PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرویس ارسال پیامک شاپینگفا

shopingfa
2011-04-16, 21:56
قول داده بودیم که :
فروشگاههای شاپینگفا در مرحله بعدی به سامانه ارسال اسمس مجهز خواهد گردید
و اینک سر قولمان هستیم

خوشحالیم باطلاع دوستان عزیز برسانیم که فروشگاه ساز رایگان شاپینگفا از امروز به سامانه ارسال پیامک مجهز گردید و خریداران فروشگاههای زیر مجموعه شاپینگفا به محض ثبت سفارش خرید ، پیامکی حاوی دریافت سفارش توسط فروشگاه و با آدرس اختصاصی فروشگاه مربوطه دریافت خواهند کرد

tlove
2011-04-16, 22:10
این چه جوری فعال می شه چون برای من که کار نمی کنه

Reza
2011-04-16, 22:17
ممنون از خدماتی که ارائه میدید
امیدوارم با حمایت کاربران و کیفیت خوب سرویس هایی که ارائه میدید ، موفق باشید . به نظرم اگه این پیامک هم برای خریدار و هم برای فروشنده ارسال بشه خیلی عالی میشه

shopingfa
2011-04-16, 22:45
ممنون از خدماتی که ارائه میدید
امیدوارم با حمایت کاربران و کیفیت خوب سرویس هایی که ارائه میدید ، موفق باشید . به نظرم اگه این پیامک هم برای خریدار و هم برای فروشنده ارسال بشه خیلی عالی میشه
به دیده منت
حتما از پیشنهاد بجا و مناسبتان استقبال و تا دقایقی دیگر اسمس های ارسالی از طرف شاپینگفا نه تنها برای خریداران بلکه برای مدیران محترم فروشگاه نیز ارسال خواهد شد تا بلافاصله از سفارشات فروشگاه خود مطلع گردند

shopingfa
2011-04-16, 22:48
این چه جوری فعال می شه چون برای من که کار نمی کنه
دوست گرامی فعال است
کافیست یک خرید بصورت آزمایشی از فروشگاه خود انجام دهید (البته شماره همراه خود را در سبد خرید درج نمائید ) تا اسمس بصورت خودکار ارسال گردد

shopingfa
2011-04-16, 23:11
با توجه به پیشنهاد مناسب و بجای راهبر محترم ،سرویس پیامک که فقط جهت اطلاع رسانی خریداران در نظر گرفته شده بود، برای مدیران فروشگاهها نیز فعال و از این پس هر سفارش خرید در شاپینگفا هم برای خریدار و هم برای مدیر فروشگاه بصورت پیامک ارسال خواهد شد

tlove
2011-04-16, 23:16
دوست گرامی فعال است
کافیست یک خرید بصورت آزمایشی از فروشگاه خود انجام دهید (البته شماره همراه خود را در سبد خرید درج نمائید ) تا اسمس بصورت خودکار ارسال گردد
آقا خیلی ممنون کاملا درسته امیدوارم تا آخر همینجور پیگیر و نوآور باشید
اگه تعداد قالبها هم افزایش یابد خیلی عالی می شود

آزادی
2011-04-16, 23:20
قول داده بودیم که :
فروشگاههای شاپینگفا در مرحله بعدی به سامانه ارسال اسمس مجهز خواهد گردید
و اینک سر قولمان هستیم

خوشحالیم باطلاع دوستان عزیز برسانیم که فروشگاه ساز رایگان شاپینگفا از امروز به سامانه ارسال پیامک مجهز گردید و خریداران فروشگاههای زیر مجموعه شاپینگفا به محض ثبت سفارش خرید ، پیامکی حاوی دریافت سفارش توسط فروشگاه و با آدرس اختصاصی فروشگاه مربوطه دریافت خواهند کرد

این شد یه چیزی !!! یعنی سرویس های دیگر هم باید چنین چیزی داشته باشند.

seller
2011-04-16, 23:41
آقا واقعا دستتون درد نکنه
به نظر می رسه شاپینگفا اومده تا کسی نتونه باهاش رقابت کنه
ما منتظر خدمات جدید شما هستیم

Reza
2011-04-17, 00:32
با توجه به پیشنهاد مناسب و بجای راهبر محترم ،سرویس پیامک که فقط جهت اطلاع رسانی خریداران در نظر گرفته شده بود، برای مدیران فروشگاهها نیز فعال و از این پس هر سفارش خرید در شاپینگفا هم برای خریدار و هم برای مدیر فروشگاه بصورت پیامک ارسال خواهد شد
برای اولین باره که چنین سرعت عمل و چنین پیشنهادپذیری رو در ایران می بینم!
امیدوارم تا به آخر همینجوری باشید که اگه باشید قطعا بی نشیر خواهید بود

seller
2011-04-17, 00:36
آیا این امکان وجود داره که تو خریدهای پستی هم این sms زده شه؟
پیک آوران الان چنین امکانی داره؟

tlove
2011-04-17, 00:38
!
ا قطعا بی نشیر خواهید بود
چی بی نشیر !!!!!

