PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توجه (گرفتار شیادان و کلاهبرداران ایمیل مارکتینگ نشوید )

hosien
2014-01-12, 09:07
متاسفانه این کلاهبردار و یا کلاهبرداران همچنان به کارشان ادامه می دهند و هنوز کسی با اینها مقابله نکرده است
گروسین
حسینی
وحالا با نام جدید نیک منش

دوستان مواظب گول این ایمیلها را نخوردید همه اینها یک نفر است و آن هم کلاهبردار

متن ایمیل را برایتان قرار می دهم

دوست و سرور گرامی،
سلام علیکم
پیرو فراخوان قبل به استحضار می رساند، سرانجام با گذشت قریب به ۴ سال تلاش شبانه روزی همکاران این مجموعه قادریم با روش و امکانات کاملاً انحصاری، معرفی نامه خدمات یا محصولات شما را در قالب رایانامه به بیش از ۹۱% از کاربران اینترنت ایران (۱۴ میلیون نفر) ارسال (همراه با ارائه گزارش تحویل پیشرفته و جامع) و تجارتتان را ظرف کمتر از ۲۴ ساعت متحول نماییم. قدر مسلم آنکه این تعداد دریافت کنندگان برای هر نوع تجارتی، کارآمد و بازار هدف کلیه مشاغل را تحت پوشش قرار خواهد داد و تنها با ۱ مرتبه بهره گیری از این نوع بازاریابی دست کم برای ماه ها بی نیاز از هرگونه تبلیغات خواهید گشت.
لطفاً در صورت تمایل به دریافت توضیحات کامل، مکاتبه نمایید.
با تقدیم احترام
محمد حسین نیک منش
مدیر فروش
مجری ارسال انبوه رایانامه در کشور جمهوری اسلامی ایران

جالبه شماره تماس قرار نداده ولی متن این ایمیل دقیقا مثل متنهای قبلی این آدم شیاد است

قبلا هم در مورد این آدم و این ایمیل بحث شده ولی بعد از چند مدت دوباره با نام جدید اقدام کرده

از بنده 50000 تومان خورده و یک اب هم روش و از دوستان دیگه هم مبلغ 200000 تومان کلاهبرداری کرده که در انجمن خودشان گفتن

irandac
2014-01-12, 10:35
متاسفانه این کلاهبردار و یا کلاهبرداران همچنان به کارشان ادامه می دهند و هنوز کسی با اینها مقابله نکرده است
گروسین
حسینی

دوست و سرور گرامی،
سلام علیکم
پیرو فراخوان قبل به استحضار می رساند، سرانجام با گذشت قریب به ۴ سال تلاش شبانه روزی همکاران این مجموعه قادریم با روش و امکانات کاملاً انحصاری، معرفی نامه خدمات یا محصولات شما را در قالب رایانامه به بیش از ۹۱% از کاربران اینترنت ایران (۱۴ میلیون نفر) ارسال (همراه با ارائه گزارش تحویل پیشرفته و جامع) و تجارتتان را ظرف کمتر از ۲۴ ساعت متحول نماییم. قدر مسلم آنکه این تعداد دریافت کنندگان برای هر نوع تجارتی، کارآمد و بازار هدف کلیه مشاغل را تحت پوشش قرار خواهد داد و تنها با ۱ مرتبه بهره گیری از این نوع بازاریابی دست کم برای ماه ها بی نیاز از هرگونه تبلیغات خواهید گشت.
با تقدیم احترام
محمد حسین نیک منش
مدیر فروش

جالبه شماره تماس قرار نداده ولی متن این ایمیل دقیقا مثل متنهای قبلی این آدم شیاد است

قبلا هم در مورد این آدم و این ایمیل بحث شده ولی بعد از چند مدت دوباره با نام جدید اقدام کرده

از بنده 50000 تومان خورده و یک اب هم روش و از دوستان دیگه هم مبلغ 200000 تومان کلاهبرداری کرده که در انجمن خودشان گفتن

این ایمیل برای من هم اومد ولی فورا حذفش کردم :-p

moj1rayaname
2014-01-12, 10:48
خیلی هم جدید نیست....
اصلا کسی نه توان سخت افزاری ارسال ایمیل به 91% کابران ایرانی رو داره و نه توان فنی و هر کی از این حرفها زده دروغ بوده
کسی که بتونه به این همه کاربر ایمیل ارسال کنه مطمئن باشید صداشو در نمیاره و براحتی میتونه یک شبه میلیونر بشه ( حتی با ایمیل همکاری در فروش )
فقط گروپها تایید میشن ( و از این گروپ ها هم آنهای که اصولی عضو گیری کرده اند )

ariana_hadi
2014-01-23, 07:11
گروسین
حسینی

دوست و سرور گرامی،
سلام علیکم
با تقدیم احترام
محمد حسین نیک منش
مدیر فروش

برای من اومد ولی هیچ شماره تماس یا آدرسی نداشت نه لینکی نه ایمیلی هیچی و اسه همینم خیلی تعجب کردم :-o

Merlin
2014-01-23, 09:46
کافی بود اسم طرفو تو گوگل جستجو میکردین همین ....!!!!

djary
2014-01-23, 09:52
در قالب رایانامه به بیش از ۹۱% از کاربران اینترنت ایران (۱۴ میلیون نفر) ارسال

ایشون مثل اینکه امار کاربران اینترنت ایران رو نداره ههههههههههههه
تعداد کاربران تا 6 ماه سال 92 40718740
این هم سند و مدرکش http://iriu.ir/matma/

hosien
2014-01-23, 10:09
متاسفانه هنوز هم این آقای کلاهبردار و یا همکاران ایشون دارند فعالیت می کنند و هیچ ارگانی نیست که جلوی همچین ادمهایی رو بگیرند

alihosein
2014-01-23, 10:27
برای منم امروز اومده بود!!!!

sourcebaz
2014-01-23, 11:19
سلام به همه دوستان
برای منم اومده...
ولی جالب اینجاست
با ایمیلی که این ایمیل ها رو فرستادن، حدود دو هفته پیش یه نفر با اسم مهسا ولی ایمیلش همین بود، برای من ایمیل زد و توی هرزنامه بود
منم که هرزنامه رو نخونده معمولا" حذف میکنم
خب ما اینو حذف کردیم تا اینکه تقریبا" یه هفته پیش دوباره یه ایمیل با نام مهسا دریافت کردیم
گفتم تا بخونمش ببینم چیه و چی میگه
متنش رو دقیقا" یادم نیست چون بعد از جواب بهش حذفش کردم
متن تقریبی: سلام، یه بار براتون ایمیل زدم، چرا جواب ندادین؟ (خلاصه خیلی عصبی بود ظاهرا" :-w )
منم براش نوشتم چون توی هرزنامه بود حذفش کردیم و معمولا" به هرزنامه جواب نمیدیم، امرتون رو بفرمائید...

خلاصه
دیگه این مهسا خانم نه ایمیل زد و نه چیزی!!!!
تا امروز که اومدم ایمیلم رو چک کنم و این ایمیل رو دیدم که با همون آدرس قبلی ارسال شده بود

دوست و سرور گرامی،
سلام علیکم
با تقدیم احترام
محمد حسین نیک منش
مدیر فروش

ایمیل این آقا یا خانم: crm892@yahoo.co.uk

hosien
2014-01-23, 11:29
مهم نیست با چه اسمی ایمیل می فرسته جالب هست تمامی متنها به همین نوع بوده فقط در آخرش نامها متفاوت هست به نظر من طرف خیلی به خودش مطمئن هست ویا خیلی پارتیش کلفته که با این همه کلاه برداری دوباره با همین ورش کار میکنه

hosin/m
2014-01-23, 11:40
از متن ایمیل معلومه که کلاهبرداری هست.

kolbedvd
2014-01-23, 11:48
بله این .... زاده همچنان داره به فعالیت کثیفش ادامه میده !!!
فقط اینقدر عقلش نرسیده که متن ایمیلش رو عوض کنه و با اسامی جدید هر چند وقت یکبار پیداش میشه
البته فقط این نیست و همونطور که قبلا هم درباره این انگل گفته بودم شیوه کاری بسیار کثیفی داره و با اغفال دختران به عنوان منشی و یا قول ازدواج از حساب بانکی این دختران برای دزدیهاش استفاده میکنه. این اطلاعات رو با کمال گستاخی خودش تلفنی به من داد
اولین حساب رو به نام یه خانم بیچاره به نام صالحی باز کرده بود و شماره تماس این خانم رو هم داده بود که بعد اینکه کار بالا گرفت این بیچاره به گریه افتاد و جریان رو گفت
بعد این جریانات یه چند ماهی گورش رو گم کرد و باز پیداش شد با یه اسم جدید و شماره حساب یه خانم بیچاره دیگه. زمانی که برای بار دوم پیداش شد با یه اسم جدید باش تماس گرفتم و گفتم شما اقای حسینی نیستی؟ گفت چرا شما منو از کجا میشناسی. جریان رو واسش گفتم و بعد بهش گفتم میبینم که با اسم جدید و شماره حساب یه خانم دیگه شروع کردید! خندید و با کمال گستاخی گفت اره دیگه دخترا به همین درد میخورن با قول ازدواج میارمشون بعد هم ولشون میکنم... واقعا مخم سوت کشید
چند ماه پیش هم که باز پیداش شد اینبار به عنوان نماینده میل چیمپ!
و این قصه ادامه دارد...

hosien
2014-01-23, 12:03
بله این .... زاده همچنان داره به فعالیت کثیفش ادامه میده !!!
فقط اینقدر عقلش نرسیده که متن ایمیلش رو عوض کنه و با اسامی جدید هر چند وقت یکبار پیداش میشه
البته فقط این نیست و همونطور که قبلا هم درباره این انگل گفته بودم شیوه کاری بسیار کثیفی داره و با اغفال دختران به عنوان منشی و یا قول ازدواج از حساب بانکی این دختران برای دزدیهاش استفاده میکنه. این اطلاعات رو با کمال گستاخی خودش تلفنی به من داد
اولین حساب رو به نام یه خانم بیچاره به نام صالحی باز کرده بود و شماره تماس این خانم رو هم داده بود که بعد اینکه کار بالا گرفت این بیچاره به گریه افتاد و جریان رو گفت
بعد این جریانات یه چند ماهی گورش رو گم کرد و باز پیداش شد با یه اسم جدید و شماره حساب یه خانم بیچاره دیگه. زمانی که برای بار دوم پیداش شد با یه اسم جدید باش تماس گرفتم و گفتم شما اقای حسینی نیستی؟ گفت چرا شما منو از کجا میشناسی. جریان رو واسش گفتم و بعد بهش گفتم میبینم که با اسم جدید و شماره حساب یه خانم دیگه شروع کردید! خندید و با کمال گستاخی گفت اره دیگه دخترا به همین درد میخورن با قول ازدواج میارمشون بعد هم ولشون میکنم... واقعا مخم سوت کشید
چند ماه پیش هم که باز پیداش شد اینبار به عنوان نماینده میل چیمپ!
و این قصه ادامه دارد...

واقعا مخم سوت کشید وخیلی ناراحت شدم

چرا باید این جور ادمهای حروم ... زنده باشند؟ چرا باید آزاد بگردن؟
چرا یکی پیدا نمیشه حساب این آدم بی غیرت رو برسه
به خدا من دستم جایی بند نیست و یک آدم معمولی هستم اگر آشنایی داشتم و یا دستم پر بود خودم شخصامی رفتم با این آقا تصفیه حساب می کردم

سـعید
2014-01-23, 12:59
برای من هم از این ایمیل ها اومد که یک نفر توش خیلی ناراحت گفته بود .. ایمیل زدیم چرا جوای نمی دین ؟ فکر کنم اسم خانمی هم بود ! به ایمیل سایت اسباب بازیم بود .. فکرکردم مشتری که سوال داشته و من فراموش کردم جواب بدم !! این روش های مسخره و استفاده از اسامی خانم ها برای پاسخ گرفتن واقعا بی معنی و مسخره است !!
واقعا داستان چیه ؟ اینا چی فکر می کنن ؟

kolbedvd
2014-01-23, 14:30
سلام به همه دوستان
برای منم اومده...
ولی جالب اینجاست
با ایمیلی که این ایمیل ها رو فرستادن، حدود دو هفته پیش یه نفر با اسم مهسا ولی ایمیلش همین بود، برای من ایمیل زد و توی هرزنامه بود
خب ما اینو حذف کردیم تا اینکه تقریبا" یه هفته پیش دوباره یه ایمیل با نام مهسا دریافت کردیم
متن تقریبی: سلام، یه بار براتون ایمیل زدم، چرا جواب ندادین؟ (خلاصه خیلی عصبی بود ظاهرا" :-w )
منم براش نوشتم چون توی هرزنامه بود حذفش کردیم و معمولا" به هرزنامه جواب نمیدیم، امرتون رو بفرمائید...

خلاصه
تا امروز که اومدم ایمیلم رو چک کنم و این ایمیل رو دیدم که با همون آدرس قبلی ارسال شده بود

دوست و سرور گرامی،
سلام علیکم
با تقدیم احترام
محمد حسین نیک منش
مدیر فروش

این سبک ارسال ایمیل شیوه ای هست برای مشخص کردن ایمیلهای فعال
فرستنده اقدام به ارسال انبوه ایمیل از لیستهایی که در نت موجوده با عناوینی که کنجکاوی دریافت کننده رو در برداره میکنه و ایمیلهایی که پاسخ داده میشن رو به عنوان ایمیل فعال ذخیره میکنه

a1irez4
2014-01-23, 14:59
با تقدیم احترام
محمد حسین نیک منش
مدیر فروش
به به ! خیلی هم عالی :d تو روحت که مردم و نسبت به ایمیل مارکتینگ بد بین میکنی :|

softpand
2014-01-23, 15:09
به منم اومده بود
ولی من هیچوقت هیچ علاقه ای به تبلیغات با ایمیل نداشتم
از اولش هم مخالف بودم ... :)

hosien
2014-01-23, 15:10
به به ! خیلی هم عالی :d تو روحت که مردم و نسبت به ایمیل مارکتینگ بد بین میکنی :|

البته حساب شما و دوستانی که واقعا تلاش می کنند تا یک لقمه نون حلال بدست بیارند جداست

ولی دلم واسه کسانی می سوزه که تو این انجمن عضو نیستند تا از خبرهای خوب و بد مطلع بشن (مثل خودمن که سرم کلاه رفت و هنوز با این انجمن آشنا نبودم و تازه کار اینترنت رو شروع کرده بودم)

behnam72
2014-01-23, 15:39
سلام به همه دوستان
برای منم اومده...
ولی جالب اینجاست

خلاصه

دوست و سرور گرامی،
سلام علیکم
با تقدیم احترام
محمد حسین نیک منش
مدیر فروش

اره واسه منم اومد
وقتی جوابشو دادم
دیگه هیچ ایمیلی ازش نیومد
بعد یه هفته ایمیل های تبلیغاتی فرت و فرت اومد
جالبه با رایانامه هم میفرسته که به اینباکس بیاد لامصب!!!
فک کنم اون این کارو کرده بود تا ایمیل های فعال جمع کنه :-w
و اینطوری کارشو بهینه سازی میکنه دیگه:)

84edu
2014-01-23, 15:49
لیست سیاه شاپکیپر باید روزانه آپدیت بشه با وضعیت ایران!!!
فرصت تغذیه ندید به اینجور افراد، خودشون نابود میشن و منزوی...

a1irez4
2014-01-23, 15:57
البته حساب شما و دوستانی که واقعا تلاش می کنند تا یک لقمه نون حلال بدست بیارند جداست

ولی دلم واسه کسانی می سوزه که تو این انجمن عضو نیستند تا از خبرهای خوب و بد مطلع بشن (مثل خودمن که سرم کلاه رفت و هنوز با این انجمن آشنا نبودم و تازه کار اینترنت رو شروع کرده بودم)
تشکر.

ولی من هیچوقت هیچ علاقه ای به تبلیغات با ایمیل نداشتم
از اولش هم مخالف بودم ... :)
در اشتباهی :d

alireza20
2014-01-23, 16:06
سلام دوستان
برا من هم اومده بود با اسم مهسا
و یک هفته بعد به اون یکی ایمیلم هم با نام ندا

aminzayer
2014-01-23, 16:31
برای من هم 3 بار ایمیل فرستاد
همون داستانی که بچه ها گفتند یک بار سلام کرده بود بار دیگه گفته بود ایمیل زدیم چرا جواب ندادید و بار سوم ایمیل معرفی ...
هیچ کدوم رو جواب ندادم چون میدونستم جهت اسپم بارون استفاده خواهد شد
آدرس ایمیل هم iMail <crm892@yahoo.co.uk>
از اسمش معلوم بود اسپمر باید باشه

saeedshop
2014-01-26, 13:48
از قدیم میگن شنونده باید عاقل باشه...
اگه کسی بتونه برای 14 میلیون نفر ایمیل بزنه،یه شبه میلیاردر میشه و اصلا جایی هم نمیگه که همچین گروهی داره تا بتونه راحت کارشو بکنه.
با یه گروه صد هزار نفری فعال و عضویت در یک سیستم همکاری در فروش خوب راحت ماهی 10 میلیون میشه درآورد.
حالا با یه گروه 14 میلیونی آدم اونقدر درمیاره که دنبال مشتری برای گروهش نمیره که!!!!

hosien
2014-02-11, 09:24
با سلام
دوباره این آقای چی چی منش شروع کرده به ارسال ایمیل البته این بار حرفه ایی تر عمل کرده مثلا و اسکایپ خودش رو هم گذاشته

دوستانی که اسکایپ دارند برند ببینن حرف حساب این شیاد کلاه بردار چی هست متن نامه ...

دوست و سرور گرامی،
سلام علیکم
لطفاً در صورت تمایل به دریافت توضیحات کامل، ضمانت عودت وجه، نمونه مشتریان موفق و نمونه گزارش کار مکاتبه نمایید.
با تقدیم احترام
محمد حسین نیک منش
مدیر فروش
شناسه اسکایپ — گفتگوی صوتی و تصویری: imail.operator

لطفا کسی گول این اسکایپ و نمید ونم مجری ارسال ایمیل انبوه رو نخورند

mostafa.136214
2014-02-11, 10:23
عاقا من دیگه واقعا کلافه شدم... روزی 3 - 4 تا ایمیل از این کرم ها میاد...
یه غلطی کردیم ایمیلمونو گذاشتیم تو سایتمون...!
حالا راهی نیست که از ارسال این ایمیل ها جلوگیری کنه؟

با سلام
اگر ایمیل ها از طریق گروه براتون ارسال میشه در انتهای ایمیل گزینه خروج از لیست وجود داره که می تونید از طریق اون از گروه خارج و دیگه ایمیلی دریافت ننمائید یا یک ایمیل به آدرس addressgroh***-unsubscribe@yahoogroups.com ارسال کنید تا از گروه خارج شوید
در صورتی که از طریق دیگر ایمیل دریافت می نمائید و ایمیل ارسال کننده یا عنوان و ... مشابه هست در تنظیمات ایمیل میتونید تمام ایمیل های اون ارسال کننده یا با عنوان خاص اونو فیلتر نموده و در پوشه جداگانه قراردهید
موفق و شاد باشید

ehsanmhm
2014-02-11, 11:51
با سلام
دوباره این آقای چی چی منش شروع کرده به ارسال ایمیل البته این بار حرفه ایی تر عمل کرده مثلا و اسکایپ خودش رو هم گذاشته

دوستانی که اسکایپ دارند برند ببینن حرف حساب این شیاد کلاه بردار چی هست متن نامه ...

