PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه سایت هایی درآمدزا هستند !؟ دوستان همگی شرکت کنند ، ایده بدهند !

almaweb.ir
2013-12-27, 14:39
سلام و درورد به همه ی عزیزان شاپ کیپری....

میخواستم یک تاپیک ایجاد کنم تا در آن به بررسی سایت هایی که درآمدزا هستند بپردازیم ...

این سایت ها میتونن سایت های فیلم ، موزیک ، تفریحی ، دانلود ، آموزشی ، فروشگاهی ، خدماتی و... باشند

بنده خودم طراح وب سایت هستم ، از عهده ی هر سایتی برمیام و میتونم با بهترین کیفیت و قوی طراحی رو انجام بدم
فقط دنبال ایده هستم یا اینکه با یکی از دوستان شریک شوم

دوستان در این تاپیک تجربیات خود را بگویید ، صرفا از دور بحث نکنیم و بگیم سایت موزیک خوبه و.... !! مثلا کسانی که در زمینه موزیک یا فروشگاهی فعالیت کردن بیان و تجربایت م مزاریا و معایب رو بگن ، تاپیک خوبی میشه و میتونیم ایده های خوب از هم بگیریم

cd30
2013-12-27, 14:47
به نظر این جانب الان سایت طراحی قال وردپرس توی بورس هست چوم همه می خوان سایت بزنن و پولدار شن که نمی شن...
شما بهتر بید در حیطه خودتون کار و بازاریابی رو انجام بدید...

almaweb.ir
2013-12-27, 15:38
به نظر این جانب الان سایت طراحی قال وردپرس توی بورس هست چوم همه می خوان سایت بزنن و پولدار شن که نمی شن...
شما بهتر بید در حیطه خودتون کار و بازاریابی رو انجام بدید...

بله این کارو انجام میدیم ( فعالیت اصلیمونه !! )

لندن 2012
2013-12-27, 15:46
هر کاری تخصصی بشه و ایده داشته باشید موفق خواهید شد.

cd30
2013-12-27, 15:51
بله این کارو انجام میدیم ( فعالیت اصلیمونه !! )
پس بهتر شاخه شاخه نکنید که ۀخرش همه شاخه های می شکنه و فقط تنه می مونه..

moj1rayaname
2013-12-27, 16:14
سایتی که نسبت به رقبا ترافیک زیادی داشته باشد..
و بازدید کننده های سایت دلیلی برای دوباره آمدن داشته باشند

almaweb.ir
2013-12-27, 16:32
هر کاری تخصصی بشه و ایده داشته باشید موفق خواهید شد.

بله مرسی از نظرتون ، 100درصد همینه منم میخوام مرتبط با تخصصم باشه ، مثلا من تخصصم طراحیه ، میتونم یک فروشگاه شیک طراحی کنم یا یک سایت موزیک و...

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

سایتی که نسبت به رقبا ترافیک زیادی داشته باشد..
و بازدید کننده های سایت دلیلی برای دوباره آمدن داشته باشند

مصلا چه سایتی !!؟

پس بهتر شاخه شاخه نکنید که ۀخرش همه شاخه های می شکنه و فقط تنه می مونه..

خیلی زیبا بود
برنامه خیلی دارم برای سایتم
میخوایم تا 8 ماه دیگه مثل هاست ایران در همه زمینه ها و بصورت خیلی قوی کار کنیم

moj1rayaname
2013-12-27, 16:43
مثلا چه سایتی !!؟

شما میخواین مثل هاست ایران باشین - رقیب شماست..
باید کاربران دلیلی داشته باشند که از سیستم شما استفاده کنند

بدون دلیل اگر باشد ، قطعا غیر حرفه های ها مشتری شما میشه و بعد از این که هوش و حواسشون سرجاش اومد ، مقایسه میکنند و سیستم رو به مقصد هاست ایران ترک میکنند ..

مثلا میخواهید یک سایت مشابه وبگذر راه اندازی کنید

باید اول سرور قدرتمند اجاره کنید
اسکریپت روان و سریع طراحی کنید
نواقص وبگذر رو توی سرویس خودتون برطرف کنید
و از سادگی دوری نکنید

اینجا من دلیلی دارم که بجای استفاده از وبگذر از سیستم شما استفاده کنم.. ( بخاطر سرور پرسرعت و بدون قطعی ، و بعضی امکانات برتری که دارد . مثلا من 1 کد توی سایتهام بزارم ولی توی سرویس شما برای تمامی سایتهام آمار جدا نشون بده یا مقایسه کنه و ... )

توی اینترنت ایران بهترین کارها ، تجاری سرگرمی هست .. روی این سبک سایتها تمرکز کنید بخاطر اینکه دردسر کمی داره

شما اگه هاستینگ راه اندازی کنید ، شب و روزتون میشه تیکت و پشتیبانی تلفنی و .. فوق العاده سخته

mehr-dad
2013-12-27, 16:54
سایت تفریحی خوبه ولی برای درآمدزایی بالا باید اوایل کلی هزینه نویسنده بدی یا 24 ساعته تو نت باشی !

hosien
2013-12-27, 16:58
به نظر من به غیر از سایت تفریحی آدم یک فروشگاه اینترنتی داشته باشه و با فعالیت حساب شده به درآمد میرسه

almaweb.ir
2013-12-27, 17:56
شما میخواین مثل هاست ایران باشین - رقیب شماست..
باید کاربران دلیلی داشته باشند که از سیستم شما استفاده کنند

بدون دلیل اگر باشد ، قطعا غیر حرفه های ها مشتری شما میشه و بعد از این که هوش و حواسشون سرجاش اومد ، مقایسه میکنند و سیستم رو به مقصد هاست ایران ترک میکنند ..

مثلا میخواهید یک سایت مشابه وبگذر راه اندازی کنید

باید اول سرور قدرتمند اجاره کنید
اسکریپت روان و سریع طراحی کنید
نواقص وبگذر رو توی سرویس خودتون برطرف کنید
و از سادگی دوری نکنید

اینجا من دلیلی دارم که بجای استفاده از وبگذر از سیستم شما استفاده کنم.. ( بخاطر سرور پرسرعت و بدون قطعی ، و بعضی امکانات برتری که دارد . مثلا من 1 کد توی سایتهام بزارم ولی توی سرویس شما برای تمامی سایتهام آمار جدا نشون بده یا مقایسه کنه و ... )

توی اینترنت ایران بهترین کارها ، تجاری سرگرمی هست .. روی این سبک سایتها تمرکز کنید بخاطر اینکه دردسر کمی داره

شما اگه هاستینگ راه اندازی کنید ، شب و روزتون میشه تیکت و پشتیبانی تلفنی و .. فوق العاده سخته
ممنون و ممنون
بله ، من خودم کلا همینجوری ام یا یه کاریو انجام نمیدم یا درست حسابی انجام میدم

ناگفته نماند ! ما داریم رو یک پروژه و سیستم آموزش برنلمه نویسی کار میکنیم که ایدش واسه اولین بار تو ایران داره اجرا میشه
ایشالا بعدا آشنا میشید !!

به نظر من به غیر از سایت تفریحی آدم یک فروشگاه اینترنتی داشته باشه و با فعالیت حساب شده به درآمد میرسه

آره فروشگاه مد نظر خودمم هست
تفریحی خییییلی زمان بره تا به درآمد برسی

ولی فروشگاهی که محصولاتش ماله خودت باشه !!
مثل دیجی کالا
که البته سرمایه بسیار میخواد و زمان بر هست تا جا بیوفته !!

سایت تفریحی خوبه ولی برای درآمدزایی بالا باید اوایل کلی هزینه نویسنده بدی یا 24 ساعته تو نت باشی !

