PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیشنهاد شروع کار با 700.000 تومان

profile
2013-12-19, 22:50
سلام به همه ی عزیزان.
من یه 700 تومانی پول داشتم که می خواستم بدونم نظر شما چیه برای شروع یه کار!!
در حال حاظر یه سایت برای مدل لباس دارم که روی بیشتر کلمات صفحه 1-2 گوگل و الان بازدیدش اومده پایین و 3500-3000 می چرخه...

A G H I L
2013-12-19, 22:59
کار جدیدی نمیشه با 700تومن راه انداخت. ( شدن که میشه. ولی خب آخرش شکسته دیگه )
ببینید همین سایتتون چی کم داره براش تهیه کنید و روش خرج کنیم کمی. بعد کم کم به درآمد برسونیدش

softpand
2013-12-19, 23:02
با عرض معذرت از همه دوستانی که نظر میدن ،
ولی از من میپرسی وارد اینترنت نشو...
یه روز رو عرشی ، یه روز میچسبی به فرش !
این تجربه چندین ساله من تو اینترنت بود ...
امیدوارم دوستان فکر بهتری بدن

moj1rayaname
2013-12-20, 00:14

بشدت موافقم ..

اگه هر طور شده توی اینترنت میخوایی فعالیت کنی ، پیشنهاد من هرچیزی هست غیر از فروشگاه اینترنتی (اگه 7 میلیون ت بود میتونستی با برنامه 1 الی 2 ساله وارد بشی )

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

البته با 700 تومن آدم باهوش پیدا میشه میاد زیر 300 الکسا میشه

ahijoon
2013-12-20, 00:17
دوستان عقیل و مسعود صحیح میفرمایند.

برو رو سایتت کار کن و سعی کن امکاناتشو و مزایاشو افزایش بدی. به قول معروف یه سایت خوب داشته باشی بهتر از 10 تا سایت در پیته ... خوب بتونی بیاریش بالا شاید همین سرمایه الانتو هر ماه از سایتت دربیاری... چه بسا بیشتر.

drh4m3d
2013-12-20, 00:18
ىک ساىت تفرىحى بزن و از تبلىغات کسب درامد کن

bahramr
2013-12-20, 00:57
به نظر من همون سایت مد لباستو ادامه بده و همین طور که دوستان گفتن امکاناتشو بیشتر کن مثلا می تونی از بازدیدکنندگانت شماره بگیری و با خرید یه پنل اس ام اس و شماره که فک کنم کمتر از 100 تومن بشه می تونی این امکان رو واسه بازدید کنندت فراهم کنی بعد از فرستادن مطلب تو سایتت یه اس ام اس به بازدیدکننده هات بره که تو مطلب گذاشتی اینجوری هم یه چیزه نوییه هم افزایش بازدید برات میاره ... البته من نمی گم حتما این کارو کن ها من می گم همیشه دنبال کار های نو باش . که بازدید کننده رو جذب کنه .

lizard.tiny
2013-12-20, 01:02
شوخی :

به نظر من 100 تومنشو بده یه گاری 200 تومن رو هم تجهیزات بگیر واسه فلافلی سیار

شبی 50 تا بفروشی کم کم ماهی 1.200.000 برات سود داره

اجاره نمیخاد - پول آب برق و گاز هم نداره

--

نظر جدی :

اگه تخصصش رو داری یه سرور از هتزنر بگیر و سرور مجازی بفروش یواش یواش کارت رو کسترش بده

محصوصاً که wechat رو فیلتر کردن بازار vps واسه فروش قند شکن داغ میشه

postgah
2013-12-20, 02:22
بسلام دوست عزیز

پیشنهاد من ارائه خدمات پیام کوتاه هست ، یعنی نمایندگی بگیرید
اگه تو شهر خودتون فعالیت کنید کلی سود داره

هزینه راه اندازی هم نداره
فقط میخوای تبلیغات کنی
اطلاعات بیشتر
www.postgah.info/reseller

profile
2013-12-20, 15:31
دوستان عقیل و مسعود صحیح میفرمایند.

برو رو سایتت کار کن و سعی کن امکاناتشو و مزایاشو افزایش بدی. به قول معروف یه سایت خوب داشته باشی بهتر از 10 تا سایت در پیته ... خوب بتونی بیاریش بالا شاید همین سرمایه الانتو هر ماه از سایتت دربیاری... چه بسا بیشتر.

روی سئو سایت کار شده و بیشتر بازدید از گوگل میاد...
شما چه پیشنهاد دیگه ای میدین!!

MehdiMA
2013-12-26, 20:43
برای شروع کار جدید شاید پول و سرمایه مهم باشه اما الزام نیست
یه نفری توی خونه نشسته بوده دنبال کار می گشته
به ذهنش می رسه که بره کله پاچه فروشی آن لاین بزنه
میده براش یک سایت می زنند و میره با چند تا کله پاچه فروشی هم برای ارسال سفارش ها صحبت می کنه!

فکر می کنی هفت صد هزار تومان هزینه کرده؟

درآمد خالص این شخص الان چندین میلیون در ماه است.

