PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عمده فروشی اصلی(ریشه) مشاغل مختلف

itjavani
2013-11-22, 10:40
سلام به همه دوستان

جای این تاپیک رو بین تاپیک های شاپ کیپر خالی دیدم. حالا باتوجه به این که شرکت های تولیدی و یا واردکننده یکی دوتا نیستن و قیمت ها متفاوت هست. نمیشه یکی یکی نام برد ولی هر شاخه ای رو بخوای پیش بگیری واسه خودشون یه راسته ای دارن! مثلا راسته بدل فروش ها در بازاربزرگ! یا ...
برای هر شغلی دوستان اگه اطلاعی دارن که میشه پایینترین قیمت رو کجا پیدا کرد و مراکز اصلی خرید کجا هست ممنون میشم داخل این تاپیک قرار بدن تا همه بتونن استفاده کنن http://f3.ptcdn.org/images/smilies2/smilingsmiley.gif

مشاغل بیشتر مورد استفاده قرار میگیره:

بدل فروشی
نقره فروشی
پوشاک زیر ، مجلسی ، زنانه ، مردانه ، بچه گانه
دخانیات: توتون ، تنباکو ، سیگار و وسایل قلیون http://f3.ptcdn.org/images/smilies2/smilingsmiley.gif
موبایل
کامپیوتر
وسایل پلاستیکی
ظروف یکبار مصرف
لوازم فانتزی و تزئینی
لوازم آرایشی
و هر مورد دیگه که به ذهنتون میرسه http://f3.ptcdn.org/images/smilies2/smilingsmiley.gif

kapo
2013-11-23, 00:51
تهران:

موبایل، لوازم جانبی و پخش کننده های موسیقی: پاساژ علاء الدین، خیابان جمهوری تقاطع حافظ
انواع کنسول بازی، گیرنده دیجیتال و برخی دیگر از لوازم صوتی تصویری: میدان امام خمینی (توپخونه، پشت شهرداری)
لباس و پوشاک: پاساژهای چهار راه امین اکرم (ولیعصر) و همون اطراف مثل پاساژ شانزه لیزه / فردوسی / ساختمان پلاسکو (جمهوری) / بازار تهران
لباس زیر: بازار بزرگ تهران
ظروف یکبار مصرف و پلاستیکی: راه آهن، شوش
لوازم برقی آرایشی (اتو مو، سشوار و امثال اون): سه راه جمهوری
بدلیجات و زیورآلات فانتزی: بازار تهران، مسجد امام (مسجد شاه)
انواع پلاستیک، سلفون، پلاستیک حباب دار، گونی و ...: بازار تهران، نوروزخان
کاغذ، تقویم و هدایای تبلیغاتی: ظهیر الاسلام
ابزارآلات و لوازم صنعتی: حسن آباد
ماهی و آکواریوم: بزرگراه نواب، پایین میدان جمهوری
کفش و کوله و لوازم کوهنوردی (نو و دست دوم): میدان گمرک / منیریه
لوازم ورزشی: منیریه
لوازم منزل و آشپزخانه: شوش / بازار تهران
لوازم الکتریکی، لامپ و چراغ خواب و ...: لاله زار
موتور، دوچرخه و لوازم جانبی: گمرک
انواع پلاستیک صنعتی و فلکسی و ...، فروش و برش: پامنار
مواد غذایی خارجی (چیپس و شکلات و قهوه و ...) بازار تهران، کوچه مروی
لوازم آرایشی و بهداشتی: ناصر خسرو / کوچه مروی
انواع تاج عروس، نگین و ...: کوچه برلن / کوچه مروی
لوازم خرازی: بازار بزرگ تهران

masoudazar
2013-11-25, 23:27
تهران:

