PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارسال ایمیل به 85000 عضو یاهو 2013 و 2014

a1irez4
2013-12-02, 23:08
سلام و عرض ادب
این تاپیک در تاریخ 14 فروردین 93 به طور کلی بروز شده است.

دوباره با اندکی تغییرات فعالیت رو از 16 فروردین 93 شروع کردیم.
تقریبا 85 هزار نفر شده گروپ ها 2013 و 2014 چند گروه جدید 2014 نیز اضافه شده و روزانه در حال افزایش اعضا هستیم ( با تبلیغات در سایت های مختلف ) و داریم گروه های قبلی رو میفروشیم عضو های جدید بگیریم که بازدهی ها عالی تر بشن.

از نظر بازدهی خیالتون راحت با توجه به هزینه ای که برای ارسال پرداخت میکنید بازدهی عالی هست
برای سایت های آموزش های جنسی، وی پی ان و فیلم و موزیک غیرمجاز ارسال نداریم.
برای سایت های تفریحی بازدهی بسیار مناسب هست.
برای فروشگاه هم نسبت به سایر گروپ ها از بازدهی بالاتری برخوردار هست.
به دلیل ارسال توسط خود شرکت یاهو تضمین میدهیم که 100 در 100 در اینباکس باشد.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

فروشگاهی : 35 هزار تومان مقطوع
تفریحی،خبری،موزیک مجاز و ... : 30 هزار تومان مقطوع
15 ایمیل در ماه هر ایمیل 25 هزار تومان
30 ایمیل در ماه هر ایمیل 22 هزار تومان
. در مورد جلب اعتماد شما هم میتونید به امتیاز فروشنده (http://forum.shopkeeper.ir/member.php?u=15420&tab=cat_itrader_stats#cat_itrader_stats) بنده مراجعه کنید و مطمئن شید.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
برای رزرو کردن 24 ساعت قبل از تاریخ مورد نظرتون ایمیل باید برامون ارسال بشه و بعد از تایید ایمیل
توسط ما، هزینه پرداخت رو پرداخت میکنید.
و
تمامی ارسال ها از ساعت 8 تا 1 ظهر انجام میشه.

راه های ارتباطی :
پیام خصوصی در شاپکیپر
ای دی یاهو : wmaster.busi

از ارسال اسپم جدا خود داری کنید (امتیاز منفی و گزارش)

*خیلی ها از ما لیست مشتری هارو خواستن و سایت هایی که باهاشون همکاری داریم میتونید ازشون بپرسید در مورد بازدهی :)
تقریبا این مشتری ها در مدت 3 ماه بودند و شما حساب کنید اگر بخوایم از اول نام ببریم جا نمیشه.

سایت های خبری - تفریحی - موزیک :
سایت www.irangrand.ir ایرانگراند رتبه زیر 200 ایران
سایت www.bebinin.com رتبه زیر 200 ایران
سایت www.zibakade.com رتبه زیر 500 ایران
سایت www.tanbal.com رتبه زیر 300 ایران
سایت www.naghola.com رتبه زیر 500 ایران
سایت www.berooztarinha.com رتبه زیر 300 ایران
سایت www.zirmizi.net رتبه زیر 500 ایران
سایت www.par30song.com رتبه زیر 500 ایران
سایت www.7irani.ir رتبه زیر 400 ایران
سایت www.gahar.ir رتبه زیر 600 ایران
سایت www.ivatan.ir رتبه زیر 1000 ایران

وب سایت های شخصی :
وب سایت حدسی با جوایز کارت شارژ
وب سایت بازار خانگی
وب سایت آموزشی همسران جوان
وب سایت تقویم دات ای ار
وب سایت کسب درآمد ام سی آی
وب سایت دانلود از یوتیوب بدون فیلتر شکن
وب سایت بازی انلاین تراوین
وب سایت پیش بینی مسابقات فوتبال

سایت های فروشگاهی :
فروشگاه برند چرم درسا
فروشگاه بزرگ می شاپ ( یک سال همکاری )
فروشگاه داروهای گیاهی باریج اسانس
فروشگاه لباس های ترک سپیان
فروشگاه نایت اسکای
فروشگاه کتابفروشی پمان
فروشگاه موبایل چینی طرح اصل
فروشگاه بازارچه موکت و پالاز
فروشگاه کیا ترنم
فروشگاه ناب وان
فروشگاه موبایل سباکو
فروشگاه یسنا مارکت
فروشگاه جین وست
فروشگاه لباس های زیر ترمه
فروشگاه پی پر سل

وب سایت های گردشگری :
اخذ اقامت در اسپانیا توسط سایت سئونسا
شرکت ایران گشت و گذار

موسسات علمی :
دانشگاه علم و فرهنگ
دانشگاه شریف
موسسه مجتمع فنی تهران ( به مدت یکسال همکاری )
موسسه آموزشی دوره های MBA
وب سایت آموزش زبان انگلیش تودی
وب سایت مدرک تحصیلی ای با ما

