PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت در مورد راه انداری فروشگاه آنلاین بدلیجات

unique3009
2013-11-15, 18:22
سلام دوستان.من یه مغازه بدلیجات دارم.می خوام واسه مغازم یه فروشگاه اینترنتی بزنم.منتهی می خوام فقط فروش نقدی داشته باشم .به نظره شما اگه خرید پستی نداشته باشم و فقط خرید نقدی فعال باشه فروشی خواهم داشت یا اینکه فروشم در حدی خواهد بود که فقط سرگرم بشم؟تنوع محصولاتم بالای ۵۰۰ تا هست و رنج قیمت هم از ده هزار تا صد هزار ولی تقریبا میشه گفت قیمت هفتاد درصد محصولاتم ده هزار الی بیست هزار تومانه.منتظر نظرات و راهنمایی اساتید محترم هستم :)

فروشگاه کتیبه
2013-11-15, 19:43
ما 5 سال با ایران مارکت قرارداد پستی داشتیم. محصولاتمونو که تغییر دادیم، برگشت سفارشات خیلی به ضررمون بود و قراردادو برای سال ششم تمدید نکردیم. الان هم داریم نقدی فقط کار می کنیم.
خرید پستی اعتماد مشتری رو بیشتر میکنه ولی برای صاحب فروشگاه دردسر داره. اگر نماد داشته باشین مشکلی نیست...مشتری جذب میشه

amiri113
2013-11-15, 19:57
با توجه به حجم بالای برگشتی ها فروش نقدی توصيه ميشه.

roond
2013-11-15, 21:15
توصیه بنده اینه که فقط نقدی
چون مغازه دارید به راحتی نماد اعتماد میتونید بگبربد.

unique3009
2013-11-15, 21:19
توصیه بنده اینه که فقط نقدی
چون مغازه دارید به راحتی نماد اعتماد میتونید بگبربد.

برای فروش نقدی نماد اعتماد به چه دردی می خوره؟

cd30
2013-11-15, 21:32
برای فروش نقدی نماد اعتماد به چه دردی می خوره؟
نماد اعتماد:
اعتماد مشتری رو جذب می کنه.... یکی از بندهای این نماد این هست که کالای که ارائه می شه باید هفت روز گارانتی برگشت داشته باشه.. حتی در شرایطی که مشتری قبول کنه که جنس فروخته شده پس گرفته نمی شود.. شما باز باید قبول کنید... و پول مشتری رو پس بدید....
این یه نمونه بود و بندهای دیگه هم داره..
--------------------------
البته خیلی ها نمی دونن و زحمت خوندن هم به خودشون نمی دن..
---------------------------------------------------------------------------------

راه انداری فروشگاه آنلاین بدلیجات
این در شرایطی هست که اجناس شما + هزینه پستی (حداقل 6 هزار) ارزون تر از بدلجات اون شهر باشه.. یا واقعا اون محصول به جز مغازه شما جایی دیگه پیدا نشه...

unique3009
2013-11-15, 21:44
والا کلا من به دو دلیل می خوام نقدی بفروشم.یک این که دوستان می گن میزان برگشتی زیاده و افراد بیکار و مریض تو نت زیاد هستن که الکی سفارش ثبت می کنن دلیل دوم هم همین نماداعتماد هست که اونطوری که شنیدم گرفتنش صبر ایوب می خواد.در مورد اجناس هم قیمت ها نه ارزون تر از بیرونه نه گرون تر و همچنین نمی گم جنسام خیلی تک هستن و جز من هیشکی نداره ولی در صنف بدلیجات تنوع خیلی خیلی زیاده واسه همون فکر کنم فروشش خوب باشه.منتهی چون فروش من نقدیه می ترسم نتونم مشتری جذب کنم :(
در ضمن دوستان جایی هست که من بتونم کارمزد شرکت پست رو ببینم تا بدونم هزینه پستی چقدره؟

cd30
2013-11-15, 22:06
در ضمن دوستان جایی هست که من بتونم کارمزد شرکت پست رو ببینم تا بدونم هزینه پستی چقدره؟
parcelprice.post.ir/
در قسمت خدمات ویژه // آگهی تحویل رو انتخاب کن... تا درست حساب کنه..

