PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاغل بدون سرمایه!

manoto
2013-11-19, 16:31
سلام
بنظرتون چه مشاغلی وجود داره که میشه بدون سرمایه و فقط با داشتن یک کامپیوتر و اینترنت انجامش داد؟ مثلا:
1. نویسندگی در سایتها
2. تایپیست
3. برنامه نویسی وب، موبایل
4. مترجمی
و ... بقیه مشاغل را شما معرفی کنید، لطفا!

پ ن: فرض بر این است که هیچ سرمایه ای نداریم بجز یک کامپیوتر و یک خط اینترنت!

سپاس

Reza
2013-11-19, 16:36
1- راه اندازی وبلاگ تفریحی بعد به وسطه درآمدی که از تبلیغاتش در میارید خرید هاست و دامنه و راه اندازی سایت تفریحی
2- اخذ نمایندگی فروش بیمه عمر

manoto
2013-11-19, 16:55
1- راه اندازی وبلاگ تفریحی بعد به وسطه درآمدی که از تبلیغاتش در میارید خرید هاست و دامنه و راه اندازی سایت تفریحی
2- اخذ نمایندگی فروش بیمه عمر

لطفا در مورد اخذ نمایندگی بیمه بیشتر توضیح دهید! ممنون

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

چند تا مشاغل دیگه:
1. سئو کردن سایتها
2. گرافیست اینترنتی

Reza
2013-11-19, 17:02
لطفا در مورد اخذ نمایندگی بیمه بیشتر توضیح دهید! ممنون

http://www.bimeyeomr.ir/feature.php

kapo
2013-11-19, 17:17
به شرطی که وقت و دانش رو سرمایه ندونیم! هزاران هزار کار میشه کرد با یک سیستم

با سیستم میشه فیلم تدوین کرد، میشه تیزر ساخت، میشه پوستر طراحی کرد و ...

سؤال مشکل داره یه خورده

ansoft
2013-11-19, 17:55
برنامه نويسي اندرويد رو پيشنهاد ميكنم

a1irez4
2013-11-21, 03:08
با نرم افزارهای ادوبی میشه میلیونر شد !
فیلم سازی
طراحی
طراحی وب
فایل های آموزشی یا اینتراکتیو
و ...
برای هر کودوم از اینا نرم افزار ادوبی وجود داره که کاملا حرفه ای
فقط کافیه وقت بزاری

irandac
2013-11-21, 03:16
سلام
بنظرتون چه مشاغلی وجود داره که میشه بدون سرمایه و فقط با داشتن یک کامپیوتر و اینترنت انجامش داد؟ مثلا:
1. نویسندگی در سایتها
2. تایپیست
4. مترجمی

سپاس

با این فرضیه فقط میشه وب گردی کرد،به جز اینترنت و کامپیوتر داشتن تخصص هست با داشتن هر تخصصی میشه اینترنتی درآمد زایی کرد.

ahijoon
2013-11-21, 04:07
داشتن کامپیوتر و اینترنت ملاکی برای ایجاد درآمد نیست. بلکه تخصص ‌! میخواد

کسی میشناسم توی خونش تری دی مکس کار میکنه ماهی راحت بین 2-4 میلیون درآمد داره.با چنتا دکوراسیونی و کابینت ساز و شرکت صحبت کرده کاراشونو میدن این.یه کارت ویزیت شخصی هم درآورده !‌ یا خیلیا با ادیتوری و طراحی و برنامه نویسی و ... خیلی خوب درمیارن... یه دوستی داشتم نزدیک 2 سال وقتشو گذاشت برنامه نوشته بود برای محاسبات و طراحی سازه رو (اسم برنامه رو خواستید میگم) بعدش همون شد منبع درآمدش و صد البته منبع ورودش به جاهای خوب و باورنکردنی...یه مهر نخبه مانند هم بهش خورد و ...بیا و ببین.