وب سایت های هنری :
سایت انیمیشن ( انیمه کده )
وب سایت 50 مجله برتر دنیا

وب سایت های دولتی :
اداره کل پست استان خراسان

وب سایت های شرکتی :
شرکت طراحی وب درساج
شرکت ترجمه رایان فراسو
دفتر حقوقی برادارن حسینی
موسسه تجاری بازرگانی بی هاو کو آلمان
شرکت کنفرانس بین المللی برند
شرکت جهان پی
اخذ پذیرش لیسانس، فوق لیسانس و دکترا در ایتالیا
شرکت سامانه پیامکی دیاموند
شرکت پیامکی نت گام

وب سایت های شبکه اجتماعی :
وب سایت درنیان
جامعه مجازی دل شکسته
سایت ازدواج موفت و دائم دو همسان
وب سایت دو عاشق

alihosein
2013-12-03, 13:02
گروه های علیرضا انصافا گروهای خوبی هستند.
یادش بخیر چه سایت های تفریحی رو با این گروه ها میاورد زیر 300 ایران :d

AriyaDownload
2013-12-05, 15:23
سلام
به صورت باید سفارش بدیم؟؟؟
برای یک سایت تفریحی می خوام
و اینکه در صورت همکاری دائم هزینه ها به چه صورت محاسبه می شه؟؟؟

EM4D-M
2013-12-05, 15:57

این سوال رو بنده هم دارم

a1irez4
2013-12-05, 19:56
سلام
به صورت باید سفارش بدیم؟؟؟
برای یک سایت تفریحی می خوام
از همون ای دی یاهو یا پیام خصوصی / همیشه هستم یاهو
و برای ارسال دائمی هر ارسال 55 هزار تومان حساب میشود به صورتی که هزینه 4 ایمیل را یکجا واریز کنید.

dataland
2013-12-05, 20:52
الان یه ایمیل دادم خدمتتون

a1irez4
2013-12-05, 22:02
الان یه ایمیل دادم خدمتتون

فرستاده نشد
میتونید از : http://ontrade.ir/email-marketing/ استفاده کنید / قسمت نظرات

dataland
2013-12-06, 21:15
یه ارسال واسه شاپ رزرو کردم
بازدهیشم اعلام می کنم همینجا

sky-sat
2013-12-06, 21:40
سلام آدرس گروه بفرمایید

dataland
2013-12-07, 20:48
واسه شاپ بنده ساعت 12:30 ظهر ارسال کردن و تا الان هزینه ای که واسه ارسال داده بودم برگشته و به نسبت بازدهیش تا الان خیلی خوب بوده
ممنون از شما

a1irez4
2013-12-07, 21:00
واسه شاپ بنده ساعت 12:30 ظهر ارسال کردن و تا الان هزینه ای که واسه ارسال داده بودم برگشته و به نسبت بازدهیش تا الان خیلی خوب بوده
ممنون از شما

خداروشکر . با اینکه ارسال شما شاپ بوده(فروش لایسنس نود 32) و تقریبا ایمیلتون ساده بود خوبه ...
ایشالا بقیه هم راضی باشن.

EM4D-M
2013-12-07, 21:03
خداروشکر . با اینکه ارسال شما شاپ بوده(فروش لایسنس نود 32) و تقریبا ایمیلتون ساده بود خوبه ...
ایشالا بقیه هم راضی باشن.

انصافاً انسان خوب و شریف و خوش برخوردی هستن .
برای بنده هم قراره در این هفته ارسال کنند .

a1irez4
2013-12-08, 20:54
انصافاً انسان خوب و شریف و خوش برخوردی هستن .
برای بنده هم قراره در این هفته ارسال کنند .

لطف داری شما اعماد جان

در مورد ارسال دائمی بگم :

تفریحی و غیره : 65 هزار تومان / در اصل
اگر هزینه 4 ارسال با هم واریز شه هر ارسال 55 هزار تومان حساب میشه
برای تست هم 55 هزار تومان

delfarib
2013-12-09, 13:19
در سایت عضو گیری گروپ باشه ایراد داره؟

a1irez4
2013-12-09, 15:53
در سایت عضو گیری گروپ باشه ایراد داره؟

بله عزیز عضو گیری باید برداشته بشه تا دو روز بعد از ارسال (چون تا دو روز بعدش ای پی میده به سایتتون)

a1irez4
2013-12-16, 23:44
دوستان فقط تا شب یلدا به این قیمت هاست و بعد به حالت عادی برمیگرده.

ارسال تست برای تفریحی 55 هزار تومان برای شاپ 65 هزار تومان

قیمت های اصلی :
فروشگاهی : 90 هزار تومان
تفریحی و غیره : 80 هزار تومان

با تخفیف ویژه شب یلدا
فروشگاهی : 70 هزار تومان
تفریحی و غیره : 65 هزار تومان

djsiamak
2013-12-29, 00:28
سلام الان قیمت ها چنده ؟ برای سایت موزیک مجاز به بنر شاپ چقدر میگیرید؟ پ.خ کنید لطفا

a1irez4
2013-12-29, 13:46
سلام الان قیمت ها چنده ؟ برای سایت موزیک مجاز به بنر شاپ چقدر میگیرید؟ پ.خ کنید لطفا

پ.خ شد دوست عزیزم.

