PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رقابت ناسالم ايران ماركت سنتر

p30maps
2010-05-02, 19:35
چند وقتي است كه بازاريابان ايران ماركت به طور مرتب با بنده و چند نفر از دوستانم كه در پارس پيك عضو هستيم تماس مي گيرند

و با وعده وعيد دادن سعي مي كنند ما را از پارس پيك به سمت خودشان جذب كنند.

تا اينجاي كار مشكل خاصي نيست. بازاريابي امري شناخته شده و معمولي در رقابت بين شركت هاست.

اما متاسفانه در اين كار دست به كارهاي ناسالمي نيز مي زنند.

به جاي تعريف و تمجيد از خودشان، بيشتر پارس پيك را تخريب مي كنند!

كه پارس پيك چنين است و پارس پيك چنان است!

به همين دليل تصميم گرفتم، ‌در اين تايپيك اعتراض خود را نسبت به اين عمل زشت بيان كنم.

از همه دوستاني كه در پارس پيك يا حتي سيستمهاي ديگر عضو هستند خواهش مي كنم،

اگر براي آنها نيز چنين انفاقي پيش آمده، ‌اعتراض خود را در اين تايپيك به اطلاع مسئولان ايران ماركت برسانند.

تخريب فضاي خريد الكترونيكي،‌به سود هيچ كس نيست! حتي ما فروشندگان معمولي!

takmob
2010-05-02, 20:22
سلام

کاملا تایید میشه !
کار بسیار زشتی هست ؛ با بنده چندین بار تماس گرفته شده :-s

من به اطلاع مدیر پارس پیک هم رسوندم

احمد کاظمی
2010-05-02, 20:22
چند وقتي است كه بازاريابان ايران ماركت به طور مرتب با بنده و چند نفر از دوستانم كه در پارس پيك عضو هستيم تماس مي گيرند

و با وعده وعيد دادن سعي مي كنند ما را از پارس پيك به سمت خودشان جذب كنند.

تا اينجاي كار مشكل خاصي نيست. بازاريابي امري شناخته شده و معمولي در رقابت بين شركت هاست.

اما متاسفانه در اين كار دست به كارهاي ناسالمي نيز مي زنند.

به جاي تعريف و تمجيد از خودشان، بيشتر پارس پيك را تخريب مي كنند!

كه پارس پيك چنين است و پارس پيك چنان است!

به همين دليل تصميم گرفتم، ‌در اين تايپيك اعتراض خود را نسبت به اين عمل زشت بيان كنم.

از همه دوستاني كه در پارس پيك يا حتي سيستمهاي ديگر عضو هستند خواهش مي كنم،

اگر براي آنها نيز چنين انفاقي پيش آمده، ‌اعتراض خود را در اين تايپيك به اطلاع مسئولان ايران ماركت برسانند.

تخريب فضاي خريد الكترونيكي،‌به سود هيچ كس نيست! حتي ما فروشندگان معمولي!

متاسفانه این روز ها باب شده است که به صورت نامحسوس به دزدی و رقابت ناسالم پرداخته شود تابه بالا بردن سطح خدمات کمی وکیفی!!! این روز ها شرکت \"ایرانمارکت سنتر\"دست به اقدام بسیار جالب و شگفت آوری می زند که بسیاری را دچار سردرگمی وابحام می کند. قابل توجوه اینجاست که: کارمندان این شرکت با ورود به فروشگاه های غیر عضو به صورت کاذب سفارشی را در پنل ثبت می نمایند و از طریق شناسه سفارش اقدام به پیگیری سفارش کاذب خود می کنند ودر آن قسمت شماره تماس با فروشگاه را می روبایند، که از این طریق پلی برای ارتباط بامیریت فروشگاه کسب می کنند .جالب توجه اینجاست که با زیر سوال بردن شرکت فعلی و پایین نشان دادن مبلغ قرار داد وبزرگ نشان دادن کاهش چنددرصدی مبلغ قرارداد اقدام به تبلیغات و جلب مشتری می نمایند. این عمل در بسیاری از فروشگاه های عضو شرکت ره آورد که از دوستان وهمکاران ما میباشند ،از جمله این فروشگاه انجام می شود که در بعضی اوقات در هفت روز هفته بیش از دوبا ر تماس گرفته و... در صورتی که دو تن از همکاران ما با این شرکت اقدام به همکاری نموده اند و رضایتی ندارن. تا جایی که امروزبا تماس چندین باره این شرکت در طول هفته گذشته با بنده سبس شد که به پرخاش و برخورد لفظی روی آوردم. من با تمام دوستانم که عضوشرکت ره آورد می باشند، طی این هفته جلسه ای خواهیم داشت تا برای شکایت از این شرکت اقدام نمائیم

احمد کاظمی
2010-05-02, 20:24
متاسفانه این روز ها باب شده است که به صورت نامحسوس به دزدی و رقابت ناسالم پرداخته شود تابه بالا بردن سطح خدمات کمی وکیفی!!! این روز ها شرکت \"ایرانمارکت سنتر\"دست به اقدام بسیار جالب و شگفت آوری می زند که بسیاری را دچار سردرگمی وابحام می کند. قابل توجوه اینجاست که: کارمندان این شرکت با ورود به فروشگاه های غیر عضو به صورت کاذب سفارشی را در پنل ثبت می نمایند و از طریق شناسه سفارش اقدام به پیگیری سفارش کاذب خود می کنند ودر آن قسمت شماره تماس با فروشگاه را می روبایند، که از این طریق پلی برای ارتباط بامیریت فروشگاه کسب می کنند .جالب توجه اینجاست که با زیر سوال بردن شرکت فعلی و پایین نشان دادن مبلغ قرار داد وبزرگ نشان دادن کاهش چنددرصدی مبلغ قرارداد اقدام به تبلیغات و جلب مشتری می نمایند. این عمل در بسیاری از فروشگاه های عضو شرکت ره آورد که از دوستان وهمکاران ما میباشند ،از جمله این فروشگاه انجام می شود که در بعضی اوقات در هفت روز هفته بیش از دوبا ر تماس گرفته و... در صورتی که دو تن از همکاران ما با این شرکت اقدام به همکاری نموده اند و رضایتی ندارن. تا جایی که امروزبا تماس چندین باره این شرکت در طول هفته گذشته با بنده سبس شد که به پرخاش و برخورد لفظی روی آوردم. من با تمام دوستانم که عضوشرکت ره آورد می باشند، طی این هفته جلسه ای خواهیم داشت تا برای شکایت از این شرکت اقدام نمائیم

به امید آن روز که دیگه شاهد چننین رقابت نا جوان مردانه و تلخی نباشیم دوستان

amiri113
2010-05-02, 20:48
فکر کنم بهتره همه دوستان (کاری به ايران مارکت سنتر ندارم) سعی شون بر اين باشه که نرم افزارشون رو توسعه بدند!
واقعا اين انرژی صرف کارهای مهمتر بشه بهتر هستش!

guest
2010-05-02, 20:56
بنده هنوز با پارس پیک کار نکردم. قرارداد بستیم ولی تا به حال یک فروش هم نداشتیم که بتونم نظری در این باره بدم
ولی از ایمیل هایی که به پشتیبانی دادم و سریعاً -و هرچند کم- راهنمایی ام کردند، از نظر بنده درصدی که میگیرن واقعاً می صرفه

قبلا هم توی فروم قبلی که مدیران زحمت پاک کردنش رو کشیدن :d (شوخی کردم) تو یه تاپیک، به عنوان کسی که با ایران مارکت سنتر 2 سال همکاری کرده بود توضیحات مفصلی داردم و الان هم در یک کلام میگم که ایران مارکت سنتر به هیچ وجه نتونست خوب کار کنه (حداقل با ما)

takmob
2010-05-03, 10:22
بنده هنوز با پارس پیک کار نکردم. قرارداد بستیم ولی تا به حال یک فروش هم نداشتیم که بتونم نظری در این باره بدم
ولی از ایمیل هایی که به پشتیبانی دادم و سریعاً -و هرچند کم- راهنمایی ام کردند، از نظر بنده درصدی که میگیرن واقعاً می صرفه

قبلا هم توی فروم قبلی که مدیران زحمت پاک کردنش رو کشیدن :d (شوخی کردم) تو یه تاپیک، به عنوان کسی که با ایران مارکت سنتر 2 سال همکاری کرده بود توضیحات مفصلی داردم و الان هم در یک کلام میگم که ایران مارکت سنتر به هیچ وجه نتونست خوب کار کنه (حداقل با ما)

پارس پیک بهترینه !
من توی چند ماهی که کار کردم چند هزار تا سفارش ارسال کردم و تا حالا مشکلی رو ندیدم !
پشتیبانی قوی ، تصفیه حساب منظم و از همه مهمتر عدم زیرآب زنی

