PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با سرمایه زیر 10 میلیون چیکاری می شه انجام داد؟

arezoo68
2014-01-23, 11:30
با سلام به همه دوستان.
لطفا دوستانی که نظر یا تجربه ای دارند، راهنمایی کنند!
با سرمایه زیر 10 میلیون چه کاری می شه راه انداخت؟ این شغل تو نت نباشه، دنیای بیرون نت!

84edu
2014-01-23, 18:54
با توجه به امضاتون، یه دفتر کوچک با یه کامپیوتر و یه دستگاه کپی پرینتر و یه دستگاه فتوکپی + یه پرینتر لیزری...
بخشی از این پول هم صرف تبلیغات دفتر بشه تا بتونن راحت تر پیداتون کنن.
این شاید برای شما گزینه ی ایده آلی باشه

bOs3000
2014-01-23, 23:43
با توجه به امضاتون، یه دفتر کوچک با یه کامپیوتر و یه دستگاه کپی پرینتر و یه دستگاه فتوکپی + یه پرینتر لیزری...

سلام
پول پیش برای اجاره همون دفتر 10 میلیون میشه :| دیگه جای شلوغ نگیره زیر 5 میلیون رهن پیش داریم؟

--------------------------------

بنظر من الان نزدیک عیده و بهتره بروید در نمایشگاه های بهاره قرفه اجاره کنید و چیزهای کوچک مثل مجسمه , وسایل تزئینی و... بفروشید تا سرمایتان بیشتر بشه و همان کاری که گفته شد یعنی دفتر فنی باز کنید

84edu
2014-01-24, 00:04
سلام
پول پیش برای اجاره همون دفتر 10 میلیون میشه :| دیگه جای شلوغ نگیره زیر 5 میلیون رهن پیش داریم؟

--------------------------------

بنظر من الان نزدیک عیده و بهتره بروید در نمایشگاه های بهاره قرفه اجاره کنید و چیزهای کوچک مثل مجسمه , وسایل تزئینی و... بفروشید تا سرمایتان بیشتر بشه و همان کاری که گفته شد یعنی دفتر فنی باز کنید

همه جا که تهران نیست!! قیمتها متفاوته! البته یه مغازه 10 متری توی یه کوچه رو میشه راحت اجاره کردا. چون برنامه روی مشتری گذری که نیست همون اول. این یه استارت ساده هست.

farshad7
2014-01-24, 00:24
بهترین راه برای استفاده از این مبلغ مسافرت و تجارت هست.شما هم تو مسافرت پخته میشی و هم کاملا با فرهنگ تجارت آشنا میشی.بزرگترین بازرگانهای دنیا موفقیتشون در محصولشون نبوده بلکه در سفر کردن و روابط عمومی بالا برای تجارت بوده.شما بهترین محصول دنیا رو هم داشته باشی ولی کسی نشناسه شما رو ارزشی نداره ولی اگر محصول بدی هم داشته باشی قطعا همون محصول هم مشتری خواهد داشت.
تو سفر تجاری هم ذهنت باز میشه و هم محصولا نقاط مختلف رو میشناسی.میتونی محصولات مختلف رو از نقطه ای به نقطه دیگه برای فروش ببری.محصولات رو جاهایی ببری که اون محصول نیست.
پیشنهاد میکنم از پولت 1 یا 2 میلیون ( تنخواه ) بذاری کنار. یعنی تصور کنی فقط 1 یا 2 میلیون داری که باهاش کار کنی نه بیشتر.مابقی پول رو بذار برای روزی که یکی از محصولاتت رونق گرفت و پتانسیل فروش بیشتر پیدا کرد.
اگر تو ایران کار میخوای بکنی ، سعی کن افراد شهرهای مختلف رو با خصوصیاتشون آشنا بشی.شهر های مختلف ایران کاملا برای کسایی که حرفه ای کار می کنند از نظر مردمشون مشخص هست.افراد باتجربه به خوبی میدونن با مردم هر شهر چجوری باید کار کرد.شهر های محتلف ایران نگرشهای مختلفی دارند.چند تا شهر هستن که اصلا نباید باهاشون کار کنی و چند تا شهر هستند که حتما باید باهاشون کار کنی.
اولین سفر کاریت به کردستان و مناطق اطراف مثل بانه و سنندج باشه.اولین بار محصولت رو اونجا ببر.مردم مغرور،سالم،دل پاک،مهمان نواز و صادقی اونجا هستند.همجواری کردستان با عراق مسیرت برای تجارت به عراق رو راحتتر میکنه.میتونی سفری به سلیمانیه و اربیل داشته باشی.
سعی کن نیاز ها رو بشناسی بعد تجارت کنی.
میتونستم بهت چند تا فعالیت تجاری هم بگم که میتونی انجام بدی ، اما فکر میکنم بزرگترین و بهترینشون میتونه میزان موفقیتت رو هم افزایش بده.