در کل میتونم بگم کار فقط تو اینترنت و کامپیوتر نیست. افرادی رو گاها میبینیم و میشنویم که کارهاشون واقعا جالبه... مثلا طرف تو خونش پرشین کت پرورش میده و میفروشه (روی جمله شاید به نظر خنده دار و مسخره میاد) ولی درآمد اصلیه طرف از اینه. یا پرندگان زینتی یا ماهیان آکواریومی و صدتا شغل دیگه ... اینهارو میشه به اینترنت وصل کرد و به پیشرفت های فوق العاده ای رسید.

h.davoudi
2013-11-21, 09:26
با نرم افزارهای ادوبی میشه میلیونر شد !
فیلم سازی
طراحی
طراحی وب
فایل های آموزشی یا اینتراکتیو
و ...
برای هر کودوم از اینا نرم افزار ادوبی وجود داره که کاملا حرفه ای
فقط کافیه وقت بزاری

البته باید این مورد رو هم مد نظر داشته باشیم که :

آواز دهل شنیدن از دور خوش است

a1irez4
2013-11-21, 11:21
البته باید این مورد رو هم مد نظر داشته باشیم که :

آواز دهل شنیدن از دور خوش است

بـــــــــــــــــــــله!

art30
2013-11-21, 11:38
من حرف دوستمون رو نسبت به نرم افزارهای ادوبی تایید می کنم . هر چه تخصصی تر بهتر مخصوصا افتر افکت که تخصصی تره

A G H I L
2013-11-21, 11:42
افتر افکت کسی اگه حرفه ای باشه ، جاش توی خونه نیست!
کافیه یه سر به صدا و سیمای استانش بره یه تست بده فقط

h.davoudi
2013-11-21, 12:02
افتر افکت کسی اگه حرفه ای باشه ، جاش توی خونه نیست!
کافیه یه سر به صدا و سیمای استانش بره یه تست بده فقط

شما در این باره اطمینان 100% دارید؟

A G H I L
2013-11-21, 12:07
شما در این باره اطمینان 100% دارید؟

تقریبا بله .
چندباری که با آشنام توی یکی از مراکز صدا سیما صحبت میکردم تاکیدش رو لیکوئید و پری مایر بود. برای تدوین!
افترافکت که جای خود داره! برای تولید و ساخت تیزر و جلوه های ویژه و.. کاربرد داره

سـعید
2013-11-21, 12:19
تقریبا بله .
چندباری که با آشنام توی یکی از مراکز صدا سیما صحبت میکردم تاکیدش رو لیکوئید و پری مایر بود. برای تدوین!
افترافکت که جای خود داره! برای تولید و ساخت تیزر و جلوه های ویژه و.. کاربرد داره

در مورد جاهایی مثل صدا و سیما فقط یک نکته وجود داره که کمی ادم رو اذیت میکنه .. ملاک استخدام انچیزی نیست که بلد هستید .. ان کسی هست که از بستگان او هستید ...!!

A G H I L
2013-11-21, 12:29
در مورد جاهایی مثل صدا و سیما فقط یک نکته وجود داره که کمی ادم رو اذیت میکنه .. ملاک استخدام انچیزی نیست که بلد هستید .. ان کسی هست که از بستگان او هستید ...!!

سلام سعیدآقا
حرف شما 50 - 50 میشه گفت درسته.
همسایه ما که رفیق شفیقمون هم هست کارگردانه. تا همین چندماه پیش رئیس و معاون و مدیر تولید صدا سیما رفیق شیش ایشون بودن! کاری برای ما نکرد . فقط گفت میتونی بری تست بدی :d
درحال حاضر هم سد بزرگی به اسم سربازی جلوم رو قراره بگیره، وگرنه تا الان استخدام شده بودم برای تدوین ( البته بدون پارتی:d . خودم تواناییشو دارم ناسلامتی فیلم تبلیغاتی نامزد انتخاباتی تهیه و تدوین کردم :دی )

h.davoudi
2013-11-21, 12:33
تقریبا بله .
همه ما آشناهای داریم که میلیاردر هستندو کسب و کار و تخصصشون هم چیز پیچیده ای به نظر نمیرسه!
یه کاری رو بلد هستند و ازش پول در میارن!
خوب همه میتونند با سعی و تلاش هر کاری رو یاد بگیرند اما باز هم موفق نمیشن
چرا؟!
همونطوری که گفتم : آواز دهل شنیدن از دور خوش است.
هر کاری سختی های خودش رو داره ، سختی ها و مشکلاتی که حتی فکرش رو هم نمیتونیم بکنیم.
در مورد صدا و سیما و صدا و سیمای استانی نگید که واقعا خنده دار میشه داستان!
ما فقط یک اسم شنیدیم! افتر افکت...
اگر بخوام اینجا به یه نکته ظریف اشاره کنم. باید بگم:
تاپیک در مورد شروع کار بدونه سرمایه هست!
برگردیم به همون اسمی که شنیده بودیم!
افتر افکت
این نرم افزار از 3 نسل قبل فقط و فقط روی سیستم های 64بیتی نصب میشه
میدونید تهیه کردن یک کیس که فقط نرم افزار رو بتونه نصب کنه و با سرعت حلزونی کار کنه هزینه اش چقدر میشه؟
____
ما در مورد مثائلی که اطلاعاتی نداریم با اطمینان حرف میزنیم!!!
فکر اون جونی باشیم که این پست ها رو میبینه و برای رسیدن به زندگی رویایش ممکنه چند سال از عمرش رو هدر بده!!!!