دوستان توجه داشته باشن قیمت ها به حالت عادی برگشت.

قیمت های اصلی:
فروشگاهی : 85 هزار تومان
تفریحی و غیره : 75 هزار تومان
تست فروشگاهی : 75 هزار تومان
تست تفریحی و غیره : 65 هزار تومان

sababazar
2013-12-29, 21:25
ارسال هنوز ادامه داره ؟

adinous
2013-12-29, 21:50
دوستان گروپ خیلی خوبی دارن اما متاسفانه بنده حتی 1 دونه فروش هم نداشتم
متاسفانه

a1irez4
2013-12-29, 22:34
دوستان گروپ خیلی خوبی دارن اما متاسفانه بنده حتی 1 دونه فروش هم نداشتم
متاسفانه

با توجه به صحبت هایی که تو یاهو داشتیم حرف ایشون درست هست متاسفانه سفارشی نداشتن و:

1/3 هزینه برگشت داده شد + یک قالب موزیک وردپرسی براشون بهینه سازی شد (به جبران فروشی که نداشتن)البته این صفحه پاپ آپشون بود : http://www.p98.ir/shop.php که تقریبا تو همه سایت ها هست و بازدهی جالبی هم نداره
صد البته محصولات تک که ما ارسال میکنیم : مثلا آپدیت آنتی ویروس با یوزر dataland و ارسال فروشگاهی فیلم با Tikmovie بسیار بازدهی خوب دارند و هنوزم همکاری داریم
همیشه همین طوره محصولاتی که زیاد دیده میشن توسط کاربرا بازدهی کمی داره.

ارسال هنوز ادامه داره ؟

بله داره.

ooghry
2014-01-06, 18:26
برای عضو گیری یاهو هم ایمیل ارسال می کنید؟
اگر بله،لطفا اطلاعات لازم رو پ.خ کنید.

a1irez4
2014-01-07, 00:48
برای عضو گیری یاهو هم ایمیل ارسال می کنید؟
اگر بله،لطفا اطلاعات لازم رو پ.خ کنید.

فکر نکنم هیچ کس این کارو بکنه
توضیحات و دلایل براتون خصوصی شد

ordibehesht
2014-01-07, 01:34
سلام بر حسب تجربه ای که دارید یک لینک برای شما ارسال میکنم به ایمیلتان بررسی کنید ایا به نظرتان بازدهی دارد از طریق ارسال ایمیل یا خیر

a1irez4
2014-01-07, 02:03
ارسال کنید به جیمیلی که در تاپیک یا پست اول هست بررسی میشه

ordibehesht
2014-01-07, 03:09
ارسال کنید به جیمیلی که در تاپیک یا پست اول هست بررسی میشه

ارسال شد ب جیمیلتان

a1irez4
2014-01-07, 12:49
ارسال شد ب جیمیلتان

بررسی شد. مشکلی نیست هم ایمیل قنشگه هم محصول قیمتش خوبه ولی اون قیمت و بالای ایمیل هم یجا بنویسید بهتر هم میشه
برای ارسال تست هم همون 75 هزار تومان کافیست.

ordibehesht
2014-01-07, 23:42
دوستان ایشان آگهی رو تائید کردند قیمت محصول را مناسب دونستند ، در نتیجه باید آگهی نتیجه بخش باشه انشالله من اینجا نتیجه رو اعلام میکنم و اگر نتیجه مثبت بود مسلما باهاشون ادامه میدیم همکاری را
فقط شما زدید ارسال تست 70 تومان برای ما زدید 75 تومن اگر مشکلی نیست ما همان 70 تومن را در نظر بگیرید و ارسال در روزی به جز پنجشنبه و تعطیلی باشد
با تشکر

a1irez4
2014-01-08, 02:07
دوستان ایشان آگهی رو تائید کردند قیمت محصول را مناسب دونستند ، در نتیجه باید آگهی نتیجه بخش باشه انشالله من اینجا نتیجه رو اعلام میکنم و اگر نتیجه مثبت بود مسلما باهاشون ادامه میدیم همکاری را
فقط شما زدید ارسال تست 70 تومان برای ما زدید 75 تومن اگر مشکلی نیست ما همان 70 تومن را در نظر بگیرید و ارسال در روزی به جز پنجشنبه و تعطیلی باشد
با تشکر

بنده محصول ایشون رو تایید کردم و ایشالا که بازدهی داشته باشه
فقط ببخشید من کجا گفتم 70 تومن؟

ارسال تست برای تفریحی 65 هزار تومان برای شاپ 75 هزار تومان

قیمت های اصلی :

با تخفیف ویژه برای شاپکیپر (که در سایت اصلی هم چنین تخفیفی نداره)
فروشگاهی : 80 هزار تومان
تفریحی و غیره : 70 هزار تومان

شما 70 بده کافیه

ordibehesht
2014-01-08, 02:30
بنده محصول ایشون رو تایید کردم و ایشالا که بازدهی داشته باشه