احمد کاظمی
2010-05-03, 13:08

با درود:
دوست عزیزم مطمئن باش که پشیمان نخواهی شد .مطمئن باش که سیستم پارس پیک خیلی برتریهای قابل تحسین نسبت به ایران مارکت داره که باعث شده محبوبیت عجیبی بین اعضای خودش پیدا کنه از جمله میتونم به مطلب قابل توجه ای که دوست عزیزم takmob.net اشاره کرده ،=d> اشاره کنم که پشتیانی قوی ، تسویه حساب سر وقت و به موقع حتی در بعض مواقع با فروشگاهی که ابراز نیاز کند زودتر هم تسویه حساب خواهد کرد، اشاره کنم.=d>[-o<

احمد کاظمی
2010-05-03, 13:12
بنده هین جا ودر حضور دوستان و همکاران عزیزم از کلیه پرسنل محترم شرکت ره آورد(پارس پیک) کمال تشکر و قدر دانی را دارم.
با سپاس

و باید به ایران مارکت سنتر بگویم که: خجالت بکش بابا

Alirezaer
2010-05-03, 14:16
دوستان این مسائل به علت این هست که ایران مارکت متوجه شده که از محبوبتش کاسته شده و قصد داره با این نوع کارها مشتری های جدید و بیشتری رو جذب کنه.
چند وقت پیش همین کار را پرداخت انجام می داد،با صاحبان فروشگاه ها تماس می گرفت و می گفت پنل پستی رایگاه اپکس به شما می دیم تا از خدمات پرداخت استفاده کنید و ...
اما پارس پیک در یک کلام بهترین هست،چون از همه نظر خوب داره کار می کنه و مشتری مدار هست.

internet
2010-05-04, 17:44
بنده از اوایل سال 1387 با پارس پیک کار می کنم توی این دو سال شاید خیلی کم شده که نیاز بشه با این شرکت تماس بگیرم و انقدر کارشون درست بوده که هیچ وقت نیازی به این که بخواهم دغدغه ای داشته باشم نبوده و پارس پیک و مدیریت اون واقعا خوب عمل کردند و به نظر بنده که الان دو سال هست که باهاشون کار می کنم و در آستانه قرار داد سال سوم هست اینه که:
شرکت پارس پیک و مدیریت و پشتیبانی و واریزی اون از روز اول تا الان که دو سال گذشته و با اینکه این شرکت دو سال قبل که بنده عضو شدم شاید زیاد معروف نبود و تعداد فروشگاه های طرف قرار داد باهاش اندک بودند تا الان که به لطف همین صداقت و پشتیبانی خوب معروف شدند و فروشگاه های زیادی باهاشون دارند کار می کنند و خوب بالطبع رسیدگی به این همه فروشگاه و ... کار سختی هست با این حال نه تنها کم و کاست و نزول در کارشون نبوده بلکه هم از لحاظ پرداخت ها و هم از لحاظ پشتیبانی و هم از لحاظ پنل سیستم و خرید اینترنتی پیشرفت خوبی داشته است

و اما رویکرد بنده با کسانی هست که از طرف شرکت مارکت سنتر تماس گرفتند و خواستند شرکت پارس پیک رو خراب کنند:

اگه دقت کرده باشید شرکت پارس پیک از همون اول تا الان که من می شناسم با این که دو سال قبل معروفیتی نداشت و کسی شرکت پارس پیک رو نمی شناخت تا الان که به لطف خدا و کار درست این شرکت معروف شده نه تنها به کسی تماس نگرفتند و تبلیغات خاصی هم نداشتند بلکه تنها شرکتی هست که من اصلا ندیدم جایی بخواهد تبلیغ کنه یا تماس بگیره
و حتی دو سال قبل هم که مثل الان محبوب و معروف نبود دست به این کارهایی که الان شرکت مارکت سنتر و شرکت های مشابه می زنند نمی زد
البته این که یک شرکت بخواهد تبلیغات کنه حالا از هر طریق نمی شه به اون خرده گرفت ولی شرکت پارس پیک حتی این تبلیغات رو هم هیچوقت نکرد و خدا رو شکر بدون تبلیغ هم نام آور شد و الان مشاهده می کنیم که شرکت هایی چون مارکت سنتر با اون همه دفتر و دستک و نمایندگی و اهن و تلب اومدند و با تماس گرفتن با فروشگاه های طرف قرار داد پارس پیک قصد دارند این شرکت رو تخریب کنند و فروشگاه دارها رو هم مایوس کنند ولی مطمئن باشند نه تنها این ترفند عملی نیست بلکه باعث می شه که شرکت پارس پیک به بهترین وجه به کار خودش ادامه بده و خلاف ادعا و دروغ شرکت مارکت سنتر و کاری که داره می کنه به همه اثبات بشه و دیگران هم که طرف قرار داد با مارکت سنتر هستند به خاطر همین کار و حرکت زشت به شرکت پارس پیک رو بیارند و از این شرکت تعریف کنند

موفق و پیروز باشید

Reza
2010-05-04, 22:13
با توجه به مطالبی که توی این تاپیک خوندم باید با تمام وجود بگم که برای ایران مارکت سنتر واقعا متاسفم . نه برای این سیستم بلکه برای هر کسی که با رقابت ناسالم و تخریب رقبا سعی میکنه که یوزرهای بیشتری رو به سمت خودش بکشه .
نمیدونم این شرکت مدیر بازاریابی یا مشاور تبلیغاتی داره یا نه و اینکه ایشون چه فکری با خودشون کردن ، اما با توجه به تجربه ای که من توی این زمینه دارم ، این نوع بازاریابی یه بازاریابی اصطلاحا کثیف و شکست خوردست که در اکثر موارد نتیجه عکس داره !

این متد رو قبلا هم از سوی سیستم دیگه ای شاهد بودیم که متاسفانه بلایی به سر سیستم آورد که . . . امیدوارم ایران مارکت سنتر با تغییر در رویه تبلیغاتی خودش ، چهره واقعیش رو پیش سایرین تخریب نکنه!!!

Alirezaer
2010-05-04, 22:19
با توجه به مطالبی که توی این تاپیک خوندم باید با تمام وجود بگم که برای ایران مارکت سنتر واقعا متاسفم . نه برای این سیستم بلکه برای هر کسی که با رقابت ناسالم و تخریب رقبا سعی میکنه که یوزرهای بیشتری رو به سمت خودش بکشه .
نمیدونم این شرکت مدیر بازاریابی یا مشاور تبلیغاتی داره یا نه و اینکه ایشون چه فکری با خودشون کردن ، اما با توجه به تجربه ای که من توی این زمینه دارم ، این نوع بازاریابی یه بازاریابی اصطلاحا کثیف و شکست خوردست که در اکثر موارد نتیجه عکس داره !

این متد رو قبلا هم از سوی سیستم دیگه ای شاهد بودیم که متاسفانه بلایی به سر سیستم آورد که . . . امیدوارم ایران مارکت سنتر با تغییر در رویه تبلیغاتی خودش ، چهره واقعیش رو پیش سایرین تخریب نکنه!!!

با این حرکاتی که ایران مارکت داره انجام میده،داره آبروی خودش رو میبره و سلب اطمینان می کنه از نظر من

1rang
2010-05-05, 09:39
سلام خدمت همگی دوستان
متاسفانه بعضی از بازاریابهای ایران مارکت سنتر فکر میکنند میتونند با تخریب رقبا موفق بشند اما با دروغ نمیشه مدت زیادی پیش رفت و حقیقت همیشه پشت ابر نمیمونه.

hamid2day
2010-05-05, 21:29
ببنید هیچ کدوم از واسطه های پستی هدفمند و درست کار نمی کنند.
چه پرداخت و چه مارکت و دیگر شرکت ها
و هیچ نهادی نیست که بر اینها درست مدیریت کنه .
اون یکی پول می خوره این یکی سفارش ها درست لیست نمی کنه..
و این وسط فقط فروشنده داره اذیت میشه
پست که خیالش راحته...هر چی بگه اینها قبول می کنند. هزینه ها رو می بره بالا..منه فروشنده به کی باید شکایت کنم؟؟!!

p30maps
2010-05-06, 09:55
پست که خیالش راحته...هر چی بگه اینها قبول می کنند. هزینه ها رو می بره بالا..منه فروشنده به کی باید شکایت کنم؟؟!!

مثل اينكه ،‌اين دوستمان حسابي از سيستمها شاكي هستند! دوست عزيز،‌ نبايد همه را به يك چشم ببينيد! درست است كه برخي سابقه خوبي ندارند.

اما من كه نزديك به دو سال هست كه با پارس پيك كار مي كنم،‌ كوچكترين مشكلي نديدم. تسويه حساب به موقع و دقيق، نرم افزار قوي ، پشتيباني عالي (به طوري كه هميشه به مديريت دسترسي هست) از برتري هاي پارس پيك است.

به نظرم اگر يك جستجوي كوچكي در اينترنت بكنيد،‌ حتما از نظراتي كه در مورد پارس پيك موجود است آگاه مي شويد.

در ضمن شركت پست از تمام سيستم ها وثيقه سنگين گرفته و به همين راحتي نمي توانند پول فروشگاهها را بخورند.

به نظر مي رسه شما هنوز با پارس پيك كار نكرديد، چون فقط از پرداخت و ايران ماركت اسم برديد.

پيشنهاد مي كنم با توجه به سابقه خوب پارس پيك، اين سيستم را هم امتحان كنيد.

