PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع پاسخگویی به سوالات پیرامون بیمه عمر

Reza
2013-12-01, 08:47
با سلام و درود

در این تاپیک به کلیه سوالات دوستان پیرامون بیمه عمر پاسخ داده میشه البته در حد توان خودم

موفق باشید

AdsGroup.iR
2013-12-01, 09:17
سلام آقاي يوسفي دست گلت درد نكنه بابت اين تايپك..
من الان ميخوام خودمو بيمه عمرپاسارگاد بكنم..همون طور كه توي پ خ نوشتم براي استارت من ميتونم 200 تومن بدم و ماهي 20-30تومن ميشه پرداخت كرد؟

Reza
2013-12-01, 09:19
سلام آقاي يوسفي دست گلت درد نكنه بابت اين تايپك..
من الان ميخوام خودمو بيمه عمرپاسارگاد بكنم..همون طور كه توي پ خ نوشتم براي استارت من ميتونم 200 تومن بدم و ماهي 20-30تومن ميشه پرداخت كرد؟

بله موردی نداره
پیشنهاد بنده اینه که حداقل روزی هزار تومان رو برای بیمه عمر کنار بذارید
برای پرداخت اولیتون هم مبلغی بین 200 تا 300 میتونه مناسب شما باشه

AdsGroup.iR
2013-12-01, 09:38
بله موردی نداره
پیشنهاد بنده اینه که حداقل روزی هزار تومان رو برای بیمه عمر کنار بذارید
برای پرداخت اولیتون هم مبلغی بین 200 تا 300 میتونه مناسب شما باشه
خوب پس من 250 تومان واريز ميكنم براي پرداخت اول اونوقت ماهي تقريبا بايد 20-30 پرداخت كنم .. چندتا از مزاياي اين بيمه عمر رو من دقيق نگرفتم چيه
يكيشون اونه كه بعد دو سال ميتوني ازشون وام بگيري ؟درسته؟
اونوقت بعد 5 سال يا 10 سال يا 15 ... هم ميتوني يا پولتو برداري با سودشو يا اينكه بهت حقوق مستمري بدن درسته؟

ahijoon
2013-12-01, 09:45
متشکر بابت ایجاد تاپیک.
فعلا 4تا سوال دارم اول کاری عرقی دربیارم :دی
اول اینکه مبلغ اولیه حداقل و سقفش چقدره ؟
دوم اینکه چه فرقی بین بیمه عمر شرکت های مختلف وجود داره ؟مثلا در مقایسه با سامان!این مورد ذهن خیلیارو درگیر کرده
سومم اینکه چرا شرکت های اسامی مختلفی رو برای بیمه عمر ارائه میدن؟مگه بیمه عمر یکی نیست!
چهارمم اینکه جزئیاتش برای افراد مجرد و متاهل چطوره؟ همسر و فرزند فرد متاهل تحت چه شرایطی بیمه میشن؟و هزینه هاش چطوره؟

Reza
2013-12-01, 10:14
خوب پس من 250 تومان واريز ميكنم براي پرداخت اول اونوقت ماهي تقريبا بايد 20-30 پرداخت كنم .. چندتا از مزاياي اين بيمه عمر رو من دقيق نگرفتم چيه
يكيشون اونه كه بعد دو سال ميتوني ازشون وام بگيري ؟درسته؟
اونوقت بعد 5 سال يا 10 سال يا 15 ... هم ميتوني يا پولتو برداري با سودشو يا اينكه بهت حقوق مستمري بدن درسته؟

از سال اول به بعد می تونید 90 درصد مبلغ اندوخته رو بدون ضامن وام بگیرید
شما از ماه ششم به بعد هر وقت که تمایل داشته باشید میتونید قرارداد بیمتون رو بازخرید کنید