دوست و سرور گرامی،
سلام علیکم
لطفاً در صورت تمایل به دریافت توضیحات کامل، ضمانت عودت وجه، نمونه مشتریان موفق و نمونه گزارش کار مکاتبه نمایید.
با تقدیم احترام
محمد حسین نیک منش
مدیر فروش
شناسه اسکایپ — گفتگوی صوتی و تصویری: imail.operator

لطفا کسی گول این اسکایپ و نمید ونم مجری ارسال ایمیل انبوه رو نخورند

بسیار مفید بود پستتون خدا خیرتان دهد

من خودم به این آقا و ادعاش مشکوک بودم تو ذهنم هم بود این ادعای کاذب چقدر آشناس که با سرچ نام جدیدش به این تاپیک رسیدم

دوستان لطفا کلاهبرداری هایی رو که به چشمتون میخوره رو حتما تو انجمن های بزرگ مثل اینجا معرفی کنید و از کنارش عبور نکنید تا نتونن به حرام خوری هاشون ادامه بدن

متشکرم

hosien
2014-02-11, 12:30
بسیار مفید بود پستتون خدا خیرتان دهد

من خودم به این آقا و ادعاش مشکوک بودم تو ذهنم هم بود این ادعای کاذب چقدر آشناس که با سرچ نام جدیدش به این تاپیک رسیدم

دوستان لطفا کلاهبرداری هایی رو که به چشمتون میخوره رو حتما تو انجمن های بزرگ مثل اینجا معرفی کنید و از کنارش عبور نکنید تا نتونن به حرام خوری هاشون ادامه بدن

متشکرم

خواهش می کنم دوست عزیز وظیفه همه است که اطلاع رسانی کنند

mortezab20
2014-02-11, 15:28
برای بنده هم چند وقته که ایمیلهای این آقا میاد
من میگم همگی بریم تو سایت فتا ازش شکایت کنیم شاید جلوشو بگیرند
خدا میدونه که تا حالا از چند نفر کلاه برداری کرده

mr_saeed
2014-02-11, 15:48
برای من هم داره میاد ،

چطوری تو هات میل ایمیل های این آقا رو بلاک کنم ؟؟؟

yazdiran
2014-02-11, 15:58
يعني اينهمه اينجا جمع شديد و هركسي هم يه پارچه آچار فرانسه هست براي خودش،اونوقت نميدونيد چه جوري ميشه اين معضل رو حلش كرد؟

دوستاني كه اينجا هستند هم تعدادي در دامش افتادند واي به حال اونايي كه تازه كارند،
خوب خودتون رو بزاريد جاي كسي كه الان داره فريب اين فرد رو ميخوره و چند روز ديگه مثل ساير فريب خورده ها، از كرده خود پشيمون ميشه و كسي هم نيست راهنمايي كنه

خوب زودتر يه فكري بكنيد دوستان

راه حلي منطقي،غيرمنطقي،روي خوش،روي ناخوش يا هر روش ديگه اي

mortezab20
2014-02-11, 16:03
يعني اينهمه اينجا جمع شديد و هركسي هم يه پارچه آچار فرانسه هست براي خودش،اونوقت نميدونيد چه جوري ميشه اين معضل رو حلش كرد؟

دوستاني كه اينجا هستند هم تعدادي در دامش افتادند واي به حال اونايي كه تازه كارند،
خوب خودتون رو بزاريد جاي كسي كه الان داره فريب اين فرد رو ميخوره و چند روز ديگه مثل ساير فريب خورده ها، از كرده خود پشيمون ميشه و كسي هم نيست راهنمايي كنه

خوب زودتر يه فكري بكنيد دوستان

راه حلي منطقي،غيرمنطقي،روي خوش،روي ناخوش يا هر روش ديگه اي

بهترین راهش اینه که دوستانی که تهران تشریف دارند برند دادگاه جرایم رایانه ای (تو شریعتیه بالاتر از سه راه طالقانی) و اونجا شکایت خودشون رو مطرح کنند.. 100 درصد رسیدگی میکنند

a1irez4
2014-02-11, 18:02
بهترین راهش اینه که دوستانی که تهران تشریف دارند برند دادگاه جرایم رایانه ای (تو شریعتیه بالاتر از سه راه طالقانی) و اونجا شکایت خودشون رو مطرح کنند.. 100 درصد رسیدگی میکنند

بله درسته صد در صد :d

سـعید
2014-02-11, 18:14
جا داره در همین تاپیک درباره حسن نیت و اعتبار دوستانی از همین انجمن هم صحبت کنیم که خدماتشون در زمینه ایمیل مارکتینگ تا به حال خوب بوده :

مثلا کاربر : a1irez4

یا دوست جدیدی که تازه از ایشون خدمات گرفتم با نام کاربری : mortezab20

ایشالا روز به روز لیست درستکاران و حرفه ای های تمام قسمت های صنفمون زیاد تر بشه و برای انتخاب از بینشون دچار مشکل بشیم که با کی کار کنیم ؟؟ نه اینکه با کی کار نکنیم ؟

mortezab20
2014-02-11, 18:22
جا داره در همین تاپیک درباره حسن نیت و اعتبار دوستانی از همین انجمن هم صحبت کنیم که خدماتشون در زمینه ایمیل مارکتینگ تا به حال خوب بوده :

ایشالا روز به روز لیست درستکاران و حرفه ای های تمام قسمت های صنفمون زیاد تر بشه و برای انتخاب از بینشون دچار مشکل بشیم که با کی کار کنیم ؟؟ نه اینکه با کی کار نکنیم ؟

شما لطف دارید دوست عزیز

hosien
2014-02-11, 18:35

بله کاملا آقا سعید شما درست می فرمایید نباید به کسانی که دنبال یک لقمه نون حلال هست توهین بشه ویا روی آنها هم دید منفی داشته باشیم

ولی باید این تاپیک و یا امثال این تاپیک همیشه بروز بشه تا اگر کسی هم دنبال ایمیل مارکتینگ در گوگل می گردند به این تاپیکها بر بخورند شاید اینطوری سهمی داشته باشیم در کمتر گرفتار شدن دیگران

yazdiran
2014-02-11, 18:44
پيشنهاد ميكنم
ايمليي رو تهيه كنيد و به دوستان ارسال نماييد و در اون ايميل اين اطلاع رساني انجام بشه و سابقه اين فرد و يا موارد مشابه نيز ارسال بشه با مداركي كه موجوده و آدرسها و ترفندهايي كه استفاده ميكنند

دوستاني كه ماركتينگ هم دارند،منظور ايميل ماركتينگ هست اونا هم كمك كنند،هم به بقيه و هم به خودشون و ارسال كنند
البته ممكنه بعضي از دريافت كننده ها باور نكنند ولي اگه به دوستانتون بفرستيد ، اونا هم كمك به اطلاع رساني ميكنند

به نظرم فعلاً بهترين روش گسترش اين مطلب و جلوگيري از اينگونه كارها هست

اگه دوستان موافقند،كسايي كه ميتونند يه ايميل جامع ايجاد كنند تا همه ارسال كنيم

omid7000
2014-03-12, 04:34
از قدیم میگن شنونده باید عاقل باشه...
اگه کسی بتونه برای 14 میلیون نفر ایمیل بزنه،یه شبه میلیاردر میشه و اصلا جایی هم نمیگه که همچین گروهی داره تا بتونه راحت کارشو بکنه.
با یه گروه صد هزار نفری فعال و عضویت در یک سیستم همکاری در فروش خوب راحت ماهی 10 میلیون میشه درآورد.
حالا با یه گروه 14 میلیونی آدم اونقدر درمیاره که دنبال مشتری برای گروهش نمیره که!!!!

دوست عزیز آیا دلیل منطقی برای این حرفتون دارید ؟ اگه اینطور بود که همه اهالی آی تی حداقل میلیونر بودن

maasoumi
2014-03-12, 13:07
http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=47200

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

چند روز پیش این آقا از من 32هزار تومان پول گرفت تا 130000 تا ایمیل ارسال کنه.
بعد از چند روز بازی در آوردن میگه ارسال کردم ولی حتی 1 بازدید هم نداشتیم.
بهش هم میگم گزارش رو بده میپیچونه.

حواستون باشه http://www.123es.ir/cart.php
قدیما هرکی از ننش قهر میکرد خواننده میشد الان میان ایمیل مارکتینگ میزنن پول مردم رو میخورن :))

behnamy
2014-03-13, 11:09
دوستان من هم در مورد کلاهبرداری این آقا قبلا اینجا یه چیزایی خونده بودم:
http://email-banking.ir

tanshat
2014-05-12, 14:58
خنده دارترين جاي كار اونجاست كه نوشته اين ايميل ها 100 درصد متعلق به كاربران كشور جمهوري اسلامي ايران مي باشد!
يعني مرغ پحته تو ديگ خنده اش ميگيره.
بهش بگو آخه آدم عاقل يعني 1 درصد اينها امكان نداره ساكن خارج از ايران باشند و ايميلشون را در سايتهاي فارسي ثبت كرده باشند؟
بعد بهشون ميگم اين ايميل هاي تبليغاتي كه ميفرستي 2 تاي آخر را بگو ببينم چيه واسم اومده يا نه.ولي نميفرسته.
من اصلا ايميل تبليغاتي نه تو اينباكسم مياد و نه تو اسپم . فقط يه بار يه اشتباهاي كرديم يكي از ايميل هاي اين بابا را باز كرديم ديگه ول كن ما نيست.
با توجه كه فعاليتي كه خودم در زمينه ايميل ماركتينگ داشتم به هيچ كدام از دوستان توصيه نميكنم از اين روش استفاده كنند
اون عزيزاني كه ميگن اينطور نيست هم واسه محصولات خودشون بازاريابي كنند.ماشاالله سيستم هاي همكاري در فروش هم تا دلتون بخواد داريم

web2web
2014-05-12, 16:26
ایمیل من رو هم از توی تصویر و جاوااسکریپت زده بود!
تند تند ایمیل میفرستاد و همش هم اسپم میشد ولی اتفاقی یکیش رو خوندم واقعا از حرف زدنش بدم اومد آخر نامه هم خیلی دیگه رسمی اسمشو میزد که مثلا معتبره و کارش درسته ولی با این کاراش حتی اجازه ندادم تو فولدر اسپم بره یه rule براش کار گذاشتم ایمیلش نرسیده نابود بشه!
چنتا مشتریام هم میخواستن باهاش کار کنند نزاشتم.
دریافت داوطلبانه هم حدی داره چه برسه به ایمیل اجباری!

ordibehesht
2014-05-12, 18:27
والا ار دوستانی که در زمینه وب فعال هستند انتظار میره بیشتر دقت کنند و براحتی فریب نخورند چرا که ماها که کاربر معمولی نیستیم و هر وبمستری آگاهی داره که بالا آوردن یک سایت جدید و درست کردن یک صفحه و یک فرم سفارش و یک متن فقط یک ساعت کار میبره من همیشه به دوستانم میگم روی اینترنت اگر میخواهید با جایی کار کنید از طرف بخواهید لیست مشتریهاشو درا ختیارتون بذاره از مشتریهاش تحقیق کنید
ایمیل آدرسم که ملاک نیست حتی اگر از آدرس info@google.com براتون ایمیل بیاد هر کسی هاست داشته باشه و امکان پاپ تری میتونه ایمیل آدرس جعلی در کمتر از دو دقیقه درست کنه

منکه به شخصه هر ایمیلی با اسم دختر خصوصا برام میاد حذف میکنم چون میدونم هیچ دختری دوست نداره با من در ارتباط باشه :) و البته کلا در طول روز یکبار زمان گرفتم حدود 30 دقیقه از وقتم صرف پاک کردن ایمیلهای نخونده و اس ام اسهای باز نکرده تبلیغاتی میشه

اما دوستانی هم که متضرر شدند صرفا با شکایت میتوانند از اقدامات بعدی این شخص جلوگیری کنند چرا که پلیس فتا تنها زمانی بدون حکم ورود میکنه که جرم در حال وقوع باشه ، در غیر اینصورت لازمه که دستور بازپرس وجود داشته باشه
و قتی شکایت کردید پلیس فتا ازتون میخواد تا ایمیلتونو باز کنید تا آی پی فرستنده رو چک کنند لذا ایمیلهای دریافتی و ارسالی رو حذف نکنید

tanshat
2014-05-12, 19:20
والا ار دوستانی که در زمینه وب فعال هستند انتظار میره بیشتر دقت کنند و براحتی فریب نخورند چرا که ماها که کاربر معمولی نیستیم و هر وبمستری آگاهی داره که بالا آوردن یک سایت جدید و درست کردن یک صفحه و یک فرم سفارش و یک متن فقط یک ساعت کار میبره من همیشه به دوستانم میگم روی اینترنت اگر میخواهید با جایی کار کنید از طرف بخواهید لیست مشتریهاشو درا ختیارتون بذاره از مشتریهاش تحقیق کنید
ایمیل آدرسم که ملاک نیست حتی اگر از آدرس info@google.com براتون ایمیل بیاد هر کسی هاست داشته باشه و امکان پاپ تری میتونه ایمیل آدرس جعلی در کمتر از دو دقیقه درست کنه

منکه به شخصه هر ایمیلی با اسم دختر خصوصا برام میاد حذف میکنم چون میدونم هیچ دختری دوست نداره با من در ارتباط باشه :) و البته کلا در طول روز یکبار زمان گرفتم حدود 30 دقیقه از وقتم صرف پاک کردن ایمیلهای نخونده و اس ام اسهای باز نکرده تبلیغاتی میشه

اما دد وستانی هم که متضرر شدند صرفا با شکایت میتوانند از اقدامات بعدی این شخص جلوگیری کنند چرا که پلیس فتا تنها زمانی بدون حکم ورود میکنه که جرم در حال وقوع باشه ، در غیر اینصورت لازمه که دستور بازپرس وجود داشته باشه
و قتی شکایت کردید پلیس فتا ازتون میخواد تا ایمیلتونو باز کنید تا آی پی فرستنده رو چک کنند لذا ایمیلهای دریافتی و ارسالی رو حذف نکنید
این شیادها هیچ وقت با آی پی خودشون و شماره حساب شخصی خودشون کلاهبرداری نمیکنند اونها زرنگ تر از این حرفها هستند.به نظر من افزایش هوشیاری ما بهترین روش مقابله با این کلاهبردارهاست

etela_resani
2014-05-12, 22:40
سلام
وبلاگی با این آدرس راه افتاده و در مورد روش های کلاهبرداریه این فرد هست. نویسنده وبلاگ درخواست کرده که هر کس هر چیزی می دونه کامنت کنه :
http://nikmanesh-garosin.blogfa.com/
جمع کنید همه با هم بریم وبلاگ رو آبادش کنیم بلکه بتونیم جلوی به دام افتادن دو نفر رو بگیریم

دوستان من هم در مورد کلاهبرداری این آقا قبلا اینجا یه چیزایی خونده بودم:
http://email-banking.ir

این وبسایت واقعا یکی از قدیمی ترین و با انصاف ترین وبسایت هایی هست که بنده ازشون سرویس داشتم.سه دوره است که دارم تمدید می کنم.
پشتیبانی قبل و بعد فروش واقعا وجود داره هر مشکلی باشه با صبر و حوصله حل می کنند.

این شیادها هیچ وقت با آی پی خودشون و شماره حساب شخصی خودشون کلاهبرداری نمیکنند اونها زرنگ تر از این حرفها هستند.به نظر من افزایش هوشیاری ما بهترین روش مقابله با این کلاهبردارهاست

دقیقا همینطوره از اعتماد افرادی که باهاشون رابطه برقرار میکنه ، سوء استفاده میکنه و برای کلاهبرداری هاش از اطلاعات بانکی و هویتی شون استفاده میکنه
400 هزار تومن من رو خورد من قصد شکایت دارم

nima
2014-05-18, 01:58
اين آقاي نيك منش فلان فلان شده هم 6 روز پيش از من 400 گرفت كه ايميل ارسال كنه,جالبه كه به حساب يه خانم هم واريز كردم پولو كه برام جاي سوال بود. ولي الان اين مهم نيست.... 2 3 روز بعد كه يه جايي با حكم جلب خفتش كردم , حالشو ميپرسم....

من فروشگاه اينترنتي دارم, كه اول كالا رو ميفرستم , اگه مشتري راضي بود مبلغ رو واريز ميكنه , اگه نه كه بايد مرجوع كنه , اگه فيلم در بياره همون كار قانوني رو ميكنم كه قراره با اين يارو بكنم...

2 3 روز ديگه مييام و خبرشو بهتون ميدم

tanshat
2014-05-18, 10:30
از خوندن نظرات اين پست نكته قابل توجهي را پيدا كردم.اون هم اينكه براي من و تمام افرادي كه در اينجا پاسخ گذاشتند ايميل اين آقاي نيك منش اومده و خودشون هم تاييد كردند يعني به طور ضمني اقرار به اين شده كه ايميل براي طيف وسيعي از افراد فرستاده شده يعني فرستنده ايميل توانايي اين كار را داره اما چرا بعد از گرفتن پول هيچ كدوم از مشتري هاي اين آقا راضي نبودند و شكايت هم كردند نشون دهنده اينه كه ايشون عمدا ارسال ها را انجام نداده و كلاهبرداري كرده.فكر ميكنم اگر صادقانه كار ميكرد و حلال و حروم سرش ميشد الان به جاي اين تاپيك ما يه تاپيك ديگه باز كرده بوديم و از كار خوبش تعريف ميكرديم و مجاني براش تبليغ شده بود و در مدت كوتاهي سود خوبي به دست مي آورد. اما حيف كه اين افراد منافع زودگذر را ميخواهند

اين آقاي نيك منش فلان فلان شده هم 6 روز پيش از من 400 گرفت كه ايميل ارسال كنه,جالبه كه به حساب يه خانم هم واريز كردم پولو كه برام جاي سوال بود. ولي الان اين مهم نيست.... 2 3 روز بعد كه يه جايي با حكم جلب خفتش كردم , حالشو ميپرسم....

من فروشگاه اينترنتي دارم, كه اول كالا رو ميفرستم , اگه مشتري راضي بود مبلغ رو واريز ميكنه , اگه نه كه بايد مرجوع كنه , اگه فيلم در بياره همون كار قانوني رو ميكنم كه قراره با اين يارو بكنم...

2 3 روز ديگه مييام و خبرشو بهتون ميدم

هيچ ايميلي ارسال نكرد؟ عنوان و موضوع ايميلي كه قرار بود براتون ارسال كنه چي بود ؟

nima
2014-05-19, 00:23
هيچ ايميلي ارسال نكرد؟ عنوان و موضوع ايميلي كه قرار بود براتون ارسال كنه چي بود ؟[/quote]

چرا ارسال كرد , من 2 برابر پولي كه بابت هزينه ارسال دادم رو درآوردم,ولي اين خيلي خيلي كمتر از مقداري بود كه قبلا با افراد ديگه كه كار بلد بودن به دست مياوردم.

صبح زنگ زدم , جواب نداد . با يه شماره ديگه باهاش تماس گرفتم همچين مودب جواب داد !! گفتم آقاي فلاني شما گفتي اگر از كار راضي نباشيم مبلغ رو عودت ميدي , گفت آره , ولي به ندرت اين اتفاق ميوفته !! گفتم همه مشتري هاي شما راضي , من ناراضي ,شما گفتي كه ملاك حرف مشتريه,منم ميگم ناراضيم, مبلغ منو كي واريز ميكني؟؟ گفت فعلا كار دارم , 2 3 روز ديگه بهش فكر ميكنم.گفتم : ببين , شرايط فروشگاه منو كه ميدوني , پس براي خودت دنبال دردسر نگرد. گفت : من آمار رو دارم نگاه ميكنم الان خيلي خوبه ( حالا مرتيكه كجا بود؟ تو خيابون !!‌) گفتم شما به من گدارش آمار ندادي , گفت بايسد درخواست كتبي بايد بدي !! گفتم :من الان 5 ساله تو اينترنت دارم فعاليت ميكنم.براي من فيلم بازي نكن.گفت من 10 11 ساله كارم اينه , پولي كه شما دادي پول راهنماي ماشين منم نيست !! گفتم با اين حساب سر چند نفرو شيره ماليدي ؟؟ شروع كرد مثل ... خنديدن......گفتم خوب از دختراي بي چاره سو استفاده ميكني ؟؟ باز خنديد و گفت من كارم اينه !! حيوون اينقدر پست نيست بخدا......

گفتم : باشه , چند روز ديگه حالتو ميپرسم... بعد شروع كرد مودبانه صحبت كردن و گفت : من الان جايي هستم باهاتون تماس ميگيرم جناب !!!

يعني من ميدونم با اين آدم چيكار كنم.....راحت ترين را اينه كه آدرس و مشخصات كسي كه پولو به حسابش واريز كردم رو فردا دربيارم . از اونجا پيداش كنم...حالا راه هاي سريع ديگه بماند !!

من آدمي هستم كه براي 1 تومنم 10 تومن خرج ميكنم , ولي اجازه نميدم حق بچم بره تو حلقوم بي همه چيزي مثل اين آدم, اگه اينجوري نبود تا الان نميتونستيم سر كنيم...

Miladzodiac64
2014-05-19, 10:30
هيچ ايميلي ارسال نكرد؟ عنوان و موضوع ايميلي كه قرار بود براتون ارسال كنه چي بود ؟

چرا ارسال كرد , من 2 برابر پولي كه بابت هزينه ارسال دادم رو درآوردم,ولي اين خيلي خيلي كمتر از مقداري بود كه قبلا با افراد ديگه كه كار بلد بودن به دست مياوردم.