شما 70 بده کافیه

دست شما درد نکنه من آگهی رو تغییر دادم چون بک گراند صفحه در ایمیل مشاهده نمیشه یک تیبل ایجاد کردم ، لطفا پیام خصوصیتونو چک کنید
و بهم اطلاع بدید تا وجه رو تقدیم کنم سپاس

a1irez4
2014-01-08, 12:28
دوستان عزیز توجه کنید
ایمیل های فروشگاهی تضمینی نیست
ایمیل های تفریحی اگر لینک های جذاب داشته باشن تا 14 هزار ای پی هم وارد سایت میشه
ولی خوب فروشگاهی دیگه بستگی به خود اعضا داره که چقدر از این محصول خوششون بیاد و باعث بشه باز کنن ایمیل رو
پس نزارید پای اینکه گروپ مشکل داره چون با توجه به این قیمت بازدهیش واسه تفریحی و اخبار و ... عالیه

ordibehesht
2014-01-08, 12:38
سلام اقا واریز شد لطفا پ.خ را چک کنید

ordibehesht
2014-01-12, 00:11
[QUOTE=a1irez4;289810]بنده محصول ایشون رو تایید کردم و ایشالا که بازدهی داشته باشه

خب دوستان قرار بود من نتیجه را اعلام کنم ، ایشان امروز زحمت کشیدند و طبق قرار قبلی ساعت 11 صبح ارسال کردند آگهی ما را و الان که ساعت 1 شب میباشد و حدود 14 ساعت از ارسال آگهی میگذرد
تنها 7 سفارش ثبت شد و متاسفانه هزینه تبلیغات برنگشت
البته ایشان قبل از ارسال هم قیمت محصول را تائید کرده بودند هم ایمیل را بررسی و تائید کرده بودند ، هر چند قاعدتا نمیشه تضمین کرد و انتظار تضمین هم نداشتیم ، اما خب متاسفانه برای ما ضرر بود :(

البته اینم بگم تعداد بازدید از ایمیل کماکان ادامه دارد و این نشانه اینه که گروپشون فعاله و بازدید داره و ممکنه در روز آینده ثبت سفارش داشته باشیم و اخلاق و شخصیت کاری ایشان تائید میشود خوش برخورد بودند و پاسخ نامه های ما را نیز میدادند و جای تشکر دارد ، لذا محتوای اگهی ما را هر چند ایشان تائید کرده بودند اما ظاهرا برای بازدید کننده جذاب نبوده بهر حال انشالله برای سایر دوستان مفید باشد و در روز آینده هم برای ما سفارش ثبت شود

bOs3000
2014-01-12, 00:27
سلام
امكان قرار دادن بنر سايت در بالاي ايميل هايي كه روزانه به كاربران ارسال ميكنيد وجود داره؟
هزينه اون جقدره؟
ممنون

mehr-dad
2014-01-12, 04:09
منظورتون از اینکه گفتید برای وبهای تفریحی بازدهی عالی داره چیه ؟
مگه غیر از اینه که کاربر فقط یکبار سایت را می بینه و بس :-?

dataland
2014-01-12, 10:59
[QUOTE=a1irez4;289810]بنده محصول ایشون رو تایید کردم و ایشالا که بازدهی داشته باشه

خب دوستان قرار بود من نتیجه را اعلام کنم ، ایشان امروز زحمت کشیدند و طبق قرار قبلی ساعت 11 صبح ارسال کردند آگهی ما را و الان که ساعت 1 شب میباشد و حدود 14 ساعت از ارسال آگهی میگذرد
البته ایشان قبل از ارسال هم قیمت محصول را تائید کرده بودند هم ایمیل را بررسی و تائید کرده بودند ، هر چند قاعدتا نمیشه تضمین کرد و انتظار تضمین هم نداشتیم ، اما خب متاسفانه برای ما ضرر بود :(

البته اینم بگم تعداد بازدید از ایمیل کماکان ادامه دارد و این نشانه اینه که گروپشون فعاله و بازدید داره و ممکنه در روز آینده ثبت سفارش داشته باشیم و اخلاق و شخصیت کاری ایشان تائید میشود خوش برخورد بودند و پاسخ نامه های ما را نیز میدادند و جای تشکر دارد ، لذا محتوای اگهی ما را هر چند ایشان تائید کرده بودند اما ظاهرا برای بازدید کننده جذاب نبوده بهر حال انشالله برای سایر دوستان مفید باشد و در روز آینده هم برای ما سفارش ثبت شود
بنده با گروپ های جناب علیرضاخان یک ارسال داشتم که واقعا عالی بوده و دوباره قصد ارسال دارم تو این هفته
شما مطمئن باشید به امیدخدا طی روزهای آینده سفارش های بیشتری خواهید گرفت

ordibehesht
2014-01-12, 11:17
[QUOTE=ordibehesht;291237]
بنده با گروپ های جناب علیرضاخان یک ارسال داشتم که واقعا عالی بوده و دوباره قصد ارسال دارم تو این هفته

امیدوارم تا الان که 24 ساعت گذشته 8 سفارش داشتیم توکل به خدا

a1irez4
2014-01-13, 00:32
البته ایشان قبل از ارسال هم قیمت محصول را تائید کرده بودند هم ایمیل را بررسی و تائید کرده بودند ، هر چند قاعدتا نمیشه تضمین کرد و انتظار تضمین هم نداشتیم ، اما خب متاسفانه برای ما ضرر بود
تایید شد تضمین که نشد

خیلی ممنون لطف دارید . وظیفست
اینم ذکر کنید که ایمیل فروشگاهی شما محصول : زوج خوشبخت 4 هزار باز شده ...
تشکر.

