PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان عزیز

doctor.sniff
2013-12-20, 12:25
چند وقتی هست که از گوشه و کنار پیام‌هایی با مضمون‌های ناخوشایند می‌رسه که زیاد برام جالب نبوده
متاسفانه این کاربران ارتباطاتی از خودشون بر جا نگذاشته بودن که من بتونم جوابیه‌ای براشون ارسال کنم.

اخیرا هم پیامی برام ارسال شد که فکر کنم چون به شاپ کیپر هم مربوط میشه بتونم اینجا درجش کنم.

متن پیام این بود:

فکر میکردم فردی متکر و به ظاهر خیر خواه که اهل خودنمایی نیست با اینهمه دانش چه سایتی میتواند داشته باشد ؟ بیخود نیست به شاپ کیپر باد کیپر میگویند . انجمن باد

فقط خواستم به این وسیله جوابیه‌ای برای این عزیزان داشته باشم.

من نمیدونم و نشنیدم که به شاپ کیپر چی میگن یا گفته میشه و اصلا علاقه‌ای هم ندارم که پیگیرش باشم. ولی این رو در مورد خودم میتونم بگم که، نه علمی دارم و نه ادعایی، نه دنبال خودنمایی هستم و نه وقتش رو دارم.
سایتم هم چیز جالبی نیست ولی دوسش دارم، همین.
در مورد فعالیتم در شاپ کیپر هم باید بگم که،
اگر میبینید ۵۱ امتیاز کاربری دارم (که اصلا نمیدونم به چه دردی میخوره) لطف دوستان بوده
اگر میبینید جزو همراهان شدم بازهم لطف مدیران بوده و بس وگرنه به نظر خودم تفاوتی با کاربر عادی ندارم.
و اگر میبینید تو شاپ کیپر سعی میکنم فعالیت داشته باشم فقط و فقط بخاطر این بود که اینجارو فعالتر از بقیه جاها در زمینه‌های مورد علاقم دیدم.

از پیشنهاداتتون هم ممنونم، بنده نه برای کسی نویسندگی میکنم و نه برای جایی به ازای ادمین شدن پول میگیرم.
برای دل خودم مینویسم و تابحال هم ۱ دونه یقرونی از شاپکیپر نگرفتم.

soheyl_ir89
2013-12-20, 12:54
.

جناب حسینی

به قطاری سنگ می زنن که در حرکته. کی به قطار ایستاده سنگ می زنه؟

پس اگر سنگ انداختن هایی می بینید بدونید در حرکتید و این حرکتو ادامه بدید. هستن افرادی که قدر این الطاف شما رو می دونن.

Imaco
2013-12-20, 13:12
تو نیکی می کن و در دجله انداز ...

kiahost
2013-12-20, 13:46
چند وقتی هست که از گوشه و کنار پیام‌هایی با مضمون‌های ناخوشایند می‌رسه که زیاد برام جالب نبوده
متاسفانه این کاربران ارتباطاتی از خودشون بر جا نگذاشته بودن که من بتونم جوابیه‌ای براشون ارسال کنم.

اخیرا هم پیامی برام ارسال شد که فکر کنم چون به شاپ کیپر هم مربوط میشه بتونم اینجا درجش کنم.

متن پیام این بود:

من نمیدونم و نشنیدم که به شاپ کیپر چی میگن یا گفته میشه و اصلا علاقه‌ای هم ندارم که پیگیرش باشم. ولی این رو در مورد خودم میتونم بگم که، نه علمی دارم و نه ادعایی، نه دنبال خودنمایی هستم و نه وقتش رو دارم.
اگر میبینید ۵۱ امتیاز کاربری دارم (که اصلا نمیدونم به چه دردی میخوره) لطف دوستان بوده
اگر میبینید جزو همراهان شدم بازهم لطف مدیران بوده و بس وگرنه به نظر خودم تفاوتی با کاربر عادی ندارم.
و اگر میبینید تو شاپ کیپر سعی میکنم فعالیت داشته باشم فقط و فقط بخاطر این بود که اینجارو فعالتر از بقیه جاها در زمینه‌های مورد علاقم دیدم.

از پیشنهاداتتون هم ممنونم، بنده نه برای کسی نویسندگی میکنم و نه برای جایی به ازای ادمین شدن پول میگیرم.
امتیاز و این موارد که اصلا مهم نیستن.
مهم اینه که در این انجمن محتوای مفید تولید بشه.
و اینکه بتونیم در توسعه فضای اطلاعاتی اونم به زبان پارسی و بخصوص در مورد تجارت الکترونیک کمک کرده باشیم.
حرفا واستون مهم نباشه.
موفق باشید

doctor.sniff
2013-12-20, 14:09
ممنون از همه دوستان عزیزم

تشکر بسته شده؟ چرا نمیتونم تشکر کنم؟

shervin114
2013-12-20, 14:37

متن پیام این بود:

از این گونه دوستان ما هم پیام داشتیم و داریم .
ولی فقط حکم یک باد ضعیف مخالف رو دارند

mjmj
2013-12-20, 15:33
مده پاسخ به گفتار سفیهان همان بهتر به خاموشی بکوشی
مگر نشنیده ای این نکته ی نغز جواب ابلهان باشد خموشی

doctor.sniff
2013-12-21, 12:07
ممنون از همه دوستان

h.davoudi
2013-12-21, 12:52
ممنون از همه دوستان عزیزم

تشکر بسته شده؟ چرا نمیتونم تشکر کنم؟

گفتنی ها توسط دوستان گفته شده
دلیل نبود "تشکر" هم اینه که در بخش حیاط خلوط هستیم این بخش بنا به ماهیتش گزینه "تشکر" نداره.