PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم فروشگاه ساز رایگان فایل سل

rahintaxir
2013-11-16, 11:40
بدون هزینه تمام امکانات فروش اینترنتی را داشته باشید

اسکریپت

درگاه پرداخت

هاست
هر فایلی که خالق و صاحب اثر آن هستید می توانید به صورت آنلاین آن را بفروشید.

میزبانی رایگان فروشگاه و فایل های شما تا حجم 999MB و پهنای باند نامحدود به معنی فروش نامحدود فایل برای شماست

توجه داشته باشید این سیستم تنها در ازای هر خرید موفق 20 درصد را به عنوان هزینه دریافت می کند.
البته کارمزد کمتر هم در این سیستم وجود دارد و در صورتی که حائز شرایط زیر باشید کامزد کمتری پرداخت می کنید:

سطح کاربری
مجموع فروش
کارمزد با تخفیف

1
500,000 تومان
18%

2
1,500,000 تومان
17%

3
3,000,000 تومان
16%

4
7,000,000 تومان
15%

5
10,000,000 تومان
12%

به محض رسیدن مجموعه فروش محصولات شما به یکی از مبالغ فوق سطح کاربری شما تغییر خواهد کرد و کارمزد کمتری روی سفارش های بعدی پرداخت خواهید کرد.

نحوه تسویه حساب
فایل سل یک سیستم حسابداری کامل با جزئیات در اختیار هر فروشگاه میگذارد که درآمد و میزان فروش فروشنده کاملا مشخص است و هرزمان که مایل باشد می تواند درخواست تسویه حساب نماید.

برای ثبت نام روی اینجا کلیک کنید
(http://filesell.ir/?rid=5287)

rahintaxir
2013-11-18, 14:14
سوالی بود درخدمتم

doctor.sniff
2013-11-18, 14:23
سلام جناب ایلامیان عزیز
اگر فایلی با قیمت پایین، در حدود 5000 تا 50000 داشته باشیم چطور میشه تعرفه ها؟

rahintaxir
2013-11-18, 16:52
سلام جناب ایلامیان عزیز
اگر فایلی با قیمت پایین، در حدود 5000 تا 50000 داشته باشیم چطور میشه تعرفه ها؟

ببینید دوست عزیز همونطور که در بالا توضیح دادم به شما به محض اینکه میزان فروشتون به هرکدوم از حدنصاب ها برسه براساس تعرفه جدید با شما تسویه میشه.
بذارید اینو با یه مثال براتون توضیح بدم: مثلاً شما بعد از عضو شدن با تعرفه 20 درصد کارمزد رو پرداخت می کنید و وقتی میزان کل فروشتون به 500،000 تومن برسه با تعرفه 18% کارمزد رو پرداخت می کنید و در صورتی که میزان کل فروشتون به 1.500.000 تومن برسه با کارمزد 17% باهاتون حساب میشه به همین ترتیب توجه داشته باشین که میزان فروش برای پرداخت کارمزد کمتر مدت زمانی خاصی نداره و به محض اینکه فروشتون به حد نصاب برسه تعرفتون کمتر میشه. اگه سوالی بود در خدمتم

hosien
2013-11-18, 17:55
بدون هزینه تمام امکانات فروش اینترنتی را داشته باشید

اسکریپت

درگاه پرداخت

هاست
هر فایلی که خالق و صاحب اثر آن هستید می توانید به صورت آنلاین آن را بفروشید.

میزبانی رایگان فروشگاه و فایل های شما تا حجم 999MB و پهنای باند نامحدود به معنی فروش نامحدود فایل برای شماست

توجه داشته باشید این سیستم تنها در ازای هر خرید موفق 20 درصد را به عنوان هزینه دریافت می کند.
البته کارمزد کمتر هم در این سیستم وجود دارد و در صورتی که حائز شرایط زیر باشید کامزد کمتری پرداخت می کنید:

سطح کاربری
مجموع فروش
کارمزد با تخفیف

1
500,000 تومان
18%

2
1,500,000 تومان
17%

3
3,000,000 تومان
16%

4
7,000,000 تومان
15%

5
10,000,000 تومان
12%

به محض رسیدن مجموعه فروش محصولات شما به یکی از مبالغ فوق سطح کاربری شما تغییر خواهد کرد و کارمزد کمتری روی سفارش های بعدی پرداخت خواهید کرد.