esmalgog1
2014-01-26, 17:50
سفر به کردستان رو من تجربه کردم
پلیس راه همدان و پلیس راههای کردستان نمیزارن بیشتر از یه مقدار جنس با خودت بیاری.
مثلا من 100 تا بند انداز برقی با فاکتور خریده بودم همه رو ازم گرفتن.
لوازم آرایشی هم که کلا قاچاقه
پارچه هم که همینطور
وسایلی هم که آزاده رو هم توی بازار تهران ارزونتر میشه خرید

arezoo68
2014-01-26, 18:19
از همه دوستان که با تظراتشون راهنماییم کردن ممنونم.

پول پیش برای اجاره همون دفتر 10 میلیون میشه دیگه جای شلوغ نگیره زیر 5 میلیون رهن پیش داریم؟

سرکوچمون یه خیابون فرعی پررفت و آمده، با قیمت پایین هم میشه اجاره کرد، فقط مشکل اینه که مغازه خالی پیدا نمیشه، حداقل باید 2-3 ماهی صبر کنم...متاسفانه...

ممنونم، تو فکر این کار هستم، فقط جاش مهمه تا پیدا کنم و تبلیغات زیاد باشه(همچنین ریزگزینه های جذب مشتری) تا دست از پا درازتر دفتر رو جمع نکنم...

بهترین راه برای استفاده از این مبلغ مسافرت و تجارت هست.شما هم تو مسافرت پخته میشی و هم کاملا با فرهنگ تجارت آشنا میشی.بزرگترین بازرگانهای دنیا موفقیتشون در محصولشون نبوده بلکه در سفر کردن و روابط عمومی بالا برای تجارت بوده.شما بهترین محصول دنیا رو هم داشته باشی ولی کسی نشناسه شما رو ارزشی نداره ولی اگر محصول بدی هم داشته باشی قطعا همون محصول هم مشتری خواهد داشت.
تو سفر تجاری هم ذهنت باز میشه و هم محصولا نقاط مختلف رو میشناسی.میتونی محصولات مختلف رو از نقطه ای به نقطه دیگه برای فروش ببری.محصولات رو جاهایی ببری که اون محصول نیست.
پیشنهاد میکنم از پولت 1 یا 2 میلیون ( تنخواه ) بذاری کنار. یعنی تصور کنی فقط 1 یا 2 میلیون داری که باهاش کار کنی نه بیشتر.مابقی پول رو بذار برای روزی که یکی از محصولاتت رونق گرفت و پتانسیل فروش بیشتر پیدا کرد.
اگر تو ایران کار میخوای بکنی ، سعی کن افراد شهرهای مختلف رو با خصوصیاتشون آشنا بشی.شهر های مختلف ایران کاملا برای کسایی که حرفه ای کار می کنند از نظر مردمشون مشخص هست.افراد باتجربه به خوبی میدونن با مردم هر شهر چجوری باید کار کرد.شهر های محتلف ایران نگرشهای مختلفی دارند.چند تا شهر هستن که اصلا نباید باهاشون کار کنی و چند تا شهر هستند که حتما باید باهاشون کار کنی.
اولین سفر کاریت به کردستان و مناطق اطراف مثل بانه و سنندج باشه.اولین بار محصولت رو اونجا ببر.مردم مغرور،سالم،دل پاک،مهمان نواز و صادقی اونجا هستند.همجواری کردستان با عراق مسیرت برای تجارت به عراق رو راحتتر میکنه.میتونی سفری به سلیمانیه و اربیل داشته باشی.
سعی کن نیاز ها رو بشناسی بعد تجارت کنی.
میتونستم بهت چند تا فعالیت تجاری هم بگم که میتونی انجام بدی ، اما فکر میکنم بزرگترین و بهترینشون میتونه میزان موفقیتت رو هم افزایش بده.

