PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه شغلی بزنم ؟؟

sam127
2013-12-16, 00:01
سلام بچه ها در حدود 47 میلیون سرمایه دارم که 35 میلیونشو تو یکی از شرکتها سرمایه گذاری کردم و دارم ماهانه 900 هزار سود میگیرم میخوام با 12 میلیونش یه شغلی بزنم یه مغازه به نظرتون چه شغلی بزنم ؟ این 12 میلیون را میخوام سرمایه بکنم ..یه مغازه هم یا رهن یا اجاره میکنم. پیشنهاد شما چیه ؟ فعلا میخوام 12 تومن سرمایه اولیه بزارم (نقدا) بعد اگه شغله گرفت بابت بیشتر کردن سرمایه مشکلی ندارم چون بابام هم بازاری هستش هر جنسی بخوام بگیرم راحت بهم چکی میدن به خاطر اینکه چکش معتبره .حالا چه شغلی بهم پیشنهاد میدید؟در ضمن من اهل یزد هستم و تجربه مغازه داری و فروشندگی و برخورد با مشتری هم دارم علاقه خاصی هم ندارم

شغلایی که خودم مد نظرم هست

1 : تنهایی لوازم آرایشی بزنم

2 : با پسر خالم شریک شیم پیتزا فروشی بزنیم

=====

به جز این 2 شغل دیگه چه پیشنهادی دارید؟

irandac
2013-12-16, 00:10
پیتزا فروشی تنهایی بزنید. البته از پیتزا های جدید و فرنگی در منوی خود استفاده کنید.

mostafa.136214
2013-12-16, 00:13
با سلام
کافی نت و گیم نت هم در مکان مناسب بزنید شاید بد نباشه
موفق و شاد باشید

sam127
2013-12-16, 00:35
پیتزا فروشی تنهایی بزنید. البته از پیتزا های جدید و فرنگی در منوی خود استفاده کنید.

والا خودم تجربه پیتزا فروشی را ندارم پسر خالم آشپز پیتزا و ساندویچ زن هستش واسه همینه میخوام شریک بشم و نمیتونم تنهایی بزنم من فقط مدیریت فروش بلدم و برخورد با مشتری و حسابداری و اینا

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

با سلام
کافی نت و گیم نت هم در مکان مناسب بزنید شاید بد نباشه
موفق و شاد باشید

یه شغلی میخوام آبرومند تر باشه گیم نت اینا یه جوریه

rezaonline.net
2013-12-16, 00:40
من اگه 47 میلیون داشتم دنبال معاملات میرفتم.
خرید و فروش ماشین خیلی سود خوبی داره .
به طور مثال 5 تا پراید ثبت نام میکردم با پیش پرداخت هر پراید 7 تومن .
بعد از 4 ماه ، یک پراید رو تحویل میگرفتم حدود 8 ت دیگه میدادم ، توی بازار 17 ت روی دست میرفت .
17 تومن رو میاوردم برای تسویه 2 پراید دیگه ، (1تومن اضافه باقی موند این ته جیبت فعلا) ، دو پراید دیگه رو هم میدادم بازار 34 تومن (یک تومن هم قبلا داشتی میشه 35 تومن)
حالا با 16 تومن دیگه از این پول دو تا دیگه پراید رو در می اوردم بازم بازار میفروختم میشد 34 تومن (در کل 34 تومن و19 تومن میشه 53 تومن. در صورتیکه شما اول 35تومن برای پراید ها دادید و 8 تومن برای خروج پراید اول ، خب برای 4 ماه ده تومن سود به نظرم راضی کننده باشه :) )

بعد از 4 ماه ، یک پراید رو تحویل میگرفتم حدود 8 ت دیگه میدادم ، توی بازار 17 ت روی دست میرفت .
17 تومن رو میاوردم برای تسویه 2 پراید دیگه ، (1تومن اضافه باقی موند این ته جیبت فعلا) ، دو پراید دیگه رو هم میدادم بازار 34 تومن (یک تومن هم قبلا داشتی میشه 35 تومن)
حالا با 16 تومن دیگه از این پول دو تا دیگه پراید رو در می اوردم بازم بازار میفروختم میشد 34 تومن (در کل 34 تومن و19 تومن میشه 53 تومن. در صورتیکه شما اول 35تومن برای پراید ها دادید و 8 تومن برای خروج پراید اول ، خب برای 4 ماه ده تومن سود به نظرم راضی کننده باشه :) )

mdark
2013-12-16, 00:52
بنده از مغازه های شهر یزد و قیمت هاش خبر ندارم
ولی توی شهر ما ( همدان ) رهن 1 مغازه تقریبا 10 متری در 1 مکان مناسب که توش اگه کاری رو راه اندازی میکنی ضرر نکنی حداقل 20 تومن هست با 400-500 اجاره
مکان های بهتر و پر تردد تر هم حدود ماهی 2 الی 3 میلیون تومن اجاره