آره میدونم دردسر زیاد داره
باز موزیک بهتره و کاربردی تره ! ولی باید لینک اول گوگل باشی تو سرچا وگرنه بدرد نمیخوره !

1yaser
2013-12-27, 18:08
وقتی می خوای از جایی بپری چند قدم میری عقب بعد میدوی و می پری... هرچقدر این چند قدم که عقب میری بیشتر باشه (دورخیز بیشتری داشته باشی) مقدار پرشت بیشتره. زیاد فرقی نمی کنه کار چی باش. مهم اینه بهتر و با انگیزه تر اجرا بشه.

almaweb.ir
2013-12-27, 18:28
وقتی می خوای از جایی بپری چند قدم میری عقب بعد میدوی و می پری... هرچقدر این چند قدم که عقب میری بیشتر باشه (دورخیز بیشتری داشته باشی) مقدار پرشت بیشتره. زیاد فرقی نمی کنه کار چی باش. مهم اینه بهتر و با انگیزه تر اجرا بشه.
فوق العاده بود !

سـعید
2013-12-27, 20:40
سلام
الان نه جمله شاعرانه ای به ذهنم میرسه که بخوام روت تاثیر بزارم .. نه بازار خراب فروشگاه های اینترنتی دل و دماغ دعوت کسی رو به این اشفته بازار برام باقی گذاشته ..

فقط یک چیزی !! اولین لحظه که تاپیکت رو دیدم گفتم این دوستمون !! همون که پارالل کار می کرد .. با اشتیاق لینک های امضاتو زدم ... ولی ذوقم کور شد . چون احساس کردم از چند ماه پیش که اولین بار این لینک هاتو زده بودم پیشرفتی تو سایتهات نبوده .. در این لحظه هم که یکیش دان هست :
http://almaweb.ir/

برای توسعه همین کاریهایی که داری تلاش کن ..

من چند سال پیش در بازار بلور فروشان شوش در پاساژ نور مغازه بسیار زیبایی داشتم برای فروش سرویس چینی . یک میز بزرگ با پارچه رومیزی ساتن سفید وسط مغازه بود . دورش 4 تا صندلی فوق راحت . مغازه با 18 عدد لامپ متال مثل روز روشن بود و نگینی بود تو پاساژ نور ! . دکور پشت طبقات همه اینه و طبقات همه شیشه 10 میل بود .. بر مغازه یک شیشه فلوت یک تکه بزرگ بود جلوش یک میز ! با همان رومیزی سفید ! اب سرد کن و چای و قهوه برای مشتری اماده بود . فقط پدر و مادر عروس کافی بود اونجا بشینه ! دیگه پا نمی شد بره مغازه دیگه .. کولر روبروش .. نور مطبوع . سرویس چینی ها رو هم چیده بودیم روی میز با وسایل کامل و دید عالی برای تست !! ( تو سه سال که اون مغازه رو داشتم فروش هام از روزی 0 تومان تا روزی 5 میلیون متغیر بود ! همه نقدی و مشتری خونه دار ! نه عمده و چکی !
( ببخشید طولانی شد خواستم جو رو بدونی )

ماه 8 و 9 هر سال یا محرم هر سال ما فروشمون شدیدا افت می کرد . من شروع می کردم به ور رفتن و گیر دادن به مغازه ! به شاگرد م .. به در و دیوار ... نکنه نورش کمه ؟ نکنه جامون بده ؟ نکنه اله ؟ نکنه بله ؟
یه روز یک حاج اقایی که از بزرگای صنف بود حرف قشنگی بهم زد گفت تو تو بازار خرابی طاقتت تاب میشه و شروع به تقلای بیخودی می کنی ! توکل بر خدا کن ! به جای ور رفتن و هزینه .. همین جا بشین و منتظر باش !! بازار بر می گرده ... !

و من یاد گرفتم و الان با اینکه امسال بازار خرابی 8 و 9 از 6 شروع شده دیگه دل نگران و ملتهب نیستم .

شما الان همین حالو داری ! درسته ؟ فقط یادت باشه کار اصلیتو فدای ایجاد کسب و کار جدید نکنی ! خودت رو درگیر چیزی نکن که تو ر از کار اصلیت بندازه !

شاد باشید..

omidina
2013-12-27, 21:37
همه کارها خوب هستند به شرطی که درست و با برنامه انجام شوند.

ببین استارتر عزیز من تجربه های زیادی هم تو وب و هم تو بازار حقیقی دارم. مواردی رو دیدم که فک کردم به دردت بخوره چون عکس آواتارتم اگه عکس خودت باشه که معلومه چندین سالی از ما جوانتری و هنوز خیلی جا برای پیشرفت داری. اول اینکه اگه بخوای یک شبه ره 100 ساله بری هیچوقت موفق نمیشی. بلند پروازی خوبه و من خودم بسیار آدم بلند پروازیم ولی بلند پروازی غیر اصولی گاهی کلا از صحنه تجارت حذفت میکنه. مثلا من از این جملت خیلی خوشم نیومد "میخوام 8 ماهه بشم مثل هاست ایران" واقعا فکر نمیکنی اگه میشد 8 ماهه تبدیل به هاست ایران شد تا الان خیلی ها شده بودند هاست ایران. علاوه بر اون در زمینه هاستیگ اعتبار خیلی مهمه که مطمئنا 8 ماه اعتبار در مقابل سالها اعتبار هاست ایران و یا شرکتهای مشابه چیز خاصی نیست. انتخاب زمان نامناسب برای هدف گذاری یکی از دلایل شکسته. مثلا وقتی میگی 8 ماهه پس انتظار خودت اینه که 8 ماهه خیلی پیشرفت کنی ولی اگه 8 ماه و شد و شما حتی 1 دهم هاست ایران نشدی چی؟ اونوقت همه انگیزتو برای ادامه از دست میدی. ولی اگه میگفتی مثلا میخوام تا 2 سال آینده تبدیل بشم به یکی از هاستینگهای قوی ایران مطمئنا هنوز تا دو سال این انگیزه رو داشتی تا پیشرفت کی. البته بازم به نظر من شما میتونی 8 ماهه مثل هاست ایران بشی ولی فک میکنم باید هزینه حداقل چند صد میلیونی صرف کنی.
مورد بعدی اینکه یعنی چی که برام فرقی نمیکنه فروشگاه بزنم یا سایت فیلم یا موزیک یا تفریحی؟ به جمله اول من توجه کن و دنبال کاری برو که بتونی درست انجامش بدی
بنابراین اگه فک میکنی واقعا طراح قالب خوبی هستی خوب با برنامه همینو شروع کن و مطمئن باش اگه تا 8 ماه به جایی برسی که ماهی بتونی مثلا 10 الی 20 تا سفارش طراحی قالب بگیری درامد قابل توجهی میشه برات.
ضمنا از لابلای حرفات معلومه که عجله داری برای رسیدن به پول :) ولی خیلی عجله نکن، بعضی وقتا لاکپشت زودتر از خرگوش از خط پایان میگذره :)

موفق باشی.

iranamir
2013-12-27, 21:46
سایتهای فروشگاهی همیشه دارای درامد خوبی بوده اند

mostafa.136214
2013-12-27, 22:15
با سلام
سایت فروش مقالات انگلیسی به همراه ترجمه فارسی آن به خصوص اگر مترجم خوب داشته باشید و یک تیم خوب تشکلیل بدین که مقالات درخواستی هم ارائه بدین درآمد بسیار خوبی خواهد داشت

mjmj
2013-12-27, 23:47
چند روز پیش با یک نفر صحبت میکردم سایت آگهی برای خرید فروش و اجاره مسکن زده بود
گفت فایل میفروشم
گفتم چه فایلی
گفت ثبت آگهی خرید فروش اجاره رایگان زدم و هرکسی که ملکش را در سایت من ثبت میکنه مشخصات اون طرف را(نسبت به منطقه و تعدادثبت شدها) میفروشم به بنگاه داران اون منطقه
ایده خوبی بود
میتونی یه همچین چیزی بزنی و یک گزینه فروش فایل هم درج کنی

moj1rayaname
2013-12-28, 00:10
گفت فایل میفروشم
گفتم چه فایلی
گفت ثبت آگهی خرید فروش اجاره رایگان زدم و هرکسی که ملکش را در سایت من ثبت میکنه مشخصات اون طرف را(نسبت به منطقه و تعدادثبت شدها) میفروشم به بنگاه داران اون منطقه
ایده خوبی بود

این هم ایده خوبی هست

almaweb.ir
2013-12-28, 00:23
سلام
الان نه جمله شاعرانه ای به ذهنم میرسه که بخوام روت تاثیر بزارم .. نه بازار خراب فروشگاه های انیترنتی دل و دماغ دعوت کسی رو به این اشفته بازار برام باقی گذاشته ..

