PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عمده فروشان بفرمایید داخل!

sunstar
2014-02-03, 23:31
یک دقیقه از وقت ارزشمندتان را به مطالعه این پیشنهاد اختصاص دهید.
اگه بخوام بازاری صحبت بکنم این هست که توی اینترنت تک پریدن یا غیر ممکنه یا خیلی سخته یعنی به قول معروف یه دست صدانداره پس بیایم با هم باشیم!
فرقی نمی کند که در چه صنفی هستید وچه مقدار و چه تعداد محصول دارید،مهم این است که باهم باشیم موفق تر میشیم.
بنظرم اومد که عزیزان عمده فروش درقالب یک اکیپ فروشگاهی جمع بشیم ویک سایت عمده فروشی تاسیس بکنیم بطوری که هر عمده فروش در بخش اختصاصی خودش فعالیت بکنه واگر بطور مثال کلا ده نفر عمده فروش باشیم وهر عمده فروش فقط100 محصول در فروشگاه ارائه بکنه میشه 1000 محصول وشما فکر بکنید که این فروشگاه می تواند نیاز چقدر از افراد رو تامین بکنه.
ویژگی های پیاده سازی این طرح:
بازدید بالای سایت وفروش بیشتر
ده برابر شدن فعالیت تبلیغاتی (هرعمده فروشی اگر فقط این فروشگاه عمده فروش رو تبلیغ بکنه حساب بکنید چی میشه)
صرف هزینه کم در اداره و مدیریت سایت
اداره سایت بصورت تخصصی
هزینه کمتر در زمینه هاست ودامین و سئو و تبلیغات
و...... ( شما هم می توانید به این ویژگی ها موردی اضافه کنید)
منتظر نظرات واعلام آمادگی دوستان هستم

farshad7
2014-02-04, 00:14
دوست عزیز سلام.
مطلبی که شما عنوان کردید متاسفانه در شرایط حال حاظر ایران وجود نداره .
مدتها پیش ( 2 سال پیش ) همین روش رو با تعدادی از هم شاخه های خودم مطرح کردم اما اون ایده خیلی کامل تر از ایده شما بود .تعدادی که تو دفتر ما جمع شدن به 12 13 نفر همکار رسیدن . جالب اینکه یک سری از این دوستان با پدر هاشون اومده بودن و جالب تر اینکه حتی کوچکترین ایرادی به طرح وارد نشد و همه به اتفاق از طرح استقبال کردن و قرار شد مشخصات محصولات و لیستشون رو همراه با عکسهاشون ارسال کنند تا در وب سایت واحدی قرار بدیم و شروع به کار کنیم.
شاید خنده دار باشه بگم از مجموع این 12 13 نفر فقط یک نفر سر حرفش موند و 12 نفر بقیه از سر طمع و شک انصراف دادن . همه اون افراد عینا همون ایده رو بردن و برای خودشون سایت زدن و شروع به کار کردن .دقیقا همون روشی رو که من مطرح کرده بودم.2 سال از اون قضیه میگذره و همه اونها سایت هاشون الان غیر فعاله . چون هیچ هدف و برنامه ای نداشتن که ادامه بدن اما ما کماکان داریم ادامه میدیم به لطف خدا.
ایده شما ایده خوبیه اما این جمله رو از من برای خودت داشته باش دوست عزیزم :
( شاید دور هم جمع کردن حرفه ای ها کار راحتی باشه چون معمولا افراد حرفه ای بعد از سالها تجربه به این نتیجه رسیدن که باید با هم کار کنن تا موفق باشن ولی دور هم جمع کردن افراد آماتور کار سختی هست چون این افراد فکر میکنند قرار هست کار خارق العاده ای انجام بدن و معمولا ایده ها و روشهای خودشون رو از دیگران بهتر میدونن در صورتی که حتی روش ها و ایده هاشون رو تست و امتحان هم نکردن .)
پس سعی کن کار رو با حرفه ای ها شروع کنی . نیاز نیست درخواست کنی افراد بهت ملحق شن . فکر کن افرا بهت ملحق شدن . محصولات افراد مختلف رو به صورت عمده بذار تو سایتت و سفارش بگیر و بدون هیچ سودی و یا با کمترین سود به همون افراد سفارش بده . وقتی حسن نیتت به همه ثابت شد قطعا اون افراد هستن که با کمال میل میان سمت شما . منظور اینکه اعتبار هر کس مهمتر از هرچیز دیگری هست .
ممکن هست گاهی ایده های شما بلندای آسمان باشه ولی خوب شاید در همون مقطع قد بلندی برای رسیدن به اون بلندا وجود نداشته باشه.
مقصر شما نیستی ، فرهنگ بی اعتمادی متاسفانه در جامعه حکمفرما شده.
منطقی هم این هست که شما انتظار نداشته باشی افراد تلاش روی سایت های خودشون رو متوقف کنند و فقط روی سایت مد نظر شما تمرکز کنن.منطق این هست که از هر طریقی به فروش بیشتر رسید.
من به عنوان اولین نفر مشکلی ندارم روی این مسئله همکاری.میتونی روی محصولات ما حساب کنی.