فکر کنم پیتزا فروشی سرمایه زیادی نیاز داره و مغازه بزرگ ..
دنبال کارهای به ظاهر کوچیک اما با درآمد زیاد باشید ..

sam127
2013-12-16, 16:42

والا تجربه ای ندارم تو کار خرید و فروش واسه همین نمیخوام دورش برم

بنده از مغازه های شهر یزد و قیمت هاش خبر ندارم
ولی توی شهر ما ( همدان ) رهن 1 مغازه تقریبا 10 متری در 1 مکان مناسب که توش اگه کاری رو راه اندازی میکنی ضرر نکنی حداقل 20 تومن هست با 400-500 اجاره
مکان های بهتر و پر تردد تر هم حدود ماهی 2 الی 3 میلیون تومن اجاره

فکر کنم پیتزا فروشی سرمایه زیادی نیاز داره و مغازه بزرگ ..
دنبال کارهای به ظاهر کوچیک اما با درآمد زیاد باشید ..

یزد از همدان ارزونتره الان یکی از دوستام یه مغازه اجاره کرده تو یه خیابون خوب یزد حدودا 60.70 متره ماهی 900 تومن

کارهای به ظاهر کوچیک یعنی چیا مثلا

moj1rayaname
2013-12-16, 17:07
دنبال کسی باشید که ایده ای برای کارهای شرکتی داره ولی سرمایه نداره..

رزمنجی
2013-12-16, 21:02
با سلام می تونید فروش عمده ی خواربار راه بندازید
یعنی با 2میلیون یک تن شکر با 1میلیون100کارتن رب گوجه فرنگی و... بخرید بعد برید دنبال ویزیتوری برای فروشش.

سـعید
2013-12-16, 21:46
من فکر می کنم شما با 22 سال سن و داشتن یک پدر معتبر بازاری که احتمالا این سرمایه 47 میلیونی را هم از او دارید ... بهتر است قبل از هر گونه اقدامی با ایشان مشورت کنید و نظرات ایشان را مد نظر دهید . چون پدر و مادر های اهل حساب و کتاب که توانایی مالی خوبی هم دارند تجربه های خوبی دارند ..

البته اگر این مبلغ متعلق به ایشان باشد و نخواهند کار جدیدی انجام دهند شما باید با قدرت وارد بازار شوید ! راستی چرا کار و راه ایشون رو ادامه نمیدید ..؟ ایا الان فعال نیستند .. ؟

در تاپیک قبلی هم که زدیه بودید عرض کردم .. در این بازار خراب و اوضاع اشفته بسیار با احتیاط کار کردن و خصوصا کار را شروع کردن بسیار مهمتر از چکار کردن هست ...

موفق باشید

sam127
2013-12-17, 09:43
من فکر می کنم شما با 22 سال سن و داشتن یک پدر معتبر بازاری که احتمالا این سرمایه 47 میلیونی را هم از او دارید ... بهتر است قبل از هر گونه اقدامی با ایشان مشورت کنید و نظرات ایشان را مد نظر دهید . چون پدر و مادر های اهل حساب و کتاب که توانایی مالی خوبی هم دارند تجربه های خوبی دارند ..

البته اگر این مبلغ متعلق به ایشان باشد و نخواهند کار جدیدی انجام دهند شما باید با قدرت وارد بازار شوید ! راستی چرا کار و راه ایشون رو ادامه نمیدید ..؟ ایا الان فعال نیستند .. ؟

در تاپیک قبلی هم که زدیه بودید عرض کردم .. در این بازار خراب و اوضاع اشفته بسیار با احتیاط کار کردن و خصوصا کار را شروع کردن بسیار مهمتر از چکار کردن هست ...

موفق باشید

والا قبلنا با یکی شریک بودم تو شمال مینی ویلا میساختیم و میفروختیم ولی بعد عید وقتی پروژه هامون تموم شد دیگه کار جدیدی انجام ندادیم خودمم چون فعال نبودم مایل نبودم زیاد علاقه ای به شغل ایشون ندارم

دنبال کسی باشید که ایده ای برای کارهای شرکتی داره ولی سرمایه نداره..