صبح زنگ زدم , جواب نداد . با يه شماره ديگه باهاش تماس گرفتم همچين مودب جواب داد !! گفتم آقاي فلاني شما گفتي اگر از كار راضي نباشيم مبلغ رو عودت ميدي , گفت آره , ولي به ندرت اين اتفاق ميوفته !! گفتم همه مشتري هاي شما راضي , من ناراضي ,شما گفتي كه ملاك حرف مشتريه,منم ميگم ناراضيم, مبلغ منو كي واريز ميكني؟؟ گفت فعلا كار دارم , 2 3 روز ديگه بهش فكر ميكنم.گفتم : ببين , شرايط فروشگاه منو كه ميدوني , پس براي خودت دنبال دردسر نگرد. گفت : من آمار رو دارم نگاه ميكنم الان خيلي خوبه ( حالا مرتيكه كجا بود؟ تو خيابون !!‌) گفتم شما به من گدارش آمار ندادي , گفت بايسد درخواست كتبي بايد بدي !! گفتم :من الان 5 ساله تو اينترنت دارم فعاليت ميكنم.براي من فيلم بازي نكن.گفت من 10 11 ساله كارم اينه , پولي كه شما دادي پول راهنماي ماشين منم نيست !! گفتم با اين حساب سر چند نفرو شيره ماليدي ؟؟ شروع كرد مثل ... خنديدن......گفتم خوب از دختراي بي چاره سو استفاده ميكني ؟؟ باز خنديد و گفت من كارم اينه !! حيوون اينقدر پست نيست بخدا......

گفتم : باشه , چند روز ديگه حالتو ميپرسم... بعد شروع كرد مودبانه صحبت كردن و گفت : من الان جايي هستم باهاتون تماس ميگيرم جناب !!!

يعني من ميدونم با اين آدم چيكار كنم.....راحت ترين را اينه كه آدرس و مشخصات كسي كه پولو به حسابش واريز كردم رو فردا دربيارم . از اونجا پيداش كنم...حالا راه هاي سريع ديگه بماند !!

من آدمي هستم كه براي 1 تومنم 10 تومن خرج ميكنم , ولي اجازه نميدم حق بچم بره تو حلقوم بي همه چيزي مثل اين آدم, اگه اينجوري نبود تا الان نميتونستيم سر كنيم...

دوست عزیز من شماره تلفن دو نفر از شاکی هایی که قبلا پرونده تشکیل دادند ، رو می تونم در اختیارتون بزارم...حتما پیام خصوصی بدید واستون بفرستم یا به ایمیل anti _ nikmanesh @ yahoo . com درخواست بفرستید
اینم شماره پرونده این حرام خور در دادسرای چالوس جهت استعلام :

شماره بایگانی شعبه : ۹۲۱۵۳۹ دادسرای چالوس شماره پرونده :۹۲۰۹۹۸۱۵۱۳۳۰۱۲۵۸

اقا نیما با بنده در ارتباط باش...من گیرش بیارم و گیرشم میارم یه دست تمیز کتکش میزنم تا اونجا که میخوره و بعدشم یه دست تر و تمیز .......................

poorya99
2014-06-27, 13:47
با سلام
تنها ۲ روز دیگر فرصت برای بهره مندی از تخفیف ۵۰۰۰۰ تومانی باقی است.
هم اکنون می توانید با پرداخت هزینه ۳۵۰ هزار تومان به جای ۴۰۰ هزار تومان؛ رایانامه (email) حاوی معرفی نامهِ خدمات یا محصولات خود را به بیش از ۹۱% از کاربران اینترنت ایران ارسال نمایید.
لطفاً در صورت بروز هرگونه سؤال یا ابهام، مکاتبه نمایید.
با تقدیم احترام
محمد حسین نیک منش
مدیر فروش
تلفن مشاوره و سفارشات: ۰۹۳۷۰۰۷۱۱۷۵
نشانی پست الکترونیک رسمی: info@imail.technology
نشانی وب گاه رسمی:
http://imail.technology
1
ساله داره میل میزنه محلش نذاشتم خیلی تابلوئه بنده خدا (شیطان)
احتمال قوی اسم و فامیلشم مستعاره که شماره حساب دیگرون رو داده!

tanshat
2014-07-07, 15:07
بايد اين تايپيك را هميشه بالا نگه داريم چون خود من با مطالعه اين مطلب از خريد ايميل از آقاي نيك منش منصرف شدم
از شاپكيپر و كاربرانش تشكر ميكنم

kiahost
2014-07-07, 15:42
بايد اين تايپيك را هميشه بالا نگه داريم چون خود من با مطالعه اين مطلب از خريد ايميل از آقاي نيك منش منصرف شدم
از شاپكيپر و كاربرانش تشكر ميكنم

قربان شما خوشحالم که مطالعه کردید تاپیک هارو

mmc22
2014-07-07, 15:49
اگه با 400هزارتومن میشد 14ملیون ایمییل وارد اینباکس ملت کرد که .... واقعا به شعور ملت توهین میکنن این افراد .

valizade
2014-07-07, 17:19
دوستان عزیز برای بسته شدن بساط این کلاهبردار "محمد حسین نیک منش" و یا همان "کامران گروسین"
به سایت پلیس فتای کشور مراجعه کنید و در قسمت "ارتباطات مردمی" گزارش کلاهبرداری این شیاد رذل رو بدید
مطمئن باشید که پلیس فتا ، سریعا پیگیری می کنه و این فرد رو پیدا میکنه، و قانون مال مالباخته ها رو بهشون بر میگردونه.

برای اعلام گزارش کلاهبرداری "محمد حسین نیک منش" و یا همان "کامران گروسین"به سایت پلیس فتا به لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.cyberpolice.ir/forms/general-report

افرادی که مالشون خورده شده مستقیما برن دادسرای محل زندگی شون.
افرادی هم که کلا حال می کنند این شیاد دستگیر بشه در سایت پلیس فتا مشخصات این فرد رو گزارش بدند.

اینکه بعضی ها می فرمایند این کلاهبردار ، آی پی عوض میکنه ،پلیس نمی تونه بگیره ، همش حرفه!
پلیس فتا فقط کافیه اراده بکنه تا رد این شیاد رو ، رو هوا بزنه!
این همه کلاهبرداری های بزرگ و حرفه ای آخرش توسط پلیس فتا دستگیر شدند!
این جقله بچه خرده پا (که کم هم کلاهبردای نکرده) جای خود دارد!

از همه دوستان انجمن و هر کسی که این تاپیک رو میخونه ، درخواست دارم که به سایت پلیس فتا مراجعه کنند و گزارش کلاهبردای این شیاد رذل رو بدند.

برای ورود به صفحه گزارش تخلف سایت پلیس سایبری ، اینجا (https://www.cyberpolice.ir/forms/general-report) کلیک کنید

Ali.Fatehi
2014-07-08, 01:27
این ایمیل بالای 200 بار برام اومده...
و البته ایمیل مارکتینک های دیگه...
ترجیح میدم با جایی کار کنم که قبلا کارش ثابت شده...

valizade
2014-07-08, 13:08
دوستان عزیز برای بسته شدن بساط این کلاهبردار "محمد حسین نیک منش" و یا همان "کامران گروسین"
به سایت پلیس فتای کشور مراجعه کنید و در قسمت "ارتباطات مردمی" گزارش کلاهبرداری این شیاد رذل رو بدید
مطمئن باشید که پلیس فتا ، سریعا پیگیری می کنه و این فرد رو پیدا میکنه، و قانون مال مالباخته ها رو بهشون بر میگردونه.

برای اعلام گزارش کلاهبرداری "محمد حسین نیک منش" و یا همان "کامران گروسین"به سایت پلیس فتا به لینک زیر مراجعه کنید:

افرادی هم که کلا حال می کنند این شیاد دستگیر بشه در سایت پلیس فتا مشخصات این فرد رو گزارش بدند.

اینکه بعضی ها می فرمایند این کلاهبردار ، آی پی عوض میکنه ،پلیس نمی تونه بگیره ، همش حرفه!

از همه دوستان انجمن و هر کسی که این تاپیک رو میخونه ، درخواست دارم که به سایت پلیس فتا مراجعه کنند و گزارش کلاهبردای این شیاد رذل رو بدند.

برای ورود به صفحه گزارش تخلف سایت پلیس سایبری ، اینجا (https://www.cyberpolice.ir/forms/general-report) کلیک کنید

من که گزارشم رو رد کردم
اینم سندش:
15117
این کلاهبردار تا آخر تابستون گیر میفته شک نکنید!
اونطور که من از یکی از شاکی های قدیمیش پرسیدم ، پارسال همین موقع ها بود که شکایت کرد.گرفتنش ولی به قید سند آزاد شد.
این سری دیگه تعداد شاکی ها زده بالا! این سری بگیرنش ماله مالباخته ها رو باید پس میده که هیچ !! یه سالی آب خنک خوردنم رو شاخشه!!!
چون به قید سند آزاده!

yahoo groups
2014-07-10, 00:02
دلت خوش هست اینا هم رسیدگی میکنند

valizade
2014-07-10, 13:12
دلت خوش هست اینا هم رسیدگی میکنند

نه عزیز!اینطوریا نیس!!
یه نفر دو نفر گزارش بده شاید پیگیری نکنن ولی وقتی حتی 7-8 نفر گزارش بده صد درصد پیگیری می کنند.

اونایی هم که این پولشون رو خورده شکایت کردند و پروند اش از طریق قضایی هم در دست پیگیری هست.

hejab
2014-07-10, 15:46
با سلام
اولین پستم هست تو این سایت و کل مطالب این تایپیک رو به علت بالا بودن خوندم و منم براش از طریق پلیس فتا شکایت رد کردم
متن شکایت:
با سلام
یه نفر با ادعای کذب ایمیل مارکتینگ داره سر مردم کلاه میذاره
از کارت های دیگه به اسم اینکه منشی اش هستن استفاده میکنه برای کارت به کارت
انگار که قبلا از دستش شکایت شده و من اطلاع نداشتم و اینم شماره پرونده اش هست
"شماره بایگانی شعبه : ۹۲۱۵۳۹ دادسرای چالوس شماره پرونده :۹۲۰۹۹۸۱۵۱۳۳۰۱۲۵۸
"
وبسایت این آقا:
http://imail.technology/
شماره تلفنش: ۰۹۳۷۰۰۷۱۱۷۵
متاسفانه تعداد زیادی به دام این شیاد افتاده اند

valizade
2014-07-10, 23:20

با سلام
اولین پستم هست تو این سایت و کل مطالب این تایپیک رو به علت بالا بودن خوندم و منم براش از طریق پلیس فتا شکایت رد کردم
متن شکایت:
با سلام
یه نفر با ادعای کذب ایمیل مارکتینگ داره سر مردم کلاه میذاره
از کارت های دیگه به اسم اینکه منشی اش هستن استفاده میکنه برای کارت به کارت
انگار که قبلا از دستش شکایت شده و من اطلاع نداشتم و اینم شماره پرونده اش هست
"شماره بایگانی شعبه : ۹۲۱۵۳۹ دادسرای چالوس شماره پرونده :۹۲۰۹۹۸۱۵۱۳۳۰۱۲۵۸
"
وبسایت این آقا:
شماره تلفنش: ۰۹۳۷۰۰۷۱۱۷۵
متاسفانه تعداد زیادی به دام این شیاد افتاده اند

باعث خوشحالیه
دوستان دیگه انجمن هم لطفا تو سایت پلیس فتا گزارش رد کنند ، اینطور که داره پیش میره و هر روز افراد مختلفی در سایت پلیس فتا گزارش ثبت می کنند ، شک ندارم تا آخر تابستون دستگیر و اعلامیه کلاهبرداری هاش در سایت پلیس فتا زده میشه.

Ali.Fatehi
2014-07-11, 00:07
بنده هم گزارش رو رد کردم...
امیدوارم هر چی کلاهبردار تو اینترنت هست دستگیر بشه...

mori2000
2014-07-11, 00:51
بنده هم گزارش رو رد کردم...
امیدوارم هر چی کلاهبردار تو اینترنت هست دستگیر بشه...

دوستان وقت خودتون رو الکی تلف نکنید
متاسفانه اون صفحه شکایت فقط برای موارد امنیتی و فیشینگ هست
برای موارد کلاه برداری هیچ اقدامی نمی کنند تا زمانی که شاکی داشته باشه
بنده یه مدت شدیدا دنبال یکیشون بودم و قبلا هم دستگیر شده بود و حتی با معاون دادستان هم صحبت کردم
گفتن فقط فقط باید شاکی داشته باشه
یعنی تا زمانی که شکایت از طریق مراجع قضایی نداشته باشه هیچ کاری نمی کنن

valizade
2014-07-11, 01:10
دوستان وقت خودتون رو الکی تلف نکنید
متاسفانه اون صفحه شکایت فقط برای موارد امنیتی و فیشینگ هست
برای موارد کلاه برداری هیچ اقدامی نمی کنند تا زمانی که شاکی داشته باشه
بنده یه مدت شدیدا دنبال یکیشون بودم و قبلا هم دستگیر شده بود و حتی با معاون دادستان هم صحبت کردم
گفتن فقط فقط باید شاکی داشته باشه
یعنی تا زمانی که شکایت از طریق مراجع قضایی نداشته باشه هیچ کاری نمی کنن
دوست عزیز از کی تا حالا یه گزارش 5 دقیقه ای زدن شده وقت تلف کردن؟
شما نگران نباش!
فیشینگ از این بیشتر که از هر نفر 400 هزار تومن بگیره و هیچ کاری نکنه ، تازه برای پرداخت ، از کارت بانکی مردم استفاده میکنه! به نظر بنده این کلاهبرداری اگر اندازه فیشینگ نباشه کمتر نیست!

با کمال احترام واقعا امثال شما هستند ناخواسته باعث میشند اینطور کلاهبر دار ها پا بگیرند و روز به روز فربه تر بشند!کسی هم ککش نگزه!

تا اونجا که من اطلاع دارم 7 از نفر مالبخته ها در طی این ماه، از این شیاد ، شکایت کتبی در دادسرای محل زندگی شون ترتیب دادند و پرونده از طریق قضایی در حال پیگیری هست.

بنده همون اول گفتم
کسانی که مالشون خورده شده توسط این کلاهبردار ، در دادسرای محل زندگی شون شکایت کتبی تنظیم کنند
افرادی هم که از ماهیت کلاهبرداری این شیاد آگاه شدند ، بروند و در سایت پلیس فتا شکایت رد کنند
به طبع وقتی که کلاهبرداری در این حد با این تعداد گزارش وجود داشته باشه ، خود پلیس پیگیر قضیه میشه ،کلاهبرداری این آقا و سو استفاده اش از کارت بانکی مردم بیچاره برای کلاهبرداری هاش کمتر از فیشینگ هست؟

mori2000
2014-07-11, 01:25
دوست عزیز از کی تا حالا یه گزارش 5 دقیقه ای زدن شده وقت تلف کردن؟
شما نگران نباش!
فیشینگ از این بیشتر که از هر نفر 400 هزار تومن بگیره و هیچ کاری نکنه ، تازه برای پرداخت ، از کارت بانکی مردم استفاده میکنه! به نظر بنده این کلاهبرداری اگر اندازه فیشینگ نباشه کمتر نیست!

با کمال احترام واقعا 4 تا مثل شما هستند باعث میشند اینطور کلاهبر دار ها پا بگیرند و روز به روز فربه تر بشند!کسی هم ککش نگزه!

تا اونجا که من اطلاع دارم 7 از نفر مالبخته ها در طی این ماه، از این شیاد ، شکایت کتبی در دادسرای محل زندگی شون ترتیب دادند و پرونده از طریق قضایی در حال پیگیری هست.

بنده همون اول گفتم
کسانی که مالشون خورده شده توسط این کلاهبردار ، در دادسرای محل زندگی شون شکایت کتبی تنظیم کنند
افرادی هم که از ماهیت کلاهبرداری این شیاد آگاه شدند ، بروند و در سایت پلیس فتا شکایت رد کنند
به طبع وقتی که کلاهبرداری در این حد با این تعداد گزارش وجود داشته باشه ، خود پلیس پیگیر قضیه میشه ،کلاهبرداری این آقا و سو استفاده اش از کارت بانکی مردم کمتر از فیشینگ نباید باشه!

نه برادر من
بحث کلاه برداری فرق می کنه
بنده به شخصه خودم رئیس معاون دادستان رو تو نمایشگاه رسانه های دیجیتال و رئیس پلیس فتا رو دیدم
تا زمانی که کتبی شکایت نکنی کار نمی کنن
مگه جی پال نبود کلی پول کشید بالا رفت
بالای 1000 نفر گزارش کلاه برداری تو سایت پلیس فتا کردن ولی هیچ اثری نداشت
پلیس فتا هم چند روز پیش صحبت می کردم باهاشون هیچ کاری نکردن فقط اسمش رو میشناختن
دوست عزیز بنده از تجربه ای که دارم می گم
گزارش از طریق سایت پلیس فتا برای افرادی که پولتون رو خوردن به جایی نمی رسید
فقط فقط شکایت کتبی
این رو بنده به خاطر کلاه برداری اقای سجاد حائری دنبالش بودن
ایشون تو اینترنت لپ تاپ و موبایل می فروشه ولی جنسی ارسال نمی کنه براشون و پول رو هم جلو جلو می گیرن و جالبترش اینکه افراد ساده لوحی هم وجود دارن که خیلی راحت سرشون کلاه میره
بنده سرم کلاه نرفت سر این اقا ولی می خواستم جلوی این شخص رو بگیرم تا نتونه بیشتر از اینی که هست جلو بره
تمام اطلاعاتش رو هم داشتم
از آدرس خونش تا آدرس ای پی و شماره حساب بانکی و ... ولی هیچ اثری نداشت و فقط می گفتن شکایت کتبی کنید
همین وسلام

valizade
2014-07-11, 02:06
نه برادر من
بنده به شخصه خودم رئیس معاون دادستان رو تو نمایشگاه رسانه های دیجیتال و رئیس پلیس فتا رو دیدم
پلیس فتا هم چند روز پیش صحبت می کردم باهاشون هیچ کاری نکردن فقط اسمش رو میشناختن
فقط فقط شکایت کتبی
ایشون تو اینترنت لپ تاپ و موبایل می فروشه ولی جنسی ارسال نمی کنه براشون و پول رو هم جلو جلو می گیرن و جالبترش اینکه افراد ساده لوحی هم وجود دارن که خیلی راحت سرشون کلاه میره
بنده سرم کلاه نرفت سر این اقا ولی می خواستم جلوی این شخص رو بگیرم تا نتونه بیشتر از اینی که هست جلو بره
از آدرس خونش تا آدرس ای پی و شماره حساب بانکی و ... ولی هیچ اثری نداشت و فقط می گفتن شکایت کتبی کنید
همین وسلام

بله درسته : تا شکایت کتبی نباشه پیگیری صورت نخواهد گرفت.
اعلام گزارش در سایت پلیس فتا هم برای افرادی بودند که مالباخته نیستند و فقط میخواهند برای دستگیری این فرد کاری کرده باشند!
کسی که مالباخته باشه و متضرع شده باشه ،برای زنده شدن مالش باید شکایت کنه.چون بدون شکایت پیگیری صورت نمیگیره.
خدا روشکر تعداد شاکی ها هم زیاد و زیاد تر شده، این سری که دستگیر شه چون سابقه دار محسوب میشه و تعداد شاکی ها هم زیاده شده
مجازاتشم سنگین تره.
من نمیدونم این احمق ،با چه فکری کلاهبرداری هاش رو داره ادامه میده!
نکنه باخودش فکر میکنه دستگیر نمیشه؟!
یعنی آدم اینقدر احمق میشه؟!

valizade
2014-07-22, 15:51
کلاهبدار محمد حسین نیک منش و یا همان کامران گروسین هست که داره به اسم ارسال ایمیل تبلیغاتی به 14 میلیون=)) نفر ایرانی کلاهبرداری میکنه.
این محمد حسین نیک منش و یا همان کامران گروسین ، هیچ وقت برای واریز هزینه شماره کارت و یا شماره حسابی که به اسم خودش باشه رو نمیده.

مراقب این جقله بچه باشید سرتون کلاه نزاره

جالبه بدونید پارسال همین موقع ها بود که ، این کلاهبردار ، دستگیر شد ، اما به قید سند آزاد شد و دوباره کلاهبرداری هاش رو ادامه داد.
این هم شماره پرونده کلاهبردار کامران گروسین با نام مستعار محمد حسین نیک منش!
شماره بایگانی شعبه پرونده کلاهبرداری کامران گروسین(محمد حسین نیک منش): ۹۲۱۵۳۹ دادسرای چالوس شماره پرونده :۹۲۰۹۹۸۱۵۱۳۳۰۱۲۵۸

از پلیس فتای ساری و چالوس می تونید استعلام بگیرید.