موبایل، لوازم جانبی و پخش کننده های موسیقی: پاساژ علاء الدین، خیابان جمهوری تقاطع حافظ
انواع کنسول بازی، گیرنده دیجیتال و برخی دیگر از لوازم صوتی تصویری: میدان امام خمینی (توپخونه، پشت شهرداری)
لباس: پاساژهای چهار راه امین اکرم (ولیعصر) و همون اطراف مثل پاساژ شانزه لیزه / فردوسی
ظروف یکبار مصرف و پلاستیکی: راه آهن، شوش
لوازمی برقی آرایشی (اتو مو و امثال اون): سه راه جمهوری
بدلیجات: بازار تهران
لباس و پوشاک عمده: ساختمون پلاسکو
انواع پلاستیک، سلفون، پلاستیک حباب دار، گونی و ...: بازار تهران، نوروزخان
کاغذ، تقویم و هدایای تبلیغاتی: ظهیر الاسلام
ابزارآلات و لوازم صنعتی: حسن آباد
ماهی و آکواریوم: بزرگرا نواب، نرسیده به میدان جمهوری
کفش و کوله و لوازم کوهنوردی (نو و دست دوم): میدان گمرک
لوازم ورزشی: منیریه
لوازم منزل و آشپزخانه: شوش / بازار تهران
لوازم الکتریکی، لامپ و چراغ خواب و ...: لاله زار
موتور، دوچرخه و لوازم جانبی: گمرک
انواع پلاستیک صنعتی و فلکسی و ...، فروش و برش: پامنار
مواد غذایی خارجی (چیپس و شکلات و قهوه و ...) بازار تهران، کوچه مروی

بدلیجات: بازار تهران. آدرس دقیقش رو لطف میکنید؟

kapo
2013-11-26, 01:13

همین راسته بازار رو برین بعد از سبزه میدون چند تا فروشگاه هستن فقط عمده هم میفروشن. الآن درست یادم نمیاد موقعیت دقیق شون رو، اما همون بر خیابون هستن
به احتمال زیاد تو بازار بزرگ هم باشن

omidina
2013-11-26, 01:36

ببین تو بازار یه جایی هست مسجده که پله میخوره میره حیاط ، هم میتونی توی اون حیاط پیدا کنی که همشون عمده فروشن.
توی بازار بزرگ هم یه تقاطعی هست که فک کنم اسمش "مشیر خلوته" اونجا رو بپیچ تو بپرسی بازار بدلیجات و نشونت میدن. اونجا هم اکثرا عمده میفروشن

kapo
2013-11-26, 01:42
همون طور که گفتن،داخل حیاط مسجد امام یا مسجد شاه هم هست
هم بدلیجات و هم لوازم جانبیش (مثل زنجیر و قفل و حلقه و ...)

iran.meshop
2013-11-26, 02:35
تاپیک جالبی هست . اما دست های اول اول اگه کسی بشناسه و معرفی کنه خیلی بهتر هست

kapo
2013-11-26, 11:11

دست های اول اول بازرگان هستن معمولاً و حداقل مقدار فروش شون بالاست
برخی از این مغازه دارها (خصوصاً پوشاک و لوازم الکتریکی) هم خودشون میرن ترکیه و تایلند و امارات و ... جنس میارن.

omidina
2013-11-27, 00:38

الان مغازه دارایی که عمده میفروشن دیگه خودشون زرنگ شدن و دوس دارن تا ته سود کالا رو دست خودشون باشه. میتونم بگم عمده فروشای خیلی از کالاها 80 درصد جنساشونو خودشون از دبی یا چین میارن.
من چنتا رفیق تو بازار دارم که هر وقت میپرسم مثلا داداشت کو؟ میگه رفته چین یا رفته دبی

itjavani
2013-11-27, 01:05
از دوستانی که در این تاپیک شرکت کردند مخصوصا Kapo عزیز ممنون هستم!

اگه مکان های دیگه ای در شهرهای دیگه میشناسین که میشه جنس رو به قیمت پایین بدست آورد ممنون میشم در این تاپیک عنوان بشه تا به درد همگان بخوره

Davood
2014-02-17, 06:26
اینجا هم می تونه مفید باشه.

چه کالایی را از کجا بخریم (http://amiralikhamseh.blogfa.com/post/1271/%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DA%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%AC%D8%A7-%D8%A8%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%85-)

armanwood
2014-02-17, 11:43
دوستان بهترین مکان برای خرید پوشاک در کجا است؟
یعنی قیمت هاش مناسب باشه.

armanwood
2014-02-20, 10:48
کسی اطلاعی در این زمینه نداره ؟؟
منظورم پوشاک با قیمت ارزانه

ahijoon
2014-02-20, 12:06

درود !