مثلا چجور شرکتی و آیا با این سرمایه مگه میشه شرکت زد

با سلام می تونید فروش عمده ی خواربار راه بندازید
یعنی با 2میلیون یک تن شکر با 1میلیون100کارتن رب گوجه فرنگی و... بخرید بعد برید دنبال ویزیتوری برای فروشش.

کار من نیست

A G H I L
2013-12-17, 11:09
بزار بورس برادرجان
قبلش هم خوب اطلاعات کسب کن در این زمینه .

sam127
2013-12-17, 14:01
بزار بورس برادرجان
قبلش هم خوب اطلاعات کسب کن در این زمینه .

بورس یه مدت کار کردم پسندم نبود ریسک بالایی داره

ifoolish
2013-12-17, 14:14
ریسک بالایی داره ، ولی اگه دانشش رو داشته باشی سود بالایی هم داره

sam127
2013-12-17, 14:55
ریسک بالایی داره ، ولی اگه دانشش رو داشته باشی سود بالایی هم داره

علاقه ای هم ندارم ترجیح میدم مغازه داری باشه

drh4m3d
2013-12-17, 15:25
مىوه فروشى بزن

sam127
2013-12-18, 10:11
میوه اینا را بیخیال

PortreArt.ir
2013-12-18, 20:04
لوازم آرایش هم خوبه ولی من فکر می کنم اگر مغازتون به خورد و خوراک مربوط باشه درامدش تضمین شده باشه, چون چیزی هستش که مردم مجبورن براش هزینه کنن.

alihosein
2013-12-18, 20:35
تعویض روغنی بزن داداش :d
--------------------------
شوخی کردم.به نظرم اون 35 ملیون رو هم بزار رو 12 ملیون.آخه ماهی 900 تومن در مقابل 35 ملیون پولی که خوابیده ، چیزی نیست.
پیتزا فروشی با کلاس یا کافی شاپ با کلاس بزن.اقا شک نکن سرت شلوغ میشه.مخصوصا الان که دختر و پسرها خوراکشون کافی شاپ و سفره خونس.
-------------------------
یکی دیگه از شغل های پر درامد قهوه خونس.خداییش چه سودی می کنند.من خودم قلیون نمیکشم ولی هر موقع رد شدم از هر قهوه خونه ای ، داخل اش پر از آدم بوده .... اینم شک نکن پر سوده.

sam127
2013-12-18, 23:27
لوازم آرایش هم خوبه ولی من فکر می کنم اگر مغازتون به خورد و خوراک مربوط باشه درامدش تضمین شده باشه, چون چیزی هستش که مردم مجبورن براش هزینه کنن.

والا اگه بشه شریکی پیتزا میزنم نشه خودم نمیتونم مستقل یه شغل خوراکی بزنم مجبورم آرایشی بزنم یا یه شغل دیگه

تعویض روغنی بزن داداش :d
--------------------------
شوخی کردم.به نظرم اون 35 ملیون رو هم بزار رو 12 ملیون.آخه ماهی 900 تومن در مقابل 35 ملیون پولی که خوابیده ، چیزی نیست.
پیتزا فروشی با کلاس یا کافی شاپ با کلاس بزن.اقا شک نکن سرت شلوغ میشه.مخصوصا الان که دختر و پسرها خوراکشون کافی شاپ و سفره خونس.
-------------------------
یکی دیگه از شغل های پر درامد قهوه خونس.خداییش چه سودی می کنند.من خودم قلیون نمیکشم ولی هر موقع رد شدم از هر قهوه خونه ای ، داخل اش پر از آدم بوده .... اینم شک نکن پر سوده.

آره تعویض روغنی چه حالی میده :d راستش دادا فعلا میخوام با 12 تومن شروع کنم بعد اگه کاره چرخید کم کم افزایش سرمایه بدم نمیخوام ریسک کنم پیتزا اگه شرایطش جور بشه میزنم کافی شاپ دنگ و فنگ داره قهوه خونه درآمدش عالیه ولی پولش زیاد حلال نیست دوم اینکه شغل آبرومندی نیست اتفاقا یکی از بچه ها میگفت بیا قهوه خونه بزنیم شریکی

a1irez4
2013-12-20, 00:11
قلیون سرا بزن حاجی
قلیون سرا + کافی شاپ (از این با کلاسا نه دره پیتی)
پسر عموی رفیقم زده
هر سرویس یه قلیونه با 2 تومن توتون و 1 تومن ذغال
حالا 10 تومنم آجیل و میوه و شیرینی و چای
چه قدر میشه؟
13 14 تومن
هر سرویس 25 داره میگیره
کلی هم در و داف میاد :d
والااااا بقرعان