Reza
2013-12-01, 10:20
متشکر بابت ایجاد تاپیک.
فعلا 4تا سوال دارم اول کاری عرقی دربیارم :دی
اول اینکه مبلغ اولیه حداقل و سقفش چقدره ؟
دوم اینکه چه فرقی بین بیمه عمر شرکت های مختلف وجود داره ؟مثلا در مقایسه با سامان!این مورد ذهن خیلیارو درگیر کرده
سومم اینکه چرا شرکت های اسامی مختلفی رو برای بیمه عمر ارائه میدن؟مگه بیمه عمر یکی نیست!
چهارمم اینکه جزئیاتش برای افراد مجرد و متاهل چطوره؟ همسر و فرزند فرد متاهل تحت چه شرایطی بیمه میشن؟و هزینه هاش چطوره؟

- برای تشکر کردن از دکمه تشکر استفاده کنید :دی
- سپرده اولیه حداقل صد هزار تومان و اقساط ماهیانه حداقل بیست هزار تومان هست و هر دو حداکثری ندارند!
- در پوشش شرکت ها ، توانگیری اونها ، دارایی های نقدی و اعتباری اونها ، پوشش هایی که ارائه میدن و در نهایت ، در اندوخته هایی که ارائه میدن تفاوت وجود دارد . بنده به دلیل اخلاقی از سایر شرکت ها در این تاپیک حرفی نمی زنم و این انتظار رو هم دارم که سایرین هم خودشون رو وارد نکنند تا شاهد یک تاپیک سالم و تعاملی باشیم اما در حال حاضر از لحاظ پوشش های بیمه ای شرکت پاسارگاد کامل ترین پوشش های تکیملی رو برای بیمه گذاران خودش ارائه میده و در شرایط برابر ارزش بازخریدی که به بیمه نامه هاش پرداخت می کنه بیشتر از خیلی از شرکت ها هست .
- اسامی صرفا جنبه برندسازی داره وگرنه همه یکی هستند . اسامی زیادن مثل : بیمه عمر و تامین آتیه ، بیمه عمر و تشکیل سرمایه ، بیمه عمر و سرمایه گذاری ، بیمه طلاق ، بیمه مهریه ، بیمه سرطان و . . .
- من در این تاپیک صرفا پیرامون بیمه های انفرادی صحبت می کنم اما به طور کلی بیمه های انفرادی پوشش های کامل تر و اندوخته بهتری دارند و برا خونواده ها مناسب تر هست تا به جای خرید یک بیمه طرح خانواده ، به ازای هر عضو یک بیمه عمر و تامین آتیه انفرادی خریداری بکنند .

abdolrahim
2013-12-01, 10:33
مبلغی که ماهیانه پرداخت میشه ثابت هست ؟ نمیشه مثلا من یکماه که 30ت واریز کردم ماه بعد 60 واریز کنم ولی پیش فرض همون 30 باشه ؟

MoReNu
2013-12-01, 10:35
سلام
آقا رضا شما خودتون نماینده این بیمه ها هستین؟ کدوم؟
نحوه پرداخت قسط چطوری هست مثلا پاسارگاد؟

Reza
2013-12-01, 10:36
مبلغی که ماهیانه پرداخت میشه ثابت هست ؟ نمیشه مثلا من یکماه که 30ت واریز کردم ماه بعد 60 واریز کنم ولی پیش فرض همون 30 باشه ؟

درود
مبالغ در طول سال ثابت هست اما میشه برنامه ریزی کنید که سالیانه بین 5 تا 25 درصد افزایش بده یا ابتدای هر سال مالی شخصا مبلغی که تمایل دارید رو به عنوان حق بیمه ماهیانه اعلام بفرمایید تا براتون منظور بشه
موفق باشید

Reza
2013-12-01, 10:37
سلام
آقا رضا شما خودتون نماینده این بیمه ها هستین؟ کدوم؟
نحوه پرداخت قسط چطوری هست مثلا پاسارگاد؟

اگه خدا قبول کنه در شرکت بیمه پاسارگاد مشغول خدمت رسانی به بندگان خدا هستیم :دی
هم به صورت حضوری و مراجعه به بانک ، هم به صورت اینترنتی و از طریق سایت ، و هم از طریق دستگاه های خودپرداز