حتما به نتايجي كه من رسيدم،‌ مي رسيد!

مخلص كلام، پارس پيك يكي يدونس!

Alirezaer
2010-05-06, 10:20

دوست عزیز شما ظاهرا فقط با ایران مارکت کار کردید،ایران مارکت فعلی اصلا دیگه خوب کار نمی کنه.
شما اگر با پارس پیک کار کنید متوجه میشید که بهترین سیستم پستی در ایران هست.

Reza
2010-05-07, 04:50
به نظرم بهتره که به جای اینکه تبلیغ سیستم دیگه ای بشه و با اینکار صورت مسئله کم رنگ بشه و حتی از یاد بره ، بیایم و در مورد همین اتفاقی که افتاده واقعا بررسی بکنیم و ببینیم برای چی این کار رو کردن .
با روی کار اومدن مدیریت جدید اتفاقات و خبرهای خوبی رو از ایران ام سی شاهد بودیم که مسرت بخش و در جای خودش خوشحال کننده بود اما آیا این مدیر جدید واقعا میخواد ازین متدهای تبلیغاتی استفاده بکنه ؟
آیا واقعا میخواد با تخریب رقبا یا حتی با روشهای ناسالم و ناپسندیده وبه هر قیمتی که شده تعداد فروشندگان سیستم رو بالا ببره ؟
به نظر مدیر جدید ارائه یک سرویس خوب و باکیفیت به یوزرهای فعلی و پشتیبانی بهتر و سریعتر و سریعتر و سریعتر و سریعتر و . . . از یوزرهای فعلی خودش نمیتونه یکی از عوامل موفقیت و در نهایت جذب فروشنده باشه ؟
اصلا این کاری بوده که توسط بازاریابای ایران ام سی بوده یا خود رقبا بر علیه ایران ام سی این کارو کردن ؟
و . . .

اینا سوالایی هستن که واقعا باید پرسیده بشه و جوابی باید براش وجود داشته باشه! با سفسته و بحث پراکنی نمیشه اینجور کارا رو نادیده گرفت یا اینکه اصلا بی خیال شد و از ادهان عمومی پاک کرد!

از همون اول هم گفتم ، باز هم میگم : هدف از ایجاد شاپ کیپر کمک به رشد و تعالی سطح تجارت الکترونیک و علی الخصوص فرهنگ فروش اینترنتی تو ایران بوده و هست . . .
حالا چه نماینده ای از سیستمی بخواد بیاد و حضور فعال داشته باشه (که ما ازش تشکر میکنیم) و چه به هر دلیلی نمیخواد بیاد ، هدف همون هدفه و هیچ خللی هم بهش وارد نشده و نمیشه!

احمد کاظمی
2010-05-07, 16:01

داداششششششششششش خیلی تخته گاز کردی ها!!!

دوست عزیز لطفا از ادبیات مناسب استفاده کنید.

b.tavakkoli
2010-05-07, 19:43
من دی‌ماه ۸۶ با پرداخت قرارداد بستم .
وقتی که از دست این سیستم و دروغ‌گویی‌های بیش از حدش به جنون رسیدم مهرماه ۸۸ با پارس‌پیک قرار داد بستم.
الآن اگر حساب کنیم حداقل ۸ ماه و نیم هست که من با پرداخت کار نکردم ولی هنوز هم که هنوزه فلان تومان طلبکارم !!! جهت اطلاع از ابتدای سال ۸۹ سیستم پرداخت به شرکت ایران گیت واگذار شده و رهنما دیگر پاسخ‌گو نیست !

این قضیه‌ی تماس بازاریابان ایران مارکت سنتر حداقل ۲ بار برای بنده اتفاق افتاده هست. آن‌ها دائم از ایران مارکت سنتر می‌گفتند و من هم می‌گفتم از سیستم پارس‌پیک راضی هستم و هیچ دلیلی برای کوچ به یک شرکت دیگر نمی‌بینم. واقعا چه دلیلی داره که یک فروشگاه‌دار از پارس پیک به شرکت دیگری برود؟
در این مدتی که با این سیستم کار کرده‌ام حتی یک‌بار هم نشده که سایتشان باز نشود، یک‌بار نشده که تسویه‌حساب به تعویق بیفتد، یک‌بار هم نشده که میزان واریزی از میزان واریزی‌های شرکت پست بیشتر نبوده باشد!

Reza
2010-05-07, 20:13
من دی‌ماه ۸۶ با پرداخت قرارداد بستم .
وقتی که از دست این سیستم و دروغ‌گویی‌های بیش از حدش به جنون رسیدم مهرماه ۸۸ با پارس‌پیک قرار داد بستم.
الآن اگر حساب کنیم حداقل ۸ ماه و نیم هست که من با پرداخت کار نکردم ولی هنوز هم که هنوزه فلان تومان طلبکارم !!! جهت اطلاع از ابتدای سال ۸۹ سیستم پرداخت به شرکت ایران گیت واگذار شده و رهنما دیگر پاسخ‌گو نیست !

این قضیه‌ی تماس بازاریابان ایران مارکت سنتر حداقل ۲ بار برای بنده اتفاق افتاده هست. آن‌ها دائم از ایران مارکت سنتر می‌گفتند و من هم می‌گفتم از سیستم پارس‌پیک راضی هستم و هیچ دلیلی برای کوچ به یک شرکت دیگر نمی‌بینم. واقعا چه دلیلی داره که یک فروشگاه‌دار از پارس پیک به شرکت دیگری برود؟
در این مدتی که با این سیستم کار کرده‌ام حتی یک‌بار هم نشده که سایتشان باز نشود، یک‌بار نشده که تسویه‌حساب به تعویق بیفتد، یک‌بار هم نشده که میزان واریزی از میزان واریزی‌های شرکت پست بیشتر نبوده باشد!

با سلام
ورودتون رو به انجمن تبریک عرض میکنم و تشکر بابت مطالبی که گفتین...

دوستان نظرتون چیه این بار که تماس گرفتن ، شمارشون رو به همراه صداشون ثبت و ضبط کنیم :d ؟

as87
2010-05-07, 23:05
با سلام
ورودتون رو به انجمن تبریک عرض میکنم و تشکر بابت مطالبی که گفتین...

دوستان نظرتون چیه این بار که تماس گرفتن ، شمارشون رو به همراه صداشون ثبت و ضبط کنیم :d ؟

من فكر مي‌كنم ايران ماركت قراردادي با افراد كار مي‌كنه برتي جذب مشتري جديد، پس نبايد همه‌ي مسايل رو به نام ايرانماركت نوشت.
شايد 3-4تا از بازاريابهاش دارن اينكار رو مي‌كنن.
كسي تا حالا با ايرانماركت تماس گرفته ازشون سوال كنه؟

Reza
2010-05-07, 23:10
من هم دقیقا به همین خاطر گفتم که شمارشون رو هم ثبت کنیم چون که معلوم میشه که این به اصطلاح بازاریاب ها دارن از داخل شرکت تماس میگیرن یا خارج از اون
اگه داخل شرکت باشن یعنی شرکت از ماهیت و نوع کاری که میکنن اطلاع کامل رو داره پس همه نگاه ها مجددا به ایران مارکت و مدیریت اون خیره میشه و اگه تلفن ها از نواحی و مکان های مختلف باشه بیانگر این موضوعه که این بازاریاب ها دارن از محل زندگی یا جای دیگه تماس میگیرن که در این مورد هم باز باید ایران مارکت روی روش کار اینها نظارتی داشته باشه تا عواقب روشهای تبلیغاتی غلط بازاریاب هاش ، اعتبار خودش رو خدشه دار نکنه!

p30maps
2010-05-08, 12:54
من فكر مي‌كنم ايران ماركت قراردادي با افراد كار مي‌كنه برتي جذب مشتري جديد، پس نبايد همه‌ي مسايل رو به نام ايرانماركت نوشت.
شايد 3-4تا از بازاريابهاش دارن اينكار رو مي‌كنن.
كسي تا حالا با ايرانماركت تماس گرفته ازشون سوال كنه؟

دوست عزیز، هدف ما هم از راه انداختن این تایپیک این بوده ، که اگر مسئولان ایران مارکت خبر ندارند، متوجه بشوند.

اگر نظر شما درست باشد، باز هم مسئولان ایران مارکت باید پاسخگو باشند.

