PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی از وبمسترهای عزیز و با تجربه

khorshid111
2011-04-19, 18:37
سلام دوستان
من سایت جوک بلاگ jokblog.com را آلکساش را نگاه کردم صد و خورده ای ایران بود و 10 ماهی بیشتر نیست راه افتاده ولی عجیب از گوگل ورودی داره
یا خیلی سایتهای دیگه مثل این
سایت پیکس تو پیکس هم دیدم pix2pix.org اون 130 ایران هست
میخاستم بپرسم سرمایه گذاری رو کدوم بهتره
عکس یا همه چیز مثل جوک بلاگ
من میخام ورودی گوگل ام بره بالا و از فروشگاهم درآمد داشته باشم
و به روز رسانی هم زیاد کنم
پیشنهادتون کدومه
مثلا روزی 50 یا 100 مطلب عکس بزارم ظرف 6 ماه ورودی گوگل ام تخمینی چقدر میشه
میره بالا؟

pikaf
2011-04-19, 18:47
سلام دوست عزیز
شما باید یا سایتت رو سئو کنید یا هم در گوگل تبلیغ کنین

راستی ای دی من :ishop_24 هست اگر امکانش هست پی ام بدین کارتون دارم

باتشکر.

Reza
2011-04-19, 18:53
باید دید توی کدوم قسمت میتونید فعالیت کنید شما اگه توی هر زمینه ای وقت بذارید و مطالب خوب آماده کنید پیشرفت میکنید اما باید به این نکته هم توجه داشته باشید که به روز رسانی هاتون باید از یک الگوی منظرم پیوی کنه
مثلا یک روز صد تا پست بدید و یک روز هیچی به درد نمی خوره بهتره تقسیم کنین و به روز رسانی هاتون منظم باشه
خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم . . .

haghft
2011-04-19, 19:10
1- یک سئو خوب و سایت سبک و زیبا(شامل خرید لینک هم میشه)
2- همه چیزه و با آدرس اختصاصی
3- تقسیم مطالب روزانه گذاشتن+کمی جدید بودن
4-...
باز اگر سوالی داشتین بفرمایید!

khorshid111
2011-04-19, 19:53
بیشتر هدفم اینه اگر سایت عکس میگیره وقت بزارم و هزینه کنم
روزی 100 تا مطلب بریزم
کارمند میگیرم واسم کار کنه
فقط نمیدونم مثل این جوک بلاگ هر چیزی بریزم توش یا فقط عکس

kapo
2011-04-20, 03:31
هر دو تاش جواب میده، چه عکس و چه جوک و چه مطالب متنوع (سایت چند موضوعی) فقط مهم سئوست که بتونید بازدید کننده از گوگل داشته باشید. اگر بتونید خوب سئو کنید و بسته به موضوع میشه با 50 تا عکس هم حدود 700-800 بازدید کننده جذب کرد

آزادی
2011-04-20, 08:41
روباتهای جستجوگر گوگل (spiders) تشنه مطالب (text) هستند و آنها را به خاطر میسپارند،اما با عکسها میانه خوبی ندارند و بنا به اسم یا توضیحی که همراه عکس میباشد آنرا شناسائی میکنند.در کل مردم عکس و گرافیک را بیشتر دوست دارند اما مطالب سئوی بیشتری را می آورند.سایت پیکس 2 پیکس هم چون قدیمیه و دیگه جا افتاده.جوک باکس هم که همش تکس هستش و متناسب سئو.

m.ghalgar
2011-04-20, 09:49
بیشتر هدفم اینه اگر سایت عکس میگیره وقت بزارم و هزینه کنم
روزی 100 تا مطلب بریزم
کارمند میگیرم واسم کار کنه
فقط نمیدونم مثل این جوک بلاگ هر چیزی بریزم توش یا فقط عکس

هر سایتی خواستید راه اندازی کنید گام اول انتخاب cms خوبه که برای سئو وردپرس عالیه گام دوم انتشار مطالب هستش که معمولا این اشتباه رو اکثرا دارن اونم اینه که چند روز اول تعداد زیادی مطلب میزارن بعد منتظر می مونن تا توی گوگل ایندکس بشه که درست نیست .

eyval
2011-04-20, 21:15
سلام :

سایت جوک بلاگ یکی سایت هایی که رنکش 5 هست نمیشه خودت رو با اون مقایسه کنی . به نظر من رو یک چیز تمرکز کنی بهتره .