میلیون تومانی را لحاظ کنید.
خودرویی که خریده اید برای فروش کارواش رفته و پولیش زده شده است .. بررسی کنید اگر ایرادات جزیی دارد بر طرف کیند.
با توجه به این که زدن سند قطعی ضروری نیست و اگر طرفیتن معامله بخواهند انجام دهند مبلغش را به دوش خریدار می اندازند ، این روزها هزینه خرید و فروش خودرو کمتر از 100 هزار تومان می شود .. .. تازه نه برای شما !! چون شما اکنون یک دلال موفق خودرو هستید و خودرو را با همان پلاکی که خریده اید می فروشین ... فقط برگ وکالت نامه فروشنده را در محضری که با ان اشنا می شوید تبدیل به نام خریدار جدید می کنید..

به مرور و در طی چند هفته کل سرمایه 100 ملیوینی شما تبدیل به 5 تا 7 ماشین شده و امکان فروش های متنوعی را در اختیار خواهید داشت .

حالا نوبت استفاده از « دفتر » شده است ! ... یک دفتر صد برگ بردارید ... مشخصات هر خودرویی را که می خرید و جمع هزینه هایی را که برای فروشش می کنید .. یاداشت کنید ..

سر یک سال دفتر را ورق بزنید و به ریش کسانی مثل ما که می خواهند از اینترنت و مغازه و ... و ... پول در بیاورند بخندید !!!!

پ . ن . : به علت کم بودن و ناچیز بودن تورم !!! در ایران هر ان امکان دارد سرمایه شما 2 برابر شود ... امروز 405 مدل 88 می خرید 18 تومان . . .. یک هفته دیگر می شود 22 تومان حالا شما مجبورید رقم سود پیش بینی شده را با پاک کن پاک کنید و بجای 500 الی 1 میلیون تومان بنویسید 4.5 الی 5 میلیون تومان ... به این گونه هست که با سختی ها و مشقت های این شغل اشنا می شوید !
فقط یک توصیه دارم : در کنار دفتری که تهیه می کنید حتما یک مداد خوب و یک پاک کن مارک دار بخرید !!!

شاد باشید

soheyl_ir89
2013-10-31, 18:13
سرمایه مال من نیست.

سرمایه فرد دیگه ایه که در صورتی که به توافق بر سر شغلی برسیم، با هم همکاری می کنیم.

ضمنا من اهل خراب کردن اقتصاد کشورم نیستم. پولی که از راه خرید و فروش ملک و خودرو به دست می آد باهامون نمی ره اون دنیا، اما بلاها و فسادهایی که با این بازارها به بار می آریم باهامون می رن اون دنیا.

آقا سعید
شما هم خوشحال باشید. چون که بازارهای اینترنتی و غیرحضوری خیلی برای مردم و اقتصاد کشور فایده داره. ضمنا اگر شما عزیزان، خوب فعالیت کنید مطمئنا درآمد مناسبی خواهید داشت.

moh.yasemi
2013-10-31, 19:28
داداش یه دفتر تبلیغاتی بزن

soheyl_ir89
2013-10-31, 19:40
داداش یه دفتر تبلیغاتی بزن

ممنون

اما هر دومون تمایلی برای این کار نداریم.