بازاریاب ها اطلاعات کلی و جزیی را مسئول بالاتر می گیرند.

persiastore
2010-05-08, 14:55
واقعا توی این چند ماه ایران مارکت سنتر مشکلات عدیده ای داشته
بعد از عوض شدن مدیریت هم واریزی ها کمتر شده
من اول کار که شروع کردم میخواستم با پارس پیک قرارداد ببندم ولی متاسفانه اون موقع پارس پیک شروع به کار نکرده بود و یکماه بعد از قرارداد من با مارکت یعنی آذرماه 86 شروع کرد
حالا از بخوام برم پارس پیک دوباره نامه تاییده باید پست مستقیم بفرسته ؟

Alirezaer
2010-05-08, 18:02
واقعا توی این چند ماه ایران مارکت سنتر مشکلات عدیده ای داشته
بعد از عوض شدن مدیریت هم واریزی ها کمتر شده
من اول کار که شروع کردم میخواستم با پارس پیک قرارداد ببندم ولی متاسفانه اون موقع پارس پیک شروع به کار نکرده بود و یکماه بعد از قرارداد من با مارکت یعنی آذرماه 86 شروع کرد
حالا از بخوام برم پارس پیک دوباره نامه تاییده باید پست مستقیم بفرسته ؟

دوست عزیز شما با پارس پیک تماس بگیرید و بگید با آقای کریمی می خواید صحبت کنید،ایشون شما رو راهنمایی می کنند.
البته ایران مارکت فکر نمی کنم تو پرداخت ها وشکلی داشته باشه،یعنی وصولی شما رو پرداخت نکرده؟

persiastore
2010-05-09, 14:19
دوست عزیز شما با پارس پیک تماس بگیرید و بگید با آقای کریمی می خواید صحبت کنید،ایشون شما رو راهنمایی می کنند.
البته ایران مارکت فکر نمی کنم تو پرداخت ها وشکلی داشته باشه،یعنی وصولی شما رو پرداخت نکرده؟

سلام نه واریزی مشکلی نداره - بیشتر هم بخوای تماس بگیرم واریز میکنند
من منظورم برای پایان قرارداد بود
من که ایمیل زدم به بخش پشتیبانی پارس پیک - گفت بایستی مراحل معرفی دوباره طی بشه

Alirezaer
2010-05-09, 14:21
سلام نه واریزی مشکلی نداره - بیشتر هم بخوای تماس بگیرم واریز میکنند
من منظورم برای پایان قرارداد بود
من که ایمیل زدم به بخش پشتیبانی پارس پیک - گفت بایستی مراحل معرفی دوباره طی بشه

بنظر من که ارزش داره چند روز صبر کنی و از پارس پیک پنل بگیری

iranmarket
2010-05-09, 14:25
سلام به مدیر محترم این انجمن (آقای یوسفی )

من تمامی بحثهای مطرح شده در این تاپیک را مطالعه کردم و با کمی دقت هر کسی متوجه میشود که همه این پستها میتواند توسط یک نفر با ای دی های مختلف برای تخریب ایران مارکت سنتر نوشته شده باشد .
چون من بارها در جلساتی که با بازاریابان شرکت داشته ام تاکید کرده ام که به هیچ عنوان سیستم های همکار را تخریب نکنند فقط اگر با فروشگاهی تماس میگیرند که عضو سیستمهای همکار است فقط از مزایا و امکانات جدید ایران مارکت سنتر صحبت کنند . و بعد از خواندن این بحثها جلسه ای دیگر با بازاریابان گذاشتم که همه تخریب کردن سیستم های دیگر را تکذیب کردند .
و تا به حال هیچ فروشگاهی با شرکت تماس نگرفته بابت این مورد که در این تاپیک مطرح شده اظهار نارضایتی کند . اگر واقعا افرادی هستند که توسط بازاریابان شرکت به این مساله برخورد کرده اند باید به شماره های شرکت تماس بگیرند و نارضایتی خود را ابراز نمایند با عنوان کردن این مساله در تاپیک که به نتیجه ای نمیرسند جز تخریب کردن یک سیستم معتبر .
لطفا برای پیگیری این مساله اگر واقعا توسط بازاریابهای شرکت به شما تماس گرفتند و سیستم دیگری را تخریب کردند به شماره 44005128 تماس بگیرید و نام بازاریاب و در صورت امکان شماره ای که با آن به شما تماس گرفته شده را اعلام نمایید .
من هم نتیجه این تماسها را اینجا اعلام میکنم تا دوستان متوجه انگیزه اصلی ایجاد کننده این تاپیک بشوند .
در ضمن ایران مارکت سنتر در سال جدید امکانات فنی جالب و کاربردی در سیستمهای خود ایجاد کرده که تعدادی از آنها توسط مدیر محترم این انجمن معرفی شده .
منتظر خبرهای جالبی در رابطه با واریزیهای بهتر ایران مارکت سنتر و راه اندازی سیستم پیک در شهرهای مختلف توسط این سیستم باشید
در حال حاضر در شهرهای مشهد و تهران پیک راه اندازی شده که در هفته آینده 3 شهر دیگر به این لیست افزوده میشود

Reza
2010-05-09, 14:33
بنده هم خدمت شما سلام عرض میکنم
در مورد اینکه این پست ها توسط یک نفر باشه باید خدمتتون عرض کنم که بنده این دوستان رو باهاشون آشنایی دارم و تا اونجایی که من میشناسمشون هر کدومشون هویت مستقل دارن
و در مورد اون جمله ای که آخر پست نوشته بودین و بنده حذفش کردم باید خدمتتون عرض کنم که این چندمین باره که دارین تبلیغ انجمن دیگه رو داخل این انجمن میکنین و طبق قوانین شاپ کیپر ، پستهای تبلیغاتی ممنوع هست . امیدوارم شاهد فعالیت بیشتر شما باشیم و اینکه بیاید تا به کاربرا اجازه بدیم خودشون تصمیم بگیرن کجا و چجوری فعالیت کنن و با تحت فشار قرار دادن یا تبلیغات . . . جهت گیری ذهن اونها رو عوض نکنیم!

قطعا کاربرا هم بهتر میدونن که توی یک انجمن بی طرف راحت تر میتونن اظهارنظر و انتقاد کنن تا انجمنی که به یک سیستم خاص وابستگی داره!

روز بخیر

Alirezaer
2010-05-09, 14:43

من تمامی بحثهای مطرح شده در این تاپیک را مطالعه کردم و با کمی دقت هر کسی متوجه میشود که همه این پستها میتواند توسط یک نفر با ای دی های مختلف برای تخریب ایران مارکت سنتر نوشته شده باشد .
چون من بارها در جلساتی که با بازاریابان شرکت داشته ام تاکید کرده ام که به هیچ عنوان سیستم های همکار را تخریب نکنند فقط اگر با فروشگاهی تماس میگیرند که عضو سیستمهای همکار است فقط از مزایا و امکانات جدید ایران مارکت سنتر صحبت کنند . و بعد از خواندن این بحثها جلسه ای دیگر با بازاریابان گذاشتم که همه تخریب کردن سیستم های دیگر را تکذیب کردند .
و تا به حال هیچ فروشگاهی با شرکت تماس نگرفته بابت این مورد که در این تاپیک مطرح شده اظهار نارضایتی کند . اگر واقعا افرادی هستند که توسط بازاریابان شرکت به این مساله برخورد کرده اند باید به شماره های شرکت تماس بگیرند و نارضایتی خود را ابراز نمایند با عنوان کردن این مساله در تاپیک که به نتیجه ای نمیرسند جز تخریب کردن یک سیستم معتبر .
لطفا برای پیگیری این مساله اگر واقعا توسط بازاریابهای شرکت به شما تماس گرفتند و سیستم دیگری را تخریب کردند به شماره 44005128 تماس بگیرید و نام بازاریاب و در صورت امکان شماره ای که با آن به شما تماس گرفته شده را اعلام نمایید .
من هم نتیجه این تماسها را اینجا اعلام میکنم تا دوستان متوجه انگیزه اصلی ایجاد کننده این تاپیک بشوند .
در ضمن ایران مارکت سنتر در سال جدید امکانات فنی جالب و کاربردی در سیستمهای خود ایجاد کرده که تعدادی از آنها توسط مدیر محترم این انجمن معرفی شده .
منتظر خبرهای جالبی در رابطه با واریزیهای بهتر ایران مارکت سنتر و راه اندازی سیستم پیک در شهرهای مختلف توسط این سیستم باشید
در حال حاضر در شهرهای مشهد و تهران پیک راه اندازی شده که در هفته آینده 3 شهر دیگر به این لیست افزوده میشود

در این انجمن تا به حال دو مورد بوده که یک فرد دو نام کاربری داشته که توسط رضا جان مسدود شده است.
احتمالا تماس با سایر فروشگاه ها گرفته شده که دوستان در اینجا ذکر کردند و اینکه چه دلیلی داره که شما با فروشگاه سازهایی که از سایر شرکت ها پنل دارند تماس بگیرید؟
بنظر من این مدل رقابت اصلا صحیح نیست،معلوم نیست در ایران مارکت داره چه اتفاق هایی میفته:
تماس بازاریابان با فروشگاه دارها،کناره گیری مدیر این شرکت و ایجاد یک پنل پستی دیگر بنام رایا
این موارد همه حاکی از تزلزل و مشکلات در شرکت هست.

p30maps
2010-05-09, 15:18

از حضور مدیران ایران مارکت و پاسخگویی خیلی ممنونم و استقبال می کنم.

آقای محترم! اینکه فکر کنید یک نفر با یک ip نشسته و نظرات مختلف را نوشته، نشان از بی اطلاعی شما از انجمن های اینچنینی دارد.

بنده هدفم از راه اندازی این تایپیک فقط تذکر به شما بود تا حواستان را به بازاریابان فعال خود بیشتر جمع کنید.

