PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وضع رونق كسب و كار با توجه به نزديكي عيد

حوله بيتا
2014-01-28, 18:54
با سلام به همه ي دوستان
يه سوال از كسايي كه مغازه دار هستند :

من با بيشتر مغازه دارها در تهران و اكثر شهرستانهاي كشور طرف حساب هستم و چندين ساله كه مشغول خريد و فروش عمده ست عروس وداماد و ارسال به فروشگاه هاي بازار هستم
هر سال باشروع رمضان و محرم و صفر بازار فروش شديدا افت ميكرد ولي به محض تموم شدن اين ايام وضع بازار به حالت عادي و يكم هم بيشتر از عادي بر ميگشت به صورتي كه هر چي هم كه در اين ماه هاي توليد و انبار كرده بودم سريع فروش رفته و تموم ميشد
امسال كسادي يكم زودتر شروع شد و تقريبا از اوايل پاييز ديگه به اوج خودش رسيد ولي با اميد اينكه بعد از محرم و صفر ايام فروش عيد ميرسه طبق روال معمول توليد كرده و به اميد فروش عيد نگه داشتم

ولي اينطور كه از مشتري ها و بازاري ها دارم ميشنوم مثل اينكه امسال هنوز خبري از خريد و فروش عيد نيست

حالا سوالم اين بود كه براي شما هم همينطور هست يا اينكه كارم من از جاي ديگه داره ميلنگه (البته سوالم از كساييه كه مغازه دار هستن )

ممنون از همگي

patira
2014-01-28, 21:51
بازار ما خوبه... اونم چون فصل کاریمون بهمن ماه هست... ولی نسبت به پارسال افت شدید داشته...

kiahost
2014-01-28, 22:13
ما الان نزدیک عیدیم ؟؟نوروز؟

حوله بيتا
2014-01-28, 22:35
كار ما طوريه كه فروشگاه هاي طرف حساب از الان خريد نوروز رو شروع ميكنن و از 15 اسفند ديگه خريدي از ما نميكنن و هر چي كه خريدن رو ميفروشن
بالاترين فروشمون هر سال از اول بهمن تا 15 اسفند بود ولي امسال زياد خبري نيست
سالهاي پيش سر ارسال سريع و به موقع رسيدن جنس با همه مشتري ها بحث داشتيم و لي امسال هر كي سفارش ميده ميگه عجله اي نيست

ahijoon
2014-01-28, 22:50
چند روز پیش تو تاکسی با یه سردفتر ازدواج و طلاق صحبت میکردیم میگفتن که آمار ازدواج به نسبت سال قبل باز هم افت کرده و خیلی کم شده.. من این مورد رو بی ربط به کار شما نمیدونم ! وقتی ازدواج کاهش پیدا کنه شاخه ی کاری شما هم با مشکل مواجه میشه ...

همه باهم پیش به سوی : فرزند بیشتر ، زندگی شادتر

yanliz
2014-01-28, 23:35
با سلام و خسته نباشید
البته باید یک چیز دیگه را هم در نظر بگیرید الان از هر خیابان و کوچه ای رد می شی از این مغازه های مربوط به لباس عروس و داماد وجود داره و زیاد تر شده و شاید یکی از دلایل کاهش فروش شما هم وجود رقبای زیاد باشه

ما الان نزدیک عیدیم ؟؟نوروز؟
کلا ایرانی ها اینطوری هستند. سه ماه مونده به مراسمی میرن پیشوازش:)
از دی ماه می رن پیشواز عید نوروز، از اول تیرماه میرن پیشواز مهرماه و شروع مدرسه و دانشگاه

kiahost
2014-01-29, 08:42
كار ما طوريه كه فروشگاه هاي طرف حساب از الان خريد نوروز رو شروع ميكنن و از 15 اسفند ديگه خريدي از ما نميكنن و هر چي كه خريدن رو ميفروشن
بالاترين فروشمون هر سال از اول بهمن تا 15 اسفند بود ولي امسال زياد خبري نيست
سالهاي پيش سر ارسال سريع و به موقع رسيدن جنس با همه مشتري ها بحث داشتيم و لي امسال هر كي سفارش ميده ميگه عجله اي نيست

میشه دقیقا بفرمایید چه کالایی رو میفروشید؟
و اینکه دست چندم بازار هستید ؟چون فرمودید یه عده ی دیگه ام میان از شما میخرن و میبرن 15 اسفند میفروشن

حوله بيتا
2014-01-29, 11:41
ما ست عروس داماد توليد ميكنيم و عمده ميفروشيم فروش ما از الان تا 15 اسفند ماهه چون بعد از اون ارسال هم داشته باشيم ديگه به درد فروشنده نميخوره حداقل 10 روز حمل و نقلش طول ميكشه

Imaco
2014-06-29, 23:49
امسال یکی از کارمندام ازدواج کرد . بعد از دوسال و اندی عقدبودن ! هر چی نصیحتش کردم به خرجش نرفت :) ولی مخارجش به حدی بهش فشار آورد که برای 10 هزارتومن گاهی لنگه .
با این اوضاع و احوال امسال بیشتر از قبل کسادی بازار عروس و داماد پیش رو داریم .

حوله بيتا
2014-06-29, 23:54
اصلا ديگه بازار خود عروس و داماد شدن كساد شده چه برسه ست عروس و داماد..

Imaco
2014-06-30, 00:16
اصلا ديگه بازار خود عروس و داماد شدن كساد شده چه برسه ست عروس و داماد..
این نشونه برای رفتن سراغ کالاهای وابسته یا نزدیک !:) کافیه

mosisms
2014-06-30, 00:37
این نشونه برای رفتن سراغ کالاهای وابسته یا نزدیک !:) کافیه

همین سخت گیری ها و تجمل گرایی ها و انتظارات هست که بحث کالای واسطه رو پیش میاره...

خداییش اگه قرار باشه مردمانی که در قدیم زندگی میکردن و مردمان این دوره زمونه با هم مقایسه بشن،با وجود همه سختی ها و کمبود ها ، بنده زندگی در قدیم رو ترجیح میدم

همه مریضی ها و کوفت زهر مار هایی که باعث پیری زودرس و پایین آمدن امید به زندگی میشه بخاطر همین استرس هایی هست که تو جوونی سراغمون میاد...
شب چشماتو میزاری رو هم...
فکرا تازه میان سراغت...
خدا بخیر کنه زندگی امروزی رو
کاش مردم یکم به عقب برگردن ، حداقل افکار پاک گذشته رو در کنار افکار امروزی بیارن
چرا داریم مانع تراشی برای رواج فحشا و ازدواج دیر هنگام و شاید هیچ هنگام میکنیم؟
باید شروع کنیم به تابو شکنی...
از خودمون شروع کنیم..

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

با عرض معذرت از استارتر بخاطر پست تقریبا نامربوطم