moj1rayaname
2013-11-15, 22:31
سلام دوستان.من یه مغازه بدلیجات دارم.می خوام واسه مغازم یه فروشگاه اینترنتی بزنم.منتهی می خوام فقط فروش نقدی داشته باشم .به نظره شما اگه خرید پستی نداشته باشم و فقط خرید نقدی فعال باشه فروشی خواهم داشت یا اینکه فروشم در حدی خواهد بود که فقط سرگرم بشم؟تنوع محصولاتم بالای ۵۰۰ تا هست و رنج قیمت هم از ده هزار تا صد هزار ولی تقریبا میشه گفت قیمت هفتاد درصد محصولاتم ده هزار الی بیست هزار تومانه.منتظر نظرات و راهنمایی اساتید محترم هستم :)

هزینه ای که میکنید مثل این میمونه
فروش نقد = 90% اعتماد سازی + 10%تبلیغات
فروش پستی = 10%اعتماد سازی + 90 تبلیغات

goodlife
2013-11-15, 23:52
دوست عزیز سعی کن با یه مزیت رقابتی وارد بازار بشی حتما و از الان رقبا رو بررسی کن یه توصیه از سیستم های ارسال پستی cod فاصله بگیر
همراه با کمترین خرید هایی که ازت میکنن هم به هدیه کوچیک بده
با طراحی ی سایت خوب و تبلیغات خوب میصرفه

a1irez4
2013-11-16, 12:30
من سررشته ای تو این کار ندارم ولی تو فروش نقدی چند بار ضرر کردم
راستی فکر اینو کردی که 500 تا محصول رو چه طور وارد کنی و از همشون عکس بگیری؟ :d

unique3009
2013-11-16, 14:46
من سررشته ای تو این کار ندارم ولی تو فروش نقدی چند بار ضرر کردم
راستی فکر اینو کردی که 500 تا محصول رو چه طور وارد کنی و از همشون عکس بگیری؟ :d

میشه بگید چرا و چطوری ضرر کردید؟

آره فکرش و کردم مشکل اینجاس که هر دو سه ماه یک بار محصولات عوض میشه و من هر دو سه ماه یکبار باید 500 تا محصول اضافه کنم :d

a1irez4
2013-11-16, 15:02
میشه بگید چرا و چطوری ضرر کردید؟

آره فکرش و کردم مشکل اینجاس که هر دو سه ماه یک بار محصولات عوض میشه و من هر دو سه ماه یکبار باید 500 تا محصول اضافه کنم :d

ضرر که نه محصولم دستم نرسید...
جسارتا نمیگم شما این کاره ای ! کلا میگم اعتماد سازی سخته...
خدا به دادت برسه :d

sunflower1
2013-11-16, 15:10
100 درصد خرید نقدی ....
10 تا محصول به صورت نقدی بفروشی و پول رو بدون دردسر بگیری خیلی بهتر از اینه که 20 تا محصول بفروشی ولی پیر شی تا بتونی پولت رو بگیری و تازه برگشتیای زیاد هم به کنار !!

masoudazar
2013-11-21, 16:18
دوست عزیز سعی کن با یه مزیت رقابتی وارد بازار بشی حتما و از الان رقبا رو بررسی کن یه توصیه از سیستم های ارسال پستی cod فاصله بگیر
همراه با کمترین خرید هایی که ازت میکنن هم به هدیه کوچیک بده
با طراحی ی سایت خوب و تبلیغات خوب میصرفه

سلام. ببخشید چرا از سیستم های ارسال پستی cod فاصله بگیرن؟ به چه طریقی بفروشن؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

من تعجب میکنم چرا همه دوستان خرید "پرداخت در محل" رو با صرفه تر نمیدونن؟
من 1% خرید هام رو هم نقدی نفروختم!!! اگه شما تو ایران از 100 نفر پرس و جو کنی 99 نفر میگن خرید های اینترنتی دروغن! اصلا اعتماد نکن! و... باید اعتماد سازی کرد و با یه نماد اعتماد نمیشه اعتماد 99 نفر رو جلب کرد! من ماه پیش مثلا 100 و خورده ای سفارش داشتم 10 تا برگشتی داشتم 63 تا هم توزیع شده داشتم! اگه فروشم فقط نقدی بود شاید 10 تا هم نمیتونستم بفروشم!
من آدرس رو بار با شماره ثابتی که دادن چک میکنم و به سفارشهایی که فقط شماره ایرانسل دارن و شماره خونشون قطعه (به قول خودشون) انصرافی میزنم و ارسال نمیکنم مگر خرید نقدی داشته باشن!