از اینکه به آنها تذکر دادید جای خوشحالی دارد.

امیدوارم دیگر شاهد بازاریابی اینچنینی نباشیم!

iranmarket
2010-05-09, 15:19
آقای محترم لطفا جو ندین به موضوع
هیچ اتفاق خاصی در ایران مارکت نیفتاده است و ایران مارکت هر روز با کمک مدیر جدید سیستم رو به پیشرفت میباشد . اون سیستم رایا هم هیچ ربطی به سیستم ایران مارکت سنتر نداره .
ایران مارکت شرکت بزرگیه و توسط یک فرد که اداره نمیشده که حالا با رفتن اون فرد شرکت متزلزل بشه .
مرور زمان خودش همه چیز رو معلوم میکنه

در ضمن هر کسی شکایتی از بازاریابهای سیستم داره تماس بگیره و بازاریاب متخلف سیستم را به شرکت معرفی کنه تا با اون بازاریاب برخورد بشه در غیر اینصورت ما این فردی که داره تو اینترنت سیستم ایران مارکت رو تخریب میکنه شناسایی و برخورد قانونی باهاش انجام میدیم

Alirezaer
2010-05-09, 15:26
آقای محترم لطفا جو ندین به موضوع
هیچ اتفاق خاصی در ایران مارکت نیفتاده است و ایران مارکت هر روز با کمک مدیر جدید سیستم رو به پیشرفت میباشد . اون سیستم رایا هم هیچ ربطی به سیستم ایران مارکت سنتر نداره .
ایران مارکت شرکت بزرگیه و توسط یک فرد که اداره نمیشده که حالا با رفتن اون فرد شرکت متزلزل بشه .
مرور زمان خودش همه چیز رو معلوم میکنه

در ضمن هر کسی شکایتی از بازاریابهای سیستم داره تماس بگیره و بازاریاب متخلف سیستم را به شرکت معرفی کنه تا با اون بازاریاب برخورد بشه در غیر اینصورت ما این فردی که داره تو اینترنت سیستم ایران مارکت رو تخریب میکنه شناسایی و برخورد قانونی باهاش انجام میدیم

در مورد شرکت بزرگ شما:
مرور زمان داره همه چیز رو معلوم می کنه،از تماس بازاریاب هاتون با فروشگاه دارها مشخصه که چقدر مشتری هاتون رو از دست دادید.
لازم به شناسایی من نیست،همه من رو در این تاپیک می شناسند،آدرس،شماره تلفن و هر چیزی که خواستید بگید بهتون بدم برای برخورد قانونی،برای شکایت و ارائه دادخواست هم می تونم کمکتون کنم.

takmob
2010-05-09, 15:33
موضوع رو اسپم نکنید لطفا
باید راه حلش معلوم شه

اونم نداشتن بازاریاب های اینترنتی اینشکلیه

دوتاشون سفارش بیخودی ثبت کردن و با خود بنده تماس گرفتن و شرکتی که ما باهاش کار میکنیم رو واضحا تخریب کردن!

آخرین نفر یه خانوم بودن که 6-7 بار تماس گرفتند با فروشگاه فکر میکنم فامیلیشون لطفی بود مطمئن نیستم اما متاسف هستم.

Alirezaer
2010-05-09, 15:37
موضوع رو اسپم نکنید لطفا
باید راه حلش معلوم شه

اونم نداشتن بازاریاب های اینترنتی اینشکلیه

دوتاشون سفارش بیخودی ثبت کردن و با خود بنده تماس گرفتن و شرکتی که ما باهاش کار میکنیم رو واضحا تخریب کردن!

آخرین نفر یه خانوم بودن که 6-7 بار تماس گرفتند با فروشگاه فکر میکنم فامیلیشون لطفی بود مطمئن نیستم اما متاسف هستم.

خدا رو شکر که مستندات هم ارائه شد.
واقعا این مدل رقابت اصلا سالم نیست،بهتر هست کاری کنید که فروشگاه دارها خودشون ترغیب بشند تا از ایران مارکت استفاده کنند،نه با خراب کردن سایر شرکت ها

ahmaad313
2010-05-09, 16:39
1- من تمامی بحثهای مطرح شده در این تاپیک را مطالعه کردم و با کمی دقت هر کسی متوجه میشود که همه این پستها میتواند توسط یک نفر با ای دی های مختلف برای تخریب ایران مارکت سنتر نوشته شده باشد .

2- فقط اگر با فروشگاهی تماس میگیرند که عضو سیستمهای همکار است فقط از مزایا و امکانات جدید ایران مارکت سنتر صحبت کنند .

پ.ن:چون من بارها در جلساتی که با بازاریابان شرکت داشته ام تاکید کرده ام که به هیچ عنوان سیستم های همکار را تخریب نکنند

و بعد از خواندن این بحثها جلسه ای دیگر با بازاریابان گذاشتم که همه تخریب کردن سیستم های دیگر را تکذیب کردند .
هیچ اتفاق خاصی در ایران مارکت نیفتاده است و ایران مارکت هر روز با کمک مدیر جدید سیستم رو به پیشرفت میباشد .

ایران مارکت شرکت بزرگیه

الف)من فروشگاه ندارم از سیستم شما هم استفاده نکردم
اما با توجه به فضای نامحدود اینترنت مانعی نمی بینم نظرمو بگم

1-در ضمن هیچ کدوم از آیدی های قبلی متعلق به من نیست!

2-شما خودتون هم تایید میفرماید
که بازاریابهای شما برای گفتن مزیت های ایران مارکت با فروشگاه های که از سیستم های دیگر استفاده میکنن تماس میگیرن
این خودش اشتباه ست چه برسه به بقیه ماجرا

پ.ن:یه مثال نا مربوط : شخصی در بورس از کارگزاری ایکس استفاده میکند
کارگزاری ایگرگ برای بازاریابی و گفتن مزیتهای خودش
(با توجه به دسترسی به اطلاعات سهامدارن)
با مشتری های کارگزاری اول تماس بگیره و فقط به ذکر حسن های خودش بپردازه
(کلا هیچی دیگه نگه)
به نظر شما اسم این حرکت چیست؟
آیا اون کارگزاری نمی توانست از طریق تبلیغات مزیتهاشو به اطلاع بقیه برسونه!؟

احمد کاظمی
2010-05-09, 21:00
با درود:
مدیریت محترم شرکت ایران مارکت ، لطفا یه کوچولو پاتونو از رو پدال گاز بردارید تا با هم بریم.
شما در عین بی حرمتی شخصیت من و دوستانم را زیر سوال بره وهویت مارا هویت کذب و دروغ میخوانید.این یک بی حرمتی فاحشی هست که هویت تمام دوستانم رو تخریب و زیر سوال میبره .
بنده همین جا ودر حضور دوستان و همکارانم این حرف شما : ((و با کمی دقت هر کسی متوجه میشود که همه این پستها میتواند توسط یک نفر با ای دی های مختلف برای تخریب ایران مارکت سنتر نوشته شده باشد ))کمال بی شرمی و بی حرمتی علام می دارم. قابل ذکر است که :
نه بنده شمارو میشناسم و نه دوستان همکار و ارجمندم ، ما که با شما و شرکت شما پدر کشتگی نداریم !!!
ما فقط از طریق بازاریابی شما و دوستان همکار شما به خشم اومدیم-درضمن من همینجا و طی pm های بعدیم علام می کنم که نه من و نه هیچ یک از دوستان هیچ ترسی نه از شما ونه هیچ مرجع قانونی دیگری نداریم و لازم به ذکر است که بگم اگر شما به نام و نشانی بنده نیازی دارین جهت شکایت می تونین با این شماره تماس بگیرین:
09195024964

من به شما پیشنهاد می کنم که روش تبلیغاتی خودتون رو تغغیر بدین چو این روش واقعن غیر عقلانی و شکست خورده است، شما با ثبت سفارش کاذب اقدام به سرقت نامحسوس اطلاعات فروشگاه میکنید وبعد هم که...!!!
من به شما قول خواهم داد اگر روش خودتون رو تغییر ندین به زودی این جمع و اعضای ثغیر تبدیل به اعضاع کثیر و کبیری میشه که دامان خودتون رو میگیره و ...

موفق و ججججججججججججججاودان باشید.

p30maps
2010-05-09, 22:15
از اينكه نظرات به اين جا كشيد واقعا متاسفم

دوستان هدف ما، تذكر به مسئولان ايران ماركت بود تا بيشتر به نوع بازاريابي خود دقت كنند.

خوشبختانه مسئولين ايران ماركت پاسخگو بودند.

خواهشن اگر از امروز (19/2/89) دوباره مشكل بازاريابان تكرار شد، دوباره بحث را ادامه مي دهيم.

در عير اينصورت،‌ نيازي به ادامه بحث نيست.

احمد کاظمی
2010-05-09, 23:00
از اينكه نظرات به اين جا كشيد واقعا متاسفم

دوستان هدف ما، تذكر به مسئولان ايران ماركت بود تا بيشتر به نوع بازاريابي خود دقت كنند.

خوشبختانه مسئولين ايران ماركت پاسخگو بودند.

