PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واردات مستقیم اجناس

MAH230
2014-02-06, 19:12
سلام دوستان
قصد دارم وسائلی که در تلویزیون تبلیغ میشن و چند قلم جنس دیگرو به صورت تعداد بالا به صورت مستقیم وارد کنم
با خرید به صورت تعداد زیاد قیمت به طبع پایینتر میاد
به صورتی که من می تونم مثلا کیف الوماوالت رو با قیمت حدود 2000 به صورت تعداد به تمام ایران برسونم(هزینه تحویل بر عهده خودمان)
اما مشکلی که هست می ترسم خریدار به اون صورت نباشه!
به نظر شما در صورت انجام چنین عملی فروشگاه های اینترنتی حاضر به همکاری خواهند شد؟
برای اجناس مشتری پیدا خواهد شد؟
انجام این کار می تونه سود بده و یه سرمایه گذاری اشتباه نیست؟

mortezanovin
2014-02-06, 19:16
دوست عزیز اگر قیمت های سایر اجناست نیز به همین صورت باشد و کیفیت شون خوب باشه روی دستت نمی مونه اما تو گمرک گیر نکنی خوب فکراتو بکن بعد انجام بده

MAH230
2014-02-06, 19:22
دوست عزیز اگر قیمت های سایر اجناست نیز به همین صورت باشد و کیفیت شون خوب باشه روی دستت نمی مونه اما تو گمرک گیر نکنی خوب فکراتو بکن بعد انجام بده

مچکر از جوابتون
مشکل گمرک نداریم
زیاد وارد کردیم اما این بار میخوایم بالا وارد کنیم
اگر تعدادی از فروشگاه ها با هام همکاری می کردن یه سود دو طرفه عایدمون میشود

yazdiran
2014-02-06, 19:36
مچکر از جوابتون
مشکل گمرک نداریم
زیاد وارد کردیم اما این بار میخوایم بالا وارد کنیم
اگر تعدادی از فروشگاه ها با هام همکاری می کردن یه سود دو طرفه عایدمون میشود

همينجا مطرح كنيد،فروشگاهها نظراتشون رو ميدن ويا حتي سفارش هم ممكنه به شما بدن.
ليستي از اجناس احتمالي رو اينجا قرار بدين تا دوستان ببينند

safilo
2014-02-06, 21:33
دوست عزیز در بازار امروز مهمترین مسئله تایین کننده قیمته. شما اگه بتونی قیمت رقابتی ایجاد کنی مطوئن باش جنس رو دستت نمیمونه که هیچ سریعا هم به فکر واردات پارت دومت میشی. البته شایان ذکر است که این کار کلا دردسرهای زیادی هم داره که باید مورد توجه قرار بگیره.
یه سوال دیگه:
اگه نمونه جنسی برای شما معرفی بشه که نمونش هم مثلا تو سایت علی بابا به وفور یافت میشه. میتونید به تعداد چند هزار تا برای ما بیارید؟ زمان رسیدن جنس؟ و اینکه کجا تحویل میدین؟ ضمنا جنس مورد نظر ما بسیار کوچک و کم حجمه

سـعید
2014-02-06, 22:13
اگر می خواهید خرید مستقیم از کارخانه کنید و سرمایه لازم را دارید متفاوت عمل کنید مثلا :
این الوما والت را وارد کنید ... (http://www.ebay.com/itm/Deluxe-Vogue-Aluma-Wallet-Credit-Card-Holder-RFID-Scanning-Aluminum-Case-Protect-/251286925145)

ولی در نظر داشته باشید حداقل یک 40 فوت باید خرید کنید برای فروش این تعداد باید برنامه ریزی خوبی داشته باشید .. چیزی حدود 200 هزار عدد از یک ایتم !!