از هر کسی هم 400 هزار تومن ،میگیره ،خدا می دونه چند تا از این 400 هزار تومن کلاهبرداری کرده. من نمیدونم این فرد ،به چه خیالی اینطوری داره کلاهبرداری میکنه ؟ نکنه فکر میکنه دستگیر نمیشه؟!

این سری که بره زندان دیگه سند که هیچ ، جد و ابادشم بیان ،نمی تونن درش بیارن.چون تعداد شاکی ها زده بالا!!

این کلاهبردار برای کلاهبرداری هاش هیچ وقت شماره کارت ، و یا شماره حسابی که به اسم خودش باشد رو نمیده،شماره حساب و شماره حساب کسی رو میده که باهاش رفیق شده و از اعتمادش سو استفاده کرده و از شماره کارت طرفش برای واریزی هاش استفاده میکنه.

اینم شماره این فرد:
شماره تماس کلاهبردار محمد حسین نیک منش و یا همان کامران گروسین: 09370071175
کافیه یه زنگ بزنید بهش و بگید که : شماره کارت و یا شماره حساب فقط به اسم خودت بده میخوایم واست 400 هزار تومن پول واریز کنیم!=))
صد سال شماره کارت و یا شماره حسابی که به اسم خودش باشد رو بهتون نمیده و به بهانه های مختلف: اعم از گم شدن کارت، و یا میگه :من درگیر امور مالی نمیشم هزینه رو به شماره کارت همکارم واریز کنید. از دادن شماره کارت به اسم خودش امتناع می کنه!
چرا؟
چون اگر شماره کارت خودش رو بده سه سوت دستگیر میشه و آدرسش و خیلی چیزای دیگش لو میره.

تماس بگیرید بگید میخوایم پول واریز کنیم ، به هر کسی شماره کارت به اسم خودش داد بیاد همینجا اعلام کنه.

Seo-Theme
2014-07-22, 16:00
کلاهبدار محمد حسین نیک منش و یا همان کامران گروسین هست که داره به اسم ارسال ایمیل تبلیغاتی به 14 میلیون=)) نفر ایرانی کلاهبرداری میکنه.
این محمد حسین نیک منش و یا همان کامران گروسین ، هیچ وقت برای واریز هزینه شماره کارت و یا شماره حسابی که به اسم خودش باشه رو نمیده.

مراقب این جقله بچه باشید سرتون کلاه نزاره

جالبه بدونید پارسال همین موقع ها بود که ، این کلاهبردار احمق ، دستگیر شد ، اما به قید سند آزاد شد و دوباره کلاهبرداری هاش رو ادامه داد.
این هم شماره پرونده کلاهبردار کامران گروسین با نام مستعار محمد حسین نیک منش احمق!
شماره بایگانی شعبه پرونده کلاهبرداری کامران گروسین(محمد حسین نیک منش): ۹۲۱۵۳۹ دادسرای چالوس شماره پرونده :۹۲۰۹۹۸۱۵۱۳۳۰۱۲۵۸

از پلیس فتای ساری و چالوس می تونید استعلام بگیرید.

از هر کسی هم 400 هزار تومن ،میگیره ،خدا می دونه چند تا از این 400 هزار تومن کلاهبرداری کرده. من نمیدونم این کودن احمق ،به چه خیالی اینطوری داره کلاهبرداری میکنه ؟ نکنه فکر میکنه دستگیر نمیشه؟!

این سری که بره زندان دیگه سند که هیچ ، جد و ابادشم بیان ،نمی تونن درش بیارن.چون تعداد شاکی ها زده بالا!!

این کلاهبردار احمق برای کلاهبرداری هاش هیچ وقت شماره کارت ، و یا شماره حسابی که به اسم خودش باشد رو نمیده،شماره حساب و شماره حساب کسی رو میده که باهاش رفیق شده و از اعتمادش سو استفاده کرده و از شماره کارت طرفش برای واریزی هاش استفاده میکنه.

اینم شماره این احمق:
شماره تماس کلاهبردار محمد حسین نیک منش و یا همان کامران گروسین: 09370071175
کافیه یه زنگ بزنید بهش و بگید که : شماره کارت و یا شماره حساب فقط به اسم خودت بده میخوایم واست 400 هزار تومن پول واریز کنیم!=))
صد سال شماره کارت و یا شماره حسابی که به اسم خودش باشد رو بهتون نمیده و به بهانه های مختلف: اعم از گم شدن کارت، و یا میگه :من درگیر امور مالی نمیشم هزینه رو به شماره کارت همکارم واریز کنید. از دادن شماره کارت به اسم خودش امتناع می کنه!
چرا؟
چون اگر شماره کارت خودش رو بده سه سوت دستگیر میشه و آدرسش و خیلی چیزای دیگش لو میره.

تماس بگیرید بگید میخوایم پول واریز کنیم ، به هر کسی شماره کارت به اسم خودش داد بیاد همینجا اعلام کنه.
از کجا میشناسیدش؟ سایتش ، یوزر انجمنش ...

valizade
2014-07-22, 17:13
از کجا میشناسیدش؟ سایتش ، یوزر انجمنش ...

قصد داشت از شماره کارت منم استفاده کنه.رفتم اسمش رو سرچ کردم یه سری وبلاگ ها رو دیدم کلاهبرداره.
آدرس سایتش تو همین تاپیک زده شده.

valizade
2014-07-24, 13:08
نه برادر من
فقط فقط شکایت کتبی
همین وسلام

اقا این دیگه چه حرفیه؟؟چند دقیقه گزارش رد کردن خیلی وقت میگیره ؟؟؟ شما عملا داری با اینکارت خواسته یا ناخواسته به نفع اون محمد حسین نیک منش کلاهبردار قدم بر میداری.چرا مردم رو از یه گزارش 5 دقیقه ای منع میکنی؟ یعنی شما فکر میکنی کسی که نزدیک به نیم میلیون تومن(400 هزار تومن) مالش خورده شده ، به یه رد شکایت تو سایت پلیس فتا اکتفا میکنه ؟! معلومه که میره شکایت میکنه.افرادی که مالشون خورده شده خودشون شکایت می کنند.اما افرادی که از ماهیت این کلاهبرداری آگاه هستد ، به سایت پلیس فتا مراجعه کنند و نسبت به این کلاهبرداری گزارش رد کنند. وقتی که تعداد گزارش هایی در مورد یک موضوع خاص بره بالا ، پلیس فتا اقدام خواهد کرد.

به زودی این آقای محمد حسین نیک منش یا همان کامران گروسین ،برای بار دوم دست گیر خواهد شد و به دلیل تعدد شاکی ها مشخص نیست که چند سال آب خنک خواهد خورد.ضمن اینکه تمامی اموال مالباخته ها هم به صاحبانشان عودت داده خواهد شد.انشاا..

almaweb.ir
2014-08-31, 13:15
دوستان عزیزاین شخص الان داره با آدرس http://imail.technology/ فعالیت میکنه !!
مراقب باشید !

mehdiastro
2014-09-06, 17:19
عجب
از طرف این شخص بیشتر از 2 ماه هست برای من هر روی کمش 4 بار ایمیل میاد که در 24 ساعت تجارت خود را متحول کنید
و چندین تبلیغ از شرکت های مختلف توسط ایشون برای من ارسال شده بود
یک ماه پیش هم میخواستم توسط ایشون ایمیل تبلیغاتی ارسال کنم
خوب شد همچین کاری نکردم :-s

vida
2014-09-10, 18:07
سلام با توجه به محدودیت هاستهای ایران برای ارسال ایمیل بهترین راه ایجاد یک خبرنامه هستش در وردپرس به ناو mymail که بصورت رایگان سرچ کنید میتونید اونو دانلود کنیدو و نسخه فارسیش هم با 10 تومن میتونید بخرید
تعداد کلیک ها رو نشون
تعداد ایمیل ها باز شده رو نشون میده
خیلی خبرنامه توپی هست
و برای کسانی خوبه که ارزوی یه ایمیل مارکتینگ قوی رو دارند

yasinshop
2014-09-10, 19:13
متاسفانه من هم یک سال پیش گرفتار شدم و جناب گروسین 200 تومان پول ما رو گرفت و گفت ایمیل رو ارسال کردم ولی جز 10 تا بازدید چیزی برای ما نداشت وقتی هم که اعتراض کردم بهشون ، گفتن نمی دونن مشکل کجاست و ایمیل رو دوباره ارسال می کنن ... دوباره هم ارسال کردن و هیچ اتفاقی نیافتاد و دیگر هیچ ...

a1irez4
2014-09-10, 20:39
برای مال باخته ها متاسفم، شما بهتره تو نت فعالیت نکنید اگه میخواید اینطوری رکب بخورید، دیگه طرف خیلی تابلوئه
و اینکه حتما معامله ای دارید میکنید اگه مبلغ بالاست در مورد اون شخص یا تیم یا سایت یا حالا هر چیز! یه سرچ بزنید حداقل... :)

mobomas
2014-09-10, 21:41
سلام با توجه به محدودیت هاستهای ایران برای ارسال ایمیل بهترین راه ایجاد یک خبرنامه هستش در وردپرس به ناو mymail که بصورت رایگان سرچ کنید میتونید اونو دانلود کنیدو و نسخه فارسیش هم با 10 تومن میتونید بخرید
تعداد کلیک ها رو نشون
تعداد ایمیل ها باز شده رو نشون میده
خیلی خبرنامه توپی هست
و برای کسانی خوبه که ارزوی یه ایمیل مارکتینگ قوی رو دارند

میشه لینک دقیق این افزونه رو بدین ؟
چه ارجینالش و هم نسخه فارسیش
سپاس

m.ghalgar
2014-09-11, 07:40
اگه نمی تونه به 91 درصد کاربران بفرسته ولی تونسته به 90 درصد وبمسترها بفرسته !

haaamid
2014-09-11, 10:31
دوستان گول سایت http://imail.technology/ رو به هیچ وجه نخورید

همش دروغه
کلاهبرداره واقعی هست
نرم افزار installer نداره و ایمیل ها واقعی نیستند باعث میشه اسپم بشه
پس از یک هفته ارسال فقط 20 تا ویزیت گرفتم

گول محمدحسین نیک منش رو نخورید
سایتش
هست
کارتی که برای واریز میده به اسم اکرم شیخ محمدی هست

اون پک 250 هزار تومانی هم میتونید به صورت رایگان از زیر دانلود کنید پسورد هم نداره

https://www.mediafire.com/?gffdw9ecg7eull9

به پدر و مادر این شیاد لعنت
دوستان لطفا کسی گول
http://offer.imail.technology/

رو نخوره

valizade
2014-10-02, 16:15
اگه نمی تونه به 91 درصد کاربران بفرسته ولی تونسته به 90 درصد وبمسترها بفرسته !

با یک نرم افزار جمع آوری ایمیل ساده می شود هدفمند ایمیل جمع آوری کرد و هدفمند ایمیل ارسال کرد، به عنوان مثال آدرس ایمیل افراد موجود در یک انجمن خاص.
این شیاد هم همین کار را کرده است.

دوستان گول سایت http://imail.technology/ رو به هیچ وجه نخورید

همش دروغه
کلاهبرداره واقعی هست
نرم افزار installer نداره و ایمیل ها واقعی نیستند باعث میشه اسپم بشه
پس از یک هفته ارسال فقط 20 تا ویزیت گرفتم

گول محمدحسین نیک منش رو نخورید
سایتش
هست
کارتی که برای واریز میده به اسم اکرم شیخ محمدی هست

اون پک 250 هزار تومانی هم میتونید به صورت رایگان از زیر دانلود کنید پسورد هم نداره

https://www.mediafire.com/?gffdw9ecg7eull9

به پدر و مادر این شیاد لعنت
دوستان لطفا کسی گول
http://offer.imail.technology/

رو نخوره

حتما شکایت کنید تنها راه جلوگیری از این افراد شکایت رسمی است.

irandac
2014-10-02, 16:16
بله درسته ، بنده هم این نرم افزار رو دارم و ایمیل وب مسترها رو هم جمع کردم ولی استفاده ای از ایمیل و شماره ها ندارم .

filebooker
2014-10-15, 19:49
من همین امشب باهاش صحبت کردم خودشه محمد نیک منش معرفی کرد منم گفتم شماره کارت رو ارسال کن پولو بریزم اما هنوز که شماره ای ارسال نکرده ....

alpha
2014-10-15, 20:52
چرا جلوی فعالیت همچین افرادی در نت گرفته نمیشه اونوقت برای فروش یه محصول خیلی ساده... طرف به دادگاه میکشونن؟:-?

Safecharge
2014-10-15, 22:45
این هم تازه ترین ایمیلی که دریافت کردم...
ادرس ایمیل فرستنده و عنوان ایمیل
بانک ایمیل سالم <info@1el.ir>;

با عرض سلام خدمت عزیزان
میدونم خیلی از شما به دنبال یک بانک ایمیل صددرصد سالم و باز شده هستید
بانک ایمیل های موجود در بازار ممکن هست تا 50 درصد هم سالم نباشند و کیفیت تبلیغات شما را پایین بیاورند
مطمئنا بانک ایمیل صددرصد سالم و باز شده بیشترین تاثیر را در تبلیغات شما خواهد داشت
با توجه به اینکه شرکت ما جز یکی از بزرگترین سرویس دهندگان تبلیغات ایمیل می باشد ( بیش از 23000 کاربر فعال ) و روزانه بیش از 700 میلیون ایمیل از سرورهای ما ارسال می شود بیشترین بانک ایمیل صددرصد سالم و باز شده را در اختیار داریم
این ایمیل ها از طریق گزارش ایمیل های ارسالی جمع آوری گردیده و صددرصد سالم می باشند
این ایمیل ها علاوه بر سالم بودن یک قابلیت ویژه دیگری نیز دارند و آن هم این است که صاحبان آنها از این ایمیل ها استفاده کرده و ایمیل خود را چک میکنند
چه بسا ایمیل های موجود در بازار را نمی توان یقین کامل بر مورد استفاده قرار گرفتن مالکان آنها را داشت
این ایمیل ها را در بسته های کوچکتر تا بسته کامل ارائه میدهیم تا شما عزیزان به تعداد نیاز خریداری نمایید
بسته های ایمیل صددرصد سالم و باز شده
بسته 10000 ایمیل سالم: 20000 تومان
بسته 20000 ایمیل سالم: 30000 تومان
بسته 50000 ایمیل سالم: 70000 تومان
بسته 100000 ایمیل سالم: 130000 تومان
بسته 150000 ایمیل سالم: 170000 تومان
بسته 200000 ایمیل سالم: 230000 تومان
بسته 500000 ایمیل سالم: 440000 تومان
بسته 700000 ایمیل سالم: 560000 تومان
بسته 1000000 ایمیل سالم: 720000 تومان
بسته 1200000 ایمیل سالم: 840000 تومان
بسته 1500000 ایمیل سالم: 970000 تومان
بسته 1736000 ایمیل سالم: 1200000 تومان
جهت خرید هر کدام از بسته ها ابتدا مبلغ مورد نظر را به حساب زیر واریز و سپس اطلاعات پرداخت و همچنین آدرس ایمیل خود را به شماره 091277427** ارسال نمایید تا لینک دانلود بانک ایمیل مورد نظر در کمتر از یک ساعت برای شما ارسال گردد
شماره کارت: 603799180207****
بانک ملی بنام سید عبدالرشید ح***
جهت مشاوره عدد 12 را به شماره 0912774**** پیامک نمایید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند

lucifer_quest
2014-10-15, 23:21
والا من تاپیک زدم و از دوستان خواهش کردم راهنمایی کنند (http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=59517) و تجربیاتشون رو بیان کنند ولی به جز چند تن از عزیزان، کسی حرفی نزد .

hejab
2014-10-17, 00:58
یه بنده خدا دیگه تو چاه افتاده
http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=59611

CyberIT
2014-10-24, 19:53
این هم جدیدترین مشخصات اعلامی کلاهبردار

محمد حسین نیک منش
مدیر فروش — مجری ارسال انبوه رایانامه در ایران
تلفن مشاوره و سفارشات: ۰۹۲۱۳۸۱۶۴۶۵
وب گاه: http : // imail . technology
شماره کارت بانک پارسيان: ٦٢٢١٠٦١٠٦٠٥١١٥٧٥
- بنام: خانم شیخ محمدی

sms118
2014-11-04, 10:36
این هم تازه ترین ایمیلی که دریافت کردم...
ادرس ایمیل فرستنده و عنوان ایمیل
بانک ایمیل سالم <info@1el.ir>;

با عرض سلام خدمت عزیزان
میدونم خیلی از شما به دنبال یک بانک ایمیل صددرصد سالم و باز شده هستید
بانک ایمیل های موجود در بازار ممکن هست تا 50 درصد هم سالم نباشند و کیفیت تبلیغات شما را پایین بیاورند
مطمئنا بانک ایمیل صددرصد سالم و باز شده بیشترین تاثیر را در تبلیغات شما خواهد داشت
با توجه به اینکه شرکت ما جز یکی از بزرگترین سرویس دهندگان تبلیغات ایمیل می باشد ( بیش از 23000 کاربر فعال ) و روزانه بیش از 700 میلیون ایمیل از سرورهای ما ارسال می شود بیشترین بانک ایمیل صددرصد سالم و باز شده را در اختیار داریم
این ایمیل ها از طریق گزارش ایمیل های ارسالی جمع آوری گردیده و صددرصد سالم می باشند
این ایمیل ها علاوه بر سالم بودن یک قابلیت ویژه دیگری نیز دارند و آن هم این است که صاحبان آنها از این ایمیل ها استفاده کرده و ایمیل خود را چک میکنند
چه بسا ایمیل های موجود در بازار را نمی توان یقین کامل بر مورد استفاده قرار گرفتن مالکان آنها را داشت
این ایمیل ها را در بسته های کوچکتر تا بسته کامل ارائه میدهیم تا شما عزیزان به تعداد نیاز خریداری نمایید
بسته های ایمیل صددرصد سالم و باز شده
بسته 10000 ایمیل سالم: 20000 تومان
بسته 20000 ایمیل سالم: 30000 تومان
بسته 50000 ایمیل سالم: 70000 تومان
بسته 100000 ایمیل سالم: 130000 تومان
بسته 150000 ایمیل سالم: 170000 تومان
بسته 200000 ایمیل سالم: 230000 تومان
بسته 500000 ایمیل سالم: 440000 تومان
بسته 700000 ایمیل سالم: 560000 تومان
بسته 1000000 ایمیل سالم: 720000 تومان
بسته 1200000 ایمیل سالم: 840000 تومان
بسته 1500000 ایمیل سالم: 970000 تومان
بسته 1736000 ایمیل سالم: 1200000 تومان
جهت خرید هر کدام از بسته ها ابتدا مبلغ مورد نظر را به حساب زیر واریز و سپس اطلاعات پرداخت و همچنین آدرس ایمیل خود را به شماره 091277427** ارسال نمایید تا لینک دانلود بانک ایمیل مورد نظر در کمتر از یک ساعت برای شما ارسال گردد
شماره کارت: 603799180207****
بانک ملی بنام سید عبدالرشید ح***
جهت مشاوره عدد 12 را به شماره 0912774**** پیامک نمایید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند

سلام
اولا بنده مدیر شرکت حافظ بازرگان هستم و این متن هیچ ربطی به اون آقای نیک منش نداره پس لطفا مواظب حرف زدنتون باشید و بی جهت کسی را تخریب نکنید
در جواب دوست دیگرمون که گفته بودن بنده دروغ میگم که 23000 یوزر دارم باید عرض کنم که میتونه تشریف بیاره شیراز دفتر شرکت تا تمامی پنل ها و اطلاعات رو به صورت عینی و از روی سایت و به همراه ایمیل و موبایل و مشخصات دیگر نشونش بدم
در ضمن خداروشکر تعداد یوزر ما به 24008 نفر رسید
همچنین به نظر شما با توجه به تعداد زیاد یوزرها این تعداد ارسال روزانه میسر هست یا نه؟
بده از مدیریت انجمن تقاضا دارم که نگذارند بدون هیچ شناختی افراد و شرکت هایی مثل شرکت ما را به بعضی آدم ها ربط دهند
از مدیریت تقاضا دارم متن تبلیغاتی ما را از انجمن حذف نمایند تا سوئ تفاهم های بسط ما با دیگران پیش نیاید
سپاس

mostafa.136214
2014-11-04, 10:49
سلام
اولا بنده مدیر شرکت حافظ بازرگان هستم و این متن هیچ ربطی به اون آقای نیک منش نداره پس لطفا مواظب حرف زدنتون باشید و بی جهت کسی را تخریب نکنید
در جواب دوست دیگرمون که گفته بودن بنده دروغ میگم که 23000 یوزر دارم باید عرض کنم که میتونه تشریف بیاره شیراز دفتر شرکت تا تمامی پنل ها و اطلاعات رو به صورت عینی و از روی سایت و به همراه ایمیل و موبایل و مشخصات دیگر نشونش بدم
در ضمن خداروشکر تعداد یوزر ما به 24008 نفر رسید
همچنین به نظر شما با توجه به تعداد زیاد یوزرها این تعداد ارسال روزانه میسر هست یا نه؟
بده از مدیریت انجمن تقاضا دارم که نگذارند بدون هیچ شناختی افراد و شرکت هایی مثل شرکت ما را به بعضی آدم ها ربط دهند
از مدیریت تقاضا دارم متن تبلیغاتی ما را از انجمن حذف نمایند تا سوئ تفاهم های بسط ما با دیگران پیش نیاید
سپاس

