PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تشکر از فروشگاه cdcenter24.com

elinux.ir
2010-04-23, 11:05
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان عزیز ،

موضوع از اونجایی شروع شد که یک روز بنده یک تاپیک زدم نوشتم " نیاز به سی دی قالب های مانستر " که بعد از 1 روز یکی از کاربران گل ، به نام آقا یاشار با نام کاربری " cdcenter24" اومدن پاسخ ارسال کردن که من سی دی قالب دارم اما مانستر نیست !
( که بعد از اینکه من کلی مزاحم ایشون شدم ، تند و تند پشت سرهم پیغام خصوصی ارسال کردم و از یاهو وقتشون رو گرفتم خلاصه آخر این مجموعه رو از ایشون خریداری کردم )

قیمت مهمه !

این بزرگوار این مجموعه رو به من با قیمت 3500 تومان فروخت !

6 عدد CD ارجینال ، برای یکی از شرکت های معروف !

من اصلا خبر نداشتم ایشون میخوان ارجینال بفرستند و الا اصلا تخفیف نمی گرفتم ! ایشون فرمودند این پک 4200 که بزرگواری کردن به بنده 3500 فروختند !

خلاصه هر چی بگم کم گفتم !
درسته فروشگاه سازی که رو سایت ایشون نصب هست از این فروشگاه سازهای چند صد هزار تومانی نیست ، اما سبد خرید کامل و جالبی داره !

حتما ببینید .

آدرس :
http://www.cdcenter24.com/

shervin114
2010-04-23, 16:09
دوست عزیز
یعنی یک پکی که روش چاپ سیلک داشته باشه از نگاه شما ارجینال هستش ؟؟!!
یا برای خود شرکت اصلی بوده که وارد ایران شده و دست شما رسیده ؟؟ :d

elinux.ir
2010-04-23, 16:54
دوست عزیز
یعنی یک پکی که روش چاپ سیلک داشته باشه از نگاه شما ارجینال هستش ؟؟!!
یا برای خود شرکت اصلی بوده که وارد ایران شده و دست شما رسیده ؟؟ :d

نه خیر دوست عزیز !
ما داخل ایران زندگی می کنیم ، یعنی اینجا به تمام سی دی هایی که استمپر شده باشه ( سیلور ) میگن ارجینال !
( در ایران سی دی که به صورت مستقیم از کارخانه باشه بسیار بسیار بسیار کم هست )

در ضمن اینجور چیزها رو هیچ شرکت خارجی سی دی نمیکنه !
این پک رو اگر یک شرکت خارجی سی دی کنه به قیمت 3 الی 4 میلیون به فروش میرسونه ! زیرا قیمت هرکدام از این قالب ها 70 الی 200 دلار می بشد !

مثلا همین پک های معروف " لرد " " گردو " " کینگ " و سی دی هایی ملقب به Assistant شما فکر می کنید در کشور های خارجی موجود می باشد !
فقط داخل ایران از این پک ها وجود داره و در کشور های خارجی چیزی به نام مجموعه برنامه وجود نداره !

cdcenter24
2010-04-23, 16:55
اول اینکه شما لطف دارین نسبت به بنده کار خاصی نکردم که ارزش تاپیک زدن داشته باشه. :-*
درجواب جناب شروین هم عرض شود که این مجموعه توسط شرکت سرزمین رایانه که شعبه اصلیش توی همین اهوازه جمع آوری شده.

shervin114
2010-04-24, 09:22
اول اینکه شما لطف دارین نسبت به بنده کار خاصی نکردم که ارزش تاپیک زدن داشته باشه. :-*
درجواب جناب شروین هم عرض شود که این مجموعه توسط شرکت سرزمین رایانه که شعبه اصلیش توی همین اهوازه جمع آوری شده.

نه دوست عزیز
منظورم شما نبودید چون دوست عزیزمون فرمودند ارجینال برای همین سوال کردم
اصولا تو مبحث خرید و فروش نرم افزار و فیلم و ... مهم کیفیت بسته بندی هستش درسته ؟؟
elinux جان پس ارجینال نه ، بلکه با بسته بندی شکیل

elinux.ir
2010-04-24, 10:20
نه دوست عزیز
منظورم شما نبودید چون دوست عزیزمون فرمودند ارجینال برای همین سوال کردم
اصولا تو مبحث خرید و فروش نرم افزار و فیلم و ... مهم کیفیت بسته بندی هستش درسته ؟؟
elinux جان پس ارجینال نه ، بلکه با بسته بندی شکیل

شروین جان اگر شما به سی دی های استمپر ( سیلور ) شده می گید رایتی . خوب حرف شما درسته ارجینال نبوده !