نحوه تسویه حساب
فایل سل یک سیستم حسابداری کامل با جزئیات در اختیار هر فروشگاه میگذارد که درآمد و میزان فروش فروشنده کاملا مشخص است و هرزمان که مایل باشد می تواند درخواست تسویه حساب نماید.

برای ثبت نام روی اینجا کلیک کنید
(http://filesell.ir/?rid=5287)

سلام دوست عزیز -- سیستم همکاری در فروش هم دارید تا ما بتونیم عضو شویم

rahintaxir
2013-11-18, 18:04
سلام دوست عزیز -- سیستم همکاری در فروش هم دارید تا ما بتونیم عضو شویم
در رابطه با همکاری در فروش فایل خیر ولی اگه شما بتونید توسط لینک تبلیغاتی که بهتون داده میشه کاربر جدید به سایت معرفی کنید بابت هرخرید موفقی که در پنل فروشنده معرفی شده توسط شما ثبت میشه 2% قیمت محصول به شما پرداخت میشه

hosien
2013-11-18, 18:20
در رابطه با همکاری در فروش فایل خیر ولی اگه شما بتونید توسط لینک تبلیغاتی که بهتون داده میشه کاربر جدید به سایت معرفی کنید بابت هرخرید موفقی که در پنل فروشنده معرفی شده توسط شما ثبت میشه 2% قیمت محصول به شما پرداخت میشه

ولی 2 درصد فکر نمی کنید خیلی پورسانت کمی هست

rahintaxir
2013-11-18, 18:30
ولی 2 درصد فکر نمی کنید خیلی پورسانت کمی هست

موضوعی که شما میگید کاملاً درسته ولی این جزء سیاست های مدیریت سایت هستش

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

به دوستان بگم که به زودی امکان جدیدی برای فروش تک باره (یعنی محصول مورد نظر شما فقط یکبار و به یک نفر فروخته بشه) محصولات اضافه میشه که به محض اضافه شدن خبرش رو بهتون میدم

rahintaxir
2013-12-14, 21:08
امکانات جدید در فایل سل:
امکانات جدید فایل سل:
1- امکان جستجو در محصولات فروشگاه
2- امکان تعریف تخفیف برای محصول (دربخش مشخصات محصول)
3- امکان تبادل لینک برای فروشگاه (مدیریت پیوند ها)
4- خروجی RSS برای محصولات فروشگاه (لینک شده در پایین صفحه فروشگاه)
5- قرار دادن اطلاعیه و خبر در بالای فروشگاه توسط مدیر (بخش تنظیمات فروشگاه)
6- اضافه شدن درگاه هوشمند پرداخت انلاین (بانک پارسیان پشتیبان برای درگاه ملت)
7- ارسال فایل به ایمیل مشتری بصورت پیوست (attachment) پس از خرید (دربخش مشخصات محصول)
8- فروش محدود فایل به تعداد خریدار دلخواه مدیر فروشگاه (دربخش مشخصات محصول)
9- گزینه meta tag در تنظیمات فروشگاه جهت verify فروشگاه در google یا ستاد ساماندهی

1001file.ir
2013-12-19, 18:45
سلام , من یکی از فروشندگان سیستمتون هستم ...
می خواستم بدونم آیا قصد ایجاد قسمت بازاریابی برای سیستمتون دارید ؟

امکانات فروشتون عالیه , فقط اگه کمی قالب های پویا تر اضافه بشه و امکان ویرایش اون ها فراهم بشه , خیلی عالی میشه ...

rahintaxir
2013-12-21, 12:47
سلام , من یکی از فروشندگان سیستمتون هستم ...
می خواستم بدونم آیا قصد ایجاد قسمت بازاریابی برای سیستمتون دارید ؟

امکانات فروشتون عالیه , فقط اگه کمی قالب های پویا تر اضافه بشه و امکان ویرایش اون ها فراهم بشه , خیلی عالی میشه ...