با ایده ناب شروع کن

samhillt
2013-12-26, 21:21
به نظر من که سعی کنید روی همون سایتتون هزینه کنید که بازدید بالاتری بگیره

ansoft
2013-12-30, 17:34
به نظر من اصلا تو اينترنت سرمايه گذاري نكن
يكم آينده نگر باش:d

300 تومن ديگه بزار رو پولت و بده يك بالا بر بخر براي ساختمان ها و بده اجاره.
بعد از اون يكي ديگه بخر و همينطوري پيش برو از ساخت سايت و ... در اينترنت بهتره.

farshad7
2013-12-30, 18:38
سلام به همه ی عزیزان.
من یه 700 تومانی پول داشتم که می خواستم بدونم نظر شما چیه برای شروع یه کار!!
در حال حاظر یه سایت برای مدل لباس دارم که روی بیشتر کلمات صفحه 1-2 گوگل و الان بازدیدش اومده پایین و 3500-3000 می چرخه...

دوست عزیز.
با 700000 تومان خیلی کارها میتونی بکنی.این عدد اگر ذهن خلاقی داشته باشی میتونه عدد بزرگی باشه ولی اگر هدف نداری بهتره بدی یک سکه بخری بذاری بمونه تا خرج نشه.
اگر بهم بگی تهران هستی یا شهر دیگه راحت تر میتونم کمکت کنم.

profile
2013-12-31, 00:11
دوست عزیز.
با 700000 تومان خیلی کارها میتونی بکنی.این عدد اگر ذهن خلاقی داشته باشی میتونه عدد بزرگی باشه ولی اگر هدف نداری بهتره بدی یک سکه بخری بذاری بمونه تا خرج نشه.
اگر بهم بگی تهران هستی یا شهر دیگه راحت تر میتونم کمکت کنم.
تهران هستیم عزیز

ahijoon
2013-12-31, 00:26
روی سئو سایت کار شده و بیشتر بازدید از گوگل میاد...
شما چه پیشنهاد دیگه ای میدین!!

جدای از سئو ...
راحتی استفاده کاربران از قالب - افزودن امکانات مانند نرخ های مختلف - آپدیت ها - فال ها و ... اینا مواردی هست که روزانه هزاران جستجو براشون میشه ... اگر امکانات خوب و بجا و صحیح جای گذاری بشن ،‌ همون هزاران جستجو باعث میشه هزاران بازدید کننده ثابت براتون بشن.

اخبار اقتصادی مهم - اخبار هنرمندان - گالری تصاویر - حوادث جالب - نرم افزار های کاربردی و پرجستجو و ... تماما مواردی هستند که یک سایت رو موفق میکنند. چرا که موفقیت سایت در وفاداری و افزایش بازدید کنندگانش هست.

آمار و محبوبیت که رفت بالا دیگه دیگران میان سراغ شما برای کسب و کار ...