rebin
2014-02-06, 23:02
باسلام
تجربه کاری من تو این چند سال نشون داده که قیمت پایین نمیتونه دلیلی برای فروش باشه، قیمت پایین شک در مشتری ایجاد میکنه
ولی میتونید برای آیتمهای خاص کار کنید مثلا جنس جدید بیارید که هنوز واردبازار ایران نشهده
مشکل گمرکی که هم ندارید پس براحتی میتونید اجناس جدید و کاربردی بیارید
به عنوان یک دوست،همکار؛ برادر... هیچوقت اسرار خریدتون رو نگید و با بازار حرکت کنید ون مطمئن باشید اگر قیمت خیلی متفاوت باشه به ضرر خودتون میشه
مثلا همین کیف آلوماوالت اولش 4500 به صورت عمده بود من خودم 5000 تومن هم فروختم ولی به مرور اومد پایین تا جاییکه امروز من 2800 فروختم و پیش بینی میکنم به 2400 یا 250 برسه
قیمت خرید هم همون قیمت خرید بود(از اول قیمت خرید همین بود ولی قیمت فروش متفاوت بود)
حالا اگر میتونید اجناس جدید بیارید و دست اول بازار بشید و ببینید تجارت چه لذتی داره!!!!!!!!11

MAH230
2014-02-08, 19:28
دوست عزیز در بازار امروز مهمترین مسئله تایین کننده قیمته. شما اگه بتونی قیمت رقابتی ایجاد کنی مطوئن باش جنس رو دستت نمیمونه که هیچ سریعا هم به فکر واردات پارت دومت میشی. البته شایان ذکر است که این کار کلا دردسرهای زیادی هم داره که باید مورد توجه قرار بگیره.
یه سوال دیگه:
اگه نمونه جنسی برای شما معرفی بشه که نمونش هم مثلا تو سایت علی بابا به وفور یافت میشه. میتونید به تعداد چند هزار تا برای ما بیارید؟ زمان رسیدن جنس؟ و اینکه کجا تحویل میدین؟ ضمنا جنس مورد نظر ما بسیار کوچک و کم حجمه
بسته به جنستون داره!
منظورم اینه که اجناسی مثل گاز اشک اور یا شوکر... از این قبیل اجناس خیر
وگر نه با جنسهای دیگه مشکلی نداریم
تحویلشم تو بانه تحویل میدیم دوست داشتید با هزینه بار تو شهر خودتون تحویل داده میشه

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

اگر می خواهید خرید مستقیم از کارخانه کنید و سرمایه لازم را دارید متفاوت عمل کنید مثلا :
این الوما والت را وارد کنید ... (http://www.ebay.com/itm/deluxe-vogue-aluma-wallet-credit-card-holder-rfid-scanning-aluminum-case-protect-/251286925145)

ولی در نظر داشته باشید حداقل یک 40 فوت باید خرید کنید برای فروش این تعداد باید برنامه ریزی خوبی داشته باشید .. چیزی حدود 200 هزار عدد از یک ایتم !!

این جنس الان موجوده :d

باسلام
تجربه کاری من تو این چند سال نشون داده که قیمت پایین نمیتونه دلیلی برای فروش باشه، قیمت پایین شک در مشتری ایجاد میکنه
ولی میتونید برای آیتمهای خاص کار کنید مثلا جنس جدید بیارید که هنوز واردبازار ایران نشهده
مشکل گمرکی که هم ندارید پس براحتی میتونید اجناس جدید و کاربردی بیارید
به عنوان یک دوست،همکار؛ برادر... هیچوقت اسرار خریدتون رو نگید و با بازار حرکت کنید ون مطمئن باشید اگر قیمت خیلی متفاوت باشه به ضرر خودتون میشه
مثلا همین کیف آلوماوالت اولش 4500 به صورت عمده بود من خودم 5000 تومن هم فروختم ولی به مرور اومد پایین تا جاییکه امروز من 2800 فروختم و پیش بینی میکنم به 2400 یا 250 برسه
قیمت خرید هم همون قیمت خرید بود(از اول قیمت خرید همین بود ولی قیمت فروش متفاوت بود)
حالا اگر میتونید اجناس جدید بیارید و دست اول بازار بشید و ببینید تجارت چه لذتی داره!!!!!!!!11

میتونم این کارو بکنم
تو چین واسطه دارم
ولی جنسم باید حداکثر یه ماهه آب شه وگرنه به مشکل می خورم
مشکل من اینه!!!

iranshoping
2014-02-08, 19:30
سلام دوست عزیز فکر میکنید به این اسونی نیست
قبل از اینکه سرمایه گذاری کنید حتما زمان تحویلشو مطمئن شید چون امکان داره دیر تحویل بدم دیر تر گمرک ترخیص کنه از اونور هم اینجا ارزون شه ضرر کنی
بلایی که سر ما سه سال پیش سر توتال کور اومد حدود 60 میلیون ضرر کردم البته خواب پولم کنار