فقط یک چیزی !! اولین لحظه که تاپیکت رو دیدم گفتم این دوستمون !! همون که پارالل کار می کرد .. با اشتیاق لینک های امضاتو زدم ... ولی ذوقم کور شد . چون احساس کردم از چند ماه پیش که اولین بار این لینک هاتو زده بودم پیشرفتی تو سایتهات نبوده .. در این لحظه هم که یکیش دان هست :

من چند سال پیش در بازار بلور فروشان شوش در پاساژ نور مغازه بسیار زیبایی داشتم برای فروش سرویس چینی . یک میز بزرگ با پارچه رومیزی ساتن سفید وسط مغازه بود . دورش 4 تا صندلی فوق راحت . مغازه با 18 عدد لامپ متال مثل روز روشن بود و نگینی بود تو پاساژ نور ! . دکور پشت طبقات همه اینه و طبقات همه شیشه 10 میل بود .. بر مغازه یک شیشه فلوت یک تکه بزرگ بود جلوش یک میز ! با همان رومیزی سفید ! اب سرد کن و چای و قهوه برای مشتری اماده بود . فقط پدر و مادر عروس کافی بود اونجا بشینه ! دیگه پا نمی شد بره مغازه دیگه .. کولر روبروش .. نور مطبوع . سرویس چینی ها رو هم چیده بودیم روی میز با وسایل کامل و دید عالی برای تست !! ( تو سه سال که اون مغازه رو داشتم فروش هام از روزی 0 تومان تا روزی 5 میلیون متغیر بود ! همه نقدی و مشتری خونه دار ! نه عمده و چکی !

ماه 8 و 9 هر سال یا محرم هر سال ما فروشمون شدیدا افت می کرد . من شروع می کردم به ور رفتن و گیر دادن به مغازه ! به شاگرد م .. به در و دیوار ... نکنه نورش کمه ؟ نکنه جامون بده ؟ نکنه اله ؟ نکنه بله ؟
یه روز یک حاج اقایی که از بزرگای صنف بود حرف قشنگی بهم زد گفت تو تو بازار خرابی طاقتت تاب میشه و شروع به تقلای بیخودی می کنی ! توکل بر خدا کن ! به جای ور رفتن و هزینه .. همین جا بشین و منتظر باش !! بازار بر می گرده ... !

و من یاد گرفتم و الان با اینکه امسال بازار خرابی 8 و 9 از 6 شروع شده دیگه دل نگران و ملتهب نیستم .

شما الان همین حالو داری ! درسته ؟ فقط یادت باشه کار اصلیتو فدای ایجاد کسب و کار جدید نکنی ! خودت رو درگیر چیزی نکن که تو ر از کار اصلیت بندازه !

شاد باشید..

مررسی ! خیلی خیلی جالب بود . آره منم همش به خودم میگم ک باید خاکشو بخوری و... الانم بازار واقا خرابه
آره ، سایت رو فعلا آف کردیم

میخوایم چند ماه دیگر یک دفعه بترکونیم !!
شاید با یک برند دیگر....
چون جدیدا یک آلماوب دیگر آمده و اگه دوتامون بخوایم فعالیت کنیم بد میشه ، دنبال اسمم ! ولی دوتا سوپرایز بزرگ دارم که به موقعش رو میکنم واستون!

Marketing
2013-12-28, 00:23
گفت فایل میفروشم
گفتم چه فایلی
ایده خوبی بود

سلام
آدرس سایتش چیه؟؟

almaweb.ir
2013-12-28, 00:30
همه کارها خوب هستند به شرطی که درست و با برنامه انجام شوند.

ببین استارتر عزیز من تجربه های زیادی هم تو وب و هم تو بازار حقیقی دارم. مواردی رو دیدم که فک کردم به دردت بخوره چون عکس آواتارتم اگه عکس خودت باشه که معلومه چندین سالی از ما جوانتری و هنوز خیلی جا برای پیشرفت داری. اول اینکه اگه بخوای یک شبه ره 100 ساله بری هیچوقت موفق نمیشی. بلند پروازی خوبه و من خودم بسیار آدم بلند پروازیم ولی بلند پروازی غیر اصولی گاهی کلا از صحنه تجارت حذفت میکنه. مثلا من از این جملت خیلی خوشم نیومد "میخوام 8 ماهه بشم مثل هاست ایران" واقعا فکر نمیکنی اگه میشد 8 ماهه تبدیل به هاست ایران شد تا الان خیلی ها شده بودند هاست ایران. علاوه بر اون در زمینه هاستیگ اعتبار خیلی مهمه که مطمئنا 8 ماه اعتبار در مقابل سالها اعتبار هاست ایران و یا شرکتهای مشابه چیز خاصی نیست. انتخاب زمان نامناسب برای هدف گذاری یکی از دلایل شکسته. مثلا وقتی میگی 8 ماهه پس انتظار خودت اینه که 8 ماهه خیلی پیشرفت کنی ولی اگه 8 ماه و شد و شما حتی 1 دهم هاست ایران نشدی چی؟ اونوقت همه انگیزتو برای ادامه از دست میدی. ولی اگه میگفتی مثلا میخوام تا 2 سال آینده تبدیل بشم به یکی از هاستینگهای قوی ایران مطمئنا هنوز تا دو سال این انگیزه رو داشتی تا پیشرفت کی. البته بازم به نظر من شما میتونی 8 ماهه مثل هاست ایران بشی ولی فک میکنم باید هزینه حداقل چند صد میلیونی صرف کنی.
مورد بعدی اینکه یعنی چی که برام فرقی نمیکنه فروشگاه بزنم یا سایت فیلم یا موزیک یا تفریحی؟ به جمله اول من توجه کن و دنبال کاری برو که بتونی درست انجامش بدی
بنابراین اگه فک میکنی واقعا طراح قالب خوبی هستی خوب با برنامه همینو شروع کن و مطمئن باش اگه تا 8 ماه به جایی برسی که ماهی بتونی مثلا 10 الی 20 تا سفارش طراحی قالب بگیری درامد قابل توجهی میشه برات.
ضمنا از لابلای حرفات معلومه که عجله داری برای رسیدن به پول :) ولی خیلی عجله نکن، بعضی وقتا لاکپشت زودتر از خرگوش از خط پایان میگذره :)

موفق باشی.

مرسی خیلی ممنونم !!

نه نه نه !! منظوره منو اشتباه متوجه شدید !! دوستان اشتباه برداشت نکنید
منظورم این نبود که مثل هاست ایران بشم !! من کجا اووونا کجا !! گفتم که 8 ماه دیگر فعالیت خودمونو آغاز میکنیم و مانند هاست ایران در همه ی زمینه ها مثل طراحی و گرافیک و اس ام اس و هاست و سئو و.... فعالینت میکنیم !
منظورم این بود ، شاید خدماتمون گشترده ترم بشه
ولی کیفیت رو خیلی میبریم بالا مخصوصا کارهای طراحی رو
الان رو نگاه نکنید فعلا کار خودمو استاپ کردم تا چند وقت دیگه !

