PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا خریدار شاپ لاگر پروژه های بزرگتری هم داشته؟!!!!

mohsen1359
2011-04-26, 00:04
اگر پروژه های بزرگتر از شاپ لاگر را انجام داده باشه چرا مثل اون رو برنامه نویسی نکرده و پول داده خریده،
من فوتبالی هستم امیدوارم مثل استیل آذین نشه

AmirKh
2011-04-26, 00:16
خب من بعنوان کسی که با شمشاد معاملات زیادی داشتم و در حال رایزنی برای معاملات بعدی هستم و تجربه و تخصص کافی دارم در این باره دارم پست میدم .

این شمشاد آدمی هستش که دنبال ایده ی های جدید میگرده . اصولا هم ایده هاش حول سایتهای سرویس دهی هست . مثلا تا حالا ازش فروم موفقی ندیدیم . ولی سایتهای سرویس دهنده ی موفق چرا .

مثلا اولین سایت فتو بلاگدهی تو ایران ماله این آقاس . یا سایت کلیکی نود کلیک که در زمان خودش و اون موقع که رو اوج بود با اکسین و سوران رقابت خوبی داشت . از پروژه های قدیمیش میتونم به پارس برد اشاره کنم . اولین سرویس دهنده ی ساخت فروم رایگان بود . ( مشابه اون سایت تو وب انگلیسی 3 میلیون دلار چند سال قبل معامله شد . اگه اون پارس برد انگلیسی بود وضع شمشاد از این رو به اون رو میشد )

اما شما گفتین که :

چرا مثل اون رو برنامه نویسی نکرده و پول داده خریده
به نظر شما لازمه که طرف برای وبمستری حتما برنامه نویسی بلد باشه ؟
خیلی ها هستن که کد نمیتونن بزنن ولی سایتهای ارزشمندی دارن .

اما درباره ی شاپلاگر . به نظرم اصلا کار خوبی نبود که این همه سروصدا بشه واسه انتقالش . فروش شاپلاگر شد یه چیزی مثل اون قضایایه بازی استیل - پرسپولیس :)

as87
2011-04-26, 00:28
اگر پروژه های بزرگتر از شاپ لاگر را انجام داده باشه چرا مثل اون رو برنامه نویسی نکرده و پول داده خریده،
من فوتبالی هستم امیدوارم مثل استیل آذین نشه
من به شما قول ميدم مثل استيل اذين نيست چون شمشاد از استيل سازي نيمده وب‌مستر بشه.
طي 2سال و اندي كه من شمشاد و پادينا رو مي‌شناسم كارنامه قابل قبولي داشتن. براي اطلاع شما مي‌گم شمشاد قبل از شروع شاپلاگر سيستم شاپلاگش رو داده بود بنويسن اما به دلايلي كار شروع نشده بود.(خودش دلايلش رو اگر خواست مي‌گه)
حالا اينكه چرا شاپلاگر رو خريدن برمي‌گرده به اولين خواستنهاي فرشاد كه معمولا دست ميزاره روي اولين‌ها. من به شما قول مي‌دم طي 1سال اينده اين سيستم به اوج ميرسه اگر نرسيد من خودم يه سيستم بهتر از شاپلاگر بالا ميارم:ي(اين حرف من جدي بود اگر تا سال اينده جزو 100 سايت برتر ايران نباشند، سيستم جديد شاپلاگدهي رو خواهيد ديد)
من از طرفداري از شمشاد سودي نمي‌برم اما دليلي هم نمي‌بينم كه از دوستم طرفداري نكنم. يقينا شمشاد بهترين نبوده و نيست اما به جرات مي‌گم كمتر وبمستري توي ايران هست كه پادينا و فرشاد رو دورادور نشناسه.

parhizkar
2011-04-26, 01:20
سلام دوستان

آقای شمشاد راه زیادی برای تاپ سایت کردن شاپلاگر نداره!!!
شاپلاگر بدون هیچ تبلیغاتی تو کمتر از یک سال به رتبه 170 ایران هم رسید!!!

اما فعلا زوده که این فضا پیما پرتاب بشه صبر کنید !!!

شاپلاگر مطمئنا یکی از پردرامدترین های وب ایران خواهد شد.

ایشالله.

آزادی
2011-04-26, 02:25
نو آوری و خلاقیت اساس پیشرفت و موفقیت است که ما اینها را در شاپ لاگر مشاهده کردیم و انشالله با مدیریت جدید این موفقیت ها افزایش خواهد یافت.

cdcenter24
2011-04-26, 16:21
شمشاد کارش درسته. شک ندارم شاپلاگر چند وقت دیگه میتر***ه . :دی
در مورد اینکه گفتین چرا خودش برنامه نویسی نکرده و آماده خریده خوب کاملا مشخص دیگه اگه میخواست خودش بنویسه باید از اول شروع میکرد و این مسیری که شاپلاگر سپری کرده بود رو باید میگذروند ..
مطمینا خودش شما هم دوست دارید سایتی داشته باشید که چند سال جا افتاده باشه تا بخواین مثل اونو از صفر شروع کنید

hossein
2011-04-26, 16:59
نمی خوام بی احترامی کنم ولی این سوال

چرا مثل اون رو برنامه نویسی نکرده و پول داده خریده،
اصلا سوال خوبی نبود.
هر سایت موفقی که موفقیتش به این چیزا نیست. وبمستر حرفه ای خیلی چیزا رو باید در نظر بگیره

mdark
2011-04-27, 02:44
فرشاد علاوه بر سلیقه و استعداد و دانش فنی .. به نظر من 1 تاجر اینترنتی خیلی خوب هم هست .. میدونه کجا و چطور سرمایه گذاری کنه .. مثل 2-3 تا پروژ] دیگه ای که من تا اونجایی که باهاش در ارتباط بودم و میدونم .
هر چیزی رو که نباید خود آدم برنامه نویسی کنه یا از صفر شروع کنه ! اگه اینجوری بود این همه برنامه نویس باید بیکار میچرخیدن.
آینده روشنی در انتظار شاپلاگر و بخصوص خود فرشاد هست ...

tebyan31
2011-04-27, 07:35
فرشاد خیلی خوبه

birdco
2011-04-27, 09:18
چرا از اول برنامه نويسي نكرد؟
مثل اين ميمونه كه من بگم مي خوام برم ليگ برتر ، حالا بيام از تيم نونهالان محله خودم تو شيراز شروع كنم !!!
اين سوال خصلت همه ايراني هارو نشون ميده . دوست داريم خودمون تجربه كنيم و تجربه ديگران را قبول نداريم .
يه سيستم آماده و روپا خريده و حالا بايد ضعف هاشو بر طرف كنه . اين بخش دوم ميشه مديريت .