PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش مجموعه سایت (فروشگاه , تالار گفتمان , پورتال آگهی و تبلیغات , سامانه خرید شارژ ) با قیمت مناسب

mihangraph
2011-04-21, 22:39
www.pardisanstate.com
سلام دوستان...راستش میخوام کل سایت خودم و بفروشم..علتشم رو اگر بخواین بدونین, اول اینکه این جور کارا به گروه خون من و تخصصم جور در نمیاد البته من این کار رو برا تفریح تو اوقات بیکاری انجام میدادم و دوم هم اینه که تا یکی دو ماه دیگه اعزام میشم به خدمت مقدس سربازی البته فعلا آموزشی!!!اونم اینجوری که دوستان گفتن احتمالا پادگان شهدا کرمانشاه!! حالا میخوام کل سایت رو یه جا بفروشم...البته با قیمت مناسب..
www.pardisanstate.com
اگر به ادرس سایتم برید متوجه میشید که شامل چه قسمت هایی هست...البته یه فروشگاه اینترنتی هم هست که تازه راه اندازی شده که حتما میدونید قضیه اون چی بوده.. ولی هنوز تو صفحه اول معرفی نکردم...
اگر بخوام راست و حسینی با شما حرف بزنم... هیچکدوم از اسکریپت های نصب شده نال یا رایگان و ازین برنامه ها نیست که هزار تا مشکل داشته باشه ..همه قانونی و لایسنس دار و دارای پشتیبانی هستن...
اسکریپت پرتال آگهی رو خریدم 110000 تومن....اسکریپت فروشگاه اینترنتی هم که نسخه فوق العاده و کاملی هست که برای اولین بار از طرف شرکت سازنده اون برام نصب شد..بهم گفتن 120000 تومن قیمت این نسخه هست چون فوق العاده کامل هست ..ولی بقیه اسکریپت های فروشگاهی اونها 85000 تومن هست..
یه تالار گفتمان php bb هم نصب کردم که چند روز پیش از مدیر سایت وی بی خواستم برام ویبی نصب کنه...یه سامانه فروش کارت شارژ هم نصبه که با همکاری زرین پال انجام شد...
دو تا قسمت دیگه هم داره که خودم اسم یکی رو گذاشتم نمایشگاه اینترنتی و یکی دیگه رو فروشگاه اینترنتی که در واقع سیستم همکاری در فروش هست..یه بار دیگه تاکید میکنم ادرس فروشگاه اینترنتی اصلی اینه و با اونی که تو صفحه اینترو سایتم قرار داره فرق داره www.shop.pardisanstate.com (http://www.shop.pardisanstate.com/)

راستی یه چیز مهم رو هم یادم رفت بگم ...اینه که این سایت در هاست شرکت نت افزار نصبه و تا اسفند 90 اعتبار داره...20 گیگ فضا + 200 گیگ ترافیک...گیگ هستااااا مگابایت نیست!!!!

هر کدوم از دوستان که مایل بود میتونه برام پ . خ کنه و یا از همین جا سوالات شو ازم بپرسه

یا حق

mihangraph
2011-04-21, 23:11
چون واقعا قصد فروش دارم در مورد قیمت کل هم راه میام..
اساتید هم اگر یه قیمتی رو سایت بذارن (البته منصفانه) استقبال میکنم

haghft
2011-04-21, 23:33
یک جمع بندی کلی قیمت رو لطفا وارد کنید.

tlove
2011-04-21, 23:39
قیمت پایه تون چند بود

mihangraph
2011-04-21, 23:40
یک جمع بندی کلی قیمت رو لطفا وارد کنید.
اگه بخوام با صداقت بگم..اون فروشگاه که به عنوان هدیه برام راه اندازی شد و پولی بابتش پرداخت نکردم...منم پولی بابتش نمیگیرم...منم هدیه میکنم به خریدار..البته قیمتش 120000 تومنه و لایسنس داره...من 110000 تومن بابت پورتال آگهی دادم و 50000 تومن بابت اجاره هاست و خرید دامین..بقیه قسمت ها هم با زحمت و تقریبا بدون هزینه راه اندازی شده..(تقریبا)... پس با این تفاسیر منم فقط خرج کرد خودم و میگیرم..160000تومن...

