PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا واسه فروش بیشتر راهنماییم کنید

pikaf
2011-04-09, 01:17
باسلام به تمام شاپکیپری های عزیز

دوستان من فروشگاهم رو از 5 فروردین امسال راه اندازی کردم
به کل کسایی که در کانکت جی میلم بودن میل زدم واسه راه اندازی سایت حدودا 800 ایمیل بود
پیامک به کل کسای که تو کانتکت خودم ، (دادشم و پسر خالم : دانشگاهی هستن( بودن ارسال کردم حدودا 300 تا مفید بود
کلیه محصولات رو ارسال رایگان گذاشتم و همه رو هم با پک شرکت خود سازنده می فرستم
رفتم دامین جدید هم گرفتم که الان فروشگاه دو دامین داره که در امضام هست
همه این کار ها رو کردم ولی تا الان کمتر از ده عدد سفارش داشتم
نمیدونم دیگه چی کا کنم
به نظرتون دوستان با این همه کاری که کردم یعنی سفارشام تو این مدت باید زیر ده عدد باشه؟؟؟:|
واقعا چی کار کنم>

و آخر اینکه یه کاری پیشنهاد بدید واسه تبلیغات که همه هزینش کم باشه و هم بازدهی خوبی داشته باشه؟؟؟

با تشکر

zarin
2011-04-09, 01:26
باسلام به تمام شاپکیپری های عزیز

دوستان من فروشگاهم رو از 5 فروردین امسال راه اندازی کردم
به کل کسایی که در کانکت جی میلم بودن میل زدم واسه راه اندازی سایت حدودا 800 ایمیل بود
پیامک به کل کسای که تو کانتکت خودم ، (دادشم و پسر خالم : دانشگاهی هستن( بودن ارسال کردم حدودا 300 تا مفید بود
کلیه محصولات رو ارسال رایگان گذاشتم و همه رو هم با پک شرکت خود سازنده می فرستم
رفتم دامین جدید هم گرفتم که الان فروشگاه دو دامین داره که در امضام هست
همه این کار ها رو کردم ولی تا الان کمتر از ده عدد سفارش داشتم
نمیدونم دیگه چی کا کنم
به نظرتون دوستان با این همه کاری که کردم یعنی سفارشام تو این مدت باید زیر ده عدد باشه؟؟؟:|
واقعا چی کار کنم>

سلام.این رو یادت باشه برای فروشگاه داشتن باید صبور بود بعد هم خودت میگی 5 فروردین.
عزیز من تو این چند روز که نمیتونی میلیونر شی باید صبر داشته باشی و سعی کن تویه گوگل هم تبلیغ کنی و محصولاتی که کمیابه و مشتری زیاد داره رو با قیمت مناسب بفروشی.

pikaf
2011-04-09, 01:32
سلام.این رو یادت باشه برای فروشگاه داشتن باید صبور بود بعد هم خودت میگی 5 فروردین.
عزیز من تو این چند روز که نمیتونی میلیونر شی باید صبر داشته باشی و سعی کن تویه گوگل هم تبلیغ کنی و محصولاتی که کمیابه و مشتری زیاد داره رو با قیمت مناسب بفروشی.

من هم نگفتم که عزیز میخوام میلیونر بشم ولی زیر 10 سفارش داشتن خیلی کمه!!!

Reza
2011-04-09, 01:44
من هم نگفتم که عزیز میخوام میلیونر بشم ولی زیر 10 سفارش داشتن خیلی کمه!!!
به نظرم همین قدر هم که داشتید خیلی خوب بوده
به طور میانگین چیزی که من همیشه میگم باید اینطوری باشه حداقل :
ماه اول : یک سفارش (ماهی یکی)
ماه دوم : دو سفارش (دو هفته یکی)
ماه سوم : چهار سفارش (هفته ای یکی)
ماه چهارم : هشت سفارش (هفته ای دو تا)
ماه پنجم : دوازده سفارش (هفته ای سه تا)
ماه ششم : شانزده سفارش (هفته ای چهار تا)
.
.
.
ماه دوازدهم : چهل سفارش (هفته ای ده تا)

این یک الگوی مناسب برای هر فروشگاه اینترنتی در یک سال اول فعالیتش هست که شخصا تالیفش کردم و در مشاوره هایی که دوستان از بنده میگیرن بعضا بهش اشاره میکنم . از سال بعد هم بسته به نوع فروشگاه ، محل استقرار ، میزان تبلیغات و . . . میشه هدفگذاری کرد . با این وجود فکر کنم شما نسبت به این الگوی تالیفی فروش خوبی داشتید .

ARCHIVEMASTER
2011-04-09, 01:54
.
.
.