sunstar
2014-02-04, 01:08
یه مشکلی که ایرانی ها دارن فکر می کنن عقل کل،باهوش وبرتر از بقیه هستند وهمین موارد باعث نمیشه که کار گروهی به موفقیت برسه.
من نمیدونم وقتی می بینن که این همه فروشگاه های خرده پا هستند که دارند دست وپامیزنن ولی بازهم نمیتونن گروهی کاربکنن چون تربیت نشدند!

farshad7
2014-02-04, 03:06
دلیل این هست :
چون خیلی از ایرانی ها نمیتونن قبول کنن رئیس یا مدیری بالای سرشون باشه . شاید حتی در بعضی از ادارات و شرکت ها و ارگانها هم که مدیر هست و میبینیم که به جایی نمی رسن لجبازی با مدیر بالا سری هست.

MAH230
2014-02-06, 20:19
دلیل این هست :
چون خیلی از ایرانی ها نمیتونن قبول کنن رئیس یا مدیری بالای سرشون باشه . شاید حتی در بعضی از ادارات و شرکت ها و ارگانها هم که مدیر هست و میبینیم که به جایی نمی رسن لجبازی با مدیر بالا سری هست.

حرف هر دوتاتون متین و جالبه
اما همیشه هم اینتور نیست
بعضی وقتها مسئله اعتماد میاد وسط
متعصفانه برخی از دوستان کاری کردن که ادم از سایه خودش هم بترسه

vahid_cezar
2014-02-07, 10:57
عزیز پی ام دادم .....
ممنون

sunstar
2014-02-07, 11:39
حرف هر دوتاتون متین و جالبه
اما همیشه هم اینتور نیست
بعضی وقتها مسئله اعتماد میاد وسط
متعصفانه برخی از دوستان کاری کردن که ادم از سایه خودش هم بترسه

این بخش اعتماد سازی هم روبه ساماندهی هستش
اینطورکه گفته شده شاپکیپر میخواد کارت عمده فروشی صادر بکنه برای عمده فروشان

moj1rayaname
2014-02-07, 11:56
باید اول مشخص بشه که چه کسانی عمده فروش هستند و چه کسانی دلال :)

sunstar
2014-02-07, 12:03

از کجا میخوای بفهمی؟
تازه فروشنده های چند ساله هم نمیتونن تشخیص بدن چه کسی عمده فروشه وچه کسی دلال

yazdiran
2014-02-07, 12:05

فرمايش ايشون درسته.
كسي كه عمده فروش هست فقط بايد عمده بفروشه؟
تكليف اونايي كه تك فروش و پخش كننده هستند چيه؟

ramin301
2014-02-09, 13:46
این طرح واقعا خوبه و باید چندتا فروشنده عمده که واقعا توی کار خودشون حرفه ای هستند بیان و یک استاندارد برای این صنف عمده فروشی ایجاد بشه ولی واقعا نیاز به کار گروهی و صد البته کاملا حرفه ای هست
حرف نت گل هم خیلی قبول دارم وقتی اعتبار پیدا کنید بقیه هم مجبور میشن تا با شما کار کنند

سروش
2014-02-10, 16:59
آقای مولوی آدرس سایت شما چیه؟
کجا می تونم همه محصولاتتون رو ببینم؟

Npayamak
2014-04-01, 11:02
آقا منم با شما موافقم
آماده همکاری هم هستم تا آخـــــــــــــــــــــــ رش
ما هم تولید کننده هستیم هم عمده فروشی میکنیم هم خرد میفروشیم با خیلی از سایت ها و شرکت ها فعال هم همکاری داریم
سایت آماده شد به ما هم خبر بدید بیایم 2تا محصول 100% کاربردی و تبلیغاتی مون رو برا فروش بذاریم

محصول : سطل زباله خودرو تک لایه (زباله های خشک) , دولایه (زباله های خشک و تر)
عرضه به 2 صورت چاپی و خام
فروش خرد : حداقل 100 عدد
فروش عمده : حداقل 1000 عدد