MoReNu
2013-12-01, 10:42
لطف می کنید طرح سوددهی فرضا 300 هزار تومان واریز اولیه و ماهیانه 30 هزار تومان رو بگید چطوری هست؟
یه جدول جهت سوددهی دارین شماها، می شه بدین بهم؟
ممنون

Reza
2013-12-01, 10:52
لطف می کنید طرح سوددهی فرضا 300 هزار تومان واریز اولیه و ماهیانه 30 هزار تومان رو بگید چطوری هست؟
ممنون

تاریخ دقیق تولدتون رو بفرمایید

MoReNu
2013-12-01, 10:53
16/07/1365

Reza
2013-12-01, 11:08
ممنون

16/07/1365

درود
با تمام پوشش های تکمیلی حداقل مبلغی که بعد از اتمام قرارداد سی ساله به شما پرداخت میشه 516 میلیون هست (که ممکنه تا 966 میلیون هم افزایش داشته باشه بسته به میزان سود شرکت از فعالیت هایی که انجام میده و البته شایدم بیشتر . . .) و بدون پوشش های تکمیلی این مبلغ به 668 میلیون میرسه (که ممکنه تا 1 میلیارد و 347 هم میلیون هم طبق توضیح قبل قابل ارتقا هست و البته شایدم بیشتر . . .)

abdolrahim
2013-12-01, 11:24
درود
با تمام پوشش های تکمیلی حداقل مبلغی که بعد از اتمام قرارداد سی ساله به شما پرداخت میشه 516 میلیون هست (که ممکنه تا 966 میلیون هم افزایش داشته باشه بسته به میزان سود شرکت از فعالیت هایی که انجام میده و البته شایدم بیشتر . . .) و بدون پوشش های تکمیلی این مبلغ به 668 میلیون میرسه (که ممکنه تا 1 میلیارد و 347 هم میلیون هم طبق توضیح قبل قابل ارتقا هست و البته شایدم بیشتر . . .)

اینی که گفتین تا 30 سال مبلغ 30 هزار تومان واریز می کنه یا هر سال بیشتر میشه این مبلغ ؟

MoReNu
2013-12-01, 11:27
آقا رضا فرضاً با همین مبلغ بعد از 5 سال انصراف بدم چطور هست؟
و اینکه شما در منزل توی این کار فعالیت می کنید یا دفتر خاصی هستین؟
ممنون

Reza
2013-12-01, 11:35
اینی که گفتین تا 30 سال مبلغ 30 هزار تومان واریز می کنه یا هر سال بیشتر میشه این مبلغ ؟
ما به طور پیشفرض سالیانه 15 درصد افزایش حق بیمه ماهیانه رو لحاظ می کنیم در محاسباتمون . . .

آقا رضا فرضاً با همین مبلغ بعد از 5 سال انصراف بدم چطور هست؟
و اینکه شما در منزل توی این کار فعالیت می کنید یا دفتر خاصی هستین؟
ممنون
اگر پوشش تکمیلی نداشته باشید بعد از پنج سال حداقل مبلغی که به شما پرداخت میشه 4 میلیون هست و اگر پوشش های تکمیلی رو داشته باشید این مبلغ به 2 میلیون کاهش پیدا میکنه
در دفتر هم بنده و هم سایر دوستان در حال خدمتگزاری هستیم :دی

MoReNu
2013-12-01, 11:38
آدرس دفترتون رو بی زحمت ارسال کنید برام و شماره خودتون تا یک رو قرار حضوری بزاریم، اینطوری زیاد تفهیم نشده برام
ممنون

Reza
2013-12-02, 14:52
آدرس دفترتون رو بی زحمت ارسال کنید برام و شماره خودتون تا یک رو قرار حضوری بزاریم، اینطوری زیاد تفهیم نشده برام
ممنون

تماس تلفنی انجام شد
باز اگه موردی بود بفرمایید
موفق باشید . . .

h.davoudi
2013-12-02, 16:30
تاپیک در لیست " تاپیک های جامع انجمن (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=33373&p=227970&viewfull=1#post227970)" قرار گرفت.