با سلام
سایت فروش مقالات انگلیسی به همراه ترجمه فارسی آن به خصوص اگر مترجم خوب داشته باشید و یک تیم خوب تشکلیل بدین که مقالات درخواستی هم ارائه بدین درآمد بسیار خوبی خواهد داشت

آره باید خوب باشه ، و همچنین اینکه پروژه ترجمه بگیری انجام بدی!

سایتهای فروشگاهی همیشه دارای درامد خوبی بوده اند

اگر یک محصول تک و جالب باشه خیلی خوب میشه !!

لندن 2012
2013-12-28, 00:34
اگر یک محصول تک و جالب باشه خیلی خوب میشه !!

قیمت مناسب رو یادتون رفت

almaweb.ir
2013-12-28, 00:40
قیمت مناسب رو یادتون رفت
بله اون که از الزاماته !!

zamin
2013-12-28, 02:29
یک بنده خدائی 4-5 سالی تو نت جولان گر خوبی بود من هم براش کار میکردم نام نمیبرم کی بود و نمیگم که چرا الان نیست
یک سبک خواص داشت
توانائی ها:
برنامه نویس و الگوریتم نویس فوق العاده ای بود. عاشق ور رفتن با گوگل هم بود شاید از من بپرسین نقطه قوتش چی بود میگم الگوریتم های احتمالی گوگل رو از چند وقت قبل از ارائه حدس میزد و خودشو آماده میکرد
ضعف ها:
سیستم فروشگاهی بزرگی داشت و کلی فروش
جالب اینه که وقتی رو منبر میرفت خودش برای کارمندها بیان میکرد که در فلان موقع از سال فروش افت میکنه و به این دلایل ولی یک چیز خیلی جالب که من میدیدم خودش اینو اصلا فراموش میکرد در اون مواقع که فروش میمود پائین انگار فراموش میکرد که این یک عمر عادیه و اکثرا میدونن و به همین خاطر خودشو به آب و آتیش میزد و جالب اینکه وقتی فروش برمیگشت به حالت عادی خودش حداقا 1/4 فروش بالاتر از حد انتظار بود چون اعتقاد داشت هیچ وقت فروش کم نیست و به بیان ساده تر فروش همیشه هست ولی تقسیم میشه چرا همش مال ما نباشه شاید دیدی خودخواهانه باشه ولی امروزه فهمیدم که در تجارت باید خودخواه بود
اینو با دیدن مطلب شما برام یاد آوری شد یادش بخیر چه دورانی بود دلار 1000 تومن برای سروراش پی میکرد هی روزگار........

multisms
2013-12-28, 04:51
بهتره با استفاده از جدول و نمودار چند مدل مختلف سایت رو از جوانب مختلف و درآمدی بررسی کنیم ...

mpirata
2013-12-28, 12:58
تجربه نشون داده اگر قبل از راه اندازی یه سایت، فقط یک روز فکر کنید و بگردید، میتونید ایده ی نویی رو پیاده سازی کنید
اگر همه چیز ok باشه و فعالیتتون رو به صورت جدی و تخصصی (متمرکز) ادامه بدید، در بدبینانه ترین حالت ممکن شما بین یک سال تا یکسال و نیم، سایتی پیشرو تو زمینه ی تخصصی خودتون هستید و این یعنی درآمد بالا

almaweb.ir
2013-12-28, 15:20
تجربه نشون داده اگر قبل از راه اندازی یه سایت، فقط یک روز فکر کنید و بگردید، میتونید ایده ی نویی رو پیاده سازی کنید
اگر همه چیز ok باشه و فعالیتتون رو به صورت جدی و تخصصی (متمرکز) ادامه بدید، در بدبینانه ترین حالت ممکن شما بین یک سال تا یکسال و نیم، سایتی پیشرو تو زمینه ی تخصصی خودتون هستید و این یعنی درآمد بالا

مرسی بله همینطوره

یک بنده خدائی 4-5 سالی تو نت جولان گر خوبی بود من هم براش کار میکردم نام نمیبرم کی بود و نمیگم که چرا الان نیست
یک سبک خواص داشت
توانائی ها:
برنامه نویس و الگوریتم نویس فوق العاده ای بود. عاشق ور رفتن با گوگل هم بود شاید از من بپرسین نقطه قوتش چی بود میگم الگوریتم های احتمالی گوگل رو از چند وقت قبل از ارائه حدس میزد و خودشو آماده میکرد
ضعف ها:
سیستم فروشگاهی بزرگی داشت و کلی فروش
جالب اینه که وقتی رو منبر میرفت خودش برای کارمندها بیان میکرد که در فلان موقع از سال فروش افت میکنه و به این دلایل ولی یک چیز خیلی جالب که من میدیدم خودش اینو اصلا فراموش میکرد در اون مواقع که فروش میمود پائین انگار فراموش میکرد که این یک عمر عادیه و اکثرا میدونن و به همین خاطر خودشو به آب و آتیش میزد و جالب اینکه وقتی فروش برمیگشت به حالت عادی خودش حداقا 1/4 فروش بالاتر از حد انتظار بود چون اعتقاد داشت هیچ وقت فروش کم نیست و به بیان ساده تر فروش همیشه هست ولی تقسیم میشه چرا همش مال ما نباشه شاید دیدی خودخواهانه باشه ولی امروزه فهمیدم که در تجارت باید خودخواه بود
اینو با دیدن مطلب شما برام یاد آوری شد یادش بخیر چه دورانی بود دلار 1000 تومن برای سروراش پی میکرد هی روزگار........

چه جالب !!
با این قدرت معلوم نیس چجوری از پا دراومده !!

بهتره با استفاده از جدول و نمودار چند مدل مختلف سایت رو از جوانب مختلف و درآمدی بررسی کنیم ...

والا نمیشه تشخیص داد...

zamin
2013-12-28, 16:36
چه جالب !!
با این قدرت معلوم نیس چجوری از پا دراومده !!
از پا در نیومد رفت خارج البته میشه گفت در اومد هزینه نگهداری سرور از 4500 بشه 12 تومن و.....

mehdiastro
2013-12-28, 23:06
از پا در نیومد رفت خارج البته میشه گفت در اومد هزینه نگهداری سرور از 4500 بشه 12 تومن و.....

این چنین افرادی چرا هیچ موقع در ایران جای ندارند ؟

ممنون از دوستان به خاطر نظر هاشون
واقعا روحیم عوض شد و انرژیم چندین برابر

omidariyan
2013-12-29, 01:49
از نظر من کسب در آمد در ایران از نت نیاز به اعصاب پولادین،دستان قدرتمند و جیب پر داره...

almaweb.ir
2013-12-30, 03:46
از نظر من کسب در آمد در ایران از نت نیاز به اعصاب پولادین،دستان قدرتمند و جیب پر داره...