البته بگما ! برای دکوراسیون داخلی و خرج های اولیش حدودا 150 ملیون ریخت تو کار :D
زمینشم 5 سال رهن هست
یه روز بودم پیشش 1700 زد :D

postgah
2013-12-20, 01:19
سلام

من جای شما بودم روی شغل های اینترنتی تمرکز میکردم

موفق باشید

Mr.Diyaco
2013-12-20, 23:12
سـلــامـ .... والــــا فـامیل مـــا :d اومده دانشجو یزد شده برام تعریف میکنه میگه بیشتر خانم های اونجا محجبه هستند و کلا آرایشگاه توی یزد کمتره ... !
فکر کنم آرایشی هم به همین منوال باشه ....

sam127
2013-12-21, 12:34
قلیون سرا بزن حاجی
قلیون سرا + کافی شاپ (از این با کلاسا نه دره پیتی)
پسر عموی رفیقم زده
هر سرویس یه قلیونه با 2 تومن توتون و 1 تومن ذغال
حالا 10 تومنم آجیل و میوه و شیرینی و چای
چه قدر میشه؟
13 14 تومن
هر سرویس 25 داره میگیره
کلی هم در و داف میاد :d
والااااا بقرعان

البته بگما ! برای دکوراسیون داخلی و خرج های اولیش حدودا 150 ملیون ریخت تو کار :D
زمینشم 5 سال رهن هست
یه روز بودم پیشش 1700 زد :D

والا به شدت توی یزد گیر میدن مجوز هم نمیدن دوم اینکه زیاد آبروی شغلی نداره

سلام

من جای شما بودم روی شغل های اینترنتی تمرکز میکردم

موفق باشید

ترجیح میدم سرمایم را تو دنیای واقعی بزارم

سـلــامـ .... والــــا فـامیل مـــا :d اومده دانشجو یزد شده برام تعریف میکنه میگه بیشتر خانم های اونجا محجبه هستند و کلا آرایشگاه توی یزد کمتره ... !
فکر کنم آرایشی هم به همین منوال باشه ....

ببخشیدا ولی فک کنم فامیل شما رفته بودن دهات یزد که اینطوری یزد را توصیف کردن دادا جان مگرنه یزد اصلا اینطوری نیست از نظر حجاب بدتر شهرای بزرگ نباشه بهتر هم نیست .لوازم آرایشی هاشم فوق العاده درآمدشون خوبه

drh4m3d
2013-12-21, 15:21
سىگار خارجى و تنباکو بفروش سودش خوبه

sam127
2013-12-21, 15:47
سىگار خارجى و تنباکو بفروش سودش خوبه

دوست دارم یه شغلی باشه درآمدش شبهه نداشته باشه و حلال باشه سیگار و تنباکو شغل جالبی نیست

a1irez4
2013-12-21, 18:53
والا به شدت توی یزد گیر میدن مجوز هم نمیدن دوم اینکه زیاد آبروی شغلی نداره

ابرو رو به چی میبینی تو مرد حسابی؟
طرف مغازش رو با 150 ملیون ساخته حالا زمینش و باقی خرج هاش جدا!
سفره خونه + کافی شاپ + کبابی

دیگه چی بزنه که ابرو دار باشه؟
لوازم بهداشتی؟ :))

moj1rayaname
2013-12-21, 19:08
مخالفم ؛ الان مردم عزیز عادت کردند که از شکم بزنند

masoudazar
2013-12-21, 19:36
بستگی به خودتون داره!
من توصیه میکنم هیچ وقت شریکی کار نکنید!
شاید اگه جای شما بودم با همه پولم یه مغازه میزدم و خیلی بیشتر از اون 900 تومانی که گفتی درمی آوردم
توصیه میکنم سراغ کارایی شبیه دلالی نرید! از نظر من کار کردن فقط برای پول درآوردن نیست! دلالی و بنگاهی از نظر من کار خوبی نیستن!
درمورد اینم که گفتین ترجیح میدید تو دنیای مجازی سرمایه گذاری نکنید و... متوجه نشدم! وقتی تو دنیای مجازی فروشگاه اینترنتی میزنید، جنستون مجازی نیست که! قابل لمسه! فقط سفارشتون بصورت پیشرفته تر ثبت میشه! و نیازی هم به اجاره مغازه و... ندارید.
موفق باشید

sam127
2013-12-21, 22:00
ابرو رو به چی میبینی تو مرد حسابی؟
طرف مغازش رو با 150 ملیون ساخته حالا زمینش و باقی خرج هاش جدا!
سفره خونه + کافی شاپ + کبابی