Reza
2013-12-07, 11:45
تاپیک در لیست " تاپیک های جامع انجمن (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=33373&p=227970&viewfull=1#post227970)" قرار گرفت.

کار بیمه عمر دو نفر از دوستان هم در حال انجام هست
امیدوارم همه دوستان خیلی زود به لزوم داشتن یک چتر بیمه ای پی ببرن

1hamed
2013-12-08, 10:28
معمولا بیمه های عمر امکان دریافت یکجا یا به صورت مستمری را دارند حالا اگر کسی خواست به صورت مستمری دریافت کنه ومبلغ مستمری هر ساله به اندازه مبلغ مشخصی (مثلا 10 یا 15 درصد) افزایش پیدا کنه به چه صورت باید واریز کنه

Ostova
2013-12-08, 10:41
سلام

اگه بخوام بیست سال دیگه مبلغ ماهانه ای با قدرت خرید معادل 800.000 در امروز دریافت کنم باید چیکار کنم و چقدر بدم؟!

Reza
2013-12-08, 16:30
معمولا بیمه های عمر امکان دریافت یکجا یا به صورت مستمری را دارند حالا اگر کسی خواست به صورت مستمری دریافت کنه ومبلغ مستمری هر ساله به اندازه مبلغ مشخصی (مثلا 10 یا 15 درصد) افزایش پیدا کنه به چه صورت باید واریز کنه
بحث پرداخت در سه مقوله خلاصه میشه : پرداخت یکجا ، مستمری مدت دار و مستمری مادام العمر
برای اینکه مستمری درصدی افزایش داشته باشه شما در شروع هیچ آپشنی ندارید اما نرخ مستمری شما قطعا با توجه به نرخ بانکی سی سال آینده میتونه دست خوش تغییر باشه و مقدار یکسانی نیست!

سلام

اگه بخوام بیست سال دیگه مبلغ ماهانه ای با قدرت خرید معادل 800.000 در امروز دریافت کنم باید چیکار کنم و چقدر بدم؟!
شما دقیقا بفرمایید که هشتصد هزار تومان بیست سال دیگه با چقدر الان برابری میکنه تا من بگم! البت به تاریخ تولد شما هم نیاز دارم . . .
قطعا این یک معادله اقتصادی هست و در اینگونه معادلات حتی تیزهوش ترین مقتصدین هم نمیتونن به عدد درستی برسن! اما به هر حال اگه جواب سوال بالا رو بدید بنده میتونم مبلغ اقساط ماهیانه ما رو محاسبه کنم براتون . . .

Ostova
2013-12-08, 16:46
شما دقیقا بفرمایید که هشتصد هزار تومان بیست سال دیگه با چقدر الان برابری میکنه تا من بگم! البت به تاریخ تولد شما هم نیاز دارم . . .
قطعا این یک معادله اقتصادی هست و در اینگونه معادلات حتی تیزهوش ترین مقتصدین هم نمیتونن به عدد درستی برسن! اما به هر حال اگه جواب سوال بالا رو بدید بنده میتونم مبلغ اقساط ماهیانه ما رو محاسبه کنم براتون . . .

اگه بیست تا تورم 100 درصدی در نظر بگیریم، 800 هزار تومنه الان میشه 838.860.800.000 تومنه سال 1412 انشالله :|

من باید چقدر بدم که سال 1412 ماهی 838.860.800.000 تومن دریافتی ماهانه داشته باشم؟

تاریخ تولد هم خرداد 72

Reza
2013-12-08, 17:10
اگه بیست تا تورم 100 درصدی در نظر بگیریم، 800 هزار تومنه الان میشه 838.860.800.000 تومنه سال 1412 انشالله :|

من باید چقدر بدم که سال 1412 ماهی 838.860.800.000 تومن دریافتی ماهانه داشته باشم؟

تاریخ تولد هم خرداد 72

هر چند در صورت محاسبات انجام شده توسط شما اشتباهاتی وجود داره اما ،
طبق فرمایش و خواسته شما ، اگر ماهیانه حدود سه میلیارد و هفتصد میلیون تومان پرداخت کنید به هدف خودتون در بیست سال آینده خواهید رسید ;)

هر چند من برای شما پیشنهاد بهتری هم دارم که واقع بینانه تر هست و البته ، سی ساله!