ببخشید دوست عزیز اینجا لازم شد یه توضیحاتی به خدمت همه کاربرای گل شاپکیپر بدم. دوستان بنده مدیر این سایت نیستم منم مثل خیلی از سایر کاربران این سایت هستم. بنده یکی از بازاریاب های این سایت هستم ولی چشم من این نظر شما رو به مدیران سایت انتقال میدم که اونا هم در جریان خواسته همای شما باشن

دوست عزیز خواسته شما به مدیریت سایت اطلاع داده شد. در صورتی که اعمال بشه حتماً توی همین تاپیک به اطلاعتون می رسونم

rahintaxir
2014-01-04, 00:49
دوستان درخواست های شما به مدیریت سایت اطلاع داده شد و قراره آخرای دیماه امکانات زیر به سایت فایل سل اضافه بشه:
1. قالب های بیشتری به سایت اضافه بشه
2. امکان تغییر در قالب
3. برای فروش محصول سبد خرید وجود داشته باشه. که اگه کسی خواست چند تا محصول رو با هم بخره با مشکل مواجه نشه
4. امکان اعمال تخفیف حدنصابی (یعنی خرید که از مبلغ تعیین شده توسط مدیر فروشگاه بیشتر شد تخفیف مورد نظر فروشگاه اعمال بشه)
5. قسمت نظرات هم برای محصولات

1001file.ir
2014-01-04, 15:38
خیلی عالیه , ممنون از اطلاع رسانیتون , در مورد سیستم همکاری در فروش چیزی نگفتن ؟

rahintaxir
2014-01-04, 18:54
فعلاً در این مورد فقط به همون صورتیه که گفتم یعنی به ازای هر خریدی که توسط فروشنده معرفی شده توسط شما انجام بشه 2 درصد قیمت محصول بهتون تعلق می گیره ولی چیز جدیدی در این باره که شما گفتیداطلاع رسانی نشده

mohandesbartar
2014-01-05, 11:55
ایده عالیه بوده فقط به نظرم باید امکانات سایت خیلی ببرن بالا و یکم گرافیکی تر کنن تم سایت هارو و قالب های زیادی بذارن و و گزینه زیادی برای سئو بذارن

rahintaxir
2014-01-05, 12:04
ایده عالیه بوده فقط به نظرم باید امکانات سایت خیلی ببرن بالا و یکم گرافیکی تر کنن تم سایت هارو و قالب های زیادی بذارن و و گزینه زیادی برای سئو بذارن
کاملاً درسته بنده با پشتیبانی سایت دائم در ارتباطم و نظرات کاربرا رو به گوش مدیرای سایت می رسونم. انصافاً پشتیبانی خیلی خوبی دارن چون به سرعت به تیکت ها جواب میدن

1001file.ir
2014-01-05, 12:49
درسته , پشتیبانیشون خیلی عالیه , در مورد همکاری در فروش باهاشون در تماس بودم , گفتن که حتما در برنامه های طولانی مدتشون یک سیستم در نظر دارن , اگه همینطور ادامه بدن , تبدیل به یکی از بزرگترین سیستم ها خواهند شد ...

presta-shop.ir
2014-01-05, 13:47
امیدوارم موفق باشند ولی به نظر من با این درصد های ذکر شده نمیتونن کاربر زیادی جذب کنن.

arezoo68
2014-01-05, 15:03
با سلام.
من ثبت نام کردم اما فیلد تگ متا رو نمی دونم چطور پر کنم؟ میشه راه نماییم کنید و یک نمونه بنویسید برام؟

1001file.ir
2014-01-05, 16:18
سلام , برای پر کردن این فیلد , باید در گوگل وبمستر تولز ثبت نام کنید , بعد از ثبت نام باید سایتتون رو ثبت کنید و بعد از اون , در قسمت Alternate methods قسمت اول یعنی HTML tags رو وارد کنید , حالا به شما یک متا تگ میده که با گذاشتن اون داخل قسمت مربوطه می تویند سایتتون رو فعال کنید , نکته مفید این قسمت اینه که با ثبت سایت مپ فروشگاهتون سرعت ایندکس مطالبش رو افزایش می دید ..

arezoo68
2014-01-05, 20:21
سلام , برای پر کردن این فیلد , باید در گوگل وبمستر تولز ثبت نام کنید , بعد از ثبت نام باید سایتتون رو ثبت کنید و بعد از اون , در قسمت alternate methods قسمت اول یعنی html tags رو وارد کنید , حالا به شما یک متا تگ میده که با گذاشتن اون داخل قسمت مربوطه می تویند سایتتون رو فعال کنید , نکته مفید این قسمت اینه که با ثبت سایت مپ فروشگاهتون سرعت ایندکس مطالبش رو افزایش می دید ..