MAH230
2014-02-08, 20:03
سلام دوست عزیز فکر میکنید به این اسونی نیست
قبل از اینکه سرمایه گذاری کنید حتما زمان تحویلشو مطمئن شید چون امکان داره دیر تحویل بدم دیر تر گمرک ترخیص کنه از اونور هم اینجا ارزون شه ضرر کنی
بلایی که سر ما سه سال پیش سر توتال کور اومد حدود 60 میلیون ضرر کردم البته خواب پولم کنار

جنس ما بدونه گمرک وارد میشه
سره زمان وارد شدن زیاد مشکلی نداریم
تا بدستمم نرسه من ضرری نمیکنم!!!
بحثم سره اب کردن جنسه

djdaramad
2014-02-08, 20:13
بازار = ریسک

دلو بزن به دریا

میتونی بیار که بعدا نگی ای کاش ......

بیار اقا

iranshoping
2014-02-08, 20:20
بازار = ریسک

دلو بزن به دریا

بیار اقا

تایید میشه حرف دوستمون

MAH230
2014-02-08, 21:08
بازار = ریسک

دلو بزن به دریا

بیار اقا

ولا تا بخوای اهل ریسکم ولی سربازی نزدیکه به نظرتون بدهی بالا بیارم برم زندان برام به جای سربازی حساب میکنن؟:d
بچه ها شما چه اجناسیو پیشنهاد میکنید؟

djdaramad
2014-02-08, 21:16
طرف دیگه قضیه

بدهی بالا نیاری میلیاردر بشی سربازی را بخری=d>

MAH230
2014-02-08, 21:18
طرف دیگه قضیه

بدهی بالا نیاری میلیاردر بشی سربازی را بخری=d>
میلیاردر شدم برای تو یه سوناتا میگیرم :d
راستی من میتونم اجناس مد نظر بچه هارو براشون خریداری کنم

djdaramad
2014-02-08, 21:21
اجناس مد نظر بچه ها

نه این جوری کسی سفارش نمیده

خودتون یه سری انتخاب کنید بیارید

مثل الان لاک پشت موزیکال فروشش خوبه

dataland
2014-02-08, 21:31
راستی من میتونم اجناس مد نظر بچه هارو براشون خریداری کنم

سلام
داداش مثلا ماهی پرنده ها هست بخوام سه تا چهار هزارتا بیاری قیمتاش چجوریه؟ میتونی قیمت بگیری؟

MAH230
2014-02-08, 21:34
اجناس مد نظر بچه ها

نه این جوری کسی سفارش نمیده

خودتون یه سری انتخاب کنید بیارید

مثل الان لاک پشت موزیکال فروشش خوبه

نه خوب این بیشتر از گرفتن سفارش یه کمک در انتخاب جنسه
بعضی از بچه ها بازارو بهتر از من میشناسن
لاک پشت خیلی وقته تو بازار هست و می ترسم الان فروشش افت کرده باش و من 1000 تا بیارم و رو دستم بمونه
چیزهایی که گمان میره بازارشون در اینده هم خوب می مونه

سلام
داداش مثلا ماهی پرنده ها هست بخوام سه تا چهار هزارتا بیاری قیمتاش چجوریه؟ میتونی قیمت بگیری؟

سلام عزیز
میشه عکس جنسو بهم بدی؟

iranshoping
2014-02-08, 21:35
جنسی بیار که تازه دره تبلیغ میشه

MAH230
2014-02-08, 21:37
جنسی بیار که تازه دره تبلیغ میشه

مثله چی؟
:-?

iranshoping
2014-02-08, 21:40
مثله چی؟
:-?

اگه ااشنا دری محصولات زناا ش ویی میتونی بیاری بیار من عمده زیاد میخرم

dataland
2014-02-08, 21:49
سلام عزیز
میشه عکس جنسو بهم بدی؟

http://taksabad.com/Files/new/mahi/mahi%20paraned.jpg

rebin
2014-02-08, 22:07
به نظر من یه دوری تو سایت علی بابا بزن یا از شبکه های تلوزیونی ترکیه یا ایتالیا استفاده کن و محصولاتی رو که اونجا تبلیغ میشه رو بیار
البته بازار چین اونقدر بزرگه و تنوع محصول داره که اگه بری اونجا چیزی برای آوردن به فکرت میرسه به نظر من مقلد نباش سعی کن دیگران از تقلید کنن
برو و خودت یه چیز جدید بیار