امیدوارم تا الان که 24 ساعت گذشته 8 سفارش داشتیم توکل به خدا
خوبه ایشالا بیشتر بشه.

مرسی از شما رفیق عزیز.
البته شما یبار محصول رو زدید فکر کنم برای هفته بعد تر باشه بهتره چون یکم فاصله برای هر محصول واسه ارسال ایمیل لازمه.

سلام
امكان قرار دادن بنر سايت در بالاي ايميل هايي كه روزانه به كاربران ارسال ميكنيد وجود داره؟
هزينه اون جقدره؟
ممنون
ما حق دست بردن به ایمیل کاربران رو نداریم
ولی برای سایت های خودمون که ارسال میکنیم بالای لینک ها بنر 468 قرار بدیم به صورت تکی 15 هزار و به صورت کلی (هر روز یکبار برای یک ماه) 320 هزار تومان

منظورتون از اینکه گفتید برای وبهای تفریحی بازدهی عالی داره چیه ؟
مگه غیر از اینه که کاربر فقط یکبار سایت را می بینه و بس
منظور اینه که اعضای گروه خوششون میاد از مطالب تفریحی و اگه لینک ها جذاب باشه تا 15 هزار هم میرسه ای پی به سایتتون
در مورد جلمه دوم هم بگم آیا انتظار دیگه ای از ارسال ایمیل دارید؟ :d

ordibehesht
2014-01-13, 02:07
دوستان
نتیجه نهایی
ایمیل ارسالی حدود 7000 مرتبه نمایش داده شده یعنی 7000 نفر ایمیل را مشاهده کردند که البته شاید اگر موضوع ایمیل جذاب تر بود تعداد بیشتری شامل میشد
نهایتا برای ما تا این لحظه 9 سفارش ثبت شد که احتمالا محتوای تبلیغ جذابیت لازم را نداشته چون 7000 نمایش و 9 سفارش جز این نمیتونه باشه
امار بازدید حاکی از اینست که گروپ ایشان فعال هستند هر چند به دلایل مذکور بازدهی برای ما نداشت
برخورد و رفتار و پیگیری ایشان نیز بسیار مورد رضایت واقع شد نهایتا اگر آگهی میدید قبلش روی متنش و سابجکتش خیلی دقت کنید که هم روی باز شدن ایمیل موثره و هم سفارش موردی که ما زیاد به ان توجه نداشتیم

shockwave
2014-01-15, 11:52
به طور کلی من موضوع را بررسی میکردم اکثر دوستانی که سایت تفریحی داشتند راضی بودند ولی فروشگاه نه سوالی که برام بیش آمده پس چرا فروشگاه گران تر هست تبلیغات
قیمت های اصلی :

a1irez4
2014-01-15, 21:55
به طور کلی من موضوع را بررسی میکردم اکثر دوستانی که سایت تفریحی داشتند راضی بودند ولی فروشگاه نه سوالی که برام بیش آمده پس چرا فروشگاه گران تر هست تبلیغات
قیمت های اصلی :
چون اگه باهوش باشن و محصولات جالب ارسال کنند به جر اون 90 هزار تومان جند برابرشو میتونن در بیارن ولی هدف از ارسال ایمیل برای تفریحی جذب بازدید کنندست.
فروشگاهی داشتیم که 500 هزار تومن هم سود کرده با محصول جالبش

moji69
2014-01-16, 01:04
قیمت های اصلی :

توی تمام گروه های ارسال ایمیل همینطوره به چند دلیل.یکیش اینکه وقتی طرف ایمیل فروشگاهی میفرسته تاثیر منفی توی گروهش میذاره ولی وقتی تفریحی میفرسته تاثیر مثبت چون کسی که توی گروهش عضو شده واسه مطالب تفریحی عضو شده نه واسه خرید محصولات فروشگاهی.دلیل بعدیش هم اینه که رنج درآمد ایمیل تفریحی تقریبا ثابته و از بازدید کننده هاست.ولی سایت فروشگاه همونطور که آقا علیرضا گفت ممکنه یک دفعه خیلی سود کنه ولی از اون طرف هم ممکنه ضرر کنه یه جور ریسکه پس برای این قسمت معمولا کسانی که محصولات خوبی دارند طبیعتا باید ایمیل بفرستند و با ارسال ایمیلشون سود خوبی ببرند.
در کل به نظر بنده اختلاف کمی برای ارسال تفریحی نسبت به ارسال فروشگاهی در نظر گرفته شده و باید ارسال تفریحی بازم کمتر باشه به دلایل بالا.