با سلام خدمت شما دوست عزیز
یعنی روزانه از طریق سرورهای شما 700 میلیون ایمیل ارسال می شود !!!!!؟ اگر تعداد ایمیل های کاربرای ایرانی که شما دارین رو 20 میلیون بدونم یعنی به هر کاربر ایرانی از طریق سرور های شما روزانه 35 ایمیل ارسال می شود !!!!!!!!!!!!!!!؟
یکم در ارائه آمار دقت بیشتری انجام بدهید
با تشکر
موفق و شاد باشید

sms118
2014-11-04, 14:20
با سلام خدمت شما دوست عزیز
یعنی روزانه از طریق سرورهای شما 700 میلیون ایمیل ارسال می شود !!!!!؟ اگر تعداد ایمیل های کاربرای ایرانی که شما دارین رو 20 میلیون بدونم یعنی به هر کاربر ایرانی از طریق سرور های شما روزانه 35 ایمیل ارسال می شود !!!!!!!!!!!!!!!؟
یکم در ارائه آمار دقت بیشتری انجام بدهید
با تشکر
موفق و شاد باشید

دوست عزیز آمار کاملا دقیق هست،شما تصور کنید که 24000 کاربر روزی 1000 ایمیل ارسال کنند آمار میشه روزی 24 میلیون،حالا تصور کنید که ما پنل هایی داریم که روزانه 1000 تا 200 هزار ارسال دارند
در ضمن عزیز ما بیش از دو میلیون و هفتصد هزار بانک ایمیل صددرصد سالم و باز شده ایرانی داریم که از گزارش ارسال ها جمع آوری شده
جالب هست که عرض کنم اسکریپت فقط اینباکس ها را گزارش باز شده اعلام میکند
و ما سرورهایی داریم که مستقیما از دیتاسنتر گرفتیم و از هیچ شرکت ایرانی خدمات نمیگیریم
لطفا در مورد چیزی که اطلاعی ندارید بحثی نکنید و همچنین باز از مدیریت تقاضا دارم این متن تبلیغاتی ما را بردارند و همچنین کاربری که متن ایمیل ما را به این آقای نیک منش بسط داده نیز هشدار میدم که متن رو برداره وگرنه از طریق مراجع قانونی اعاده حیثیت خواهد شد
همچنین شرکت بنده وکیل قانونی دارد و اگر کسی به خدمات و آمار ما شک دارد میتواند درخواست نماید تا با وکیل شرکت جناب آقای هاشمی وارد مذاکره شده و سپس ما اقدامات قانونی را پیگیر خواهیم شد
سپاس

filebooker
2014-11-04, 14:49
این هم جدیدترین مشخصات اعلامی کلاهبردار

محمد حسین نیک منش
مدیر فروش — مجری ارسال انبوه رایانامه در ایران
تلفن مشاوره و سفارشات: ۰۹۲۱۳۸۱۶۴۶۵
وب گاه: http : // imail . technology
شماره کارت بانک پارسيان: ٦٢٢١٠٦١٠٦٠٥١١٥٧٥
- بنام: خانم شیخ محمدی

شماره کارت ذکر شده به نام اکرم شیخ محمدی است

sms118
2014-11-04, 14:52
متاسفم برای شرکتی که ایمیلهای کاربرانش رو جمع کنه و با افتخار تو فروم اعلام کنه این کار زشت و ناپسند رو ، متاسفانه برخی از شرکتهای سودجو روز به روز ذهنیت افراد مختلف رو درمورد ایمیل مارکتینگ خراب میکنند و خیلی راحت حاظرند اطلاعات مشتریان رو به هر کسی بدند...

دوست عزیز ما به ایمیل کاربران کاری نداریم اگر متوجه باشید و در مورد شرکت ما کمی تحقیق کنید می بینید که اکثر بانک های ایمیل که توی نت برای فروش هست از طریق دیتاهای ما می باشد که دیگران سو استفاده کرده و فروخته اند
بحث فعلا بانک ایمیل نیست
بحث روی حیثیت ما هست که آقایان میخواهند ما را به بعضی ها ارتبازط دهند که شاید به نون و نوایی برسند
از همینجا اعلام میکنم که مطمئن باشید هیچ شرکتی در ایران نمیتونه در مورد ایمیل مارکتینگ روی دست ما بلند بشه و این را با اطمینان میگم
چون ما مدام علم و کانفیگ سرورهامون بروز میشه و بعضی ها که در این تاپیک میخواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و در این تاپیک متن تبلیغ ما را به نیک منش ربط دادن و یه جورایی افراد را نسبت به ما بدبین کنند را اعلام میکنم هیچ کاری نمیتوانید بکنید چون نه علمش را دارید و نه راهش را میدانید پس سعی نکنید اسم شرکت بنده را که در ایمیل مارکتینگ پیشتاز هست را خراب نمایید
به بزرگی خدا قسم و به سر بریده امام حسین قسم اگر کسی بدون مدرک حرفی علیه شرکت ما بزند از طریق مراجع قانونی پوست کلشو میکنم
پس لطفا چرت و پرت تحویل مردم ندید و سعی نکنید دیگران را خراب کنید
اگر عرضه دارید برید و علمتون را بالا ببرید تا شاید براتون مشتری پیدا شد

mortezab20
2014-11-04, 15:05
دوست عزیز ما به ایمیل کاربران کاری نداریم اگر متوجه باشید و در مورد شرکت ما کمی تحقیق کنید می بینید که اکثر بانک های ایمیل که توی نت برای فروش هست از طریق دیتاهای ما می باشد که دیگران سو استفاده کرده و فروخته اند
بحث فعلا بانک ایمیل نیست
بحث روی حیثیت ما هست که آقایان میخواهند ما را به بعضی ها ارتبازط دهند که شاید به نون و نوایی برسند
از همینجا اعلام میکنم که مطمئن باشید هیچ شرکتی در ایران نمیتونه در مورد ایمیل مارکتینگ روی دست ما بلند بشه و این را با اطمینان میگم
چون ما مدام علم و کانفیگ سرورهامون بروز میشه و بعضی ها که در این تاپیک میخواهند از آب گل آلود ماهی بگیرند و در این تاپیک متن تبلیغ ما را به نیک منش ربط دادن و یه جورایی افراد را نسبت به ما بدبین کنند را اعلام میکنم هیچ کاری نمیتوانید بکنید چون نه علمش را دارید و نه راهش را میدانید پس سعی نکنید اسم شرکت بنده را که در ایمیل مارکتینگ پیشتاز هست را خراب نمایید
به بزرگی خدا قسم و به سر بریده امام حسین قسم اگر کسی بدون مدرک حرفی علیه شرکت ما بزند از طریق مراجع قانونی پوست کلشو میکنم
تو این روز عزیز خدا شما رو شفا بده که کاملا تو توهم به سر میبرید
از طرز حرف زدنتون هم میشه پی به شخصیتتون برد

sms118
2014-11-04, 15:24
تو این روز عزیز خدا شما رو شفا بده که کاملا تو توهم به سر میبرید
از طرز حرف زدنتون هم میشه پی به شخصیتتون برد

شما هم بهتر هست بدون هیچ مدرکی در مورد کار دیگران قضاوت نکنید
شما مطمئن هستید کا ما اطلاعات کاربرانمون رو میفروشیم؟
دوست عزیز ما گزارش ها را فقط از ارسال های خود جمع آوری کردیم و حتی بخاطر اینکه ایمیل مشتریان ما بین ایمیل ها نباشه و تبلیغات دیگر شرکت ها براشون ارسال نشه ایمیل کل کاربرانمون رو از این بانک بیرون کشیدیم
شما به استناد چه مدرکی اظهار نظر میکنید
خیلی جالب هست یه نفر دیگه کلاهبرداری میکنه و راست راست میگرده و اونوقت افرادی مثل شما زبانتان را برای شرکت هایی مثل ما که صاد قانه فعالیت میکنند را دراز میکنید
دوست عزیز این تاپیک در مورد معرفی یک شخص دیگر بود و دلیلی نداشت بعضی افراد اسم شرکت ما را بدون مدرک به تاپیک اضافه کنند
اگر شما جای ما بودید سکوت میکردید؟
همیشه گفتن قبل از قضاوت خودتو جای دیگری بذار
متاسفانه ما ایرانی ها یاد گرفتیم به تلنگری در مورد دیگران قضاوت کنیم و با آبروی آنها بازی کنیم
دوست گرامی شرکت ما علاوه بر ایمیل مارکتینگ در زمینه طراحی سایت و پیامک فعالیت دارد و مشتریان سازمانی بسیاری داریم و با بیشتر دانشگاهها و ارگان ها همکاری داریم
اگر لیست آنها راا خواستید درخواست کنید تا با قرارداد خدمتتان ارسال کنم
شرکت بنده با شرکت و سازمانهای بزرگی کار میکند و همیشه سعی کردیم صادقانه فعالیت کنیم تا آبروی ما خدشه دار نشود
حتی بعضی وقت ها مشتریان ما از پنل هاشون راضی نیستند و ما سرور و سایتشون رو سریعا عوض میکینم و این یکی از راز موفقیت های ما بوده و اگر شرکتی را پیدا کردید که 1000 کاربر فعال در ایمیل مارکتینگ داشته باشد اسمم رو عوض میکنم
حال افراد خاصی کمر همت بستند که با آبروی ما بازی کنند
بنده امروزتاپیک رو دیدم و به مدیریت انجمن نیز گزارش دادم
همین الانم باز اعلام میکنم هرکس به ما شک دارد اعلام کنند تا مدارک لازم برایشان ارسال گردد ولی اگر کسی بخواهد از روی غرض حرفی بزند و آبروی شرکت ما را خدشه دار کند سفت و سخت پای اقدام قانونی ایستادم
چون اجازه نمیدهم جوجه فوکولی هایی از راه رسیده بخاطر منافع خود با آبروی چند ساله ما بازی کنند

mortezab20
2014-11-04, 15:41
بحث فعلا بانک ایمیل نیست

دوست عزیز ما گزارش ها را فقط از ارسال های خود جمع آوری کردیم و حتی بخاطر اینکه ایمیل مشتریان ما بین ایمیل ها نباشه و تبلیغات دیگر شرکت ها براشون ارسال نشه ایمیل کل کاربرانمون رو از این بانک بیرون کشیدیم
خیلی جالب هست یه نفر دیگه کلاهبرداری میکنه و راست راست میگرده و اونوقت افرادی مثل شما زبانتان را برای شرکت هایی مثل ما که صاد قانه فعالیت میکنند را دراز میکنید
دوست عزیز این تاپیک در مورد معرفی یک شخص دیگر بود و دلیلی نداشت بعضی افراد اسم شرکت ما را بدون مدرک به تاپیک اضافه کنند
متاسفانه ما ایرانی ها یاد گرفتیم به تلنگری در مورد دیگران قضاوت کنیم و با آبروی آنها بازی کنیم
دوست گرامی شرکت ما علاوه بر ایمیل مارکتینگ در زمینه طراحی سایت و پیامک فعالیت دارد و مشتریان سازمانی بسیاری داریم و با بیشتر دانشگاهها و ارگان ها همکاری داریم
شرکت بنده با شرکت و سازمانهای بزرگی کار میکند و همیشه سعی کردیم صادقانه فعالیت کنیم تا آبروی ما خدشه دار نشود
حتی بعضی وقت ها مشتریان ما از پنل هاشون راضی نیستند و ما سرور و سایتشون رو سریعا عوض میکینم و این یکی از راز موفقیت های ما بوده و اگر شرکتی را پیدا کردید که 1000 کاربر فعال در ایمیل مارکتینگ داشته باشد اسمم رو عوض میکنم
همین الانم باز اعلام میکنم هرکس به ما شک دارد اعلام کنند تا مدارک لازم برایشان ارسال گردد ولی اگر کسی بخواهد از روی غرض حرفی بزند و آبروی شرکت ما را خدشه دار کند سفت و سخت پای اقدام قانونی ایستادم
چون اجازه نمیدهم جوجه فوکولی هایی از راه رسیده بخاطر منافع خود با آبروی چند ساله ما بازی کنند

بنده شما رو خطاب دادم چون
گفتید چند میلیون ایمیل سالم دارید و از گزارش ارسالها ایمیلها رو بدست میاریم (صحبت خودتونه وگرنه تهمتی نزدیم )
و اینکه فرمودید هر کسی خواست بیاد اطلاعات مشتریان تقدیمش میشه که بررسی کنه حرفمون صحت داره
به هر حال ادامه این بحث از حوصله اینجانب خارجه و به شما هم تاکید میکنم قبل از اینکه بخواهید با الفاظ کوچه بازاری مخاطبتون رو خطاب قرار بدید، یه سبک سنگین کنید ببینید مخاطبتون کیه بعد ...
(دقت هم میکردید پست اول رو دادم فورا 1 دقیقه بعد حذف کردم چون گفتم به بنده مربوط نمیشه این قضایا ولی گویا خودتون مشتاق به ادامه بحث بودید)

بحث فعلا بانک ایمیل نیست

بنده شما رو خطاب دادم چون
گفتید چند میلیون ایمیل سالم دارید و از گزارش ارسالها ایمیلها رو بدست میاریم (صحبت خودتونه وگرنه تهمتی نزدیم )
و اینکه فرمودید هر کسی خواست بیاد اطلاعات مشتریان تقدیمش میشه که بررسی کنه حرفمون صحت داره
به هر حال ادامه این بحث از حوصله اینجانب خارجه و به شما هم تاکید میکنم قبل از اینکه بخواهید با الفاظ کوچه بازاری مخاطبتون رو خطاب قرار بدید، یه سبک سنگین کنید ببینید مخاطبتون کیه بعد ...
(دقت هم میکردید پست اول رو دادم فورا 1 دقیقه بعد حذف کردم چون گفتم به بنده مربوط نمیشه این قضایا ولی گویا خودتون مشتاق به ادامه بحث بودید)

lucifer_quest
2014-11-04, 16:02

عنوان این تاپیک "توجه (گرفتار شیادان و کلاهبرداران ایمیل مارکتینگ نشوید )" هست و به هیچ عنوان برای معرفی شخص خاصی نیست پس الکی مظلوم نمایی نکنید!

مهم تر از همه اینکه این نحوه ی صحبت کردن و کلام چاله میدونی شما ست که داره آبروی شرکتتون رو می بره، نه پست اون دوستون. پوست کله شو مینکم/زبانتونو دارازنکنید/چرت و پرت نگید و ... ! این چه طرز صحبت کردنه؟ شما اگه واقعا مدیر و در راس امور این شرکت هست واقعا باید به حال این شرکت تاسف خورد!

و یک چیزی رو هم در نظر داشته باشید که فروش بانک ایمیل یک کار غیر قانونی ست و عملا نوعی دزدی حساب می شه ( شما آدرس ایمیل منو به فرد دیگری می فروشید تا آن فرد برایم مزاحمت ایجاد کند!) و هیچ وفت نمی شه به این کار افتخار کرد.

در مورد اون آمار و ارقام 700میلیون و هم باید بگم ... بماند!

sms118
2014-11-04, 16:21
عنوان این تاپیک "توجه (گرفتار شیادان و کلاهبرداران ایمیل مارکتینگ نشوید )" هست و به هیچ عنوان برای معرفی شخص خاصی نیست پس الکی مظلوم نمایی نکنید!

مهم تر از همه اینکه این نحوه ی صحبت کردن و کلام چاله میدونی شما ست که داره آبروی شرکتتون رو می بره، نه پست اون دوستون. پوست کله شو مینکم/زبانتونو دارازنکنید/چرت و پرت نگید و ... ! این چه طرز صحبت کردنه؟ شما اگه واقعا مدیر و در راس امور این شرکت هست واقعا باید به حال این شرکت تاسف خورد!

و یک چیزی رو هم در نظر داشته باشید که فروش بانک ایمیل یک کار غیر قانونی ست و عملا نوعی دزدی حساب می شه ( شما آدرس ایمیل منو به فرد دیگری می فروشید تا آن فرد برایم مزاحمت ایجاد کند!) و هیچ وفت نمی شه به این کار افتخار کرد.

اولا کوچه بازاری نیست و به شما هم توهینی نشده
دوما در مورد فروش بانک یک مسئله براتون باز کنم

مخابرات میاد بانک شماره موبایل رو میفروشه،آیا شماره موبایل شخصی نیست؟
پس باید بگیم مخابرات کلاهبرداری کرده؟
نه عزیز فروش بانک موبایل از طرف مخابرات به سامانه های پیامکی خودش یه نوع خدمت هست تا به جامعه اطلاع رسانی بشه
پس فروش بانک ایمیل هم مشکلی نداره
حالا شما تا صبح و حتی پس فردا صبح بگید غیر قانونیه
موفق باشید

mortezab20
2014-11-04, 16:24

پارسال یکی از دوستان بنده به مدیریت باشخصیت! این شرکت ایمیل زده بود و ایشون با اعتماد به نفس کامل مدعی بودند که شرکت ما جزء 10 شرکت برتر ایمیل مارکتینگ دنیاست!
بزارید تو توهمات خودشون باقی بمونند
چندین بار به بنده بی احترامی کردند ولی باز شخصیت بنده اجازه نداد مثل خودش باهاش صحبت بکنم ، در صورت تکرار عواقب پای خودتون....

lucifer_quest
2014-11-04, 16:36
اولا کوچه بازاری نیست و به شما هم توهینی نشده
دوما در مورد فروش بانک یک مسئله براتون باز کنم

مخابرات میاد بانک شماره موبایل رو میفروشه،آیا شماره موبایل شخصی نیست؟
پس باید بگیم مخابرات کلاهبرداری کرده؟
نه عزیز فروش بانک موبایل از طرف مخابرات به سامانه های پیامکی خودش یه نوع خدمت هست تا به جامعه اطلاع رسانی بشه
پس فروش بانک ایمیل هم مشکلی نداره
حالا شما تا صبح و حتی پس فردا صبح بگید غیر قانونیه
موفق باشید

بله بله بله!بله بله بله!
1000% کار مخابرات هم غیر قانونیه.

در ضمن الان من برم مخابرات بگم شماره موبایل های مثلا اهالی گیشا رو می خوام بخرم، بهم می فروشن؟؟؟ (این موضوع رو اطلاع ندارم و می خوام بدونم)

پارسال یکی از دوستان بنده به مدیریت باشخصیت! این شرکت ایمیل زده بود و ایشون با اعتماد به نفس کامل مدعی بودند که شرکت ما جزء 10 شرکت برتر ایمیل مارکتینگ دنیاست!
چندین بار به بنده بی احترامی کردند ولی باز شخصیت بنده اجازه نداد مثل خودش باهاش صحبت بکنم ، در صورت تکرار عواقب پای خودتون....

چرا عواقب پای من؟؟؟:d مگه من چی گفتم؟:d

mortezab20
2014-11-04, 16:40
بله بله بله!بله بله بله!