واقا همینطوره ، جیب پرپول برای تبلیغ انبوه ، + جمع آوری نیروی قوی

moji69
2013-12-30, 04:46
کاملا تایید میشه اینو که ما رفتیم توی کار فهمیدیم ولی اولش به نظرم باید برای همه زمینه های کارت نیروی قوی داشته باشی و دومی هم اعصاب پولادین

almaweb.ir
2013-12-30, 15:06
کاملا تایید میشه اینو که ما رفتیم توی کار فهمیدیم ولی اولش به نظرم باید برای همه زمینه های کارت نیروی قوی داشته باشی و دومی هم اعصاب پولادین

:) همین سایت تفریحیتونو میگید ؟

ansoft
2013-12-30, 16:31
سلام
سايت من در زمينه فروش فايل هست

با اينكه تا الان زياد روش كار نكردم و تا الان 30 تا فايل براي فروش گذاشتم بعضي روز ها فروش تا 4 بار هم ميرسه

مطمئنم اگر 200 تا فايل بريزم تو سايت درآمدش چند برابر ميشه

iran.meshop
2013-12-30, 17:30
سلام
الان نه جمله شاعرانه ای به ذهنم میرسه که بخوام روت تاثیر بزارم .. نه بازار خراب فروشگاه های انیترنتی دل و دماغ دعوت کسی رو به این اشفته بازار برام باقی گذاشته ..

شاد باشید..

آقا سعید گل من خیلی از شخصیت شما خوشم میاد . آدم بزرگ و بزرگواری هستید . اینکه وقت میذارید و برای کساییکه اصلا نمی شناسیدشون کلی تایپ می کنید یعنی به اونها ارزش میدید و این یعنی به خودتون ارزش میدید . واقعا دمتون گرم

درسته منم گاهی از کسادی اعصابم خرد میشه اما همون لحظه و در همون ایام می بینم مثلا یکی از رقبا داره خوب میفروشه پس این نشون میده یه جای کار من ایراد پیدا کرده . حالا یا تلاشم کم شده یا تبلیغاتم کم شده یا قیمت هام بالاست یا هر چی . حرف شما رو قبول دارم که نباید سریع آدم خودش رو ببازه و به فکر تغییر شغل باشه و خودش رو ناراحت کنه چون به قول شما بازار بالا پایین داره اما اینکه بشینیم و دست رو دست بذاریم هم خیلی خوب نیست بهتره تو این مواقع ما هم تلاشمون رو بیشتر کنیم تا حداقل پیش وجدان خودمون راحت باشیم

سـعید
2013-12-30, 17:45
آقا سعید گل من خیلی از شخصیت شما خوشم میاد . آدم بزرگ و بزرگواری هستید . اینکه وقت میذارید و برای کساییکه اصلا نمی شناسیدشون کلی تایپ می کنید یعنی به اونها ارزش میدید و این یعنی به خودتون ارزش میدید . واقعا دمتون گرم

درسته منم گاهی از کسادی اعصابم خرد میشه اما همون لحظه و در همون ایام می بینم مثلا یکی از رقبا داره خوب میفروشه پس این نشون میده یه جای کار من ایراد پیدا کرده . حالا یا تلاشم کم شده یا تبلیغاتم کم شده یا قیمت هام بالاست یا هر چی . حرف شما رو قبول دارم که نباید سریع آدم خودش رو ببازه و به فکر تغییر شغل باشه و خودش رو ناراحت کنه چون به قول شما بازار بالا پایین داره اما اینکه بشینیم و دست رو دست بذاریم هم خیلی خوب نیست بهتره تو این مواقع ما هم تلاشمون رو بیشتر کنیم تا حداقل پیش وجدان خودمون راحت باشیم

سلام
ممنون از لطفی که به بنده دارید .
منهم با دست روی دست گذاشتن مخالفم .. ولی وقتی همه کار های لازم رو کردید و نتیجه گیری ضعیف بود باید کمی رو هم به شانس و قسمت کاسبی مربوط دونست . امروز و فردا رقیب و همسایه ما خوب میفروشه .. پس فردا ما ! اگه همش رقیب فروخت و ما نفروختیم مشکلی هست یا اون داره زیر فروشی می کنه .. یا ما بد اخلاقی کردیم و مشتری ثابت نداریم .. یا دلایل دیگه ..
ولی بحث تغییر شغل برای مشاغلی که زیر سه سال از ایجادشون میگذره اشتباهه ! مگه اینکه جهشی برای بالاتر رفتن وجود داشته باشه . یعنی کار رو ارتقا بدیم . وگرنه کسب و کار های معمولی برای شناخته شدن به زمان نیاز دارن و ما عجول هستیم ..

جدای از این حرفها از هفته اینده و بعد از این تعطیلات !! دوباره بازار جون میگیره . دوباره گردش مالی برای چند ماه افزایش پیدا میکنه و با وجود پول در گردش بیشتر ؛ تمام فروشگاه ها بیشتر می فروشن ؛ همان فروشگاه ها برای تبلیغات بیشتر اقدام می کنند ؛ همان تبلیغات چی ها برای خرید مواد اولیه تبلیغاتشون بیشتر خرج می کنن و خانواده همان مواد اولیه فروش میاد و از همان فروشگاه اولی که می خواد تبلیغ بده خرید می کنه !!

ما باید چشم انتظار این گردش های مالی کوچک در جامعه باشیم .. فقط کافیه در این چنین مواقعی که در ایران بین ماه های 10 هر سال تا 2 سال بعد در اوج خودش قرار داره با چشم و گوش باز اماده باشیم . کالاهای مناسب داشته باشیم . تمرکز روی فروش و البته گرفتن سود داشته باشیم و حواسمون شیش دنگ جمع باشه !!
معمولا سر مستی هر اوج بازاری تو ایران تا ماه 7 سال بعد دووم میاره و از 8 به انتظار و تا 9 به بی طاقتی منجر میشه ! . هر چد که امسال زد و از 6 پنچر شد !!

iran.meshop
2013-12-30, 18:04
سلام
منهم با دست روی دست گذاشتن مخالفم .. ولی وقتی همه کار های لازم رو کردید و نتیجه گیری ضعیف بود باید کمی رو هم به شانس و قسمت کاسبی مربوط دونست . امروز و فردا رقیب و همسایه ما خوب میفروشه .. پس فردا ما ! اگه همش رقیب فروخت و ما نفروختیم مشکلی هست یا اون داره زیر فروشی می کنه .. یا ما بد اخلاقی کردیم و مشتری ثابت نداریم .. یا دلایل دیگه ..
ولی بحث تغییر شغل برای مشاغلی که زیر سه سال از ایجادشون میگذره اشتباهه ! مگه اینکه جهشی برای بالاتر رفتن وجود داشته باشه . یعنی کار رو ارتقا بدیم . وگرنه کسب و کار های معمولی برای شناخته شدن به زمان نیاز دارن و ما عجول هستیم ..

جدای از این حرفها از هفته اینده و بعد از این تعطیلات !! دوباره بازار جون میگیره . دوباره گردش مالی برای چند ماه افزایش پیدا میکنه و با وجود پول در گردش بیشتر ؛ تمام فروشگاه ها بیشتر می فروشن ؛ همان فروشگاه ها برای تبلیغات بیشتر اقدام می کنند ؛ همان تبلیغات چی ها برای خرید مواد اولیه تبلیغاتشون بیشتر خرج می کنن و خانواده همان مواد اولیه فروش میاد و از همان فروشگاه اولی که می خواد تبلیغ بده خرید می کنه !!

ما باید چشم انتظار این گردش های مالی کوچک در جامعه باشیم .. فقط کافیه در این چنین مواقعی که در ایران بین ماه های 10 هر سال تا 2 سال بعد در اوج خودش قرار داره با چشم و گوش باز اماده باشیم . کالاهای مناسب داشته باشیم . تمرکز روی فروش و البته گرفتن سود داشته باشیم و حواسمون شیش دنگ جمع باشه !!
معمولا سر مستی هر اوج بازاری تو ایران تا ماه 7 سال بعد دووم میاره و از 8 به انتظار و تا 9 به بی طاقتی منجر میشه ! . هر چد که امسال زد و از 6 پنچر شد !!

