PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دوستان لطفاً راهنمایی کنید

termeh-shop
2014-01-22, 12:43
با سلام خدمت همه ی اعضای انجمن دوست داشتنی شاپکیپر
میخواستم یه راهنمایی ازتون بگیرم

برای کسی که به تعداد زیادی کتاب و مجله با موضوعات مختلف علمی و اطلاعات عمومی دسترسی داره و سرعت تایپ خوبی هم داره چه روشی برای کسب درآمد از اینترنت پیشنهاد میکنید ؟

آیا بازکردن یک وبلاگ و نوشتن مطالب اختصاصی و کسب درآمد از طریق پاپ آپ خوب هست ؟
این تنها راهی بود که به ذهن من رسید .

ممنون میشم اگر نظر یا پیشنهاد خاصی دارید بنویسید تا همه ی دوستان استفاده کنید

پیشاپیش از همکاری شما متشکرم :)

84edu
2014-01-22, 13:06
انگلیسیشون در چه حدی هست؟ دسترسی به پی پل دارند؟ یا میخوان توی وب فارسی کار کنن؟

termeh-shop
2014-01-22, 13:12
در حد معمولی ، یعنی فکر نمیکنم بتونن حرفه ای ترجمه کنند .
وب فارسی بیشتر مدنظر هست .

84edu
2014-01-22, 13:29
در حد معمولی ، یعنی فکر نمیکنم بتونن حرفه ای ترجمه کنند .
وب فارسی بیشتر مدنظر هست .

بی تعارف حیفه که بنویسن و بعد با پاپ آپ به درآمد فکر کنن؛ یه جوری نوشته هاشون رو بی ارزش میکنن به نظر من
و کلاً بهتره اگر میخوان بنویسن، یه وبلاگ تست با وردپرس آماده کنن با دومین شخصیشون و بعد از مدتی نوشتن و یاد گرفتن یه سری اصول مثل تیتر زدن و روش نوشتن و مبانی سئو و موارد مشابه، برند به سمت راه اندازی وبلاگی روی دومین شخصی جدیدی به زبان انگلیسی و درآمد رو با روش اصولی از جای مناسب کسب کنند.
این بهترین کار هست به نظر من تا اینکه بخوان پاپ آپهای مزخرف رو روی سایت یا وبلاگشون باز کنن که توش مطالب اختصاصی خودشون نوشته شده.
همین الآن هستند سایتها و افرادی که برای نوشتن هر مقاله تا حتی 150 دلار پول پرداخت میکنند! این یعنی بعضی وقتها میشه توی یه روز همچین درآمدی داشت یعنی تقریباً حقوق پایه یک ماه یک کارمند فقط توی یک روز! فقط باید انگلیسی بلد باشند که بنویسند و یه سری موارد دیگه ای که عرض کردم خدمتتون... .
موفق باشید

سـعید
2014-01-22, 13:38
با سلام خدمت همه ی اعضای انجمن دوست داشتنی شاپکیپر
میخواستم یه راهنمایی ازتون بگیرم

برای کسی که به تعداد زیادی کتاب و مجله با موضوعات مختلف علمی و اطلاعات عمومی دسترسی داره و سرعت تایپ خوبی هم داره چه روشی برای کسب درآمد از اینترنت پیشنهاد میکنید ؟

آیا بازکردن یک وبلاگ و نوشتن مطالب اختصاصی و کسب درآمد از طریق پاپ آپ خوب هست ؟
این تنها راهی بود که به ذهن من رسید .

ممنون میشم اگر نظر یا پیشنهاد خاصی دارید بنویسید تا همه ی دوستان استفاده کنید

پیشاپیش از همکاری شما متشکرم :)

اگر مطالب و نوشته های تخصصی رو بتونن برای اولین بار تایپ کنن یا کتاب ها و مقالاتی که تا بحال تایپ نشده رو پیدا کنن و ارائه بدن در وب فارسی هم جای موفقیت خواهند داشت .
موضوع بکر همیشه ارزشمند هست ..

termeh-shop
2014-01-22, 14:39
اگر مطالب و نوشته های تخصصی رو بتونن برای اولین بار تایپ کنن یا کتاب ها و مقالاتی که تا بحال تایپ نشده رو پیدا کنن و ارائه بدن در وب فارسی هم جای موفقیت خواهند داشت .
موضوع بکر همیشه ارزشمند هست ..