sunflower1
2013-11-21, 12:44
صدا و سیما اونم توو استان ها پولی نمیدن که
یکی از دوستای خودم استخدام اونجاست ... ماهی 450 فک کنم !!!!
عین چی هم دارن ازش کار میکشن .....

A G H I L
2013-11-21, 12:45
افتر افکت
این نرم افزار از 3 نسل قبل فقط و فقط روی سیستم های 64بیتی نصب میشه
میدونید تهیه کردن یک کیس که فقط نرم افزار رو بتونه نصب کنه و با سرعت حلزونی هزینه اش چقدر میشه؟
____
ما در مورد مثائلی که اطلاعاتی نداریم با اطمینان حرف میزنیم!!!

داوودی جان(اسمتونو نمیدونم.شرمنده)؛ بله آواز دهل شنیدن از دور خوش است
ولی خب من از نزدیک دیدم چی به چیه !!!!!
درسته صدا و سیمای استانی خیلی ضعیفتر از تهران هستن ( خب طبیعی هم هست ). ولی اونقدر هم توی فقر و فحشا به سر نمیبرن که کامپیوتر با سرعت حلزونی داشته باشن
والا ماکه چندبار رفتیم توی اتاق های تدوین صدا سیمای استانمون، کیس های دسکتاپ ندیدیم. سرور بودن! خود تدوینگر شماره یک این مرکز میگفت که این سرورها هرکدوم بالای 10 میلیون خریداری شدن ! ( اونم 2 سال پیش )

به هر حال؛ فکر میکنم داریم از موضوع اصلی تاپیک دور میشیم. ولی فکر نمیکنم شما هم چندان اطمینانی داشته باشید که کسی داره داستان میبافه یا واقعا با ریز مسائل آگاه هست .

soheyl_ir89
2013-11-21, 12:50

آقا سعید که جز بزرگترهای این انجمن هستی
گفتن فساد، باعث می شه به رفتار عادی تبدیل بشه و ترویج بشه. همه می دونیم و نمی خوایم چشمامونو به حقیقت ببندیم. اما نگید. یه جوون می آد اینو می خونه و دنبالش می ره و مرتکب این رفتار می شه. و همین طوری فساد جامعه رو برمی داره.
شما که قصدت این نیست. اما این اتفاق افتاده و می افته (البته نه با گفته ی شما، با گفته ها و شنیده های دیگران).
h.davoudi
2013-11-21, 12:53
داوودی جان(اسمتونو نمیدونم.شرمنده)؛ بله آواز دهل شنیدن از دور خوش است
ولی خب من از نزدیک دیدم چی به چیه !!!!!
درسته صدا و سیمای استانی خیلی ضعیفتر از تهران هستن ( خب طبیعی هم هست ). ولی اونقدر هم توی فقر و فحشا به سر نمیبرن که کامپیوتر با سرعت حلزونی داشته باشن
والا ماکه چندبار رفتیم توی اتاق های تدوین صدا سیمای استانمون، کیس های دسکتاپ ندیدیم. سرور بودن! خود تدوینگر شماره یک این مرکز میگفت که این سرورها هرکدوم بالای 10 میلیون خریداری شدن ! ( اونم 2 سال پیش )

به هر حال؛ فکر میکنم داریم از موضوع اصلی تاپیک دور میشیم. ولی فکر نمیکنم شما هم چندان اطمینانی داشته باشید که کسی داره داستان میبافه یا واقعا با ریز مسائل آگاه هست .

پیشنهاد میدم یک بار دیگه پست قبلی من رو بخونید!
کاملا مشخصه که سر سری پست ها رو میخونید!
کسی نگفته سیستم های صدا و سیما ضعیفه اتفاقا خیلی هم قویه.خیلی بیشتر از نیاز!
در ضمن من اصلا در مورد فقر و فحشا نظر ندادم!!!

