PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اگه 10 میلیون داشتید، چیکار میکردید؟

manoto
2014-01-04, 17:43
سلام
اگه 10 میلیون داشتید، چیکار میکردید؟
منظور این است که با این 10 میلیون کسب و کار ایجاد کنید نه الکی خرج کنید!!!
سپاس

AdsGroup.iR
2014-01-04, 17:47
باهاش يه وام ميگرفتم يه خونه ميخريدم ميدادمش اجاره...

moj1rayaname
2014-01-04, 17:54
با 8 تومنش یه وب سایت پربازدید میخریدم ( ورودی گوگل +20.000 ) و از طریق سیستم پاپ اپ و همکاری در فروش یواش یواش بازگشت پول
با 2 میلیون تومن هم کیفیت سئو قالب و بک لینک و ... به صورت بلند مدت ( 6 ماهه )

manoto
2014-01-04, 17:55
من با این 10 میلیون یکی از ایده هایم را اجرا میکردم!

moj1rayaname
2014-01-04, 18:04
من با این 10 میلیون یکی از ایده هایم را اجرا میکردم!
آهان ، فکر کردم خودتون 10 تومن دارید :دی

Neptune
2014-01-04, 18:07
من 10 میلیون دارم باهاش هیچ کار خاصی هم نمیتونم بکنم!

ahijoon
2014-01-04, 18:28
با 10 میلیون میشه یک تاکسی مدل پایین خرید مسافرکشی کرد ... بهتر از تومن کشی در پاپ آپ گذاریست ... :d

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

باهاش يه وام ميگرفتم يه خونه ميخريدم ميدادمش اجاره...

فرزاد ملت رو گرفتیا ... 10 بذاری وام بعد کلی مکافات و منت کشی و... 20 میتونی ورداری... اصلا خودمونو کشتیم 30 گرفتیم ... با 30 ت چی میخوای بخری بدی اجاره ؟ اون خونه ای که با این پولا بتونی بخری برا کفترا میشه اجاره داد :d

دوست داریم... شوخی بود

Neptune
2014-01-04, 18:35
با 30 ت چی میخوای بخری بدی اجاره ؟ اون خونه ای که با این پولا بتونی بخری برا کفترا میشه اجاره داد :d

بعیده با 30 تومن بشه لونه کفترم خرید. شاید بشه با خوش شانسی لونه موش گیر آورد :))
ولی جدای شوخی برای کسی که بیکاره یکی از گزینه ها خرید یه پراید دست دوم و کار توی تاکسی سرویس هست

84edu
2014-01-04, 18:39
من چند نفر قابل اعتماد پيدا ميكردم كه اونام هركدوم ده تومن داشته باشند. بعد با سرماىه مناسب و به صورت ثبت شده، توي اينترنت استارت ميزدم. فروشگاه اينترنتي اولين انتخابم بود...

sourcebaz
2014-01-04, 18:54
سلام
من تقریبا" اینقدر دارم، میتونم یه خبرگزاری راه بندازم؟ و اینکه چه مدت و چقدر باید هزینه کنم که بازدید واقعی سایتم به پای خبر آنلاین و... برسه یا رتبم زیر 100 ایران برسه و بتونم از تبلیغات توی سایتم درآمد کسب کنم؟

Neptune
2014-01-04, 19:00
سلام
من تقریبا" اینقدر دارم، میتونم یه خبرگزاری راه بندازم؟ و اینکه چه مدت و چقدر باید هزینه کنم که بازدید واقعی سایتم به پای خبر آنلاین و... برسه یا رتبم زیر 100 ایران برسه و بتونم از تبلیغات توی سایتم درآمد کسب کنم؟

خبرگزاری ها از یه نهاد یا سازمان مشخصی ساپورت مالی میشن به این راحتی نیست که شما خبرگزاری بزنی و از تبلیغاتش پول در بیاری
کلی خبرنگار و تجهیزات و دفتر میخاد ...

vahidjok
2014-01-04, 19:05
من با وجود اینکه کل درآمدم از اینترنته اما حاضر نیستم بیشتر از 10 درصد سرمایه ای که دارم رو توی خود اینترنت بیارم و استفاده کنم
با 10 تومن خارج از اینترنت هم فکر نکنم بشه کار خاصی انجام داد ، بهتره بیشترش کنی اول بعد بری خونه بخری . تو ایران هیچی فکر نکنم بهتر از ملک باشه