سـعید
2013-10-31, 19:48
سهیل جان من هم قبلا خصوصا در زمان دانشجویی یا ابتدای کارم حدود 12 سال پیش دیدگاه های شما را داشتم .. البته بسیاری از انها را حفظ کردم ولی این دیدگاه را که واسطه گری و سود بردن از افزایش قیمت ( ارزش افزوده کالا ) و یا منفعت های حاصل از معرفی خریدار و فروشنده و همچنین خرید و فروش کالاهای پر مصرف را خلاف مصلحت جامعه و یا به طور کلی نادرست بشمارم ... مدتهاست ترک کرده ام ... من خودم تابحال واسطه گری به این صورت نکرده ام ولی به عنوان مثال اسباب بازی یا قبلا ظرف و ظروف را و چند سال پیش سفره و پلاستیک و ظرف یک بار مصرف را می خریدم و با سود های بین 10 تا 50 درصدی می فروختم و فکر می کردم کسی که معامله ماشین می کند دلال است و من کاسب محترم ... در حالیکه تفاوت فقط این بود که من 30 تومان سرمایه داشتم و ایشان 300 تومان !! در موردی که خرید و فروش ماشین را خدمتتان معرفی کردم توجه بفرمایید سود حاصل از معامله یک ماشین بین 2 تا 5 درصد است !!!! ولی حجم بالای سرمایه درامدزایی بهتری را را رقم میزند ... در ضمن گران شدن اصل سرایه در همه صنف ها وجود دارد و قصد شخصی کسی نیست که بخواهد در ان دنیای که می فرمایید جوابی به کسی پس دهد ... اگر در همین مورد ماشین و خودرو هم بخواهیم به دنبال مقصر باشیم نباید از ان کسی که من پلتفرم کارش را برایتان طراحی کردم به بدی یاد کنیم ... در وهله اول مقصر کسانی هستند که با انحصار نمی گذارند هیچ خودرویی جز در دو سه کارخانه دولتی تولید شود ... در وهله دوم کسانی که با گمرک گذاشتن زیاد و ممنوعیت ها به جای رشد صنعت داخلی بازار را به التهاب می کشند و سوم کسانی که با استفاده از روابط از کارخانه هایی که فروش و تحویل فوری ندارند روزی 1000 تا ماشین می کشند بیرون و قیمت بازار را مشخص می کنند ...

اگر خودرو بدون گمرک وارد می شد .. اگر شرکت هایی مثل امیکو یا کاریزان فقط اجازه تولید موتور سیکلت و کامیون نداشتند و میتوانستند به ازادی سواری تولید کنند و اگر ها و اگر های دیگر . و در مجموع یک بازار خودرو عادی را داشتیم !... باز هم خرید و فروش خودرو یک فرصت طلبی نبود بلکه یک تجارت معمولی بود .... انوقت من هم برای شما بیزنس های دیگری را معرفی می کردم ... ولی حیف که تمام انچه ارزو های انجامش را داشتیم ... جز حسرت حاصلی نداشت و اخر هم عصر و روزگار دلالی و واسطه گری داغ شد ...

اگر این دیدگاه های اشتباه را کنار نگذارید فرصت سوزی کرده اید .. داشتن یک سرمایه نقدی ( 100 میلیونی که فرمودید ) هر روز در زندگی پیش نمی اید .. در روز هایی که کسی مثل من که سرمایه اش بیش از این حرفهاست و این روزه ها لنگ 2 میلیون تومان هستم از شدت چک های برگشتی و رکود بازار و حجم زیاد کالای انباشته شده در انبار ! داشتن 100 تومان نقدینگی بسیار ارزشمند هست ... برای چرخشش ان در بازار فعال بازار برنامه ریزی کنید نه ایجاد شغل مورد علاقه تان !! شر کت و دفتر و دستک خوب است ولی این روزها به دلیل بحران های بازار و اوضاع خراب بازار مملکت باید بر اساس روند دلخواه جامعه حرکت کرد ....

به هر حال امیدوارم هر کاری را شروع کردید موفق و شاد باشید و مثل من با حجم بالای سرمایه بلوکه شده در یک بازار راکد و نا بسامان دست و پمجه نرم نکنید ...

itjavani
2013-10-31, 21:39
اگه اهل فن هستی عزیز تعویض روغن بزن ببین چه سودی بهت میده!
کلا کارهای خدماتی سود بیشتر و سرمایه کمتری نیاز هست :)

hamedwollf
2013-11-15, 03:25
راحت یه مغازه پوشاک اجاره کن پارچه از چین بیار با طرح بده برات درست کنن اختصاصی بفرش
هم خودت میفروشی هم جنش میدی مغازه دارا

ahijoon
2013-11-15, 04:05
تا اونجایی که با روحیه سهیل آشنا هستم علاقمند تولید و خدمت هستن... ایشالا اشتباه نکرده باشم

تو بحث تولید واقعا کارهای نابی میشه کرد. این مقدار پول هم واقعا سرمایه ی قویی هست و روش بهتر فکر بشه میتونه اوضاتونو دگرگون کنه.

از مواردی که حضور ذهن دارم میتونم به اینا اشاره کنم :

کارگاه تولید لوستر و آویز ها و آکسسوار های مدرن + در کنار این میتوان از کشورهای همجوار مثل ترکیه که خدای اینچیزاس یکی 2تا نمایندگی جنس مارک دار گرفت و بغل کار خودتون اونم کار کنید...

