PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چی بفروشم خوبه؟

mazanshop
2014-02-10, 17:11
امروز به طور اتفاقی با بازاریاب آشنا شدم، بازاریاب که نه فروشنده کتاب بود،کارشون به این شکل بود که شرکت صبح ها چند نفر توی سطح شهر برای فروش کتاب پخش میکرد ، ظهر هم برمیگردوند به خونه.

صحبتی که کردم ، با بازاریابی کالا های دیگه مشکلی ندارن.
دوستان راهنمایی کنن الان چه چیزهایی فروش خوبی داره که برای شروع کار، فروش و سود مناسب داشته باشم

فکر میکنم کیف کارت آلوما یک مورد خوب باشه

soheyl_ir89
2014-02-11, 14:51
سلام

از اینایی که می رن در تک تک خونه های مردم؟

iranshoping
2014-02-11, 15:00
اگه اینایی که میرن در خونه مردم نرو جواب نمیده
ادم روشم نمیشه

mazanshop
2014-02-11, 15:11
سلام

از اینایی که می رن در تک تک خونه های مردم؟

فکر نمیکنم خونه میرفت ، به فروشگاه ها میرفت. صافکاری سوپری قهوه خونه نجاری همه جا کتاب میبرد

حالا اگر دوستان راهنمایی کنن برای کالاهای پرفروش ، برای بازاریابی سفارش های من ،فقط به یک سری فروشگاه های خاص میرن

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

اگه اینایی که میرن در خونه مردم نرو جواب نمیده
ادم روشم نمیشه

خونه نه، فروشگاه های سطح شهر . برای بازاریابی جنس های tv markett

soheyl_ir89
2014-02-11, 15:13
مراجعه ی فروشنده ها به در خونه ها مزاحمته و کار اخلاقی ای نیست. اگر به فروشگاه ها ی سطح شهر باشه می تونه خوب باشه.

iranshoping
2014-02-11, 15:16
اینجوری خیلی جواب میده
من چند سال پیش کرج فروشگاه تی وی شاپ داشتم یادش بخیر چه فروشی داشتیم
یک پسری بود میمومد بازاریابی پخش میکرد از بازار میخرید به مغازه ها با یک سود کمی میداد منم میخریدم تو یک سال وضعش خوب شد
سعی کن رو جنسای ارزون کار کنی عمده بخر ببر با سود کم بده اولش تا مشتری هاتو جمع کنی
مثلا از این گل شورتی ها بخر ببر لباس زیر فروشی ها الانم خیلی خوب میخرن
قیمتی هم نداره

mazanshop
2014-02-11, 15:32
اینجوری خیلی جواب میده
من چند سال پیش کرج فروشگاه تی وی شاپ داشتم یادش بخیر چه فروشی داشتیم
یک پسری بود میمومد بازاریابی پخش میکرد از بازار میخرید به مغازه ها با یک سود کمی میداد منم میخریدم تو یک سال وضعش خوب شد
سعی کن رو جنسای ارزون کار کنی عمده بخر ببر با سود کم بده اولش تا مشتری هاتو جمع کنی
مثلا از این گل شورتی ها بخر ببر لباس زیر فروشی ها الانم خیلی خوب میخرن
قیمتی هم نداره

البته من نمیرم ، این خانوم که کتاب میفروخت قرار برای من بازاریابی کنه.

دارم آمار جنس های ارزون میگیرم ، اکثرا توی شهر نبود این اجناس

EhsanAvr
2014-02-17, 16:48
چند تا شرکت هستن که این کار رو میکنن و علاوه بر اینکه درب مغازه ها و فروشگاه ها و .. میرن، درب تک تک خونه ها هم میرن.
البته هر کسی نمیتونه این کار رو بکنه و مجوز از نیروی انتظامی و ... میخواد.
من میخواستم برای فروش یه محصول نرم افزاری با یکی از این شرکت ها همکاری کنم که مجوز پخش سی دی ندادن!