PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرمایه گذاری روی سایت(در آمد میلیونی)

paying
2013-11-12, 00:42
بنده یک سایت آی تی دارم (تا 12 آبان فعال بود و تبلیغاش هنوز تو سایتای مختلف باقی هست) که پتانسیلش برای درآمد زایی خیلی خوبه اما نیاز به سرمایه گذار دارم تا به کمکش سایت رو به در آمد بالا برسونیم (در آمدی بین 8-12 میلیوناز تبلیغات بنری) همینطور برنامه هایی نیز دارم که از خود سایت بتونیم 8-9 میلیون دیگه هم درآمد داشته باشیم یعنی تو ماه حدود 20 میلیون درآمد و برای رسوندن به در آمد 8-12 یک سال زمان( شایدم کمتر امکان داره 6-9 ناه هم بشه) و برای اون 8-9 میلیون دیگه 3-4 ماه زمان نیاز هست(این بستگی به بازدید کننده سایت داره)
من کاملا مطمعن هستم که این کار شدنی هست اما برای اطمینان احتمال شدن کار 99.99%گذاشتم
این برنامه ها دقیق نوشته شدن و بترتیب اجرا میشن پس انتظار یک شبه ره 100 سال رفتن رو نداشته باشین
هیح پولی هم قرار نیست شما در اختیار من بگذارین اگه نیاز به پرداخت صورتحساب و کارت به کارت و ... شد خودم به شما اطلاع میدم انجام میدین
شراکت به صورت 50-50 است و هر دو در سود و ضرر شریکیم
کمترین سرمایه برای شروع 1.5تا2.5 میلیون تومان
لطفا کل سرمایه خود را که میتوانید به سایت اختصاص دهید نیز بگویید

درصورتی که میخواهید سرمایه گذاری کنید ولی به اطلاعات بیشتری نیاز دارید و یا پیشنهادی دارید پ.خ بدید

نظر کارشناسی ممنوع

برا ما هم بفرست چک کنیم ببینیم میرزه یا نه
ایده من حند قسمتیه سایت های آی تی فقط با قسمت تبلیغاتش درآمد بالا 10 میل دارن از نظر ارزیدن که میارزه اما خیلی از دوستان میگن بفرست و فلان اما وقتی پستاشونو میبینی موقع قیمت گرفتن میگن قیمت دانشجویی بده یا حقوق ما که اینقده و فلان قده نمیتونیم و... و فقط برای دونستن ایده پ.خ میدن من به این دوستان کل قسمتاش رو لو نمیدم هرجند که به سرمایه گذارا و بقیه هم فقط 2 قسمتشو میگم و بقیه ایده که به درآمد بالا 20 میل ختم میشه رو نمیگم و میگم موقع همکاری به صورت سورپرایز میبینن جون من خیلی ضرر دیدم از همکاری ایده هام آخرین کسی که باهاش همکاری میکردم هم سرم کلاه گذاشت الآن داره حال میکنه

پسرعمه زا
2013-11-12, 12:38
میخوایم یه سایت آی تی بالا بیاریم با بودجه ای نزدیک 10-15 میلیون تومان با چند ایده ی جدید اگر ایده ی خوبی دارید بفرستید بررسی کنیم ببینیم چطور میشه شاید بتونیم همکاری کنیم و نتیجه ی بهتری بگیریم

a1irez4
2013-11-12, 13:20
میخوایم یه سایت آی تی بالا بیاریم با بودجه ای نزدیک 10-15 میلیون تومان با چند ایده ی جدید اگر ایده ی خوبی دارید بفرستید بررسی کنیم ببینیم چطور میشه شاید بتونیم همکاری کنیم و نتیجه ی بهتری بگیریم

من از وقتی یوزر شمارو اینجا و پرشین تولز دیدم یا میخوای سایت بخری یا میخوای سایت بزنی یا میگی ایده هاتونو بدید
میشه بگید دقیقا دنبال چی هستی؟! شاید بتونیم کمکت کنیم!

