PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جزوه آموزش کار با سایت میل چیمپ

shimiran
2014-01-25, 16:01
همان طور که مشخص است اولین و ساده‌ترین روش برای ارسال ایمیل، استفاده از امکاناتی است که خود سایت ما از آن برخوردار است. به این معنی که از طریق پنلی که شرکت ارائه دهنده‌ی هاست به ما داده‌ است وارد webmail خود شده و از همان طریق اقدام به ارسال ایمیل می‌کنیم.
این روش دارای معایب فراوانی است. اولین عیب چنین روشی این است که قاعدتاً ما دارای محدودیت‌‌هایی از نظر تعداد ارسال در ساعت هستیم. شرکت‌های هاستینگ بر روی تعداد ایمیلی که از طریق خود سایت ارسال می‌کنیم بسیار حساس هستند و اگر شما سرور اختصاصی نداشته باشید، بدون تردید ارسال ایمیل را برایتان محدود کرده‌اند.

علاوه بر این، چنین کاری با محدودیت دیگری نیز مواجه است؛ شرکت‌‌‌‌های همچون گوگل و یاهو که تقریباً قریب به اتفاق مشتریان ما ایمیل خود را در آنجا ساخته‌اند، نسبت به ارسال زیاد ایمیل بسیار حساس هستند و هرگاه متوجه بشوند که از طرف یک آدرس خاص، ایمیل‌‌های زیادی (مثلاً در حدود ۱۰۰۰ تا) به سمت سرورهای آنان ارسال می‌شود، بدون معطلی اقدام به مسدود کردن یا اسپم کردن ارسال کننده می‌کنند.

پس تکلیف چیست؟
شاید بگویید: «از طریق ایمیل شرکت که در خود یاهو و یا جیمیل ساخته شده است اقدام به ارسال می‌کنیم.»؛ این هم امکان پذیر نیست! ارسال ایمیل از طریق یاهو و جیمیل دارای محدودیت روزانه است و اگر زیاد ارسال کنید (مثلاً ۶۰۰ ایمیل)، شما به عنوان اسپمر شناخته شده و سرویس‌تان مسدود می‌شود.
پس چه کنیم؟سایت میلچیمپ (MailChimp.com) با داشتن رتبه‌ی زیر ۳۰۰ در میان همه‌ی سایت‌های جهان (بر طبق آمار سایت الکسا) از معتبرترین و باکیفیت‌ترین سایت‌‌های ارائه دهنده‌ی پنل برای بازاریابی با ایمیل است. عضویت در این سایت رایگان است و با خرید این جزوه ی آموزشی تمام فوت و فن کار با این سایت را یاد خواهید گرفت و همچنین به شما می آموزیم که چطور با ارسال روزانه 2000 ایمیل بهترین نتیجه را بگیرید ...

قیمت محصول :
15,000 تومان

برای اطلاعات بیشتر و خرید این جزوه بر روی لینک زیر کلیک کنید :
http://www.mailskin.ir/post/57

سـعید
2014-01-25, 19:14
استارتر عزیز اگر می خواهید فایل راهنما را بفروشید لطفا 30,000 ایمیل دسته بندی شده را حذف نمایید . فروش لیست ایمیل طبق قوانین در انجمن ممنوع می باشد . لطفا اصلاح فرمایید قبل از اینکه از طرف تیم راهبری اخطار دریافت کنید ..
اونوقت اگر دوستان برای خرید راهنمای استفاده از میل چیمپس مایل باشن خرید رو انجام میدن .. الان به نظر میرسه دارید لیست رو میفرشید در قالب یک فایل راهنما ..

soheyl_ir89
2014-01-25, 19:21
دوست عزیز

در مورد عضویت در خبرنامه ی سایت وردپرسی هم در این آموزش هست؟
یعنی یک فرم که مال خود میل جیمپ هست، در سایت وردپرسی می ذاریم و کاربر، ایمیل خودشو وارد می کنه و عضو خبرنامه می شه و هر وقت مطلبی به سایت اضافه بشه، به اعضای خبرنامه ایمیلی ارسال می شه.
البته من یک اسکریپت یا افزونه ی غیر رایگان دیده بودم که این کارو می کنه. آیا افزودن این امکان، رایگانه، یا باید هزینه ی همون افزونه یا اسکریپت رو پرداخت کرد؟

سوال های من در مورد محتوای آموزش شماست.

shimiran
2014-01-25, 22:01
دوست عزیز

در مورد عضویت در خبرنامه ی سایت وردپرسی هم در این آموزش هست؟
یعنی یک فرم که مال خود میل جیمپ هست، در سایت وردپرسی می ذاریم و کاربر، ایمیل خودشو وارد می کنه و عضو خبرنامه می شه و هر وقت مطلبی به سایت اضافه بشه، به اعضای خبرنامه ایمیلی ارسال می شه.
البته من یک اسکریپت یا افزونه ی غیر رایگان دیده بودم که این کارو می کنه. آیا افزودن این امکان، رایگانه، یا باید هزینه ی همون افزونه یا اسکریپت رو پرداخت کرد؟

سوال های من در مورد محتوای آموزش شماست.