پیشنهادتون به نظر من خیلی خوبه، فقط برای خانم متاهلی مثل من، این سفرها سخت و گاهی غیرممکنه!
با این حال ازتون تشکر می کنم که اعلام کردید، تا بقیه دوستان هم استفاده کنند.

پلیس راه همدان و پلیس راههای کردستان نمیزارن بیشتر از یه مقدار جنس با خودت بیاری.
پارچه هم که همینطور
ممنونم که تجربیاتتون رو در اختیار همه میزارید...

mihanproje.ir
2014-01-26, 18:22
یک سیستم اختصاصی بزن تو نت تبلیغات گسترده براش بکن لذتشو ببر با درآمد عالی.. ( یک چیزی شبیح به سیستم همکاری در فروش فایل ) که تو ایران هنوز نداریم اونم از نوع خفنش :)
و یا ... :d بماند

arezoo68
2014-01-26, 18:39
یک سیستم اختصاصی بزن تو نت تبلیغات گسترده براش بکن لذتشو ببر با درآمد عالی.. ( یک چیزی شبیح به سیستم همکاری در فروش فایل ) که تو ایران هنوز نداریم اونم از نوع خفنش :)
و یا ... :d بماند

ممنون می شم اگه بیشتر توضیح بدید که منظورتون از سیستم اختصاصی دقیقا چیه؟؟

rasoul60
2014-01-26, 19:09
البته این خانم بیشتر تمایل دارن کار خارج از نت بکنن.یه چیزی غیر از راه اندازی سیستم فروشگاهی و سایت و غیره.......
ساخت وسایل تزیینی و گلهای زینتی درآمد خوبی داره.اگه بتونین مثلا با خواهرتون یه تیم تشکیل بدین و شروع به ساخت وسایل زینتی کنین شاید براتئن مناسب باشه.البته اینو که گفتم دیدم و جواب هم داده.قبلش می تونین با فروشندگان اینجور وسایل صحبت کنین و محصولات تولیدی خودتونو بهشون بفروشین (بازاریابی کنین)
این نظر من بود

farshad7
2014-01-26, 19:21
پارچه هم که همینطور

دوست عزیز ممنون از اعلام تجربت.
من منظورم صرفا از سفر این دوستمون به کردستان و شهرهای اطراف تجارت از این نوع نبود.
علت این بود که با توجه به مراوده تجاری بین مردم اون نقطه و شهرهای مرزی عراق که یک نوع مراوده تجاری خوب و نرم هست این دوستمون میتونه به دور از هر گونه حواشی تنها به بحث تجارت خودش فکر کنه چون صداقت و یکدستی مردمان این منطقه قطعا تاثیر زیادی در آرامش فکری خواهد گذاشت و فرد میتونه به دور از حواشی صرفا به بحث تجارت خودش وقت صرف کنه.
موضوع دوم این هست که با توجه به رفت و برگشت اجناس از ایران به عراق و بالعکس ، باعث شده مردمان این منطقه به صورت تجربی با بحث تجارت آشنا شده و با شناخت خصوصیات مردمان دیگر کشورها به خصوص عراق و ترکیه اقدام به ارسال جنس به اون کشورها و یا وارد کردن جنس به داخل اقدام کنند.
من دوستی دارم که شرکت بازرگانی ثبت کرده و حدود 6 7 سالی میشه بدون مشکلی اقدام به صادرات و واردات محصولاات مختلف به عراق و برعکس ، واردات هم انجام میده.گاها در مواقعی که از طرف هر دو دولت کالایی ممنوع برای صادرات و واردات اعلامه بشه ، خوب مشخص هست که برای صادر کردن و وارد کردن اون محصول اقدام نمیکنن.
در مورد خرید شما هم ممکن هست مشکل از خرید شما نباشه و شما بدون ایراد خرید کرده باشید ولی خوب ممکن هست فروشنده ای که محصول رو به شما فروخته باشه ، مورد تایید نبوده باشه . منظور اینکه وقتی شما ثبت شرکت انجام میدی و به صورت قانونی تجارت میکنی کاملا قضیه میچرخه و قطعا با همچین مشکلاتی هم برخورد نخواهی کرد.چون زمانی که شما به صورت رسمی اقدام به کار تجاری میکنی حتی یک قدم هم از خریدی که از کردستان داشتی جلوتر هستی و میتونی به خود کشوری که جنس ازش اومده بری و محصول رو بیاری.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