meshkati2969
2014-01-19, 14:23
سلام.
برای فروشگاهم اگه تعدا بالا بخوام چه قدر تخفیف میدهین برای هر ارسال؟بی زحمت پ.خ کنید ممنون

a1irez4
2014-01-19, 20:42
سلام.
برای فروشگاهم اگه تعدا بالا بخوام چه قدر تخفیف میدهین برای هر ارسال؟بی زحمت پ.خ کنید ممنون

هزینه 6 ارسال رو همزمان واریز کنید هر ایمیل 65 هزار تومان حساب میشه براتون
برای تفریحی هم 50 هزار تومان که واقعا ارزش داره نسبت به گروه های دیگه با اون بازدهی های نسبتا کم

a1irez4
2014-01-23, 14:55
ارسال در روز های جمعه و تعطیل نصف قیمت میباشد.
به پست اول نیز اضافه شد.

greeneye_m_g
2014-01-28, 15:15
سلام
دوست عزیز به نظرتون برای یک ایمیل فروشگاهی چقدر بازدهی خواهد داشت ؟‌از تجربتون حدس بزنید :دی

babelirani
2014-02-12, 19:10
با سلام

ما میخوایم برای یه وبسایت فیلم و سریال تبلیغ کنیم کدوم پکیچ رو پیشنهاد میدید ؟

a1irez4
2014-02-15, 14:57
با سلام

ما میخوایم برای یه وبسایت فیلم و سریال تبلیغ کنیم کدوم پکیچ رو پیشنهاد میدید ؟
پ.خ شد براتون . البته پکیج صبح بهترین هست...

a1irez4
2014-02-24, 01:08
سلام و عرض ادب و تبریک پیشاپیش به مناسبت عید نوروز

هر ارسال ایمیل فقط 35 هزار تومان ! بله ، ادامه مطلب را مطالعه نمایید...

همانطور که در جریان هستید : ارسال ایمیل به 230.000 عضو یاهو / 2013 (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=41493) با گروه یاهو فعال ارائه میدیم.
که ارسال های عادیمون برای سایت های غیر فروشگاهی 70 هزار تومان هست به مناسبت فرا رسیدن نوروز 93 به همه
دوستان شاپکیپری یه تخفیف ویژه میدیم، که امیدواریم بر رضایت شما عزیزان افزوده بشه.

"" از تاریخ 5 اسفند تا 15 فروردین 1393 هر یک ایمیل تفریحی، خبری، عکس، فیلم و موزیک (غیر فروشگاهی و معرفی خدمات) به 233.000 ایمیل اکتیو گروپ یاهو فقط 40 هزار تومان

""

""هزینه 10 ایمیل یکجا واریز شه هر ایمیل 35 هزار تومان حساب میشه براتون و ارسال اول و تست همون 40 هزار تومان ""

. در مورد بازدهی هم خیالتون راحت باشه ما چندین ماه هست در همین شاپکیپر مشتری های زیادی داشتیم و برای تفریحی بالای 95% رضایت کامل داشتن و در تاپیک اصلی هم میتونید نظرات مشتریان رو ببینید.

برای هماهنگی بیشتر پ.خ و ای دی : wmaster.busi در خدمت هستیم...

iranshoping
2014-03-02, 17:06
سلام اومدید اطلاع بدید لطفا

inpersia
2014-03-02, 17:44
هزینه یک مرتبه ارسال برای سامانه پیامکی چقدره؟

a1irez4
2014-03-02, 23:47
هزینه یک مرتبه ارسال برای سامانه پیامکی چقدره؟

فقط تفریحی خبری میتونن تو طرح عیدانه باشن
هزینه تست برای بار اول 65 هزار تومان

ehsaun_kkt
2014-03-03, 18:52
تخفیف شب عید برای فروشگاهی نداره؟؟؟؟؟؟؟

a1irez4
2014-03-03, 19:46
تخفیف شب عید برای فروشگاهی نداره؟؟؟؟؟؟؟

یک تخفیف کوچیکی برای شاپکیپری ها به مناسبت عید میدم
پ.خ بدید

kiahost
2014-03-03, 20:16
یک تخفیف کوچیکی برای شاپکیپری ها به مناسبت عید میدم
پ.خ بدید

دداداش اگه میشه برای منم شرایط و بفرس میخام.دستت درد نکنه

a1irez4
2014-03-05, 14:29
خبر ویژه : 2000 عضو 2014 به گروه ها اضافه شدن بدون افزایش قیمت

bakhtine
2014-03-05, 23:34
آقا چند تا سوال پیش از سفارش
1- قالب ایمیل را شما طراحی می کنید؟
2-برای تفریحی چندتا ای پی (میانگین) ارسال میشه؟
3-من تا حالا واسه تفریحی ایمیل نفرستادم.یه سوالی بد ذهنما مشغول کرده.گیریم توی مثلا 3 روز 5 هزار ای پی به سایت فرستاده بشن.این در نهایت چه سودی برای سایت داره اگر قرار باشه بعد از سه روز مجددا امار به روال قبل ارسال برگرده؟(خلاصه: چیزی از این ای پی ها دامی میشن؟)

a1irez4
2014-03-06, 01:34
آقا چند تا سوال پیش از سفارش

1- قالب ایمیل را شما طراحی می کنید؟
خیر . باید خودتون یا طراح ایمیل بدید طراحی کنن البته ما هم یک قالب ساده داریم که خودمون از همون استفاده میکنیم چون هم سادست و خلاصه سبک و همه دستگاه ها سریع بالا میاد.