MAH230
2014-02-08, 22:41
اگه ااشنا دری محصولات زناا ش ویی میتونی بیاری بیار من عمده زیاد میخرم

ولا این جنسا اگه از اونور بیاد چون تاییدیه بهداشت ندارن میشن قاچاق اندر قاچاق
فک نکنم اینو بتونم واست بیارم

به نظر من یه دوری تو سایت علی بابا بزن یا از شبکه های تلوزیونی ترکیه یا ایتالیا استفاده کن و محصولاتی رو که اونجا تبلیغ میشه رو بیار
البته بازار چین اونقدر بزرگه و تنوع محصول داره که اگه بری اونجا چیزی برای آوردن به فکرت میرسه به نظر من مقلد نباش سعی کن دیگران از تقلید کنن
برو و خودت یه چیز جدید بیار

اینم حرفیه خدایی
ولی جنس جدید بیاری تبلیغ خوبی هم می خوای
سایت علی بابا؟

اینم حرفیه خدایی
سایت علی بابا؟

oOps
عجب سایتیه
دمت گرم

easytrading
2014-02-08, 22:53

اینم حرفیه خدایی
سایت علی بابا؟

oOps
عجب سایتیه
دمت گرم

بله سایت خوبیه. برای خرده فروشی و خرید با حجم پایین سایت علی اکسپرس که زیر مجموعه علی بابا هست بهتره عزیز

safilo
2014-02-08, 23:18
بسته به جنستون داره!
منظورم اینه که اجناسی مثل گاز اشک اور یا شوکر... از این قبیل اجناس خیر
وگر نه با جنسهای دیگه مشکلی نداریم
تحویلشم تو بانه تحویل میدیم دوست داشتید با هزینه بار تو شهر خودتون تحویل داده میشه

دوست عزیز منظورم گاز اشک آور و اینا نبود مگه میخوایم بریم جنگ! منظورم اجناسی مثل بدلیجات بود. اگه جنسی تو علی بابا معرفی بشه که حجمش کم باشه. مثلا 3 هزارتاش بشه 150 کیلو و بسیار هم کم حجم مثل جاکلیدی پس از خرید از چین چند روزه میتونید بانه تحویل بدید؟
البته تحویل واقعی ها! یه نفر یه جنسی رو گفت بندر عباس 1 ماهه تحویل میده بعد سه ماه تحویلمون داد
ما خودمون تبریز هستیم و معمولا هر 2 هفته یه بار بانه ایم

rebin
2014-02-08, 23:44
دوست عزیز منظورم گاز اشک آور و اینا نبود مگه میخوایم بریم جنگ! منظورم اجناسی مثل بدلیجات بود. اگه جنسی تو علی بابا معرفی بشه که حجمش کم باشه. مثلا 3 هزارتاش بشه 150 کیلو و بسیار هم کم حجم مثل جاکلیدی پس از خرید از چین چند روزه میتونید بانه تحویل بدید؟
البته تحویل واقعی ها! یه نفر یه جنسی رو گفت بندر عباس 1 ماهه تحویل میده بعد سه ماه تحویلمون داد
خوب دوست عزیز شما که میری بانه؛ اونجا یکی رو پیدا کن باهات کارکنه و برات بیاره از چین
این خیلی راحتتره ؛ از علی بابا انتخا کن و با یه تاجر بانه ای هماهنگ کن تا برات بیاره خیلی راحت

MAH230
2014-02-09, 00:04

هه هه :)) نه نمی خوایم بریم جنگ
خوب این چیزا ایرادی نداره
بستگی به اوضاع مرز داره
20 روزه میاریم سلیمانیه(البته معمولا-بعضی وقتا تو دبی میافته تو ترافیک)
مرز هم باز باشه چند روزه میاد این ور

خوب دوست عزیز شما که میری بانه؛ اونجا یکی رو پیدا کن باهات کارکنه و برات بیاره از چین
این خیلی راحتتره ؛ از علی بابا انتخا کن و با یه تاجر بانه ای هماهنگ کن تا برات بیاره خیلی راحت

خوب ما هم می خوایم همین کارو کنیم :)

safilo
2014-02-09, 01:02
شما تو بانه مغازه دارین؟
آدرسشو برام پیام خصوصی کنین لطفا

MAH230
2014-02-10, 02:38
شما تو بانه مغازه دارین؟
آدرسشو برام پیام خصوصی کنین لطفا

چشم
پیغام خصوصی دادم

Perfume
2014-03-23, 17:24
هرنوع کالایی داشته باشین بجز مواد مخدر و مشروبات الکلی تو دبی تحویل میگیریم درب انبارتون با کمترین هزینه و زمان تحویل میدیم هزینه های گمرکیشو هم خودمون برعهده میگیریم .

