PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شاپ لاگر هک شده

mjmj
2011-04-15, 01:55
امروز چند تا از هاست فروش های کله گنده میگفتن شاپ لاگر هک شده:((

MedisaPPS
2011-04-15, 01:57
لطفا با عکسی چیزی ثابت کنید.

آزادی
2011-04-15, 02:05
خوب هک شده باشه،فدای سرتون بک آپ ها رو رستوری میکنن حل میشه !!! ;)

Reza
2011-04-15, 09:28
ممنون از اطلاع رسانی تون اما میشه اسم چند تا از این بالایی ها رو بفرمایید !!!

Reza
2011-04-15, 09:29
خوب هک شده باشه،فدای سرتون بک آپ ها رو رستوری میکنن حل میشه !!! ;)
ایشالا که بکاپ موجود باشه و ایشالا جدید هم باشه
متاسفانه با این عدم اطلاع رسانی دقیق از سمت شاپلاگر و عدم پاسخگویی ، فکر کنم مشکل جدی تر از این حرف ها باشه...

ahee
2011-04-15, 10:49
شاپلاگر با این اتفاق برای همیشه نابود شد:->

MedisaPPS
2011-04-15, 12:49
شاپلاگر با این اتفاق برای همیشه نابود شد:->
انشا الله که شده باشه
شاپلاگر قبل از اینم وقتی نیاز به تایید کردن محصولات رو برای فروشگاه ها گذاشته بود نابود شده بود

mjmj
2011-04-15, 14:12
لطفا با عکسی چیزی ثابت کنید.

ماهم شنیدیم از این هاست فروشا من ندیدم چیزی

m.ghalgar
2011-04-15, 15:09
مگه تثبیت شده بود که نابود بشه ؟
برای وقت خودتون بیشتر از اینا ارزش قائل بشید و دنبال سایت های رایگان نباشید !

MedisaPPS
2011-04-15, 15:11
مگه تثبیت شده بود که نابود بشه ؟
برای وقت خودتون بیشتر از اینا ارزش قائل بشید و دنبال سایت های رایگان نباشید !
دقیقا قبول دارم با سایت های رایگان به جایی نخواهید رسید

nazaninahadi
2011-04-15, 18:02
من تعجبم بیشتر از اینه که مسئولان محترم شاپلاگر سختیشون میشه بیان اینجا یه 2-3 سطر بنویسن و اطلاع رسانی کنن!
اصلا گویا کاسه ای زیر نیم کاسه هست!!!!!
و الله و اعلم

mailsender
2011-04-15, 18:07
من از همکاران نزدیکشون هستم هک نشده انتقال سرور انجام میدن
dns ست نمی شه

atabaki
2011-04-15, 19:14
با سلام
من برنامه نویس سایت شاپلاگر دات کام هستم
خبر هک شدن سایت کاملا ساختگی هست
این سایت هک نشده و مشکل ما از طرف شرکت ارائه دهنده سرور هست که متاسفانه اون شرکت بدون اطلاع قبلی سرور را down کرده و الان نه از طریق مکاتبه و نه تلفنی جوابی نمی دن
ما پیگیر رفع مشکل سرور هستیم

atabaki
2011-04-15, 19:16
من تعجبم بیشتر از اینه که مسئولان محترم شاپلاگر سختیشون میشه بیان اینجا یه 2-3 سطر بنویسن و اطلاع رسانی کنن!
اصلا گویا کاسه ای زیر نیم کاسه هست!!!!!
و الله و اعلم

هیچ کاسه ای زیر نیم کاسه نیست...

Reza
2011-04-15, 19:45
من از همکاران نزدیکشون هستم هک نشده انتقال سرور انجام میدن
dns ست نمی شه
سلام و درود
الان مدت زیادی هست که سایتشون داون شده ، می بایست قبل از انتقال سرور ، یکی از پسوندهای دامنه رو روی سرور جدید ست میکردند و بعد از ست شدن اقدام به انتقال میکردن تا برای کاربران مشکلی پیش نیاد
ضمن اینکه قبل از انتقال اطلاع رسانی نباید انجام بشه برای کاربران !؟ آقای پرهیزگاری از دوستان خوب بنده هستن اما این چندمین باره که انتقال سرور بدون هماهنگی کاربران انجام میشه!