ممنون از پاسختون. ولی مشکل این است که چطور فایل html که گوگل می دهد(برای ثبت نام در وبمستر تولز) در ریشه سایتم آپلود کنم؟ هرچه میگردم مکانی برای آپلودش پیدا نکردم...

1001file.ir
2014-01-05, 21:49
نیازی به آپلود نیست , همون متا تگ رو داخل قسمت مربوطه داخل تنظیمات فروشگاهتون بزارید , خودش کارش رو انجام میده ...

rahintaxir
2014-01-16, 13:45
نظر دوستان رو در مورد همکاری در فروش فایل رو به اطلاع مدیران سایت رسوندم در صورتی که خبری بشه حتماً شما دوستان رو در جریان می زارم
موفق باشید

به اطلاع دوستان می رسونم که قسمت همکاری در فروش فایل سل تا آخر امسال یعنی کمتر از 2 ماه دیگه راه اندازی میشه
متن پیغام مدیریت سایت در این رابطه:

سیستم همکاری در فروش درحال برنامه نویسی هست و به امید خدا قبل از پایان سال (کمتر از دو ماه دیگه) به امکانات سایت اضافه خواهد شد

mohandesbartar
2014-01-17, 01:54
یکی از بدی های سایت که خیلی ازاردهنده اس اینه که بیشتر از چن ثانیه نمیشه تو سایت موند و سریعا میره بیرون و هی باید لاگین شد که ... سایت های دیگه گزینه ای برای به خاطر سپردن یوزر دارن که باشه بهتره

rahintaxir
2014-01-17, 11:15
والا این مشکلی که شما میگید من نداشتم ولی در مورد به خاطر سپردن یوزر درست میگید واقعاً لازم میشه و باید باشه

1001file.ir
2014-01-17, 11:22
اون خارج شدن , از یه دید خوبه , مثلا شما داخل کافی نت باشی و فراموش کنی ,
اگه یه قسمت اضافه بشه که بتونی برای ذخیره کردن لاگین مدت تعیین کنی , عالی میشه ...
برای به خاطر سپردن یوزر و پسورد هم مرورگر هایی مثل فایر فاکس مشکل رو حل کردن ...

rahintaxir
2014-04-03, 11:14
به اطلاع دوستان عزیز می رسونم که به زودی سیستم همکاری در فروش فروشگاههای فایل سل فعال میشه و توی همین انجمن به اطلاع کاربران خواهد رسید. طبق گفته های پشتیبانی فایل سل قراره امکانات جالبی اضافه یشه که فعلاً در رابطه با این مسئله هیچ خبری ندان. قرار تموم این امکانات بعد از تعطیلات به سایت اضافه بشه
منتظر خبرهای بعدی باشید.

1001file.ir
2014-04-03, 12:40
سلام
خبر خیلی خوبی هست ، انشاالله امکاناتی مثل جذب بازاریاب اختصاصی برای هر فروشگاه هم اضافه بشه ...
و همچنین یک قالب خوب و زیبا هم اضافه بشه ...

rahintaxir
2014-04-03, 14:15
سلام
خبر خیلی خوبی هست ، انشاالله امکاناتی مثل جذب بازاریاب اختصاصی برای هر فروشگاه هم اضافه بشه ...
و همچنین یک قالب خوب و زیبا هم اضافه بشه ...

اگه منظورتون اینه که بازاریاب فقط بتونه محصولات شما رو تبلیغ کنه فکر کنم همین جوری باشه
راجع به قالب هم باید بگم که قراره قالب جدیدی به سایت اضافه بشه.
در مورد ویرایش قالب هم بگم که فعلاً در برنامشون جایی براش نزاشتن ولی بنده همیشه پیگیری میکنم و به شما خبر میدم
احتمالاً یکی از امکاناتی که قرار اضافه بشه اضافه کردن سبد خرید به فروشگاهها هستش که البته این امکان به صورت انتخابی هستش و اگه کسی نخواست مجبور نباشه ازش استفاده کنه. به طبق نظر مدیر سایت میخوان مراحل خرید ساده باشه و خریدار برای خرید محصولات دچار سردر گمی نشه
یکی دیگه از امکاناتی که احتمال داره اضافه بشه با توجه به صحبت های مدیر سایت، امکان پرداخت سفارشاتی که پرداخت نشده اند یا در هنگام خرید با مشکل مواجه شدن رو اضافه کنن
البته این دو امکان رو براساس گفته های خود مدیر سایت میگم و دقیقاً مطمئن نیستم که همینا باشه. راحت بگم براساس حدسیات خودم گفتم

1001file.ir
2014-04-05, 16:02
سیستم همکاری در فروش به سیستم اضافه شد ...