خواهشن اگر از امروز (19/2/89) دوباره مشكل بازاريابان تكرار شد، دوباره بحث را ادامه مي دهيم.

در عير اينصورت،‌ نيازي به ادامه بحث نيست.

با درود:
میخواستم در جوابت بگم که من نمیخواستم اینطو وبا این تندی بحرفم ولی مدیریت ایران مارکت با تمام بی شرمی وجود وهویت مارو وجودی کذب میدونه و میگه تمام این شکایات از سوی یک نفر وبا آی پی های مختلف صورت گرفته.
دوست عزیز من حاضر نیستم کسی وجود منو نادیده بگیره و حرف من ودوستان منو برچسب بزنه که...
همانطور که من واسه خودم شخصیت غائل هستم میدونم که دوستانم نیز مانند من هستند.این حرف، موجب میشه که frum و اعتبار اعضا ی اون زیر یک علامت سوال؟ بزرگ بره.
درسته که هدف ما از بحث در مورد این تاپیک زنگ خطری به شرکت ایران مارکت بود ولی مدیریت محترم این شرکت با بیان این حرف که این نظرات کذب هست و تماما از سوی یک نفر هست ونیز اینکه اعضای محترم انجمن رو به شکایت در مراجع زیرصلاح تحدید می کنند واقعا قیر قابل گذشته.

Reza
2010-05-10, 05:56
با تشکر از تمام دوستانی که قاطعانه و عادلانه از حقشون دفاع کردند و با تشکر از همکارنمون در ایران مارکت که توی انجمن حضور داشتند و پاسخگو بودند . طی تماسی که خانم رمضانی با بنده داشتن ظاهرا سوء تفاهمی پیش اومده بوده و ایشون خواستار این بودن که واقعا اگه همچین موردی هست خوشحال میشن که با تماس های تلفنی شما پیگیر موضوع باشن .
در مورد اون صحبتی هم که نقل شد که همه این دوستانی که نظر دادن یک نفر بودن :d طی صحبتی که انجام شد و بیان دلایلی که داشتم ، ایشون هم قانع شدن و . . .

اتفاقا نه تنها من ، بلکه تمام نماینده ها و مدیران سیستم های پستی از این چنین تاپیک هایی حمایت میکنن که بیان و نقطه نظرات و پیشنهاداتشون رو بیان کنن اون هم در یک فضای کاملا صادقانه ، عادلانه و از همه مهمتر دوستانه و ایشالا با همکاری و همدلیمون بتونیم مشکلات و موانع فروش اینترنتی رو توی ایران از سر راه برداریم و مطمئنم همینطور هم خواهد شد .

Alirezaer
2010-05-10, 07:30
هنوز کسانی که از طرف ایران مارکت در انجمن فعالیت می کنند،جواب سوال های زیر را نداده اند:
به چه دلیل بازاریاب های شما با صاحبان فروشگاه ها تماس می گیرند و شروع به توضیح ایران مارکت می کنند؟در حالی که تماس شما با صاحبان فروشگاه هایی هست که از سایر شرکت های پستی پنل دارند.
علت جدایی مدیر ایران مارکت از شرکت چه بود؟اینقدر این علت حاد بوده که مدیر سابق ایران مارکت یک شرکت پستی دیگر را ایجاد کرده است.

امید است که ساپورترهای ایران مارکت فارغ از هرگونه تهدید به این سوالات جواب دهند.

p30maps
2010-05-10, 08:21
با تشکر از تمام دوستانی که قاطعانه و عادلانه از حقشون دفاع کردند و با تشکر از همکارنمون در ایران مارکت که توی انجمن حضور داشتند و پاسخگو بودند . طی تماسی که خانم رمضانی با بنده داشتن ظاهرا سوء تفاهمی پیش اومده بوده و ایشون خواستار این بودن که واقعا اگه همچین موردی هست خوشحال میشن که با تماس های تلفنی شما پیگیر موضوع باشن .
در مورد اون صحبتی هم که نقل شد که همه این دوستانی که نظر دادن یک نفر بودن :d طی صحبتی که انجام شد و بیان دلایلی که داشتم ، ایشون هم قانع شدن و . . .

اتفاقا نه تنها من ، بلکه تمام نماینده ها و مدیران سیستم های پستی از این چنین تاپیک هایی حمایت میکنن که بیان و نقطه نظرات و پیشنهاداتشون رو بیان کنن اون هم در یک فضای کاملا صادقانه ، عادلانه و از همه مهمتر دوستانه و ایشالا با همکاری و همدلیمون بتونیم مشکلات و موانع فروش اینترنتی رو توی ایران از سر راه برداریم و مطمئنم همینطور هم خواهد شد .

کاملا با نظر آقا رضا موافقم.
از همه دوستان همکار می خواهم بدون هرگونه تهدید، توهین، تمسخر نظرات خودشان را مطرح کنند.
از خانم رمضانی هم که پیگیر موضوع بودند، ممنون!

iranmarket
2010-05-10, 15:04
شما میتوانید جواب این سوالات را یا از طریق تماس تلفنی یا ایمیل یا با مراجعه به انجمن اختصاصی ایران مارکت سنتر ببینید .

Alirezaer
2010-05-10, 15:11
شما میتوانید جواب این سوالات را یا از طریق تماس تلفنی یا ایمیل یا با مراجعه به انجمن اختصاصی ایران مارکت سنتر ببینید .

دوست عزیز سوالات اینجا مطرح شده،جوابش رو هم در صورت تمایل اینجا بدهید.
به اون یکی ساپورتر شرکتتون هم بگید که اطلاعات حقوقی خودش رو کمی بالا ببره،برای حفظ آبروی شرکت خودتون میگم(صبح در یک تاپیک نوشتند عدله)
و اینکه این انجمن برای پاسخگویی به همین سوالات هست و خوشحال میشیم که شما هم جواب سوالات رو بدید اما بهتر هست که با ساپورترهاتون هماهنگ کنید که با اطلاعات بیشتری نسبت به ارائه پست در این انجمن اقدام کنند و به جای تهدید کردن،جواب سوالات رو بدند.

احمد کاظمی
2010-05-11, 21:37
با درود:
دوستان مثل این که این بازاریاب های ایران مارکت تصمیم ندارن روش جذب مشتری برای شرکت ایران مارکت رو تغییر بدن!!!
امروز نیز برای بار هفتم با بنده و یکی از دوستانم تماس گرفته اند ولی اینبار خدارو شکر خانومی بودن که به شکلی بی طرف اقدام به تبلیغات می کردن.
اما با این حال این روش و ثبت سفارش کاذب برای دسترسی به شماره مدیریت فروشگاه کار درستی نیست.به نظر من هر فروشگاه اینترنتی حق انتخاب داره که با کدوم سیستم پستی عقدقرارداد کنه پس هر مدیر بسته به نیاز خودش واینکه از نظر اون مدیر کدوم سیستم بهترمیتونه یک سیستم پستی انتخاب کنه!!!
پس این کار واقعن یک بی احترامی به انتخاب ماست...
سیستم ایران مارکت اگر واقعا قسط داره تبلیغات بکنه میتونه مثل یک فروشگاه اینترنتی یا یک سایت معتبر به سایتهای تبلیغاتی نظیر "بلاگفا"یا"وبگذر" تبلیغ بده!!!
تا هر کسی با انتخاب خودش تشخیص بده که کدوم سیستم امکانات و اعتبار بیشتری داره.

Alirezaer
2010-05-11, 22:04
با درود:
دوستان مثل این که این بازاریاب های ایران مارکت تصمیم ندارن روش جذب مشتری برای شرکت ایران مارکت رو تغییر بدن!!!
امروز نیز برای بار هفتم با بنده و یکی از دوستانم تماس گرفته اند ولی اینبار خدارو شکر خانومی بودن که به شکلی بی طرف اقدام به تبلیغات می کردن.
اما با این حال این روش و ثبت سفارش کاذب برای دسترسی به شماره مدیریت فروشگاه کار درستی نیست.به نظر من هر فروشگاه اینترنتی حق انتخاب داره که با کدوم سیستم پستی عقدقرارداد کنه پس هر مدیر بسته به نیاز خودش واینکه از نظر اون مدیر کدوم سیستم بهترمیتونه یک سیستم پستی انتخاب کنه!!!
سیستم ایران مارکت اگر واقعا قسط داره تبلیغات بکنه میتونه مثل یک فروشگاه اینترنتی یا یک سایت معتبر به سایتهای تبلیغاتی نظیر "بلاگفا"یا"وبگذر" تبلیغ بده!!!

دوست عزیز در صورت امکان شماره فردی که با شما تماس گرفته و فامیلی اون فرد رو قرار بدید در اینجا.

احمد کاظمی
2010-05-11, 22:37
دوست عزیز در صورت امکان شماره فردی که با شما تماس گرفته و فامیلی اون فرد رو قرار بدید در اینجا.
02144015537

Alirezaer
2010-05-11, 22:38
02144015537

ممنون آقای کاظمی
اسم خودشون رو ذکر نکردند؟

Reza
2010-05-12, 07:05
این روش و ثبت سفارش کاذب برای دسترسی به شماره مدیریت فروشگاه کار درستی نیست.به نظر من هر فروشگاه اینترنتی حق انتخاب داره که با کدوم سیستم پستی عقدقرارداد کنه پس هر مدیر بسته به نیاز خودش واینکه از نظر اون مدیر کدوم سیستم بهترمیتونه یک سیستم پستی انتخاب کنه!!!

