PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تجربه ي خريد از ديجي كالا ؟!

ProMob
2014-02-12, 13:49
سلام دوستان

يكي از دوستان ميخواد گوشي g2 رو از ديجي كالا بخره
با توجه به اينكه قيمت كالا نزديك 1و نيم ميليون هستش يه مقدار دو دل هست
كسي سابقه ي خريد از ديجي كالا رو داره؟؟
چطور بوده؟؟؟

iranshoping
2014-02-12, 13:52
سلام از لحاظ اعتماد و اصل بودن مطمئن باشید شاید 60 70 تومن گرونتر باشه ولی خیلی مطمئن تر هست

h.davoudi
2014-02-12, 14:06
سلام از لحاظ اعتماد و اصل بودن مطمئن باشید شاید 60 70 تومن گرونتر باشه ولی خیلی مطمئن تر هست

60 یا 70 تومن گرونتر نیست در حد 10 تا 12 تومن

softpand
2014-02-12, 14:07
کارشون خیلی درسته دوستان
من لپ تاپمو از اینا خریدم
سالم و مطمئن

ProMob
2014-02-12, 14:18

اتفاقا اين جنس رو 40 تومن زير بازار ميده
كيفيت اجناسش چطوره؟؟
اورجينال اورجيناله؟؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

کارشون خیلی درسته دوستان
من لپ تاپمو از اینا خریدم
سالم و مطمئن

اگه مشكلي پيش بياد چطور؟؟؟

تو شيراز نمايندگي دارن؟

dataland
2014-02-12, 14:26
بنده تا حالا 6 تا گوشی ازشون خرید کردم
کارشون بیسته بیسته

اگه کارشون درست نبود مثل الان نبود که به هرکی تو اینترنت بگی دیجی کالا نشناسه

پشتیبانیشون هم فوق العاده عالیه

iranshoping
2014-02-12, 14:49
دوست عزیز شما الان تو انجمن همساایه بگردی مطمئن باش 50 60 تومن ارزونتر پیدا میکنی ولی مطمئن نیست
به نظرم از دی جی کالا با خیالت راحت بخر جنسااشون خدایی واقعاا اصله

roozbeh72
2014-02-12, 14:57
سلام

بنده هم قبلا تبلت خریدم ازشون . . .
از بابت اصل بودن اجناس خیالتون راحت باشه. . .

Neptune
2014-02-12, 15:00
کیفیت کار و جنساشون خوبه ولی بعضی از کالاها رو تا 50 درصد گرونتر از کف قیمت بازار میدن. در کل قبل از اقدام به خرید خوب قیمت بگیرید اگه مناسب بود بخرید

yazdiran
2014-02-12, 15:09
من خريد داشتم
جنسشون اصله و گارانتي دار
زود ارسال ميكنند با بسته بندي خوب
پشتيباني و ... خوبه
قيمت هم مناسبه
ولي اينا هم مثل بقيه فروشگاهها ممكنه چندتاجنسشون يه كم ارزونتر از بازار و يكي از جنساشون هم يه كم گرونتر باشه، كه اينم ميتونيد از بازار قيمت بگيريد و هركدوم مناسبتر بود خريد كنيد.در كل قيمتهاشون خوبه

a1irez4
2014-02-12, 15:46
فکر نکنم لازم باشه برای خرید از دیجی کالا تاپیک بزنید...

rahintaxir
2014-02-12, 15:49
بنده تا الان دو تا لپ تاب و دو تا گوشی از این سایت برای فامیل خریدم. مشکلی بابت اصل بودن اجناس نیست خیالتون راحت باشه

ProMob
2014-02-12, 16:10
فکر نکنم لازم باشه برای خرید از دیجی کالا تاپیک بزنید...