سـعید
2013-11-21, 13:00
سلام سعیدآقا
حرف شما 50 - 50 میشه گفت درسته.
همسایه ما که رفیق شفیقمون هم هست کارگردانه. تا همین چندماه پیش رئیس و معاون و مدیر تولید صدا سیما رفیق شیش ایشون بودن! کاری برای ما نکرد . فقط گفت میتونی بری تست بدی :d
درحال حاضر هم سد بزرگی به اسم سربازی جلوم رو قراره بگیره، وگرنه تا الان استخدام شده بودم برای تدوین ( البته بدون پارتی:d . خودم تواناییشو دارم ناسلامتی فیلم تبلیغاتی نامزد انتخاباتی تهیه و تدوین کردم :دی )

عقیل جان خوشحالم که ارتباطات لازم برای گرفتن کار تدوین فیلم نامزد انتخاباتی را داری . یکی از بحث هایی که به عبارت « جوان بی سرمایه » ختم میشه همین نداشتن ارتباطات قوی است !

متاسفانه وضعیت امروز کشور ما ( و همچنین بازار ما ) طوری است که کسب و کار و درامد کافی حتی برای کسانی که اندک سرمایه و تخصصی هم دارند بسیار سخت می باشد . هزینه های بالا در کنار تورم زیاد نتیجه هر کسب و کار موفقی را هم به جای پیشرفت به حفظ بقا مبدل می سازد . در همچنین دوره ای علاوه بر صبر و شکیبایی و انتظار برای روزهای رونق و شکوفایی اقتصادی ؛ جوانان می توانند تخصص های خود را در زمینه های جدید افزایش دهند . مثلا کسی که با کامپیوتر و اینترنت اشنایی دارد به دنبال علوم جدیدی بگردد که می تواند پیش بینی کند در اینده نزدیک در بورس قرار خواهد گرفت . مثلا مطالعه و یادگیری تخصصی Html5 یا css3 یا همین نرم افزار های مختلفی که گفته شد مثل برنامه های ادوبی ...
درامدزایی همیشه به مفهوم دستمزد گرفتن نیست گاهی حالتی شبیه به دستمزد ندادن را پیدا می کند .
من از سال 81 تا 83 به دلیل علاقه زیادی که به ویرایشگرهای کامپیوتری پیدا کرده بودم کتابهای خود اموز زیادی درباره فتوشاپ ، فلش ام ایکس ، maya و ... رو مطالعه کردم . من یک تابستان را به طور کامل به یادگیری مایا پرداختم که با سیستم های قدیمی تونستم طراحی ها و ساخت انیمیشن هایی را تجربه کنم . با ادوب پریمیر هم برای خودم تدوین های خانوادگی انجام دادم .
بعد از ان دوران در طی مراحل کسب و کار تجاری خودم هیچگاه برای کارت ویزیت ، بروشور ، بنر های چاپی ، حتی فلکسی که الان بالای مغازه من وصل هست و خیلی جاهای دیگر پولی پرداخت نکردم و تا جایی که شد کارهایم را خودم انجام دادم . سایت هایی برای خودم و دیگران زدم . کریستال و سرویس چینی می فروختم ولی از طراحی سایت برای اشنایان هم پول در می اوردم .
اگر اموختن را برای کسب لذت یادگیری پیگیری کنید ، در نهایت به موفقیت اقتصادی هم منجر خواهد شد . هر چند که کوچک باشد که همین پول های نداده کوچک در کسب و کار های تازه کار می تواند در زمینه های دیگری سرمایه گذاری شود . کافی است جایگاهی داشته باشید که درامد اولیه شما تامین شود و از اندوخته های علمی و فنی خود برای درامدزایی مضاعف استفاده کنید . تا راه رسید به استقلال مالی را طی نمایید .

هر چند که این روزها بازار جامعه بسیار ضعیف هست و جای امیدواری کمی وجود دارد ولی نگاه و امیدواری به اینده تنها راهی است که داریم ...

A G H I L
2013-11-21, 13:20
پیشنهاد میدم یک بار دیگه پست قبلی من رو بخونید!
کاملا مشخصه که سر سری پست ها رو میخونید!
کسی نگفته سیستم های صدا و سیما ضعیفه اتفاقا خیلی هم قویه.خیلی بیشتر از نیاز!
در ضمن من اصلا در مورد فقر و فحشا نظر ندادم!!!