کارگاه تولیدی صنایع فلزی و چوبی ... همانند کابینت سازی ها و قفسه و میز صندلی ها و ... بازارش شدیدا عالیه... مخصوصا اگر در کنارش تو بعد طراحی و معماری هم وارد بشید...

تولید مصالح ساختمانی ... ساده ترینش بلوک های سیمانیست یا کارگاه ماسه شویی یا تولید تیرچه و ...

راه اندازی گلخانه یا محل پرورش میوه یا ماهی یا قارچ و یا پرندگان و یا ایجاد مرغداری و ...

ایجاد کارگاه های قطعه سازی و تراشکاری و ... اگر بتونید با شرکت های خودرو ساز قراردادی منعقد کنید برای تولید یکی 2تا قطعه ...

مورد آخر هم میتونم به یک ایده ناب یعنی جستجو و یافتن اختراع های خوب و عام پسند و خرید قرارداد با مخترعش در جهت تولید انبوه و فروش آن ...

موارد بالا رو در شاخه تولید عرض کردم که بعضیهاشون هم تولید هستن و هم خدمت.

اینهارو هم در شاخه خدمات عرض میکنم :
مرکز خدمات رایانه ای (شرکتی) ... تهیه یا واردات قطعات ... مونتاژ .. فروش... تعمیرات... وارد شدن در بحث اینترنت و شبکه ... خدمات رسانی به مردم ، و ادارات ...

وارد شدن در عرصه تهیه و تولید نرم افزار و فروش آن

عرصه چاپ و تکثیر و تبلیغات... اعمم از چاپ آگهی های تبلیغاتی یا مجلات ... تهیه و تولید و یا حتی چاپ بر روی لوازم تبلیغی و ... عکس - پوستر - بنر و ...

وارد شدن در عرصه پیمانکاری ... تهیه نیرو و ملزوماتی ساده ... عقد قرارداد های ساده در اجرا یا نگهداری .... سپس گسترش کار...

اینارو حضور ذهن داشتم امیدوارم مفید بوده باشه.

soheyl_ir89
2013-11-15, 14:33
این سرمایه متعلق به یک دوستیه
و در صورتی که من پیشنهاد خوب و قابل توجیهی براش داشته باشم،
می تونیم با هم روش کار کنیم؛ یعنی سرمایه از اون و کار با هم.

ایشون کار دفتری دوست دارن
یعنی وقتی پیشنهاد کار بسته بندی رو دادم، گقتن این دفتری نیست!
گفتم شما که بسته بندی رو انجام نمی دی
اما ایشون بازم نپذیرفتن.
تمایل دارن کل کاردفتری باشه. و توجیه سودآوری خوب داشته باشه.
با صحبت هایی که با ایشون داشتم و پیشنهاد چند کار دفتری رو دادم،
اما ایشون نپذیرفتن. من هم تقریبا بی خیال این همکاری شدم.

ahijoon
2013-11-15, 15:02
ایشون کار دفتری دوست دارن
یعنی وقتی پیشنهاد کار بسته بندی رو دادم، گقتن این دفتری نیست!
گفتم شما که بسته بندی رو انجام نمی دی
اما ایشون بازم نپذیرفتن.

کار دفتری به خودیه خود که سودآوری و توجیه اقتصادی نداره... مگر اینکه دلالی یا کارای آگهی و تبلیغی ... انجام بدن که رو سود اینا نمیشه حساب وا کرد بلکه سرمایه هم رفته رفته کوچیک تر میشه...
البته اینطوری که تعریفشونو کردید احتمال میدم این پول از جایی بهشون رسیده و خودشون درنیاوردنش و بیشتر دنبال دک و پزش هستن تا کار.
تمام کارهای تولیدی دفتر دارن و به قول شما قرار نیست خودشون بسته بندی کنن..اصلا بکنن چه ایرادی داره آخه...
طرف تو صد فرسنگی دهات تهران کارگاه یا کارخونه داره اما دفترش تو مرکز تهرانه... چراکه پشتوانه همین دفترش همون کارخونس.