اون برا كسي هست كه تجربه داره , من الان متوجه شدم كه ميشه اعتماد كرد !
2.برا ما 1.5 ميليون خيليه , روش نميشه ريسك كرد

iranshoping
2014-02-12, 16:12
اون برا كسي هست كه تجربه داره , من الان متوجه شدم كه ميشه اعتماد كرد !
2.برا ما 1.5 ميليون خيليه , روش نميشه ريسك كرد

حق با شماست ولی همین شرکت تو بهترین جای تهران یک ساختمون دارن به سم خودشون کاراشونم اونجاا انجام میدن

ProMob
2014-02-12, 16:18
دوست عزیز شما الان تو انجمن همساایه بگردی مطمئن باش 50 60 تومن ارزونتر پیدا میکنی ولی مطمئن نیست
به نظرم از دی جی کالا با خیالت راحت بخر جنسااشون خدایی واقعاا اصله

الان بيشتر نظرم رو اصل بودن كالا و پشتيبانيشون ست تا قيمت

ممنون

حق با شماست ولی همین شرکت تو بهترین جای تهران یک ساختمون دارن به سم خودشون کاراشونم اونجاا انجام میدن

خيلي ممنون براي اطلاعات مفيدتون

سلام

بنده هم قبلا تبلت خریدم ازشون . . .
از بابت اصل بودن اجناس خیالتون راحت باشه. . .

شما نميدوني شيراز نمايندگي دارن يا نه؟؟

کیفیت کار و جنساشون خوبه ولی بعضی از کالاها رو تا 50 درصد گرونتر از کف قیمت بازار میدن. در کل قبل از اقدام به خرید خوب قیمت بگیرید اگه مناسب بود بخرید

كالا مورد نظر ممن رو 50 تون زيرنمايندگي ميدن
برام عجيبه :؟

من خريد داشتم
جنسشون اصله و گارانتي دار
زود ارسال ميكنند با بسته بندي خوب
پشتيباني و ... خوبه
قيمت هم مناسبه
ولي اينا هم مثل بقيه فروشگاهها ممكنه چندتاجنسشون يه كم ارزونتر از بازار و يكي از جنساشون هم يه كم گرونتر باشه، كه اينم ميتونيد از بازار قيمت بگيريد و هركدوم مناسبتر بود خريد كنيد.در كل قيمتهاشون خوبه

درسته بهترين راه همينه
ولي اينكه كالا رو از نمايندگي ارزونتر ميدن جالبه :؟

iranshoping
2014-02-12, 16:19
الان بيشتر نظرم رو اصل بودن كالا و پشتيبانيشون ست تا قيمت

ممنون
نه قیمتاشون خوبه ولی ارزونتر هم تو اینترنت بگردی تو گوشی دو تومنی پیدا میشه ولی اشتباهه
بنده حدود دو مااه پیش شاایدم کمی بیشتر اومدم از ساایتشون دو تا گوشی بخرم ایفون 5 اس گلد
تو دی جی کالا 50 تومن دو نه ای گرون تر بود تو انجمن همسایه یکی 50 ارزونتر میداد اشتباه کردم خریدم من کرج هستم طرف بعد یک هفته فرستاد ترمینال تهران
با ماشینم رفتم ازادی پارک کردم 40هزار تومنم کرایه دادم تا ترمینال رفتم اونجا هم دستشون درد نکنه 50 تومنم کرایه گرفتن بهم دادن
یعنی یک چیزی هم ضرر کردم
از دو تا گوشی یکیش خیلی شارژ ضعیف نگه میداشت که البته هفته پیش خورد زمین و صفحش شکست
و یکیشم دارم استفاده میکنم
الان میگم ای کاش از دی جی کالا میخریدم

ProMob
2014-02-12, 19:38
نه قیمتاشون خوبه ولی ارزونتر هم تو اینترنت بگردی تو گوشی دو تومنی پیدا میشه ولی اشتباهه
بنده حدود دو مااه پیش شاایدم کمی بیشتر اومدم از ساایتشون دو تا گوشی بخرم ایفون 5 اس گلد
تو دی جی کالا 50 تومن دو نه ای گرون تر بود تو انجمن همسایه یکی 50 ارزونتر میداد اشتباه کردم خریدم من کرج هستم طرف بعد یک هفته فرستاد ترمینال تهران
با ماشینم رفتم ازادی پارک کردم 40هزار تومنم کرایه دادم تا ترمینال رفتم اونجا هم دستشون درد نکنه 50 تومنم کرایه گرفتن بهم دادن
یعنی یک چیزی هم ضرر کردم
از دو تا گوشی یکیش خیلی شارژ ضعیف نگه میداشت که البته هفته پیش خورد زمین و صفحش شکست
و یکیشم دارم استفاده میکنم
الان میگم ای کاش از دی جی کالا میخریدم

صحبتاتون درسته !!
همون موقع بايد با خودتون ميگفتين كه بخاطر 50 تومن رو 2 ميليون ريسك نكنين !!!