این یک الگوی مناسب برای هر فروشگاه اینترنتی در یک سال اول فعالیتش هست که شخصا تالیفش کردم و در مشاوره هایی که دوستان از بنده میگیرن بعضا بهش اشاره میکنم . از سال بعد هم بسته به نوع فروشگاه ، محل استقرار ، میزان تبلیغات و . . . میشه هدفگذاری کرد . با این وجود فکر کنم شما نسبت به این الگوی تالیفی فروش خوبی داشتید .

کاملا تایید میشه.

اگه شما تا الان 10 تا سفارش داشتید پس موفق ترین فروشگاه اینترنتی ایران هستید :دی

djsiamak
2011-04-09, 02:08
.
.
.

کاملا تایید میشه.

اگه شما تا الان 10 تا سفارش داشتید پس موفق ترین فروشگاه اینترنتی ایران هستید :دی

هر 2 تا کاملا تائید میشه
10 سفارش تو 2 هفته اول، اون هم محصولات نرم افزاری کم نیست !

rahil
2011-04-09, 03:16
سلام دوست عزیز
به نظر من فروش شما عالی بوده است. و اگر همین طور پیش برود یکی از بهترین ها خواهد بود. موفق باشید.

tebyan31
2011-04-09, 11:17
و غیر این ها، شماباید حتما تبلیغ در گوگل رو انجام بدی!

البته اگه فروشگاهت کامل شده!

یه پنل 100هزار تومانی باعث میشه علاوه بر جذب مستقیم از طریق تبلیغت در گوگل، تو لیست سرچ گوگل هم بری و مشتری های غیر مستقیم زیادی پیدا کنی!

به امید موفقیت شما و من و همه ی دوستان :d

pikaf
2011-04-09, 14:12
.
.
.

باتشکر از شما خیلی راهنمایی جالبی بود ممنون از لطفتون

pikaf
2011-04-09, 16:43
و آخر اینکه یه کاری پیشنهاد بدید واسه تبلیغات که همه هزینش کم باشه و هم بازدهی خوبی داشته باشه؟؟؟

djsiamak
2011-04-09, 16:45
تبلیغات در گوگل
تبلیغات در سایت های دانلود نرم افزار ، آی تی و ...

تبلیغات در سایت های تفریحی برای کار شما رو من پیشنهاد نمیدم !

kapo
2011-04-09, 18:35
یه توصیه: یکی از دو دامنه رو حذف کنید تا در گوگل تضعیف نشید (از نظر گوگل اگر مطلب کاملاً مشابه در چند سایت وجود داشته باشد، نکته منفی حساب می شود و جایگاه در سرچ گوگل پایینتر می رود)

pikaf
2011-04-09, 19:14
باشه این shop-24.ir که تموم شد دیگه تمدیدش نمیکنم.

مرسی

m.ghalgar
2011-04-09, 23:04
ok in shop-24.ir ke tamum shod dige tamdid nemikonam

mersi

لطفا از زبان فارسی استفاده کنید و در مورد تبلیغات با هزینه کم و بهره بالا پیشنهاد من اینه که روی سئو کار کنید

djsiamak
2011-04-09, 23:16
ok in shop-24.ir ke tamum shod dige tamdid nemikonam

mersi

به نظر من .Ca رو بردار
.آی آر هرچی باشه از Ca بهتره !

البته این نظر منه !

arbab
2011-04-09, 23:18
یکی از راههای بازدید بالا تبلیغ توی لینکدونی سایت های با بازدید بالا است مثل آسان دانلود پی سی دانلود سایت pix2pix.org هم خوبه چون بازدیدش بالاست

pikaf
2011-04-09, 23:57
یکی از راههای بازدید بالا تبلیغ توی لینکدونی سایت های با بازدید بالا است مثل آسان دانلود پی سی دانلود سایت pix2pix.org هم خوبه چون بازدیدش بالاست

همون تبادل لینک منظورتون هست؟؟؟

pikaf
2011-04-09, 23:59
به نظر من .Ca رو بردار

البته این نظر منه !

نه مرسی از نظرتون فقط واسه چی Ca بده
من آی ار که چون تو گوگل باهاش نمیشه تبلیغ کرد رو می خوام تمدید نکنم مگه صحت نداره پس این یه اشکال بزرگ محسوب میشه!!!

pikaf
2011-04-10, 00:01
لطفا از زبان فارسی استفاده کنید و در مورد تبلیغات با هزینه کم و بهره بالا پیشنهاد من اینه که روی سئو کار کنید

ویرایش به فارسی گردید.