1hamed
2013-12-08, 17:27
نه واقعا اونقدر هم نمیشه اجازه بدهید بایک روش دیگه حساب کنیم
این عدد هایی که میگم واقعی هست وطبق امار هست
در سال 71 حداقل حقوق قانون کار6081 تومان بود یعنی حدودا نزدیک هفت هزار تومان
شما الان در نظر بگیرد فردی مثلا 25 ساله در ان زمان خودش رو بیمه عمر 20ساله کرده وطبیعتا باید سال 91 شروع دریافت مستمری ان فرد باشد سال 91 حداقل حقوق قانون کار435200 تومن بود
حدودا اگر ان فرد ماهیانه مثلا 1300 تومان پرداخت میکرد تقریبا میشه گفت سال 91 اون فرد با عدد 85 هزار تومان ماهیانه شروع به پرداخت حق بیمه کرده

حالا شما توی اون نرم افزار بیمه عمر یک استعلام بگیرید که اگه اون فرد در سال 71 با سن 25 ماهیانه 1300 تومن پرداخت میکرد با افزایش سالانه 10 درصد حق بیمه
در سال 91 اگر به صورت مستمری مادام العمر یا دریافت یکجا چقدر دریافت میکرد
فکر کنم این طوری بهتر بشه حساب کرد ممنون

Reza
2013-12-08, 17:33
نه واقعا اونقدر هم نمیشه اجازه بدهید بایک روش دیگه حساب کنیم
این عدد هایی که میگم واقعی هست وطبق امار هست
در سال 71 حداقل حقوق قانون کار6081 تومان بود یعنی حدودا نزدیک هفت هزار تومان
شما الان در نظر بگیرد فردی مثلا 25 ساله در ان زمان خودش رو بیمه عمر 20ساله کرده وطبیعتا باید سال 91 شروع دریافت مستمری ان فرد باشد سال 91 حداقل حقوق قانون کار435200 تومن بود
حدودا اگر ان فرد ماهیانه مثلا 1300 تومان پرداخت میکرد تقریبا میشه گفت سال 91 اون فرد با عدد 85 هزار تومان ماهیانه شروع به پرداخت حق بیمه کرده

حالا شما توی اون نرم افزار بیمه عمر یک استعلام بگیرید که اگه اون فرد در سال 71 با سن 25 ماهیانه 1300 تومن پرداخت میکرد با افزایش سالانه 10 درصد حق بیمه
در سال 91 اگر به صورت مستمری مادام العمر یا دریافت یکجا چقدر دریافت میکرد
فکر کنم این طوری بهتر بشه حساب کرد ممنون

هم بنده و هم خود استوای عزیز و هم سایر خوانندگان میدونن که پست قبلی و جواب بنده کمی از دور واقعیت بود چرا که همیشه تورم هر سال نسبت به سال دیگه صد در صد نیست و البته همیشه هم این تورم به فرض بودنش هم ثابت نیست و دچار فراز و فرود میشه . در حال حاضر امکان استعلام با شرایط گذشته برای سیستم ما فراهم نیست و صرفا استعلام های به روز قابل انجام هست .

1hamed
2013-12-08, 17:41
ممنون وبله البته ممکنه شرایط بیست سال اینده بهتر از بیست سال گذشته باشه یا حتی بدتر حالا تاریخ صرفا مهم نیست میتونید مثلا باتاریخ امروز ولی با این عدد ها حساب کنید اگر سیستم عدد با مبلغ کم یعنی 1300 رو قبول نمیکنه میتونید در یک عدد مشخص مثلا 10 یا 20 ضرب کنید ومبلغ نهایی رو تقسیم بر اون عدد مشخص کنید صرفا میخواهیم یه مثال داشته باشیم که شرایطش تقریباتجربه شده همین

abdolrahim
2013-12-08, 17:44
درود
مبالغ در طول سال ثابت هست اما میشه برنامه ریزی کنید که سالیانه بین 5 تا 25 درصد افزایش بده یا ابتدای هر سال مالی شخصا مبلغی که تمایل دارید رو به عنوان حق بیمه ماهیانه اعلام بفرمایید تا براتون منظور بشه
موفق باشید

