PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست مشاوره

mortezanovin
2013-12-25, 01:16
با سلام خدمت دوستان
یه شرکت پیدا کردن که خدمات ایمیل مارکتینگ ارائه میده پنل روزانه ارسال 20000 ایمیل ماهانه 40000 تومنه می خواستم ببینم قیمتش مناسبه !!! من ازش پرسیدم با کدوم نرافزار ارسال انجام می دید گفت تحت وب انجام میشه دوستان وارد میشه در این زمینه توضیح بدن؟؟

doctor.sniff
2013-12-25, 07:52
دوست عزیز؛
اتفاقا من هم دنبال جایی هستم که بتونم ارسال ایمیل مطمئن داشته باشم البته نه بصورت Bulk بلکه بصورت Transnational می خوام ارسال ایمیل داشته باشم.

اینکه ایشون فرمودن از طریق وب میخوان این کار رو انجام بدن یا اسکریپتی نوشتن که با ایمیل سروری مطئن در تماس هست یا اینکه اون اسکریپت با SMTP مطمئنی کار میکنه.

اگر میتونید شماره تماسشون رو به من هم بدین که یه بررسی بکنم ولیکن من فعلا دارم روی www.mandrill.com بررسی میکنم.

mortezanovin
2013-12-25, 10:43
این ادرس سایتشون هست برو ببین چطوری به ما هم خبر بده hafezbazargan.com

mamal_h
2013-12-28, 14:49
این ادرس سایتشون هست برو ببین چطوری به ما هم خبر بده hafezbazargan.com

من باهاشون کار کردم . 60 هزار ایمیل من رو دزیدین و بهشون ایمیل میزدن بدون اجازه من. اثباتشم این بود که یک یاهو آیدی جدید ساختم توی اون لیست خودم گذاشتم که اگر لیست ایمیل من سو استفاده کردن بفهمم که بله دیدم این کار رو انجام میدن. به من گفتن مولتی اس ام تی پی هست که اصلا به این شکل نبود. شما یک سرور لینوکسی بگیر سی پنل نصب کن اسکریپت interspire کرک شده رایگان بذار ساعتی 200 300 تا ارسال کن درصد زیادی انباکس خواهی داشت ( در حد 40% ) اینکه گفتم 40 درصد چون 90% فقط ماله گروپ یاهو و امثال میل چیمپ هست.
در ضمن حافظ بازرگان هم همین کار رو انجام داده و شیر کرده بین همه. همه ی ایمیل های ارسالی با 1 آی پی هست و به دلیل ارسال بسیار زیاد فقط 1 درصد از لیستی که میذارین برای ارسال به مقصد میرسه. من همه این هایی که میگیم رو تست کردم. یاهو اگر 800 ایمیل به بالا در ساعت بهش ایمیل ارسال کنی یا به طور کلی آی پی رو میبره توی بلک لیست دیگه از اون آی پی هیچ ایمیل دریافت نمیشه یا اینکه از هر 100 تا 2 تا میرسه 98 تا ریحکت میشه.
عزیز حافظ بازرگان یک دزد واقعی هست که در صورتی که اینجا یوزر دارن حاضرم بیان با مدرک حرف هامو ثابت می کنم. حتی اون حسینی ... قالب قسمت پرداخت سایت من رو که 80 تومان داده بودم طراحی کرده بودن رو دزید.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

دوست عزیز؛
اتفاقا من هم دنبال جایی هستم که بتونم ارسال ایمیل مطمئن داشته باشم البته نه بصورت Bulk بلکه بصورت Transnational می خوام ارسال ایمیل داشته باشم.

اینکه ایشون فرمودن از طریق وب میخوان این کار رو انجام بدن یا اسکریپتی نوشتن که با ایمیل سروری مطئن در تماس هست یا اینکه اون اسکریپت با SMTP مطمئنی کار میکنه.

اگر میتونید شماره تماسشون رو به من هم بدین که یه بررسی بکنم ولیکن من فعلا دارم روی www.mandrill.com بررسی میکنم.

