PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سایت شارژ

Ali.Sh
2011-04-02, 00:02
سلام .

یه مدت بود که به فکر ایجاد یک سایت شارژ بودم و یک دامنه عالی هم ثبت کردم . چون من تا اول تابستون وقت این کار رو ندارم ( بیشتر بازاریابیش وقتمو میگیره ) برای همین اگر کسی پیشنهاد خوبی برای خرید دامنه بده دامنه رو واگذار میکنم بعدا یک دامنه خودم ثبت میکنم . ولی چون دامنه خیلی قشنگ هیچ عجله ای برای فروشش ندارم .

کلمه سایت شارژ یک کلمه ی عمومی هست و همه ازش استفاده میکنن برای معرفی سایتهای فروش شارژ - یکی از بهترین دامنه ها در زمینه خرید و فروش شارژ همین دامنه است .

موفق باشید .

TOSTER
2011-04-02, 00:21
دومین زیبایی هست
نظر خودتون راجع به قیمت چند هست
یک قیمت پایه ای ؟ چیزی

Ali.Sh
2011-04-02, 00:51
دامنه از 2 کلمه کلیدی دامنه تشکیل شده بدون کلمه های اضافی - قیمت پایه اضافه شد .

Ali.Sh
2011-04-02, 16:55
دوستان دامنه به مزایده گذاشته شد .

ویرایش : تغییرات جدید اضافه شد .

Ali.Sh
2011-04-03, 13:15
سلام

مزایده جدید دامنه فوق العاده بینظیر سایت شارژ با قیمت باور نکردنی !!! ( به دلیل نیاز شدید پولی )

سایت شارژ = سایت شارژ یک کلمه ی عمومی هست که به همه ی سایتهای فروش اینترنتی شارژ اطلاق میشه.
پسوند های اصلی این دامنه قبلا ثبت شده ! ولی شما میتونید با خرید این دامنه واقعا سایت شارژ ایران رو داشته باشید.
ضمن اینکه دامنه از دو کلمه کلیدی site و همچنین charge بدون هیچ پسوند یا پیشوند یا حرف اضافه میباشد . که به همین دلیل در موتورهای جستجو جایگاه خاصی رو خواهد داشت .

این دامنه به تنهایی ارزشی بیشتر از 200 هزار تومان دارد !

همراه این دامنه ، 2 دامنه ی دیگه به عنوان هدیه خرید به خریدار محترم تعلق میگیره .

دامنه فروشگاهی فوق العاده زیبا شاپرنگ = رنگارنگ های فروشگاهی

این دو دامنه به تنهایی ارزشی بیشتر از 100 هزار تومان دارد .

قیمت پایه : فقط 20 هزار تومان !
گام افزایشی : 5 هزار تومان .
پایان مزایده : 48 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد
قیمت خارج از مزایده : 80 هزار تومان .
هزینه انتقال دامنه با خریدار هست ( البته هزینه زیادی نداره ) .

موفق باشید .

Ali.Sh
2011-04-04, 15:53
آخرین به روز رسانی : قیمت از این پایین تر با این دامنه های تاپ غیر ممکنه ! تا 24 ساعت دیگه با این قیمت دامنه ها رو میدم بعد از اون با این شرایط نمیدم .
موفق باشید .:->

haghft
2011-04-04, 15:59
خوب این SiteCharge.ir رو چند میدین؟

Ali.Sh
2011-04-04, 16:38
خوب این SiteCharge.ir رو چند میدین؟

قیمت پایه : 20 تومان برا 3 تا دامنه .

pikaf
2011-04-06, 21:00
قیمت پایه : 20 تومان برا 3 تا دامنه .

نه اون دو تای دیگه رو نمی خوام ولی این سایت شارژ رو به تنهای خریدارم آخرش چند ؟؟

Ali.Sh
2011-04-06, 21:05
خوب اون دو تا که اشانتیون هست . ولی این دامنه به تنهایی بیشتر از 20 تومن می ارزه من دامنه هام خیلی شده میخوام از شرشون خلاص شم . 20 تومن که زیاد نیست :دی

ویرایش : 15 تکی میدم سایت شارژ رو .

pikaf
2011-04-06, 21:29
خوب اون دو تا که اشانتیون هست . ولی این دامنه به تنهایی بیشتر از 20 تومن می ارزه من دامنه هام خیلی شده میخوام از شرشون خلاص شم . 20 تومن که زیاد نیست :دی

ویرایش : 15 تکی میدم سایت شارژ رو .

باشه خبرشو تا فردا میدم بعد شما سایت شارژ ساز رایگان هم میدی یا نه ؟

pikaf
2011-04-06, 21:34
خوب تا قردا خبرشو میدم
بعد رو این سایت سایت شارژ ساز هم میدین یا نه؟

Ali.Sh
2011-04-06, 21:38
خوب تا قردا خبرشو میدم
بعد رو این سایت سایت شارژ ساز هم میدین یا نه؟

آره یه پژو 206 هم جایزه داره :d .

از شوخی بگذریم . من توی همین انجمن یک اسکریپت سایت شارژ معرفی کردم که با زرین پال کار میکنه . یه اسکریپتهایی هم هست رایگان اما به نظر خوب نیستند از نظر امنیت . اگر اسکریپت حرفه ای بخواید باید یکم هزینه کنید . ولی برای شروع همون اسکریپت زرینپال هم خوبه با نیازی به درگاه پرداخت بانک هم نداره !

pikaf
2011-04-06, 21:50
آره یه پژو 206 هم جایزه داره :d .

از شوخی بگذریم . من توی همین انجمن یک اسکریپت سایت شارژ معرفی کردم که با زرین پال کار میکنه . یه اسکریپتهایی هم هست رایگان اما به نظر خوب نیستند از نظر امنیت . اگر اسکریپت حرفه ای بخواید باید یکم هزینه کنید . ولی برای شروع همون اسکریپت زرینپال هم خوبه با نیازی به درگاه پرداخت بانک هم نداره !

نه اون که من درگاه بانک های ملت و سامان رو دارم
اسکریپت حرفه ای که گفتید چنده عزیز؟

Ali.Sh
2011-04-06, 22:01
نه اون که من درگاه بانک های ملت و سامان رو دارم
اسکریپت حرفه ای که گفتید چنده عزیز؟

اونو دقیقا نمیدونم باید پیگیری کنید من پیگیری نکردم اصلا .

اینجا رو ببینید . http://www.shopkeeper.ir/forum/showthread.php?t=3983

fardin1981
2011-04-11, 20:37
سلام
جهت فروش دامنه هاتون به من ایمیل بزنید. با قیمتی که دادین میخرمشون

deneed_com@yahoo.com

Ali.Sh
2011-04-13, 21:58
دامنه فروخته شد .