کاملا موافقم!

shop
2010-05-12, 08:37
واقعا این کار زشتی هست که ایران مارکت داره انجام می ده و اگر میبینه که فروشگاهی در حال حاضر با یک سیستم دیگر قرارداد دارد اصلا نباید باهاش تماس بگیره حتی اگر قصد بدگویی سیستم رقیب را هم نداشته باشد.
با خدا باشیم

persiastore
2010-05-12, 09:13
02144015537

این که شماره تلفن دفتر کاشانی هست
من دارم به این نتیجه میرسم که قراردادم تموم شد برم پارس پیک
فایده نداره
الانم یک پیک فعال کردند 100 تومن کشیدند روی خدمات

Reza
2010-05-12, 09:32
این که شماره تلفن دفتر کاشانی هست
+
الانم یک پیک فعال کردند 100 تومن کشیدند روی خدمات

ایشالا مسئولان ایران مارکت سنتر میان و پاسخگو هستن!

احمد کاظمی
2010-05-12, 12:14
ایشالا مسئولان ایران مارکت سنتر میان و پاسخگو هستن!

اگر واقعا مسئولی داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reza
2010-05-12, 13:31
اگر واقعا مسئولی داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با اون صراحتی هم که میفرمایین به نظرم نمیشه گفت
چون تا حدودی از نزدیک با سیستم های پستی در ارتباط هستم میدونم که بعضی هاشون تا اونجایی که میتونن زحمت میکشن البته همیشه قصور و کوتاهیی هست و اینکه . . .
. . . و اینکه همیشه هر کسی اشتباه میکنه! ------> مهم اینه که اشتباه خودمون رو بپذیریم و دیگه اون رو تکرار نکنیم :-"

احمد کاظمی
2010-05-12, 13:52
با اون صراحتی هم که میفرمایین به نظرم نمیشه گفت
چون تا حدودی از نزدیک با سیستم های پستی در ارتباط هستم میدونم که بعضی هاشون تا اونجایی که میتونن زحمت میکشن البته همیشه قصور و کوتاهیی هست و اینکه . . .
. . . و اینکه همیشه هر کسی اشتباه میکنه! ------> مهم اینه که اشتباه خودمون رو بپذیریم و دیگه اون رو تکرار نکنیم :-"

درسته !!!
ولی هر مدیر یا شخص عادی باید انتقاد پذیر باشه تا بتونه نتنها کیفیت خدمات خودش رو حفظ کنه بلکه برای با لابردن اون کوشا باشه!!!
اما اینطور که بوش میاد :-& انگار مارکت سنتر قسط نداره به انتقادات فروشگاه های صاحب نام گوش کنه :-?. من فکر میکنم اصلا نظرما براشون مهم نیست !!!
اما با این وجود نمیدونم :-/ با چه رویی با مدیران فروشگاه های مختلف و صاحب نام تماس میگیرن و درخواست عقد قرار داد میکنن :-w .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mehrdad3
2010-05-12, 13:55
اینطور که مشخصه این حرکت روال کار همه شرکتهاست منم که با ایران مارکت کار میکنم تماسهای مشابه داشتم.
البته منم مثل بقیه موافق این کار نیستم.

Reza
2010-05-12, 14:01
اینطور که مشخصه این حرکت روال کار همه شرکتهاست منم که با ایران مارکت کار میکنم تماسهای مشابه داشتم.

ممنون که داخل بحث شرکت کردید
منظور ما این نیست که بیایم ایران مارکت سنتر رو محکوم کنیم ، ما میگیم هر کسی که این کار رو انجام میده داره مرتکب اشتباه میشه!
یک حرکت اشتباه ، همیشه اشتباست حتی اگه همه مردم اون رو درست تلقی کنن و به اون عمل کنن! حالا چه ایران مارکت سنتر ، چه پرداخت ، چه پارس پیک و چه هر شرکت دیگه ای که میخواد از این طریق یوزرهاش رو افزایش بده ، به نظر داره کار خطایی رو انجام میده و باید دست از این کارش برداره .
شما هم اگه از ایران مارکت سنتر فروشگاه دارید و از سیستم های دیگه باهاتون تماس گرفته میشه ، ممنون میشم یه تاپیک جداگانه در موردش بزنید تا بتونیم توی اون تاپیک به صورت مفصل تر و اختصاصی تر موضوع رو پیگیری کنیم و حتی از مدیران اون سیستم پستی که داخل انجمن هم هستن درخواست کنیم که بیان و پاسخگو باشن . مرسی

persiastore
2010-05-12, 15:15
چند ماه پیش که مارکت ***** شد من از فرستنده ایمیل و اس ام اس دریافت کردم
و یادمه خیلی فروشندهها میگفتند که از طرف پرداخت باهاشو تماس گرفته شده

Alirezaer
2010-05-12, 15:24
امیدوارم که مسئولان ایران مارکت در انجمن پاسخگو باشند.
البته اگر جواب قانع کننده ای برای این رقابت ناسالم داشته باشند.

احمد کاظمی
2010-05-12, 16:45
چند ماه پیش که مارکت ***** شد من از فرستنده ایمیل و اس ام اس دریافت کردم
و یادمه خیلی فروشندهها میگفتند که از طرف پرداخت باهاشو تماس گرفته شده
عزیزان اشتباه، اشتباه ست چه ایران مارکت چه پارس پیک وچه پرداخت و یا... ما به طور کل این عمل رو اشتبا و یک نوع بی احترامی به انتخاب یوزرهای هر سیستم پستی میدونیم، این نتنها یک بی احترامی فاحش به انتخاب ما به حساب میاد بلکه یک رقابت ناجوان مردانه است، چون هستند سیستم هایی که از این روش استفاده نمیکنند و به طور عادی به روال کاری خودشون ادامه میدن جالب توجه اینجاست که این سیستم ها از طریق اعتبار و کار درستی خودشون یوزر جمع میکنن!!!
با این روش هیچ سیستم پستی دیگه ای آسیب نمیبینه و هر یوزر با انتخاب خودش میتونه با یک سیستم پستی عقد قرار داد کنه و...
اما به این شکل حق انتخاب از یوزرها گرفته میشه!!!!

از دوستان عضو انجمن خواهش می کنم اگر سیستم دیگه ای به جز مارکت سنتر هست که به این شکل اقدام به تبلیغات و جذب یوزر میکنه :-o با ذکر مستنداتی این موضوع روبه بحث بزاره تا به اون پرداخته بشه :-b،
چون تا امروز به جز سیستم مارکت سنتر از هیچ [-X شرکت دیگه ای با من تماس نگرفته اند.

mehrdad3
2010-05-13, 12:52
با سلام خدمت همه دوستان
من هم شدیدا مخالف بازی ناجوانمردانه هستم و مثل همه شما این کارو تایید نمیکنم
ولی هیچ کدوم از کاربرای عزیز هم مستندی برای این کار ایران مارکت سنتر ارائه نکردند
و بدون سند و مدرک نمیشه کسی رو متهم کرد.

Reza
2010-05-13, 13:21
چون تا امروز به جز سیستم مارکت سنتر از هیچ [-X شرکت دیگه ای با من تماس نگرفته اند.

اینجوری که من اطلاع دارم ظاهرا سیستم های دیگه هم بیکار ننشستن!

takmob
2010-05-13, 14:30
اینجوری که من اطلاع دارم ظاهرا سیستم های دیگه هم بیکار ننشستن!

بله که بیکار نشستن ؛
نمیخواستم تو این تاپیک مطرح کنم ، اما به یکی از دوستان من که چند سالی داره شاپ کار میکنه و فروششم خوبه ، قدیمی ترین و به نظر من بد ترین سیستم خرید پستی در ایران تماس گرفته بود و میگفت بیا با ما کار کن.

dpay هم با فروشگاه ما تماس گرفت و با من صحبت کرد و گفت که پنل رایگان میدیم به شما و .... .

اما کار ایران مارکت بدتر از همه بود .