تشكر از همه ي دوستان

sabah
2014-03-25, 17:35
معرکه ست سایتشون من خیلی چیزا ازشون خریدم ولی بعضی کالاهاشون رو گرون میدن.

moj1rayaname
2014-03-25, 17:41
اگه به بازار دسترسی دارین و نزدیکین از شهر خودتون خرید کنید بهتره به نظرم مگر اینکه حوصله ی ترافیک نداشته باشید
بلاخره اگه قرار باشه مشکلی هم داشته باشی عودت بدید باز اذیت میشین و دردسر داره .. حضوری خیالت راحته که تست میکنی میاری خونه
از لحاظ کیفیت کالا چیزی هست که میگه فقط فریب جملات تبلیغاتی رو نخورید ( مثلا این جمله فریبنده هست "دوربین فوق العاده با کیفیتی که منو یاد لنزnikon میندازه " درحالی که منم نوکیا1200 رو ببینم یاد آیفون می افتم :ی

m_hosseinmardi
2014-03-25, 17:50
سلام و درود

در مورد دیجی کالا دوستان نظر دادن ولی یک نکات دیگه ای را هم باید در نظر بگیرید

مثلا لپ تاپ x با گارانتی y وجود داره با قیمت یک میلیون و مثلا رنگ آبی ، و دقیقا همون لپ تاپ با گارانتی z وجود داره و قیمت مثلا یک میلیون و رنگ طوسی و هر دو گارانتی هم بسیار معتبر هست و دقیقا همون لپ تاپ را میشه با قیمت 800 هزار تومان خرید و بدون گارانتی
ولی این ها یک تفاوت عمده دارن که شاید کسی دقت نکنه و اون این هست که گارانتی اولی دو سال تعمیر رایگان و 6 ماه تعویض هست ، ولی گارانتی دومی تا 2 سال اگه خراب بشه کلا تعویض میکنه و یک لپ تاپ نو میده
این که سفارش چه کشوری هست مهمه ، مثلا لپ تاپ سفارش اروپا صد در صد از کیفیت بهتری برخوردار هست

اون شرکتی که داره گارانتی میکنه میدونه قضیه چیه ولی من و شما اطلاع نداریم !

در مورد تلفن همراه هم حتما مسائل این چنینی وجود داره

یا علی

A G H I L
2014-03-25, 17:56
یه لپ تاپ 1,200 هزاری برای برادرم ، یه گوشی 850 تومنی برای برادره دیگم گرفتیم خیلی زود رسید دستشون . بدون مشکل

اما
اشتباه هم زیاد میکنن. عمدا یا سهوا رو نمیدونم
قبل عید دیجی کالا هفته شگفت انگیز داشت و پیشنهادهای ویژه

ما اومدیم برای 2تا از اقوام 2تا led sony 40 اینچ سفارش دادیم . هرکدوم 1,799 هزار تومن ( برای هرکدوم هم یدونه تبلت 200تومنی هدیه دادن. که البته برای یکیش یادشون رفت بفرستن که با پیگیری ، 2 روز بعدش فرستادن ) . قیمت خود led هم توی بازار 200-300 بالاتر بود

وقتی دستگاه ها رسید دیدیم روی کارتون زده led روی برچسب شبنم که روی کارتون خورده زده lcd روی خود دستگاه ها چیزی نزده کلا . هویتش نامعلومه الان

s.reza
2014-07-07, 02:54
وقتی دستگاه ها رسید دیدیم روی کارتون زده led روی برچسب شبنم که روی کارتون خورده زده lcd روی خود دستگاه ها چیزی نزده کلا . هویتش نامعلومه الان

میتونین کدنامبر دستگاه رو که رو کارتن زده تو سایت سونی یا کاتالوگ سونی چک کنین ، اینطوری مشخص میشه دقیقا چیه

viyona
2014-07-07, 20:46
اگه فقط گارانتي ديجي كالا داشته باشه- اگه مشكل داشته باشي بايد بفرستيد تهران - من يه پرينتر خريدم مشكلي نداشت خدا را شكر

mr_saeed
2014-07-07, 20:52
یه لپ تاپ 1,200 هزاری برای برادرم ، یه گوشی 850 تومنی برای برادره دیگم گرفتیم خیلی زود رسید دستشون . بدون مشکل