این جمله رو شما گفتی :

میدونید تهیه کردن یک کیس که فقط نرم افزار رو بتونه نصب کنه و با سرعت حلزونی کار کنه هزینه اش چقدر میشه؟

اینجا داشتیم از صدا سیما حرف میزدیم .
ولی اگه منظور شما تهیه کیس برای سیستم های خانگی هسا، باید بگم که یه سیستم میخواد با ram 4GB و پردازنده core 2 duo گرافیک رو اطلاع دقیقی ندارم. که چنین کیسی الان که دارم تایپ میکنم روشن هست و دارم ازش استفاده میکنم با گرافیک 2.5

و اگر منظورتون چیز دیگه ای هست مجددا بگید ماهم متوجه بشیم

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

عقیل جان خوشحالم که ارتباطات لازم برای گرفتن کار تدوین فیلم نامزد انتخاباتی را داری . یکی از بحث هایی که به عبارت « جوان بی سرمایه » ختم میشه همین نداشتن ارتباطات قوی است !

توی این مورد ارتباطم، ارتباط برادرانه بود. نامزد تبلیغاتی برادر بنده بوده !

کلا اتفاقات 2سال پیش و انتخابات 90 اومد توی ذهنم با این تاپیک. اون موقع مسئول ستاد اول رفت بیرون برای تهیه فیلم تبلیغاتی پرس و جو کرد که نتیجه این بود: دقیقه ای 20 میلیون تومان ناقابل!!!
تصمیم به این شد که خودم فیلمبرداری کنم + تدوین. و دوستم هم کارگردانی و نظارت بکنه! 2تا فیلم 15 دقیقه ای ساختیم و 18هزار نسخه توزیع کردیم. اتفاقا خیلی هم خوب شد و کلی استقبال مردمی!

جالبه بدونید امکاناتی هم که اون موقع داشتیم 2تا کیس بود که هر2تا رو یکی کردیم تا بتونیم با پری میر یه خروجی فقط بگیریم.

سـعید
2013-11-21, 13:20
آقا سعید که جز بزرگترهای این انجمن هستی
گفتن فساد، باعث می شه به رفتار عادی تبدیل بشه و ترویج بشه. همه می دونیم و نمی خوایم چشمامونو به حقیقت ببندیم. اما نگید. یه جوون می آد اینو می خونه و دنبالش می ره و مرتکب این رفتار می شه. و همین طوری فساد جامعه رو برمی داره.
شما که قصدت این نیست. اما این اتفاق افتاده و می افته (البته نه با گفته ی شما، با گفته ها و شنیده های دیگران).
سهیل جان ممنون از تذکر بجای شما ... گفتن فساد میتونه به ترویج اون بدل بشه .. ولی من نگران اون جوونی هستم که الان از یک خانواده معمولی هست و دستش به دامن هیچ بزرگواری وصل نیست ... و فرضا با داشت بهترین تخصص های ذکر شده ممکن هست به خاطر نداشتن روابط کافی پشت درهای استخدام بمونه . من نمی خوام اون جوون ( یا نوجوون ) از الان بی خبر از این روابط راهی رو بره که بعدا جز پشیمونی و سر خوردگی براش نتیجه ای نداشته باشه . ( می رسیم به نگفتن فساد ( یا بهتر اسمشو بزاریم نارسایی ها ) که میتونه خودش مشکل ساز باشه )

الان یکی از اشنایان رو میشناسم که با گرفتن لیسانس در یکی از رشته های تربیتی ( دقیقا نمی دونم چی ) و تحصیل در مطقع فوق لیسانس یکی از همین رشته های مرتبط ( با داشتن تمام صلاحیت های تخصصی ) یکی دوسالی هست که برای استخدام در اموزش و پرورش دچار مشکل هست و متاسفانه تا نتونه از درگاه های اعتبار سنجی مذکور رد بشه ، حتی به ایجاد کسب و کار شخصی خودش مثلا افتتاح مهد کودک و ... هم نمیتونه دست بزنه .. نیاز به گفتن نیست که در صورت داشتن معرف یا روابط اداری مستحکم تا بحال کارهاش چقدر سریع انجام شده بود ...

چیزی که منو رنج میده اینه که بسیاری از جوونها بهترین سالهای عمرشون رو صرف تحصیل یا یادگیری تخصص هایی می کنن که متاسفانه استفاده از اونها در جایگاه های اداری و دولتی فقط مخصوص قشر خاصی هست .

