PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازیابی پسورد فایل زیپ توسط ZIP Password Unlocker 4.0

elinux.ir
2010-04-24, 18:31
یکی از بهترین نرم افزار های عبور از پسورد فایل های zip

http://p30download.com/files/ZIP-Password-Unlocker.jpg

شاید برای شما هم پیش آمده است که برای بازکردن فایل های زیپ دچار مشکل شده اید و این فایل ها دارای پسورد می باشند، در این هنگام باید از نرم افزاری قوی برای پیدا کردن پسورد فایل زیپ استفاده نموده و آن فایل را اکسترکت نمایید. نرم افزار ZIP Password Unlocker ابزاری قدرتمند است و می تواند فایل های WinZIP/ZIP را که دارای پسورد می باشد و شما پسورد آنها را ندارید بازیابی کنید و آنها را بشکنید و فایلی که پسورد ZIP دارد را اکسترکت کنید. ابزار بازیابی پسورد تمامی ورژن های آرشیو WinZIP/ZIP را عملکردی قدرتمند پشتیبانی می کند. استفاده آسان برای کاربران، ذخیره اتوماتیک مراحل بازیابی، تنظیم تعداد چرخش، خاموش کردن اتوماتیک کامپیوتر بعد از بازیابی از ویژگی های این نرم افزار می باشد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار ZIP Password Unlocker 4.0:
- پشتیبانی از تمامی آرشیو WinZIP/ZIP
- قابلیت بازیابی پسوردهای طولانی
- استفاده آسان برای کاربران در کمتر از چند دقیقه
- سرعت بالا در بازیابی پسورد
- تنظیم تعداد چرخش
- قابلیت ساخت دیکشنری برای برنامه در پایه
- تنظیم الویت CPU کامپیوتر برای عملکرد بهتر
- ذخیره اتوماتیک مراحل بازیابی بعد از یک دوره از زمان
- خاموش کردن اتوماتیک کامپیوتر بعد از بازیابی
- و ...

برای دریافت این نرم افزار لطفا اینجا کلیک نمائید (http://p30download.com/files/ZIP_Password_Unlocker_4.0_incl_cracked_exe-%5Bp30download.com%5D.zip)

حجم نرم افزار : 2.86 مگابایت
رمز عبور : www.p30download.com
منبع : پی سی دانلود

اگر سوالی بود در خدمتتون هستم .

Alirezaer
2010-04-24, 22:30
نرم افزار جالبی هست.
شما باهاش کار کردی؟
جواب میده؟

elinux.ir
2010-04-25, 11:27
نرم افزار جالبی هست.
شما باهاش کار کردی؟
جواب میده؟

بله علیرضا جان ، من با یکی از ورژن های قدیمی این نرم افزار کار کردم ، جواب هم میده 100% .
میخواستم اون رو برای دانلود قرار بدم ، اما متاسفانه پیداش نکردم !

AmirKh
2010-04-25, 13:45
چه جالب !
پس ميشه پسوردهاي زيپ رو دور زد !
نسخه اي هم براي winrar منتشر شده؟

elinux.ir
2010-04-25, 14:48
چه جالب !
پس ميشه پسوردهاي زيپ رو دور زد !
نسخه اي هم براي winrar منتشر شده؟

بله برای Winrar هم نسخه ای هست ! پیداش کردم برای دانلود قرار می دم .

تازه اینکه چیزی نیست ! برنامه ای دارم 100% کاربردی . پسورد فایل PDF رو هک میکنه ، وقت کردم اون رو هم آپلود میکنم

mohsen
2010-04-25, 18:25
نرم‌افزارهایی که برای فایل‌های pdf و همین طور فایل‌های آفیس هستند، به خوبی کار میکنند. این فایل‌ها پسورد رو پیدا نمی کنند، بلکه حذفش میکنند.
در مورد فایل zip امتحان نکردم، اما در مورد فایل rar تا اونجا که من می‌دونم نمیشه پسورد رو حذف کرد و باید پسورد رو پیدا کرد، که اگه به اندازه کافی طولانی و سخت باشه اون قدر زمانش زیاد میشه که اغلب مواقع بی خیال میشید،‌مثلا میزنه چند روز و حتی یه ماه دیگه پسورد پیدا میشه!

Alirezaer
2010-04-25, 22:57
خیلی برنامه جالبی هست.
برای فایل های پی دی اف هم اگر بزارید خیلی خوب میشه.