موردی که برای کار خارج از نت میتونم پیشنهاد بدم و نیاز به سرمایه ای کم داره ولی در عین حال میتونه ارزش افزوده فوق العاده ای داشته باشه این هست :
اگر تهران هستید سری یه بازار تهران و بازار نقره فروشها بزنید. دقیقا در بازار مجاور نقره فروشها تعدادی مغازه هست که قطعات برنجی و نقره ای کوچک مربوط به دستبند،گردنبند و ... میفروشن. خانم ها و آقایونی با هر سنی مراجعه میکنند و این قطعات رو بنا به سلیقه میخرن و میبرن با این قطعات اقدام به درست کردن دستبند و گردنبند های زیبا میکنن . بدن اغراق میگم شاید محصولی تنها 10000 ت قطعه برده باشه ولی چون اینقدر زیبا کار شده ممکنه قیمت 70 یا حتی 100000 ت و یا بالاتر داشته باشه . فکر میکنم شما میتونید با شروع این کار و با توجه به اینکه خانم هستید با کمی مطاله و صرف وقت در اینترنت و مشاهده مدل های مشابه و الگو برداری از اونها محصولات شیک و با قابلیت فروش بالا تولید کنید.علاوه بر این که با کاری ظریف و انرژی زا آشنا میشید در آمد خوبی هم خواهید داشت.نکته مهم این هست که شما برای این محصولات هم مشتری خانم دارید و هم آقا.
موفق باشید.

سـعید
2014-01-26, 20:32
من نمی دونم تجربیات ، سن و سال ، جنسیت و شرایط شما چگونه است ؟ البته فکر کنم خانم هستید درسته ؟
اما اگر یک جوان مجرد و کمتر از سی ساله هستید که وقت آزاد خوبی داره و می خواد در بازار کار کنه یک پیشنهاد خوب براتون دارم .
من واردات دست اول اسباب بازی دارم . اسباب بازی به خاطر شرایط خاص خودش سود پخش بالایی داره . اگر این توانی رو در خودتون می بینید که در شهر خودتون به مغازه های اسباب بازی فروشی سر بزنید و به اونها کالا بفروشید ، می توانید با حدود 10 میلیون تومان حدود 20 قلم کالای قیمت متوسط و ارزان ولی دست اول و جدید اسباب بازی از من بخرید و با سود 30 درصد به صورت جین یا 6 عددی به مغازه دار های شهر بفروشید ..
نمونه این اقدام را در این صفحه (http://mobinatoys.ir/?products=%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8% AA-%D8%BA%DB%8C%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%86%DB%8C)برای تست شروع کردم تا ببینم اینترنتی هم میشه این کارو کرد ؟ این چهار ایتم حدود 3 میلیون پول خریدش شد . : ببینید فروش یک پارتی از 4 ایتم موجود در این صفحه میشه 409500 تومان ... یعنی حداقل فاکتوری که یک مغازه دار از یک ویزیتور خرید می کنه و سودش میشه : 85000 تومان .. !! این سود برای پخش فوقالعاده است !
حال اگر شما با 10 تومان 15 تا 20 قلم کالا داشته باشید .. راندمان کار و احتمال فاکتور های بهتر مشتریان بیشتر میشه ..
فقط نیاز به یک انبار یا اتاق برای نگهداری این کالا ها دارید ..

