PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای شغل آزاد گالری لوستر

mojtaba.m1373
2013-12-20, 13:43
سلام.من حدود 30 تومن ثرمایه دارم.میخوام توی دل شهر و توی یه خیابون شلوغ یه گالری لوستر و لوازم روشنایی بزنم

کسی آشنایی با این کار داره و میدونه سودش چقدر هست ماهیانه؟

به نظرتون توی یه منطقه شلوغ از نظر جمعیت باشه مغازه یا توی یه خیابون با افراد با کلاس یا توی خیابونی که رفت و آمد ماشین زیاده؟؟؟

هر راهنمایی یا نظری دارین بگین لطفا.مرسی

Imaco
2013-12-20, 15:24
اگر کنارش خدمات فنی ارائه بدید سودش خوبه ولی با 30 تومن سرمایه در بهترین جای شهر شبیه شوخی میمونه .
فقط تابلو و تجهیزات و دکوراسیون داخلی 30 تومن خرج داره . رهن مغازه و اجناس و .... چون تجربه ای در اینکار ندارید اصلا توصیه نمیشه.
جاهای شلوغ مرکز شهر برای خوراکی ( آبمیوه و بستنی و حتی فلافل به سبک سلف سرویس ، چیزی که اهواز و آبادان هست و تهران هم داره باب میشه ) خوبه . یه فلافلی بازار تهران هست 1 در 3 متر سلف سرویسی هیچ لحظه ای کمتر از سه مشتری نداره فروششو حدس بزنید . به اینا میگن کارای درامد زای مخفی و کوچیک !

mojtaba.m1373
2013-12-21, 10:41
اگر کنارش خدمات فنی ارائه بدید سودش خوبه ولی با 30 تومن سرمایه در بهترین جای شهر شبیه شوخی میمونه .
فقط تابلو و تجهیزات و دکوراسیون داخلی 30 تومن خرج داره . رهن مغازه و اجناس و .... چون تجربه ای در اینکار ندارید اصلا توصیه نمیشه.
جاهای شلوغ مرکز شهر برای خوراکی ( آبمیوه و بستنی و حتی فلافل به سبک سلف سرویس ، چیزی که اهواز و آبادان هست و تهران هم داره باب میشه ) خوبه . یه فلافلی بازار تهران هست 1 در 3 متر سلف سرویسی هیچ لحظه ای کمتر از سه مشتری نداره فروششو حدس بزنید . به اینا میگن کارای درامد زای مخفی و کوچیک !

اینجوری که شما میگی هم نیست.بیشتر از اینها هم میشه ثرمایه گذاری کنم.ولی برای شروع همین قدر کافیه.

جمعیت شهر و نوع شهر توی قیمت مغازه ها و اجناس و ... خیلی تاثیر داره.
من حساب کردم با این مقدار پول میشه یه مغازه رو پر کرد.فقط از میزان سود دهی توی ماه و مکان مغازه یکم شک دارم

farshad7
2013-12-21, 10:56
دوست عزیز وقت بخیر.
دوستمون topleader حرف منطقی زد ولی شما که نظر خودت رو میخواستی در نهایت انتخاب کنی چرا مشورت میگیری.
اینکه شما حساب کردی با 30 میلیون میشه مغازه رو پر کرد بله امکان داره ولی با چه اجناسی و با چه کیفیتی؟فکر خود مغازه و هزینه اجاره یا رهن مغازه رو هم کردی؟فکر قفسه بندی و ویترین رو کردی؟امنیت مغازه چی چون جنسای معمولا گرونی میذارن تو این نوع مغازه ای پس باید سیستم امنیتی و دوربین هم داشته باشه.اینها هم همش هزینه هست.در ضمن واردات کارهای تزئینی مدتی هست متوقف شده و مجبور هستی فقط از جنس های داخلی استفاده کنی که اونها هم محدود هست.به هر حال امیدواریم موفق باشی.
در ضمن دوست عزیز سرمایه هست نه ثرمایه.

Imaco
2013-12-21, 12:44
اینجوری که شما میگی هم نیست.بیشتر از اینها هم میشه ثرمایه گذاری کنم.ولی برای شروع همین قدر کافیه.

جمعیت شهر و نوع شهر توی قیمت مغازه ها و اجناس و ... خیلی تاثیر داره.
من حساب کردم با این مقدار پول میشه یه مغازه رو پر کرد.فقط از میزان سود دهی توی ماه و مکان مغازه یکم شک دارم

شما نیاز به مشورت ندارید .