PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد چاپ تی شرت

shojaei69
2013-11-25, 15:12
شنیدید میگن ایده رو باید از نیاز بوجود آورد؟ تقریبا تموم کارهایی که کردم چه اینترنتی و چه خارج از نت به خاطر همین موضوع بوده. مثلا یکی اومده گفته کاش فلان خدمت رو یه طور دیگه ارائه می دادن یا مشابه این. منم بدون تحقیق اون کار رو شروع می کردم تا یه جور دیگه ارائه بدم! اکثرا به خاطر عجله و مشورت نکردن شکست خوردم اما گاهی هم موفق بودم.

چندوقت پیش توی دوتا از انجمن ها دیدم بحثی شروع شده که از کجا می تونند تی شرتی بخرند که فلان عکس مورد فرد مورد علاقشون روش باشه و هرکس یه شهر و مغازه ای رو پیشنهاد میداد. با اینکه سایت های طراحی تی شرت خیلی زیاد شدن نمی دونم چرا کسی سایت ها رو پیشنهاد نداد.
نظرتون در این باره چیه؟ یک دستگاه چاپ تی شرت بگیرم و در انجمن و سایت های اینچنینی تبلیغات کنم و البته یک سایت فروش هم بزنم. علاوه بر این تو شهر یا حتی استان خودمون هم بفروش برسونم مخصوصا طرح love که خیلی طرفدار داره;;)
کسی نظر خاصی داره؟؟؟ میتونه موفق باشه یا از اول با شکست مواجه میشه؟ اصلا صرفه اقتصادی داره؟

elkator
2013-11-25, 17:08
اصلا این کار دیگه از دور خارج شده، دقیقا مثل چاپ بنر ... همین که دستگاه های 10،12 تومنی اومد بازار همه یه دستگاه چاپ گرفتن و متری 2000 تومن هم الان میزنن .. اینقدر وضعع بازار خرابه .
این چاپ تی شرت هم الان دیجیتالیش خیلی کیفیتش خوبه که اونم قیمت تمام شده میره بالا . یعنی من همین کارو میخواستم انجام بدم اما بررسی کردم دیدم جز دردسر و اعصاب خردی چیزی واسه آدم نمیمونه ... اینا هم که الان دارن فعالیت میکنن و سرپا موندن به خاطر سابقه و شناخته شدنشون هست. مطمئن باش شما نمیتونی کار اونا رو با اون قیمت در بیاری.