در ضمن الان من برم مخابرات بگم شماره موبایل های مثلا اهالی گیشا رو می خوام بخرم، بهم می فروشن؟؟؟ (این موضوع رو اطلاع ندارم و می خوام بدونم)

نه برادر با شما نبودم عزیز دل
با همون شخص بودم که فکر کرده عقل کله و با بچه طرفه دیگه نمیدونه ما ...!

sms118
2014-11-04, 17:38

بله جز 10 تای برتر هستیم،میدونی چرا؟ چون کانفیگ ما کاملا با استانداردهای جهانیست و از لحاظ تعداد کاربران نیز در ایران اول هستیم
حالا هم شما هرجور دوست دارید فکر کنید
بهتر هست به جای تخریب دیگران علمتون رو در زمینه ایمیل مارکتینگ بالا بیارید و مثل یک مرد واقعی جذب مشتری کنید،نه اینکه بیاید اسم شرکت بنده رو بیارید و تخریب کنید تا شاید بتونید 2 تا مشتری بگیرید
دوست عزیز کسانی که بابنده کار کردند من رو خوب می شناسند و همچنین کارم رو
شما هم با اینکار ها به جایی نمیرسید و به فکر خودتون باشید و سعی کنید از راه درست جذب مشتری کنید نه تخریب
میدونی کار شما مثل چی میمونه؟مثل اینه که با یه چوب کبریت بخوای دیوار بتنی مارو تخریب کنی،که کاملا بعید هست
مطمئن باش بنده از طریق مراجع قانونی اقدام خواهم کرد،زیرا هیچ کار غیر قانونی و خلاف و یا کلاهبرداری انجام ندادم

من نمیدونم چه تعداد از کاربران این انجمن بنده رو می شناسند ولی عرض کنم که بنده با هرکس مثل خودشون برخورد میکنم،اگر کسی بهم بگه شما منم میگم شما و اگر کسی تند بره منم همینطور
بحث رو دیگر ادامه نمیدم و از طریق قانون اقدام خواهم کرد
شما هم بهتر هست چند چیز رو یاد بگیرید اگر کتاب pdf خواستی برات ایمیل میکنم تا دانشتون بالا بره و نخواین برای مانور دادن و جذب مشتری به حیثیت دیگران لطمه وارد کنید

بنده از همینجا از دیگر کاربران و مدیریت عذر میخوام و به هیچ عنوان قصد توهین به عزیزان را نداشتم و فقط خواستم جواب این انسانهای شریف رو داده باشم که ناجوانمردانه شرکت بنده رو آماج تخریب قرار دادند ولی زهی خیال باطل
چون کار ما درست هستید و کاربران ما این مسئله را لمس کردند
بدرود

mobomas
2014-11-04, 18:04
بله جز 10 تای برتر هستیم،میدونی چرا؟ چون کانفیگ ما کاملا با استانداردهای جهانیست و از لحاظ تعداد کاربران نیز در ایران اول هستیم
بهتر هست به جای تخریب دیگران علمتون رو در زمینه ایمیل مارکتینگ بالا بیارید و مثل یک مرد واقعی جذب مشتری کنید،نه اینکه بیاید اسم شرکت بنده رو بیارید و تخریب کنید تا شاید بتونید 2 تا مشتری بگیرید
شما هم با اینکار ها به جایی نمیرسید و به فکر خودتون باشید و سعی کنید از راه درست جذب مشتری کنید نه تخریب
میدونی کار شما مثل چی میمونه؟مثل اینه که با یه چوب کبریت بخوای دیوار بتنی مارو تخریب کنی،که کاملا بعید هست
مطمئن باش بنده از طریق مراجع قانونی اقدام خواهم کرد،زیرا هیچ کار غیر قانونی و خلاف و یا کلاهبرداری انجام ندادم

من نمیدونم چه تعداد از کاربران این انجمن بنده رو می شناسند ولی عرض کنم که بنده با هرکس مثل خودشون برخورد میکنم،اگر کسی بهم بگه شما منم میگم شما و اگر کسی تند بره منم همینطور
شما هم بهتر هست چند چیز رو یاد بگیرید اگر کتاب pdf خواستی برات ایمیل میکنم تا دانشتون بالا بره و نخواین برای مانور دادن و جذب مشتری به حیثیت دیگران لطمه وارد کنید

بنده از همینجا از دیگر کاربران و مدیریت عذر میخوام و به هیچ عنوان قصد توهین به عزیزان را نداشتم و فقط خواستم جواب این انسانهای شریف رو داده باشم که ناجوانمردانه شرکت بنده رو آماج تخریب قرار دادند ولی زهی خیال باطل
بدرود

ببخشید یک سوال .
ایمیلهایی که با این نام میاد از شرکت شماست ؟
noreply@smtp2000.ir

lucifer_quest
2014-11-04, 18:24

بدرود

دوست عزیز شما چرا همش حرفای نامربوط میزنی ؟؟؟
چرا الکی تهدید میکنید ؟چیو می خواید از طریق مراجع قانونی پیگیری کنید ؟
این 2000بار کار شما (فروش بانک اطلاعات کاربران) 100%غیرقانونیه و هیچ مرجع قانونی از شما حمایت نخواهد کرد.
چرا سعی دارید در نقش یک انسان بافرهنگ و روشنفکر ظاهر بشی ؟ شما و کل دم و دستگاهتون صرفا و صرفا یک اسپمر بزرگ هستید. همین. (تازه اگر فرض کنیم که همون کار ارسال اسپم رو هم به درستی انجام بدید! )

همین ایمیل تبلیغاتی شما، که دوستان گذاشتند پر از اغراق و بزرگنمایی هست : -23000 کاربر فعال/ -روزانه بیش از 700 میلیون ایمیل/ -بانک ایمیل صددرصد سالم و باز شده/ - صاحبان آنها از این ایمیل ها استفاده کرده و ایمیل خود را چک میکنند/ -بسته 1736000 ایمیل سالم!!!
نمی دونم شما مخاطب خود رو چی فرض کردید ولی اگه شما واقعا 1736000 ایمیل آدرس سالم و فعال داشتید، با همین آدرس های می تونستید میلیاردر بشید و دیگه نیازی به دوزار ده شاهی فروش بانک ایمیل نداشتید. در ضمن جالبه که شما در جایی میگید "اکثر بانک های ایمیل که توی نت برای فروش هست از طریق دیتاهای ما می باشد که دیگران سو استفاده کرده و فروخته اند" و از طرفی میگید "بانک ایمیل های موجود در بازار ممکن هست تا 50 درصد هم سالم نباشند و کیفیت تبلیغات شما را پایین بیاورند"

تناقض و بزرگنمایی در گفتارتان موج می زند و ادبیات زشتتون هم مزید بر علت شده! با هر پستی که میزنید بیشتر آبروی شرکتتان را میبرید!

Safecharge
2014-11-04, 18:47
بله بله بله!بله بله بله!

نخواستم به صورت پابلیک بیان کنم
ولی ایشون در پیغام خصوصی تهدید به شکایت کردند...
و مدعی شدند که به التماس خواهم افتاد...

فقط یه مورد بیان کنم اگر مدعی هستید جز ده برند معتبر هستید اثبات کنید چند تا نمونه کار هاتونو نشون بدید، راستی می دونی چرا دیجی کالا و فروشگاه های مشابه تخریب نمی شن زیرا واقعا جز برترین ها هستند حالا هر چه قدر من و امسال من با دلیل و مدرک کافی بر علیه شون تاپیک بزنم هیچ گاه و هیچ گاه جایگاه خودشونو از دست نمی دند زیرا کاربرانشون به معنا واقعی کلمه آنها رو باور دارند و به کارشون اطمینان می کنند در ضمن بجای این لحن برخورد در این انجمن، خدماتتو معرفی کن حدود 90 درصد کاربران این جا فروشگاه دارند و اطلاعات شونو در اختیار هم قرار میدند و مشکلاتشونو بر طرف می کنند
اگر ریگی ب کفشت نباشه موفق خواهی شد و خود کاربران تایپک های تعریف و تمجدید خواهند زد

Safecharge
2014-11-04, 19:27
ناگفته نماند که اگر واقعا می تونه 700 میلیون ایمیل و ارسال کنه اون هم تضمینی به اینباکس باید یه نابغه دونست ایشونو در غیر این صورت عنوان تاپیک مشخصه

84edu
2014-11-04, 19:37
دوست عزیز آمار کاملا دقیق هست،شما تصور کنید که 24000 کاربر روزی 1000 ایمیل ارسال کنند آمار میشه روزی 24 میلیون،حالا تصور کنید که ما پنل هایی داریم که روزانه 1000 تا 200 هزار ارسال دارند
در ضمن عزیز ما بیش از دو میلیون و هفتصد هزار بانک ایمیل صددرصد سالم و باز شده ایرانی داریم که از گزارش ارسال ها جمع آوری شده
جالب هست که عرض کنم اسکریپت فقط اینباکس ها را گزارش باز شده اعلام میکند
و ما سرورهایی داریم که مستقیما از دیتاسنتر گرفتیم و از هیچ شرکت ایرانی خدمات نمیگیریم
لطفا در مورد چیزی که اطلاعی ندارید بحثی نکنید و همچنین باز از مدیریت تقاضا دارم این متن تبلیغاتی ما را بردارند و همچنین کاربری که متن ایمیل ما را به این آقای نیک منش بسط داده نیز هشدار میدم که متن رو برداره وگرنه از طریق مراجع قانونی اعاده حیثیت خواهد شد
همچنین شرکت بنده وکیل قانونی دارد و اگر کسی به خدمات و آمار ما شک دارد میتواند درخواست نماید تا با وکیل شرکت جناب آقای هاشمی وارد مذاکره شده و سپس ما اقدامات قانونی را پیگیر خواهیم شد
سپاس
لطف میکنید در مورد قسمت بولد شده توضیح بدید؟ یعنی شما گزارش ارسال ها رو بررسی میکنید و از میان ارسالهایی که یوزرها داشتند، میاید و ایمیلهای فعال لیستهای یوزرها رو سوا میکنید؟ توی لیستهای یوزرها دست میبرید و ایمیلهاشون رو که فعال هستند برمیدارید بدون اجازشون؟ این کاری هست که میکنید؟؟؟؟؟ یعنی من بیام و از پنل شما استفاده کنم، شما بررسی میکنید توی ارسالهای انجام شده، ایمیلهای فعال کدومند و بعد اونها رو برمیدارید؟!!!

نکته بعدی اینکه آیا این بانکهای عظیمی که جمع آوری کردید، به شما اجازه ارسال ایمیل دادند؟ اونها با میل خودشون ایمیلشون رو بهتون دادند یا نه شما از این طرف و اون طرف و بدون اجازه جمع آوری کردید و الآن دارید ارسال میکنید؟

بعد هدف شما که کسب درآمد هست و شما هم میدونید کدوم ایمیلها فعالند؛ چرا نمیاید و خودتون چیزی رو به این همه ایمیل فعال بفروشید؟ اینکه سودش به مراتب بیشتر هست و دردسر شما هم به دفعات کمتر! شما یک میلیون و هفتصد هزار ایمیل رو میفروشید یک میلیون و دویست هزار تومن یعنی از هر ایمیل کمتر از 1 تومن سود میکنید!!! دهها برابر این سود رو میتونید با فروش یه کالای معمولی حاصل کنید که!

sms118
2014-11-04, 20:06
ناگفته نماند که اگر واقعا می تونه 700 میلیون ایمیل و ارسال کنه اون هم تضمینی به اینباکس باید یه نابغه دونست ایشونو در غیر این صورت عنوان تاپیک مشخصه

بنده کی گفتم صددرصد اینباکس
معلوم هست دانشی ندارید پس بهتر هست نظری ندهید
اصلا میدونی برای این ارسال بنده چند تا سرور دارم؟اصلا میدونی چندتا نیاز هست؟

لطف میکنید در مورد قسمت بولد شده توضیح بدید؟ یعنی شما گزارش ارسال ها رو بررسی میکنید و از میان ارسالهایی که یوزرها داشتند، میاید و ایمیلهای فعال لیستهای یوزرها رو سوا میکنید؟ توی لیستهای یوزرها دست میبرید و ایمیلهاشون رو که فعال هستند برمیدارید بدون اجازشون؟ این کاری هست که میکنید؟؟؟؟؟ یعنی من بیام و از پنل شما استفاده کنم، شما بررسی میکنید توی ارسالهای انجام شده، ایمیلهای فعال کدومند و بعد اونها رو برمیدارید؟!!!

نکته بعدی اینکه آیا این بانکهای عظیمی که جمع آوری کردید، به شما اجازه ارسال ایمیل دادند؟ اونها با میل خودشون ایمیلشون رو بهتون دادند یا نه شما از این طرف و اون طرف و بدون اجازه جمع آوری کردید و الآن دارید ارسال میکنید؟

بعد هدف شما که کسب درآمد هست و شما هم میدونید کدوم ایمیلها فعالند؛ چرا نمیاید و خودتون چیزی رو به این همه ایمیل فعال بفروشید؟ اینکه سودش به مراتب بیشتر هست و دردسر شما هم به دفعات کمتر! شما یک میلیون و هفتصد هزار ایمیل رو میفروشید یک میلیون و دویست هزار تومن یعنی از هر ایمیل کمتر از 1 تومن سود میکنید!!! دهها برابر این سود رو میتونید با فروش یه کالای معمولی حاصل کنید که!

دوست عزیز ما به دیتاهای خودمون ارسال میکنیم و سپس گزارش ارسال ها را جمع میکنیم و به گزارش ارسال های کاربرانمون کاری نداریم،مطمئن باش کسانی که به دیتای کاربرانشان تجاوز میکنند نمیتونند تعداد زیاد کاربر جمع کنند چو دیگر کسی اعتماد نخواهد کرد،کاربران ما حتی چند سایت بزرگ کشور هستند که چندماه هست دارن با ما کار میکنند و تا الان تعرضی به آنها و دیگران نشده اگر نامشان را برای بررسی خواستید میتوانم در پیام خصوصی بفرستم
ما به تازگی اقدام به فروش لیست کردیم ودلیل آن هم تقاضای زیاد بود،ما در ابتدا دوست نداشتیم این بانک ها دست کسی بیفتد و در ابتدا ما به چند شرکت بسیار معروف و دو تا دانشگاه و یک سازمان فروختیم که با سرویس های خارجی کر میکردند و حتی برای یکی از آنها خودمان سرویس دادیم که مورد تایید قرار گرفت و از سرویس خارجی دیگر استفاده نکردند
تمامی حرفای بنده قابل اثبات می باشد
در ضمن روی سیستم ما سیستم bounce فعال هست
در مرود درآمد: فکر میکنید ما چگونه این همه یوزر داریم این ها همه از طریق ارسال به بانکمان بوده ودرآمد سرشاری برای ما داشته و حتی برای یک سایت دیگرمان فعلا در کمتر از یک ماه بیش از 300 اشتراک گرفتیم

84edu
2014-11-04, 20:08
دوست عزیز ما به دیتاهای خودمون ارسال میکنیم و سپس گزارش ارسال ها را جمع میکنیم و به گزارش ارسال های کاربرانمون کاری نداریم،مطمئن باش کسانی که به دیتای کاربرانشان تجاوز میکنند نمیتونند تعداد زیاد کاربر جمع کنند چو دیگر کسی اعتماد نخواهد کرد،کاربران ما حتی چند سایت بزرگ کشور هستند که چندماه هست دارن با ما کار میکنند و تا الان تعرضی به آنها و دیگران نشده اگر نامشان را برای بررسی خواستید میتوانم در پیام خصوصی بفرستم
ما به تازگی اقدام به فروش لیست کردیم ودلیل آن هم تقاضای زیاد بود،ما در ابتدا دوست نداشتیم این بانک ها دست کسی بیفتد و در ابتدا ما به چند شرکت بسیار معروف و دو تا دانشگاه و یک سازمان فروختیم که با سرویس های خارجی کر میکردند و حتی برای یکی از آنها خودمان سرویس دادیم که مورد تایید قرار گرفت و از سرویس خارجی دیگر استفاده نکردند
تمامی حرفای بنده قابل اثبات می باشد
در ضمن روی سیستم ما سیستم bounce فعال هست
در مرود درآمد: فکر میکنید ما چگونه این همه یوزر داریم این ها همه از طریق ارسال به بانکمان بوده ودرآمد سرشاری برای ما داشته و حتی برای یک سایت دیگرمان فعلا در کمتر از یک ماه بیش از 300 اشتراک گرفتیم

خب نفرمودید این بانکها رو اجازه ارسال دارید بهشون؟ اینها خودشون درخواست دادن ایمیل بفرستید براشون؟
ضمناً لینک بدید به صفحه لاگین پنلهاتون. همون که 23هزار یوزر داره و اینی که 300 تا اشتراک داره. تا ببینیم و ببینم!
ممنونم

Safecharge
2014-11-04, 20:25
بنده کی گفتم صددرصد اینباکس
معلوم هست دانشی ندارید پس بهتر هست نظری ندهید
اصلا میدونی برای این ارسال بنده چند تا سرور دارم؟اصلا میدونی چندتا نیاز هست؟

منظورم کلی بود و کلا شخصیت شما مشخصه که انتقاد پذیر نیستید و با کوچکترین برخورد شدیدا جبهه میگیرید

84edu
2014-11-04, 20:36
لطفاً بحثهای شخصی رو تموم کنید و به پیام خصوصی انتقال بدید و صرفاً در راستای موضوع تاپیک یعنی ایمیل مارکتینگ و مشکلات اون صحبت کنید.
ممنونم.

nasim
2014-11-04, 20:44
از منم 50تومن خورده مواظب باشید.

lucifer_quest
2014-11-04, 20:58
از منم 50تومن خورده مواظب باشید.

نسیم جان اگه امکان داره لطفا بیشتر توضیح بدید که جریان چیه؟

mehdiastro
2014-11-07, 15:31
مدیریت محترم حافظ بازرگان
فرض کنیم شما دهمین شرکت برتر ایمیل مارکتینگ دنیا هستید
لطفا لیست 9 شرکت دیگر را اینجا قرار دهید تا ما هم بدونیم
و اینکه بر چه مبنایی شما خودتون رو جزء ده شرکت برتر ایمیل مارکتینگ خطاب میکنید
یک درخواست دیگر هم دارم
من نمیتونم بیام شیراز لطفا یک عکس از محیط شرکتتون در تاپیک قرار دهید تا محیط کاری شرکت شما که جزء ده شرکت برتر ایمیل مارکتینگ دنیا هستید ببینیم

84edu
2014-11-07, 15:46
درخواست داده بودم به مدیریت این شرکت حافظ بازرگان برای اثبت ادعاهاشون در صفحه قبلی: http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=43826&p=387628&viewfull=1#post387628

اما متأسفانه پاسخی دریافت نکردم. من این عدم پاسخگویی رو میذارم به حساب کذب بودن ادعاها، سایر دوستان رو نمیدونم.
این ادعای داشتن این همه مشتری و اینکه اثباتش نمیکنن، خودش مفاهیم بسیار دیگر رو منتقل میکنه اما امیدوارم من سخت در اشتباه باشم :)
ضمن اینکه بودن جز 10 شرکت برتر سرویس دهنده ایمیل مارکتینگ دنیا با یک پنل کاملاً انگلیسی برای یوزرهای فارسی زبان (این مربوط به حدود دو سال پیش هست که فکر کنم تازه پنل ارائه میدادن البته اصلاً مطمئن نیستم تاریخ دقیقش کی هست ولی خب پنلشون و اسکریپتشون رو حتی فارسی سازی هم نکرده بودن) بیش از حد دور از ذهن هست وقتی مقایسه میکنیم با مثلاً aweber یا iContact یا getresponse یا mailchimp و سایر بزرگان!

mehdiastro
2014-11-07, 15:56
کاملا درست هست
کاش اسم این سایت ها رو ذکر نمیکردید ببینیم اصلا نام شرکت های بزرگ ایمیل مارکنیگ رو میدونن :d

mortezab20
2014-11-07, 17:19
درخواست داده بودم به مدیریت این شرکت حافظ بازرگان برای اثبت ادعاهاشون در صفحه قبلی: http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=43826&p=387628&viewfull=1#post387628

اما متأسفانه پاسخی دریافت نکردم. من این عدم پاسخگویی رو میذارم به حساب کذب بودن ادعاها، سایر دوستان رو نمیدونم.
این ادعای داشتن این همه مشتری و اینکه اثباتش نمیکنن، خودش مفاهیم بسیار دیگر رو منتقل میکنه اما امیدوارم من سخت در اشتباه باشم
ضمن اینکه بودن جز 10 شرکت برتر سرویس دهنده ایمیل مارکتینگ دنیا با یک پنل کاملاً انگلیسی برای یوزرهای فارسی زبان (این مربوط به حدود دو سال پیش هست که فکر کنم تازه پنل ارائه میدادن البته اصلاً مطمئن نیستم تاریخ دقیقش کی هست ولی خب پنلشون و اسکریپتشون رو حتی فارسی سازی هم نکرده بودن) بیش از حد دور از ذهن هست وقتی مقایسه میکنیم با مثلاً aweber یا iContact یا getresponse یا mailchimp و سایر بزرگان!