160000 تومن و این همه امکانات!!!
خدا وکیلی من تمام حرفهام و با صداقت میگم ,یه موقع خدای ناکرده تعبیر بد نشه....بازم سوالی هست درخدمتم

mihangraph
2011-04-23, 18:01
دوستان نمیخوان نظری بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mihangraph
2011-04-26, 17:42
فروش هاست ، سرور مجازی با سرعت ، کیفیت بسیار عالی و پشتیبانی 24 ساعته ، ثبت آنی دامنه و هر آنچه که در زمینه اینترنت نیاز دارید.
برای اینکه بدانید تعریف الکی نمیکنیم یک بار امتحان کنید سرویس های خود را خریداری کنید و اگر راضی بودید بعد از 3 روز هزینه سرویس را واریز کنید.
آراز هاست میزبانی مطمئن وبسایت شما

www.arazhost.com (http://arazhost.com)

خب این پست شما چه ربطی به این تایپیک داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟ عجباااااااااااااااااااا.... .....

tebyan31
2011-04-27, 07:57
به نظرم که منصفانه است!

Ps.Graph
2011-04-27, 09:11
سلام .

اين فروشگاهتون امكان درج لينك مستقيم خريد پستي رو داره ؟ يعني بدون اضافه به سبد خريد ؟

و انينكه امكانش هست انتقالش داد به يك دومين خاص ؟

mihangraph
2011-04-27, 10:55
سلام .

اين فروشگاهتون امكان درج لينك مستقيم خريد پستي رو داره ؟ يعني بدون اضافه به سبد خريد ؟

و انينكه امكانش هست انتقالش داد به يك دومين خاص ؟

سلام دوست عزیز...اگر راستشو بخواین من نه قبلا و نه وقتی این سیستم فروشگاه رو تحویل گرفتم فرصت استفاده و سر و کله زدن باهاش رو نداشتم..برا همین در مورد سوال اولتون نمیتونم با یقین پاسخی بدم..ولی میتونم یه کار دیگه انجام بدم...اگر راضی باشین من یوزر , پسورد ورود به پنل مدیریت فروشگاه رو به آقا رضا بدم و ایشون هم چون بیشتر از من ازین چیزا سر در میارن یه نگاهی به امکانات پنل و فروشگاه بندازن و جواب سوال شما رو بدن...البته باید خواهش کنم از ایشون و ایشون قبول کنن...
در مورد سوال دوم هم با پشتیبانی هاستم تماس گرفتم و ازشون پرسیدم , به محض اینکه جواب تیکت منو دادند بهتون خبر میدم..

mihangraph
2011-04-27, 11:06
در مورد سوال دوم هم دقیقا جواب نت افراز (پشتیبانی هاستم) رو براتون میزارم

(((((بله شما میتوانید اطلاعات مربوط به نرم افزار را به یک زیر شاخه و یا دامنه ی دیگر منتقل کنید و یا در صورت تمایل یک دامنه جدا بر روی سرویس خود اد کرده و آن را به زیر شاخه ی فروشگاه ساز انتقال دهید))))

mihangraph
2011-04-30, 08:11
همچنان فروشنده هستم........

moji69
2011-05-05, 19:00
سايت فروشگاه شما قابليت اينكه هم بشه محصولات خودم رو توي سايت گذاشت هم بازاريابي رو داره؟

mihangraph
2011-05-05, 21:24
سايت فروشگاه شما قابليت اينكه هم بشه محصولات خودم رو توي سايت گذاشت هم بازاريابي رو داره؟