بله درسته

البته روال کار مغازه با فروشگاه اینترنتی زمین تا آسمون فرق داره و اصلا نمیشه مقایسه کرد . هر کدوم تبلیغات مناسب خودش رو می طلبه و ماه های کسادیش فرق می کنه

مثلا مغازه دار ها معمولا شب عید می ترکونند اما برای فروشگاه های اینترنتی اسفند هم یک ماه هست مثل بقیه در عوض مغازه ها مثلا توی محرم ممکنه کارشون بخوابه ولی فروشگاه اینترنتی نه

البته به فروشگاه اینترنتیش و نوع محصولاتی هم که میفروشه بستگی داره

ordibehesht
2013-12-30, 18:16
دوست عزیز
من خودم با سایتی کار میکنم که 9 سال سابقه فعالیت آموزشی داره و روزانه تا 50 هزار بازدید رو به خودش اختصاص داده ، بعد از 9 سال فعالیت یه سری سایت تو این دو سه سال گذشته اومدن هر پستی ما میذاریم میذارن تو سایشون که البته چون سایتشون تفریحیه و موضعات مختلفی رو شامل میشه بازدیدشون خیلی بیشتره و در اینصورت ما که تولید کننده محتوا هستیم شاید تو صفحه دوم گوگل بیفتیم اما اونا اولین لینک سئو و... هم در حد تمام و کمال رعایت کردیم
نتیجه اینکه سایت ا»وزشی لزوما نمیتونه درامدزا باشه ما 9 سال تجریشو داریم و هر روزم داریم پست جدید میذاریم بازدیدمونم بالاست اما درامد آنچنانی نداریم
در زمینه فروشگاهم که 4 ساله سابقه داریم بد نیست اما مشکل اینترنته میدونی چیه ؟ اینکه مثل مغازه نیست که اگر این مغازه نداشت شما 4 تا خیابون باید بری و نگران ترافیک و جا پارک و اینا باشید یه سرچ که بزنی 1000 تا رکورد براش میاد به محض اینکه مشکلی برای سایت پیش بیاد تعدادی مشتری از دست میدی و البته خب گیر پست و شرکتهیا واسطه و ... هم هستی
بنابراین اگر میخواهید فعالیتی درامدزا روی اینترنت داشته باشید باید بدونید هیچوقت نباید به عنوان شغل اصلی و منبع درامد اصلی روش حساب کنید و بهش تکیه کنید برای شغل دوم بد نیست

iran.meshop
2013-12-30, 19:10
دوست عزیز
من خودم با سایتی کار میکنم که 9 سال سابقه فعالیت آموزشی داره و روزانه تا 50 هزار بازدید رو به خودش اختصاص داده ، بعد از 9 سال فعالیت یه سری سایت تو این دو سه سال گذشته اومدن هر پستی ما میذاریم میذارن تو سایشون که البته چون سایتشون تفریحیه و موضعات مختلفی رو شامل میشه بازدیدشون خیلی بیشتره و در اینصورت ما که تولید کننده محتوا هستیم شاید تو صفحه دوم گوگل بیفتیم اما اونا اولین لینک سئو و... هم در حد تمام و کمال رعایت کردیم
نتیجه اینکه سایت ا»وزشی لزوما نمیتونه درامدزا باشه ما 9 سال تجریشو داریم و هر روزم داریم پست جدید میذاریم بازدیدمونم بالاست اما درامد آنچنانی نداریم
در زمینه فروشگاهم که 4 ساله سابقه داریم بد نیست اما مشکل اینترنته میدونی چیه ؟ اینکه مثل مغازه نیست که اگر این مغازه نداشت شما 4 تا خیابون باید بری و نگران ترافیک و جا پارک و اینا باشید یه سرچ که بزنی 1000 تا رکورد براش میاد به محض اینکه مشکلی برای سایت پیش بیاد تعدادی مشتری از دست میدی و البته خب گیر پست و شرکتهیا واسطه و ... هم هستی
بنابراین اگر میخواهید فعالیتی درامدزا روی اینترنت داشته باشید باید بدونید هیچوقت نباید به عنوان شغل اصلی و منبع درامد اصلی روش حساب کنید و بهش تکیه کنید برای شغل دوم بد نیست

موافق نیستم از اینترنت میشه به عنوان شغل اصلی هم استفاده کرد

به نظر چیزی که در اینترنت و فروش اون خیلی تاثیر گذار هست گذاشتن وقت و سرمایه روی کار هست یعنی باید حرفه ای برخورد کنی با کارت و جدی بگیریش

Leader
2013-12-30, 19:29
پیشنهاد من سایت های خدماتی هستند
مثل : طراحی وب - طراحی بنر - خدمات وبمستری - ...
یعنی چیزی که سیر تا پیازش با خود شما باشه
این درآمدش با درآمدی که از سیستم های همکاری در فروش و پاپ اپ و ... دارید متفاوته :)

moj1rayaname
2013-12-30, 19:42
من هر روزم با دیروزم فرق داره
پس دوباره نظرمو میگم :دی

اول از همه چند مساله بسیار مهمی وجود داره که با درصد مشخص کردم چقدر اهمیت داره

سرمایه ( 70% ) ( خیلی مهم هست که سرمایه کارتون چقدره - میتونید با یه کار گروهی مثلا 10 نفره و سرمایه 30 میلیون تومنی استارت بزنید - به دفتر کار بزرگ و چندین کار رو همزمان کنار هم شروع کنید )
ایده ( 90% ) ( باید ایده های جدید داشته باشید و هر روز برای کاری که شروع کردید ایده جدیدی سعی کنید ارائه بدید و برای ایده های خوب برنامه ی عملی کردن بریزید )
کار تیمی و غیر انفرادی (100% ) ( حتما کار تیمی موفق تر از انفرادی هست و توی این شکی نیست بهتره یه گروه "خوب" تشکیل بدید با آدمای عاقل و شاداب و غیر عاشق )
اراده ( 100% ) یعنی برای کارهای بزرگ اراده بزرگ می خواهید و نباید بترسید ( مثلا یه شرکت بزنید و تیم تشکیل بدید )
پشت کار ( 100% ) ( سحر خیز باشید و کارهای اداری و مساله های نا امید کننده امیدتونو از دست ندید چون باعث میشه ایده نداشته باشید و دلسرد بشید و. .. )

HiddenLife
2013-12-30, 19:57
به نظر من در حال حاضر اگر کسی بتونه ایده ی تازه ای رو در اینترنت پایه گذاری کنه سایتش به سرعت پیشرفت میکنه و به درآمد می رسه .
حالا احتیاجی هم نیست که در در کل جهان ایده ی تازه ای باشه ؛ همین که تو ایران جزئ اویل ها باشه خودش خیلیه ...

خود من دارم روی چند تا سایت ایده محور کار میکنم ، البته با مشغله ی زیادی که دارم ، فرصت نمیکنم تا به سرعت تکمیلش کنم و این خیلی بده ! چون یک نظر هست که میگه : مهم این نیست که شما ایده ای داشته باشی ، مهم اینه که در چه زمانی بتونی به انجام برسونیش چون مطمئن باش در زمانی که شما داری به ایده ات فکر میکنی ، یک نفر دیگه هم داره به همون ایده فکر میکنه و مهم ترین پارامتر ، سرعت انجام کاره !