دقیقاً همین قصد رو داشتن ولی اینکه چه جوری باشه بهتره ؟
چند تا وبلاگ تخصصی بزنن یا همه ی مطالب رو تو موضوع بندی های مختلف تو یه وبلاگ بنویسن ؟
بعد برای کسب درآمد ازش چیکار کنن ؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

بی تعارف حیفه که بنویسن و بعد با پاپ آپ به درآمد فکر کنن؛ یه جوری نوشته هاشون رو بی ارزش میکنن به نظر من
و کلاً بهتره اگر میخوان بنویسن، یه وبلاگ تست با وردپرس آماده کنن با دومین شخصیشون و بعد از مدتی نوشتن و یاد گرفتن یه سری اصول مثل تیتر زدن و روش نوشتن و مبانی سئو و موارد مشابه، برند به سمت راه اندازی وبلاگی روی دومین شخصی جدیدی به زبان انگلیسی و درآمد رو با روش اصولی از جای مناسب کسب کنند.
این بهترین کار هست به نظر من تا اینکه بخوان پاپ آپهای مزخرف رو روی سایت یا وبلاگشون باز کنن که توش مطالب اختصاصی خودشون نوشته شده.
همین الآن هستند سایتها و افرادی که برای نوشتن هر مقاله تا حتی 150 دلار پول پرداخت میکنند! این یعنی بعضی وقتها میشه توی یه روز همچین درآمدی داشت یعنی تقریباً حقوق پایه یک ماه یک کارمند فقط توی یک روز! فقط باید انگلیسی بلد باشند که بنویسند و یه سری موارد دیگه ای که عرض کردم خدمتتون... .
موفق باشید

مرسی از نظرتون
البته شما همیشه آرمانی فکر میکنید آقای مهندس زاده ی عزیز . این خیلی خوبه و وجه تمایز شما با خیلی های دیگه است .
ولی قصد این دوست ما اینه که بتونه زودتر به درآمد برسه .
چون مطالب رو میخواد از روی کتاب های فارسی مختلف و مقالاتی که داره تایپ کنه و انتشار بده و ترجمه ی تخصصی بلد نیست دنبال فعالیت در وب فارسی هست که زود هم نتیجه بده . باز هم اگر نظری دارید استفاده میکنید

moj1rayaname
2014-01-22, 14:44
نرم افزار ocr هم به دوستتون معرفی کنید میتونن متون انگلیسی رو بجای تایپ با نرم افزار تبدیل به فایل قابل ایدیت کنن و با نرم افزارهای مترجمی ، ترجمه کنند و فقط زجمت ویرایش ترجمه رو بکشند اینطوری سرعتشون ده ها برابر میشه

84edu
2014-01-22, 14:46
مرسی از نظرتون
البته شما همیشه آرمانی فکر میکنید آقای مهندس زاده ی عزیز . این خیلی خوبه و وجه تمایز شما با خیلی های دیگه است .
ولی قصد این دوست ما اینه که بتونه زودتر به درآمد برسه .
چون مطالب رو میخواد از روی کتاب های فارسی مختلف و مقالاتی که داره تایپ کنه و انتشار بده و ترجمه ی تخصصی بلد نیست دنبال فعالیت در وب فارسی هست که زود هم نتیجه بده . باز هم اگر نظری دارید استفاده میکنید

خواهش میکنم لطف شماست اما حقیقت اینه که وب فارسی امکانات مناسبی برای این مهم نداره... .
برای همین و به منظور داشتن آینده ای مطمئن و درآمدی پایدار و درخور توجه، بهتره مدتی رو به کسب تجربه مشغول باشن (شاید 3 ماه) بعد استارت حرفه ای توی دنیای اینترنت داشته باشند اما خب در نهایت علائق و دارایی ها هستند که مسیر رو مشخص میکنند. من صرفاً من باب تجربه عرض کردم.
در هر صورت برای ایشون و شما آرزوی موفقیت و شادکامی میکنم.

سفارش تبلیغات
2014-01-22, 14:50
به نظر من خلاصه ای از مطالبو در وب بگذارید و قیمتی برای موضوع کاملش بدهید تا خوانندگان با شما تماس گرفته و بد از واریز وجه, نوشته کامل شده آنرا به صورتهای مختلف مانند ارسال به ایمیل یا سیستم پستی برایش بفرستید به این صورت سریعا به درآمد میرسید و همچنین مطالب و موضوعات گوناگونی بطور آماده شده دارید که خلاصه ای از آنها را انتشار داده اید .