PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه های خرید عمده از آقای عزیزی و آذری

baraneshop
2014-02-10, 17:36
سلام لطفا دوستان که با آقای آذری یا عزیزی کار کردن تجربه های خرید عمده خود را بگن که راضی بودن آیا؟
چون میشه گفت این دو از عمده فروشان معتبر و معروف تهران کالاهای اینترنتی و تی وی هستند.
ممنون میشم در تاپیک نظرات و تجربه های خود را بگن...
و لطفا درباره ساماندهی عمده فروشان و مساعل مرتبط هم نظر بدید ممنون میشم
کی میشه با خیال راحت بشه یه چیزو عمده تهیه کرد.....

djdaramad
2014-02-10, 18:33
از هر دو کاملا راضی راضی راضی

pحاجی ارزونی
2014-02-10, 18:47
باسلام
متاسفانه شاپکیپر فقط شده ,,,, "فروش و فروش و فروش"

اینجا سعی کنید در مورد حل مشکلات پست
برگشتی ها
کمک به بهبود خرید پستی
گرفتن نماد در سال آینده
هزینه جدید پست برای برگشتی ها
هزینه های سرور و هاست با قیمتهای جدید
فروشگاه سازهای مناسب فروشگاهداران
بهبود سئو
راهکارهای گوگل
....
..
و هزاران مشگل و مسیر رو در رو فروشگاهداران بحث کنید
متاسفانه الان تو شاپکیپر همه عمده فروش شده اند و دیگه فروشگاهی نمونده که ازشون محصول خریداری کنه !
چون خود فروشگاهداران هم به فکر زدن عمده فروشی افتادند #:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s

تجربه خرید از عزیزی و آذری و ولد بیگی و غیره .... فکر نمیکنم جالب باشه
کسانی هستند که سالهاست خرید میکنند فرقی نمیکنه بعضی ها منفی و بعضی مثبت هستند
.
به هر حال تاپیک جالبی نیست

iranian-shop
2014-02-10, 19:00
نظر جناب آذری کاملا تایید میشه
شاپکیپر نمیتونه جای مطمئنی برای این نظر سنجی باشه چون غالب خریداران با تعداد بالا اینجا حضور ندارند.

iranshoping
2014-02-10, 19:21
نظر جناب آذری کاملا تایید میشه
شاپکیپر نمیتونه جای مطمئنی برای این نظر سنجی باشه چون غالب خریداران با تعداد بالا اینجا حضور ندارند.

سلام
چرا دوست عزیز اتفااقا فروشنده ه اینجان و اونایی که خریدن نظر میدن
من که خرید ازشون نداشم ولی تعریفشونو شنیدم

moj1rayaname
2014-02-10, 19:24
مشکل عمده فروشای عزیز ، کمبود موجودی هست

تا جایی که 50% کالاهاشون رو که قیمت میدهند اصلا ندارند :دی

baraneshop
2014-02-10, 19:28
درسته تایید میشه واقعا مشکلات زیاده خیلیا هم جدیدا اسم خودشون گذاشتن عمده فروش درحالی که معلوم نیست اصلا اینا چیکاره هستن و دلال هستن

iranshoping
2014-02-10, 19:37
مشکل عمده فروشای عزیز ، کمبود موجودی هست

تا جایی که 50% کالاهاشون رو که قیمت میدهند اصلا ندارند :دی

اینو خودم شاهدش بودم خریدم رسیده کم بوده از جنس دیگه بیشتر
بعد پرسیدم گفتن از اون نبود
خب نداری چرا قیمت میدی

سـعید
2014-02-10, 19:51
باسلام

اینجا سعی کنید در مورد حل مشکلات پست
برگشتی ها
کمک به بهبود خرید پستی
گرفتن نماد در سال آینده
هزینه جدید پست برای برگشتی ها
هزینه های سرور و هاست با قیمتهای جدید
فروشگاه سازهای مناسب فروشگاهداران
بهبود سئو
راهکارهای گوگل
....
..
و هزاران مشگل و مسیر رو در رو فروشگاهداران بحث کنید

.
به هر حال تاپیک جالبی نیست

ایا تمام این مسایلی که فرمودید برای این مطرح نمیشه که دوستان فروشگاهی داشته باشن تا بفروشن ؟ ایا به هر حال گاه گاهی مجبور نمی شیم کالاهای اینترنتی تهیه کنیم ؟ ایا بهتر نیست افراد معتبر و غیر معتبر در این زمینه شناخته بشن ؟ اگه اینجا بحثش نشه ؟ پس کجا قراره انجام بشه ؟

اون الف بای کار با اینترنت و کامپیوتر رو بسیاری از بچه های اینجا بلدند و اتفاقا مشکلات بسیاری از وب مستران تهیه کالاهاست ! یا باید قید این موضوع رو بزنن و کالای همکاری در فروش ها رو تبلیغ کنن که قیم میره بالا و شانس فروش کم میشه و سود هم کم میشه .. یا باید کالا بخرن و انبار کنن .. که متاسفانه پخش کننده درست و حسابی در این زمینه بسیار کم داریم .