Reza
2011-04-15, 19:46
با سلام
من برنامه نویس سایت شاپلاگر دات کام هستم
خبر هک شدن سایت کاملا ساختگی هست
این سایت هک نشده و مشکل ما از طرف شرکت ارائه دهنده سرور هست که متاسفانه اون شرکت بدون اطلاع قبلی سرور را down کرده و الان نه از طریق مکاتبه و نه تلفنی جوابی نمی دن
ما پیگیر رفع مشکل سرور هستیم
بالاخره در حال انتقال سرور هستید یا سرور بدون دلیل داون شده !؟
الان چند روزی میشه که سایت پایینه ، توی این چند روز نه جواب ایمیل دادن و نه جواب تلفن !؟ اگه اینطوره معرفی کنید تا سایر دوستان از این شرکت سرویسی خریداری نکنن که به مشکلاتی همچنین دچار بشن .

Reza
2011-04-15, 19:48
منم برنامه نویس گوگل هستم:d
ایشون آقی اتابکی برنامه نویس سایت شاپلاگر هستن... شما رو نمیدونم!

یه whois بگیر بعد الکی خودتو جای برنامه نویس هموار جا بزن شاپلاگر که سرور اختصاصی داره!!!!!!!!!!!!!!!1
سرور اختصاصی چه ربطی به جا زدن جای برنامه نویس داره

atabaki
2011-04-15, 19:57
یه whois بگیر بعد الکی خودتو جای برنامه نویس هموار جا بزن شاپلاگر که سرور اختصاصی داره!!!!!!!!!!!!!!!1

با سلام
Whois اطلاعات مربوط به یک دامین رو نشون می ده نه چیز دیگه ای

atabaki
2011-04-15, 19:58
بالاخره در حال انتقال سرور هستید یا سرور بدون دلیل داون شده !؟
الان چند روزی میشه که سایت پایینه ، توی این چند روز نه جواب ایمیل دادن و نه جواب تلفن !؟ اگه اینطوره معرفی کنید تا سایر دوستان از این شرکت سرویسی خریداری نکنن که به مشکلاتی همچنین دچار بشن .

با سلام خدمت جناب یوسفی عزیز
فعلا سرور قبلی داونه
اگه تا فردا در همین وضع بمونه ما مجبور به انتقال سرور جدید هستیم

pikaf
2011-04-15, 19:59
من واسه سرور میگم آخه شما گفتید از شرکت گرفتن
؟؟؟؟

atabaki
2011-04-15, 20:05
من واسه سرور میگم آخه شما گفتید از شرکت گرفتن
؟؟؟؟
ببینید یه شرکت ایرانی به عنوان نماینده یه شرکت خارجی این سرور رو ارائه دادن و ما متاسفانه به دیتاسنتر به طور مستقیم دسترسی نداریم
انشالله حل می شه

shopingfa
2011-04-16, 02:14
لطفا دوستان عزیزی که بدلیل مشگل داون شدن شاپلاگر اندکی تحمل خود را از دست داده اند ، شکیبا باشند .
آقای اتابکی عزیز برنامه نویس اصلی شاپلاگر و از برنامه نویسان ینام می باشند و شاپلاگر را که تلفیقی از وبلاگ و فروشگاه بود برای اولین بار در سطح ایران پیاده سازی کردند. جا داشت تمامی عزیزانی که در شاپلاگر فعالیت داشتند و بنحوی از ابتکار و زحمات شبانه روزی این استاد بزرگوار بهره جسته اند،تا کنون از ایشان قدردانی می نمودند
البته آشکار است که عدم شناخت دوستان از ایشان زمینه ساز درج مطالب بالا بوده است و مشگل داون شدن شاپلاگر ربطی به برنامه نویس ندارد
امیدواریم مشگل شاپلاگر هم که از بهترینها بوده و اعتراضات اخیردوستان عزیز نیز نشانه مقبولیت و محبوبیت سایت می باشد ، بزودی برطرف شود