shopingfa
2011-04-17, 00:56
آیا این امکان وجود داره که تو خریدهای پستی هم این sms زده شه؟
پیک آوران الان چنین امکانی داره؟
در سرویس خرید پستی رایگان فعلی چنین امکانی در نظر گرفته نشده ولی در تدارک ارتقاء سیستم خریدپستی هستیم که امکانات بی نظیری در آن مد نظر قرار گرفته ولیکن تا عملی شدن آن ماهها زمان نیاز است

as87
2011-04-17, 01:02
برای اولین باره که چنین سرعت عمل و چنین پیشنهادپذیری رو در ایران می بینم!
امیدوارم تا به آخر همینجوری باشید که اگه باشید قطعا بی نشیر خواهید بود
اگر به هزينه‌هاي طرح هم فكر كرده باشن خيلي عالي هست.
اگر از فروشنده گرفته بشه كه من شايد دوست نداشته باشم اين مبلغ كه حداقل 32 تومن هست براي هر سفارش رو بپردازم.
اگر هم هديه شاپينگفا به كاربرهاش باشه كه مبلغ نجومي در اينده خواهد بود و به احتمال 95% بعد از يه مدت كنسل ميشه.

seller
2011-04-17, 01:04
در سرویس خرید پستی رایگان فعلی چنین امکانی در نظر گرفته نشده ولی در تدارک ارتقاء سیستم خریدپستی هستیم که امکانات بی نظیری در آن مد نظر قرار گرفته ولیکن تا عملی شدن آن ماهها زمان نیاز است

انشالله که به زودی نظاره گر کاری قوی از شما باشیم تا وضعیت آشفته cod کلا اصلاح بشه چون من که دل خوشی از هیچیک از COD ها ندارم

shopingfa
2011-04-20, 17:47
اگر به هزينه‌هاي طرح هم فكر كرده باشن خيلي عالي هست.
اگر از فروشنده گرفته بشه كه من شايد دوست نداشته باشم اين مبلغ كه حداقل 32 تومن هست براي هر سفارش رو بپردازم.
اگر هم هديه شاپينگفا به كاربرهاش باشه كه مبلغ نجومي در اينده خواهد بود و به احتمال 95% بعد از يه مدت كنسل ميشه.
دوست عزیز
بر این باوریم که گندم برداشت شده از زمین زراعی را میبایست در بهار کاشت تا در فصل برداشت بتوان درو کرد
شاپینگفا هر هزینه ای را برای ارائه سرویس های مناسب متقبل خواهد شد چرا که سیاست های شرکت تجارت الکترونیک پیک آوران فراتر از فروشگاهدهی رایگان بوده و مطمئنیم هزینه های فعلی با ارائه سرویس های خوب و منظم به کاربران عزیز ، جبران و در آینده بستر مناسبی برای کاربران و رشد و شکوفائی شرکت فراهم خواهد نمود. (فروشگاهدهی رایگان شاپینگفا و سرویس خرید پستی رایگان پیک آوران تنها دو طرح از چندین طرح پنجساله شرکت میباشد )
ضمنا لازم بذکر است که در سرویس پیامک محدودیت هائی هم برای ارسال در نظر گرفته شده که فعلا اجرا نمیشود و با افزایش فروش کاربران با تمایل شخصی قادر به شارژ پیامک طبق تعرفه دولتی خواهند بود

tlove
2011-04-20, 18:21
انشاءالله موفق باشید

ali1369
2011-06-28, 02:02
با سلام خدمت مدیریت خوب شاپینگفا

یه پیشنهاد :اگه smsi که برای فروشنده میاد شماره تلفن سفارش دهنده هم توش باشه دیگه عالی تر میشه چون در هر جا که آدم باشه تا sms اومد سریع به فرد سفارش دهنده یه زنگم میزنی که سفارشتو گرفتم و حسابی خریدار حال میکنه

و یک سوال:من در سایت پارسیان اک سایت داشتم متاسفانه تمامی تبلیغاتم و مشتری که جذب کرده بودم و زحماتی که کشیده بودم از بین رفت چون سایت غیبش زدو ***** شد

آیا ما میتوانیم این اطمینان رو بکنیم که شاپینگ فا دوباره ف یلتر نمیشه یا کلا نمیره و تمام زحمات مارو دوباره از بین ببره ؟آیا سایت رو ثبت کردید که با خیال راحت روی سایت هامو کار کنیم ؟من دیگه میترسم روی سایتم سرمایه گذاری کنم-یکی به خاطر ف یلتیر ینگ یکی اینکه یهو تصمیم به بستن سایت بگیرید

aliireza2012
2011-08-04, 01:36
فکر کنم دیگه 2 - 3 ماه شد

علایی
2011-08-04, 06:54
فکر کنم دیگه 2 - 3 ماه شد

دوست عزيز چي 2 - 3 ماه شد شروع به كار اينا منظورته؟