PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد

Reza
2010-04-30, 05:45
نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد ، نمیخواهم بدانم کوزه گر از خاک اندامم چه خواهد ساخت ، ولی بسیار مشتاقم که از خاک گلویم سوتکی سازد ، گلویم سوتکی باشد به دست کودکی گستاخ و بازیگوش ، و او یک ریز و پی در پی ، دم گرم خودش را در گلویم را سخت بفشارد ، و خواب خفتگان خفته را آشفته تر سازد ، بدین سان بشکند در من سکوت مرگبارم را . . .

(دکتر علی شریعتی)

shervin114
2010-04-30, 10:36
نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد ، نمیخواهم بدانم کوزه گر از خاک اندامم چه خواهد ساخت ، ولی بسیار مشتاقم که از خاک گلویم سوتکی سازد ، گلویم سوتکی باشد به دست کودکی گستاخ و بازیگوش ، و او یک ریز و پی در پی ، دم گرم خودش را در گلویم را سخت بفشارد ، و خواب خفتگان خفته را آشفته تر سازد ، بدین سان بشکند در من سکوت مرگبارم را . . . (دکتز علی شریعتی)

به به چه متن زیبایی
با اینکه قبلا زیاد خوندمش ولی هر دفعه میبینمش تازگی خاصی داره

GraphX
2010-04-30, 15:35
ياد دوران هنرستان افتادم

Alireza
2010-05-02, 00:22
...
نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد...

Reza
2010-05-04, 22:28
ممنون از همه دوستانی که مثل من با خوندن ای اشعار زیبا ، یاد دوران خوب و شیرینی می افتند . . .
ایشالا به زودی اینجور موارد رو بیشتر توی انجمن منتشر خواهم کرد و امیدوارم که مورد استقبال دوستان قرار بگیره . . .