500 هزار تومان با 15 درصد افزایش تا 20 سال
1/05/68

Reza
2013-12-08, 17:45
ممنون وبله البته ممکنه شرایط بیست سال اینده بهتر از بیست سال گذشته باشه یا حتی بدتر حالا تاریخ صرفا مهم نیست میتونید مثلا باتاریخ امروز ولی با این عدد ها حساب کنید اگر سیستم عدد با مبلغ کم یعنی 1300 رو قبول نمیکنه میتونید در یک عدد مشخص مثلا 10 یا 20 ضرب کنید ومبلغ نهایی رو تقسیم بر اون عدد مشخص کنید صرفا میخواهیم یه مثال داشته باشیم که شرایطش تقریباتجربه شده همین

بفرمایید تاریخ تولدتون رو
و اینکه ماهیانه چه مبلغی قابل پرداخت هست براتون و اینکه ضریب مهار تورم برای شما چند باشه از 5 تا 25 و اینکه با پوشش های تکیمیلی درمانی میخواید یا بدون پوشش های تکمیلی؟

1hamed
2013-12-08, 17:46
راستی توی بیمه عمر منظور از پوشش عمر وپوشش حادثه واینا چیه

Reza
2013-12-08, 17:51
500 هزار تومان با 15 درصد افزایش تا 20 سال
1/05/68

بدون پوشش های تکمیلی : حداقل یک میلیارد و 796 میلیون تومان که این مبلغ بسته به نرخ های بانکی و همچنین وضعیت اقتضادی کشور تا مبلغ دو میلیارد و 784 میلیون تومان قابل افزایش هست .
با تمام پوشش های تکمیلی : حداقل یک میلیارد و 623 میلیون تومان که این مبلغ بسته به نرخ های بانکی و همچنین وضعیت اقتضادی کشور تا مبلغ دو میلیارد و 470 میلیون تومان قابل افزایش هست .

Reza
2013-12-08, 17:52
راستی توی بیمه عمر منظور از پوشش عمر وپوشش حادثه واینا چیه

مطالعه بفرمایید لطفا :
http://www.bimeyeomr.ir/rules.php
http://www.bimeyeomr.ir/exemption.php
http://www.bimeyeomr.ir/incident.php
http://www.bimeyeomr.ir/illness.php
http://www.bimeyeomr.ir/fire.php

abdolrahim
2013-12-08, 19:14
بدون پوشش های تکمیلی : حداقل یک میلیارد و 796 میلیون تومان که این مبلغ بسته به نرخ های بانکی و همچنین وضعیت اقتضادی کشور تا مبلغ دو میلیارد و 784 میلیون تومان قابل افزایش هست .
با تمام پوشش های تکمیلی : حداقل یک میلیارد و 623 میلیون تومان که این مبلغ بسته به نرخ های بانکی و همچنین وضعیت اقتضادی کشور تا مبلغ دو میلیارد و 470 میلیون تومان قابل افزایش هست .

این مبلغ الان که خیلی زیاد هست ولی 20 سال دیگه به نظرتون چطور میشه؟
فرقش با بیمه تامین اجتماعی چیه؟

Reza
2013-12-08, 20:35
این مبلغ الان که خیلی زیاد هست ولی 20 سال دیگه به نظرتون چطور میشه؟
فرقش با بیمه تامین اجتماعی چیه؟

عموما همه چیز بسته به شما و قدرت پرداخت شما داره
در حال حاضر پونصد هزار تومن مبلغ قابل قبولی هست پس مطمئن باشید اندوخته شما بیست سال دیگه هم برای شما قابل قبول میشه . البته پیشنهاد من اینه که اگر مشکلی ندارید قرارداد سی ساله ببندید چون هم در سال های آخر مبالغ تصاعدی افزایش پیدا میکنه و هم اینکه بتونید از مزیت مستمری مادام العمر بهره ببرید .