امکانات جدید فایل سل:

کاربران محترم فایل سل ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی پربرکت برای شما و خانواده محترمتان امکانات جدید سایت را خدمت شما معرفی می کنیم:

1- سیستم همکاری در فروش (بازاریاب) به فروشگاه های فایل سل اضافه شد که با ویرایش محصولات فروشگاه خود می توانید پورسانت بازاریابی مشخص کنید تا فروش بیشتری روی فایل های خود داشته باشید

2- امکان کسب درآمد از بازاریابی محصولات فروشگاه های فایل سل ، با قرار دادن کدهای تبلیغ بازاریابی که بصورت لینک متنی یا پست ثابت در اختیارتان قرار می گیرد میتوانید از تبلیغ و فروش فایل های سایر فروشگاه ها پورسانت دریافت کنید و درآمد خود را افزایش دهید

3- فایل سل برای تشویق فروشگاه داران و بازاریاب های عزیز 2% پورسانت تشویقی روی تمام محصولات در نظر گرفته است که توسط فایل سل پرداخت می شود.

4- آمار بازدید به فروشگاه ها اضافه گردید (درتنظیمات فروشگاه قابل فعال/غیرفعال کردن است)

5- در زیر محصولات دکمه های اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک اضافه شد جهت معرفی بهتر محصولات

منتظر تغییرات بعدی فایل سل طی روزهای آینده باشید.

نظرشخصی بنده ، سیستم همکاری در فروش بدی نیست ، اما می تونست بهتر باشه ،
مثلا اینکه فروشنده بتونه مشخص کنه کدوم حصولاتش در سیستم همکاری در فروش قرار بگیره یا نه ...
بدلیل اینکه فایل ها زیاده ، ممکنه محصولاتی از فروشنده هیچوقت دیده نشن ، اگه میشد هر فروشنده در فروشگاه خودش برای محصولات خودش بازاریاب بگیره خیلی بهتر بود ...
البته ناگفته نماند که سیستم فایل سل ، تنها سیستم رایگان فروش فایل در کشور هست که به هر فروشنده یک فروشگاه اختصاصی میده و مطمئنا در آینده بهتر از این عمل می کنه ...
(دوستان بازاریاب ، به زودی من تمامی محصولاتم رو ویرایش می کنم ، می تونید در قسمت لیست فایل ها ، با تنظیم کردن جستجو روی { فنی مهندسی _ معماری } به تمامی فایل های من برای بازاریابی دست پیدا کنید ، نزدیک به 600 فایل در حال حاضر با پورسانت حداقل 1000 تومان تا حداکثر 8000 تومان برای بازاریابی موجوده ...)

rahintaxir
2014-04-07, 11:29
قابل توجه دوستان قسمت بازاریابی اختصاصی فایل سل راه اندازی شد. برای استفاده از این حالت باید به قسمت همکاری در فروش >> بازاریابی اختصاصی برید

bestmodel
2014-04-24, 11:42
امکانات جدید در فایل سل:
امکانات جدید فایل سل:
1- امکان جستجو در محصولات فروشگاه
2- امکان تعریف تخفیف برای محصول (دربخش مشخصات محصول)
3- امکان تبادل لینک برای فروشگاه (مدیریت پیوند ها)
4- خروجی RSS برای محصولات فروشگاه (لینک شده در پایین صفحه فروشگاه)
5- قرار دادن اطلاعیه و خبر در بالای فروشگاه توسط مدیر (بخش تنظیمات فروشگاه)
6- اضافه شدن درگاه هوشمند پرداخت انلاین (بانک پارسیان پشتیبان برای درگاه ملت)
7- ارسال فایل به ایمیل مشتری بصورت پیوست (attachment) پس از خرید (دربخش مشخصات محصول)
8- فروش محدود فایل به تعداد خریدار دلخواه مدیر فروشگاه (دربخش مشخصات محصول)
9- گزینه meta tag در تنظیمات فروشگاه جهت verify فروشگاه در google یا ستاد ساماندهی