اگه منظورتون تهرانه که تو صفحه اول دوستمون کاپو اشاره ی خوبی کردن که :

لباس: پاساژهای چهار راه امین اکرم (ولیعصر) و همون اطراف مثل پاساژ شانزه لیزه / فردوسی
--------------------

از سایر شهر ها هم میشه به بانه - پیرانشهر - کیش و ... اشاره کرد. ولی تو خیلی از شهر ها الان تولیدی های پوشاک فراوونه. یکم بگردید پرسجو کنید به منبعش میرسید.

matin38
2014-03-10, 13:36

اگر پوشاک ترک برندهای معروف مثل پولات یلدیز، تکنور، suxe، که زنانه و لباس خواب و لباس راحتی منزل با قیمت مناسب عرضه میکنند بصورت عمده میخواهید ... پیام خصوصی کنید تا لیست قیمت و کاتالوگ براتون بفرستم
با سپاس

rezaali
2015-02-02, 02:42
اقا شرمنده زیرخاکی بالا اوردم
من مرکز فروش عمده این ساعت های طرح رولکس و کاسیو رو می خواستم

amir_dj
2015-02-02, 03:06
اقا شرمنده زیرخاکی بالا اوردم
من مرکز فروش عمده این ساعت های طرح رولکس و کاسیو رو می خواستم

سرچ میکردی بود:

از یکی از بچه های فروم به اسم karajshopبپرس بهت میگه.(تخصصی ساعته):

http://forum.shopkeeper.ir/member.php?u=25914

mohandesin
2015-06-30, 01:20
سلام
دوستان کسی میدونه مرکز فروشگاه‌های عمده پلاسکو تهران کجاست؟ من یه تعدادی لیوان پلاستیکی و فلزی خاص و جالب میخواستم پیدا کنم. کسی میتونه راهنمایی کنه که از کجا میتونم تهیه کنم؟
یک سری وسایل مسافرتی هم میخواستم. کسی در مورد عمده فروشی‌هایی که لوازم مسافرتی دارند اطلاعی داره؟
برای یه گروه بزرگ گردشگری میخوام و میخوام به قیمت عمده برام در بیاد

mohandesin
2015-07-02, 09:04
سلام
دوستان کسی میدونه مرکز فروشگاه‌های عمده پلاسکو تهران کجاست؟ من یه تعدادی لیوان پلاستیکی و فلزی خاص و جالب میخواستم پیدا کنم. کسی میتونه راهنمایی کنه که از کجا میتونم تهیه کنم؟
یک سری وسایل مسافرتی هم میخواستم. کسی در مورد عمده فروشی‌هایی که لوازم مسافرتی دارند اطلاعی داره؟

دوستان کسی جواب بنده را نمیده؟

kapo
2015-07-02, 13:12
سلام

لوازم ورزشی و مسافرتی، منیریه + گمرک

mohandesin
2015-07-05, 04:47
لوازم ورزشی و مسافرتی، منیریه + گمرک

سلام
اولش به شوش و مولوی و راه آهن رفتم ولی اونا اجناس پلاستیکی معمولی دارند و هیچکدوم از چیزایی که میخواستما پیدا نکردم.
منیریه و گمرگ رفتم یسری از جنسایه مورد نظرم را پیدا کردم ولی جنساشون خیلی گرونه ، عجیبه حتی گرون تر از اصفهان میفروشن ، پس چرا اینطوریه؟ مگه اصفهان از تهران خرید نمیکنه پس چرا قیمتاشون فرق داره؟ من دنباله عمده فروشایی هستم که اجناسه موجود در منیریه را داشته باشند
خیلی ممنون

manoto
2015-07-10, 16:19
سلام
ادرس و شماره تماس شرکت واردکننده یا پخش عمده کالای tv و تله شاپینگ در تهران، شیراز، بندر عباس و بندر بوشهر اگه کسی داره ممنون میشم اطلاع بده! منظورم شرکت های بی واسطه است!

radar
2015-07-11, 00:57
این تاپیک ادرس عمده فروشیا رو اعلام میکنه ؟؟؟ یا نه هر کی جنس عمده داره

netshop
2015-07-28, 22:31
اگر هم بدنبال گل و گیاه و بنسای + کود ورمی کمپوست(1کیلو.3کیلو.20کیلو) و انواع خاک(خاک گل آپارتمانی.کاکتوس و ساکولنت.ریشه زایی.پرلیت.کوکوپیت و....) و گلدان ... هستید ما تولید کننده دست اول هستیم در این زمین در خدمتم بصورت بسته بندی و فله ...

a.g.elecompeng
2015-08-15, 08:59
سلام به همه دوستان
بنده با اجازتون یه تاپیک درباره عمده فروش های دست اول برای کار جوراب و لباس زیر و هر چیز دیگری توی این صنف میشه معامله کرد باز کردم
در صورتی که هر کدوم از عزیزان اطلاعاتی دارن خوشحال میشم با بقیه به اشتراک بگذارن،
ممنون از همه دوستان
http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=76771