شما در بیمه تامین اجتماعی چیزی به عنوان تامین آتیه یا سرمایه گذاری ندارید ، از خدمات درمانی با دفترچه ای که دارید استفاده می کنید و بعد از سی سال با ی حقوق حداقلی بازنشسته میشید . اما در بیمه عمر بحث متفاوت هست . تو بیمه عمر علاوه بر سرمایه گذاری که انجام میشه و میتونه آینده نسبتا روشنی رو برای شما رقم بزنه ، شما از ابتدای قرارداد تا انتهای اون تحت پوشش یک چتر حمایتی هستید و در برابر بیماری های خاص ، از کار افتادگی ، هر گونه حادثه و . . . بیمه می شید . حتی شرکت بیمه پاسارگاد پاشو ازین هم فراتر گذاشته و برای اینکه یک سرویس کامل رو ارائه بده و یک آرامش نسبتا جامعی رو به بیمه گذاران خودش هدیه بده ، در طول مدت قرارداد منزل مسکونی شما رو هم در قالب همون قرار داد بیمه عمر تا ثقف پونصد میلیون تومان تحت پوشش بیمه آتش سوزی و زلزله قرار میده . و در آخر مبلغی که از این بیمه به عنوان اندوخته یا مستمری ماهیانه براتون باقی میمونه به هیچ وجه قابل قیاس با تامین اجتماعی نیست دوست من . . .

Reza
2014-01-04, 13:16
خوشحالم که تا الان دو تا از دوستان در انجمن شاپ کیپر تحت پوشش بیمه عمر قرار گرفتند . . .
علاوه بر اینکه براشون آرزوی سلامتی می کنم ، امیدوارم همه کاربران تحت پوشش قرار بگیرن
توجه داشته باشید که هر کسی که بیمه عمر خریداری کنه ، صبح به صبح از دعای خیر من بهره مند میشه :دی

AdsGroup.iR
2014-01-04, 13:43
خوشحالم که تا الان دو تا از دوستان در انجمن شاپ کیپر تحت پوشش بیمه عمر قرار گرفتند . . .
علاوه بر اینکه براشون آرزوی سلامتی می کنم ، امیدوارم همه کاربران تحت پوشش قرار بگیرن
توجه داشته باشید که هر کسی که بیمه عمر خریداری کنه ، صبح به صبح از دعای خیر من بهره مند میشه :دی
سپاس داش رضا.. ميگم كي بيمه نامه من ارسال ميشه؟

Reza
2014-01-04, 13:46
سپاس داش رضا.. ميگم كي بيمه نامه من ارسال ميشه؟

پرسش نامتون تازه چند دقیقه پیش به دست ما رسید
به محض اینکه کارهاش انجام شد باهاتون تماس گرفته میشه

abdolrahim
2014-04-14, 06:40

منظورم سالی 500 هزار تومان بود

Reza
2014-04-15, 20:27
منظورم سالی 500 هزار تومان بود
قیمت هایی که خدمتتون اعلام شده بود با همون سالیانه 500 تومان بود
ضمنا دو تا فایل پیوست کردم که یکی سالیانه 500 با پوشش هست و اون یکی سالیانه 500 بدون پوشش
مشاهده بفرمایید لطفا . . .

abdolrahim
2014-04-15, 21:16
قیمت هایی که خدمتتون اعلام شده بود با همون سالیانه 500 تومان بود
ضمنا دو تا فایل پیوست کردم که یکی سالیانه 500 با پوشش هست و اون یکی سالیانه 500 بدون پوشش
مشاهده بفرمایید لطفا . . .

اون 2تا فایل ماهیانه 500 هزار تومان زده بود

Reza
2014-04-16, 18:46
اون 2تا فایل ماهیانه 500 هزار تومان زده بود

عذرخواهی و تشکر
پیوست های جدید رو دانلود بفرمایید