باید به این درک برسیم که مندریل و میل چیمپ که یکی هستن فقط یک خبرنامه هستن. من اعتقاد دارم میلی های که با این 2 تا ارسال میشه بیش از 95% اینباکس میشه اما ارسال به عنوان یک اسپمر نمیشه ازش استفاده کرد. در حدی که یک لیست 500 تایی ایمیل داشتی باشید بخواین هر روز به این 500 تا ایمیل بزنید جواب میده نه بخواین روز 10 20 هزار تا ایمیل به افراد مختلف بزنید. خیلی راحت جلوی شما رو میگیره.

hosien
2013-12-28, 15:10
بنده هم پیشنهاد می کنم استفاده نکنید

من هم یک پنل از ایشون گرفتم خیلی به صرفه نیست ارسالها با شکست روبرو می شوند خیلی کم ارسال صحیح داشت پنل شون

از لحاظ سرعت هم فوق العاده ضعیف عمل میکنه

بهش گفتم چرا بیشتر ایملها ارسال نمی شند می گفت اگر تصویر داشته باشه اینطوری هست ولی متنی خوبه

متنی هم ارسال کردم فایده نداشت

در کل این طور ارسالهای تحت وب ویا نمونه های آن بدرد نمی خوره

sepul.boy
2014-01-01, 15:20
ماهی 40000 تومن میشه سالی 480
شما واسه 20k می تونی میلیرلایت سالانه بگیری 198 دلار
پشتیباتیش هم دست لوکوپوک محمودزاده است
با این اکانت می تونی ارسال نامحدود داشته باشی
http://mailerlite.com

ehsanmx
2014-01-02, 11:44
سلام
من با PHPList روزانه 2400 ایمیل ارسال میکنم البته به خاطر محدودیت هاستم تعدادش کمه .... اما تقریبا همش به اینباکس میره
متن ایمیل هم در اسپم شدنش خیلی مهمه
تجربه بنده اینه که ایمیل هایی که لینک دارن اکثرا اسپم می شن. که با کوتاه کردن لینکها این مشکل کاملا برطرف می شه
موفق باشید

mortezanovin
2014-01-02, 14:45
دوستان کسی با این سایت کار کرده rayaname.net ایشون خودشون از اعضای انجمن هستند اگه کسی کار کسی بگه بازدهی داشته یا نه

malek1620
2014-01-29, 16:11
دوستانی که علاقه مند به دریافت پنل حرفه ای ارسال ایمیل تحت وب هستند میتونید قیمت ها و اطلاعات کامل رو اینجا ببینید .
http://groupsender.ir/price/panel-email

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

دوستانی که علاقه مند به دریافت پنل حرفه ای ارسال ایمیل تحت وب هستند میتونید قیمت ها و اطلاعات کامل رو اینجا ببینید .
http://groupsender.ir/price/panel-email

nicholasman206
2014-01-29, 16:17
دوست عزیز؛

آقای حسینی یه نگاه هم به این سایت بندازین. به نظر نمیرسه کلاه بردار باشه
http://www.cbitfa.com/
http://www.aparat.com/cbitfa

arashfrosh
2014-03-15, 14:32
کسی با rayaname.net کار کرده لطفا بگه

a1irez4
2014-03-15, 15:57
ببخشید دوستان هدف خاصی ندارم فقط میخوام بدونم شما که بعضی هاتون با ما کار کردید و به گفته خودتون راضی هم بودید چرا دنبال میل سرور میرید؟!
کلا من تو اینترنت ندیدم کسی به طور مدوام دو سال یا سه سال خدمات ارسال ایمیل با سرورش خوب جواب بده
ببخشید ولی یا دزد از آب در اومدن
یا بازدهی نداشت
یا بازدهی داشت و کم کم بد شد
... ؟

super web master
2014-03-27, 14:49
آقا بالاخره چی شد پس؟چیکار کنیم واسه فرستادن ایمیل انبوه مطمئن؟لطفا راهنمایی کنید!

nicholasman206
2014-03-28, 00:38
آقا بالاخره چی شد پس؟چیکار کنیم واسه فرستادن ایمیل انبوه مطمئن؟لطفا راهنمایی کنید!
من با سرور تاحالا ارسال نداشتم. اما میدونم که هم دردسر خیلی زیاده و هم معمولا جواب نمیده(حداقل بعد از یه مدتی) اما با گروه های یاهو، زیاد ارسال داشتم و جواب میده. آقای علیرضا که یه پست قبل شما پست گذاشتن. کارشون درسته، ارسال دارن. میتونین یه نمونه ارسال کنید و بازدهی رو بسنجید

yazdiran
2014-03-28, 00:50
سلام
از دوستان انجمن، آقاي عليرضا و همچنين آلفا رو دوستاني كه كار كردند ، تاييدشون كردند.ميتونيد ازشون مشورت بگيريد

موفق باشيد