یکی ار بحران های مربوط به اشتغال جوان ها در جامعه ما همین موضوع هست که اکثر مشاغل موجود در جامعه یا دولتی هستند یا شبه دولتی که برای ورود به این قبیل مناصب مناسبتهای خاصی نیاز هست و صرفا داشتن تخصص دلیل بر یافتن شغل دلخواه نمی شود.

setkala.com
2013-11-21, 13:37
سلام
من الان ده سال تو کار دولتی هستم با لیسانس وارد شدم البته بدون آشنا . نمی دونم جوونهای این زمونه فکر می کنند کار دولتی چیه که همه دنبالش هستند من خودم اگه به گذشته برگردم از همون سوم راهنمایی در کنار درس دنبال یه کار فنی مثل مکانیکی یا صافکاری و... ( هر کار مورد علاقه ) می رفتم و بعد از دیپلم و سربازی شغل ازاد داشتم مطمئنم خیلی از الان جلوتر بودم .چون خیلی از هم دوره ای خودم که اصلا درسشون خوب نبود و درس ول کردند الان تو کار و زندگی خیلی از من وضعشون بهتره البته منم خدارو شکر می کنم ولی منظورم این تو ادارات دولتی خبری نیست و جوونها اکثرا برای راحتی و پشت میز نشینیی دنبال این کارا هستند بقول اون دوستمون آواز دهل از دور خوش هست .
موفق باشید

h.davoudi
2013-11-21, 13:52
متاسفانه تمام نوشته هام به لطف فایر فاکس پرید!
اینجا ما در مورد شخص خاصی حرف نمیزنیم تاپیک در مورد شروع کار بدونه سرمایه است
کسی که بتونه سیستمی داشته باشه که افتر cc روش نصب بشه و بتونه باهاش کار کنه بی سرمایه نیست!
-
در ضمن خوشحال می شم اگر اون ویدئو انتخاباتی که تهیه کردید رو برام بفرستید، تا از شما چیزی یاد بگیرم
ممنون

a1irez4
2013-11-21, 13:56
از موضوع اصلی تاپیک دور نشید دیگه ...!
من پیشنهادم یاد گرفتن نرم افزار های ادوبی بود (یه دونش)

A G H I L
2013-11-21, 14:04
متاسفانه تمام نوشته هام به لطف فایر فاکس پرید!
اینجا ما در مورد شخص خاصی حرف نمیزنیم تاپیک در مورد شروع کار بدونه سرمایه است
کسی که بتونه سیستمی داشته باشه که افتر cc روش نصب بشه و بتونه باهاش کار کنه بی سرمایه نیست!
-
در ضمن خوشحال می شم اگر اون ویدئو انتخاباتی که تهیه کردید رو برام بفرستید، تا از شما چیزی یاد بگیرم
ممنون

نمیدونم چرا فکر میکنید سیستم مورد نیاز حتما باید غول باشه . افتر افکت cc رم 4 و پردازنده 2هسته ای و گرافیک فکر کنم 2گیگ ( هر 3مورد مینیموم ) نیاز داره. که با نهایت 700تومن تهیه میشه
700 تومن هم که اسمش سرمایه نمیشه اصلا

فیلم ها یکیش 3.62 گیگابایت هست. حجم یکیش هم 3.82 گیگابایت
یه مبدل تصویری باکیفیت گیر بیارم حجمشو کم میکنم و آپلود میکنم

ahijoon
2013-11-21, 14:38
سلام
من الان ده سال تو کار دولتی هستم با لیسانس وارد شدم البته بدون آشنا . نمی دونم جوونهای این زمونه فکر می کنند کار دولتی چیه که همه دنبالش هستند من خودم اگه به گذشته برگردم از همون سوم راهنمایی در کنار درس دنبال یه کار فنی مثل مکانیکی یا صافکاری و... ( هر کار مورد علاقه ) می رفتم و بعد از دیپلم و سربازی شغل ازاد داشتم مطمئنم خیلی از الان جلوتر بودم .چون خیلی از هم دوره ای خودم که اصلا درسشون خوب نبود و درس ول کردند الان تو کار و زندگی خیلی از من وضعشون بهتره البته منم خدارو شکر می کنم ولی منظورم این تو ادارات دولتی خبری نیست و جوونها اکثرا برای راحتی و پشت میز نشینیی دنبال این کارا هستند بقول اون دوستمون آواز دهل از دور خوش هست .
موفق باشید

کار دولتی یعنی پول مفت ،‌ شخصیت داشتن ،‌ کمترین ساعت کاری و کمترین کار و بیشترین مزایای دریافتی ،‌ یعنی بن های خرید ، یعنی بیمه ،‌ یعنی بازنشستگی و مستمری ،‌‌ یعنی اعتبار و هرچیز خوب دیگه...