سـعید
2014-03-23, 18:19
دوستانی که در این تاپیک برای واردات اعلام امادگی کردم کارت بازرگانی دارن ؟ بیایید بیشتر درباره این کارت با هم صحبت کنیم ...

استارتر عزیز اون الوما والتی هم که رنگی بود و گفتی موجوده منم نگفتم نیست گفتم تازه است و جای مانور بیشتر داره نسبت به کالاهای تکراری ... اگر می خوای چیزی وارد کنی حتما به این فکر نکن که نباشه .. نحوه ارائه خودتو متمایز کن ... راستی در تاپیک صحبت نشد تجربه های قبلیتون واردات چه کالاهایی بوده ؟

rebin
2014-03-23, 19:20
هرنوع کالایی داشته باشین بجز مواد مخدر و مشروبات الکلی تو دبی تحویل میگیریم درب انبارتون با کمترین هزینه و زمان تحویل میدیم هزینه های گمرکیشو هم خودمون برعهده میگیریم .

دوست عزیز از کدوم شهر هستی ؟ هرشهری بخواییم تحویل میدی؟؟ هزینه چطوری هست و اینکه قطعات کامپیوتر هم میارید؟؟
اطلاعات تماس لطفا

far-rayan
2014-03-23, 23:32
سلام دوستان عزیز
ببخشید که شاید یک کمی بی ربط باشه به موضوع، ولی چون حرف کارت بازرگانی پیش اومد مطرح میکنم.
یکی از دوستان که قبلا براش کارایی انجام دادم، چند بار بهم اصرار کرده که مدارکت رو بده تا برات کارت بازرگانی بگیرم (که جبران کارای من و کرده باشه :d)
حالا اگه کسی میدونه لطفا توضیح بده که چه فایده ای داره؟ چه کار میشه باهاش کرد و اینکه حالا که مفته بگیرم یا دردسر داره ؟

Perfume
2014-03-24, 01:09
مراحل دریافت کارت بازرگانی :
داشتن حداقل سن 23 سال تمام؛
-2 داشتن برگ پایان خدمت نظام وظیفه یا برگ معافیت براي آقایان؛
-3 عدم اشتغال تمام وقت و همچنین رابطه استخدامی با وزارتخانه ها و سازمان هاي دولتی و قواي سه گانه؛
-4 عدم ورشکستگی به تقصیر و تقلب؛
-5 نداشتن محکومیت مؤثر کیفري؛
-6 داشتن پروانه کار و اقامت معتبر؛
-7 عمل متقابل کشور متبوع آن ها در مورد ایرانیان مقیم آن کشور. در موارد خاص که صدور کارت بازرگانی بدون توجه به
عمل متقابل کشور متبوع متقاضی به تشخیص وزارت بازرگانی ضرورت داشته باشد، وزارت مذکور می تواند مجاز بودن صدور
کارت بازرگانی براي این قبیل متقاضیان را بدون رعایت شرط عمل متقابل به اتاق بازرگانی و صنایع ومعادن ایران اعلام نماید.

far-rayan
2014-03-24, 03:04
سلام مجدد
ممنون دوست عزیز ولی اینا رو میدونستم
شما فرض کن بنده الان کارت بازرگانی دارم، چه کاربردی داره و خودم چجوری میتونم ازش استفاده کنم ؟