خوب سئو که هزینش بالاست شما اگر میشه یک شرکتی رو معرفی کنید ممنون

zarin
2011-04-10, 00:33
یه توصیه: یکی از دو دامنه رو حذف کنید تا در گوگل تضعیف نشید (از نظر گوگل اگر مطلب کاملاً مشابه در چند سایت وجود داشته باشد، نکته منفی حساب می شود و جایگاه در سرچ گوگل پایینتر می رود)

منظورت اینه که برای فروشگاه از دوتا دامنه استفاده نشه؟مثلا من یه دامنه دارم پیج رانکش 1 هستش ولی از اسمش زیاد خوشم نمیاد واسه همین یه دامنه دیگه خریدم و روش پارک کردم این کار برای نتیجه سرچ محصولاتم تویه گوگل ضرر داره؟

kapo
2011-04-10, 20:11

من آی ار که چون تو گوگل باهاش نمیشه تبلیغ کرد رو می خوام تمدید نکنم
هر دو مورد درسته. خب قاعدتاً توی ایران آی آر جا افتاده تر هست. اما خب مشکلاتی مثل همین تبلیغات گوگل رو داره.

باشه این shop-24.ir که تموم شد دیگه تمدیدش نمیکنم.
می تونید تا اون موقع این دامنه رو به جای پارک کردن، ریدایرکت کنید روی اون یکی دامنه.

منظورت اینه که برای فروشگاه از دوتا دامنه استفاده نشه؟مثلا من یه دامنه دارم پیج رانکش 1 هستش ولی از اسمش زیاد خوشم نمیاد واسه همین یه دامنه دیگه خریدم و روش پارک کردم این کار برای نتیجه سرچ محصولاتم تویه گوگل ضرر داره؟
بله. از نظر گوگل مطالب یکسان در صفحات مختلف، نکته منفی است. البته اگر نکات دیگر سئو مدنظر قرار بگیره، این مسأله تا حدودی حل میشه (یعنی شما پارامترهای دیگه رو بالا ببری تا این قضیه رو پوشش بدن) الآن وبلاگ های زیادی رو می شناسم که کل مطالب شون رو از جاهای دیگه تأمین می کنند (و حتی خیلی هاشون لینک به منبع هم میدن) اما پیج رنک 3 یا 4 دارن (البته یادتون باشه که پیج رنک سئو نیست، خودش یکی ار پارامترهای سئوست)

شما برای تبلیغ همونطور که دوستان گفتند می تونید به سایت های دانلود نرم افزار و یا موبایل(اگر محصولات مرتبط داشته باشید که چه بهتر) مراجعه کنید (البته بعضی از این سایت ها خودشون فروشگاه دارن). همین طور به سایت های دانلود اسکریپت (مثل پی سی ول)
سئو هم هزینه نیست، سرمایه گذاریه!!! شما به جای این که چندین بار در گوگل و سایت های دیگه هزینه تبلیغ کنی، می تونی هزینه سئو کنی و تا مدت ها استفاده ببری.

zarin
2011-04-10, 20:40
هر دو مورد درسته. خب قاعدتاً توی ایران آی آر جا افتاده تر هست. اما خب مشکلاتی مثل همین تبلیغات گوگل رو داره.

می تونید تا اون موقع این دامنه رو به جای پارک کردن، ریدایرکت کنید روی اون یکی دامنه.

بله. از نظر گوگل مطالب یکسان در صفحات مختلف، نکته منفی است. البته اگر نکات دیگر سئو مدنظر قرار بگیره، این مسأله تا حدودی حل میشه (یعنی شما پارامترهای دیگه رو بالا ببری تا این قضیه رو پوشش بدن) الآن وبلاگ های زیادی رو می شناسم که کل مطالب شون رو از جاهای دیگه تأمین می کنند (و حتی خیلی هاشون لینک به منبع هم میدن) اما پیج رنک 3 یا 4 دارن (البته یادتون باشه که پیج رنک سئو نیست، خودش یکی ار پارامترهای سئوست)

شما برای تبلیغ همونطور که دوستان گفتند می تونید به سایت های دانلود نرم افزار و یا موبایل(اگر محصولات مرتبط داشته باشید که چه بهتر) مراجعه کنید (البته بعضی از این سایت ها خودشون فروشگاه دارن). همین طور به سایت های دانلود اسکریپت (مثل پی سی ول)
سئو هم هزینه نیست، سرمایه گذاریه!!! شما به جای این که چندین بار در گوگل و سایت های دیگه هزینه تبلیغ کنی، می تونی هزینه سئو کنی و تا مدت ها استفاده ببری.