بله دوست عزیز...برای مثال من خودم به صورت آزمایشی اقدام به این کار کردم و شما میتونید نتیجه رو ببینید...به ادرس فروشگاه من برید..در شاخه سایر کلیک کنید ونتیجه رو ببینید..من اون ماساژور گردن رو وارد کردم که در واقع سیستم همکاری در فروشه pay sel هست..مشتری با کلیک بر روی دکمه خرید پستی به ادرس من در سایت مقصد هدایت میشه..البته از شما چه پنهون خودمم نمیدونستم میتونم همچین کاری بکنم ..وقتی شما پرسیدید امتحان کردم دیدم میشه!!!!

mihangraph
2011-05-05, 21:27
در ضمن ادرس یاهو ای دی خودم و اینجا میذارم تا اگه دوستان سوالی داشتن بتونن از اون طریقم بپرسن..

yahoo ID : pardisanstate

moji69
2011-05-05, 22:38
اون قسمت خريد شارژ رو چطور ميشه استفاده كرد؟بايد از كجا كارت شارژ بفروشيم؟

mihangraph
2011-05-05, 22:45
اگر منظورتون اون سامانه فروش شارژی هست که راه اندازی شده اون سیستم زرین پاله..اگر خواستید یه عکس از قسمت مدیریتش میگیرم و براتون میفرستم..

http://img.overpic.net/thumbs/k/j/b/xkjbkstwiv29beejxgf_s.jpg (http://overpic.net/viewer.php?file=xkjbkstwiv29beejxgf.jpg)

اما اگر منظورتون خود فروشگاه هست که از قسمت مدیریت کنترل میشه که هم قابلیت فروش پین کد رو داره و هم قابلیت اجاره دانلود فایل

moji69
2011-05-05, 22:48
اگر منظورتون اون سامانه فروش شارژی هست که راه اندازی شده اون سیستم زرین پاله..اگر خواستید یه عکس از قسمت مدیریتش میگیرم و براتون میفرستم..
نه من نميدونم سيستم شارژي چطوري كار ميكنه ميشه توضيح بديد بايد مثلا شارژ رو بخريم بعد بفروشيم چجوريه؟

Mohamad26
2011-05-05, 22:52
جمع بندي سايت جالبيه ولي خب چندتا بدي داره.
1. همشون يه دامينن يعني يكي از سايتها هيلتر بشه همش پريده
2. خب انجمنش كه هيچي توش نيست
3. فروش كارت شارژش كه زرين پال هستش
4. فروشگاهش كه همچين حرفه اي نبود نميدونم كجاشو گفتين حرفه اي سئوي كمي هم داره ( چك كنيد )
5. قسمت به اصطلاح شما نمايشگاهش كه يه كادر سفيده كه كفش بنر گذاشتين كه بازم چيزي نيست.
6. نيازمنديهاشم امكانات مالي نداره از ايران پي اچ پي فكر كنم 100 تومن بود اونو داشتي يه چيزي
7. ولي هاستت كه نت افزاره خوبه.
8. من باشم پول هاستت رو ميدم و 20-30 تومنم واسه زحمتي كه كشيدي هرچي اسكريپت پيدا كردي نصب كردي توي اينا.
البته ميگم من نميخرم همچين سايتي كه دامين همه جاش يكيه ولي خواستم واسه مبتدي ترها يه قيمت بزارم

mihangraph
2011-05-05, 22:59
نه من نميدونم سيستم شارژي چطوري كار ميكنه ميشه توضيح بديد بايد مثلا شارژ رو بخريم بعد بفروشيم چجوريه؟

البته این واگر از دوستانی که فروشگاه شارژ دارن بپرسید بهتره ...ولی بله شما باید شارژ بخرید و اون و در قسمت مدیریت وارد کنید و یا اینکه از طریق فایل اکسل وارد کنید..

mihangraph
2011-05-05, 23:16
1. همشون يه دامينن يعني يكي از سايتها هيلتر بشه همش پريده
به راحتی میشه برا هر قسمت یه دامین متفاوت در نظر گرفت