soheyl_ir89
2013-11-15, 15:15
کار دفتری به خودیه خود که سودآوری و توجیه اقتصادی نداره... مگر اینکه دلالی یا کارای آگهی و تبلیغی ... انجام بدن که رو سود اینا نمیشه حساب وا کرد بلکه سرمایه هم رفته رفته کوچیک تر میشه...
البته اینطوری که تعریفشونو کردید احتمال میدم این پول از جایی بهشون رسیده و خودشون درنیاوردنش و بیشتر دنبال دک و پزش هستن تا کار.
تمام کارهای تولیدی دفتر دارن و به قول شما قرار نیست خودشون بسته بندی کنن..اصلا بکنن چه ایرادی داره آخه...
طرف تو صد فرسنگی دهات تهران کارگاه یا کارخونه داره اما دفترش تو مرکز تهرانه... چراکه پشتوانه همین دفترش همون کارخونس.
سرمایه متعلق به خودشونه. برداشتی که من داشتم اینه که محتاط هستن ایشون.
لطفا بیش از این در مورد فردی که این جا نیست صحبت نکنیم.
هم من و هم ایشون تجربه ی کار تبلیغاتی رو داریم. اما هر دومون میلی به انجام این کار نداریم چون با اوضاع بازارش آشنا هستیم.
و احتمالا کاری می خوان که کلا دفتری باشه. مثلا روی سایت فکر می کنن، اما دنبال ایده ی مطمئنی هستن.
هر چند همه می دونن هیچ ایده و طرحی رو نمی شه تضمین کرد، چرا که عملکرد مجریش هم مهم و تاثیرش از ایده بیشتره.

به هر حال باز هم پیشنهادی داشتید ممنون می شم به اشتراک بذارید. و از همراهی دوستان تشکر می کنم.

kapo
2013-11-15, 15:48
این درجه اطمینانی که مد نظرشون هست فقط با گذاشتن پول تو بانک حاصل میشه!
کار دفتری یعنی چی؟ لیزینگ، بیمه، نمایندگی پخش و توزیع، دفتر خدمات چاپ و طراحی، دفتر پلیس +10 و ... اینا همه کار دفتری هست

نمیشه که یکی بگه پول دارم، حالا چی کار کنم؟ برای این جور ادم ها بهترین راه گرفتن سود بانکی هست
آدم باید زمینه های شغلی و توانایی هاش رو هم بگه، بعد مطابق اونا پیشنهاد دریافت کنه

soheyl_ir89
2013-11-15, 15:59
این درجه اطمینانی که مد نظرشون هست فقط با گذاشتن پول تو بانک حاصل میشه!
کار دفتری یعنی چی؟ لیزینگ، بیمه، نمایندگی پخش و توزیع، دفتر خدمات چاپ و طراحی، دفتر پلیس +10 و ... اینا همه کار دفتری هست

نمیشه که یکی بگه پول دارم، حالا چی کار کنم؟ برای این جور ادم ها بهترین راه گرفتن سود بانکی هست
آدم باید زمینه های شغلی و توانایی هاش رو هم بگه، بعد مطابق اونا پیشنهاد دریافت کنه
توضیحاتی در ارسال های قبلی دادم. ایشون نمی خوان سرمایه گذاری کنن. برای همین بانک رو انتخاب نمی کنن. می خوان کار کنن.
کاری مشابه دفتر آگهی و تبلیغات رو می پسندیم.

Imaco
2013-11-15, 16:18
توضیحاتی در ارسال های قبلی دادم. ایشون نمی خوان سرمایه گذاری کنن. برای همین بانک رو انتخاب نمی کنن. می خوان کار کنن.
دفتر اگهی و تبلیغات که باعث رشد مصرف گرایی و ورود کالای لوکس و غربی و تهاجم و فرهنگی و لیبرالیسم و استحاله و رابطه با استکبار جهانی و نابودی اقتصاد اسلامی میشه :)
برای اینکار نیازی به مجوز ندارید . با یک کانون تبلیغاتی قرارداد ببندید مجوز از اوئنا کار با شما ( سهمشون بین 5 تا 10 درصد بیشتر نیست ) یک اتاق اداری ، چند بازاریاب حرفه ای نیاز دارید . برای رزومه که مهمترین سئوال مشتریانه نمونه کارهای کانون ارائه بدید .
هزینه چاپ اگهی نامه که نمونه هاش در کرج هست 12 تا 15 میلیونه ( از اخد تا توزیع ) و 1 تا 5 تومن سود ( بسته به تعداد و ..... )

kapo
2013-11-15, 17:08

خونده بودم مطالب رو، اما وقتی انقدر روی اطمینان بخش بودن بازگشت سرمایه اصرار می کنند، تنها گزینه بانک به نظر میرسه