من تعجب می کنم وقتی صحبت از خاتمه این چنین بحث های آموزشی لازمی میشه ..
البته با اسم بردن از افراد به قصد تخریب موافق نیستم ... جوون تر های ما باید یاد بگیرن توقع زیادی از حد از کسی نداشته باشن ...تو هیچ صنفی کالاها برای مدت زیادی ماندگار نیست . کاسب خوب خودش خریدش رو به موقع و به مقدار کافی انجام میده و خیال خودشو راحت میکنه .. وگرنه کار فعلی فروشگاه های مابجای فروش فقط ویزیت کردن است که منتظرن چهار تا مشتری خرید کنه بعد دنبال جنس بگردن .
وگرنه اگر می بینید لاک پشت موزیکال خوبه یک میلیون یا 500 تومن بزارید 2 - 3 کارتن بخرید و با امار دقیق از موجودی روش فعالیت کنید .
نباید انتظار داشت هر وقت 6 عدد لاک پشت و .. خواستیم اقایون عمده فروش داشته باشند و اماده سرویس دادن باشن ..
البته دوستان یادشون باشه به محظ اینکه 10 کارتن جنس تو انبارشون بود هوس عمده فروشی نکنن و دنبال جا به جا کردن اقلام بزرگ با سود های کم نباشن . چون این کار اصلا اخر و عاقبت خوشی نداره .. باید به فکر افزایش سود دهی تو خرده فروشی بود .. با مانور روی کالاهای خاص و کم یاب ..

بیایید به طور همه جانبه مسایل مربوط به تهیه کالا و انبار داری را مد نظر قرار بدیم و در موردش بحث کنیم.

baraneshop
2014-02-10, 20:08
آقا من نمیدونم کی و چه موقع این عمده فروشان سر سامون میگیرن و ساماندهی میشن تا حالا هم چند بار این موضوع گفته شده چند تا طرح هم داده شده ولی هنوز که هنوزه هیچی به هیچی مثلا یه بنده خدایی بخواد یه چیزی عمده بخره نمیدونه چیکار کنه نه میدونه کی معتبر تره آخه تا کی ترودا یه جوری ساماندهی بشن تا هروقت کسی چیزی عمده بخواد بتونه راحت و یه جنس با کیفیت بخره یعنی میشه؟؟؟ من که چشم آب نمیخوره....

yazdiran
2014-02-10, 20:36
اين تاپيك به جا و يا نابجا نميدونم هست يا نيست
ولي تجربه كار با آقاي آذري رو دارم و ايشون براي بنده كارشون عالي بوده.خوب ،ممكنه يه وقت موردهاي كوچيك و جزئي تو كل معامله باشه ولي چيزي كه بشه ايراد از ايشون گرفت بنده به شخصه موردي نداشتم و راضي هستم

امید
2014-04-17, 15:27
سلام تا حالا کسی از سایت بازار عمده خرید کرده لطفا اطلاع بدید خیلی مهمه
در ضمن من از اقای عزیزی خرید کردم تا حالا شاید 15 بار خرید کردم خیلی ادم خوب و معتبری هست اما بعضی قیمت هاش بالاست همین

djdaramad
2014-04-17, 21:25
اره عزیز

بنده خردید داشتم از اقای فتحی بازار عمده

ErfanOnline
2014-04-17, 21:55
هردو کیفیت کار بالایی دارن و راضی بودم

gelaris
2014-04-19, 00:14
سلام
به شخصه چند تجربه شخصی رو از عمده فروشان میگم که مد نظر داشته باشید
1.جنسی که دارند رو بفرمایند که دارند نه این که سفارشرو بگیرند . به دنبال جنس برند اگه ییداکردند ارسال کنند و اگه نکردند امروز فردا کنند و... بعد از مدتها اصل پول رو براتون با التماس ودرخواست ارسال کنند یا خیر
2.اصل کیفیت جنس رو به خریدار بگند نه این که فقط بگند جنس ما با کیفیت هست و بهترینه
3.از هر جنسی به هر تعدادی که شما بخواهید در اختیارتون بذارند حتی اگه 1 عدد برای تست باشه و یا خرید شخصی
4.تعهد در قبال ارسال و تحویل جتس داشته باشند . (متاسفانه یکی از بارهای بنده که 2100000 تومان رو پلیس راه توقیف کرد یکی از عمده فروشان هیچ مسئولیتی در قبال تحویل و یا پیگیری بار انجام نداد)
5.جوابگویی در ساعت تاددین شده از خودشون رو داشته باشند نه این که بعد از واریز شما بارها و بارها برای پیگیری جنس تماس بگیرید
6.منصف بودن و عرضه قیمت های مناسب

خوشبختانه این 2 عزیز یکی از بهترین افرادی بودند که بنده تو این چند سال هیچ مشکلی باهاشون نداشتم و فکر هم نمیکنم داشته باشم
یاحق