میگم چرا امکان ویرایش قالب رو اضافه نمیکنید؟

rahintaxir
2014-04-24, 13:42
میگم چرا امکان ویرایش قالب رو اضافه نمیکنید؟

بنده خیلی با مدیریت سایت صحبت کردم ولی گفتن که فعلاً در دستور کارشون نیست ولی امکانش رو فعال میکنن. بنده هم دقیقاً دنبال همین موضوع هستم. اگه اضافه بشه حتماً دوستان رو در جریان می زارم

جواب مدیریت سایت در پاسخ به سوال شما و خود بنده:

تشکر از پیگیری شما و پیشنهاد های خوبی که ارائه می کنید،
سبد خرید در حال برنامه نویسی است و به همراه چند امکان جدید به فایل سل اضافه خواهند شد تاریخ دقیق این اپدیت نزدیک یک ماه تا 45 روز آینده خواهد بود که برنامه اماده شود و نصب کنیم.

ویرایش قالب را پیگیری می کنم تا اجرایی کنند 90% در همین اپدیت ویرایش قالب را خواهیم داشت.

نهایتا 45 روز اینده خبرهای جدیدی برای شما عزیزان که به ما اعتماد کردید خواهیم داشت امیدوارم امکانات جدید برای شما جالب و کاربردی باشد.

maker
2015-01-28, 12:41
چند امکان جدید در فایل سل:
1- امکان ایجاد نظرسنجی (یک سئوال و چند گزینه قابل انتخاب) به فروشگاه ها اضافه شد
2- امکان قرار دادن محصول دلخواه (مثلا محصول خاص و پرفروش) بصورت ثابت در اول لیست صفحه اول و دسته بندی ها و زیر سایر محصولات اضافه شد
3- امکان تغییر میزان تخفیف تمام محصولات بصورت گروهی و یکجا اضافه شد
4- امکان مرتب کردن نمایش دسته بندی ها به ترتیب حروف الفبا یا ترتیب دلخواه اضافه شد
5- دو قالب جدید
6- امکان گرفتن لیست ایمیل مشتریان یا شماره موبایل بصورت یک فایل text
7- جستجو مدیرفروشگاه در محصولات
8- فضای نامحدود برای فرو/شگاه ها + اپلود فایل تا 128 مگ

www.filesell.ir

maker
2015-03-25, 00:31
چند امکان جدید در فایل سل:

اطلاعیه:
از شما مدیر گرامی دعوت می کنیم چند امکان جدید فایل سل را مورد بررسی و استفاده قرار بدهید
1- امکان مشخص کردن محصول مرتبط یا مشابه جهت نمایش در زیر توضیحات محصول به فرم مشخصات محصول اضافه شد با ویرایش محصول های فعلی فروشگاه می توانید به مشتریان پیشنهاد خرید محصول مرتبط یا مشابه بدهید و فروش خود را افزایش دهد.

2- درتنظیمات فروشگاه گزینه فعال کردن محل نمایش پست ثابت اضافه شد که در صورتیکه مایل نیستید پست ثابت در زیر محصول نمایش داده شود می توانید غیرفعال کنید

3- درامد بیشتر با فعال کردن همکاری در فروش در بخش تنظیمات امکان پذیر شد ، در بخش تنظیمات فروشگاه می توانید نمایش محصول سایر فروشگاه ها را فعال کنید تا از فروش محصول سایر فروشگاه ها پورسانت دریافت کنید این بخش هوشمند است و محصول مرتبط با فروشگاه شما را ابتدا نمایش می دهد سپس محصول های پرفروش اخیر را نمایش میدهد با فعال کردن این گزینه از بازدید فروشگاه خود درآمد بیشتری را می توانید کسب کنید.

www.filesell.ir
فروشگاه ساز رایگان فایل و همکاری در فروش

hosseinfm
2015-04-27, 22:22
یعنی شما 20 درصد! از هر فروش ما کسر میکنید ؟

BazPardakht.Com
2015-04-27, 22:25

ایشون ثابت شده هستن و تو همه موارد سیاست های به جایی داشتن
تعداد کاربرانی که دارن مطمئنا با کارمزدی که می گیرن موافقت کردن

maker
2015-04-28, 04:06

بله 20% کارمزد از هر فروش موفق کسر میشود و باقی مبلغ به موجودی شما اضافه می شود.
امکان دریافت کارمزد کمتر تا 12% هم وجود دارد مخصوص فروشگاه هایی که پرفروش هستند که با افزایش فروش میتوانید کارمزد کمتری پرداخت کنید.