پسرعمه زا
2013-11-12, 13:33
من از وقتی یوزر شمارو اینجا و پرشین تولز دیدم یا میخوای سایت بخری یا میخوای سایت بزنی یا میگی ایده هاتونو بدید
میشه بگید دقیقا دنبال چی هستی؟! شاید بتونیم کمکت کنیم!
خودم میدونم دارم چیکار میکنم
اوایلی که وارد فروم شدم میخواستم سایت بخرم اولین پیشنهادم سایت تفریحی شما بود اما با تحلیل اوضاع و پیشنهاد هایی که شد( که اکثرا دلایل فروششون مشخصه وگرنه سایتی با درآمد 1 میلیون و واقعی رو هیچکس نمیاد بفروشه اونم مثلا 5-6 میلیون )
ترجیح دادم روی یه سایت جدید تمرکز کنم و چون میخوام یه سایت موفق با برنامه ریزی درست و حساب شده راه اندازی کنم طبیعتا زمان بره چند هفتس دارم روی طرح یه سایت آی تی با اهداف و ایده های نو فکر میکنم و اولین قدم برای اجرا رو هم برداشتم و دارم با چند برنامه نویس تحت وب صحبت برای اجرای این طرح میکنم دیدم اینجا نیازمند سرمایه گذار واسه سایت آی تی هست ازشون خواستم درباره ی ایدشون صحبت کنن تا اگر ایده ها و فکر هامون نزدیک به هم باشه بتونیم با هم همکاری رو داشته باشیم با این اوصاف فکر کنم دیگه حرفی انتقادی چیزی نمونده باشه
طبیعتا وقتی میخوای فکر ، سرمایه و وقتت رو روی چیزی بزاری کامل روش فکر میکنی و هر لحظه به فکر بهتر شدنش هستی حالا شاید درک کنید چرا از خرید سایت به فکر ایجاد سایتی با طرح نو و با ایده رسیدم تا این که روی یک چیز تکراری باشم

a1irez4
2013-11-12, 13:43
خودم میدونم دارم چیکار میکنم
اوایلی که وارد فروم شدم میخواستم سایت بخرم اولین پیشنهادم سایت تفریحی شما بود اما با تحلیل اوضاع و پیشنهاد هایی که شد( که اکثرا دلایل فروششون مشخصه وگرنه سایتی با درآمد 1 میلیون و واقعی رو هیچکس نمیاد بفروشه اونم مثلا 5-6 میلیون )
ترجیح دادم روی یه سایت جدید تمرکز کنم و چون میخوام یه سایت موفق با برنامه ریزی درست و حساب شده راه اندازی کنم طبیعتا زمان بره چند هفتس دارم روی طرح یه سایت آی تی با اهداف و ایده های نو فکر میکنم و اولین قدم برای اجرا رو هم برداشتم و دارم با چند برنامه نویس تحت وب صحبت برای اجرای این طرح میکنم دیدم اینجا نیازمند سرمایه گذار واسه سایت آی تی هست ازشون خواستم درباره ی ایدشون صحبت کنن تا اگر ایده ها و فکر هامون نزدیک به هم باشه بتونیم با هم همکاری رو داشته باشیم با این اوصاف فکر کنم دیگه حرفی انتقادی چیزی نمونده باشه
طبیعتا وقتی میخوای فکر ، سرمایه و وقتت رو روی چیزی بزاری کامل روش فکر میکنی و هر لحظه به فکر بهتر شدنش هستی حالا شاید درک کنید چرا از خرید سایت به فکر ایجاد سایتی با طرح نو و با ایده رسیدم تا این که روی یک چیز تکراری باشم
اوکی کارتون درسته ایشالا موفق باشید

behzad1900
2013-11-12, 16:05
سلام و درود

آدرس سایت و آیا هنوز فعاله یا خیر ؟

Vip.Webmaster
2013-11-14, 10:56
منم میخواستم یه سایت آی تی جدید بزنم ولی بیخیال شدم

mahmood2013
2013-11-14, 11:42
اطلاعات لازم پ.خ کنید ببینیم وضعیت چطوری هست .

black_ice
2013-11-16, 14:02
خوب دو میلیون برو وام بگیر یا از کسی قرض بگیر بعد که به درآمد 20 میلیونی رسیدی 5 میلیونش و بده به اون بنده خدا

paying
2013-11-16, 20:07
1-فکر کنم بالا گفتم نظر کارشناسی ممنوع
2-بنده 100% خودم اول سراغ تما راه ها از جمله تمام دوستان رفتم اونام از ما بدتر خودشون دنبال کار درضمن هرکی نظری راجع به وام میده عزیز وام با سود با نزول فرقی نداره که

mehdikan
2013-11-20, 11:22
دوستان به جای سایت بهتره تمرکزتون رو روی مطالب بزارید

الان وضعیت گوگل طوری است که یک مطلب غیر کپی میتونه پربازدید تر از یک سایت باشه

iran.meshop
2013-11-20, 11:32
سلام

من بدم نمیاد روی زمینه دیگری در اینترنت فعالیت کنم از نظر مالی هم مشکلی نیست

اما از قدیم من از شراکت خیلی ترسیدم و واقعا اعتماد سازی شما در این زمینه خیلی مهم هست

ولی کلا پایه هستم اگر از صحبت هاتون خوشم بیاد قطعا استقبال می کنم

منتظر پ خ شما هستم