PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرابی کلی لینک قالب ها

aliireza2012
2011-04-24, 18:18
لینک دانلود تمامی قالب های شاپلاگر خراب شده . لطفا در یک سایت مطمئن دوباره آپش کنید .

haghft
2011-04-24, 20:22
بله. لطفا سریع تر اقدام کنید.

aliireza2012
2011-04-25, 14:07
چی شد ؟ لطفا سریع تر اقدام کنید .

aliireza2012
2011-04-28, 15:15
کسی از پشتیبانی نیست این قالب ها رو درست کنه .......

ExOZaX
2011-04-28, 15:37
جونم پشتیبانی!دی مارکتم بود تاحالا درسشون کرده بود!

aliireza2012
2011-04-30, 23:40
ما سوگندنامه نخواستیم قالب ها رو درست کنین .

F.Shemshad
2011-05-01, 01:09
دوست عزیز لینک دانلود قالب ها در کجا بوده که خراب شده ؟

ما سایت را تازه تحویل گرفته ایم و زیاد اشنا نیستیم با مسائل این قبیلی.. اوایل کار ماست لطفا مارا حمایت کنید.

birdco
2011-05-01, 01:19
الان من چك كردم . دو تا قالب بيشتر نداره و هر دو هم راحت انتخاب و فعال ميشن .
لطفا توضيه بيشتري بدين .
اينم آدرس شاپ لاگ من http://birdco.shoploger.com

aliireza2012
2011-05-01, 22:53
قالب مدرن ==================== این قالب لینکش خرابه .

برای قالب قبلی تشکرها زیاد بود ممنون
خوب می دونم قالب قبلی یک مقدار مشکل داشت البته مشکل کد نه بلکه مشکلش این بود که زمینه اون زرد بود
خوب بگذریم اومد قالب جدید رو قرار بدم این قالب ویژگی های زیر رو داره:
1 . دو تا از پرفروشترین محصولات را می تونید در بالا زیر هدر سمت چپ و راست قرار بدید
2 . بخش های زیارت انلاین و ارسال پیامک رایگان و بازی انلاین و آپلود سنتر به اون اضافه شده
3 . یک بخش قرار داده شده به عنوان بهترین محصولات به صورت نواری و متحرک
4 . 100% بهینه شده برای موتورهای جستجو اگه برنامه نویسی بلد باشید خودتون می تونید از کد ها بفهمید
5 . موزیک بسیار کم حجم و زیبا البته بعضی مرورگر ها اونا پخش نمی کنند

خوب چند نکته در مورد قالب :

1. باید به جای تصاویر پرفروش ترین محصولات آدرس تصویر محصول خود را جاسازی کنید سایزش هم 180 در 250 می باشد اگر خواستید می تونید به تصاویر لینک هم بدید تا با کلیک روی اون محصول تصویر باز بشه

2.لیست بهترین محصولات را باید خودتان بچینید یک تایتل برای اونا قرار داده شده تا با ایستادن روی اونا اسم محصول نوشته بشه پس شما باید روی لیست بهترین محصولات چند کار انجام بدید
الف. عوض کردن عکس ها
ب. عوض کردن تایتل یا همون نواری که هنگام نگه داشتن موس روی تصویر ظاهر می شه
ج.عوض کردن آدرس محصولات

3.در متنی که زیر هدر قرار دارد در پایین اون روز هایی که پشتیبانی انلاین فعال هست جمعه تعیین شده خوب اونا هم با توجه به روزی که انلاین هستید تغییر بدید

4.بازی های انلاین قرار داده شده نیاز به فلش پلیر دارند تا بشه اونا رو بازی کرد

5.سایز هدر قالب 1000 در 200 می باشد

6.برای نمایش بهتر قالب از قسمت تنظیمات تعداد محصولات در صفحه اصلی را روی 4 یا 2 قرار بدید

7.نمی دونم شاپلاگر پس کی قراره قسمت نظرات رو درست کنه می دونید مشکل قسمت نظرات چیه اینه که زمانی که خط طولانی بشه به سطر یعد نمی ره و همینطور توی یک خط ادامه پیدا می کنه نمی دونم والا لابد بلد نیستند مشکل را حل کنند اگه بلد نیستند بگند تا من راه حل رو بهشون بگم پس دقت کنید این مشکل از قالب طراحی شده نیست بلکه از طرف خود شاپلاگر هستش . هر کاری کردم نشد با کد این مشک رو حل کنم. قالبهای خود شاپلاگر هم همینطوری هستند