من با وجود اینکه کل درآمدم از اینترنته اما حاضر نیستم بیشتر از 10 درصد سرمایه ای که دارم رو توی خود اینترنت بیارم و استفاده کنم
با 10 تومن خارج از اینترنت هم فکر نکنم بشه کار خاصی انجام داد ، بهتره بیشترش کنی اول بعد بری خونه بخری . تو ایران هیچی فکر نکنم بهتر از ملک باشه

sourcebaz
2014-01-04, 19:17
خبرگزاری ها از یه نهاد یا سازمان مشخصی ساپورت مالی میشن به این راحتی نیست که شما خبرگزاری بزنی و از تبلیغاتش پول در بیاری
کلی خبرنگار و تجهیزات و دفتر میخاد ...
این کار من اینجور چیزا نمیخواد، در اصل خبرخوان نه خبرگزاری...
کارش به این صورته که اخبار رو به صورت اتوماتیک از سایت های دیگه میگیره و توی سایت ما نمایش میده
البته امکان درج خبر توسط خودمون هم هست، یعنی برای شروع کار نه خبرنگار میخواهیم نه دفتر، البته میتونیم از خبرنگار افتخاری هم استفاده کنیم (که هیچ هزینه ای نمیخواد)
و بعد از یه مدت که رتبمون رو بهبود دادیم، دفتر و خبرنگار هم اوکی میکنیم...

Neptune
2014-01-04, 19:19
این کار من اینجور چیزا نمیخواد، در اصل خبرخوان نه خبرگزاری...
کارش به این صورته که اخبار رو به صورت اتوماتیک از سایت های دیگه میگیره و توی سایت ما نمایش میده
البته امکان درج خبر توسط خودمون هم هست، یعنی برای شروع کار نه خبرنگار میخواهیم نه دفتر، البته میتونیم از خبرنگار افتخاری هم استفاده کنیم (که هیچ هزینه ای نمیخواد)
و بعد از یه مدت که رتبمون رو بهبود دادیم، دفتر و خبرنگار هم اوکی میکنیم...

بله خبرخوان با خبرگزاری خیلی فرق میکنه! مثل سایت خبرفارسی ولی در کل خبرخوان های خیلی کمی رو دیدم که پیشرفت کرده باشن بیشترشون رو گوگل اسپم حساب میکنه

payamka
2014-01-04, 19:26
من چند نفر قابل اعتماد پيدا ميكردم كه اونام هركدوم ده تومن داشته باشند. بعد با سرماىه مناسب و به صورت ثبت شده، توي اينترنت استارت ميزدم. فروشگاه اينترنتي اولين انتخابم بود...

واقعا به نظر شما (والبته سایر دوستان) میشه یک کسب و کار اینترنتی رو منبع درآمد اصلی قرار داد؟

84edu
2014-01-04, 19:33
واقعا به نظر شما (والبته سایر دوستان) میشه یک کسب و کار اینترنتی رو منبع درآمد اصلی قرار داد؟

بله
من خودم همىنطورى زندگى ميكم و البته بسىارى دىگر

sourcebaz
2014-01-04, 19:33
بله خبرخوان با خبرگزاری خیلی فرق میکنه! مثل سایت خبرفارسی ولی در کل خبرخوان های خیلی کمی رو دیدم که پیشرفت کرده باشن بیشترشون رو گوگل اسپم حساب میکنه

1. اگه به صورت اختصاصی اسکریپتش نوشته بشه چی؟ باز هم امکان اسپم شدنش توسط گوگل هست؟

2. اگه بیام تقریبا" همون خبرگزاری رو بزنم و خبرها رو از خبرگزاری های دیگه کپی کنم و یه سری تغییرات توی موضوع و متنش بدم و بعد توی سایت بذارم چی؟
فکر کنم خبرگزاری های دیگه هم همین کار رو میکنن...
البته چند نویسنده میگیرم برای اینکار...
باز هم احتمال اسپم شدن سایت هست؟

fzahrab
2014-01-04, 20:04
منم همین سواله دوسنمون رو دارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

entezar
2014-01-04, 20:17
سلام

خواستین میتونم در این مورد کمکتون کنم. و راهکار بدم.