برا همینه خیلیا دنبالشن.البته تفریح بهتره بگیم تا کار... چون وقتی کار یه کارگر مثل همین مکانیکی یا صافکار رو با کار یه کارمند مقایسه میکنم میبینم یکیش کاره یکیش تفریح !
نگران وضع موجودتون نباشید که بسیار درست عمل کردید ،‌اگر سراغ اون یکی موارد میرفتید مطمئنا الان پشیمون بودید.

seotools
2013-11-21, 16:08
سلام
1. نویسندگی در سایتها
2. تایپیست
4. مترجمی

سپاس

درود
برنامه نویسی یکی از بهترین و پردرآمدترین شغل ها در دنیا و ایران هست
هر چقدر ذهن شما یاری بده به همون میزان پول میتونین در بیارین

masoudazar
2013-11-21, 17:08
از هر توانایی و تخصصی میشه پول در آورد در غیر این صورت باید سرمایه داشته باشی!
تدریس ، گرافیگ ، برنامه نویسی ، مترجمی و...
البته بعضی کارها هم هستند که به سرمایه کمی نیاز دارن مثل راه اندازی سایت و... ارایه انواع خدمات

369369
2013-11-21, 17:11
به نظرتون سایت دانلود رایگان می تونه آینده دار باشه ؟

A G H I L
2013-11-21, 17:19

اگه یک ذره با بقیه فرق داشته باشه و متفاوت نشون بده، شاید کورسوی امیدی باشه :|

Imaco
2013-11-21, 18:31
دوستان عزیز (( موضوع تاپیک )) چیه و بحث های (( جامعه شناسی و روانشناسی)) جاش کجاست ؟!!!
وقتی حرفی ندارم لااقل با اسپم تاپیک و از موضوع دور نمیکنم.
از راهبر محترم تقاضا میشه این پست و تاپیک را پاکسازی نمایند .
با تشکر

masoudazar
2013-11-21, 18:35

اگه یه تیم داشته باشین به نظر من خیلی خوب جواب میده

369369
2013-11-21, 18:54
اگه یه تیم داشته باشین به نظر من خیلی خوب جواب میده

میشه بیشتر توضیح بدین ؟

pooya121
2013-11-21, 19:01
میشه بیشتر توضیح بدین ؟
شما یک قالب اختصاصی سفارش میدید بعد وی پی اس هم می گیرید تبلیغات رو هم به یه موسسه واگذار می کنید و یکسری نویسنده هم میذارید بالا سر سایت.
موفق باشید.

سـعید
2013-11-21, 19:08
دوستان عزیز (( موضوع تاپیک )) چیه و بحث های (( جامعه شناسی و روانشناسی)) جاش کجاست ؟!!!
وقتی حرفی ندارم لااقل با اسپم تاپیک و از موضوع دور نمیکنم.
از راهبر محترم تقاضا میشه این پست و تاپیک را پاکسازی نمایند .
با تشکر

بحث های روانشناسانه و جامعه شناسانه اگر در بستر مرتبط به موضوعات علمی و فنی بیان بشن ، بیانگر بسیاری از واقعیت ها و روشنگر بسیاری از معایب و محاسن هستند . تفاوت فرهنگ موفق جوامع غربی با جوامع سنتی شرقی در نوع نگاه جامعه شناختی و روانشناسی روی موضوعات هست . وگرنه چرا با داشتن بیشترین سرمایه های علمی و فنی و تخصصی زندگی ما ایرانی ها در بسیاری مواقع به سمت و سوی درست پیش نمیره و جوانان ایرانی با داشتن بهترین استعداد ها یکی از سخت ترین زندگی ها را دارند ؟

از راهبران محترم خواهش می کنم فرصت رشد فکری و اجتماعی رو از جوانان و نوجوانان نگیرند و در کنار مباحث فنی و علمی جایگاه های خاصی رو به بیان و بررسی مسایل روانشناسی و جامعه شناسی و همچنین آسیب شناسی اختصاص دهند .

پاکسازی مورد نظر دوستمون انجمن را به محیطی خط کشی شده و بدون احساسات تبدیل میکنه که فقط با اظهار نظر های غیر کارشناسی تکراری ، به جای روشنگری ، ایده های تکراری رو به بحث می گذاره ..