8. خوب این قالب خیلی روشن طراحی شده به زودی ورژن تیره اون رو هم براتون طراحی می کنم

خوب نکته مهم اینکه: اگر خواستید قالب های منا جایی قرار بدید نام طراح را حتما ذکر کنید اسم من مهدی مشایخی

خوب این نمونه قالب:

نمونه (http://www.000000.shoploger.com/)

این هم کد قالب: دانلود کد (http://www.yasiupload.com/uploads/1389/12/www.yasiupload.com-tmehdis.rar)

aliireza2012
2011-05-01, 22:54
لطفا لینکشو درست کنین

aliireza2012
2011-05-01, 22:55
سرویس پشتبان گیری هم راه بندازید که اگه سایت ***** شد به مشکل بر نخوریم

F.Shemshad
2011-05-01, 23:44
درود

ممنون از اینکه وقتتون را در اختیار ما قرار میدید و راهنمای ما هستید..

بابت قالب لطفا با طراح قالب تماس بگیرید و لینک دانلود جدید را از ایشان بگیرید . ما قالب هایی که سایر طراحان به صورت خصوصی یا عمومی طراحی میکنند را نداریم.

و بابت مسئله پشتیبان گیری خدمت شما عرض کنم :

نسخه 2 شاپلاگر با چندین قالب فوق حرفه ای و کاملترین امکانات مثل اتصال دامنه ، پشتیبان گیری ، اس ام اس و ... چند هفته آینده بالا خواهدامد.

پیشاپیش از همه عزیزانی که مارا در این راه یاری میکنند سپاسگذاریم.

ارادتمند
مجموعه تجارت الکترونیک پادینا

aliireza2012
2011-05-02, 15:40
ممنون . اگه میشه سروس های خرید دامنه و ... را خودتان ارائه کنید . نه اینکه کاربران از سایت هایی که دامنه میفروشند خریداری نمایند .

Reza
2011-05-02, 15:53
ممنون . اگه میشه سروس های خرید دامنه و ... را خودتان ارائه کنید . نه اینکه کاربران از سایت هایی که دامنه میفروشند خریداری نمایند .
با این گزینه مخالفم
اینجوری به جای تمرکز کردن روی فعالیت اصلی اونقدر برای خودتون حاشیه درست میکنید که از کار اصلی وا میمونید!

aliireza2012
2011-05-02, 17:51
اصلا حاشیه نیست . کاره خاصی که نمی خوان انجام بدن . در ضمن ما که می خواییم بخریم ولی اگه خود شاپلاگر این سرویس رو راه بندازه پولش تو جیبه خودش میره

aliireza2012
2011-05-04, 22:18
هیچ اقدامی هنوز در مورد پشتیبان گیری اط محصولات و قالب و .... تا حالا نشده . پبشرفت لاک پشتی می خواین کنین

F.Shemshad
2011-05-04, 23:42
ما تصمیم داریم نسخه 2وم شاپلاگر را سیستمی فوق العاده قوی و فول آپشن در تابستان افتتاح کنیم.

به دلیل تمرکز بر روی چندین پروژه مرتبط دیگر مثل سیستم پیکی و ... زودتر از موعد تابستان نمیتوانیم نسخه 2 شاپلاگر را بالا بیاوریم.

امیدواریم کاربران وفادار و خوب شاپلاگر مارا در این راه تنها نگذاشته و چراغی برای پیشرفت ما باشند..

پیشرفت ما = راه اندازی پروژه های بیشتر و بهتر = سود دهی بیشتر برای شما

ارادتمند.

aliireza2012
2011-05-05, 17:11
ممنون از زحماتتون . ولی بد نبود اگه همون اول تاریخ افتتاح رو میگفتین . در هر صورت برای مدیر شاپلاگر و کاربران آرزوی موفقیت می کنم .

من تا تابستان دیگه در انجمن شاپلاگر و سایتی که تو شاپلاگر دارم هیچ گونه فعالیتی نمیکنم تا اوضاع ویا امکانات مقداری افزایش پیدا کنه که ارزش فعالیت داشته باشه .