mostafa.136214
2014-01-04, 20:28
با سلام
با 10 میلیون تومان هر کسی با توجه تخصصی که دارد می تواند فعالیت و کسب و کاری رو انجام دهد و در اون کار موفق باشد . کسی که در اینترنت تخصص خاصی داشته باشد حتی با سرمایه بسیار اندک می تواند پیشرفت خیلی خوبی داشته باشد و افرادی که تجربه و تخصصی در این زمینه ندارند حتی با سرمایه چندین برابر 10 میلیون هم نمی تونن پیشرفت کنند. در کل پیشرفت در اینترنت به تخصص ، تجربه بیشتر بستگی دارد
اگر 10 میلیون داشتم تمامش رو در اینترنت سرمایه گذاری نمی کردم ، ولی راه اندازی فروشگاه فروش فایل و فروش مقالات انگلیسی با ترجمه فارسی و همکاری با یک مترجم و ترجمه مقالات انگلیسی را انجام می دادم

entezar
2014-01-04, 21:23
سلام

من اگه داشتم میدادم دانشگاه تصویه میکردم مدرکمو میگرفتم :d

nasser
2014-01-04, 21:34
والا 10 تومن سهله من الان با 20 تا نمیدنم چیکار کنم بیکار و بی پول

saadatieathar
2014-01-04, 21:36
من يه چند ماهي هست يه موضوع براي راه اندازي سايت اومده تو ذهنم :d با يه مقدارش اونو راه مي ندازختم،با يه مقدارش براش تبليغ مي كردم،بقيه اشم يه جا مي ذاشتم بانكي چيزي يا يه سايت در امد دار تا بتونم هزنيه چند ماه اول هاست اون سايت اول رو بدم

AdsGroup.iR
2014-01-04, 21:39
با 10 میلیون میشه یک تاکسی مدل پایین خرید مسافرکشی کرد ... بهتر از تومن کشی در پاپ آپ گذاریست ... :d

فرزاد ملت رو گرفتیا ... 10 بذاری وام بعد کلی مکافات و منت کشی و... 20 میتونی ورداری... اصلا خودمونو کشتیم 30 گرفتیم ... با 30 ت چی میخوای بخری بدی اجاره ؟ اون خونه ای که با این پولا بتونی بخری برا کفترا میشه اجاره داد :d

دوست داریم... شوخی بود

والا داشی اسم کوچیکت یادم نیست: منظورم خونه مسکن مهر بود نه اون یکی خون ها .. من یک هفته پیش یک اس ام اس تبلیغاتی زدم واسه کل شهرستانمون که فوری خونه رو به 35 میلیون فروخت ... الان همون شخص اون رو داده به کاریه.. :d تازه جای کفتر بازی هم داشت ;)

Mr.Diyaco
2014-01-04, 22:49
من اگر 10 میلیون داشتم .... 9 تومنشو میدادم محصولی میخریدم برای جایی .... بعد سه ماه 2700 سود میداد که 200 هیچی صد در صد 2500 سود می کرد :d
حیف این پول ندارم مجبورم چکی جنسو بخرم و به جای 2500 ..... فقط 1500 سود بده .....
ماه های دیگشو فعلا تصمیمی براش نداشتم :d

sourcebaz
2014-01-04, 23:56

من اگه داشتم میدادم دانشگاه تصویه میکردم مدرکمو میگرفتم :d

سلام دوست خوبم
ممنون میشم اگه کمکم کنی و راهکار درست و حسابی بدی
آیدی یاهو: sourcebaz

entezar
2014-01-05, 11:09
سلام دوست خوبم
ممنون میشم اگه کمکم کنی و راهکار درست و حسابی بدی
آیدی یاهو: sourcebaz

در خدمتتون هستم.

konkuru
2014-01-05, 23:23
من اگه 10 تومان داشتم یه پراید دست دو میگرفتم بعد باهاش مسافرکشی میکردم تا 24 سالگی بعد پولم صد در صد میشد 20میلیون البته با فروش او پرایده بعد با 20 میلیون یه 206 دستدو میگرفتم اینبار باهاش مسافرکشی نمیکردم میرفتم یه کاری پیدامیکردم و با اون میرفتم سرکار بعد تا 30سالگی همین روالبود یههو میدیدم شدم میلیاردر تو ایران (بعید نیست!!!!) حالا داشتم میگفتم البته این وسطاش یادم رفت بگم یه امر خیر بود حالا بگذریم
بعد در سن 45 سالگی به رحمت خدا میرفتم و رو قبرم مینوشتن یکی از میلیارد های ایران به فنا رفت !!!!!!!

sourcebaz
2014-01-06, 01:35
بعد در سن 45 سالگی به رحمت خدا میرفتم و رو قبرم مینوشتن یکی از میلیارد های ایران به فنا رفت !!!!!!!