این حرفت ثابت شده است؟اگه اینجوری باشه پس چرا امکان پارک دامین رو تویه پنل هاست میذارن
خوده من که تا حالا چنین چیزی نشنیدم.وقتی دامنه رو پارک میکنی و با دامنه ی پارک شده وارد سایتت میشی مثله اینه که با اون یکی دامنه که این دامنه روش پارک شده وارد سایت شدی

pikaf
2011-04-10, 20:42

ریدایرکت چی هست عزیز؟؟

kala110manager
2011-04-10, 21:31
سلام
من هم کاملا با سئو کردن موافقم، خیلی روی فروش و بازدید تاثیر میزاره.
من دوساله شاپ دارم و تا 2 ماه پیش سایتم را نداده بودم سئو کنن و مثل شما فکر میکردم هزینش زیاده.و کلی وقت میکردم تو سایتهای تبلیغات رایگان آگهی میدادم و فروشم در حد معمول بود.
ولی از 2 ماه پیش که سایتم را دادم سئو کنن فروشم خیلی خوب شده.این در حالیه که 2 ماهه اصلا تبلیغات تو سایتهای اگهی ندادم.یعنی اصلا تبلیغ نکردم
و الان هم اکثر محصولاتم تو گوگل ایندکس شده و تو صفحه اول گوگل میاد.و همچنین دو برابر هزینه ای که به سئو دادم هم تو این مدت 2 ماهه برگشته و از این کارم خیلی راضی هستم

haghft
2011-04-10, 22:50
من سئو دادم ولی همش بهم ضرر زد. خیلی در امر سئو مواظب باشید.

togchn
2011-04-10, 23:00

مگه به کدوم سایت دادی که سایتت رو سئو کنن؟

m.ghalgar
2011-04-11, 01:35
منظور من بیشتر این بود و هست که مطالب پر بازدید و مرتبط رو با رعایت اصول سئو بزارید داخل سایت

Ali.Sh
2011-04-11, 01:48

تایید میشه .
ولی در مورد پوشش دادن موافق نیستم و بهتر هست فقط یک دامنه داشته باشید برای وبسایتتون و بقیه دامنه ها ریدارکت ( ریدارکت اشکالی نداره ) بشند . ضمن اینکه همون دامنه اصلی هم از دو مسیر امکان ورود به وبسایت وجود داره که یکیش با www هست و یکیش بدون www که یک کدوم رو باید حذف کنید ( برای نتیجه بهتر ) .

کلا هرگونه تغییراتی زیربنایی که توی وبساییتون انجام بدید باعث افت رتبه ( و رنک ) وبسایتون میشه . ولی بعد از گذشتن یه مدت زمانی افت شدید اگر تغییرات در جهت خوبی انجام شده باشه وبسایت خیلی رتبه ی بهتری ( نسبت به قبل از ایجاد تغییرات ) پیدا میکنه .

البته همه ی وبسایتها به یک اندازه افت نمی کنند ( شاید هم اصلا افتی پیدا نکنند ) .

ولی خوب احتمالش هم هست که براتون خوب سئو نکرده باشند .

.

haghft
2011-04-11, 01:58
سئو الآن من به علت تغییرات افت دارد ولی درآینده در صفحه 1 و حتی لینک 1 قرار میگیرد.
خودم یک تاپیک واسه همین که اومدم اول میزنم و جشن میگیرم

mdark
2011-04-11, 02:50
این حرفت ثابت شده است؟اگه اینجوری باشه پس چرا امکان پارک دامین رو تویه پنل هاست میذارن
خوده من که تا حالا چنین چیزی نشنیدم.وقتی دامنه رو پارک میکنی و با دامنه ی پارک شده وارد سایتت میشی مثله اینه که با اون یکی دامنه که این دامنه روش پارک شده وارد سایت شدی

بله دوست عزیز ! حرف kapo درسته
2 تا سایت با محتوای مشابه .. یعنی کم شدن اعتبار در گوگل
حالا چون امکان پارک هست قرار نیست که ضرر نزنه
مثلا فکرکن شما 100 تا دامین رو میخوای بفروشی . 1 صفحه ایندکس درست میکنه که این دامین به فروش میرسه و همرو پارک میکنی رو یکی ... چون مهم نیست
ولی سایت های با محتوا نباید این کار رو بکنی
اگه اینطوری بود هر سایت پر بازدید و رنک بالایی 50 تا دامین رو سایتش پارک میکرد و بعد چند ماه رتبه همشون میرفت بالا و هر کدومو چند صد هزار تومان میفروخت
یکی از اصلی ترین گزینه های سئو داشتن مطالب جدید هست ... مطالبی که برا گوگل جذابیت داشته باشه نه تکراری .. پارک کردن هم میشه سایت تکراری ...