2-برای تفریحی چندتا ای پی (میانگین) ارسال میشه؟
تغییر میکنه بستگی به لینک ها جذابیتشون داره تا 11 هزار ای پی هم داشتیم

3-من تا حالا واسه تفریحی ایمیل نفرستادم.یه سوالی بد ذهنما مشغول کرده.گیریم توی مثلا 3 روز 5 هزار ای پی به سایت فرستاده بشن.این در نهایت چه سودی برای سایت داره اگر قرار باشه بعد از سه روز مجددا امار به روال قبل ارسال برگرده؟(خلاصه: چیزی از این ای پی ها دامی میشن؟)
سود که خیلی داره
شما میتونید مثلا بسته 15 تایی ارسال ایمیل مارو خریداری کنید تو یک ماه یه روز در میون ارسال ایمیل کنید (هر ایمیل 35 هزار تومان در این تعداد)
بهتون قول میدم سه ماه اینکارو کنید آلکسا میشه 2000 ایران (یعنی رو آلکسا تاثیر داره)

a1irez4
2014-03-12, 16:11
تا اطلاع ثانوی ارسال ایمیل برای سایت های فیلم ، موزیک غیرمجاز ، وی.پی.ان و آموزش های تصویری جنسی انجام نمیدیم...
لطفا قبل از واریز هزینه ایمیل رو بفرستید اگر تایید کردیم بعد باقی کار ها...

mohaghegh
2014-03-17, 02:25
سلام آقا علیرضا
یک ایمیل تبلیغاتی میخواستم برام ارسال کنید(تفریحی) www.hadsi.com (http://www.hadsi.com)
شرایط رو پ.خ کنید
ممنون

a1irez4
2014-03-22, 15:44
سلام آقا علیرضا
یک ایمیل تبلیغاتی میخواستم برام ارسال کنید(تفریحی) www.hadsi.com (http://www.hadsi.com)
شرایط رو پ.خ کنید
ممنون
پ.خ شد براتون
دوستان قیمت ها کاهش یافت البته فقط برای سایت های تفریحی خبری

naser051
2014-03-23, 15:25
من کارم panel sms free hosting domain vps vds dedicated master reseler hosting است برای من بازدهی چطوریه؟ ایمیل میزنین ایا؟

a1irez4
2014-03-23, 15:45
من کارم panel sms free hosting domain vps vds dedicated master reseler hosting است برای من بازدهی چطوریه؟ ایمیل میزنین ایا؟

تضمینی در بازدهی نیست ممکنه خوب باشه ولی چیز عامه پسندی نیست خودتونم خوب میدونید!!!
در هر صورت اگر بخواید با قیمت مناسبی براتون ارسال میکنیم

سـعید
2014-03-23, 18:28
علیرضا جان ! ارسال دسته جمعی رو هنوز داری ؟

a1irez4
2014-03-23, 20:38
علیرضا جان ! ارسال دسته جمعی رو هنوز داری ؟

آره آره....

سـعید
2014-03-30, 12:32
اگه جای خالی داری ما رو هم بزار تو لیست .. الان از کجا ها میشه انتخاب کرد ؟ ارسال کی هست ؟

super web master
2014-03-30, 12:44
سلام و عرض ادب

ارسال در گروپ های برتر نت با بازدهی بالا و قیمت مناسب
جمعا 230 هزار نفر هست که حدود 190 هزار نفر عضو گیری شده در سال 2013 هست و باقی اکتیوه 2012
از نظر بازدهی خیالتون راحت با توجه به هزینه ای که برای ارسال پرداخت میکنید بازدهی عالی هست
برای سایت های وی پی ان و فیلم و موزیک غیرمجاز ارسال نداریم.
برای سایت های تفریحی بازدهی بسیار مناسب هست
برای فروشگاه هم نسبت به سایر گروپ ها از بازدهی بالاتری برخوردار هست.

بنده هم بازایاب این گروپ ها هستم و برای عزیزانی که در شاپکیپر هستند تخفیف میدیم

ارسال تست برای تفریحی 60 هزار تومان برای شاپ 70 هزار تومان

با تخفیف ویژه برای شاپکیپر (که در سایت اصلی هم چنین تخفیفی نداره)
فروشگاهی : 75 هزار تومان
تفریحی و غیره : 65 هزار تومان

ارسال در روز های جمعه و تعطیل نصف قیمت میباشد.