farshad7
2013-12-31, 13:35
ببین دوست عزیز متاسفانه به جای اینکه همه دنبال پیشرفت در کار باشن دنبال کار جدید هستن.
همه آدم ها تازه زمانی که دارن به جاهای خوب میرسن راه رو عوض می کنند و میرن سراغ کار دیگه ای.
ببین دوست عزیز هر کاری خوبه و میتونه پیشرفت داشته باشه و باید به همه کارها احترام گذاشت.
مثلا خیلی ها کارگرها ، آشپزها و نانوا ها رو مسخره می کنند اما خیلی ها به نان تازه ای که نانوا می پزه احتیاج دارن اما مسخرش می کنند ، کارگرها رو مسخره می کنند ولی بهترین و محکم ترین ساختمان ها به دست کارگرها ساخته میشن ، بهترین غذاها رو آشپزها میپزن ولی خیلی ها احتمالا دیدید وقتی غذا رو میخورن میگن عجب غذایی بود ولی اصلا نمیگن عجب آشپزی بود که این غذا رو درست کرد.
هرکاری قابل پیشرفت هست و لذت در کار فقط در پیشرفت حاصل میشه.
شما دوست عزیز خیلی کارها میتونی بکنی با پولت هرچند کم باشه . این که گفتم تهران هستی چون شهر خودم هست و من بیشتر با خصوصیات و مراکزش آشنا هستم.
شما این کارها رو میتونی بکنی به شرطی که راحت طلب نباشی و قصد داشته باشی از ذهن و خلاقیتت هم استفاده کنی .
من این کارهارو پیشنهاد میکنم:
1 : تو بازار تهران خیابان 15 خرداد جایی هست به نام بازار نقره فروش ها و بدلیجات که اونجا انواع مختلف قطعات تزئینی بدلیجات رو میفروشن : قیمت ها مناسب هست . شما میتونی قطعات ریز و درشت یک دست بند و یا گردنبند رو بخری و به سلیقه خودت گردنبند،دستبند و محصولات بدلی دیگه درست کنی.افرادی هستن میان خرید می کنن و زیباترین محصولات رو میسازن و با قیمت خوبی میفروشن.شاید تمامی اون متعلقات رو با قیمت 10 15 هزار تومن بخری ولی محصول نهایی میتونه قیمت 50 تا 100000 تومن پیدا کنه.پیشنهاد میکنم شما اگر بخوای این کار رو شروع کنی اول یه سرچ تو نت بزنی و نمونه های خوشگل رو عکساش رو برداری و مطابق با اونها بری و قطعات رو بخری و مونتاژ کنی.سعی کن خلاقیت داشته باشی تا پیشرفت کنی.شاید محصولی که شما بسازی از محصولات قبلی هم بهتر باشن.هدف داشته باشی موضوع حل میشه.
2 : میتونی بسته بندی راه بندازی : بزگترین مشکل در صادرات محصول تو ایران نداشتن بسته بندی شیک و مناسب هست.نه فقط برای صادرات برای داخل هم بسته بندی مهم هست.ما بهترین محصولات دنیا رو داریم ولی کشورهای دیگه این محصولات رو از ما میخرن و با بهترین بسته بندی به اسم خودشون میفروشن.ما بهترین زعفران دنیا رو داریم اما اسپانیا از ما میخره و با بهترین بسته بندی به اسم اسپانیا میفروشه.میتونی محصولات غذایی خاص رو کم کم بخری و با بسته بندی خودت بفروشی.خیلی سادست اما ما ایرانی ها همیشه کارهای آسون رو سخت میگیریم و مسخره می کنیم و هر چی سرمون هم بیاد حقمون هست.
من مدتی پیش محصولی رو دیدم که یکی ایرانی و دیگری کره ای بود : هردو یکی بودن و هیچ فرقی نداشتن . محصول ایرانی قیمتش 25000 تومان و محصول کره ای 55000 تومان بود.تنها فرقش این بود، محصول ایرانی از بسته بندی مزخرف و طلق استفاده کرده بود که شاید زیر 1000 تومن پول برده بود اما بسته بندی کره ای هم زیر 1000 تومن ما پول بسته بندی برده بود : اما اما اما محصول کره ای اینقدر بسته بندی رو زیبا انجام داده بود که تا میدیدی میخریدی ، جذب کننده بود.همونه بسته بندی 1000 تومنی 30000 تومن به قیمت محصول اضافه کرده بود.
3 : اگر طراح سایت خوبی هستی یا به طراحی آشنا هستی :
برای دیگران رایگان کار کن . برای دیگران وب سایت یا وبلاگ رایگان بساز.کار و شغل و پیشه دیگران رو تو وب سایت و وبلاگ قرار بده.هر شاخه 1 وب سایت جدا و یا وبلاگ جدا.
حتما میگی این کار دیوانگی هست و مگر بیکارم :
نه دیوانگی هست و نه بی کار هستی . به این توجه کن هرکدام از این وب سایت ها در روز 200 تا 500 بازدید داشته بشه.خوب این اعتبار شما میشه.این بازدید مال شماست در آخر.اگر 20 یا 30 سایت داشته باشی میشه بین 4000 تا 10000 بازدید . خوب اگر هنر داشته باشی میتونی از این مقدار بازدید نهایت استفاده رو ببری.در عین حال اگر هم کسی اختصاصا برای محتوای سایت مشتری بشه خوب سایت روهم میتونی بفروشی.
میدونم زحمت داره : ولی تا زحمت نکشی که نمیشه.
4 : شغل خاص : سعی کن اعتبار کسب کنی :
خیلی ها از راه حروم پولدار میشن ، اما خیلی ها نمیدونن که از راه حلال میشه بهتر پولدار شد نه زودتر . سعی کن اینقدر سالم کار کنی تا همه بهت اعتماد کنند . اون وقت تمام سرمایه دیگران مال شماست.همه با تمام وجود بهت کمک میکنن.همراهیت میکنن. همه به فکر عبور سریع هستن یک سودی بکنند و عبور کنند . سعی کن به دیگران سود برسونی تا به سود برسی.اگر مورد اعتماد دیگران باشی هر شغلی داشته باشی مقبول همه میشه و ازت حمایت می کنن در هر کاری و برای هر محصولی.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

از دوستان عزیزم برای پرحرفی معذرت خواهی میکنم اما واقعا دلم میسوزه برای خودمون .
خیلی راه های پیشرفت وجود داره اما حیف همکاری نیست و همدلی نیست.

omidina
2013-12-31, 14:07
داداش چند صد تومنم بزار روش چند روزی برو استامبول یا دبی بگرد و برگرد ایران. :) بهتر از اینه که بخوای توی نت کار کنی با این همه اعصاب خوردی.

jahangard
2014-01-04, 08:51
با عرض معذرت از همه دوستانی که نظر میدن ،
ولی از من میپرسی وارد اینترنت نشو...
این تجربه چندین ساله من تو اینترنت بود ...
امیدوارم دوستان فکر بهتری بدن

شما تجربه اتون رو يه تاپيك كنيد ديگران بهره بگيرند.
اگر هم تاپيك كردين لينكشو بديد لطفا