Perfume
2014-03-24, 05:25
خوب دوست عزیز این بستگی به کار شما داره اگر کارتون بیزینس هست و
ارتباط مستقیم با مقوله صادرات و واردات داره کارت بازرگانی برای شما الزامی است .
کارت بازرگانی در کنار مزایایی که داره معایبی نیز داره که اگر از اونها اطلاع کافی
نداشته باشید میتونه براتون دردسرساز باشه و کسی که از کارت شما اقدام به تجارت و واردات
میکنه میتونه مالیات اون رو پرداخت نکنه و گریبانگیر دارنده کارت بازرگانی بشه و شما نیز چون مالک کارت هستید حتما باید مالیاتی که به کارتتون میخوره رو پرداخت کنید .
چند مورد از مزایای کارت بازرگانی :
ثبت و سفارش و ترخیص کالا
واردات از مناطق ازاد
اقدام به صادرات و واردات کالا
امکان دسترسی به مشاوران گمرکی . بازرگانی . بازاریابی و حقوقی اتاق های بازرگانی
پرداخت جوایز و یارانه صادراتی
حق العملکاری در گمرک

لندن 2012
2014-03-24, 10:49

منم تعداد بالایی سفارش دارم فقط روال کار و قیمت ها خیلی مهمه واسم

سـعید
2014-03-24, 11:40
سلام دوستان عزیز
ببخشید که شاید یک کمی بی ربط باشه به موضوع، ولی چون حرف کارت بازرگانی پیش اومد مطرح میکنم.
یکی از دوستان که قبلا براش کارایی انجام دادم، چند بار بهم اصرار کرده که مدارکت رو بده تا برات کارت بازرگانی بگیرم (که جبران کارای من و کرده باشه :d)
حالا اگه کسی میدونه لطفا توضیح بده که چه فایده ای داره؟ چه کار میشه باهاش کرد و اینکه حالا که مفته بگیرم یا دردسر داره ؟

کارت بازرگانی شناسنامه یک تاجر می باشد و اجازه ورادات و صادرات کالا محسوب میشه . برای داشتن کارت بازرگانی مدارک و پیش نیاز هایی لازم هست که در فایل پیوست توضیح داده شده ..
مطالعه این فایل دید خوبی درباره اینکه چه کسانی می تونن کارت رو دریافت کنن به شما میده .. باید ببینید زمینه های کاری شما چیست و ایا نیاز خواهید داشت ... من برای صادرات به یکی از کشور های اروپای شرقی دارم برنامه ریزی می کنم ...

من واردات قبلیم در نزد دو نفر که قبلا باهاشون کار کردم انجام شده و مراحل رو از نزدیک دیدم . می خوام به زودی خودم برای گرفتن کارت اقدام کنم .. و اونطور که متوجه شدم شرایط و پیش نیاز هاشو دارم . در طی مراحل اگر قانون یا موردی دیدم که برای دوستان مفید باشه اینجا قید می کنم ..

super web master
2014-03-24, 11:46
عجب حرفی زدی داداش؟
یعنی شما می خوای این همه سرمایه رو بدون تحقیقات بازاریابی درست و فقط به اتکای چند تا پستی که اینجا می ذارن به باد بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

moj1rayaname
2014-03-24, 12:17
استارتر عزیز یه کاری کنید شما

توی یه تاپیک جدید محصولات پیشنهادی رو قبول کنید و تعداد بگیم هر کدوممون تا تقریبا بدونید از هر محصول چندتاش رو هوا میره ..

مثلا محصولات تی وی و ...

شلمن = شاید توی همین تاپیک زدن نزدیک 500تا شلمن رو پیش فروش کنید ( به صورت غیر نقدی ) و مطمئن باشید که 500تا شلمن رو فقط ماها میخریم روز اول و نگران وارداتش نباشید دیگه

اینجا یه بحثی پیش میاد که خوب شاید الان کسی لازم داره بعدا لازم نداره .. خوب در این صورت هم قرار نیست که 100% همه بگن دیگه نمیخوایم .. در مقابل شاید تعدادی هم به لیست اضافه بشه و حتی موجودی کم بیاد

عجب حرفی زدی داداش؟
یعنی شما می خوای این همه سرمایه رو بدون تحقیقات بازاریابی درست و فقط به اتکای چند تا پستی که اینجا می ذارن به باد بدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه کاربر تازه عضو شده نبودید تعجب میکردم
به هر حال اعتبار کاربران این انجمن بیش از اون چیزی هست که فکرشو میکنید .. ( دلیل هم مشخصه ! )

super web master
2014-03-24, 13:00
دوست عزیز به این چیزی که می فرمایید میگن مغلطه.
حرف دوستان محترمه اما ملاکی برای تصیمیم برای سرمایه گذاری این نیست.اگه اینطوری بود شرکتهای بزرگ برای تصمیم گیری به جای این همه هزینه تحقیقات و استخدام کارشناس یه چت روم ساده راه می انداختن!!!!!!!!!!!!!!!!!