چند ماه پیش سر یه قضیه ای با مدیریت محترم! این شرکت ، همکاران بنده یه پنل از ایشون گرفته بودند و یه سری تیکیت رد و بدل کرده بودند که بخشی از گفته های ایشون رو که با ایمیل پاسخ داده بودند رو اینجا میزارم. ( من به شخصه هیچ تهمتی به این آقا نمیزنم و درمورد کارش اصلا قضاوت نمیکنم فقط صحبتهای خودش رو اینجا گذاشتم که قضاوت با دوستان باشه)

-------------------------------------------------------------------------------------------
" شرکت من 175 سرور داره و 22 دامین روی این سرورها نصب هست و به صورت
مولتی سرور داریم ارسال ایمیل انجام میدیم
یک چیز بگم خدمتتون ما بیش از 500 هزار بانک ایمیل کاملا باز شده و صد
درصد سالم داریم
شما توی گوگل سرچ کنید 10 سامانه برتر ایمیل مارکتینگ جهان و می بینید که
اسم شرکت من دهمی هست
همینجا بهتون میگم شرکت من 4 سال هست که ایمیل مارکتینگ کار میکنه و طی
این سالها به هیچ عنوان با هیچ شرکت یا گروهی همکار نبوده و به هیچ عنوان
وابسته به جایی نیست
ما حتی سرورهای خودمون رو مستقیم از 4 دیتاسنتر بزرگ دنیا میگیریم
ما در زمینه ایمیل مارکتینگ 23 نماینده فعال داریم و سعی کردیم سرور
نمایندگان را مدام مانیتورینگ انجام بدیم تا نهایت کیفیت را داشته باشند "
---------------------------------------------------------------------------------------

84edu
2014-11-07, 17:24
چند ماه پیش سر یه قضیه ای با مدیریت محترم! این شرکت ، همکاران بنده یه پنل از ایشون گرفته بودند و یه سری تیکیت رد و بدل کرده بودند که بخشی از گفته های ایشون رو که با ایمیل پاسخ داده بودند رو اینجا میزارم. ( من به شخصه هیچ تهمتی به این آقا نمیزنم و درمورد کارش اصلا قضاوت نمیکنم فقط صحبتهای خودش رو اینجا گذاشتم که قضاوت با دوستان باشه)

-------------------------------------------------------------------------------------------
" شرکت من 175 سرور داره و 22 دامین روی این سرورها نصب هست و به صورت
مولتی سرور داریم ارسال ایمیل انجام میدیم
یک چیز بگم خدمتتون ما بیش از 500 هزار بانک ایمیل کاملا باز شده و صد
درصد سالم داریم
شما توی گوگل سرچ کنید 10 سامانه برتر ایمیل مارکتینگ جهان و می بینید که
اسم شرکت من دهمی هست
همینجا بهتون میگم شرکت من 4 سال هست که ایمیل مارکتینگ کار میکنه و طی
این سالها به هیچ عنوان با هیچ شرکت یا گروهی همکار نبوده و به هیچ عنوان
وابسته به جایی نیست
ما حتی سرورهای خودمون رو مستقیم از 4 دیتاسنتر بزرگ دنیا میگیریم
ما در زمینه ایمیل مارکتینگ 23 نماینده فعال داریم و سعی کردیم سرور
نمایندگان را مدام مانیتورینگ انجام بدیم تا نهایت کیفیت را داشته باشند "
---------------------------------------------------------------------------------------

این ادعاها باید اثبات بشه دیگه! سرچ کردن که نتیجه نداشت واسه من حداقل! لینک دارید شما؟ آخه خود مدیریت که ادعا رو طرح کردند و رفتن که بیان!

mortezab20
2014-11-07, 17:31
این ادعاها باید اثبات بشه دیگه! سرچ کردن که نتیجه نداشت واسه من حداقل! لینک دارید شما؟ آخه خود مدیریت که ادعا رو طرح کردند و رفتن که بیان!

نظر شخصی بنده رو بخواهید
اطلاعات این شخص درمورد ایمیل مارکتینگ بسیار ضعیفه و کل ایمیل مارکتینگ رو در حد کانفیگ یه وی پی اس میدونه!
از طرز حرف زدنش و منطق گفتارش مشخصه که سواد وبمستری اصلا نداره
حتما سر یه کلمه ای قبلا تو گوگل سرچ کرده و دیده تو نتایج گوگل ظاهر شده بعد ذوق کرده که شرکتش از رقبای خارجی یه سرو گردن بالاتره

84edu
2014-11-07, 17:41
نظر شخصی بنده رو بخواهید
اطلاعات این شخص درمورد ایمیل مارکتینگ بسیار ضعیفه و کل ایمیل مارکتینگ رو در حد کانفیگ یه وی پی اس میدونه!
از طرز حرف زدنش و منطق گفتارش مشخصه که سواد وبمستری اصلا نداره
حتما سر یه کلمه ای قبلا تو گوگل سرچ کرده و دیده تو نتایج گوگل ظاهر شده بعد ذوق کرده که شرکتش از رقبای خارجی یه سرو گردن بالاتره

در مورد فرمایشات شما نظری ندارم ولی پست اولتون باعث شد یه سرچ بزنم و با کمال تعجبم ببینم برخی رده بندی ها، شرکتی مثل mailchimp رو توی 10تای برتر دنیا قرار ندادن!

mamal_h
2014-11-09, 02:24
مدیریت محترم حافظ بازرگان
فرض کنیم شما دهمین شرکت برتر ایمیل مارکتینگ دنیا هستید
لطفا لیست 9 شرکت دیگر را اینجا قرار دهید تا ما هم بدونیم
و اینکه بر چه مبنایی شما خودتون رو جزء ده شرکت برتر ایمیل مارکتینگ خطاب میکنید
یک درخواست دیگر هم دارم
من نمیتونم بیام شیراز لطفا یک عکس از محیط شرکتتون در تاپیک قرار دهید تا محیط کاری شرکت شما که جزء ده شرکت برتر ایمیل مارکتینگ دنیا هستید ببینیم

حافظ بازرگاننننننننن؟ x-(x-(:-o:-o:-o بابا من این رو میشناسم. اصلا نمی دونه smtp و مولتی سرور کردن برای ارسال ایمیل یعنی چی؟ من یکبار از این آقای .... سرور ارسال ایمیل گرفتم نامرد از خدا بی خبر همه ایمیل های من رو دزدید و بهشون ایمیل میزد که البته 100% اسپم بود اما واقعا نامردی کرد. من همیشه وفتی شرکتی رو نمیشناسم چندین لیست ایمیل کوچیک وارد سرور می کنم و بین تمام لیست ها ایمیل های جدید که ماله خودمه و تازه ساختم و هیچ کجا ثبت نشده قرار میدم تا اگر از ایمیل ها سو استفاده شد بفهمم که دقیقا همین اتفاق افتاد. این آقای حافظ بازرگان 100 درصد دزد هست و چندین بار هم به خودش گفتم لیست ایمیل هام رو دزدیدی اما قبول نمی کرد.

sms118
2014-11-15, 22:20

این ادعای داشتن این همه مشتری و اینکه اثباتش نمیکنن، خودش مفاهیم بسیار دیگر رو منتقل میکنه اما امیدوارم من سخت در اشتباه باشم :)

با عرض سلام خدمت شما
بنده هیچ حرفی رو بدون سند نمیزنم
اگر یادتون باشه خود بنده توی پیام خصوصی بهتون پیشنهاد دادم تا اطلاعات کاربرانم رو که در سامانه فروش ثبت شده و همچنین سیستم مانیتورینگ ارسال ها ( که بعید میدونم کسی توی ایران از این سیستم استفاده کنه) جهت واقعی بودن عرایضم خدمتتون ارائه بدم
درسته؟
بنده جواب ندادم به 2 علت:
1- اول بخاطر اینکه وکیل شرکتم جناب آقای رضا هاشمی اجازه این کار رو ندادند که بنده اطلاعات را در اختیار شما قرار بدم،چون ایشون فرمودند اطلاعات کاربران محرمانه و ارائه آن به جز ارائه در مراجع قضایی جرم می باشد
پس بنابراین بنده ارائه ندادم
2- یکی از دلایل دیگرش میخواستم ببینم واقعا کاربران شاپ کیپر تا چقدر علم این کار رو دارند و آیا اینکه این آقایونی که خودشون رو بنده خدا نمیدونند و خدایی میکنند انصاف دارند یا نه

دوستان عزیز بنده به دلیل بهتان هایی که زده شده علیه سایت شاپ کیپر از طریق مراجع قانونی اقدام کردم چون بنده به مدیریت طی چندین مرتبه پیغام دادم که این متن های نارمبوط را بردارند و ایشان سرباز زدند
درست هست که شاپ کیپر یک انجمن هست و کاربران آزادند،ولی مدیریت و نظارت بر انجمن می بایست صادقانه و خدا ترسانه صورت پذیرد

حال جواب تعدادی از دوستان را میدم
اول راهبر انجمن: دوست عزیز متاسفم براتون که شما هم بدون هیچ ترسی از خدا و بدون هیچ مدرکی مستقیم اعلام میکنید که حرفای بنده کذب و کلاهبردارم
در مورد سوالی که گفته بودید آیا برای ارسال اجازه گرفتیم یانه؟ باید عرض کنم در ارسال هامون گزینه لغو عضویت وجود دارد

دوست دیگری گفتن بنده فقط کانفیگ سرور بلدم:آخه نازنین پسر چی از ایمیل مارکتینگ میدونی که قدقد میکنی؟
سرور ارسال ایمیل کانفیگ خاص خودش رو میخواد و ابزار خاص خودشو

یکی دیگه گفتن چرا 175 سرور و 22 دامین: باید عرض کنم در حال حاضر 230 سرور داریم و 35 دامین
و جوابتون عرض کنم اصلا میدونی مولتی سرور یعنی چی؟ یعنی اینکه چند سرور را به هم متصل کردن،دلیل اینکار هم اینه که هر سرور محدودیت آی پی و smtp داره و برای کانفیگ مطمئن و استفاده از منابع لازم و بیشتر باید این روش رو انجام داد
اونوقت شما بیاید با یه vps ادعای ایمیل مارکتینگ کنید

بنده مشتریان خودم رو دارم و درآمد خوبی هم دارم پس مطمئن هستم که کسی حریفم نیست پس بهتون میگم تا شاید علمتون بیشتر شد
برای سرور ایمیل علاوه بر آی و پی و smtp هارد مناسب و یک میل سرور قدرتمند نیاز هست،یعنی اگر میخوای حرفه ای کار کنی یک میل سرور فارغ از میل سرور پیش فرض سرور اضافه کنی
هزینه هاش هم ناقابله،واسه هر سرور سالیانه یک میلیون و دویست هزار تومان
و مهمترین چیز کانفیگ حرفه ای و بروز،آخه عزیزم اگر نمیدونی بدون یاهو هر هفته آپدیت داره و جیمیل هر 13 روز

در مورد سوال دوستمون که گفتند یه شرکت پیمانکاری هستیم عرض کنم شرکت بنده به شماره ثبت 819 در یزد ثبت شد،بله در ابتدا پیمانکاری بود ولی در حال حاضر مجوز هایی رو داریم و خدماتی را داریم که فکرشم نمیکنی
برنامه نویسی
طراحی سایت
پیامک
ایمیل مارکتینگ
جی پی اس
صادرات
واردات
ترخیص کالا
کارهای ساخت و ساز و عمرانی
و همچنین شرکت بنده 4 تا زیر مجموعه تولیدی داره

اینها را گفتم که نگی مجوز نداره و یا کارش اوف اوفه
کارهای ما کاملا قانونیست و 11 کارمند دفتری و 40 بازاریاب و 12 نیروی کاری دیگر داریم

در جواب دوست دیگرمون که گفته بودند یه عکس از محل کارت بفرست عرض کنم اگر مشتاقی دفتر بنده رو ببینی بهتره تشریف بیاری به آدرس شرکت
شیراز خیابان ملاصدرا - جنب داروخانه آریا -س اختمان گلنار

چون مطمئنم تشریف بیاری حتما عکس یادگاری میندازی گلم

دوستان عزیز بنده آدرس شرکت و شماره ثبت شرکت را در اینجا اعلام کردم تا دوستان اینقدر کاسه داغتر از آش نشند و اسم شرکت ما را به هرکسی ربط ندن

موفق باشید

mobomas
2014-11-15, 22:39
با عرض سلام خدمت شما
........

دوست دیگری گفتن بنده فقط کانفیگ سرور بلدم:آخه نازنین پسر چی از ایمیل مارکتینگ میدونی که قدقد میکنی؟

اینجور که شما ادعات میشه مدیری ، باید عرض شود خدمتتون که مدیر کله پزی هم با این ادبیات چاله میدونی حرف نمیزنه .
اونم از زبان چه کسی ؟ مدیر یکی از 10 شرکت برتر ایمیل مارکتینگ دنیا ! قد قد ؟! i-)

abolfazell
2014-11-15, 22:57
سلام دوستان
من تاجايي كه از مطالعه چند صفحه اول متوجه شدم فهميدم فردي با داشتن چندين نام در ايميل شما از شما درخواست ميكنه كه بهش سفارش بديد تا براتون به چندين نفر ميل بزنه و ظاهرا كلاه برداره
اما اينكه چرا هنوز داره به كارش ادامه ميده و دستگير نشده و اينجور چيزا
اگه ميخوايد در دستگيري از شرور دست داشته باشيد
اين متن رو مشاهده كنيد
متاسفانه گوگل و يا ياهو آي پي هاي عضو هاشونو منتشر نميكنن
البته اين تاسف بار نيست اما اينكه مثلا اگه ايران از ياهو درخواست آي پي يك فرد از ياهو كنه فك نكنم جوابي بياد ويا خيلي طول ميكشه تا جواب بياد
شما بايد به سايت پليس فتا (http://www.cyberpolice.ir/) رفته پليس رو از اين موضوع با خبر كنين و آدرس ايميل اين فرد رو بهشون بديد
اگه خواستيد خيلي بيشتر به پليس خدمت كنيد اين فرد رو به يكي ابزار هاي پشتيباني آنلاين فرابخوانيد و آي پي اش رو دستگير كنيد هرچند كه الآن تعويض آي پي كار 5 ديقه بيشتر نيست
اما خب بالاخره از هيچي بهتره
وقتي وارد سايت پليس فتا شديد از اون بخش بالا ثبت گزارش مردمي كه رنگ نارنجي مايل به قرمز داره گزارشتون رو ثبت كنيد و پليس رو مطلع كنيد خيالتون راحت پليس سايبري اينقدر آسون ميتونه محل زندگي اين فرد رو تشخيص بده و اونو دستگير كنه كه از آب خوردن هم آسون تره

در آخر
متاسفانه من زمان زيادي نداشتم تا همه صفحات رو مطالعه كنم اگه اين راهكار رو يكي ديگه گذاشته و يا اينكه اين فرد دستگير شده و در صفحات قبل اخبارش اومده من نديدم واقعا پس ببخشيد اگه اشتباهي در اين متن موجوده

alpha
2014-11-15, 23:33
با عرض سلام خدمت شما
اگر یادتون باشه خود بنده توی پیام خصوصی بهتون پیشنهاد دادم تا اطلاعات کاربرانم رو که در سامانه فروش ثبت شده و همچنین سیستم مانیتورینگ ارسال ها ( که بعید میدونم کسی توی ایران از این سیستم استفاده کنه) جهت واقعی بودن عرایضم خدمتتون ارائه بدم
درسته؟
بنده جواب ندادم به 2 علت:
1- اول بخاطر اینکه وکیل شرکتم جناب آقای رضا هاشمی اجازه این کار رو ندادند که بنده اطلاعات را در اختیار شما قرار بدم،چون ایشون فرمودند اطلاعات کاربران محرمانه و ارائه آن به جز ارائه در مراجع قضایی جرم می باشد
پس بنابراین بنده ارائه ندادم
2- یکی از دلایل دیگرش میخواستم ببینم واقعا کاربران شاپ کیپر تا چقدر علم این کار رو دارند و آیا اینکه این آقایونی که خودشون رو بنده خدا نمیدونند و خدایی میکنند انصاف دارند یا نه

دوستان عزیز بنده به دلیل بهتان هایی که زده شده علیه سایت شاپ کیپر از طریق مراجع قانونی اقدام کردم چون بنده به مدیریت طی چندین مرتبه پیغام دادم که این متن های نارمبوط را بردارند و ایشان سرباز زدند
درست هست که شاپ کیپر یک انجمن هست و کاربران آزادند،ولی مدیریت و نظارت بر انجمن می بایست صادقانه و خدا ترسانه صورت پذیرد

حال جواب تعدادی از دوستان را میدم
اول راهبر انجمن: دوست عزیز متاسفم براتون که شما هم بدون هیچ ترسی از خدا و بدون هیچ مدرکی مستقیم اعلام میکنید که حرفای بنده کذب و کلاهبردارم
در مورد سوالی که گفته بودید آیا برای ارسال اجازه گرفتیم یانه؟ باید عرض کنم در ارسال هامون گزینه لغو عضویت وجود دارد

سرور ارسال ایمیل کانفیگ خاص خودش رو میخواد و ابزار خاص خودشو

یکی دیگه گفتن چرا 175 سرور و 22 دامین: باید عرض کنم در حال حاضر 230 سرور داریم و 35 دامین
و جوابتون عرض کنم اصلا میدونی مولتی سرور یعنی چی؟ یعنی اینکه چند سرور را به هم متصل کردن،دلیل اینکار هم اینه که هر سرور محدودیت آی پی و smtp داره و برای کانفیگ مطمئن و استفاده از منابع لازم و بیشتر باید این روش رو انجام داد
اونوقت شما بیاید با یه vps ادعای ایمیل مارکتینگ کنید

بنده مشتریان خودم رو دارم و درآمد خوبی هم دارم پس مطمئن هستم که کسی حریفم نیست پس بهتون میگم تا شاید علمتون بیشتر شد
برای سرور ایمیل علاوه بر آی و پی و smtp هارد مناسب و یک میل سرور قدرتمند نیاز هست،یعنی اگر میخوای حرفه ای کار کنی یک میل سرور فارغ از میل سرور پیش فرض سرور اضافه کنی
هزینه هاش هم ناقابله،واسه هر سرور سالیانه یک میلیون و دویست هزار تومان
و مهمترین چیز کانفیگ حرفه ای و بروز،آخه عزیزم اگر نمیدونی بدون یاهو هر هفته آپدیت داره و جیمیل هر 13 روز

در مورد سوال دوستمون که گفتند یه شرکت پیمانکاری هستیم عرض کنم شرکت بنده به شماره ثبت 819 در یزد ثبت شد،بله در ابتدا پیمانکاری بود ولی در حال حاضر مجوز هایی رو داریم و خدماتی را داریم که فکرشم نمیکنی
برنامه نویسی
طراحی سایت
پیامک
ایمیل مارکتینگ
جی پی اس
صادرات
واردات
ترخیص کالا
کارهای ساخت و ساز و عمرانی
و همچنین شرکت بنده 4 تا زیر مجموعه تولیدی داره

اینها را گفتم که نگی مجوز نداره و یا کارش اوف اوفه
کارهای ما کاملا قانونیست و 11 کارمند دفتری و 40 بازاریاب و 12 نیروی کاری دیگر داریم

در جواب دوست دیگرمون که گفته بودند یه عکس از محل کارت بفرست عرض کنم اگر مشتاقی دفتر بنده رو ببینی بهتره تشریف بیاری به آدرس شرکت
شیراز خیابان ملاصدرا - جنب داروخانه آریا -س اختمان گلنار

چون مطمئنم تشریف بیاری حتما عکس یادگاری میندازی گلم

دوستان عزیز بنده آدرس شرکت و شماره ثبت شرکت را در اینجا اعلام کردم تا دوستان اینقدر کاسه داغتر از آش نشند و اسم شرکت ما را به هرکسی ربط ندن

موفق باشید

جناب بهتر نیست بجای این همه تهدید برای اثبات حرفهاتون چند تا از سایتهایی که باهاشون همکاری دارین رو معرفی کنید؟
یعنی از اعضای شاپکیپر یه نفر هم نیست که با شما همکاری کرده باشه و از فیدبک ارسالتون راضی باشه؟؟؟

lucifer_quest
2014-11-17, 18:04
این ایمیل امروز برای من ارسال شده ( جالب اینه که در پوشه ی اسپم هم بود!!!) :

T653

Please Confirm Subscription

Yes, subscribe me to this list.
برای اولین بار فروش بانک ایمیل آدرس ایرانی با تضمین 100% سالم بودن
بابت هر ایمیل خراب 1000 تومان و ایمیل خارجی 500 تومان برگشت داده می شود
این بانک 3 میلیونی شامل ایمیل آدرس تمام بانک های فروشی در اینترنت وایمیل آدرس جمع آوری شده از روی سایت ها - وبلاگ ها - انجمها می باشد
کل بانک در یک فایل TXT بدون هیچ ایمیل تکراری ( فقط ایمیل های یاهو و جیمیل ) همراه با برنامه مدیریت ایمیل ها برای شما ارسال می شود