ahee
2011-04-16, 10:43
لطفا دوستان عزیزی که بدلیل مشگل داون شدن شاپلاگر اندکی تحمل خود را از دست داده اند ، شکیبا باشند .
آقای اتابکی عزیز برنامه نویس اصلی شاپلاگر و از برنامه نویسان ینام می باشند و شاپلاگر را که تلفیقی از وبلاگ و فروشگاه بود برای اولین بار در سطح ایران پیاده سازی کردند. جا داشت تمامی عزیزانی که در شاپلاگر فعالیت داشتند و بنحوی از ابتکار و زحمات شبانه روزی این استاد بزرگوار بهره جسته اند،تا کنون از ایشان قدردانی می نمودند
البته آشکار است که عدم شناخت دوستان از ایشان زمینه ساز درج مطالب بالا بوده است و مشگل داون شدن شاپلاگر ربطی به برنامه نویس ندارد
امیدواریم مشگل شاپلاگر هم که از بهترینها بوده و اعتراضات اخیردوستان عزیز نیز نشانه مقبولیت و محبوبیت سایت می باشد ، بزودی برطرف شود

اگه جناب اتابکی بزرگترین برنامه نویس دنیا باشه و با بزرگترین شرکت های دنیا هم کار کرده باشه. ولی باز من حق رو به کسانی میدم که تو شاپلاگر فروشگاه ایجاد کردند و داشتن کسب در امد میکردند که با مدیریت بسیار ضعیف مدیر شاپلاگر هر هفته اتفاقی برای این سیستم به وجود میادو این عزیزان رو تو دردسر انداخته. شما خودت یکم فکر کن، کلی محصول تو فروشگاه بزاری و تازه مشتری پیدا کنی . سیستم اصلی دیگه بالا نمیاد. کلی زحمت یک شبه از بین رفت. واقعا مشکل شما فقط یک سرور هستش؟
حتما رفتید سرور های 10 هزار تومنی ماهیانه گرفتین که براتون هی مشکل پیش میاد. هی میگین شاپلاگر اولین هستش .اولین بوده اما از نظر من اخرین هم نیستش
اول اسم شرکتی که سرور ازش گرفتید رو بزارید اینجا تا سیستم های دیگه مشکلی براشون پیش نیاد. تا اونها هم کاربرانشون رو از دست ندن.
و در اخر هم مدیر شاپلاگر به جای این کار ها بیاد یکم اطلاع رسانی انجام بده. یک نامه برای تمامی اعضای شاپلاگر بنویسه . و مشکل بوجود امده رو توضیح بده.
اما فکر نکنم چنین کاری رو بخواد انجام بده./:)

shop-me
2011-04-16, 11:06
اگه جناب اتابکی بزرگترین برنامه نویس دنیا باشه و با بزرگترین شرکت های دنیا هم کار کرده باشه. ولی باز من حق رو به کسانی میدم که تو شاپلاگر فروشگاه ایجاد کردند و داشتن کسب در امد میکردند که با مدیریت بسیار ضعیف مدیر شاپلاگر هر هفته اتفاقی برای این سیستم به وجود میادو این عزیزان رو تو دردسر انداخته. شما خودت یکم فکر کن، کلی محصول تو فروشگاه بزاری و تازه مشتری پیدا کنی . سیستم اصلی دیگه بالا نمیاد. کلی زحمت یک شبه از بین رفت. واقعا مشکل شما فقط یک سرور هستش؟
حتما رفتید سرور های 10 هزار تومنی ماهیانه گرفتین که براتون هی مشکل پیش میاد. هی میگین شاپلاگر اولین هستش .اولین بوده اما از نظر من اخرین هم نیستش
اول اسم شرکتی که سرور ازش گرفتید رو بزارید اینجا تا سیستم های دیگه مشکلی براشون پیش نیاد. تا اونها هم کاربرانشون رو از دست ندن.
و در اخر هم مدیر شاپلاگر به جای این کار ها بیاد یکم اطلاع رسانی انجام بده. یک نامه برای تمامی اعضای شاپلاگر بنویسه . و مشکل بوجود امده رو توضیح بده.
اما فکر نکنم چنین کاری رو بخواد انجام بده./:)

