PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک فرصت برای کسب درآمد+یک فرصت برای کاهش هزینه های فروشگاه های اینترنتی

soheyl_ir89
2014-01-29, 19:24
با سلام

می خوام در مورد یک فرصت صحبت کنم؛
فرصتی برای فروشگاه داران برای کاهش هزینه هاشون
و فرصتی برای کسانی که می خوان، کسب و کاری شروع کنند.

کارتنی که مدیران فروشگاه های اینترنتی با قیمت 500 تا 600 تهیه می کنن، قیمتش 300-400 تومانه. و کارتن بزرگتر هم، قیمت مناسب تری از قیمت فروش پست داره.
مدتی قبل قصد داشتم با همکاری یک کارتن ساز، کارتن های شماره 1 و 2 پست و کارتن سفارشی برای فروشگاه های اینترنتی تولید و عرضه کنم.
حتی سایتشم راه اندازی کردم. به دلایلی فعلا نمی شه این کارو شروع کنم و فکر نمی کنم در آینده این کارو انجام بدم. خواستم این جا بگم که خودتون دنبالشو بگیرید و هزینه هاتونو کم کنید.
به کارتن سازها مراجعه کنید و نمونه کارتنی که می خواید رو بدید تا بهتون قیمت بدن. از نظر تعداد هم مشکلی نداره؛ اگر 1000 تا رو می تونید انبار کنید که موردی نداره، اما اگر فضا ندارید، می تونید با یکی از همکاران، با هم بخرید.
تعجب می کنم که دوستان دنبال این قضایا نمی رن. حتی کارتنی که روش آرم و نام و نشان فروشگاه شما چاپ شده باشه، ارزونتر از قیمت فروش پست تموم می شه برای شما.
بین من و کارتن ساز یک واسطه هم بود و باز هم من، از فروشم مطمئن بودم. حساب کنید که خودتون برید دنبالش، چه قدر به نفعتون می شه.
همچنین دوستانی که وارد کننده هستند یا عمده فروش، می تونن برای هر محصول، کارتن اختصاصی سفارش بدن که واقعا به صرفه تر و معقولانه تر از خرید کارتن از پست است.

موفق باشید

iranshoping
2014-01-29, 19:28
سلام ممنون واقعا درست میفرمایید یکی از فروشگاه ها که بنده میشناسم اینکارو کرده با ادرس خودش خیلی شیک
من خودمم میخواام اینکاارو کنم

soheyl_ir89
2014-04-08, 13:30
چند نفر پیگیر این موضوع شدن؟

djdaramad
2014-04-08, 14:03
بنده یه مدت این کار را میکردم البته پخش میکردم یه چنتایی هم سفارش بزرگ داشتم که یهو سرم شلوغ شده و بیخیالش شدم

حالا دوباره شاید شروع کردم البته یکی از اشناهای بنده خودش کارخانه کارتن سازی بزرگی داره و بنده از ایشون با قیمت مناسب تهیه میکردم و با اندک سودی میفروختم