سیستم های دیگه رو خراب میکرد b-( که سیستمای دیگه این کارو نکردن =d>

احمد کاظمی
2010-05-13, 15:22
خوبه ، خوبه، خیلی خوبه...
به نظر من :-b
اگه به همین صورت پیش برن [-X از فردا سر یوزر ها دعواشون میشه :(

feslejadid
2010-05-13, 15:44
به نظر بنده متاسفانه مديران سابق ايران سنتر در گذشته بابي را براي مديران جديد باز كردند كه با كارهاي بي شرمانه اي مانند موارد ذكر شده فروش خود را بالا ببرند
آنها حتي در مقابل فيلتر شدن سايت خود هم با متوليان درگير شدند و به طور كل خود را در مقابل سايرين برتر مي دانند
اميدوارم مديران جديد از اين رويه پرهيز كنند و سالم تجارت را گسترش دهند
كاري نكنيد كه كركره تجارت الكترونيك را در ايران پايين بكشند

Alirezaer
2010-05-15, 08:10
از عدم پاسخ گویی ساپورترهای ایران مارکت در این تاپیک به نتایج زیادی میشه رسید.
ایران مارکت از دید من بسیاری از مشتری های خودش رو از دست داده و سیاست مدیر جدید این شرکت اشتباه هست و با خراب کردن سیستم های رقیب نمیشه موفق شد.

feslejadid
2010-05-15, 10:22
تا بحال پاي برخي از نهادها مانند وزارت ارشاد و پست و شايد بازرگاني به هشدارهاي متعدد به ماركت سنتر باز شده است
تاكييد مي كنم واي بحال آن روزي كه قوه قضاييه وارد اين موضوع شود. و دودو اين مساله به چشم ساير شركتها و فروشگاه ها خواهد رفت و تجارت الكترونيك پس رفت عجيبي خواهد كرد.
احساس بنده اين است كه مديران سابق با تاسيس شركت جديد دوباره به شكل جديدي از اين شگردها و ناهنجاريها استفاده خواهند كرد
ما اين بازيهاي جديد را فعلاً و مطمئناً به حساب مديران جديد سنتر نخواهيم گذاشت ولي مديران جديد هم بايد هر چه سريعتر جلوي اين اعمال را بگيرند

احمد کاظمی
2010-05-15, 15:33
تا بحال پاي برخي از نهادها مانند وزارت ارشاد و پست و شايد بازرگاني به هشدارهاي متعدد به ماركت سنتر باز شده است
تاكييد مي كنم واي بحال آن روزي كه قوه قضاييه وارد اين موضوع شود. و دودو اين مساله به چشم ساير شركتها و فروشگاه ها خواهد رفت و تجارت الكترونيك پس رفت عجيبي خواهد كرد.
احساس بنده اين است كه مديران سابق با تاسيس شركت جديد دوباره به شكل جديدي از اين شگردها و ناهنجاريها استفاده خواهند كرد
ما اين بازيهاي جديد را فعلاً و مطمئناً به حساب مديران جديد سنتر نخواهيم گذاشت ولي مديران جديد هم بايد هر چه سريعتر جلوي اين اعمال را بگيرند

هم ایران مارکت هم بقیه اگر قرار باشه این وسط دودی باشه مطمئن باشید که تو چشم خود ایران مارکت میره. ایران مارکت مغرور شده و همین غرورش باعث میشه تو ... خودش دست وپابزنه!!!
من خودم با 2-3 تا از این فروشگاه های گردن کلفت که با ایران مارکت کار میکنن صحبت کردم قرار طی امروز و فردا قرار دادشون رو با ایران مارکت کنسل کنن وتسویه حساب کنن.هر چند این موضوع باعث میشه تا چند روزی از فروش محصولات باز بمونن ولی در عوض مارکت سنتر میفهمه که با دم شـــــــــــــــــــیر بازی خطر داره، خیلی هم خطر دارهx-(

ferdosi
2010-05-15, 18:30
هم ایران مارکت هم بقیه اگر قرار باشه این وسط دودی باشه مطمئن باشید که تو چشم خود ایران مارکت میره. ایران مارکت مغرور شده و همین غرورش باعث میشه تو ... خودش دست وپابزنه!!!
من خودم با 2-3 تا از این فروشگاه های گردن کلفت که با ایران مارکت کار میکنن صحبت کردم قرار طی امروز و فردا قرار دادشون رو با ایران مارکت کنسل کنن وتسویه حساب کنن.هر چند این موضوع باعث میشه تا چند روزی از فروش محصولات باز بمونن ولی در عوض مارکت سنتر میفهمه که با دم شـــــــــــــــــــیر بازی خطر داره، خیلی هم خطر دارهx-(

باسلام خدمت همه سروران گرامی
بنده 2سال پیش بایه بنده خدایی فروشگاهی داشتم که به دلایلی جداشدم والان چندروزه که دارم تحقیق می کنم که کدوم سیستم بهتره تاقراردادی ببندم وفروشگاهی راه اندازی کنم،که ازقضاتویکی ازهمین سرچ هارسیدم به این انجمن وتمام مطالب روتاانتهاخوندم
بایدبگم که امروزصبح من باتهران ودفترایران مارکت صحبت کردم وباقیمت هاوخدماتی که گفتن ارائه میدن مجاب شدم تاباایران مارکت قراردادببندم(مضاف براینکه درمشهدماهم دفترپشتیبانی فنی دارن)
به من گفتن که 187میگیریم ولی بازم تا160باهام راه اومدن وگفتن که اینهاروتحویلتون میدیم:

1-پنل فروش پستی
2-هاست
3-دومین
4-یک فروشگاه آماده

که باقیمت هایی که الان وجودداره بااین فروشگاهش که رفتم نمونه هاشوهم دیدم خیلی نظرم نسبت به ایران مارکت وپولی که دارن میگیرن مساعدشد.
هاست ودومین که 100%ازایران مارکت نمی گیرم چون خودم دارم ولی بایک حساب سرانگشتی دیدم که فروشگاهش برام درمی یاددرحدود60-50تومان که برای من می صرفه
همون 2سال پیش هم باایران مارکت کارمیکردیم وبدی ازاین بندگان خداندیدیم
درضمن مارکت سنتریک سایت تبلیغاتی هم داره که من تجربه کردم خوب کارمیکنه
درموردپارس پیک یافرستنده من دیدم که نظرات مساعدی وجودداشت ولی درهرحال بااین مطالبی که من خوندم بایدبگم که هدف بسیاری ازآقایان ازحرف هایی که گفتن تخریب یک سیستم بودتااینکه انتقادکردن ازآن سیستم
چون من ندیدم ایرادفنی درست وحسابی ازمارکت سنتربگیرن وکل بحث سرهمین نوع بازاریابی این سیستم بودکه بازهم هیچ سندقطعی ارائه نکردن
اگربه نظربرادرای عزیز من دربستن قراردادباایران مارکت دارم اشتباه میکنم باذکردلیل عنوان کنند
ممنون

Alirezaer
2010-05-15, 18:51
باسلام خدمت همه سروران گرامی
بنده 2سال پیش بایه بنده خدایی فروشگاهی داشتم که به دلایلی جداشدم والان چندروزه که دارم تحقیق می کنم که کدوم سیستم بهتره تاقراردادی ببندم وفروشگاهی راه اندازی کنم،که ازقضاتویکی ازهمین سرچ هارسیدم به این انجمن وتمام مطالب روتاانتهاخوندم
بایدبگم که امروزصبح من باتهران ودفترایران مارکت صحبت کردم وباقیمت هاوخدماتی که گفتن ارائه میدن مجاب شدم تاباایران مارکت قراردادببندم(مضاف براینکه درمشهدماهم دفترپشتیبانی فنی دارن)
به من گفتن که 187میگیریم ولی بازم تا160باهام راه اومدن وگفتن که اینهاروتحویلتون میدیم:

1-پنل فروش پستی
2-هاست
3-دومین
4-یک فروشگاه آماده

که باقیمت هایی که الان وجودداره بااین فروشگاهش که رفتم نمونه هاشوهم دیدم خیلی نظرم نسبت به ایران مارکت وپولی که دارن میگیرن مساعدشد.
هاست ودومین که 100%ازایران مارکت نمی گیرم چون خودم دارم ولی بایک حساب سرانگشتی دیدم که فروشگاهش برام درمی یاددرحدود60-50تومان که برای من می صرفه
همون 2سال پیش هم باایران مارکت کارمیکردیم وبدی ازاین بندگان خداندیدیم
درضمن مارکت سنتریک سایت تبلیغاتی هم داره که من تجربه کردم خوب کارمیکنه
درموردپارس پیک یافرستنده من دیدم که نظرات مساعدی وجودداشت ولی درهرحال بااین مطالبی که من خوندم بایدبگم که هدف بسیاری ازآقایان ازحرف هایی که گفتن تخریب یک سیستم بودتااینکه انتقادکردن ازآن سیستم
چون من ندیدم ایرادفنی درست وحسابی ازمارکت سنتربگیرن وکل بحث سرهمین نوع بازاریابی این سیستم بودکه بازهم هیچ سندقطعی ارائه نکردن
اگربه نظربرادرای عزیز من دربستن قراردادباایران مارکت دارم اشتباه میکنم باذکردلیل عنوان کنند
ممنون

دوست عزیز فقط چند دلیل کوچک رو میگم:

1.رقابت ناسالم و تماس با فروشگاه هایی که از سایر شرکت های پستی پنل دارند و تخریب سیستم های رقیب
2.هزینه بی مورد و زیادی می بایست برای تهیه پنل پرداخت کنید.
3.ف ی ل ت ر شدن های متعدد ایران مارکت
4.عوض شدن مدیر عامل ایران مارکت و ایجاد یک شرکت جدید پستی توسط مدیر عامل سابق حاکی از جو نامناسب ایران مارکت دارد.

Reza
2010-05-15, 20:57
تاپیک تا اطلاع ثانوی بسته می شود .