Imaco
2013-11-21, 19:47
بحث های روانشناسانه و جامعه شناسانه اگر در بستر مرتبط به موضوعات علمی و فنی بیان بشن ، بیانگر بسیاری از واقعیت ها و روشنگر بسیاری از معایب و محاسن هستند . تفاوت فرهنگ موفق جوامع غربی با جوامع سنتی شرقی در نوع نگاه جامعه شناختی و روانشناسی روی موضوعات هست . وگرنه چرا با داشتن بیشترین سرمایه های علمی و فنی و تخصصی زندگی ما ایرانی ها در بسیاری مواقع به سمت و سوی درست پیش نمیره و جوانان ایرانی با داشتن بهترین استعداد ها یکی از سخت ترین زندگی ها را دارند ؟

از راهبران محترم خواهش می کنم فرصت رشد فکری و اجتماعی رو از جوانان و نوجوانان نگیرند و در کنار مباحث فنی و علمی جایگاه های خاصی رو به بیان و بررسی مسایل روانشناسی و جامعه شناسی و همچنین آسیب شناسی اختصاص دهند .

پاکسازی مورد نظر دوستمون انجمن را به محیطی خط کشی شده و بدون احساسات تبدیل میکنه که فقط با اظهار نظر های غیر کارشناسی تکراری ، به جای روشنگری ، ایده های تکراری رو به بحث می گذاره ..

دوست عزیز موضوع تاپیک(( مشاغل بدون سرمایه)) است و شما اهتمام ویژه ای دارید که در انجمنی اقتصادی در اکثر تاپیک ها به طرح دیدگاه های شخصی ، روانشناسی و سیاسی ... بپردازید که هیچ ارتباطی به موضوع ندارد و تنها نتیجه اش انحراف تاپیک و احتمالا اخطار و فیلتر برای انجمن خواهد بود ! بدیهی است تالار های روانشناسی و جامعه شناسی و سیاسی فراوانی وجود دارد که هر یک نقشی در برانگیختن احساسات و روشنگری ! دارند .

سـعید
2013-11-21, 20:26
دوست عزیز موضوع تاپیک(( مشاغل بدون سرمایه)) است و شما اهتمام ویژه ای دارید که در انجمنی اقتصادی در اکثر تاپیک ها به طرح دیدگاه های شخصی ، روانشناسی و سیاسی ... بپردازید که هیچ ارتباطی به موضوع ندارد و تنها نتیجه اش انحراف تاپیک و احتمالا اخطار و فیلتر برای انجمن خواهد بود ! بدیهی است تالار های روانشناسی و جامعه شناسی و سیاسی فراوانی وجود دارد که هر یک نقشی در برانگیختن احساسات و روشنگری ! دارند .

اگر در این انجمن ««« آموزشی »»» فعال هستم به خاطر این هست که فکر می کنم تجربیات و دانسته هایم را می توانم به جوانانی که حدودا 10 تا 15 سال از من کم سن تر هستند و درراهی دارن پا میزارن که من قبلا طی کردم ... منتقل کنم ... اگر جایی هم بیراهه میروم یا زیاده روی می کنم عذر می خواهم .. ولی با اینکه فرمودید : ......که هیچ ارتباطی به موضوع ندارد . ؛ کاملا مخالفم چون فکر می کنم مسایلی که مطرح شد هم ریشه دارد و هم ربط !!

masoudazar
2013-11-22, 11:21
میشه بیشتر توضیح بدین ؟

شاید سایت های دانلود زیادی وجود داشته باشه و مثلا بگیم دیگه امکان نداره بین این همه سایت بزرگ مطرح شد! اما در نظر بگیرید که شاید نصف کاربران اینترنتی فقط برای دانلود میان اینترنت!
اگه یه تیم خوب داشته باشین که همیشه سایت رو آپ کنه و بروز نگه داره و بتونین متفاوت نشون بدین حتما نتیجه میده. سایت ایرانیان دانلود (ir-dl.com) بعد از سایت های بزرگی چون میهن دانلود و دانلودها و وطن دانلود و... اومد اما الان از نظر من بهترین سایت دانلود ایرانه!

ifoolish
2013-11-24, 17:59
به قول یکی از دوستان علم و دانش کار هم سرمایه است.

سئو سایت خوب اگه بلد باشید درامدش خیلی خوبه.

معصومه
2013-11-27, 18:50
مورداول بیشتربازکن