اگر هم بخوام چند تا نمونه مثال بزنم ، میشه به شبکه تبلیغات (http://anetwork.ir/) و پونیشا (http://ponisha.ir/) اشاره کرد.

iran.meshop
2013-12-30, 20:05

سرمایه ( 70% ) ( خیلی مهم هست که سرمایه کارتون چقدره - میتونید با یه کار گروهی مثلا 10 نفره و سرمایه 30 میلیون تومنی استارت بزنید - به دفتر کار بزرگ و چندین کار رو همزمان کنار هم شروع کنید )
ایده ( 90% ) ( باید ایده های جدید داشته باشید و هر روز برای کاری که شروع کردید ایده جدیدی سعی کنید ارائه بدید و برای ایده های خوب برنامه ی عملی کردن بریزید )
کار تیمی و غیر انفرادی (100% ) ( حتما کار تیمی موفق تر از انفرادی هست و توی این شکی نیست بهتره یه گروه "خوب" تشکیل بدید با آدمای عاقل و شاداب و غیر عاشق )
اراده ( 100% ) یعنی برای کارهای بزرگ اراده بزرگ می خواهید و نباید بترسید ( مثلا یه شرکت بزنید و تیم تشکیل بدید )
پشت کار ( 100% ) ( سحر خیز باشید و کارهای اداری و مساله های نا امید کننده امیدتونو از دست ندید چون باعث میشه ایده نداشته باشید و دلسرد بشید و. .. )

عزیز جان با سی میلیون چطور میشه دفتر بزرگ زد و دم و تشکیلات؟

moj1rayaname
2013-12-30, 20:08
عزیز جان با سی میلیون چطور میشه دفتر بزرگ زد و دم و تشکیلات؟
کسی که مدیریت بلد باشه با 5 میلیون میتونه بزنه 25 میلیون هم اضافه میمونه

iran.meshop
2013-12-30, 20:17
کسی که مدیریت بلد باشه با 5 میلیون میتونه بزنه 25 میلیون هم اضافه میمونه

حرفی دیگه ندارم آقای مدیر ببخشید مزاحم شدم

moj1rayaname
2013-12-30, 20:30
نباید گنده کرد ، اگه به دفتر زدنه تجربشو دارم و دفتر چیزی جز میزو صندل و مبل و بعضی تابلوها نیست ، قرار نیست تولیدی باشه که :دی
و فرض هم بر این هست که تمامی نفرات حداقل 1 لب تاپ یا سیستم خودشون دارند ..
خلاصه نباید کار رو سخت و بزرگ نشون داد

iran.meshop
2013-12-30, 20:43
نباید گنده کرد ، اگه به دفتر زدنه تجربشو دارم و دفتر چیزی جز میزو صندل و مبل و بعضی تابلوها نیست ، قرار نیست تولیدی باشه که :دی
و فرض هم بر این هست که تمامی نفرات حداقل 1 لب تاپ یا سیستم خودشون دارند ..
خلاصه نباید کار رو سخت و بزرگ نشون داد

دوست عزیزم من نمی دونم شما در کدام شهر زندگی می کنی اما در تهران برای گرفتن یک دفتر 45 متری (اونم نه اداری بلکه مسکونی با موقعیت اداری) حداقل باید 40 میلیون رهن کامل برای یک محله متوسط بدی اون وقت شما چطوری میگی با 5 میلیون یه دفتر بزرگ بگیریم؟؟؟

سـعید
2013-12-30, 20:46
موافق نیستم از اینترنت میشه به عنوان شغل اصلی هم استفاده کرد

به نظر چیزی که در اینترنت و فروش اون خیلی تاثیر گذار هست گذاشتن وقت و سرمایه روی کار هست یعنی باید حرفه ای برخورد کنی با کارت و جدی بگیریش

هر دو نظر بالا درست هست ordibehesht و iran.meshop

ولی واقعا درامد کامل از اینترنت وقتی زندگی داشته باشی و زن و بچه سخته .. حداقل باید گفت حرکت از صفرش خیلی سخته .. بیشتر کسانی که در این موقعیت ها موفق هستند سرمایه های خیلی زیادی دارن .. خیلهاشون در سنین کم وارد شدن و حرکتشون بعد از سالها به جایی رسید که می تونه یک زندگی رو بچرخونه ...

iran.meshop
2013-12-30, 20:46
هر دو نظر بالا درست هست ولی واقعا درامد کامل از اینترنت وقتی زندگی داشته باشی و زن و بچه سخته .. حداقل باید گفت حرکت از صفرش خیلی سخته .. بیشتر کسانی که در این موقعیت ها موفق هستند سرمایه های خیلی زیادی دارن .. خیلهاشون در سنین کم وارد شدن و حرکتشون بعد از سالها به جایی رسید که می تونه یک زندگی رو بچرخونه ...

بله صد در صد برای موفقیت زود بازده در اینترنت دو عامل خیلی مهمه = یکی تجریه و تخصص و دومی سرمایه خوب و لازم در غیر اینصورت خیر مگر اینکه به قول شما آسته آسته بری جلو و عجله ای برای کسب درآمد بالا نداشته باشی

البته الان هم رقابت از چند سال پیش که ما شروع کردیم خیلی سخت تر شده اون موقع در زمینه کاری من به تعداد انگشتان یک دست هم سایت تخصصی نبود

سـعید
2013-12-30, 20:51
دوست عزیزم من نمی دونم شما در کدام شهر زندگی می کنی اما در تهران برای گرفتن یک دفتر 45 متری (اونم نه اداری بلکه مسکونی با موقعیت اداری) حداقل باید 40 میلیون رهن کامل برای یک محله متوسط بدی اون وقت شما چطوری میگی با 5 میلیون یه دفتر بزرگ بگیریم؟؟؟

در رشت هم میشه با 5 تا 10 تومن پیش و 400 یا 500 تومان اجاره یه دفتر کوچیک گرفت ولی برای دفتر بزرگ یا رهن کامل جای خوب 50 تا 100 تومن لازمه ... یه دفتر 60 متری با دو تا اتاق و یک سرویس و یک ابدارخانه کوچک رو میشه با 5 تومن تا 8 تومن تهیه کرد ولی اجاره میره بالای 500 تومان .. برای شروع خوبه ولی در تهران واقعا با این اعداد نمیشه .. در عوض در تهران میشه یک اتاق از یک دفتر رو براحتی پیدا کرد .. چیزی که در شهر های دیگه باب نیست و این میتونه برای یک شروع با سرمایه کم کمک کنه .

moj1rayaname
2013-12-30, 22:27

نخیر تهران نیستم ولی از دوستانم تهران هم دفتر دارن قبلا هم زنجان بودن .. همچین مبلغی خرج اجاره دفتر نکردن .. حتما شما با جدیت دنبال این کار نبودید ...
اگه مساحت بزرگ شرط حرفم نبود ، زرنگ باشی میتونی مفت دفتر گیر بیاری .. حتما باید اینم دلیل بیارم .. راحت نیست ولی دیدم که میگم ..
من کلا تهران لازم نمیبینم دفتری زده بشه و فعالیت اینترنتی انجام بشه .. تهران شهرستان هم داره شهرستان جای ارزون هم داره

iran.meshop
2013-12-30, 22:44
نخیر تهران نیستم ولی از دوستانم تهران هم دفتر دارن قبلا هم زنجان بودن .. همچین مبلغی خرج اجاره دفتر نکردن .. حتما شما با جدیت دنبال این کار نبودید ...
اگه مساحت بزرگ شرط حرفم نبود ، زرنگ باشی میتونی مفت دفتر گیر بیاری .. حتما باید اینم دلیل بیارم .. راحت نیست ولی دیدم که میگم ..
من کلا تهران لازم نمیبینم دفتری زده بشه و فعالیت اینترنتی انجام بشه .. تهران شهرستان هم داره شهرستان جای ارزون هم داره

آقا بیخیال یعضی مواقع میگن بهترین جواب سکوت است . جواب من به شما فقط تاپیک رو به انحراف میکشونه . بیخیال حاجی جون . موفق باشی

Sa2jaD
2014-01-02, 02:24
سلام

ارادت به همه
البته من عددی نیستم و نظر تخصصی ندارم
ولی به نطر شخص بنده اگه موقع کسادی کار دنبال رفع ایرادات یا بهتر سازی اونا باشیم
موقع افزایش گردش مالی با افزایش حداقل 10درصدی فروش روبرو خواهیم بود.

almaweb.ir
2014-01-06, 04:23

بسیار مفید بود ! مرسی
متاسفانه مشکل من نداشتن سرمایه هست + کم بودن نمونه کار !