سلام دوست عزیز ، این آموزش در مورد اسکریپت ها نمی باشد . این جزوه ارسال ایمیل مستقیما از پنل میلچیمپ را آموزش می دهد.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

استارتر عزیز اگر می خواهید فایل راهنما را بفروشید لطفا 30,000 ایمیل دسته بندی شده را حذف نمایید . فروش لیست ایمیل طبق قوانین در انجمن ممنوع می باشد . لطفا اصلاح فرمایید قبل از اینکه از طرف تیم راهبری اخطار دریافت کنید ..
اونوقت اگر دوستان برای خرید راهنمای استفاده از میل چیمپس ایل باشن خرید رو انجام میدن .. الان به نظر میرسه دارید لیست رو میفرشید در قالب یک فایل راهنما ..

سلام و با تشکر از تذکر شما ، اصلاح انجام شد .

mamal_h
2014-01-26, 01:29
سلام
2 بار پست زدم پاک شد.
برای خرید سوالاتی دارم که ممون میشم استارتر پاسخ بدن نه اینکه اگر دیدن یک فرد مطلع داره سوال میکنه و به چالش میکشه ریپورت کنن و مدیران محترم هم به راحتی و بدون توجه به محتوا پاک کنند.
شما فرمویدن که جزوه آموزش ارائه میدین که بشه با میل چیمپ ایمیل انبوه ارسال کرد و فرمودین که میل چیمپ به شدت معتبر هست.
بله میل چیمپ معتبر هست چون دست اسپمر ها رو بسته.
سوال من این هست که با توجه به این که میل چیمپ خیلی روی اسپم حساس هست و فقط به عنوان خبرنامه میشه ازش استفاده کرد و اکانت رایگان این سایت فقط اجازه ارسال به 2000 نفر رو میده شما تضمین می کنید من با جزوه راهنمای شما بتونم روزی 2 هزار ایمیل با میل چیمپ ارسال کنم و به مشکل نخورم و در صورتی که به مشکل خوردم شما هزینه من برگشت بدید؟ من بار ها دیدم که اکانت رایگان ساخته شده 2000 نفر رو ادد کردم و موقع ارسال به من میگه که امکان ارسال وجود نداره.

shimiran
2014-01-26, 01:41
سلام
2 بار پست زدم پاک شد.
برای خرید سوالاتی دارم که ممون میشم استارتر پاسخ بدن نه اینکه اگر دیدن یک فرد مطلع داره سوال میکنه و به چالش میکشه ریپورت کنن و مدیران محترم هم به راحتی و بدون توجه به محتوا پاک کنند.
شما فرمویدن که جزوه آموزش ارائه میدین که بشه با میل چیمپ ایمیل انبوه ارسال کرد و فرمودین که میل چیمپ به شدت معتبر هست.
سوال من این هست که با توجه به این که میل چیمپ خیلی روی اسپم حساس هست و فقط به عنوان خبرنامه میشه ازش استفاده کرد و اکانت رایگان این سایت فقط اجازه ارسال به 2000 نفر رو میده شما تضمین می کنید من با جزوه راهنمای شما بتونم روزی 2 هزار ایمیل با میل چیمپ ارسال کنم و به مشکل نخورم و در صورتی که به مشکل خوردم شما هزینه من برگشت بدید؟ من بار ها دیدم که اکانت رایگان ساخته شده 2000 نفر رو ادد کردم و موقع ارسال به من میگه که امکان ارسال وجود نداره.

سلام دوست عزیز ، پست قبلی به شما پاسخ دادم متاسفانه حذف شد. و ارتباطی با سوالات شما نداشت . هدف من کمک به کسانی هست که به دلیل عدم اطلاع از سرویس های خوب ایمیل مارکتینگ در دام افراد سود جو می افتند و هزینه های کم یا قابل توجهی متضرر می شوند و من پاسخگوی سوالات شما هستم . شما با مراجعه به سایت میل چیمپ می توانید از امکانات آن مطلع شوید و نیازی به توضیح نیست . در این جزوه ی آموزشی به شما یاد میدهیم که چکار کنید بهترین نتیجه را از ارسال هایتان بگیرید و همچنین چگونه با سایت میل چیمپ کار کنید.