حالا چرا 45 سالگی؟؟؟!!!

منم اگه خدا قبول کنه تا تقریبا" یه سال دیگه رفتیم اون دنیا
باید خنده کرد یا گریه؟! :)) :((

drh4m3d
2014-01-06, 01:57
کدوم دنیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sourcebaz
2014-01-06, 02:18
کدوم دنیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همون دنیا که مرده ها میرن دیگه...

84edu
2014-01-06, 03:10
دوستان لطفا به مسير تاپىك توجه داشته باشىد.

s_yagot
2014-01-08, 21:13
دید بیشتر دوستان اینه که سایت بزنن و از بازدید اون درآمد کسب کنن برای جای تعجب هست چرا ما روی بحث فروش بیشتر کار نمی کنیم خیلی از سایت ها هستند که آمار بالا هم دارن اما فروشی ندارن به نظرم بهترین و کم هزینه ترین راه بحث فروش هست و رویایی ترین حالت هم اومدن تو نتایج اول گوگل 99.8 این نوع خرید ها فرد تحویل می گیره و بسیار بسیار برگشتی و انصرافی کمه

mrsalesi
2014-01-09, 00:03
یکی را میشناسم کرم داره!
نه جدی میگم کرم داره و میفروشه به چینی ها برای خوردن.

حدود 35 تا 40 درصد سود میده. حلال حلال

آخه چینی ها معتقدن ایرانی ها هم خیلی کرم دارن هم کرماشون خوشمزه است
من اگه اشتم میدادم دست اون یا خودم میزدن توکار کرم.
الان نون تو کرمه!8-}

moj1rayaname
2014-01-09, 00:12
یکی را میشناسم کرم داره!
نه جدی میگم کرم داره و میفروشه به چینی ها برای خوردن.

حدود 35 تا 40 درصد سود میده. حلال حلال

آخه چینی ها معتقدن ایرانی ها هم خیلی کرم دارن هم کرماشون خوشمزه است
من اگه اشتم میدادم دست اون یا خودم میزدن توکار کرم.
الان نون تو کرمه!8-}

این شغل خوبی هست و خود ایران هم مصرف زیادی میشه حالا صادرات جای خود

yeki
2014-01-12, 20:59
به نظر من اگه دنبال پول و کسب درآمد هستید از اینترنت و سایتهای ایرانی و مشتری های ایران به کلی بکشید بیرون ... فقط رو سایتهای زبان خارجی کار کنید

ahijoon
2014-01-12, 21:15
به نظر من اگه دنبال پول و کسب درآمد هستید از اینترنت و سایتهای ایرانی و مشتری های ایران به کلی بکشید بیرون ... فقط رو سایتهای زبان خارجی کار کنید

اگر تجربه ای دارید انتشار دهید دوستان بهره ببرند..

گهگاهی بعضی افراد تاپیک های متفرقه در مورد سایت های خارجی زبان و درآمد از اونها میزنن... کد زیر مجموعه گیری خودشونم توش میذارن و به وسیله بازی با کلمات عضو گیری میکن ...

yeki
2014-01-12, 21:47
بصورت کلی گفتم دوست عزیز ... تبلیغات کلیکی و عضوگیری خیلی وقته که منسوخ شده و دست کسایی که از این کلاهبرداری ها میکردن واسه همه رو شده

منظورم اینه که اگر یک وبلاگ ساده هم به زبان انگلیسی یا زبان های خارجی دیگه داشته باشید سودش خیلی بیشتر از ایده های بزرگ و تخیلی است که به زبان پارسی نوشته شود

iranshoping
2014-01-12, 21:51
سلام دوستان یکم منطقی باشیم ولی موضوع فقط داشتن پول نیست یا دونستن کار نیست مهم عمللی کردن هست به نظر بنده یک فروشگاه اینترنتی خوب و سود عالی البته باید طرف مقابل یک سررشته ای داشته باشه نه اینکه هیچ چیزی ندونه بعد بیاره پولرم بده باد هوا

yeki
2014-01-12, 21:57
یه پیشنهاد برای کسایی که 10 میلیون دارند

همین فردا برید یکی از صندوق های معتبر بورس وتا موقعی که تصمیمتون قطعی نشده پولتونو بر ندارید اینجوری تو این چند هفته ای که دارید کلنجار میری با خودت که چه کنم یا نکنم سود 20% رو حسابت اومده :)