سـعید
2014-03-24, 18:45
دوست عزیز به این چیزی که می فرمایید میگن مغلطه.
حرف دوستان محترمه اما ملاکی برای تصیمیم برای سرمایه گذاری این نیست.اگه اینطوری بود شرکتهای بزرگ برای تصمیم گیری به جای این همه هزینه تحقیقات و استخدام کارشناس یه چت روم ساده راه می انداختن!!!!!!!!!!!!!!!!!

کاسبی اسان تر و روان تر از ان چیزی است که شما تصور می کنید ... براورد بازار ... ته ته بازار رو در اوردن نیست .. تاجر واقعی دستش تو خیلی کارا بنده و به هیچ کدوم بیشتر از حد خودش بها نمیده ..

یه مثلی هست بین بچه ها که به هم میگن ... به قول معروف تو هم رو هیچ تپه ای نبوده که .... باشی ... یعنی برای کسب و کار و خرید و فروش زیاد نباید محدودیت قایل شد و در این بازار باید کالا داشت و کالا داشت و کالا داشت .... وگرنه باید نشست بقیه رو نگاه کرد و هی دو دو تا چارتا کرد ...

بخشید آ ! ( همون ببخشید به زبان پسر کوچولوی من )

Perfume
2014-03-24, 21:08
منم تعداد بالایی سفارش دارم فقط روال کار و قیمت ها خیلی مهمه واسم
دوستانی که در مورد نحوه واردات کالا از تحویل در دبی و حمل و ترخیص تا تحویل درب انبار
درخواست کننده سوالاتی داشتند باید خدمتتون عرض کنم که روال کار بدین گونه میباشد :

ما کالا رو در دبی از شما تحویل میگیریم
با اولین لنجی که عازم ایران هست اونو به بنادر استان بوشهر منتقل میکنیم
ترخیص و مراحل گمرکی رو انجام میدیم
بار در انبارهامون تو بنادر دپو میکنیم
با توجه به حجم بار پروسه ارسال و حمل و نقل تا درب انبار شما انجام خواهد شد.

هزینه و قیمت ما بصرفه ترین نوع ممکن در کل کشور میباشد
میتونید بعد از مشخص شدن نوع کالا و حجم اون از جانب شما و اعلام قیمت از جانب ما
با هرکسی که قبلا در ارتباط بوده اید استعلام قیمت نمایید و اختلاف قیمت ها رو متوجه شوید.

برای اطلاعات تکمیلی حتما باید خصوصی گفتگو کنیم چون بیشتر از این نمیتونم
اطلاعاتی رو در اختیارتون بذارم .

super web master
2014-03-25, 00:54
دوست عزیز در ایران انجام کار بدون برنامه و حسی و شهودی بسیار رایجه مردم در ایران به شانس و تجربه بیشتر از علم و اصول پایبند هست نتیجه این طرز تفکر هم شده این که در ایران هیچ برند معروفی در سطح جهان وجود نداره حالا چرا؟ به خاطر اینکه مثل شما فکر می کنند که تجارت ساده تر از این حرفاست که خارجیا میگن!به همین سادگی!!!!!!!!!!!!!!!!!

yazdiran
2014-03-25, 03:58
سلام.ببخشید دوست عزیز،یه تاجر ب این راحتی ک شما فکر میکنید کم نمیاره و ورشکست نمیشه.استارتر هم ب احتمال زیاد لنگ نبسته نمیپره تو آب

super web master
2014-03-25, 11:09
سلام.ببخشید دوست عزیز،یه تاجر ب این راحتی ک شما فکر میکنید کم نمیاره و ورشکست نمیشه.استارتر هم ب احتمال زیاد لنگ نبسته نمیپره تو آب

دوست عزیز ورشکسته شدن یا نشدن شما به تاجر بودن شما مربوط نمی شه.مربوط می شه به استراتژی که شما در تجارت خودتون دارید.در کنار این موضوع نکاتی از جمله هدف شما،تغییرات محیط داخلی و خارجی سازمان و ساختار سازمان و نوآوری اداری و تکنولوژیک شما و هزاران متغیر دیگه هم هست که باید اونها رو به درستی مدیریت کنید.نابرده رنج گنج میسر نمی شود.