2. خب انجمنش كه هيچي توش نيست
برای اینکه حدود یکی دوماهه که راه اندازی شده و من اصلا فرصت رسیدگی به اون و نداشتم

3. فروش كارت شارژش كه زرين پال هستش
بله زرین پال هست..بنده هم نگفتم یه تیم تخصصی اون و نوشتن و برای اون پولی درخواست نکردم

4. فروشگاهش كه همچين حرفه اي نبود نميدونم كجاشو گفتين حرفه اي سئوي كمي هم داره ( چك كنيد )
در مورد فروشگاه قبلا توضیح دادم ..بنده چند هفته پیش اون و به عنوان هدیه دریافت کردم و هیچ تغییری توش انجام ندادم برای اینکه چیزی برا فروش نداشتم...لازم به ذکره این سیستم در نوع خودش خیلی خوبه و اگر لازم باشه اطلاعت ورود به سیستم مدیریت رو به مدیریت سایت میدم تا در موردش نظر بدن..علاوه بر این من برای این فروشگاه هم پولی درخواست نکردم..

5. قسمت به اصطلاح شما نمايشگاهش كه يه كادر سفيده كه كفش بنر گذاشتين كه بازم چيزي نيست.
در مورد قسمت به اصطلاح شما نمایشگاه هم احتمالا اینترنت شما دایال اپ هست که نتونستین اون و کامل ببینید..نخیر استاد نمای کلی از اون و شما میتونید در صفحه اینتروی سات مشاهده کنید البته به صورت کوچک شده...در ضمن برای این قسمت هم پولی درخواست نشده که شما انتقاد کردید

6. نيازمنديهاشم امكانات مالي نداره از ايران پي اچ پي فكر كنم 100 تومن بود اونو داشتي يه چيزي
این قسمت و متوجه نشدم..نا مفهومه...اگر امکانش هست بیشتر توضیح بدید..ولی کلی عرض کنم که این اسکریپت لایسنس دار هست و با اسکریپت های رایگان و نال شده که تو اینترنت ریخته زمین تا آسمون فرق داره

7. ولي هاستت كه نت افزاره خوبه.
خواهش میکنم چشاتون قشنگ میبینه..

8. من باشم پول هاستت رو ميدم و 20-30 تومنم واسه زحمتي كه كشيدي هرچي اسكريپت پيدا كردي نصب كردي توي اينا.
البته ميگم من نميخرم همچين سايتي كه دامين همه جاش يكيه ولي خواستم واسه مبتدي ترها يه قيمت بزارم

این اسکریپت ها هر چی نیست.. همش قانونی و صد البته شرعی...خوب شد انسان حرفه ای چون شما گذرش به اینجا افتاد و یه اطلاعی به مبتدی تر ها داد......در هر صورت ممنون از توجهت به تایپیک من

موفق باشید

mihangraph
2011-05-08, 08:56
سلام دوستان...خب بالاخره مشکل خدمت رفتن ما هم حل شد و ما هم داریم میریم تو جمع معاف از خدمت ها ...............با این وضعیت دیگه از فروش سایت منصرف شدم و میخوام نگه دارمش و یه سر و سامونی بهش بدم....از تمام دوستانی که تو این مدت از طریق پ.خ و یاهو و همین جا با من همراهی کردن تشکر میکنم...

mihangraph
2011-05-10, 18:02
یه بار دیگه سلام....تو پست قبلی گفته بودم که از فروش سایت منصرف شدم ولی همین امروز یه مشتری پیدا شد و ما هم سایت دادیم رفـــــــــــــــــــــــ ـــــــــت.....ولی خیلی برا تمام قسمت هاش زحمت کشیده بودم...فکر نمیکردم بعد فروختنش اینقد دلم بگیره....

مبارک صاحب جدیدش...ولی دست یه انسان خوب و یه شرکت فوق العاده معتبر افتاده که در آینده نزدیک یه چیزایی ازش میشنوید...

التماس دعا