PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند گن لاغری مردانه اصل

Reza
2014-01-15, 16:49
عنوان مفهومه کاملا
اصل باشه ، طرح اصل نباشه
پس میفرستم اگه جنسش خوب نباشه! :دی

moj1rayaname
2014-01-15, 17:01
چیزی که نت فروش میره با مدلی که در شهر فروخته میشه فرق داره خیلی ..
در واقع اسلیم لیفت گن لاغری نیست بلکه فرم دهنده هست
توی بازار هم فروش میره اونا هم با روش فشار و گرما ضمن فرم دادن در بلند مدت باعث سوزاندن چربی میشن که به دلایلات معلوم استفاده ازشون خیلی سخته چون فوق العاده ذخیم میشن و قیمت هاشون از 50 هزار تومن شروع میشن

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

یجور اطلاعات دادم که 1% هم نتیجه نمیگیرد :دی

bazargan1
2014-01-15, 17:12
سلام
آقا رضا دنبال گن نباش ...
بهترین راه حل برای لاغر شدن ورزش صبحگاهی و شنا هستش (اگر شنا هم صبح زود باشه خیلی خوبه)

sHZdONI
2014-01-15, 17:16
چه سایزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bazaromde
2014-01-15, 21:50
فروش عمده گن لاغری مردانه اسلیم لیفت
قیمت 17500 تومان
حداقل خرید 40 عدد
09147725953
http://bazaromde.ir

لندن 2012
2014-01-15, 21:55
من این چیزا رو توصیه نمیکنم ورزش و رژیم اصولی بهترین راه هست با ورزش هم شاداب میشی و هم به معنای واقعی فیتنس:d

اگر سوالی داشتی در مورد برنامه و نوع ورزش پ.خ بده حاج رضا

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

بهترین راه حل برای لاغر شدن ورزش صبحگاهی و شنا هستش (اگر شنا هم صبح زود باشه خیلی خوبه)

برای لاغری ورزش صبحگاهی توصیه نمیشه ورزش صبحگاهی برای تندرستی و نشاط روزانه هست نه کاهش وزن ولی شنا رو تایید میکنم چون دو تا رشته هستن تقریبا همه عضلات رو درگیر میکنند یکی شنا و یکی دومیدانی
شنا بیشتر بخاطر فشار آب به تمام نقاط بدن بصورت یکسان البته شنا کردن نه آب بازی:d;)

iran.meshop
2014-01-16, 12:53
تکی می خوای؟ بهترین مارک گن مردانه اینستا اسلیم هست

Reza
2014-01-16, 13:49
یکی میخام اما جنس خوب میخام
هم به عنوان گن میخام ازش استفاده کنم و هم به عنوان شکم بند تا بپوشم و برم پیاده روی و . . .
+
برای لاغری چه ورزشی و کی جواب میده؟

moj1rayaname
2014-01-16, 14:59
هم به عنوان گن میخام ازش استفاده کنم و هم به عنوان شکم بند تا بپوشم و برم پیاده روی و . . .
+

متخصص تغذیه برین با آزمایش یه برنامه اصولی بده = پیاده روی شنیدم توی بعضی مواقع چاق میکنه

iran.meshop
2014-01-16, 16:28
+

بهترین جنسی که برای گن مردانه من تا به حال دیدم گن لاغری مردانه اینستا اسلیم هستش

soheyl_ir89
2014-01-16, 17:13

دویدن آرام؛ دویدنی که زود تنفس سخت نشه، اما تعریق داشته باشید. مهم عرق کردنه.

فکر کنم الان که هوا سرده و احتمال سرماخوردگی و ... هست، شنا در استخر سرپوشیده بهتر باشه. اما در هوای مساعد، دویدن بهتره. البته دویدن رو می تونید روی تردمیل در منزل یا باشگاه انجام بدید. یا با دوستانی که در سالن های سرپوشیده، فوتبال بازی می کنن (فوتسال)، برید و فقط دور زمین بدوید یا بازی هم بکنید.

در شنا، عرق کردن سخته، و باید شنا بلد باشید و زیاد شنا کنید تا به مرحله ای برسید که عرق کنید. جالبه که حتی در زیر آب و در حال شنا کردن هم متوجه خروج عرق از سطح پوست می شید.

دوچرخه سواری هم پیشنهاد خوبیه؛ البته نه روی برف :d

لطفا از این محصولاتی که هدف از تولیدشون معلومه و قرص و ... استفاده نکنید.

Reza
2014-01-20, 00:50
ممنون از همه . . .
واسه مهمونی هم پوشیدن گن رو توصیه نمی کنین؟

iran.meshop
2014-01-20, 01:29
ممنون از همه . . .
واسه مهمونی هم پوشیدن گن رو توصیه نمی کنین؟

کی همچین حرفی به شما زده؟ من خودم اکثرا میرم بیرون استفاده می کنم خیلی هم عالیه اصلا هم اذیت نمی کنه خیلی هم تاثیر داره البته منظورم ظاهری هست چون بعضی ها به غلط فکر می کنند گن های لاغری لاغر می کنند که اشتباه هست و گن های لاغری فقط لاغر نشون می دهند

itjavani
2014-01-20, 01:30
آقا رضا به نتیجه رسیدی ما رو هم بی خبر نزار :دی یک عدد نیازمندیم :دی

Reza
2014-01-20, 01:53
کی همچین حرفی به شما زده؟ من خودم اکثرا میرم بیرون استفاده می کنم خیلی هم عالیه اصلا هم اذیت نمی کنه خیلی هم تاثیر داره البته منظورم ظاهری هست چون بعضی ها به غلط فکر می کنند گن های لاغری لاغر می کنند که اشتباه هست و گن های لاغری فقط لاغر نشون می دهند

قیمتاش تو چه مایه هایی هست با تخفیف دانشآموزش و دانش جویی!؟ البته اگه لازم باشه کارت جانبازی هم میتونم به نام خودم بیارم :دی

iran.meshop
2014-01-20, 02:07
قیمتاش تو چه مایه هایی هست با تخفیف دانشآموزش و دانش جویی!؟ البته اگه لازم باشه کارت جانبازی هم میتونم به نام خودم بیارم :دی

ببخشید اما اگر اجازه بدید بنده را از فروش معذوز کنید چون یه وقت بعضی ها فکر می کنن خواستم تبلیغ کنم اما خدا شاهده فقط نظر واقعیم رو گفتم و خودم واقعا استفاده می کنم و راضیم