84edu
2014-01-26, 01:53
سلام
2 بار پست زدم پاک شد.

قصدم دخالت نیست اما یه مطلب مهمه در مورد حذف پست اینه که خب بدون دلیل هرگز انجام نمیشه...
مطلب دیگه درباره میل چیمپ اینه که شما با اکانت رایگان در ماه فقط میتونید 12000 ایمیل بفرستید. بعد شما وقتی اکانت میسازید و ایمیل رو میفرستید میل چیمپ فاکتورهای زیادی رو لحاظ میکنه تا از سلامت ایمیل ارسالی و فرستنده مطمئن بشه: مثلاً آدرس ایمیل فرستنده (حرفه ای ها با ایمیل سایت خودشون میفرستن و اسپمرها معمولاً با سرویس دهنده های رایگان)، اطلاعات شخصی فرستنده ازقبیل نام و آدرس وتلفن و ...، موضوع ایمیل، متن ایمیل، نحوه اضافه شدن دریافت کنندگان و موارد متعدد دیگر!
پس نتیجه ی ارسال خیلی متفاوت میتونه باشه توی حالات مختلف. حالا دوستمون که جزوه آماده کرده شاید اینها رو هم توضیح داده باشند؛ نمیدونم والا!
موفق و سربلند باشید.

shimiran
2014-01-26, 02:28
قسمتی از این جزوه ی آموزشی را در اینجا قرار داده ام ، لطفاً بخوانید و در صورت تمایل ادامه ی جزوه را خریداری فرمایید ( نکته : این آموزش در جزوه به همراه تصاویر و آمار می باشد )

ایمیل به عنوان ابزاری به ظاهر ساده و پیش‌پا افتاده، می‌تواند تحول شگرفی در کسب و کار ما به وجود آورد. در این جزوه ی آموزشی تلاش می‌کنیم شما را با بازاریابی ایمیلی آشنا کنیم؛ سعی کرده‌ایم محتوای جزوه را کاملاً کابردی قرار دهیم تا مخاطبان آن در پیچ و خم اصطلاحات تخصصی گرفتار نشوند.

مفهوم بازاریابی ایمیلی (Email Marketing)

«فیلیپ کاتلر» که به عنوان پدر مدیریت نوین بازاریابی شناخته شده است، بازاریابی را اینگونه تعریف می‌کند:
بازاریابی یک فرآیند اجتماعی و مدیریتی است که به وسیله‌ی آن، افراد و گروه‌ها، نیازها و خواسته‌های خود را از طریق تولید، عرضه و مبادله‌ی کالاهای مفید و با ارزش با دیگران تأمین می‌کنند.
به صورت ساده‌تر می‌توان گفت که بازاریابی به معنی همه‌ی انواع فعالیت‌های یک سازمان یا بنگاه اقتصادی در مسیر فروش محصولات و یا ارائه خدمات بیشتر می‌باشد.
حال اگر بستر این فعالیت‌‌ها در فضای مجازی و به کمک ایمیل باشد، به آن بازاریابی ایمیلی یا Email Marketing می‌گویند.
بازاریابی ایمیلی یکی از روش‌های بازاریابی مستقیم است که در نهایت به فروش مستقیم کالا یا ارائه‌ی خدمات منجر می‌شود. به این صورت که فروش بدون واسطه و بدون نیاز به فروشگاه و با ارسال یک پیام به مشتریان و مخاطبان با هدف توسعه درآمد یک شرکت صورت می‌گیرد.

جایگاه بازاریابی ایمیلی

بازاریابی ایمیلی بخشی از فرآیند بزرگ و گسترده بازاریابی الکترونیکی است. اینترنت و به طور کلی هر فضای مجازی، زیرساخت و محیط اصلی برای تمام مباحث جدید الکترونیکی از جمله بازاریابی می‌باشد. در بازاریابی الکترونیکی استفاده از این ابزارهای ارتباطی نوین، توان و قابلیت کسب و کار هر بنگاه اقتصادی را به میزان قابل توجهی افزایش داده و بازاریابی را وارد مرحله جدید خود نموده است.
بسیاری از کارشناسان و متخصصان فناوری اطلاعات و همچنین صاحب نظران کسب و کار الکترونیکی، بازاریابی از طریق ایمیل را یکی از بهترین روش‌های بازاریابی در فضای مجازی می‌دانند. با استفاده از این روش می‌توان بدون صرف هزینه‌‌های بالای بازاریابی سنتی، با مشتریان و مخاطبان واقعی در سراسر جهان ارتباط برقرار نمود و نسبت به معرفی کالا یا خدمات مورد نظر اقدام نمود. البته مانند سایر روش‌‌های بازاریابی، این روش نیز دارای مزایا و معایب خاص خودش می‌باشد.