. در مورد جلب اعتماد شما هم میتونید به امتیاز فروشنده بنده مراجعه کنید و مطمئن شید
هم چنین در قسمت نظرات پست ایمیل مارکتینگ (http://ontrade.ir/email-marketing/) سایتم

برای رزرو کردن 24 ساعت قبل از تاریخ مورد نظرتون ایمیل ارسال باید بشه و بعد از تایید ایمیل
توسط ما هزینه پرداخت بشه

تمامی ارسال ها از ساعت 8 تا 12 ظهر انجام میشه و غیر از این زمان ارسال نمیشه

راه های ارتباطی :
پیام خصوصی در شاپکیپر
ایمیل : alireza.boy90@gmail.com

از ارسال اسپم جدا خود داری کنید (امتیاز منفی و گزارش)
دوست عزیز وقتی ایمیل به اینباکس طرف که می ره در هر تاریخی قابل دسترسیه دیگه چرا روزهای جمعه نصف قیمته؟خوب طرف مثلا شنبه می خوندش؟ مشکلش کجاست؟

سـعید
2014-03-31, 13:21
دوست عزیز وقتی ایمیل به اینباکس طرف که می ره در هر تاریخی قابل دسترسیه دیگه چرا روزهای جمعه نصف قیمته؟خوب طرف مثلا شنبه می خوندش؟ مشکلش کجاست؟

مشکل اینه ه اکثر این مخاطبین ایمیل های خیلی زیادی دریافت می کنن و هرچه زمان زیادتری از ارسال گذشته باشه به انتهای لیست نزدیک میشه .. مثلا شخصی که روزی 100 تا ایمیل میگیره از گروه ها ، کمتر امکان داره موضوعات روزهای قبل رو هم ببینه بخصوص که اکثرا یک محتوای مشابه و اسم فرستند های زری جون و پری جون دارن ...

a1irez4
2014-04-01, 00:39
سعید جواب خوبی دادن ولی دلیل کاهش قیمت چیز دیگست
اینکه به اینباکس میره که شکی نیست چون سرور که نیست گروه همیشه تو اینباکس میره ...
جمعه ها به دو دلیل
نمیدونم شما سایتی دارید که بازدیدش زیاد باشه یا نه ولی من دارم و گروه هم که هست دارم میبینم همیشه جمعه ها یه تعدادی نیستن
حالا به هر دلیلی خونه نیستن ... این یک دلیل، دلیل دوم هم مرتبط با اولیه خوب جمعه که بفرستیم یه عده نمیبینن بیشتر دوستان هم شنبه تبلیغ میدن یهو شنبه مثلا 5 تا ایمیل از طرف ما میاد برای شخص و خوب ایمیل جمعه میره پایین و ایمیل های جدید معمولا سرگرم میکنه و ...
امیدوارم توضیحات کافی باشه :)

daytoday1
2014-04-05, 16:55
سلام
لطفا شماره کارت ارسال کنید

a1irez4
2014-04-06, 17:28
سلام
لطفا شماره کارت ارسال کنید

پ.خ شد

دوستان پست اول ادیت شد به صورت کامل هم قیمت ها تغییر کرده هم تعداد اعضا و ... حتما بخونید.

daytoday1
2014-04-06, 23:34
سلام
وجه واریز شد
منتظر ارسال هستم
متشکرم

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سلام
وجه واریز شد
منتظر ارسال هستم
متشکرم

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سلام
ايميل هاي بنده ارسال شد؟

dataland
2014-04-11, 20:43
سلام علیرضا جان
یه شاپ میخوام. فردا خالی داری؟

a1irez4
2014-04-11, 22:15
سلام علیرضا جان
یه شاپ میخوام. فردا خالی داری؟

آره داداش قیمت هم شده 35 هزار تومان
در خدمتم پ.خ بده

termeh-shop
2014-04-14, 08:59
من هم ارسال ميخوام
لطفاً زمان رو اعلام كنيد

a1irez4
2014-04-14, 13:28
من هم ارسال ميخوام
لطفاً زمان رو اعلام كنيد

به زودی پ.خ میشه

daytoday1
2014-04-14, 17:21
سلام جناب اسمائیلی

از نتیجه ارسالها بسیار راضی هستم

امیدوارم درآینده بیشتر باهم همکاری داشته باشیم

a1irez4
2014-04-15, 17:42
سلام جناب اسمائیلی

از نتیجه ارسالها بسیار راضی هستم

امیدوارم درآینده بیشتر باهم همکاری داشته باشیم

ممنون جناب.

ErfanOnline
2014-04-15, 18:54
سلام ارسال میخوام
شرایط رو ارسال کنید

a1irez4
2014-04-15, 22:49
سلام ارسال میخوام
شرایط رو ارسال کنید

سلام و عرض ادب
توضیحات لازم پست اول هست آپدیت شده با توضیحات کامل، مراجعه کنید. ;)

vahab00
2014-05-04, 11:26
سلام عزیز
تا به حال برای سایت های طراحی قالب و فروشگاه قالب ارسال داشتید ؟
بازدهی گروهاتون برای این مورد چطوره ؟

a1irez4
2014-05-04, 23:50
سلام عزیز
تا به حال برای سایت های طراحی قالب و فروشگاه قالب ارسال داشتید ؟
بازدهی گروهاتون برای این مورد چطوره ؟

دیگه ارسال نداریم گروه ها فروخته شد ولی همچنان در کار سئو و مشاوره خرید تبلیغات هدفمند کار میکنم.
ختم تاپیک.