اما
اشتباه هم زیاد میکنن. عمدا یا سهوا رو نمیدونم
قبل عید دیجی کالا هفته شگفت انگیز داشت و پیشنهادهای ویژه

ما اومدیم برای 2تا از اقوام 2تا led sony 40 اینچ سفارش دادیم . هرکدوم 1,799 هزار تومن ( برای هرکدوم هم یدونه تبلت 200تومنی هدیه دادن. که البته برای یکیش یادشون رفت بفرستن که با پیگیری ، 2 روز بعدش فرستادن ) . قیمت خود led هم توی بازار 200-300 بالاتر بود

این اشتباهات به علت حجم بالای سفارشات دیجی کالا هست . ( طبقه گفته مدیر عامل و و یکی از اعضای اصلی روزانه چیزی حدود 2000 سفارش دارند )

ErfanOnline
2014-07-07, 21:21
از کیمیا انلاین خرید نکنید
فردا تاپیکشو میزنم
دی جی شرف داره به کیمیا دزد

s_bav
2014-07-07, 21:29
در مورد گارانتی یه توضیح بدم:
90 درصد کالا ها گارانتی شرکت های ثالث هست همون طور که شما از بازار مثلا لپ تاپ میخرید میتونه گارانتی ویسا-سازگار-اواژنگ و... باشه
اینجا هم همین طور هست کالا ها حالا مثلا شما جنسی که بخرید گارانتیش نمایندگی تو شیراز داشته باشه مثل اواژنگ سازگار که خدمات پس از فروش دارن اگر مشکلی پیش بیاد باید کالا رو به نزدیکترین خدمات پس از فروش ببرید
تو دیجی کالا هم مینویسه هر کالا گارانتی کجا هست

Arash.darban
2014-07-07, 21:38
همین چند دقیقه پیش با خیال راحت یه هدفون 250 هزار تومنی خریدم

اینم لینکش :D

http://www.digikala.com/Product/DKP-5784/Razer-Electra-Over-Ear-PC-and-Music-Headphone/%D9%87%D8%AF%D9%81%D9%88%D9%86-%D8%B1%DB%8C%D8%B2%D8%B1-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D8%A7

mesitala
2014-07-07, 22:26
از کیمیا انلاین خرید نکنید
فردا تاپیکشو میزنم
دی جی شرف داره به کیمیا دزد

شدیدا تایید می کنم.

sadegh-ss
2014-07-07, 22:34
سلام شنیه هفته پیش یه لب تاپ خریدم ازشون 24 ساعته رسید و در این یک هفته خوب کار کرده و عالی بوده گوشیه نوکیا لومیا 920 هم ازشون خریدم عالیه.

s_bav
2014-07-07, 22:43
البته وب ساییتون خوشگله d:

ManoGraphic
2014-07-07, 22:49
خرید از دیجی کالا تجربه نمیخواد
1 بار امتحان کنی مشتری ثابتش میشی

moj1rayaname
2014-07-07, 23:25
همین چند دقیقه پیش با خیال راحت یه هدفون 250 هزار تومنی خریدم

اینم لینکش :D

http://www.digikala.com/Product/DKP-5784/Razer-Electra-Over-Ear-PC-and-Music-Headphone/%D9%87%D8%AF%D9%81%D9%88%D9%86-%D8%B1%DB%8C%D8%B2%D8%B1-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D8%A7

مشکل اصلی این هدفون سنگینیش هست فکر کنم
284 گرم

Ali.Fatehi
2014-07-07, 23:29
واقعا این تاپیک رو دیدم یکم شک کردم...گفتم شاید جوک باشه...

خرید از دیجی کالا که سایت 14 ایران از نظر رتبه الکسا هست...

2 ستاره نماد الکترونیکی داره....

یه ساختمون بزرگ تو تهران داره...

یه تیم خیلی حرفه ای داره...

پشتیبانی عالی و ....

فکر نمیکنید اعتماد یعنی همینا؟؟...یعنی با اینا میشه اعتماد کرد....

خرید های روزانه ای که از دیجی کالا میشه 100ها برابر قیمت خرید شماست...

نمایندگی داشتن تو شیراز رو نمیدونم...اما هر کسی خرید داشته از دیجی کالا پشیمون نبوده از نظر خرید از این سایت...

خلاصه خرید کنید ببنید چه لذتی داره....