قیمت این بانک + پشتیبانی راهکار ارسال ایمیل به مدت 2 ماهه 500000 تومان
فروش به صورت قرارداد شرکتی + ضمانت کتبی وجود دارد
برای گرفتن شماره حساب ویا بستن قرارداد درخواست خود را به ایمیل Dr...2006@gmail.com ارسال کنید

در صورت داشتن هرگونه سوال می توانید بااین شماره تماس بگیرید
xxxxxxxx

چند نکته :
1 - شاید دوستان دنبال ایمیل های طبقه بندی شده باشند که باید توجه کنید تمام برنامه های جمع آوری کننده ایمیل بدون چک کردن از سالم بودن ایمیل ، فقط @ در صفحه ها را جمع آوری می کنند
مشکلات ایمیل های طبقه بندی شده در ایران:
1 -1 شاید ایمیل خیلی قدیمی باشد ( مثلا شاید یک وبلاگ برای 3 سال پیش باشد و دیگر مدیر وبلاگ از این ایمیل استفاده نکند )
2 -1 شاید از ایمیل فقط برای ثبت نام استفاده شده باشد.( در کشور ایران اکثرسایت ها در هنگام عضویت وریفای نمی خواهند پس ممکن است کاربر ایمیل اشتباه وارد کرده باشد و اگر هم سایتی وریفای بخواهد ممکن است کاربر از ایمیل آدرسی فقط جهت عضویت استفاده کرده باشد مثل سایت های جذب آگهی رایگان.)
3 - 1 بانک های طبقه بندی شده در اینترنت اکثرا به صورت بانک دانشجویان - مهندسین - دکترا و .... طبقه بندی میشود که به مشکلات بالا ( موارد 1 - 2 ) برخورد می کنید و حتی بعضی از این طبقه بندی شده ها فقط یک فایل متنی شامل ایمیل می باشد یعنی حتی گفته نشده ایمیل ها را از کدام صفحه جمع آوری کردن .
2 - بزرگترین شعارهای دوستانی که بانک ایمیل می فروشند : بزرگترین بانک ایمیل ایرانی - غول بانک های ایرانی - 16 یا 20 یا میلیون بانک ایمیل ایرانی و ...
جالب تر از همه این می باشد از قیمت 1000 تومان تا 500000 تومان فروش می رسد و دوستان سعی می کنند از جملات جالب مثل : به روز رسانی تا تاریخ ؟ + ارسال آپدیت ها + تمام ایمیل ها سالم می باشد و ...
حتما این سوالات برای شما بوجود آمده واقعا حرف های فروشنده گان درست می باشد!
برای صحت ازتمام صحبت های دوستان میتوانید این کارها را انجام بدهید :
A . نصب یک برنامه مدیریت ایمیل، بدین صورت که با وارد کردن تمام ایمیل ها به برنامه ؛ ایمیل های تکراری حذف شود و متوجه می شوید تعداد بانک ایمیل شما چقدر می باشد و همچنین با این برنامه می توانید ایمیل های سایت های خاص را جدا کنید. (لازم به ذکر است که بانک ایمیل ما فقط ایمیل های یاهو و جیمیل و بدون ایمیل تکراری می باشد)
B . برای چک کردن سالم بودن ایمیل ها می توانید 3 کار را انجام دهید :
B .1 چک کردن دامین ( اسم سایت ) : ایمیل های شرکت ها و سازمان ها که به صورت info ، sales و .. میباشد ممکن است غیر فعال شده باشند که به کمک یک برنامه دامین چکر میتوانید از سالم بودن دامین مطمين شوید.
B . 2 از کارکترها خاصی استفاده شده باشد : به طور مثال در سایت یاهو و جیمیل نمی شود از این کارکترها - و # و & و ... درآدرس ایمیل استفاده کرد.
B . 3 سالم بودن ایمیل از روی سرور : میتوانید از طریق سایت یاهو ، جیمیل و ... به ایمیل مورد نظر یک ایمیل ارسال کنید اگه ایمیل برگشت نخورد از نظر سروری سالم می باشد البته باید دقت داشته باشید به این منظور نمی باشد که این ایمیل آدرس 100% فعال می باشد اگه ایمیلی جواب به ایمیل شما بدهد و یا ایمیل شما را باز کند در این صورت ایمیل 100% فعال است که در قسمت بعدی توضیح داده می شود.

دوستان باید توجه داشته باشید که نیازی نیست هر دفعه به کل بانک ، ایمیل ارسال کنید. بعد ازچندین بار ارسال به کل بانک ؛ میتوانید ایمیل آدرس هایی که به شما پاسخ دادند یا ایمیل شما را باز کردن را در یک فایل بگذارید و سری های بعد فقط به ایمیل آدرس های فایل خودتان ایمیل بزنید که این کار باعث کاهش هزینه وکاهش وقتتان میشود.
ارسال بدون هدف ایمیل ها، باعث اسپم شدن آی پی و سایت شما میشود و همچنین باعث مزاحمت برای دوستان میشود
دوستان دقت کنید هیچ وقت فکر نکنید کا کار شما تک است و یا همه باید ایمیل شما را باز و یا جنس شما را خریداری کنند
این را گفتیم که دوستان فکر نکنند اگه به کل بانک ، ایمیل ارسال کنند باید روی کل بانک حساب کنند
شما باید به کل بانک هدفمند خود حساب کنید در اینصورت جواب خواهی گرفت.

دوستان اگر نظر یا تجربه ای دارند لطفا به اشتراک بذارند.

good_boy1
2015-01-07, 10:30
جناب بهتر نیست بجای این همه تهدید برای اثبات حرفهاتون چند تا از سایتهایی که باهاشون همکاری دارین رو معرفی کنید؟
یعنی از اعضای شاپکیپر یه نفر هم نیست که با شما همکاری کرده باشه و از فیدبک ارسالتون راضی باشه؟؟؟

من این جا فیدبک خودم رو اعلام می کنم. من از ایشون (کاربر sms118 شرکت حافظ بازرگان) یه پنل ارسال روزی هزار ایمیل برای تست به قیمت 7ت در ماه گرفتم و قصد داشتم در صورت بازدهی یه همکاری گنده باشون داشته باشم ولی متأسفانه سیستمشون اشکالات اساسی داره.

برای من که حتی یه دونه ایمیل ارسال نکرد. تصویر پیوست شده رو ببینید. این عکس مال آمار پنل ایشون هست. از 839 ایمیل ارسال شده حتی یه دونه باز نشده. 18470

من اول فکر کردم ممکنه لیست ایمیل من قدیمی باشه که کسی باز نکرده ولی بعد چند بار به ایمیل های خودم ارسال کردم دیدم هیچ ایمیلی فرستاده نمیشه. فقط تو پنل می زنه ارسال شد! ولی نه به این باکس و نه حتی به اسپم می ره.

mehdiastro
2015-01-07, 10:35
دوباره چند روزه شروع به فعالیت کردن انگار
سیاست جالبی دارن ..... امروز تبلیغ فرش فرهی رو ارسال کردند که مثلا بگن شرکت های معتبر باهامون کار میکنن و قابل اعتماد هستیم

kiahost
2015-01-07, 10:39
من این جا فیدبک خودم رو اعلام می کنم. من از ایشون یه پنل ارسال روزی هزار ایمیل برای تست به قیمت 7ت در ماه گرفتم و قصد داشتم در صورت بازدهی یه همکاری گنده باشون داشته باشم ولی متأسفانه سیستمشون اشکالات اساسی داره.

برای من که حتی یه دونه ایمیل ارسال نکرد. تصویر پیوست شده رو ببینید. این عکس مال آمار پنل ایشون هست. از 839 ایمیل ارسال شده حتی یه دونه باز نشده. 18470

من اول فکر کردم ممکنه لیست ایمیل من قدیمی باشه که کسی باز نکرده ولی بعد چند بار به ایمیل های خودم ارسال کردم دیدم هیچ ایمیلی فرستاده نمیشه. فقط تو پنل می زنه ارسال شد! ولی نه به این باکس و نه حتی به اسپم می ره.

الان شما پنل رو از یوزر الفا گرفتی ؟
یا از اون کلاه بردار قبلی گرفتی؟

good_boy1
2015-01-07, 10:59

من از کاربر sms118 شرکت حافظ بازرگان گرفتم.

alpha
2015-01-07, 11:23
ما که پنل ارسال نمیدیم ما به گروههای یاهو از طریق سرور خود یاهو و جیمیل ارسال میکنیم

nicholasman206
2015-01-20, 19:12
برای من هم از این ایمیل ها اومد که یک نفر توش خیلی ناراحت گفته بود .. ایمیل زدیم چرا جوای نمی دین ؟ فکر کنم اسم خانمی هم بود ! به ایمیل سایت اسباب بازیم بود .. فکرکردم مشتری که سوال داشته و من فراموش کردم جواب بدم !! این روش های مسخره و استفاده از اسامی خانم ها برای پاسخ گرفتن واقعا بی معنی و مسخره است !!
واقعا داستان چیه ؟ اینا چی فکر می کنن ؟

پیرو اینکه گویا باز این متن داره واسه یه عده ارسال میشه هم تاپیک رو آپ کردم و هم یه نکته اضافه کنم.
دلیل اینکه این متن برای شما میاد اینه که شخص اسپمر، هزاران ادرس ایمیل معتبر و فیک رو تهیه میکنه و یک ایمیل با عنوان جذاب برای شما ارسال میکنه(طعمه).تا نظر شکار(شما:d) رو جلب کنه!!! شما فقط کافیه ایمیل رو باز کنید و یا جواب بدین. از طریق پنل، ایمیل شما رو تشخیص میدن و جزء ایمیل های فعال قرار می گیرید و بعد از اون باید منتظر ایمیل های تبلیغاتی بیشتری باشید .

yunus
2015-04-18, 14:32
به نظر شما کدوم گروه ارسال کننده یا شرکت ارسال ایمیل تبلبغاتی بهتره حتما شما امتحان کردید راستی اگه واسه 100 هزار نفر ایمیل تبلیغاتی فرستاده بشه می خوام بدونم تقریبی چند تا بازدید میاد تبلیغ برای سایت تفریحیه ممنون میشم نظرتونو بگین؟؟

ravi71
2015-04-18, 15:01
کلاه برداری ...
متاسفانه فضای مجازی داره به سمتی میره که اعتماد نابود بشه ...

ErfanAds
2015-04-18, 22:38
کامران گروسین توسط پلیس مبارزه با جرائم اینترنتی تحت تعقیب می باشد ...
اطلاعات بیشتر = فتای چالوس !
پ.ن : من نمیدونما ! از یکی شنیدم ! :)

hosien
2015-05-19, 10:44
دوستان کسی از این فرد شیاد (گروسین )خبر دارد که گرفتار شده یا نه ؟

aminzayer
2015-08-01, 23:10
باز این شیاد با ترفند جدید اومده
این ایمیل رو بخونید و حواستون باشه یک تله هست
Salam

Baraye maraseme aroosimoon mikhaeim ye kare kha's anjam bedim.

Be hamin dalil mikhastam azat khahesh konam tuye Instagram man ro follow koni.

mamnon misham hamin alan in karo anjam bedi chon ta pas farda mikhaeim begim ghaziye az che gharare.

ID e man: https://instagram.com/Kaf_Gaf <https://instagram.com/Kaf_Gaf>

az lotfe shoma bi nahayat mamnonam

Sent from my iPhone

ali_ptr1
2015-08-03, 13:01
این شیاد تابحال از صدها نفر کلاه برداری کرده و معلوم نیست پلیس فتا کجاست؟

mohsenipoor
2015-08-20, 12:15
کلاهبرداری ارسال ایمیل تبلیغاتی،پیمان گروسین ،گروه فناوری آی میلر،09358542793کلاهبردار شیاد همان محمد حسین نیک منش سابق همان کامران گروسین همچنان در حال کلاهبرداری است و پلیس فتا هم دست روی دست !
این شیاد دیده نام و اسم و رسم قبلیش در اینترنت بخاطر کلاهبرداری هاش شهره خاص و عام شده اینبار با شماره موبایل و اسم جدید شروع به شیادی کرده.
اطلاعات کاملتر در مورد این شیاد سابقه دار در لینک زیر برای اون دسته از افرادی که هنوز خام این آدم میشن:
http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=43826&page=14
جدیدترین روش کلاهبرداری پیمان گروسین به شرح زیر می باشد:

“دوست و سرور گرامی،

سلام علیکم
نرخ جدید به شرح ذیل میباشد:
ارسال به 1 میلیون کاربر عضو مجموعه 70000 تومان
ارسال به 3 میلیون کاربر عضو مجموعه 140000 تومان
ارسال به 6 میلیون کاربر عضو مجموعه 200000تومان
ارسال به 9 میلیون کاربر عضو مجموعه 280000تومان
ارسال به 14میلیون کاربر عضو مجموعه 400000تومان
پیوند به وب گاه

با تقدیم احترام
پیمان گروسین
مدیر فروش (گروه فناوری آی میلر)
تلفن مشاوره: 09358542793

hosien
2015-08-20, 12:20
بله قریب به 4 سال همچنان در کار کثیف کلاهبری داری هستند ایشون

خدا لعنت کنه و هرچی کلاهبرداری میشه خرج بیمارستان خودش و همکارانش بشه

mohsenipoor
2015-08-20, 12:26
شماره و اسامی جدید این کلاهبردار :
پیمان گروسین
شماره تلفن سابق این کلاهبردار: 09358542793

فقط یه زنگ به پلیس فتای ساری بزنید ، بگید کامران گروسین ،همین کافی هست ، این هم برای اون دسته از افرادی که هنوز خام اون اعداد و ارقام شدن ، شما ها همونبهتر که سرتون کلاه بره به این گشادی !!!!

کلاهبرداری ارسال ایمیل تبلیغاتی،پیمان گروسین ،گروه فناوری آی میلر،09358542793کلاهبردار شیاد همان محمد حسین نیک منش سابق همان کامران گروسین همچنان در حال کلاهبرداری است و پلیس فتا هم دست روی دست !
این شیاد دیده نام و اسم و رسم قبلیش در اینترنت بخاطر کلاهبرداری هاش شهره خاص و عام شده اینبار با شماره موبایل و اسم جدید شروع به شیادی کرده.
اطلاعات کاملتر در مورد این شیاد سابقه دار در لینک زیر برای اون دسته از افرادی که هنوز خام این آدم میشن:
http://forum.shopkeeper.ir/showthrea...=43826&page=14
جدیدترین روش کلاهبرداری پیمان گروسین به شرح زیر می باشد:

“دوست و سرور گرامی،

سلام علیکم
نرخ جدید به شرح ذیل میباشد:
ارسال به 1 میلیون کاربر عضو مجموعه 70000 تومان
ارسال به 3 میلیون کاربر عضو مجموعه 140000 تومان
ارسال به 6 میلیون کاربر عضو مجموعه 200000تومان
ارسال به 9 میلیون کاربر عضو مجموعه 280000تومان
ارسال به 14میلیون کاربر عضو مجموعه 400000تومان
پیوند به وب گاه

با تقدیم احترام
پیمان گروسین
تلفن مشاوره: 09358542793

flaban
2015-08-20, 12:51
ایشون که ایمیل 14 میلیون کاربر ایرانی رو دارن چرا برای خودشون تبلیغ نمیکنن تا یک شبه میلیون ها تومن به جیب بزنن؟:-@ بشنو و باور نکن

sabeti05
2015-08-20, 13:05
یکی از این کاربران ایرانی من هستم که ایمیل info سایتم دربست در اختیار ایشونه و هیچ کاری هم نتونستم بکنم. جز این که به صورت دستی هر روز حذفشون کنم!

ashkan.mirzaii
2015-08-20, 13:34
یکی از این کاربران ایرانی من هستم که ایمیل info سایتم دربست در اختیار ایشونه و هیچ کاری هم نتونستم بکنم. جز این که به صورت دستی هر روز حذفشون کنم!

اخ که شما ملت چقدر ساده اید ! با یه ابزار جمع آوری ایمیل ، می تونه ایمیل یه عده خاص که بازار هدفش هستند رو جمع کنه بهشون ایمیل بفرسته ، و اون عده با هم میگن این بابا چقدر کارش دسته ایمیل همه مونو داره بریم بهش تبلیغات بدیم ، تا کی گول سادگیتون رو میخورید؟

شماره جدید این کلاهبردار شیاد رذل حرامخور ............

09105923803
کلاهبردار پیمان گروسین ، کامران گروسین ، محمد حسین نیک منش
این هم آدرس سایت جدیش دامین .ir ثبت کرده imailer . ir

این هم اطلاعات هو ایز دامینش:

Information related to 'imailer.ir'

domain: imailer.ir
ascii: imailer.ir
remarks: (Domain Holder) Peyman Garousin
remarks: (Domain Holder Address) faz 1 andishe nabshe shahede gharbi pelake702, shahriyar, tehran, IR
holder-c: pg368-irnic
admin-c: pg368-irnic
tech-c: pg368-irnic
nserver: ns1.imailer.ir
nserver: ns2.imailer.ir
last-updated: 2015-07-11
expire-date: 2016-07-09
source: IRNIC # Filtered

nic-hdl: pg368-irnic
person: Peyman Garousin
e-mail: peymangar@yahoo.com
address: faz 1 andishe nabshe shahede gharbi pelake702, shahriyar, tehran, IR
phone: 09105923803

ashkan.mirzaii
2015-08-20, 13:37

اخ که شما ملت چقدر ساده اید ! با یه ابزار جمع آوری ایمیل ، می تونه ایمیل یه عده خاص که بازار هدفش هستند رو جمع کنه بهشون ایمیل بفرسته ، و اون عده با هم میگن این بابا چقدر کارش دسته ایمیل همه مونو داره بریم بهش تبلیغات بدیم ، تا کی گول سادگیتون رو میخورید؟

شماره جدید این کلاهبردار شیاد رذل حرامخور ............

09105923803
کلاهبردار پیمان گروسین ، کامران گروسین ، محمد حسین نیک منش
این هم آدرس سایت جدیش دامین .ir ثبت کرده imailer . ir

این هم اطلاعات هو ایز دامینش:

Information related to 'imailer.ir'

domain: imailer.ir
ascii: imailer.ir
remarks: (Domain Holder) Peyman Garousin
remarks: (Domain Holder Address) faz 1 andishe nabshe shahede gharbi pelake702, shahriyar, tehran, IR
holder-c: pg368-irnic
admin-c: pg368-irnic
tech-c: pg368-irnic
nserver: ns1.imailer.ir
nserver: ns2.imailer.ir
last-updated: 2015-07-11
expire-date: 2016-07-09

nic-hdl: pg368-irnic
person: Peyman Garousin
e-mail: peymangar@yahoo.com
address: faz 1 andishe nabshe shahede gharbi pelake702, shahriyar, tehran, IR
phone: 09105923803

hadi7002
2015-09-06, 17:27
اگر آدرس دیگه ای سایتش داره که فعاله اینجا بزارید

mihanbaner
2015-09-20, 20:51
کلاه برداری تو روز روشن هست باو

vatangulf
2015-10-21, 12:44
سلام
دوستان
سر منم کلاه گذاشته ، از 6 ماه پیش ایمیل میداد و اعتماد نداشتم و یه دروغ میدونستم
اما نمیدونم چی شد که چند روز پیش : خام شدم و درخواست تبلیغات دادم ..
دوستان من دارم پیگیری میکنم ، اگه سر شما هم کلاه رفته بهم ایمیل بدید vatangulf@gmail.com
شماره های این کلاه بردار به صورت زیر هست :
موبایل :
09358542793
09105923803
09370071175
09213816465
شماره حساب پیمان گروسین : 6037997107494206 بانک ملی
شماره ملی پیمان گروسین : 0083663665
تلفن منزل : 65525413 ( البته ممکنه شماره منزل کسی دیگه داده باشه )
آدرس محل سکونت : تهران - فاز 1 اندیشه - نبش شاهد غربی - پلاک 702 ( البته اینم میتونه جعلی باشه )

دوستان ی که این آدم حروم خور باید تو همین دنیا جوابگو باشه ( این که من میبینم به اون دنیا اعتقادی نداره )

لطفا به من ایمیل بدید تا اطلاعات بیشتری راجب این کثافت جمع آوری کنیم ( دستم بهش برسه تحویل قانون نمیدمش ) کاری میکنم رو ویلچر بشینه .
ایمیل من : vatangulf@gmail.com

farazzz
2015-10-21, 13:23
برای بنده هم چند وقته که ایمیلهای این آقا میاد
من میگم همگی بریم تو سایت فتا ازش شکایت کنیم شاید جلوشو بگیرند
خدا میدونه که تا حالا از چند نفر کلاه برداری کرده

شکایت باید از طریق داسرا انجام شود . ثبت شکایت در سایت اعتبار قانونی ندارد