من کلا از ادم های خود بین و خود راضی حالم بهم میخوره

من فکر میکنم این مشکلات ناشی از فشار نابه جای سیشتم *****ینگ باشه

شما مدیر یه مجموعه 2 نفری بودید ؟ ahee

به خاطر این گفتم که متوجه عمق موضوع نیستید

از مدیران شاپلاگر خواهش دارم که حتما شرکت طرف قرارداد سرور خود را همینجا اعلام کنند
واقعا پشتیبانی سرور مزخرفی داشته

در ضمن یکی این آقای shop-24 را توجیه کنه . سیاهه مفعوله نه سفیده

atabaki
2011-04-16, 12:14
جناب ahee عزیز، من چیزی نمی دونم و ادعایی هم ندارم
این مسائل همیشه وجود داره
یه موقع ما سروری را مستقیما از iweb کانادا برای یک سرویس دهنده دیگه ( نه شاپلاگر) گرفته بودیم که ماهیانه حدود 300 دلار هزینه پرداخت می کردیم
بعد از مدتی، دچار این مشکل شدیم که سرور چندین ساعت داون میشد و این مساله ادامه داشت تا ابنکه ما مشکل را به صورت تیکت ارسال کردیم
تیکت اول به گروه Plesk ارجاع داده شد
بعد گفتن که از DNS هست و باید dns Office بررسی کنن
بعد از چندین روز ارجاع دادن به بخش سخت افزاریشون و گفتن مشکل از رم بوده که این قضیه حل شد
این مسائل وجود داره
در عین حال من به کاربر حق می دم
ولی لطفا یک طرفه به قاضی نرید

ahee
2011-04-16, 14:04
جناب ahee عزیز، من چیزی نمی دونم و ادعایی هم ندارم
این مسائل همیشه وجود داره
یه موقع ما سروری را مستقیما از iweb کانادا برای یک سرویس دهنده دیگه ( نه شاپلاگر) گرفته بودیم که ماهیانه حدود 300 دلار هزینه پرداخت می کردیم
بعد از مدتی، دچار این مشکل شدیم که سرور چندین ساعت داون میشد و این مساله ادامه داشت تا ابنکه ما مشکل را به صورت تیکت ارسال کردیم
تیکت اول به گروه Plesk ارجاع داده شد
بعد گفتن که از DNS هست و باید dns Office بررسی کنن
بعد از چندین روز ارجاع دادن به بخش سخت افزاریشون و گفتن مشکل از رم بوده که این قضیه حل شد
این مسائل وجود داره
در عین حال من به کاربر حق می دم
ولی لطفا یک طرفه به قاضی نرید

جناب اقای اتابکی بنده یک طرفه به قاضی نرفتم.؟حرف شما درست.
اما با اینکار سیستم شاپلاگر زیر سوال رفته . چطور سیستم های دیگه چنین مشکلی ندارند.این مشکل فقط برای شاپلاگر باید ایجاد بشه؟ این جای سوال داره. ؟
هنوز اتفاقات قبل از عید یادمون هستش. هنوز مشکل رو بر طرف نکریدن؟.من خودم تو شاپلاگر فروشگاه داشتم . بعد از مشکلات شاپلاگر دیگه بیخیالش شدم. و برای خودم فروشگاه راه انداختم.
اگر سیستم شما چنین مشکلی داره پس بیشتر کاربران سیستم های دیگه رو مثل شما میبینن.

shoploger
2011-04-20, 02:33
سلام
بنده پرهیزکار مدیر شاپلاگر هستم.
ماشالله اینجا دوستان اکثرا لطف دارن نسبت به شخص بنده

نظرات رو خوندم

چشم

در تایید محصولات تجدید نظر می کنم.

بهتره از سرور قبلی چیزی نگم و اسمش رو نیارم که خیلی از ایشان دلخورم

اما سرور جدیدمون....
ouriran
اور ایران است