دیگه چی بزنه که ابرو دار باشه؟
لوازم بهداشتی؟ :))

نه منظورم قهوه خونه خالی بود این که خونه سفره خونه با قهوه خونه فرق میکنه

بستگی به خودتون داره!
من توصیه میکنم هیچ وقت شریکی کار نکنید!
شاید اگه جای شما بودم با همه پولم یه مغازه میزدم و خیلی بیشتر از اون 900 تومانی که گفتی درمی آوردم
توصیه میکنم سراغ کارایی شبیه دلالی نرید! از نظر من کار کردن فقط برای پول درآوردن نیست! دلالی و بنگاهی از نظر من کار خوبی نیستن!
درمورد اینم که گفتین ترجیح میدید تو دنیای مجازی سرمایه گذاری نکنید و... متوجه نشدم! وقتی تو دنیای مجازی فروشگاه اینترنتی میزنید، جنستون مجازی نیست که! قابل لمسه! فقط سفارشتون بصورت پیشرفته تر ثبت میشه! و نیازی هم به اجاره مغازه و... ندارید.
موفق باشید

میدونم اما باید یه جنسی باشه

من هدفم این بود که در دنیای واقعی مثلا اگه لوازم آرایشی زدم تو دنیای مجازی هم یه فروشگاه عطر و ادکلن و لوازم آرایشی بزنم

drh4m3d
2013-12-21, 23:49
صوتى تصوىرى بزن. از کم شرو کن.چکى جنس برىز

a1irez4
2013-12-22, 00:01
نه منظورم قهوه خونه خالی بود این که خونه سفره خونه با قهوه خونه فرق میکنه

قهوه خونه خالی که زیاد جالب نیست...
ولی خودمونیم به نظرم شریک نشو
تک کار کنی بهتره حتی اگه شریکت بابات باشه

PortreArt.ir
2013-12-22, 00:19
مخالفم ؛ الان مردم عزیز عادت کردند که از شکم بزنند

هرچقدر هم بزنن باز از اونجایی که نیاز حیاتی هستش مجبورن به هرحال یه چیزی بخورن و همینطور به خورد و خوراکشون تنوع بدن, یعنی همیشه هم نمی شه غذای خونگی خورد خسته کننده می شه.

edifire
2013-12-22, 00:25
هرچقدر هم بزنن باز از اونجایی که نیاز حیاتی هستش مجبورن به هرحال یه چیزی بخورن و همینطور به خورد و خوراکشون تنوع بدن, یعنی همیشه هم نمی شه غذای خونگی خورد خسته کننده می شه.

من هم با شما موافقم
حالا اگر فست فود و پیتزا نباشه
می تونن پخش عمده یک مواد غذایی را راه اندازی کنه مثل (تخم مرغ سوسیس و کالباس ) موادی که مردم خیلی استفاده می کنن

sam127
2013-12-22, 10:21
صوتى تصوىرى بزن. از کم شرو کن.چکى جنس برىز

خیلی دوست داریم نمایندگی ال سی دی و ال ای دی های یکی از شرکتها را بگیرم حالا یا سامسونگ یا پاناسونیک یا ال جی ولی نمیدونم شرایطش چجوریه و چقدر سرمایه نیازه

قهوه خونه خالی که زیاد جالب نیست...
ولی خودمونیم به نظرم شریک نشو
تک کار کنی بهتره حتی اگه شریکت بابات باشه

والا خودمم کم کم دارم به این نتیجه میرسم تک کار کردن یکم سختی داره ولی از خیلی لحاظ بهتره

من هم با شما موافقم
حالا اگر فست فود و پیتزا نباشه
می تونن پخش عمده یک مواد غذایی را راه اندازی کنه مثل (تخم مرغ سوسیس و کالباس ) موادی که مردم خیلی استفاده می کنن

نمایندگی پخش به چه صورت هستش یعنی من باید برم در مغازه های سوپری بگم فلان جنس دارم و بخرید از این چیزا؟