ایمیل مارکتینگ به صورت متداول در سایر کشورها و به شکل حرفه‌ای آن، هنوز در ایران رواج زیادی نداشته و باید تأکید نمود که هنوز سازمان‌ها و شرکت‌های ایرانی به صورت جدی و گسترده‌ای وارد این نوع بازاریابی نشده‌اند. در حقیقت این روش نیاز به زیرساخت‌‌های خاص خودش را دارد و همچون سایر روش‌‌ها، باید به صورت علمی و حرفه‌ای وارد آن شد تا بتوان از مزایای فوق‌العاده آن بهره‌مند شد در غیر این صورت اثربخشی مطلوبی نداشته و گاهی مشتریان را فراری می‌دهد.

جایگاه ایمیل

ایمیل روش و ابزاری برای فرستادن اطلاعات متنی یا غیر متنی مانند صدا و تصویر از یک رایانه به رایانه‌ی دیگر است. متأسفانه امروزه هستند کسانی که گمان می‌کنند دوران رونق ایمیل به پایان رسیده و این رسانه دیگر توانایی‌‌های گذشته را ندارد؛ برخی نیز معتقدند شبکه‌های اجتماعی، ایمیل را حذف خواهند کرد.
شاید شما هم چنین صحبت‌‌هایی را شنیده یا مطالبی در مورد چگونگی کنار گذاشته شدن ایمیل توسط سایت‌هایی از Facebook، LinkedIn یا twitter مطالعه کرده باشید‌. هیچ شکی نیست که این سایت‌‌ها طی سال‌‌های اخیر از محبوبیت بیش از حدّی برخوردار شده‌اند؛ اما آیا این به معنای مرگ ایمیل است؟

با نگاهی به آمار و ارقام منتشر شده در این رابطه، به آسانی می‌توان به این سؤال پاسخ داد.
هر ساله سایت معتبر pingdom آمارهایی در ارتباط با فضای مجازی اینترنت ارائه می‌دهد. آمارهای ارائه شده توسط این سایت در مورد تعداد کاربران ایمیل در سراسر جهان در بازه‌ی زمانی سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۲ به صورت زیر می‌باشد:

همان طور که مشاهده می‌کنید در طی ۴ سال بیش از ۹۰۰ میلیون نفر بر تعداد کاربران ایمیل در سراسر دنیا افزوده شده و هم اکنون بیش از ۲٫۲ میلیارد انسان از بستر ایمیل استفاده می‌کنند. آمار فوق نشان‌دهنده‌ی رشدی ۸% درصدی می‌باشد در حالی که رشد جمعیت جهان در همین بازه در حدود ۴% می‌باشد؛ و این یعنی ایمیل زنده است، نفس می‌کشد و به سرعت در حال رشد است تا جایی که در سال ۲۰۱۲، روزانه به طور میانگین ۱۴۴میلیارد ایمیل در سرتاسر جهان ارسال می‌شده است، یعنی به ازای هر نفر، ۲۰ ایمیل!
زمانی را به یاد بیاورید که RSS سرعت گرفت و به اوج محبوبیت رسید. آن روزها نیز غوغایی به پا شده بود که «RSS، ایمیل را از میان برخواهد داشت»، اما در واقع هیچ گاه چنین اتفاقی نیفتاد. امروزه نیز با چنین وضعیتی مواجه هستیم.
در ایران هم وضعیت به همین ترتیب است، بلکه حتی وضعیت مناسب‌تری وجود دارد زیرا مردم کشور ما به تازگی با سرعت بالا می‌توانند به راحتی به شبکه اینترنت متصل بشوند در حالی که در گذشته اتصال به اینترنت با مشقت زیادی همراه بود!
بر طبق آمار سایت internet world stats در طی ده سال گذشته ایران رشد چشمگیری در تعداد کاربران اینترنت داشته است به طوری که در سال ۲۰۱۲، ۴۲ میلیون ایرانی، کاربر اینترنت بوده‌اند.