به همین علت کلا کارمو متوقف کردم و دارم پشت قضیه کار میکنم (همکاری با شرکت ها و.. )
و دارم رزومه ای قوی برای خودم درت میکنم

تا یه روووزی ، با برندی جدید ! سبکی جدید و قوی وارد بازار شم !!

به نظر من در حال حاضر اگر کسی بتونه ایده ی تازه ای رو در اینترنت پایه گذاری کنه سایتش به سرعت پیشرفت میکنه و به درآمد می رسه .
حالا احتیاجی هم نیست که در در کل جهان ایده ی تازه ای باشه ؛ همین که تو ایران جزئ اویل ها باشه خودش خیلیه ...

خود من دارم روی چند تا سایت ایده محور کار میکنم ، البته با مشغله ی زیادی که دارم ، فرصت نمیکنم تا به سرعت تکمیلش کنم و این خیلی بده ! چون یک نظر هست که میگه : مهم این نیست که شما ایده ای داشته باشی ، مهم اینه که در چه زمانی بتونی به انجام برسونیش چون مطمئن باش در زمانی که شما داری به ایده ات فکر میکنی ، یک نفر دیگه هم داره به همون ایده فکر میکنه و مهم ترین پارامتر ، سرعت انجام کاره !

اگر هم بخوام چند تا نمونه مثال بزنم ، میشه به شبکه تبلیغات (http://anetwork.ir/) و پونیشا (http://ponisha.ir/) اشاره کرد.

مرسی !
بله ، اتفاقا پونیشا از ایده ها و نام هایی هست که من همیشه مثال زدمش برای اطرافیان !!
ولی شبکه تبلیغات نه ، ایده ی خوبی بود ، ولی خیلیا تجربه بدی از تبلیغ درش داشتن و میشه ازش بعنوان یک برند مشهور و نه محبوب یاد کرد !

ولی واقعا درامد کامل از اینترنت وقتی زندگی داشته باشی و زن و بچه سخته .. حداقل باید گفت حرکت از صفرش خیلی سخته .. بیشتر کسانی که در این موقعیت ها موفق هستند سرمایه های خیلی زیادی دارن .. خیلهاشون در سنین کم وارد شدن و حرکتشون بعد از سالها به جایی رسید که می تونه یک زندگی رو بچرخونه ...

بله ، رشد تو اینترنت یکم سخته !
تو بازار اگه زیاد محبوب نباشی و.. زیاد مهم نیست ! تقریبا میشه گفت کی به میه ؟ طرف میاد جنسو میبینه و اگه خوب دونست خرید میکنه ،(البته بعضی مشاغل )
ولی متاسفانه میخوان یک خرید اینترنتی کنن.....

اصلا خودمو میگما ! من بخام تو نت خرد کنم فورا میرم سراغ 2 یا سه سایت ، مثلا دیجی کالا و فینال و... !!

بنظر من مردم واسه کارهای خدماتی پول نمیدن! مشتری داشتم 5 تومن پول لپ تاپ و گوشیش بوده ولی 700 تومن پول سایت رو به زوووووور میده !
مردمه ما در قبال پول جنس میخوان !! به خدمات ، زیاد بها نمیدن ! مگر اینکه بدونن سود خیلی خوبی براشون داره !!
قبول دارید ؟

sasan_blue
2014-01-06, 04:26
بین المللی فعالیت کنید. مخصوصا خدمات آنلاین یا نوشتن مقالات آموزشی

almaweb.ir
2014-01-06, 04:40
بین المللی فعالیت کنید. مخصوصا خدمات آنلاین یا نوشتن مقالات آموزشی

اینم حرفیه ، بنظرم باید زبان قوی و سواد بالا داشته باشیم ! و بعد هم مشکلات پرداخت و... نداشته باشیم !

و از همه مهم تر یک ایده ی فولادین !!

بنظر من 10 برابر سرعت رشد بالاتر از کار داخل ایرانه....

ما الان سایت های خارجی ای میبینیم بالای چندین میلیون یوزر و یازدید دارن ، ولی تو ایران چی ؟

ordibehesht
2014-01-06, 13:44

کاری که درامد شما گیر یک هارد و هاست و فیلترینگ و پست و اینماد و عوامل دیگه و قطعی و وصلی اینترنت باشه حتی اگر ماهی 10 20 میلیون تومنم درامد داشته باشه باز نمیشه روش حساب کرد ، کاری میتونه بعنوان شغل اصلی باشه که شما در نهایت گیر یک مرجع متولی صدور مجوز و نظارت باشید و به لحاظ فنی نیز دسترسی و تعمیر به دست خودتان باشد ، اگر ایران نبود با توجه به رشد تکنولوژیهای ارتباطی و مقایسه هزینه ها صد در صد فعالیت اینترنتی بهترین شغل و پر درامد ترین میبود اما اینجا ایرانه پس با احترام به نظر دوستان نظر من اینه که با این شرایط و روال فعالیت اینترنتی نمیتونه منبع درامد اصلی بشه حتیا گر از این طریق صاحب خونه و ماشین و ... شده باشید

almaweb.ir
2014-01-10, 18:48
دوستان عزیز..... اولین تبلیغ بنده در زمینه طراحی وب سایت ! http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=43756

ممنون میشم ببینید و نظراتونو بگید....

ضمنا این تاپیک رو هم ادامه بدیم نزاید بخوابه ! :)

almaweb.ir
2014-05-08, 05:10
دوستان فروشگاه زیورآلات چقدر میتونه درآمدزا باشه ؟ نسبت به فروشگاه های دیجیتال و فروش فیلم و...

AdsGroup.iR
2014-05-08, 10:19
بنظرم اینجا اگه کسی ایده خوبی داشته باشه هیچوقت بهتون نمی گه ..و دوسداره خودش انجامش بده..

yazdiran
2014-05-08, 10:54
بنظرم اینجا اگه کسی ایده خوبی داشته باشه هیچوقت بهتون نمی گه ..و دوسداره خودش انجامش بده..

سلام و عرض ادب
اگر کسی ایده ای خاص داشته باشه و خودش بتونه و بخواد انجامش بده،ممکنه اینجا معرفیش نکنه،اما
ممکنه کسی ایده ای داشته باشه ولی توان انجامش رو نداشته باشه یا به تنهایی نتونه انجامش بده
ممکنه یه سایت موفقی رو کسی اینجا معرفی کنه و مفید باشه
ممکنه یه پیشنهاد داده بشه که جرقه اولیه یه پروژه موفق باشه
و....

موفق باشید

almaweb.ir
2014-05-23, 13:43
سلام و عرض ادب
اگر کسی ایده ای خاص داشته باشه و خودش بتونه و بخواد انجامش بده،ممکنه اینجا معرفیش نکنه،اما
ممکنه کسی ایده ای داشته باشه ولی توان انجامش رو نداشته باشه یا به تنهایی نتونه انجامش بده
ممکنه یه سایت موفقی رو کسی اینجا معرفی کنه و مفید باشه
ممکنه یه پیشنهاد داده بشه که جرقه اولیه یه پروژه موفق باشه
و....

موفق باشید

ممنونم بله همینطوره
بنظرم اگر در زمینه معرفی ایده های خارج هم صحبت کنیم خوبه
میتونیم از اونا ایده بگیریم !! مثل همین پونیشا و....
تاپیک بزنم یا همینجا ... ؟