maker
2015-10-16, 20:30
یکسری امکانات جدید در فایل سل:

دسترسی کارمند نام کاربری و کلمه رمز دلخواهی هست که در اختیار همکار یا فرد دیگری که مایل هستید می توانید قرار دهید تا فقط به بخش هایی که شما مایل هستید در پنل مدیریت فروشگاه دسترسی داشته باشد و بخشی از فروشگاه را بتواند مدیریت کند
کارمند مثل مدیر اصلی فروشگاه می تواند وارد پنل مدیریت فروشگاه شود و فقط به بخش هایی که مدیراصلی فروشگاه مشخص کرده است دسترسی دارد
مدیر اصلی میتواند امار فعالیت کارمند + گزارش جزئیات محصولاتی که ایجاد کرده و اپلود کرده را مشاهده کند

امکان اپلود فایل از 128 مگ به 1500 مگ برای هر فایل افزایش پیدا کرد همچنین جهت آپلود فایل های حجیم بخش آپلود جداگانه ای اضافه شد

بخش پشتیبانی مشتریان فروشگاه ها ارتقا پیدا کرد بدین صورتکه:
پیام های بخش پشتیبانی فروشگاه در پنل کاربری شما ثبت می شوند و از طریق گزینه جدیدی که تحت عنوان پشتیبانی مشتریان اضافه شده است می توانید پیام های ارسالی مشتری را مشاهده کنید و پاسخ مشتری را نیز در همین قسمت ارسال کنید

امکان جدید SlideShow (اسلایدشو) به منوی مدیریت فروشگاه اضافه شد

امکان جدید کدتخفیف
کدتخفیف عبارتی است مثل TABESTAN94 که شما شرایط تخفیفی را برای مشتری که این عبارت را زمان خرید وارد کند مشخص می کنید مثلا هرمشتری که این عبارت را وارد کرد 1000 تومان تخفیف بگیرد یا مثلا 10% تخفیف بگیرد .

لندن 2012
2015-10-16, 20:37
آقا مدیر این سیستم رو تایید میکنیم نامبر وان نامبر وان هست اخلاق و رابطه کاربری خیلی خوبی دارند.
پیروز باشید

maker
2015-10-21, 17:46
امکان API فروش نرم افزار به همراه کدفعالسازی یا لایسنس جهت برنامه نویسان و توسعه دهندگان به فایل سل اضافه شد.

http://filesell.ir/api_help.php

راهنمای برنامه نویسان و توسعه دهندگان

API فایل سل مورد استفاده برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزار است که قصد دارند روی نرم افزار خود امکان لایسنس و فعالسازی ایجاد کنند و با استفاده از فروشگاه فایل سل فروش نرم افزار و فعالسازی ان را اتوماتیک انجام دهند.
لایسنس گذاری روی نرم افزار یا فعالسازی نرم افزار کار سختی است ولی فایل سل سعی کرده این کار را برای توسعه دهندگان آسان کند با استفاده از API فایل سل می توانید نرم افزار خود را بفروشید و برای فعالسازی نرم افزار کدفعالسازی به مشتری بدهید و کدفعاسازی لایسنس نرم افزار را انلاین و اینترنتی با سرور فایل سل چک کنید و درصورت صحت کدفعالسازی نرم افزار را فعال کنید یا اجازه استفاده به مشتری در محل نصب شده بدهید.

کدفعالسازی به چه صورت عمل می کند؟

سناریو فروش نرم افزار تا نصب و فعالسازی به این شکل خواهد بود شما نرم افزار را به عنوان یک محصول در فروشگاه اختصاصی خودتان در فایل سل برای فروش میگذارید و مشتری پس از خرید نرم افزار می تواند آن را دانلود کند علاوه بر این فایل سل به هر خریدار یک عدد 9 رقمی به عنوان کدفعالسازی می دهد که شما در نرم افزار خود این عدد را چک می کنید و اگر صحیح بود نرم افزار را نصب یا فعال می کنید.

ghomeshi
2015-10-22, 00:43
سایت خوبی دارید
موفق باشید