دفتر تبلیغاتی رو هم که گفتی نه، اما خب اگر تغییر نگرش دادی و خواستی پیک تبلیغاتی (که البته این روزها زیاده) منتشر کنی، میتونی پیک تخصصی منتشر کنی، مثلاً پیک اغذیه و خوراکی که فقط آگهی های این صنف باشه+مطالب جنبی مثل دستور پخت غذاهای خاص و جدید، نحوه نگهداری مواد غذایی و ... یا مثلاً پیک آرایش و زیبایی

دفتر خدمات چاپ و طراحی هم (با مکانیابی مناسب) خوبه. البته کار دفتری محسوب نمیشه ولی در صورت بلد بودن کار و قرار گرفتن در جای مناسب (نزدیک دانشکده ها خصوصاً دانشکده های عمران، معماری و هنر یا جاهایی که اداری هست) سود خوبی داره

soheyl_ir89
2013-11-15, 17:17
خونده بودم مطالب رو، اما وقتی انقدر روی اطمینان بخش بودن بازگشت سرمایه اصرار می کنند، تنها گزینه بانک به نظر میرسه

دفتر تبلیغاتی رو هم که گفتی نه، اما خب اگر تغییر نگرش دادی و خواستی پیک تبلیغاتی (که البته این روزها زیاده) منتشر کنی، میتونی پیک تخصصی منتشر کنی، مثلاً پیک اغذیه و خوراکی که فقط آگهی های این صنف باشه+مطالب جنبی مثل دستور پخت غذاهای خاص و جدید، نحوه نگهداری مواد غذایی و ... یا مثلاً پیک آرایش و زیبایی

دفتر خدمات چاپ و طراحی هم (با مکانیابی مناسب) خوبه. البته کار دفتری محسوب نمیشه ولی در صورت بلد بودن کار و قرار گرفتن در جای مناسب (نزدیک دانشکده ها خصوصاً دانشکده های عمران، معماری و هنر یا جاهایی که اداری هست) سود خوبی داره

ایشون خودشون مجوز کانون آگهی و تبلیغات دارن و هر دو تجربه ی این کارو داریمو روی آگهی نامه عمومی و تخصصی هم فکر کردیم. اما تصمیم اینه که این کار انجام نشه.

ممنون از همراهی همه ی دوستان.

mostafa.136214
2013-11-15, 17:18
با سلام
100 میلیون رو یک سپرده یکساله انتظار در بانک باز کنید و موقع افتتاح حساب 20 میلیون سود یکسال رو که ابتدا یکجا بهت میدن رو در کار دیگه ای سرمایه گذاری کنید ، با این کار ریسک کمتری جهت کارای دیگه متحمل میشید. و اصل سرمایه رو بعد از یکسال در اختیار دارید
موفق و شاد باشید

kapo
2013-11-15, 19:49
کارای دیگه که کاملاً دفتری باشن کارای خدماتین
پلیس +10، پیشخوان الکترونیک

راه اندازی یک فروشگاه (تلفنی یا اینترنتی) هم میتونه جواب بده، با این سرمایه تبلیغ خیلی خوبی میشه کرد (یه سری سایت های بزرگ مثل سایت های دانلود هر چی توشون تبلیغ کنی فروش میره)، میتونی تو سایت های تخفیف گروهی درست حسابی هم آفر بدی و فروش بیشتری رو داشته باشی

ahijoon
2013-11-15, 21:01
سرمایه متعلق به خودشونه. برداشتی که من داشتم اینه که محتاط هستن ایشون.
لطفا بیش از این در مورد فردی که این جا نیست صحبت نکنیم.

عذرخواهی بنده رو پذیرا باشید و از خدمت ایشون هم عذرخواهی میکنم.
یا علی

Reza
2013-11-15, 23:49
تاپیک به درخواست استارتر بسته شد . . .