moj1rayaname
2014-01-12, 23:25
یه پیشنهاد برای کسایی که 10 میلیون دارند

همین فردا برید یکی از صندوق های معتبر بورس وتا موقعی که تصمیمتون قطعی نشده پولتونو بر ندارید اینجوری تو این چند هفته ای که دارید کلنجار میری با خودت که چه کنم یا نکنم سود 20% رو حسابت اومده :)
بورس مثل بازی شطرنج هست
اگه 1 شاه داشته باشی مجبوری 16 حرکت صحیح بری تا برنده بشی
ولی اگه مهره هات زیاد باشه حرکت غلط هم بری میتونی درحرکت های بعدی جبران کنی ...

yeki
2014-01-12, 23:33
بورس مثل بازی شطرنج هست
اگه 1 شاه داشته باشی مجبوری 16 حرکت صحیح بری تا برنده بشی
ولی اگه مهره هات زیاد باشه حرکت غلط هم بری میتونی درحرکت های بعدی جبران کنی ...

عزیز اگه خوب پستی که دادمو نگاه کنی میبینی نوشتم صندوق معتبر بورس نه اینکه من یا هر کس ناوارد دیگه بلند شه بره ریسک کنه و سرمایشو از بین ببره ... صندوق ها مثل بانک هستن با این تفاوت که صندوق سودش روزشمار ِ ولی بانک باید یه مدتی بزاری پولت بخوابه تا بهش سود وارد بشه

mrsalesi
2014-01-12, 23:53

چطور منظورتون هست؟
لطفا با ذکر مثال به پیشرفت بحث و مفید بودن اون کمک کنید.
ذکات علم یاد دادن آن است و عنوان کردن موضوع آن >:-d<

poolehalal
2014-01-13, 18:23
عزیز اگه خوب پستی که دادمو نگاه کنی میبینی نوشتم صندوق معتبر بورس نه اینکه من یا هر کس ناوارد دیگه بلند شه بره ریسک کنه و سرمایشو از بین ببره ... صندوق ها مثل بانک هستن با این تفاوت که صندوق سودش روزشمار ِ ولی بانک باید یه مدتی بزاری پولت بخوابه تا بهش سود وارد بشه

سلام ، من با توجه به اينكه تجربه اين نوع سرمايه گذاري رو دارم خواستم فقط تجربه خودم رو بهتون بگم،‌ببينيد دوستان درسته كه صندوق ها به صورت روز شما ميزان سودشون محاسبه ميشه اما اينم دقت كنيد كه بورس شمشير دولبه است يعني ممكنه امروز 1 درصد رشد كنه فردا 2 درصد ريزش كنه اونچيزي كه من بهش رسيدم اينه كه حداقل مدت سرمايه گذاري توي بورس بايد 3 ماهه باشه حتي توي همين صندوق ها هم همينطور تا بتونيد يه سود قابل قبول بگيريد.

من خودم يكماهه 10 تومن گذاشتم 400 تومن سودش شد اما چون خواستم يكماهه بردارم 200 تومنش رو به عنوان جريمه كم كردند و در نتيجه خيلي با بانك توفيري نداشت.

ضمنا 2 هفته قبل سودم 500 تومن بود ولي خوب از اونجا كه بازار ريزش داشت در اخر سود ما با كسر جريمه 200 شد. اينم بگم كه برخي از صندوق ها اين قانون جريمه رو دارند كه اگه زودتر از 3 ماه برداري از سودت كم ميكنند ولي بعضي از صندوق ها هم هستند كه هيچ جريمه اي ندارند در عوض ميزان بازدهيشون هم به نسبت پايين تره.

پس به طور كلي زماني وارد اين بازار بشيد كه حداقل 3 ماه كاري به پول تون نداشته باشيد اونوقت مي تونيد انتظار يك سود خوب رو داشته باشيد. در ضمن درسته كه صندوق ها ريسكش پايين تره اما اينجورم نيست كه فكر كنيد اگه هيچي از بورس ندونيد بازم موفقيد بايد يه كوچولو از تحليل بازار سررشته داشته باشيد تا بدونيد پولتون رو كي برداريد.

اينم تجربه من اميدوارم دوستان استفاده برده باشند. يا علي