arezoo68
2014-01-26, 20:42
من نمی دونم تجربیات ، سن و سال ، جنسیت و شرایط شما چگونه است ؟ البته فکر کنم خانم هستید درسته ؟
اما اگر یک جوان مجرد و کمتر از سی ساله هستید که وقت آزاد خوبی داره و می خواد در بازار کار کنه یک پیشنهاد خوب براتون دارم .
من واردات دست اول اسباب بازی دارم . اسباب بازی به خاطر شرایط خاص خودش سود پخش بالایی داره . اگر این توانی رو در خودتون می بینید که در شهر خودتون به مغازه های اسباب بازی فروشی سر بزنید و به اونها کالا بفروشید ، می توانید با حدود 10 میلیون تومان حدود 20 قلم کالای قیمت متوسط و ارزان ولی دست اول و جدید اسباب بازی از من بخرید و با سود 30 درصد به صورت جین یا 6 عددی به مغازه دار های شهر بفروشید ..
نمونه این اقدام را در این صفحه برای تست شروع کردم تا ببینم اینترنتی هم میشه این کارو کرد ؟ این چهار ایتم حدود 3 میلیون پول خریدش شد . : ببینید فروش یک پارتی از 4 ایتم موجود در این صفحه میشه 409500 تومان ... یعنی حداقل فاکتوری که یک مغازه دار از یک ویزیتور خرید می کنه و سودش میشه : 85000 تومان .. !! این سود برای پخش فوقالعاده است !
حال اگر شما با 10 تومان 15 تا 20 قلم کالا داشته باشید .. راندمان کار و احتمال فاکتور های بهتر مشتریان بیشتر میشه ..
فقط نیاز به یک انبار یا اتاق برای نگهداری این کالا ها دارید ..

ممنون از پیشنهادتون، ولی همسرم اجازه بازاریابی را نمی دهد...

ahijoon
2014-01-26, 20:55
اگر تخصص خاصی دارید تولیدی بزنید هرچیزی... میتونید پشت بندش سایت هم راه بندازید براش و هم اینترنتی و هم حضوری فروش داشته باشید...

life_gp
2014-01-26, 21:05
با سلام به همه دوستان.
لطفا دوستانی که نظر یا تجربه ای دارند، راهنمایی کنند!
با سرمایه زیر 10 میلیون چه کاری می شه راه انداخت؟ این شغل تو نت نباشه، دنیای بیرون نت!

من با هیچ شروع کردم...

10 تومن که واقعا زیاده...

با 2 تومن میتونی یه شاپ خیلی خوب و پردرآمد بزنین.

حداقل ماهی 700 تومن فروش و سود خوب

arezoo68
2014-01-26, 21:33
من با هیچ شروع کردم...

10 تومن که واقعا زیاده...

با 2 تومن میتونی یه شاپ خیلی خوب و پردرآمد بزنین.

حداقل ماهی 700 تومن فروش و سود خوب

الان با 2 تومن فقط کرایه مغازه می شه، شما در زمینه ای پیشنهاد برای شاپ دارید؟
ممنون.

سـعید
2014-01-27, 12:38
الان با 2 تومن فقط کرایه مغازه می شه، شما در زمینه ای پیشنهاد برای شاپ دارید؟
ممنون.

منظور ایشون شاپ اینترنتی بود ! نه مغازه !

حالا یکم بیشتر از خودتون بگید ؟ چه تخصص ها و چه علایقی دارید ؟ اگر قرار باشه هر کی هر پیشنهادی داد شما فقط بگی این نمیشه به این دلیل و این نمیشه به اون دلیل نتیجه همفکری و مشورت برای هر دو طرف فرسایشی و دلسرد کننده میشه !!

در ضمن شما در استارت فرموئید این شغل تو نت نباشه بعد میگید شوهرتون اجازه بازرایابی نمیده .. پس زیاد نباید به شغل های خارج از نت فکر کنین . چون با 10 تومان هم نمیشه یک مغازه راه انداخت که حداقل امنیت شغلی مورد نظر رو داشته باشه .. من فکر می کنم باید در چند مورد تجدید نظر کنید ! اینکه نمی خواهید در نت کار کنید و اینکه نمی خواهید در جامعه زیاد حضور داشته باشید !!

اگر نمی خواهید در نت کار کنید و نمی خواهید در جامعه هم زیاد حضور داشته باشید پس بهتره پول رو به یک کاسب معتمد بدین و ماهی 300 رو بگیرین و بگین خدا بده برکت .. یا بزارین بانک .. حدود ماهی 160 رو بگیرین و خیالتون راحتتر باشه ..

موفق باشید ...

iranshoping
2014-01-28, 02:24
همه جا که تهران نیست!! قیمتها متفاوته! البته یه مغازه 10 متری توی یه کوچه رو میشه راحت اجاره کردا. چون برنامه روی مشتری گذری که نیست همون اول. این یه استارت ساده هست.

کاملا تایید میشه میتونن تو شهرستن ب دو تومن پیش بگیرن و شروع کنن و نصبتا دراامد خوبی داره