PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ادامه تاپيك نمايش تبليغ ات ايران ماركت سنتر

as87
2011-04-19, 15:35
اگر به نظر ادمين محترم ايراد داره ادامه اين تاپيك پاكش كنند:ي
اول اينكه اينجا اسپم بديد اقا رضا حالتونو مي‌گيره:-p
اين تاپيك رو اينجا دوباره ارسال كردم چون به نظرم بحث جالبي بود اما دوستان لطف كردند و ايميل‌هاشون رو به رخ هم كشيدن تا تاپيك رو ببندن، واقعا خجالت اور هست وقتي 2تا ادم مثل يه بچه 2 ساله با هم بحث مي‌كنن.

پ ن: هر 2 دوستان لطفا توي اين تاپيك هيچ پستي ندند.

برسيم به تاپيك:

امروز با صحنه جالبی روبرو شدم
سایت وبگذر در حال نمایش تبلیغات ایران مارکت سنتر هست . شخصا خیلی با این موضوع موافقم و از این کار خوشم اومد . دلیلشم اینه که به نظرم همه تجارت های موفق باید برای خودشون تبلیغاتی رو در بازه های زمانی مناسب داشته باشن تا پویایی سیستمشون به طور کامل به همه نمایش داده بشه .

صرفا جهت اطلاع بود و ارزش دیگه ای نداشت :دی

به نظر شما اگه کسی مثل ایران مارکت سنتر تبلیغ متنی بده خوبه یا مثلا مثل شرکت ... اصلا تبلیغ نده !؟ چرا؟ بعد يكي ديگه از دوستان گفت:

به نظر من تبلیغ همه جورش خوبه.
تبلیغ متنی هم بستگی داره تو چه سایتی باشه.تبلیغ متنی تو وبگذر خیلی ارزشمند تر از تبلیغ تو خیلی از سایت هاست و جواب من هم اين بود:

من ترجيه مي‌دم تبليغ نكنم:ي
درسته شايد از نظر سئو براشون خوب باشه اما شركتي كه خودش رو بزرگترين شركت cod ايران مي‌دونه بايد يه مقداري هم به برندينگش توجه كنه:ي
من پارس پيك رو كه نديدم جايي تبليغ كنه به نظرم بهتر هست:ي اخرين پست هم اقا رضا زدند:

حرف شما متین اما این مثال رو توجه کن :
الان پارس آنلین نمی گم بزرگترین شرکت خصوصیه ایرانه اما اینو همه میدونن که یکی از بزرگترین هاست . اصلا نیازی به برندینگ و این حرف ها هم نداره چون دیگه کاملا همه با این برند اشنا هستن اما اگه توجه بکنید هنوز توی خیلی از سایت ها و وبلاگ ها ت بلیغ میده . حتی توی یک وبلاگ فقط به دلیل اینکه پیج رنک بالایی داشت لینک خریده بود . خوب این چه منافاتی با برندینگ میتونه داشته باشه به نظرت آ اس جان !؟ حالا جواب من:
نه مشكلي نيست تا زماني كه پارس انلاين وقتي توي 100 تا سايت اول نگاه مي‌كني حداقل توي 5 تا سايت تبليغ داره و برند خودش رو تبليغ مي‌كنه اما وقتي محدود ميشي به همون تبليغ متني (البته همچين ارزونم نيست تا اونجايي كه خاطرم هست ماهي 800 تومن هست) و فقط در اون محل تبليغ مي‌كني يكمي برند كارت رو خراب مي‌كني. من اگر بودم در كنار اين تبليغ حداقل توي پي‌ول و پارس‌تولز هم تبليغ مي‌كردم.
نمي‌دونم تونستم منظور خودم رو بروسنم يا نه.اما هدفم اينه كه بگم نگاه ايران‌ماركت برندينگ هست اما با تبليغ متني به نظرم جاي جالبي رو انتخاب نكردند.

Reza
2011-04-19, 15:49
نمی دونم چرا ولی به نظر من تبلیغات توی پی سی ول و پارس تولز برای اینجور سیستم ها مناسب نیست
باز وبگذر در چند سال اخیر جوری جا افتاده که تا حدودی برای برندینگ ازش استفاده میکنن اما پی سی ول و . . . !؟

آزادی
2011-04-19, 15:56
ببخشید که من پیام دادم:

اولا من به سهم خود عذر خواهی نموده و اظهار پشیمانی مینمایم.
از راهبر محترم برای حفظ حقوق کاربران درخواست دارم که هم تایپک قبلی و هم این تایپک را که باعث بروز برخی کدورت ها شد را بردارند. یا تایپک جدید بزنن که پاک باشد.

Reza
2011-04-19, 16:03
ببخشید که من پیام دادم:

اولا من به سهم خود عذر خواهی نموده و اظهار پشیمانی مینمایم.
از راهبر محترم برای حفظ حقوق کاربران درخواست دارم که هم تایپک قبلی و هم این تایپک را که باعث بروز برخی کدورت ها شد را بردارند. یا تایپک جدید بزنن که پاک باشد.
خواهش میکنم
این آخرین پست آف تاپیک رو من میدم و در ادامه به موضوع میپردازیم
نیازی به عذرخواهی نیست ، ما افتخار میکنیم در کنار کاربران خوب و فعالی مثل شما باشیم اما هیچ وقت فعالیت علمی و مفید رو فدای چیز دیگه ای نمی کنیم . دوست داریم توی شاپ کیپر همه سهیم باشند و همه در دست هم به یک انجمن خوب تبدیل بشیم و دلمون میخواد در این راه از تجربیات و دانسته های شما و همه کاربران خوب استفاده کنیم اما تحت ضوابط و قوانین خاص که بتونیم همه تاپیک ها رو با موضوع اصلی خودش جلو ببریم نا اینکه وسط کار موضوع عوض بشه و در آخر هم نشه نتیجه گیری انجام داد . ایشالا که شاهد مطالب مفید و به جای شما خواهیم بود .

1- بالاخره ایران مارکت سنتر کار خوبی کرده به نظر شما یا نه ؟ چرا ؟
2- اگه شما جای مدیر ایران مارکت بودین کجا تبلیغ می دادین ؟ چرا ؟

bahram512
2011-04-21, 11:47
ایران مارکت در سال 88 و 89 دامنه های زیادی رو از دست به علت چیلترینگ و مجبور دوباره خودش رو بیاره بالا تا اعتبارش بیشتر باشه برای همین دوباره این کار رو میکنه

انتخاب وبگذر به خاطر این هستش که این سایت یکی از قدیمی ترین های نت هست و بیشتر وبمستر ها از این سایت استفاده میکنند (همیشه تبلیغ به خاطر ورودی داشتن نیست گاهی اوقات برای نمایش دادن هست فقط طرف ببینه و بره مثل پلاکارد های که الان شهرداری ها نصب میکنن)

به نظرم گفته آقا رضا هم درسته سایت های پر بازدید مثل پی س ول یا پارس تولز جای مناسبی هستن مخصوصا" پی سی ول که به خاطر ورود وب مستر ها به خاطر فروشگاه ساز ها یا اسکریپت های که در زمینه خرید و فروش هست برا ایران مارکت خیلی میتونست موثر باشه ولی خب فعلا" ریش و قیچی دست خود ایران مارکت هست و صلاح مملکت خویش خوسوان دانند